Strona 3 z 32 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 1400

Wątek: I liga mężczyzn 2006/07

  1. Powrót do góry    #91
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fileep a jak się spisał "chłopak z mojego osiedla" Sławek Krypel :-)?? Podobno w pierwszych 2-ch meczach łapał formę taką na jaką go stać.??
    Aha a co z Wołoszem - dalej tylko potencjał???

  2. Powrót do góry    #92
    Użytkownik
    Dołączył
    04-11-2006
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    skąd się wziął taki skład AVII w meczu pucharowym z Jastrzębskim Węglem na stronie siatka.org pisała P.Wiącek
    Też mnie to bardzo...ale to bardzo zaciekawiło.
    A co do wyników, to jestem w lekkim, a nawet w ciężkim szoku, jak Gorzów z takim składem może przegrywać z Bzurą z takim składem??? Wołosz, Śmigiel, Grzesiowski, Malczewski...hmmm? - kontra Sadecki i długo, długo nic.

  3. Powrót do góry    #93
    Użytkownik
    Dołączył
    04-11-2006
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fileep a jak się spisał "chłopak z mojego osiedla" Sławek Krypel :-)?? Podobno w pierwszych 2-ch meczach łapał formę taką na jaką go stać.??
    Aha a co z Wołoszem - dalej tylko potencjał???
    A co do Wołosza, to nie zgodzę się, że to tylko potencjał - dla mnie to jeden z najlepszych, jeżeli nie najlepszy zawodnik w serii B (oczywiście nie biorę pod uwagę obecnie trwającego sezonu, bo Go jeszcze nie widziałem w akcji)...w całej historii pojedynków hajnowsko - świdnickich świdnicki blok złapał Go z parę razy <to były raczej pojedynki Avia Świdnik - Maciej Wołosz>... ale to tylko moja opinia o Nim:)

  4. Powrót do góry    #94
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2004
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dołączam się do opinii powyżej o Wołoszu. Chłopak jest świetny i powinien grać w PLS.
    A co do przegranej Pronaru ze Zduńską Wolą to... wstyd.

  5. Powrót do góry    #95
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    GTPS Gorzów - Bzura Ozorków 1:3 (19:25, 25:19, 13:25, 20:25)??? Jak to możliwe??? Rozumiem przegraną, ale do 13 w czwartym secie? Z moich informacji wynika, że Bzura doskonale zagrała w obronie, podbijając większość ataków gorzowian. Czy to prawda? To jak w takim razie wygladała gra Śmigla i spółki, bo potencjalnie atak powinien być znaczącą siłą GTPS-u.

    Martwi mnie przegrana hajnowian, bo jednak SPS powinni pokonać bez większych problemów, a i tu jeden set do 13... Jak nadal tak będą grać, to walkę o utrzymanie mają więcej, niż pewną :(.

    Kolejny świetny występ beniaminka z Poznania. Ale liczę na lepsze czasy dla BBTS-u (strona bardzo ładna :)) pod kierunkiem nowego trenera.

    Pozdrawiam.
    dakuul

  6. Powrót do góry    #96
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krypel bez zarzutu, chociaz pare razy tez nasi zdobyli punkty po zagrywkach ale nie zwracałaem dokładnie uwagi czyje to błędy. Wołosza stać na więcej, ale robił chyba co mógł, chociaż też napewno nie może być z siebie zadowolony... Ale ogólnie to średnio pamiętam mecz bo tak zdruzgotany i zdenerwowany to dawno nie byłem...
    Jak BBTS-iaki wrócą z Poznania to bym prosił o pare słów nt. kibicowskiej strony meczu na prywatną wiadomość ;)

  7. Powrót do góry    #97
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie jak na razie Wołosz to tylko potencjał a nie ukształtowany zawodnik. Mam nadzieję, że gwiazdy z Gorzowa go nie stłamszą. Po blamażu Hajnówki z SPS-em (bo tak to trzeba nazwać) trochę z innej perspektywy można spojrzeć na pierwsze zwycięstwo w sezonie Stilonu. W Pile zwycięstwo (w końcu), jak wyniki setów pokazują było jednak ciekawie.

    U nas w Nysie treningi pełną parą, a pauzę w rozgrywkach STAL wykorzysta na sparing z DHL Ostrava 8.11.06.

    Pozdrawiam

  8. Powrót do góry    #98
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam wrażenie że Wołosz jest trochę za cichy, za grzeczny. Taki sam problem był z Woronieckim rok temu- dobry rozgrywający, ale brakowało mu charyzmy, siły przebicia potrzebnej czasami do uporządkowania gry. Ale sądze że PLS jest w wypadku Wołosza kwestią czasu...

  9. Powrót do góry    #99
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przypominam, że Wołosz grał już w PLS - w Politechnice. Ja go pamiętam - zrobił na mnie dobre wrażenie. W Hajnówce grał doskonale.
    Nie mam natomiast najmniejszego pojecia, jaki jest prywatnie, bo na parkiecie zawsze sprawia wrażenie mocno skupionego na grze i nie przesadza z ekspresyjnością typu Śmigiel.

    Od zeszłego sezonu uważam, że (bez urazy) marnuje się w I lidze.

    Pozdrawiam.
    dakuul

  10. Powrót do góry    #100
    Użytkownik
    Dołączył
    27-10-2006
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bzura Ozorków w PLSie jak to brzmi :D jak narazie wszystkich "jadą", za co nalezą im sie gratulacje...

    i gdzie jest ten Gorzów? tyle zapowiedzi przed sezonem ze awansują do PLSu, że są zdecydowanym faworytem ligi (najwiecej gadal o tym Smiegiel) i co?

    a o meczu Płomień - Avia można powiedziec najkrócej, że z przyjeciem na poziomie 20% to oni w tej lidze nie pograją... wiekszosc pilek byla podbijana nad siebie i rozgrywający biegal jak glupi (choc wydaje mi sie ze jak na takie przyjęcie to i tak dobrze rozgrywał).

    potwierdzenie slow o Kowalskim: http://video.google.pl/videoplay?doc...20311110&hl=pl

  11. Powrót do góry    #101
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2006
    Postów
    73
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam pytanie, czy Energetyk Jaworzno ma takie samo logo klubu jak Płomień Sosnowiec? Bo wg SF mają takie samo logo ;)

    [img=http://img95.imageshack.us/img95/1700/ohmygoshds4.jpg]

  12. Powrót do góry    #102
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Już zmieniliśmy.

  13. Powrót do góry    #103
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przypominam, że Wołosz grał już w PLS - w Politechnice. Ja go pamiętam - zrobił na mnie dobre wrażenie. W Hajnówce grał doskonale...Od zeszłego sezonu uważam, że (bez urazy) marnuje się w I lidze."
    No właśnie. Łatwiej błyszczeć w słabszej drużynie (bez urazy dla Hajnówki). Z tego co pamiętam, to w Politechnice nie brylował i jak na razie w Stilonie tez nie.
    Wg mnie chłopak potrzebuje gry w młodym, perspektywicznym zespole, bez lidera typu Śmigiel.

    Tak, czy owak uważam go za duży talent (przez duże "T"), ale nie sądzę, ze marnuje się w I lidze. Jest paru innych, lepszych zawodników (niekoniecznie na jego pozycji), którzy się marnują na zapleczu PLS.

    Pozdrawiam.

  14. Powrót do góry    #104
    Stały bywalec Awatar kibicgorzowski
    Dołączył
    17-11-2002
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Smigiel Grzesiowki emeryci Wojtysiak gral clay 4 set i nawet niezle mu to wychodzilo . Malczewski rozgrywa jak nowicjusz. Wołosz to on juz jets liderem a nie ten pseldo gwiazdor Smigiel Te ataki z 6 strefy . robia wrazenie . Kupisz tez moga byc z niego ludzie . reszta dno totalne!!!!poodawali caly zespol i mysla wielcy prezesi ze nazwiska graja a tu taki eror!! boje sie myslec co bedzie jak wpadnie Sosonowiec Nysa) sety beda do 10??? Grzesiowski takie czytelne ataki ze po skosie i juz 2 czekalo zeby podbic pilke . moze 3 ataki mu wyszly to samo gwiazdor smigiel . normalnej stacjonarnej zagrywki nie moze dograc pod siatke . kino . zespol z ligi amatorskiej Gozrowa wygral by bez problemu z GTPS . albo libero wyblok jets i zamiast dograc pilke pod siatke to dogrywa ale na 2 strone))))) tak bylo chyba z 3 razy srodek tabeli wiecje nie widze . moze po zmienie trenera bedzie lepiej

  15. Powrót do góry    #105
    Początkujący
    Dołączył
    29-06-2006
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po pierwsze to Wołosz jak grał w Politechnice w PLS to miał zaledwie 20 lat i siedział na ławie więc nie mógł tam brylować. Uważam, że bardzo dobrze kieruje swoja karierą. PLS napewno osiągnie. A ty kibicugorzowski kim ty jesteś??? Bo chyba nie kibicem. Wylewasz na swoj zespol wiadro pomyj po dwoch nieudanych meczach. Rozumiem ze chlopakom naleza sie slowa krytyki ale zeby wszystkich odsylac na emeryture??? Poczekaj a jeszcze smigiel pokaze co potrafi. Wtedy bedziesz go pod niebiosa wychwalal albo bedzie ci glupio i sie nie odezwiesz. Wyrozumialosci troche. Ten zespol musi troche ze soba pograc. A dzialaczy nie krytykuj bo jezeli jestes czlonkiem KK w Gorzowie to dzieki nim wchodzisz za darmo na mecz. A poza tym to zawodnicy ktorzy nie graja w Gorzowie odeszli sami a nie wygonili ich dzialacze. Ja uwazam ze chlopakom trzeba dac troche czasu. Zobacz na Pile. Tam tez mieli nieudany poczatek, a jednak ostatni mecz pokazal ze zaczyna sie kleic. U nas tez tak napewno bedzie. A co do trenera to nie licz na zmiane bo tacy fachowcy jak W Wspanialy i J. Lojewski uwazaja naszego trenera za jednego z najzdolniejszych wiec dajmy mu szanse. Jak jestes prawdzimym kibicem to mam nadzieje ze to zrozumiesz... ze potrzeba czasu... Tylko mi nie mow ze jak placisz za bilet to wymagasz!!! Tacy na hali sa niepotrzebni.

  16. Powrót do góry    #106
    Stały bywalec Awatar kibicgorzowski
    Dołączył
    17-11-2002
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poczekaj a jeszcze smigiel pokaze co potrafi. Wtedy bedziesz go pod niebiosa wychwalal albo bedzie ci glupio i sie nie odezwiesz. Wyrozumialosci troche. Ten zespol musi troche ze soba pograc. A dzialaczy nie krytykuj bo jezeli jestes czlonkiem KK w Gorzowie to dzieki nim wchodzisz za darmo na mecz
    place bilet normalny dla twojej wiadomosci moze ty nie placisz wiec nie musisz wymagac!!! dobra powiem ci to po cholere wiele gadali ze oni tacy silni ze to ze tamto . a wpada taka Bzura co cudem sie utrzymala i uczy naszych grania w siatke . to oni sa zawodwcami czy nie???? .smigiel oki no bede czekal z niecierpliwoscia . nigdy nie jest mi glupio mam racje i tyle taki jest stan obecny naszych siatkarzy.slabizna i tyle . co bisz sie nazwac tego po imieniu pelna amatorszczyzna!!!! tylko zeby za pozno sie nie obudzili

  17. Powrót do góry    #107
    Użytkownik
    Dołączył
    27-10-2006
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ty kibicugorzowski kim ty jesteś??? Bo chyba nie kibicem. Wylewasz na swoj zespol wiadro pomyj po dwoch nieudanych meczach. Rozumiem ze chlopakom naleza sie slowa krytyki ale zeby wszystkich odsylac na emeryture???
    jest realistą, ktory nie jest slepo zapatrzony w swoj zespol i po kazdym blamażu mowi: "przeciez nic się nie stało, i tak jestesmy najlepsi"... mi mimo wszystko takie zachowanie się podoba. pozdrawiam kibicugorzowa...

  18. Powrót do góry    #108
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Coś cisza nastała na forum ???
    Przed nami następna kolejka na którą zapraszam do typowania
    na :
    http://www.gumowastrona.webpark.pl/t...siatkarski.htm

  19. Powrót do góry    #109
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma grania to o czym gadac? Chyba że o sprawach kibicowskich- jak tam miewa się Stal i Płomień Sosnowiec? Jakieś wyjazdy były/planowane ?

  20. Powrót do góry    #110
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mieliśmy zaplanowany sparing z mistrzem Czech DHL Ostrava lecz z powodu przygotowań do MŚ i kontuzji nie byli w stanie złożyć "6" :D.
    Na propozycje sparingów nie przystała Gwardia i Płomień (????), choć nie znam powodów :-)
    Więc chłopaki odbijają piłkę między sobą na hali :)
    Słyszałem o waszym sparingu z Gdańszczanami - postępy widoczne??
    Grał Jarek Stancelewski??

    Jak inne kluby ??

  21. Powrót do góry    #111
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    x-man pytałem o sprawy kibicowskie ale dobra mniejsza o to ;) Tak grał Stancelewski, u nas nie brakowało błędów ale 4 i 5 set wyglądał już całkiem nieźle. Oby powtórka w Poznaniu...

  22. Powrót do góry    #112
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hm mnie nie pytałeś,ale Ci odpowiem,że jedziemy do Jaworzna,może Piły, w tej rundzie.W następnej:Gorzów;),Sosnowiec,Nysa,Zduńska Wola.

  23. Powrót do góry    #113
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hehe. a ja będę sam w Bielsku :)

  24. Powrót do góry    #114
    Użytkownik Awatar nysanin
    Dołączył
    29-06-2006
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    X-man go go do Bielska, będzie relacja na żywo hehe

  25. Powrót do góry    #115
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zestaw par dzisiejszej kolejki pierwszej ligi wraz z moimi typami:
    MKS Bzura Ozorków KS Inotel Poznań 3:2
    BBTS Siatkarz Original Bielsko-Biała SPS Zduńska Wola 3:0
    Pronar OSiR Hajnówka SMS PZPS I Spała 1:3
    KPS Skra II Bełchatów Płomień Sosnowiec 0:3
    ASPS Avia Świdnik KS Joker Piła 1:3
    MCKiS Energetyk Jaworzno AZS PWSZ Nysa 3:1
    Stilon Gorzów Wielkopolski

  26. Powrót do góry    #116
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i już nie trafiłeś, bo w Hajnówce wygrana gospodarzy :) 3:0 (25:23, 25:15, 25:23). Łatwo nie było.

    Pozdrawiam.
    dakuul

  27. Powrót do góry    #117
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Joker wypunktował Avię do 0 ;P

    EDIT
    W Jaworznie 3:1 dla STALI !!!!! - Pudło BBTSPSYCHOFANS
    jak dobrze zapamietałem to
    -27, 16, 19, 17
    STAL!!!!!!!!

  28. Powrót do góry    #118
    Użytkownik Awatar nysanin
    Dołączył
    29-06-2006
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jaworzno - AZS Nysa 1:3. Płomień był jednak wypakiem przy pracy!!!!!AZS!!!

  29. Powrót do góry    #119
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2004
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dakuul: czyżbyś była na meczu? :-)
    Nie było to jakieś porywające widowisko.. na swoim treningu juniorzy prezentowali się dużo lepiej, naprawdę myślałem, że urwą nam przynajmniej seta. Zawiedli jednak w przyjęciu(dość łatwe piłki) i w bloku, którego praktycznie nie mieli.
    Ciesze się, że u nas przestawiono Wójcika na atak, gdzie grał bardzo dobrze. Na przyjęciu przez większą część seta grał Saczko z Aleksandrowiczem. Momentami na boisku pojawiał się Alancewicz. Wymieniona dwójka grała dobrze, szczególnie Daniel Saczko. W drużynie ze Spały nieźle zaprezentował się Fabian Drzyzga i niewysoki zawodnik z numerem 7 :-). Szkoda, że nie mieli przyjęcia, bo rozgrywający nie mógł zgubić bloku. Dobrze dogranych piłek jednak nie marnował. Ogólnie to niezbyt podoba mi się to jak gramy :-P. Bez polotu, 'zęba'. Dzisiaj można pochwalić Wójcika i Saczkę. Środkowi bezbarwni, szczególnie Gołębski.

  30. Powrót do góry    #120
    Początkujący
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bzura-Inotel 3-2 super meczyk przy komplecie publiczności A swoja drogą kto by sie spodziewał ze po 4 kolejkach Bzura bedzie jedyna niepokonana drużyna. Pozdrawiam wszystkic h fanów siatkówki

  31. Powrót do góry    #121
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trochę daleko, musiałabym się teleportować :). Mam swojego informatora :).
    Szkoda, że gra Pronaru nadal tak marnie wygląda, bo źle to wróży hajnowianom przed kolejnym spotkaniem w Sosnowcu. Jak ich Płomień wpali w parkiet, jak nysan w swoim czasie, to się zezłoszczę.

    Pozdrawiam.
    dakuul

  32. Powrót do góry    #122
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2004
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ach, zapomniałem pochwalić rozegranie Woronieckiego! Świetnie rozdzielał piłki. Aż byłem zdziwiony. Fajnie, że urozmaica rozegranie - dziś zagrał między innymi krótką z metra, kilka razy drugą linię. Informator - Jacek? :-) Pozdrawiam

  33. Powrót do góry    #123
    Użytkownik
    Dołączył
    27-10-2006
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a mnie cieszy nienajlepsza forma zawodnikow z Hajnowki ;) oby Plomien nie podszedl do tego meczu lekceważąco...

  34. Powrót do góry    #124
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a mnie cieszy nie najlepsza forma zawodników z Hajnówki oby Płomień nie podszedł do tego meczu lekceważąco...
    Hehe, cóż za sportowe podejście;)
    Ja mam nadzieję, ze hajnowianie się zmobilizują.

    Mam prośbę do kibiców z Jaworzna o krótki opis wczorajszego meczu . . . ale coś widzę, ze Jaworzno kibicami nie stoi..

    Pzdr

  35. Powrót do góry    #125
    Użytkownik
    Dołączył
    04-11-2006
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co do meczu w Świdniku, to wyglądało to tak, że jedni byli słabi, a drudzy jeszcze słabsi!
    Nic nie ujmując Jokerowi, to ta drużyna gra naprawdę przeciętnie, bo i taka po prostu jest, no, ale o Avii w tej chwili nie wspominajmy (bardzo dobrze we Wrocławiu i Rzeszowie w pucharze i kompromitacje w Sosnowcu i z Piłą). Dobrze zagrał Jarosz (ale tylko w zagrywce - jak stawał na nią, to przeciwnicy uciekali z parkietu), poza tym praktycznie niewykorzystywany środek, niezawodny był Żurek, Pawłowski - hmmm...oj brakowało Kowalskiego i Ogonowskiego
    U gości b.dobrze Winnik i nieźle Lach oraz Sobczyński, Pieczonka raz zagrywał i atakował jakby chciał, a nie mógł, a następnym razem zagrywał pięć zagrywek pod rząd, a skoro pięc, to wiadomo, że musiały być mocne (w końcówce 1 i 3 seta to on sam odskoczył Avii dzięki swoim zagrywkom). Zmienników jednak brak w Jokerze i jedną szóstką długo ta drużyna nie pociągnie. Patrząc naprawdę obiektywnie, to ta drużyna nijak nie ma składu na awans, więc nie wiem, skąd to podniecenie na stronce Jokera (to chyba kibice tego samego typu co Bełchatów itp. - po prostu bezkrytyczni).
    Jedyne, co cieszy, to to, że działacze wreszcie poszli po rozum do głowy i w końcu obniżyli cenę biletów (wiem, że były też jakieś darmowe) i hala w końcu się wypełniła jako tako, tak, jak to bywało w poprzednich sezonach (ok.700 osób/na wcześniejszych 2 meczach w lidze i w pucharowych po 200-300), ale z taką grą to kibice szybko znów nie przyjdą na mecz...

  36. Powrót do góry    #126
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A oto zestaw par 7. kolejki PLM, tradycyjnie już z moimi typami hihi:

    Płomień Sosnowiec Pronar OSiR Hajnówka 3:0
    AZS PWSZ Nysa ASPS Avia Świdnik 1:3
    KS Joker Piła KPS Skra II Bełchatów 3:0
    SMS PZPS I Spała BBTS Siatkarz Original Bielsko-Biała 0:3
    SPS Zduńska Wola MKS Bzura Ozorków 0:3
    KS Inotel Poznań Stilon Gorzów Wielkopolski 0:3
    MCKiS Energetyk Jaworzno -

  37. Powrót do góry    #127
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem skąd BBTSPSYCHOFAN -ie te notoryczne typy przeciw AZS-owi, ale co kolejkę wtapiasz na nich z kretesem :-) Ostatnio tez dawałeś na Jaworzno. Cóż widocznie niereformowalna przypadłość uprzedzeniowa - a jak chcesz to skonfrontować z innymi typerami to zapraszam chętnie na:

    http://www.gumowastrona.webpark.pl/t...siatkarski.htm

    Jeżeli już zanudzasz typami to rób to przynajmniej ja typer hehe.
    P.S.
    Pomimo Twojego 0:3 ja stawiam na zdecydowane zwycięstwo młodzieży ze spały ;P 3:1 ;P::P:P

  38. Powrót do góry    #128
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Eeeeee zdaje Ci się, X-manie hehe.Poprostu sądzę,że Avia musi się przełamać;) Już się loguję:-)
    Trener Wagner wyrzucił podobno z kadry zawodnika, takiego z tych lepszych, Oskara Dziewita.Pozyskaliśmy także Milana Mizeraka,ale biedak skręcił kostkę.
    Pozdrawiam

    Edit: Jak na razie oczekuję na autoryzację.Chyba :D może zły mail podałem.

  39. Powrót do góry    #129
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe :)
    Czekamy i do typów zapraszamy...
    Co do Avii, to już przed sezonem pisałem, ze do faworytów nie należą... chociaż skład mają ciekawy i solidny.
    W kolejnych sezonach brakuje im "tego czegoś". Nie mniej pamiętam, ze przegraliśmy w tym sezonie z nimi w PP a i w poprzednim sezonie nie popisaliśmy się ze Świdnikiem (z tego co pamiętam to 2:3 w Świdniku i 2:3 w Nysie. CHyba nam nie leżą). Życzę Avii dobrze, ale niech się przełamują w następnej kolejce w Jaworznie hehe..

    Pozdrawiam i jeszcze raz zapraszam :)

  40. Powrót do góry    #130
    Użytkownik Awatar nysanin
    Dołączył
    29-06-2006
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    BBTSPSYCHOFANS dawaj dawaj na forum i na typera.zabawa przednia.

  41. Powrót do góry    #131
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O mały włos wasze typy co do meczu w Nysie by się sprawdziły.

    Nysa-Avia 3:2 (-14,13,18,-20,12).
    A co do meczu sporo błędów i przestoje jak i z jednej i drugiej strony.Z przebiegu całego spotkania dobre zawody zagrał Kozioł i tradycyjnie Vlk, Pawłowski atomowa zagrywka dobrze Jarosz choć musiał się sporo napocić bo przynajmniej 85% zagrywki szło na niego . W końcówce pokerowe zagranie Palacza na zagrywkę wchodzi Kisielewicz i swoim asem podrywa miejscowych do walki. Śmiem twierdzić że jakby nie wejście Kisielewicza to avia zgarnęła by 2 punkty.
    Brawa dla Nysy i dla chłopaków ze Świdnika bo powalczyli (na marginesie przyjechali w ośmiu).

  42. Powrót do góry    #132
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    spala-bbts 2-3(-22,18,-19,24,-12) szkoda, stracony punkt.

  43. Powrót do góry    #133
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Nysie niespodziewane emocje. W pełni zgadzam się z reworem - Avia była bardzo blisko wygrania meczu i gdyby nie wejście Kisielewicza, który swoją zagrywką zdezorganizował przyjęcie gości w krytycznym momencie spotkania, nysanie nasłuchaliby się sporo gorzkich słów od swoich kibiców. Świetnie zagrał Kozioł, dobrze - jak zawsze - Vlk. Reszta baaardzo przeciętnie z Turiańskim na czele. Kryś umiejętnie schowany w przyjęciu to jednak jakieś nieporozumienie. W Avii najlepiej zagrał, moim zdaniem, Żurek. Pawłowski - dziwnie, przy takich warunkach fizycznych... chyba brakuje mu głowy. Dobry libero, ambitny i waleczny Jarosz ( ale przyjmować to on nie umie :P) Jeśli powróci na przyjęcie Kowalski i pierwszy rozgrywający (ten - brrr...) Avia może być groźna dla wszystkich.
    I kto mi racjonalnie wytłumaczy, jak Avia przegrała z Piłą???

    Pozdrawiam.
    dakuul

  44. Powrót do góry    #134
    Użytkownik Awatar nysanin
    Dołączył
    29-06-2006
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trochę dziwna kolejka. BBTS tylko dwa punkty, w Nysie ciężko jak w kamieniołomie, a Bzura pada w Zduńskiej. Kto wie jak chłopcy Sławka Gerymskiego dzisiaj?

  45. Powrót do góry    #135
    Użytkownik
    Dołączył
    27-10-2006
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    o meczu Płomień - Hajnówka:
    mecz wygrany przez Płomień dzięki bardzo dobrej grze w obronie i w ataku (glowna zasluga Lomacza). Hajnówka wcale tak slabo nie zagrala, wyrózniajacym sie zawodnikiem byl zdecydowanie Sebastian Wojcik, trzymal kierunki i skutecznie konczyl.
    porownojac mecz z Hajnowka a np. z Nysą czy Świdnikiem to chyba Hajnówka w Sosnowcu zaprezentowala się najlepiej.

    film z najciekawszą akcją w meczu: http://video.google.pl/videoplay?doc...36400946331299

Strona 3 z 32 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •