Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 56 z 56

Wątek: PLS - sparingi, turnieje

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Od rak trenera do Ty sie odpitupitu, jak qurwa zawsze komus sie nie podoba cinienie atmosferyczne albo hooj wie co. Jeden jak sie denerwuje chodzi, inny zaciera rece a jeszcze inny trzyma je w kieszeni. Problem olbrzymi...nie komentuje tego bo te infantylne wrecz przytyki do wszystkiego sa...takie wlasnie jak widac.

    Sam mecz ciekawy, taka parabolka raz na wozie raz pod wozem, troche szczescia w kluczowych momentach dobra gra blokiem troche slabiej obrona, mnie osobiscie imponowaly ataki Bakumowskiego. Ogolnie druzyna prezentuje sie niezle i mam jakies dziwaczne uczucie dejavu roku 1997 jak patrze na ten sklad. No coz moze kiedys...

    Kibicowsko bylo konkretnie i dobrze. Ekipka mala ale charyzmatyczna i zywiolowa. Dodatkowo akustyka strikte "kurnikowa" wiec i doping o niebo lepszy niz to co mamy okazje obserwowac na nowej hali. O przygodach z kolegami z AZSu nie bede pisal tutaj bo nie jest to odpowiednie miejsce. Jedyna moja refleksja jest taka...krowa co duzo buczy malo mleka daje (digit), ...bydle ze mnie jak jasna cholera;).
    Tak przypomnialy mi sie stre czasy i az sciskalo w gardle ze to juz bylo i nie wroci. Nasze chlopaki daly nam pare chwil szczescia i wspomniena wrocily.
    Dzieki wszystkim za wspolny *****isty doping (swider, gruby, musol, ziutek, mlodzierz i all reszta).

    _____________________
    a to info dla kibicow mostostalu, strona wraca postawilem forum i o sprawach "naszych" wewnetrznych mozna pisac.
    http://forum.kibicemosto.cba.pl

    _____________________
    Mostostal 1997-2003
    immortal

  2. Powrót do góry    #47
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    azs-egipt 3-0
    mosto-jadar 2-0
    I hate Bayern soooo much

  3. Powrót do góry    #48
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ostatnie mecze memorialu Z.Ambroziaka.

    Polibuda - Resovia 3:0

    Olsztyn - Jastrzebie 3:1

    Wiecej o tych meczach

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i pierwszy raz Mosto wygrało turniej w Zdzichach, oczywiście nie licząc w pierwszym roku gdy były dwie drużyny- Jastrzebię i Mosto. Brawa dla naszej młodzieży. Widać chłopcy chcą walczyć. Nie czepiajcie się Kubackiego że ma ręce w kieszeni, Bosek dłubie w nosie a jakoś Jastrzębscy zawodnicy nie dłubią.
    Mam jedno ale! WYPIERDZIELIC SĘDZIÓW Z WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO NA ZBITY PYSK. Slepe to a na dodatek pan z fałszowaną maturą i nosem jak klamka od zakrystii olewa turniej . To skandal aby nie było na meczach sędziów liniowych. Panie Kobienia kazdy średnio rozgarnięty 16 latek znający zasady siatkowki mogł zastąpic tych pseudosędziów . To wstyd kobienia siedzi rozwalony na krześle , sędziowie I i II partaczą mecz nie dlatego że chcą komuś coś wydrukować tylko sędziują jak dyletanci. Czyżby liniowi tak popili w sobote ze dzisiaj nie miał kto machac chorągiewką? Byłam na wielu turniejkach i meczach towarzyskich ale tego nie widziałam

  5. Powrót do góry    #50
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawo dla Mosto...W listopadzie mam zamiar obejrzec drugi w tym roku mecz w ich wykonaniu a pierwszy w tym sezonie zarazem...
    Kolezanki i koledzy szykujcie rurki, barierki i stoly :-)
    Pozdrawiam

  6. Powrót do góry    #51
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Od piatku trwa II memorial im. Arka Gołasia.
    Wczoraj AZS Częstochowa wygrał z Jastrzębiem 3:1. W ekipie gosci na taku gral Yudin, reprezentacyjni srodkowi w ogole nie przyjechali do Czestochowy i grali juniorzy, a Szymanski wchodzil na zmiany. W AZS-ie nie gral Gacek, a Eatherton wyszedl na koncowke 4 seta. Ogolnie mecz mogl sie podobac duzo bledow, ale pare fenomenalnych akcji. In minus Dawid Murek dzisiaj gral przecietnie.

    Dzisiaj mecz: Jastrzebie - AZS Olsztyn
    relacja: na radiomarconi.pl poczatek godz.18

    Niedziel:
    AZS Częstochowa - AZS Olsztyn
    relacja: radiomarconi.pl poczatek godz.12

  7. Powrót do góry    #52
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-11-2004
    Postów
    578
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego co wiem dziś powinni pojawić się w Częstochowie i Pliński i Kadziewicz...

  8. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W dzisiejszym meczu Memoriału im. Arkadiusza Gołasia, siatkarze Azs Olsztyn pokonali Jastrzębski Węgiel 3:2 24:26, 25:21, 21:25, 25:21, 15:10).
    W niedziele zmierzy się z Częstocjową.

  9. Powrót do góry    #54
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak na zywo wygladala gra obu druzyn?

  10. Powrót do góry    #55
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    AZS Częstochowa - PZU AZS 1:3 2006-12-10 14:12:37

    Siatkarze PZU AZS Olsztyn zwyciężyli w II Memoriale Arkadiusza Gołasia. W decydującym meczu tej imprezy podopieczni Ireneusza Mazura pokonali AZS Częstochowa 3:1 (35:37, 25:20, 25:22, 25:22).

    Składy obu drużyn:

    AZS Częstochowa: Stelmach, Gierczyński, Nowakowski, Eatherton, Wika, Billings, Salmon (libero) oraz Woicki, Patucha, Żuk

    PZU AZS: Bąkiewicz, Lipiński, Tanik, Grzyb, Możdżonek, Papke, Kubiak (libero) oraz Ruciak, Lubiejewski, Czarnowski Pojedynek pomiędzy AZS-em Częstochowa a PZU AZS Olsztyn był bardzo wyrównanym widowiskiem. Już pierwszy set, który zakończył się wynikiem 37:35 dla gospodarzy, uzmysłowił wszystkim, że na parkiecie hali "Polonia" spotkały się dwie bardzo wyrównane drużyny. W tym okresie gry wśród podopiecznych Ireneusza Mazura wyróżniał się zwłaszcza bardzo skuteczny Paweł Papke a po drugiej stronie siatki brylował niezawodny Krzysztof Gierczyński. Ostatecznie to siatkarze z Częstochowy okazali się lepsi w tym secie wykorzystując bład w ataku Pawła Papke.

    Dwie kolejne partie zakończyły się już zwycięstwami PZU AZS. Olsztynianie popełniali zdecydowanie mniej błędów od swych przeciwników a ponad to przewyższali ich znacznie w polu zagrywki. Efektem tego były dośc łatwe zwycięstwa do 20 i 22.

    W czwartym secie trener akademików postanowił dać szansę gry zmiennikom. Na parkiecie zobaczyliśmy więc Patryka Czarnowskiego (zastąpił Wojciecha Grzyba), Michała Ruciaka (za Michała Bąkiewicza) i Marcina Lubiejewskiego (za Pawła Papke). Zmiany dokonane przez Ireneusza Mazura nie wpłynęły znacząco na jakość gry drużyny, która bez problemów wygrała tą partię 25:22 i cały mecz 3:1.


    http://www.pzuazs.pl/index.php?page=comm&ktory=91

  11. Powrót do góry    #56
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mostostal-Resovia 3-1 i Kedzierzynianie zdobywają Puchar swojego miasta
    I hate Bayern soooo much

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •