Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Astoria 2006 - kto wie niech coś powie?

  1. Powrót do góry    #1

  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    No co tu dużo pisać , Asta chluba miasta jest w III lidze.
    Zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami nieudacznicy z zarządu nie zdołali znaleźć kasy na nowy sezon.
    O 400 000 długu z zeszłego roku nie ma co wspominać.
    Generalnie wykup dzikiej karty trzy lata temu za pół miliona złotych, to wyrzucona w błoto kasa przez miasto Bydgoszcz.

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Nie przesadzajmy, kilkanaście dobryc meczy się obejzrało, szkoda, że grubas Słabęcki pił wódkę, zamiast kołować ciaćki. Kiedy o tym pisałem, nawet na forum Asty wyklinano mnie od bylejakich. Asta za rok za 150000 w ekstralidze, o ile wyrzucą grubasa. Jarek Zawadka za darmo dojeżdża i ternuje Novum, to jest prawdziwy sportowiec. Nie pomyślałbym!

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar T_rex
    Dołączył
    15-05-2003
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 28 w 16 postach
    Ja też juz kiedyś pisałem i nie chce żebyście traktowali to jako atak kolegi zza miedzy: Astoria mimo wielu lat tradycji,zostąła władowana do PLK jako dodatek do hali Łuczniczka",coś się musi dziać w tak ogromnej hali.Osobiście uważam że hala jest nieco przyduża jak na Bydgoszcz.Owszem imprezy takie jak Grand Prix czy Liga Światowa siatkarzy wypełaniają widownię prawie do końca,ale cotygodniowych rozgrywek ligowych brakuje.Zostali chyba tylko siatkarze Chemika,Siatkarek chyba nie stac na jej wynajem bo grają w swojej.teraz po upadku Astorii ratunkiem sa targi lub widowiska typu taniec z gwiazdami.

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Ja też juz kiedyś pisałem i nie chce żebyście traktowali to jako atak kolegi zza miedzy: Astoria mimo wielu lat tradycji,zostąła władowana do PLK jako dodatek do hali Łuczniczka",coś się musi dziać w tak ogromnej hali.Osobiście uważam że hala jest nieco przyduża jak na Bydgoszcz.Owszem imprezy takie jak Grand Prix czy Liga Światowa siatkarzy wypełaniają widownię prawie do końca,ale cotygodniowych rozgrywek ligowych brakuje.Zostali chyba tylko siatkarze Chemika,Siatkarek chyba nie stac na jej wynajem bo grają w swojej.teraz po upadku Astorii ratunkiem sa targi lub widowiska typu taniec z gwiazdami.
    Szkoda, że nie ma takiej hali w Toruniu, tam dopiero szalałaby frekwencja. Tylko na czym? Na hokeju na trawie? :P

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    T_rex hala moze jest za duza jak na nasze miasto tylko nie zapomnij ze jakby byla mniejsza to Bydgoszcz bylaby bez szans w walce o przyznanie nam meczow np Ligi Światowej. Jak juz sie cos buduje to wedlug mnie musi to byc na odpowiednim poziomie. Jak to wyglada z Mistrzostwami Europy koszykarzy 2009? Beda u nas jakies mecze?

    Co do Astorii to bardzo sie ciesze ze nie bedzie nas w DBL. Mielibysmy powtorke z zeszlego roku z Inowrocławia. Licze na to ze po najblizszym sezonie nie wykupimy znowu sobie miejsca w elicie bo dla mnie to jest chore.
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    T_rex hala moze jest za duza jak na nasze miasto tylko nie zapomnij ze jakby byla mniejsza to Bydgoszcz bylaby bez szans w walce o przyznanie nam meczow np Ligi Światowej. Jak juz sie cos buduje to wedlug mnie musi to byc na odpowiednim poziomie. Jak to wyglada z Mistrzostwami Europy koszykarzy 2009? Beda u nas jakies mecze?

    Co do Astorii to bardzo sie ciesze ze nie bedzie nas w DBL. Mielibysmy powtorke z zeszlego roku z Inowrocławia. Licze na to ze po najblizszym sezonie nie wykupimy znowu sobie miejsca w elicie bo dla mnie to jest chore.
    A dla mnie nie byłoby chore.

    Na tym polega sport zawodowy, NBA i takie tam na przykład ...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •