Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Cierniak blisko Unii

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Cierniak blisko Unii


    Taki artykuł ukazał sięw dzisiejszym (14.02.2002) Tempie...


    Coraz szybszego tempa nabierają rozmowy w sprawie ewentualnych startów Mirosława Cierniakaw zespole tarnowiskej Unii. Wczoraj trener żużlowców Unii Marian Wardzała pozytywnie wyraził się o startach Cierniaka w jego drużynie.
    -Nie mam nic przeciwko Mirkowi, ale będzie musiał walczyć z innymi zawodnikami o miejsce w drużynie. W jego przypadku - po rocznej przerwie w występach ligwych - nie będzie to takie proste, jednak gdy tylko swoją postawą na torze udowodni swoją przydatność to będzie jeździł - powiedział szkoleniowiec Unii.
    Działacze sekcji żużlowej "Jaskółek" zaoferował żużlowcowi możliwość jazdy w Unii naogólnie przyjętych zasadach, oznacza to, że - podobnie jak i pozostali zawodnicy - nie może on liczyć przed sezonem na żadne gratyfikacje finansowe.
    -Zdaję sobie sprawę że nie mogę liczyć na nic więcej - mówi Mirosław ierniak. - Wszystkimi sprawami organizacyjnymi związanymi z przygotowaniem do sezonu zajmuje się więc mój opiekun Jan Ferenztajn , któremu bardzo wiele zawdzięczam. Jeśli zaś chodzi o starty na torze, to w pełni zdaje sobie sprawę, że będę musiał rywlizować z kolegami o miejsce w drużynie. Wiem na co mnie stać, dlatego podejmęsięwspółzawodnictwa. Chciałbym wykorzystać nadarzają sięszanę, by znów móc występować w klubie, w którym sięwychowałem. Jest to dla mnie o tyle ważne, że mieszkam niedaleko Tarnowa. Mam nadzieję że rozmowy z kierownictwem Unii przebiegną na tyle pozytywnie, że będę mógł podpicać kontrakt nasezon 2002 - zakończył Cierniak.


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    Ciekawe, przyznam iz sie troche zdziwilem - myslalem iz raczej nie zobacze juz tego awodnika na torze. Czy mirek odnajdzie swoja forma sprzed kilku sezonow? Watpie - ale mu tego zycze!

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Też życzę Mirkowi jak najlepiej - bardzo sympatyczny zawodnik. A co do jego formy: pod koniec sezonu widziałem go na towarzyskich zawodach w Lublinie - słabiutko (zawody były młodzieżowe) i o ile dobrze pamiętam w relacji TV z Memoriału R.Nieścieruka we Wrocławiu - też mierny start. Ale może się narodzi na nowo.

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    na stronie TTŻ UNIA TARNÓW (http://republika.pl/unia_tarnow/) ukazała sięinformacja że Telewizja kraków jest patronem żużlowców tarnowskich "Jaskółek"....

    CZy może ktoś coś wie więcej o tej sprawie.....???////

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2001
    Postów
    287
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiecie co cierniak to nie jest zawodnik nic nie inwestuje w sprzet tzn nic nie inwestowal kiedy jezdzil w Rybniku moze sie zmienil a szkoda pamietam jego forme skurczysyn dobry byl ale pamietacie tez ze startowal w Rybniku i niczym sie nie popisal w meczu robil po szesc punkcikow troche malo jak na takiego zawodnika ale to bylo kiedys mam nadzieje ze mirek odnajdzie samego siebie
    pozdro

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2001
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    szesc punkcikow robil w najlepszych meczach, a takich mial nie wiele

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    CIERNIAK NIE BĘDZIE JUŻ DOBRYM ZAWODNIKIEM, A JEGO PRZYJŚCIE DO TARNOWA MOŻE SPOWODOWAĆ ZŁĄ ATMOSFERĘ W SEKCJI. LEPIEJ DAĆ SPRZĘT "MŁODYM GNIEWNYM" (KOŁODZIEJ, BENDZERA, M. REMPAŁA, SZCZĘCH ITP.)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •