Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: 3 Miejsce Roberta Podczas na Monzie !!

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2002
    Postów
    1,732
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    3 Miejsce Roberta Podczas na Monzie !!

    niema tematu do rozmow na temat tego wyscigua mysle ze warto taki zalozyc !!

    ROBERT KUBICA !!!!!!!!!!! 3 Miejsce Brawo !!!!!!!

    Tomasz Gollob INDYWIDUALNY MISTRZ ŚWIATA 2010 - Szanujcie Go bo takiego Drugiego Nie Bedzie !!

  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2006
    Postów
    73
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Robert Kubica!!!
    Polska powinna sie szczycić takim zawodnikiem :)

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Konsekwentna praca + talent = sukces. Brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar MICHCIO13
    Dołączył
    24-12-2005
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 61 postach
    Wielki sukces, tym większy, że osiągnięty na najszybszym torze w kalendarzu F1, w przeciętnym bolidzie jakim jest bolid BMW Sauber i w trzecim swoim starcie.

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-03-2004
    Postów
    612
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Genialnie spisał się na starcie! Potem świetna walka z Massą i w końcu ten rewelacyjny winik. To prawdziwa sensacja! Nieco szczęśliwe pudło, ale bez wątpienia zasłużone. Wielkie brawa!!!

    Nie pamiętam już kiedy GP dostarczyło mi aż tyle emocji :)

    Pozdrawiam
    Aquos

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Emocji bylo mnostwo! Robert byl dzis *****isty i oby tak dalej. Wielkie brawa dla niego a jeszcze wieksze dla Schumachera. Dzieki Ci za wszystko co zrobiles dla Formuły 1! Podczas konferencji az mi sie lezka w oku zakrecila :( Szkoda ze odchodzi.

    GO ROBERT GO!!!!!!!!
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany Awatar Waldzior
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    1,681
    Kliknij i podziękuj
    88
    Podziękowania: 16 w 15 postach
    Dzisiaj w Zielonce było święto żużla -derby Falubaz - Stal. Chodzę na żużel od 40 lat. Dzisiaj nie poszedłem. Było coś ważniejszego. Przykleiłem się nosem do telewizora. I nie żałuję. Interesuję się F1 od czasów Fittipaldiego, Laudy itp - ponad 30 lat. Ale nigdy nawet mi się nie śniło że POLAK BĘDZIE NA PODIUM GP!!! Wiedziałem że Robert jak mało kto ma smykałkę na starcie. Modliłem się żeby utrzymał 6 miejsce, ale PUDŁO???? Jeszcze dzisiaj rano, ba dzisiaj o 14-tej jakby mi ktoś powiedział ze Robert dojedzie trzeci wyśmiałbym go, siódmy, ósmy ok, ale trzeci? No i stało się:) I TO W JAKIM DNIU!!!!!!!!! Wspaniale było go oglądać gdy Schumi oświadczał o końcu kariery a obok siedział młody chłopak o istnieniu którego jeszcze kilka miesięcy temu mało który kibic F1 wiedział. HISTORYCZNY DZIEŃ!!!! Z KILKU WZGLĘDÓW:) IDE SIE UPIĆ:) TO NIE MOŻE UJŚĆ NA SUCHO:) GRATKI ROBERT - Z CAŁEGO SERCA !!!!!!!!!! DZIĘKI TOBIE ŁZY MI SIĘ KILKA RAZY DZIŚ ZAKRĘCIŁY W OCZACH. WARTO ŻYĆ DLA TAKICH CHWIL!!!!

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2006
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]Wspaniale było go oglądać gdy Schumi oświadczał o końcu kariery a obok siedział młody chłopak o istnieniu którego jeszcze kilka miesięcy temu mało który kibic F1 wiedział.[quote]

    Kilka miesięcy wyglądałoby to na marny fotomontaż. :D

    Brawo Robert!:) Piękny wyścig! Najpiękniejsze jest to, że swoje nieprzeciętne umiejętności pokazuje na torze a nie jak wielu innych "mistrzów" w wywiadach mówiąc jacy są dobrzy... Tak trzymać.:)

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    27-09-2006
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kubicaaaaaaaaaa

    W telewizji mówili, że teraz powiedzenie: szybki jak błyskawica, lepiej można zastąpić słowami: szybki jak Kubica.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •