Strona 1 z 32 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 1400

Wątek: I liga mężczyzn 2006/07

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    I liga mężczyzn 2006/07

    Dziś rozegrane zostaną pierwsze spotkania męskich drużyn w nowym sezonie ligowym na tzw. zapleczu Polskiej Ligi Siatkówki. Z tego względu proponuję zamknąć dotąd funkcjonujący wątek i dyskusję przenieść do tego.

    Nie ukrywam, iż liczę na to, że nasze polemiki będą utrzymane w dotychczasowym tonie - bez niepotrzebnych spięć. Mam również nadzieję, że już dziś pochwalicie się/zganicie :P aktualną dyspozycją Waszych ulubionych zespołów.

    Pozdrawiam.

    dakuul

  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    NO to chyba jestem pierwszy:)
    Sezon rozpoczęty b. dobrze, pierwszy mecz Za AZS-em, godzinka zprysznicem :D

    SPS Zduńska Wola - AZS PWZS Nysa 0-3 (23:25, 20:25, 20:25)
    .

    Gratulacje, teraz prysznic i do domu.
    Kibiców ze Zduńskiej proszę o obiektywną relację, i życzę wiele emocji i radości z występów zespołu w 1 Lidze, któremu życzę utrzymania się :)
    STAL!!

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2004
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nowy Pronar wygrał na wyjeździe 3:1 z BBTSem! Juz drugi raz, teraz nie powinno być wykrętów pozasportowych ;-)

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ?????????????????????????????????

    To jest b. nieuczciwie ze strony większości drużyn, które przyjeżdżając w gości wywiozły ze sobą 3 punkty. A gdzie szacunek dla gospodarzy?

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    31-08-2006
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    witam.SPS przegral z Nysa ale uwazam ze zaprezentowal sie z bardzo dobrej strony.ogolnie Nysa nie pokazala nic wielkiego ale gratuluje zwyciestwa.Mysle ze SPS pokaze na co go jeszcze stac.Doping kibicow SPSu na 6 .pozdrawiam

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mamy pierwszą niespodziankę, bo gładka (sądząc po rezultatcie) wygrana beniaminka - Inotelu jednak jest zaskakująca. Z ostatecznymi komentarzami trzeba się jednak wstrzymać do pierszych relacji z tego spotkania. Trzy punkty na inaugurację, no, no...
    Reszta pojedynków - zgodnie z planem :).

    Inotel Poznań Energetyk Jaworzno 3:1 (25:20, 15:25, 25:18, 25:19).

    Pozdrawiam.
    dakuul

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik Awatar nysanin
    Dołączył
    29-06-2006
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nero fajny jesteś komentator, skoro Nysa nie pokazała nic wielkiego to jeszcze słabsi jesteście niż ci się wydaje. Jak można z ponoć słabym zespłem przegrać 0:3.

    STAL STAL!!!

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-08-2004
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    panowie jakie sa wasze typy na pierwsze 2 miejsca w lidze?

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. Harnaś Nowa Wólka
    2. Farby i Lakiery Kury Wielkie.

    To moje typy.Mam nadzieję,że się sprawdzą.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik Awatar nysanin
    Dołączył
    29-06-2006
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co tam x-man?na wszystkich forach widze trujesz dupe i sie wymądrzasz hehe!!!!!!PIAST CIESZYN RULEZZZ

    i jeszcze się kuźwa statusu juniora dorobiłeś??eh pisze petycje o degradacje hehe!!!!!

    edited by kuchcik77
    A ja przypominam Ci o nie umieszcznaiu 2 wpisów jeden pod drugim.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik Awatar nysanin
    Dołączył
    29-06-2006
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fajny panie kuchcik gospodarz jestes, ale jak tak bardzo chcecie to zmiencie ustawienia forum bo technicznie to jest możliwe o ile sie nie myle po 38 sekundach.POZDRO!!

    Jesli inni daja rade to ty także spróbuj. Wg mnie możesz edytowac,
    pozdro

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe, no cóz...niektórych przerastają takie słowa jak "edycja" - polecam samouczek "Mój pierwszy PC"

    -Stilon rozpoczyna sezon dopiero od meczu z Hajnówką w 3 kolejce???

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik Awatar nysanin
    Dołączył
    29-06-2006
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam x-man!!Co tam w interesie słychować?? Stilon ponoć mocny w tym sezonie ale z nami i tak padnął. Ide w sobote na Spałe, hehe w starym grodzie przy ul. Głuchołaskiej. Szykują się łatwe 3 punkciki. STAL STAL AZS!!!!!!!

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak, ponoć mecz z Avią 25.10 a ze Skrą II nie wiadomo kiedy. Stal Stal AZS? To brzmi jak GTPS Stilon Gorzów :D Dobra ale nie bede znowu zaogniał Nysko-Gorzowskiej napinki ;) Każdy ma swój swiat i swoje hobby...

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    heh...to tak zwana zmodernizowana historia ;P, lub połączenie przywiązania do trdycji z nutką postępu ... ekonomicznego ...

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik Awatar nysanin
    Dołączył
    29-06-2006
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    HEHE widze Filipku ze w nowym sezonie nie tracisz czasu. Postęp postepem ale tradycja ma swoją wagę. Ale nie każdy widze ma mozliwośc odwolania sie do niej.



  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Znowu mnie będziesz prowokował dzieciaku a potem płakał że cie wyzywają a tylko tobie wycinają posty? Jak dla ciebie to "Panie Filipie" conajwyżej.
    EOT z mojej strony.

    Ciekaw jestem jak będzie wyglądało zainteresowanie siatkówką w Poznaniu. Byłem wczoraj na meczu ekstraklasy koszykarek: AZS Poznań-AZS PWSZ Gorzów. Wielka propaganda, wejscie dla uczniów za free, reszta za Wyborczą (1,50 zł), plakaty na całym miescie i... ok. 300 osób na trybunach w tym coś koło 40 z Gorzowa (liczać klub kibica, pikników, oficjeli i Poznańskich studentów z Gorzowa). To jest ekstraklasa i mocna marka, więc co będzie z mało znanym klubem załozonym ledwie rok temu ? Z tego co wiem wstęp na mecze Inotelu jest darmowy ale i tak mała hala na Harcerskiej nie zapełnia się. Czy takie kluby mają racje bytu? Wiadomo że Poznań to specyficzne miasto gdzie na 1 miejscu jest Lech na 2 Lech na 3 Lech a potem długo długo nic. Ciekawe jak to będzie, ale coś mi się wydaje że za 2-3 lata Poznańska siatkówka męska wróci na swoje miejsce... Przeciez nawet wicemistrzostwo Polski siatkarek AZS AWF to był jednorazowy wyskok.

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik Awatar nysanin
    Dołączył
    29-06-2006
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No więc Monsieur Filipie hehe! Pocieszny jesteś, ale dyskusje może zaczne z tobą przed meczem z Gorzowem. Ciekaw jestem ile to wiosenek już przeżyłeś na tym świecie (bo w ciemno cwaniakujesz)? Narazie baw się dobrze i kibicuj swojej drużynce.

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie mogliby tego napinkowego czata skończyc?
    dziękuje
    I hate Bayern soooo much

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    AZS NYSA 3 : 0 SMS SPAŁA I (25:23; 25:19; 25:18) - przy 20:15 w III secie zgasło światło- jedyna historia z przebiegu meczu :). I set wyraźnie rozgrzewkowy.
    Pozdrawiam i czekam na wyniki.

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powrócił koszmar Pronaru Hajnówka z poprzedniego sezonu. Hajnowianie przegrywają z Bzurą Ozorków 0:2...

    I przegrali - 0:3 (15:25, 26:28, 22:25):(.

    A Joker Piła - Płomień Sosnowiec 0:3 (19:25, 15:25, 18:25)


    Pozdrawiam.
    dakuul

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    741
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo udanie rozpoczynamy rozgrywki I ligi ! W meczu II kolejki pokonujemy w wyjazdowym meczu Jokera Piłę i bez straty seta !

    Pierwsza partia spotkania rozpoczęła się bardzo wyrównanie. Walka punkt za punkt toczyła się jednak tylko do stanu 3:3. Dalej dzięki bardzo dobrej postawie głównie w przyjęciu i ataku Jakuba Łomacza udaje nam się odskoczyć na 3-punktową przewagę, którą utrzymujemy do końca seta. Ostatecznie wygrywamy bez większych problemów do 19.

    O drugiej partii najlepiej świadczy sam wynik. Zwycięstwo Sosnowiczan do 15. Początek ponownie wyrównany. Walka punkt za punkt tym razem toczyła się do stanu 5:5. Od tego momentu gospodarze po prostu przestali grać. Popełniali grom błędów w przyjęciu, ataku oraz zagrywce. Do tego dołożyć można bardzo dobrze spisujący się w tym secie sosnowiecki blok i po 45 minutach gry mamy stan meczu 0:2 dla przyjezdnych !

    Ostatni set spotkania, mimo zwycięstwa do 18 okazał się najbardziej wyrównanym i zaciętym ze wszystkich. Wynik był sprawą otwartą do staniu 14:14. Od tego momentu dzięki reaktywacji świetnej gry blokiem udało się nam stopniowo zyskiwać przewagę, którą podobnie jak w poprzednich partiach spokojnie dograliśmy do końca.

    Reasumując w dzisiejszym meczu cały zespół zagrał na wysokim poziomie, a co najważniejsze nie zdarzały się nam przestoje w grze. Bardzo dobra postawa szczególnie w przyjęciu i bloku. Na dodatkowe słowa uznania zasłużył nasz kapitan - Jakub Łomacz, który w znacznym stopniu przyczynił się do osiągniętego rezultatu.

    Warte uwagi jest wspaniałe zachowanie kibiców Jokera, którzy przed spotkaniem gromkimi brawami powitali w hali Łukasza Jurkojća i trenera Mirosława Zawieracza.

    Joker Piła - Płomień SSA
    0:3 (19:25, 15:25, 18:25)


    Płomień SSA: Grygiel, Kosok, Łomacz, Legień, Szulik, Jurkojć oraz Stańczak (l)

    Joker Piła: M.Lach, P.Lach, Pieczonka, Sobczyński, Syguła, Winnik oraz Krajewski (l)


  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2004
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ah.. jakiż to był słaby mecz :-P
    Pierwszy set - zero naszej gry, dwa kolejne to mniej lub bardziej wyrównana gra.
    U nas można bardzo pochwalić Wójcika i Woronieckiego. I koniec pochwał. Mielismy chyba 1 punktowy blok w całym meczu, prawie w ogóle nie bronili w polu. Poniżej możliwości zagrał Alancewicz, Babińczuk atakował może 5 razy, a skończył chyba jedną. Na początku meczu dostał dwie czapy.. Reszta w ogóle niewidoczna...
    U przyjezdnych można pochwalić organizację gry, relacje blok-obrona(mnóstwo piłek wyciągniętych), a przede wszystkim grę rozgrywającego i atakującego(przekątna). Grał na 80-90% skuteczności, do tego w ważnych momentach pogrązał nas zagrywką. W pełni zasłużenie wygrali.
    Przykra dla oka postawa naszych - kompletnie nie było widać chęci do gry, poza wspomnianymi na początku. Przeszli obok, a szkoda.

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik Awatar nysanin
    Dołączył
    29-06-2006
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ej x-man Spała słabiuchna, dzieciaki dopiero się uczą. Za tydzień w sobote pierwszy konkretny mecz w Sosnowcu. Trzeba ograć Kazików.AZS AZS!!!!!!

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ostatni wynik - ASPS Avia Świdnik - KS Inotel Poznań 2:3 (23:25, 31:29, 25:23, 26:28, 13:15).

    Proszę, proszę, mamy sporą niespodziankę. Bravo beniaminek!

    Pozdrawiam.
    dakuul

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę że Poznański beniaminek jeszcze nie raz zaskoczy...

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawo Kaziki!

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie zaskakuje rozmiar wygranej kazików...wiem, ze to początek rozgrywek, ale widać, że będą należeli do ścisłej czołówki...
    Za tydzień jedziemy do Sosnowca zweryfikować wynik z Piły :D ;-P

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przed nami ciekawa runda, a tu cisza...
    Sosnowiec czy Nysa? - to chyba pytanie dnia. Bardzo jestem ciekawa, jak wypadną w bezpośrednim starciu faworyci I ligi. Teoretycznie więcej przemawia za Płomieniem, ale nie przekreślałabym szans nysan, którym w zeszłym sezonie nie straszne były parkiety rywali. Nie ukrywam, że liczę na spotkanie na wysokim poziomie i ze sporą dawką emocji. Kibicuję - tradycyjnie - Nysie :). No, chyba, że Płomień mnie do siebie przekona. A ma szansę, bo pozbył się rozgrywacza z zeszłego sezonu.

    Jak na inaugurację zaprezentuje się kolejny faworyt - gorzowski GTPS? Olśniewająco (a tak teoretycznie powinien), czy na głowę siatkarzy z Gorzowa posypią się gromy kibiców, których oczekiwania są spore?

    Kto wreszcie zdobędzie punkty w pozostałym spotkaniach?

    Obudźcie się! :P

    Pozdrawiam.
    dakuul

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja szczerze mówiąc wcale się nie zdziwie jak siatkarze nam zrefundują przełożony mecz z Avią i przytrzymają 5 setów. Nasze 3 ostatnie inaugracje w Gorzowie to kompromitacja z Wołominem, 3:0 po bezbarwnym meczu ze słabiutkim AZS Opole i pamiętna porażka z Olimpią Sulęcin, a więc niezbyt udane mecze...

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    270
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Inotel Poznań - Skra II Bełchatów 2:3, w V do 20.

    Fileep, sprawe mam, odezwij się na gg.

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czyli beniaminek zdobył kolejne punkty z wcale trudnych rywalem.

    Dlaczego wszędzie to spotkanie widniało jako "przłożone", a zostało rozegrane awansem? tzn. ja wiem, że Skra II gra dziś i jutro Puchar Polski.

    Pozdrawiam.
    dakuul

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Gorzowie jednak bez problemu: GTPS DI Team- Pronar OSiR Hajnówka 3:0 (25:20,25:17,25:19)

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2004
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Płomien - Nysa 3:0!
    Bzura - Bielsko 3:0 również.
    No, no.
    Filip, może napiszesz coś o meczu? Jak grał Wołosz, Malczewski, Szumielewicz? No i nowy hajnowski team też.. ;-)

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nysa zagrała dziś najgorszy mecz, jaki pamiętam. Tylko Vlk zagrał przyzwoicie i moim zdaniem - kolejny sezon marnuje się w tym klubie. Trudno nawet powiedzieć, kto z nyskich zawodników był najgorszy - Olejniczak, który "zagotował się" już w pierwszym secie, środkowi, którzy praktycznie nie dotykali piłek w bloku, libero Kryś, który przyjęcia powinien uczyć się od Vlka, czy też wystawiacz Turiański, który zwyczajnie przeszedł obok meczu...Kozioł skończył trochę piłek, ale cały czas atakował na trójbloku, więc "czap" miał też sporo. Kurian na przyjęciu (zmienił w trzecim secie na trochę Olejniczaka) to jakieś totalne nieporozumienie; szkoda go na stanie "w kwadracie".
    Niemrawym poczynaniom zawodników przyglądał się równie niemrawy trener, który pierwszych zmian dokonał w trzecim secie. A ten przebiegał nastepująco, o ile pamięć mnie nie zawodzi: 6:0, 16:6, 20:8! Dla Płomienia, oczywiście.
    Bo siatkarze z Sosnowca - na tle beznadziejnych nysan - wypadli wręcz olśniewająco: dobre przyjęcie, świetna gra w obronie, skuteczne ataki. Jurkojć bez większych problemów gubił blok rywali (raczej potencjalny, niż rzeczywisty), rozgrywał szybko i sensownie rozdzielał piłki. Blok Płomienia był skuteczny i bezlitosny, a najlepiej o tym przekonał się Olejniczak, który jest zresztą cieniem zawodnika sprzed paru lat. W ataku szalał Łomacz - bez wątpliwości zawodnik meczu. Bardzo podobał mi się również libero z Sosnowca - szybki i zdecydowany.
    Na dzień dzisiejszy - dla mnie to Płomien jest głównym kandydatem do bezpośredniej walki o awans do Polskiej Ligi Siatkówki. Nysa...lepiej nie mówić, ale jestem głęboko rozczarowana.

    Pozdrawiam.

    dakuul

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    U nas wszyscy bardzo dobrze zagrali, nawet Kania, co którego były spore wątpliwości. Bardzo dobra skuteczność Śmigla i Wołosza, trudne zagrywki Malczewskiego, dobrze Kupisz. W pierwszym secie Hajnówka zaczęła od prowadzenia ale wszedł Malczewski na zagrywkę, reszta się rozkręciła i skończyła się dyskusja. Drugi set zaczęliśmy od 8:0 i 10:1, trzeci równiejszy ale pewnie wygrany. Skład wyglądał tak: Malczewski, Śmigiel, Wołosz, Kamiński, Kupisz, Grzesiowski oraz Kaniowski (l), Mróz, Szumielewicz iii ktoś tam chyba jeszcze ;) W Hajnówce podobał mi się w sumie Alancewicz, reszta nic szczególnego. Widzów ok. 650, frekwencję troche obniżył mecz piłkarzy który zaczął się o 15 (siata o 17), a stadion i hala leżą na dwóch końcach miasta. Bzura znowu zaskakuje, a BBTS obawiam się że wyrasta na kandydata do spadku, szkoda...

    EDIT: Dla zainteresowanych foty:
    http://www.gorzow24.pl/?fotorelacje,298

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2004
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I wszystko jasne - popisywali się przed Świderskim :-P
    Dla mnie to trochę smutne obrazki;-) ale cóż. Jednak jesteście faworytami do awansu.. ;) Bardzo duża siła ataku na skrzydłach. Wołosz nabrał masy z tego co widać.

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O ewentualnych szansach na awans będziemy mogli wyrokować po meczach w Poznaniu, Pile i u nas z Płomieniem i Nysą.

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec Awatar kibicgorzowski
    Dołączył
    17-11-2002
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Meczyk taki prawie jak sparing. Bez emocji w 2 partiach w trzeciej do stanu 16:16 pilka za pilke pozniej odjazd i efektowne zwyciestwo. Super gral WOłosz no moze to byc 2 Wlazly te ataki z 6 strefy )) . Kupisz tez bosko te czapy ) ale go zapamietalem jak gral jeszcze w Nysie i chyba rok temu zrobil 4 bloki pod rzad ))Nawet Grzesiowski ujdzie . Oj bedzie dobrze widac atmosfera jest a to jest podstawa. Sile GTPS zweryfikuje Sosnowiec albo Piła a i Nysa . Reszty bym sie nie obawial.

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    @dakuul – tak szybko nie dzieliłbym skóry na niedźwiedziu. W zaszłym roku Jadar też szedł jak burza a Delecta ledwo ciułała punkty na początku sezonu. Jaka była końcówka i kto błyszczał na koniec sezonu pamiętamy chyba wszyscy.
    Niemniej porażka w takim stylu boli, szczególnie ten set do 11!!!! Deklasacja.
    Zobaczymy na jak długo starczy Płomieniowi „powera”.
    Co do Nysy a w szczególności do P. Turiansky’ego , to potwierdzają się moje przypuszczenia i opinie fachowców (np. p. K. Felczaka). Chłop musie mieć idealną piłkę, inaczej nie istnieje na boisku i jak to ładnie ujęła dakuul „przechodzi obok meczu”. Z odbioru na 4 metr nie zagra nic. Chodzą słuchy, ze zarząd rozgląda się za konkurencją na tej pozycji dla Petera. Młody Kisielewicz nie stanowi zagrożenia, co nie sprzyja zaangażowaniu Słowaka.
    Dla mnie osobiście największym rozczarowaniem jest fatalna postawa Krysia. Powiem szczerze – liczyłem, że będzie to jeden z najlepszych libero w I lidze. Mam nadzieję, ze jednak chłopak się pozbiera po fatalnych zawodach w Sosnowcu. O ile znam Olejniczaka to o zagotowaniu raczej nie może być mowy :), raczej kryzys formy, niekoniecznie na tle fizycznym. W każdym razie nie przypomina chłopaka którego widziałem po zdobyciu MŚ juniorów na mistrzostwach w Teheranie.
    Zobaczymy, sezon się zaczyna, mecze coraz ciekawsze a przed nami niejedna niespodzianka.

    Pozdrawiam

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szukanie zmiennika dla Turiańskiego uważam za dobry pomysł, choć obiektywnie Kisielewicz i tak w sobotę był od niego lepszy. Ale pewnie każdy by był.

    Postawa Krysia wcale mnie nie dziwi, bo pamiętam go sprzed lat i też zwyczajnie nie umiał przyjmować (wystarczy przypomnieć fakt, że z Częstochowie sezon dograł za niego Panas). Ale to, co wyprawiał w Sosnowcu to była zgroza - tym bardziej na tle młodzutkiego, świetnego libero Połmienia. Nawet sobie pomyślałam, że może i Kwasowski był imprezowy, ale grać umiał.

    Ja wiem, że liga dopiero się rozpoczęła, a sezon dłuuugi, ale przegrana - w takim stylu - zrobiła na mnie fatalne wrażenie. Sosnowiec grał swoje, a oni - nic.

    Olejniczak to dla mnie wampir energetyczny, który czerpie siłę ze ścian i emocji kibiców w nyskiej hali :P.

    Pozdrawiam.
    dakuul

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Olejniczak to dla mnie wampir energetyczny, który czerpie siłę ze ścian i emocji kibiców w nyskiej hali
    hehe niezłe, musze zapisać :) Znam jeszcze jedno miejsce w którym czerpie moc, ale to już nie na forum :D
    Co do Krysia, to wybacz, ale nie wstyd przegrać rywalizację z Panasem. Wątpię, czy którykolwiek libero I ligowy by ją wygrał. Taką intuicję w ustawianiu za blokiem, łataniu dziur i kryciu kolegów w odbiorze to miał chyba jeszcze tylko Krzysiu Wójcik. Dziwię się, że w Nysie potrafi się wyszkolić bardzo dobrych libero (Gacek, Wójcik, Krypel) a od pewnego czasu nie dość, ze ściągniemy to jeszcze niewypały???

    A tak poza tym to nie marudź dakuul i przyjedź na mecz z Jokerem ;) :D
    Pozdrawiam

    EDIT:
    A wracająd do Kwasowskiego, to już ma nowego pracodawcę...i to ligę wyżej :-)

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No jak narazie Sosnowiec nie stracił w żadnym z setów 20 punktów:)

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik Awatar nysanin
    Dołączył
    29-06-2006
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.gumoweforum.fora.pl/viewforum.php?f=26[b] - zapraszam w imieniu Administratora wszystkich fanatyków na forum.

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    gdzie gra kwasu????

Strona 1 z 32 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •