Strona 1 z 57 1231151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 2560

Wątek: Off topic-forumowy magiel:o wszystkim i o niczym

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2009
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Off topic-forumowy magiel:o wszystkim i o niczym

    Był kiedyś taki temat,zniknął, więc zakładam go na nowo.

    Dzisiaj,niestety już kolejny raz na meczu praktycznie nie było nagłośnienia.
    Siedziałem w trzecim sektorze od wieżyczki sędziowskiej razem ze znajomymi i praktycznie nic nie słyszałem :(
    Ostatnio dowiedzieliśmy się,że winna była jakaś firma i więcej taka sytuacja się nie powtórzy.
    Niestety powtórzyła się i to w najważniejszym meczu.
    Zaczynam już wątpić czy władze klubu zdają sobie sprawę z tego że taka sytuacja powoduje,że znaczna część wysiłku i nakładów finansowych włożonych w przygotowanie meczu idzie w takiej sytuacji na marne.
    Zdaje się że przed meczem wystapił Prezes PSŻ.Pewnie o coś apelował,ale ja nie usłyszałem praktycznie nic :(
    Może teraz się dowiem co mówił?

    Jestem daleki od bezmyślnego krytykowania klubu.Doskonale wiem ile wysiłku i zaangażowania wymaga prowadzenie tego wszystkiego.

    Ale taka sytuacja powoduje to,że poza prawdziwymi fanatykami na meczach nie będą pojawiać się inni kibice co prędzej czy później dla klubu i speedwaya w Poznaniu skończy się bardzo smutno.








  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2005
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja się niestety muszę przyłączyć do narzekań na nagłośnienie. Po raz pierwszy poszedłem usiąść na przeciwległą stronę stadionu i poza tym że było słychać, że ktoś coś mówi, to już zrozumieć nie szło ani słowa niestety. Może to wina deszczu i tego, że głośniki były owinięte folią? Nie wiem, w każdym razie zmiany zauważałem dopiero na torze po numerach zawodników, nominowanych nie zapisałem, nie wiem nawet kiedy był konkurs :(
    Podsumowując - element konieczny do dopracowania w nastepnych zawodach.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2009
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zastanawiam się czemu ma służyć możliwość skomentowania wiadomości podawanych na oficjalnej stronie internetowej klubu?

    Wprawdzie zdarzają się nieraz ciekawe merytoryczne wpisy,ale większość to obelgi którymi obrzucają się anonimowi kibice.Właśnie to te wypowiedzi powodują niesnaski pomiędzy naszymi kibicami a tymi z innych miast.

    Wpisują się jacyś anonimowi durnie,obrzucają wulgarnymi epitetami i robią z oficjalnej strony naszego klubu jakiś rynsztok.

    Przecież w przeciwieństwie do SportowychFaktów nikt tego nie moderuje.
    Niestety,jak widać nasze społeczeństwo nie dorosło jeszcze do pewnych spraw.
    Jeżeli ktoś chce się wypowiedzieć to może to zrobić na forum.

    Na innych klubowych stronach czegoś takiego nie ma i nikt z tego powodu nie narzeka.W tej sprawie nasz klub nie musi być prekursorem.

    Po kilku miesiącach widać,że zupełnie nie zdało to egzaminu,ale z niezrozumiałych dla mnie powodów nikt nic w tej sprawie nie robi:(


  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2005
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Masz rację Bartolini. Z jednym tylko się nie mogę zgodzić - z tego co wiem to nieprawda, że nikt tego nie moderuje... Tzn. istnieje możliwość usuwania wpisów ale dopiero po fakcie, gdy wpis pojawi się już na stronie.
    Ostatnimi czasy pojawiło się dużo oszołomów i złośliwców, którzy ciągle kopiują całą zawartość newsa lub wszystkie komentarze i wklejają je w nieskończoność... Natężenie zjawiska jest tak wielkie, że człowiek, który nad tym czuwa musiałby calutki dzień poświęcić na śledzenie tych komentarzy i co chwila usuwać takie debilizmy... a to z kolei cieszy wspomnianych złośliwców i robią to co robią z jeszcze większym zaangażowaniem. Sytuacja moim zdaniem jest patowa :(
    Sądzę, że możliwość komentowania newsów na stronie powinna całkowicie zniknąć, tak jak jest to na stronach większości klubów. Od dyskusji jest forum, na którym ludzie nie mogą ukrywać się pod nie swoimi nickami i psuć pracy kogoś, kto chce coś dobrego dla PSŻ-tu zrobić. Chciałbym, aby stopniowo rozwijało się forum, a likwidacja możliwości dodawania komentarzy na stronie na pewno by taki rozwój przyspieszyła i pozwoliła prowadzić dyskusje na zdecydowanie wyższym poziomie.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2006
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tylko tutaj nigdy ciekawego temtu nie widzialem tylko tematy rzeki gdzie albo wyzywaja sie albo ciagle pisza o tym samym. A ciekawe tematy zostaja zamkniete. Na to co dzieje sie na oficjalnej stronie to juz szkoda slow. Ktos powinien usuwac wpisy z wyzywiskami itd.
    Pozdrawiam

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik Awatar Olimp
    Dołączył
    01-11-2005
    Postów
    333
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pytanie do zarzadu

    czy gdyby PSZ po barazach (oby one byly i wygrane przez Poznan) nie dostal sie do 1 ligi, zespol dalej bedzie istnial i walczyl w nastepnym sezonie o 1 lige?

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2005
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdzieś niedawno przeczytałem - niestety nie pamiętam w jakiej gazecie (a może to było w necie?) fragment wywiadu z prezesem Tomkiem Wójtowiczem. Powiedział, że jeśli teraz nie awansujemy to nic się nie stanie, o awans będziemy walczyć ponownie w przyszłym roku. Dodam od siebie, że jak dla mnie bomba, że w ogóle po tylu latach mamy żużel w Poznaniu i jestem mile zaskoczony, że w pierwszym sezonie od razu mamy takie emocje i miejsce w czołówce. Póki co płacimy tzw. "frycowe", a póki jest nadzieja to wierzmy i wspierajmy PSŻ ;)

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik Awatar Olimp
    Dołączył
    01-11-2005
    Postów
    333
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dziekuje za odpowiedz

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2006
    Postów
    295
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja zastanawiam się czy członkowie Zarządu PSŻ będą odpowiadali na pytania zadawane na forum, jak to czynił np. były prezes klubu leszczyńskiego. Bo to że członkowie czytają forum jest oczywiste.
    Mnie interesuje np. czy członkowie Zarządu rzeczywiście lekceważąco wypowiadali się o szansach klubu gdańskiego przed pojedynkiem w Poznaniu. Podejrzewam, że w oficjalnym komunikacie będzie odniesienie do oświadczenie klubu z Gdańska. Bardziej ciekawi mnie jednak czy faktycznie zlekceważyliśmy przeciwnika.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2009
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja zastanawiam się czy członkowie Zarządu PSŻ będą odpowiadali na pytania zadawane na forum, jak to czynił np. były prezes klubu leszczyńskiego. Bo to że członkowie czytają forum jest oczywiste.
    tOmeq,
    powinieneś zmienić swoje negatywne nastawienie.
    Potraktuj nasz Zarząd jak Boga :D
    Musisz najpierw uwierzyć że istnieją i czytają to wszystko.Dopiero wtedy masz szansę otrzymać jakiś znak a może coś więcej :D

    A na serio to ja też mam nadzieję że istnieją,czytają i jak będzie coś ważnego to odpowiedzą :)

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2006
    Postów
    295
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mam jak najbardziej pozytywne nastawienie do Zarządu PSŻ. Przede wszystkim dzięki nim mogę oglądać szlake na żywo, bo na wyjazdy do Leszna brakuje mi czasu.
    Sedno w tym, że do meczu z Gdańskiem PSŻ sprawiał niezwykle pozytywne wrażenie nie tylko ze strony sportowej ale także organizacyjnej. Nawet gdzieś przeczytałem, że kibic innego klubu zazdrościł nam takich zaangażowanych i przedsiębiorczych działaczy. I nagle coś się zacięło. Kit z remisem na torze. Jak nie awansujemy to dla mnie tragedii nie będzie, grunt żeby żużel dalej był w Poznaniu. Bardziej zastanowiły mnie opisy zachowań członków Zarządu, co by nie mówić nie bardzo pasujące do dotychczasowego obrazu. Dlatego chciałbym od nich usłyszeć (przeczytać) czy tak było w rzeczywistości. Mam nadzieję, że nie, a jeżeli jednak tak, to cóż, trochę więcej dystansu panowie, przecież sami mówiliście, że nie musimy awansować za wszelką cenę.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2004
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ;)
    Może nam Zarząd zdradzi chociaż pierwszą literę nazwiska zawodnika z którym podpisze kolejny kotrakt?

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2005
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Źródła ujawnić nie mogę, ale wiem, że imię kolejnego zawodnika z którym Zarząd podpisze kontrakt na sezon 2007 kończy się spółgłoską. Liczę na dyskrecję :D

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O ile myślimy o tym samym zawodniku to obyś miał rację. Lepiej nie mówić jaka to litera.... wiem o kilku szpiegach na tym forum.

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2009
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Źródła ujawnić nie mogę, ale wiem, że imię kolejnego zawodnika z którym Zarząd podpisze kontrakt na sezon 2007 kończy się spółgłoską. Liczę na dyskrecję :D
    A mógłbyś chociaż zdradzić do jakiego rodzaju można ją zaliczyć.Wtedy łatwiej byłoby coś wywnioskować :D

    * 1 Według sposobu artykulacji
    o 1.1 Spółgłoski zwarte
    o 1.2 Spółgłoski zwarto-szczelinowe
    o 1.3 Spółgłoski szczelinowe
    o 1.4 Spółgłoski zwarto-otwarte
    + 1.4.1 Spółgłoski nosowe
    + 1.4.2 Spółgłoski boczne
    # 1.4.2.1 Spółgłoski boczne szczelinowe
    + 1.4.3 Spółgłoski drżące
    # 1.4.3.1 Spółgłoski drżące szczelinowe
    o 1.5 Spółgłoski półotwarte
    o 1.6 Mlaski
    o 1.7 Spółgłoski iniektywne
    o 1.8 Spółgłoski ejektywne
    * 2 Według miejsca i narządu artykulacji:
    o 2.1 Spółgłoski wargowe
    + 2.1.1 Spółgłoski dwuwargowe
    + 2.1.2 Spółgłoski wargowo-zębowe
    o 2.2 Spółgłoski przedniojęzykowe
    + 2.2.1 Spółgłoski zębowe
    + 2.2.2 Spółgłoski dziąsłowe
    + 2.2.3 Spółgłoski zadziąsłowe
    + 2.2.4 Spółgłoski z retrofleksją
    o 2.3 Spółgłoski środkowojęzykowe
    + 2.3.1 Spółgłoski przedniopodniebienne
    + 2.3.2 Spółgłoski podniebienne
    o 2.4 Spółgłoski tylnojęzykowe
    + 2.4.1 Spółgłoski wargowo-podniebienna
    + 2.4.2 Spółgłoski miękkopodniebienne
    # 2.4.2.1 Spółgłoski wargowo-miękkopodniebienna
    # 2.4.2.2 Spółgłoski zadziąsłowo-miękkopodniebienne
    + 2.4.3 Spółgłoski języczkowe
    o 2.5 Spółgłoski gardłowe
    o 2.6 Spółgłoski nagłośniowe
    o 2.7 Spółgłoski krtaniowe

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2006
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    :) Może to spółgłoski jelitowe:)

    Może ten kto wie niech wstawi kawałek zdjęcia tego żuzlowca:)

    Kurcze ja już chciałbym znać skład

    Bez urazy z moimi żartami

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    23-10-2006
    Postów
    173
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A może w ramach zimowej prezentacji jakiś meczyk w kosza z zaprzyjażnionym klubem koszykarskim?

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    DOFINANSOWANIE POZNAŃSKICH KLUBÓW PRZEZ MIASTO 2007

    Mam pytanie do Zarządu (lecz również do zainteresowanych sprawą kibiców)

    W dniu wczorajszym GW podała informację, jakoby miasto rozdzieliło już pieniądze w ramach dofinansowania najlepszych klubów sportowych.

    Oto, ile pieniędzy dostaną poznańskie kluby w tym roku:

    - Lech Poznań (piłka nożna) - 1 milion zł

    - AZS AWF Poznań (siatkówka kobiet i hokej na trawie mężczyzn) - 540 tys. zł

    - AZS Organizacja Środowiskowa (koszykówka kobiet) - 500 tys. zł

    - Politechnika Poznańska (koszykówka mężczyzn) - 200 tys. zł

    - Inotel Poznań (siatkówka mężczyzn) - 150 tys. zł

    - Grunwald Poznań (piłka ręczna mężczyzn) - 150 tys. zł

    - Posnania Poznań (rugby) - 150 tys. zł

    - Pocztowiec Poznań (hokej na trawie kobiet) - 10 tys. zł (plus dotacje na zajęcia dla młodzieży i wyjazdy zagraniczne - 60 tys. zł)

    Wśród podanej "8" trudno doszukiwać się PSŻu, który jednak otrzymał od miasta (od MOSiRu) w użytkowanie dmuchaną bandę.

    Moje pytanie brzmi: Czy zakup przez miasto Poznań bandy jest traktowany przez miejski magistrat, jako całkowita roczna pomoc finansowa dla młodego klubu, którego mecze cieszą się większym zainteresowaniem, niż potyczki koszykarek, siatkarek, piłkarzy ręcznych, koszykarzy oraz siatkarzy razem wziętych?

    więcej informacji:
    http://miasta.gazeta.pl/poznan/1,36006,3837104.html

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    13-01-2006
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie chciałbymm być mąciwodą, ale wydaje mi się, że to bardziej pytanie do władz miasta, a nie Zarządu... odpowiedni wątek można zawsze założyć;)

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Whisker masz racje, ale być może zarząd PSZ został poinformowany przez miejski magistrat, iż zakup przez miasto bandy będzie równoznaczne z przekazaniem środków finansowych na funkcjonowanie klubu na sezon 2007 :)

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2006
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Temat sponsorów. Tak sobie myślę i analizuję i jest w poznaniu koooopa firm, które mogłyby chcieć zainwestować w sport. Jest dużo firm, które będą szukały lub szukają przeznaczenia budźetu marketingowego (tak jak Ford Bemo Motors z Lechem)
    Co przychodzi mi na myśl i dlaczego:
    1. REMES - ponieważ sponsoruje kilka dyscyplin a z tego co wiem do lecha przeznacza znacznie więcej niż lech pils dla PSŻ
    2. Woolstar - ponieważ jest to firma z podobnej branży co Remes i mogłaby mieć wolę budowy świadomości marki na naszym rynku ponieważ remes jest jej konkurentem
    3. Skoda Sunny - skoro nie weszli w lecha z powodu braku porozumienia marketingowego to PSŻ stoi otworem (po naszym torze da się jeździć samochodami pokazowymi)

    Panowie jakie firmy przychodzą Wam do głowy i dlaczego. Może coś nam się z tego narodzi i wypożyczymy crumpa i lindbecka na sezon:)


  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    20-11-2006
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może coś nam się z tego narodzi i wypożyczymy crumpa i lindbecka na sezon:)
    Chyba takich z tektury, żeby miał Cie kto do domu odprowadzać jak się zapowietrzysz po wygranym meczu.

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2006
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj człowieku dla CIebie żarty nie mają znaczenia bo przecież ty masz tylko jeden cel w swojej chyba bezsensownej egzystencji. Prowokacja prowokacja i jeszcze raz prowokacja. Każdy wątek doprowadzisz do poziomu naszej polityki polskiej. Pewnie żeś zakompleksiony poważnie ze tak ciągle atakujesz ale to już nie mój problem tylko twój. Wydaje mi się że pomógłbyś znacznie światu gdybyś delikatnie ograniczył swoje bycie w społeczeństwie np. do nie bytności na wszelkich forach internetowych bo jesteś tam jak wirus.


    Co do sponsorów to dodaję firmę Krotosky cichy AUDI (wydaje mi się ze ich polityka reklamowa miałaby duże pokrycie z polityką marketingową na stadionie żużlowym.


  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    20-11-2006
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Biedny wolodio, a gdzie Ty tu się doszukujesz prowokacji i ataków? Pośmiać mi się już nie wolno z tekturowych Crumpów?
    Nie machaj już tyle paluszkami po klawiaturce, bo sobie krzywdę od tego jakąś zrobisz.
    Najgorzej to jest jak sobie coś ubzdurasz a potem się tego kurczowo trzymasz. Masz wizję, że ja atakuję i prowokuję, a sam nie dostrzegasz tego co wypisujesz na tym forum.

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik Awatar sankt1910
    Dołączył
    05-12-2005
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jako że sezon 2007 zbliża się jakimiś tam krokami, mam pytanie do szanownego Zarządu. Co ze sektorem dla gości? Czy ta klateczka na drugim wirażu ma spełniec rolę gast sektor? Jak do tej pory nawiedziła nas w duzej grupie tylko ekipa z Gdańska. Miejsce gdzie oni sie wtedy znajdowali nie jest złe, ale motyw z przewieszeniem sznurka i ustawieniem paru bodyguardów nie jest chyba dobrym rozwiazaniem. Myśle że warto byłoby pomyslec nad tym tematem

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    PANIE I PANOWIE !!!

    NA PRZEŁOMIE STYCZNIA I LUTEGO FAN CLUB "SKORPIONY" ZORGANIZUJE SPOTKANIE KIBICÓW Z PRZEDSTAWICIELAMI ZARZĄDU PSŻ, NA KTÓRYM BĘDZIE MOŻLIWOŚĆ ZADAWANIA WSZELKICH PYTAŃ ZWIĄZANYCH ZARÓWNO Z ASPEKTEM CZYSTO SPORTOWYM, JAK I Z DZIAŁALNOŚCIĄ POZNAŃSKIEGO KLUBU.

    POZDRAWIAM

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    20-11-2006
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chętnie przyjdę.
    Proszę klubowiczów o podanie terminu i miejsca na forum.

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2006
    Postów
    497
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja mam takie pytanko czy Milion nadal bedzie sponsorem strategicznym?

    nie wiem jak to jest dokladnie ale strategiczny placi wiecej niz glowny, a z tego co mozna bylo wnioskowac po przeczytaniu na SF Pils dal kolo 500 kola wiec budrzet nie bedzie wcale najgorszy.

  29. Powrót do góry    #29
    Początkujący
    Dołączył
    31-01-2007
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam pytanie,co nawierzchnią naszego toru.Miało być przywiezione 120 ton nowej nawierzchni.Czy to jest już załatwione czy przegapiłem informacje o tym?

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    20-11-2006
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    NA PRZEŁOMIE STYCZNIA I LUTEGO FAN CLUB "SKORPIONY" ZORGANIZUJE SPOTKANIE KIBICÓW Z PRZEDSTAWICIELAMI ZARZĄDU PSŻ.
    Mam nadzieję, że poza piciem piwa w szemranych lokalach fanklubowicze robią jeszcze cokolwiek i z obiecanek coś wyjdzie.
    Na razie to mamy przełom stycznia i lutego i żadnej nawet wzmianki o planowanym spotkaniu.
    Pewnie fanklub sobie a zarząd klubu sobie. Pewnie znalazł się ktoś co to obwieścił, ale było to za plecami zarządu i wyszło z tego nic.

  31. Powrót do góry    #31
    Początkujący
    Dołączył
    01-02-2007
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam

    ja jestem tylko ciekaw czy tacy krzykacze (internetowi) jak Tusipect lub drAcid przyjdą na to spotkanie i wstaną i powiedzą :

    - jestem xx i mam pytanie !!

    czy napiszecie potem tu na forum :

    bardzo chciałem przyjść ale babcia zachorowała :D lub w ciocia z xyz przyjechała i nie wypadało jej zostawić :D

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Tusi, byłeś JEDNYM Z NAJWIĘKSZYCH KRZYKACZY, którzy nie chcieli zrobić spotkania zarządu klubu z kibicami (jak ma to miejsce w wielu innych drużynach), jeszcze zanim transferowy zawrót głowy nabrał takich kształtów.

    Z resztą mówiłeś, że takie spotkania są zupełnie niepotrzebne i nieproduktywne. Przekonywałeś wyszystkich forumowioczów, iż zarządowi trzeba ufać do końca, że każda ich decyzja bedzie pozytywna dla poznańskiego speedwaya, etc... A teraz nagle zmieniłeś zdanie???

    Spotkanie się odbędzie, lecz w późniejszym terminie (obowiązki prywatne Pana Prezesa Wójtowicza:)), z resztą wbrew twoim insynuacją, jest to w dużej mierze inicjatywa włodarzy PSŻ, a nie samego FC.

    Tylko mam do Ciebie pytanie: Po co przyjdziesz na takie spotkanie? Przecież teraz to już tylko "musztarda po obiedzie"?

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2006
    Postów
    497
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja krzykacz? jezeli chodzi o zarzad to nie mam im nic do zarzucenia, zadalem tylko pytanie czy milion team nadal bedzie strategicznym bo nigdzie nie bylo newsa o tym, i zeby uslyszec odpowiedz na to pytanie mam sie fatygowac na spodkanie? nawet jak dojdzie do takiego spodkania i optymistycznie zakladajac przyjdzie okolo 50 osob to dojsc do glosu bedize bardzo trudno. moge sobie poczekac na odpowiedz nie pali mi sie z tym.
    ale nie ma co kibicu zdolnosc wysnowania wnioskow masz zabojcza.

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    20-11-2006
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie "nagle" tylko już 10 dni temu deklarowałem przybycie. Spójrzcie kilka postów wyżej.
    A "kibic___" to jak widać nick na potrzeby 1 wpisu. Cóż za bojaźliwość.
    Deklarowałem przybycie i na pewno przybędę, ale jak widze fanklub spija piankę piwną w podrzędnych knajpach i zarządowi w twarz wstyd puścić chmielowy oddech.

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik Awatar sankt1910
    Dołączył
    05-12-2005
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tusicośtam a coś sie tak doczepił do tego piwa? Żal odbyt ściska że nie możesz sobie pozwolic na wyjście do jakiegoś lokalu??? Tobą to rzeczywiscie trzeba porządnie wstrząsnąc... Do wszystkiego się człowieczku czepiasz. Co ty dotychczas zrobiłes dla klubu? Twoje wypowiedzi raczej nie służa dobrej atmosferze na tym forum, więc kończ waśc i wstydu oszczędz.

  36. Powrót do góry    #36
    Początkujący
    Dołączył
    31-01-2007
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to teraz TUSIPECT przesadziłeś,nie ma według ciebie zwykłych kibiców żużla w Poznaniu?Twój tekst:"fanklub spija piankę piwną w podrzędnych knajpach" jest nie na miejscu.

  37. Powrót do góry    #37
    Początkujący
    Dołączył
    01-02-2007
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie "nagle" tylko już 10 dni temu deklarowałem przybycie.
    Przyjdz , przyjdz , spijemy pianke !

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik Awatar edrys
    Dołączył
    12-06-2004
    Postów
    409
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    a ja mam takie pytanko czy Milion nadal bedzie sponsorem strategicznym?

    nie wiem jak to jest dokladnie ale strategiczny placi wiecej niz glowny, a z tego co mozna bylo wnioskowac po przeczytaniu na SF Pils dal kolo 500 kola wiec budrzet nie bedzie wcale najgorszy.
    Gdzie przeczytałeś, że Pils tyle dał? Z tego co wiem to jest to bardzo strzeżona tajemnica handlowa i niewiele osób wie na jaką kwotę opiewa umowa.

    Milion Team będzie dalej sponsorem PSŻ-u, p. Wiencek zapowiedział to już po meczu w Krośnie. Czy strategicznym? Nie wiem.

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2006
    Postów
    497
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Ze strony dziennikarzy padło pytanie, czy prawdą jest, że każdy z klubów na mocy umowy uzyska ponad pół miliona złotych. Na to pytanie odpowiedział przedstawiciel Kompanii Piwowarskiej Bartosz Dobrzyński: Zapewne zdają sobie Państwo sprawę, że umowy są objęte klauzulą poufności i nie możemy zdradzić konkretnych kwot jakie otrzymały oba kluby. Mogę jedynie powiedzieć, że w przypadku obu klubów przekazana przez nas kwota pieniężna jak i przewidywane działania marketingowe, znacznie przekraczają podawane przez Państwa kwoty."

    http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id...d=159936&kom=1

    tu to wyczytalem.

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik Awatar edrys
    Dołączył
    12-06-2004
    Postów
    409
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Tak, tylko pamiętaj, że umowa jest 3-letnia.

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2006
    Postów
    497
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no niby tak, ale to i tak jest kwota w granicach 150-200 tysiecy na rok od jednego tylko sponsora. dodajac do tego kase z innych zrodel to wyjdzie nam niezla sumka co daje spoko zaplecze finansowe, ktore moze przyczynic sie do zaliczenia tego sezonu pomyslnie.
    moze to jest takie kopanie lezacego ale w grudziadzu moga nie wytrzymac finansowo i to nas uratuje.

  42. Powrót do góry    #42
    Początkujący
    Dołączył
    27-01-2006
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam pytanie? Czy można odprowadzić na klub 1% podatku?
    Pozdrawiam

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2006
    Postów
    497
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mozna

  44. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    mozna
    Gdzie to wyczytałeś? Bom zdziwiony....
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdzie to wyczytałeś? Bom zdziwiony....
    Jakie pytanie taka odpowiedź. Na klub można. A czy na PSŻ to już inna sprawa. :-)

Strona 1 z 57 1231151 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •