Strona 5 z 57 PierwszyPierwszy ... 345671555 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 225 z 2560

Wątek: Off topic-forumowy magiel:o wszystkim i o niczym

  1. Powrót do góry    #181
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2006
    Postów
    333
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sko ma racje. Mnie tez juz to wkurza! Zawsze chce przyjsc troche wczesniej zeby zbyt dlugo nie stac w kolejce po bilet (nie zawsze mam okazje kupic go dzien wczesniej) a pozniej czekam 1-1,5 h na rozpoczecie meczu. To jest skandal !

  2. Powrót do góry    #182
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2007
    Postów
    352
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sko,z ta tablica rewelacja pomyl,powinno byc cos takiego,w Ostrowie tak maja...co do rozpoczecia zawodow to skandal, zaczalem chodzic na zuzel wieksza ekipa,zostaly dwie osoby przez te opoznienia, nie dosc ze cale zawody sie slimacza (no teraz juz mniej, jak nie rownaja toru co drugi bieg) to jeszcze mega pozlizgi...musi byc tak jak w RUNDZE KWALIFIKACYJNEJ DO dmmś, O 17 ZACZYNAMY I KONIEC,NIE MA ZE BOLI

  3. Powrót do góry    #183
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-11-2006
    Postów
    789
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    Widzę, że dużo kibiców nie rozumie ,że to od sędziego zawodów zależy rozpoczęcie meczu. Jeśli tor nie jest zgodny z regulaminem sportu żużlowego i nakaże go równac to niestety musi to potrwac.

  4. Powrót do góry    #184
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2007
    Postów
    114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli ktoś warunkuje swoją miłość do "czarnego sportu" od tego, czy zawody rozpoczną się punktualnie czy też nie, TO NIECH LEPIEJ SOBIE DARUJE!!! Takich "pseudo niedzielnych kibiców" poznańskiemu środowisku speedwaya nie potrzeba.

    Po raz kolejny daliście popis swojego oddania drużynie...Brawo!!!

    P.S Jak słusznie zauważył Kolega SvR - jeżeli chcecie mieć do kogoś pretensje za brak punktualnego rozpoczecia zawodów - to tylko do sędziego...

  5. Powrót do góry    #185
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2006
    Postów
    333
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Teraz to sobie jaja robicie. Gdyby klub wczesniej zaczal rownac tor to zwykle nie byloby problemow z rozpoczeciem meczu. A co do "milosci do zuzla" - zawsze w moim zyciu byly rzeczy wazniejsze, a to ze szanuje swoj czas to nie jest nic zlego. Dlaczego nie moze byc normalnie jak w innych miastach?

  6. Powrót do góry    #186
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2007
    Postów
    114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dlaczego nie moze byc normalnie jak w innych miastach?
    Nie może być normalnie, skoro cała siedziba I ligowego klubu mieści się w pokoiku o metrażu 5 m2... Nie może być normalnie, skoro przy przygotowaniu toru pracuje tylko garstka całkowicie oddanych osób (a to i tak znacznie mniej niż w innch klubach)...

    Chcesz , aby było normalnie? Zbierz przyjaciół, rodzinę. Zdeklaruj Waszą pomoc przy torze - a możesz być pewny, że tor będzie gotowy w 100% nawet pół godziny przed czasem...

  7. Powrót do góry    #187
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2007
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobra w takim razie przepraszam, że zabrałem głos odnośnie godziny rozpoczecia zawodów bo widze, że dla niektórych zwrócenie uwagi odnośnie niedociągnięć klubu powoduje największą obrazę. Niestety ostatnimi czasami nikt nie narzeka na stan toru na Golaju a wszyscy obrońcy zwalają na sędziego i równanie toru. Oki mój błąd że zabrałem głos ale wątek pytania do zarządu wydaje mi się odpowiedni na takie pytania. Jedno proszę zróbmy tą tablicę informacyjnę przy Niestachowskiej a napewno klub na tym nie straci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  8. Powrót do góry    #188
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2007
    Postów
    352
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sko,z ta tablica ciagle cie wspieram, ale to sam klub musi sie za to wziasc, moze lech pils to zasponsoruje,reklama klubu i leszka szla by w parze. Ktos tam wspominal , ze niby nie potrzebni sa nam niedzielni kibice.Otoz z punktu widzenia kasy klubowej sa najbardziej potrzebni. To oni calymi grupami kupuja, i beda kupowac bilety, to oni stanowia ewentualny magnez dla sponsorow...tyle,ze w Poznaniu ten magnez jak narazie nie wystarcza. Tak wiec w pierwszej kolejnosci dbajmy o wlasnie tych niedzielnych kibiców,pozdro

  9. Powrót do góry    #189
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Niestety ostatnimi czasami nikt nie narzeka na stan toru na Golaju a wszyscy obrońcy zwalają na sędziego i równanie toru. [/b]
    Ostnimi to znaczy kiedy? Dwa miesiące temu? Proponuję poczytać komentarze zawodników po meczu z Ostrowem i Lublinem jak w superlatywach wypowiadają się na temat stanu toru w Poznaniu! A co do terminowości rozpoczęcia spotkań to zacytuję sędziego po ostatnich zawodach w Poznaniu: "To były jedne z najszybszych zawodów, jakie prowadziłem w swoim życiu"..

    Pozdrawiam malkontentów i zapraszam do wątku o medalu Daniela Pytela bo jest się z czego cieszyć..
    Damian nie żartuj..Ostatnie zawody były szybko,gdyż pogoda nie była sprzyjająca więc nie ma się z czego cieszyć,że tak szybko się rozegrały.Widowisko jakie było każdy widział.A to,że ostatnie mecze były na super,wypasionym torze nie znaczy,że zawsze tak będzie.Oby.

  10. Powrót do góry    #190
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    http://wiadomosci.epoznan.pl/index.p...n=news&id=6942

    To już jest koniec, nie ma już nic... :(

  11. Powrót do góry    #191
    Początkujący
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Błagam, niech to nie będzie prawda. Pan JAG już wystarczająco napsuł w sporcie. Tak na marginesie - widziałem go we środę na meczu Warty i reakcja tamtejszych kibiców również nie była przyjazna.

  12. Powrót do góry    #192
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2006
    Postów
    497
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to jest ten wielki niewadomy strategiczny?
    to ja dziekuje wole PSZ w 2 lidze.

  13. Powrót do góry    #193
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2007
    Postów
    352
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wiem,ze tonacy brzytwy sie chwyta, ale chyba nie jest az tak tragicznie. W taki razie chcialbym bardzo serdecznie podziekowac prezesowi,vice prezesowi,trenerowi,zawdonikom za wspaniale chwile na golaju,bylo fajnie,bylo ekstra, moze kiedys ktos znowu ten sport w poznaniu reaktywuje po tym jak pan G doporowadzi kolejny klub do plajty,dziekuje...Z tym Grajewskim to chyba jedyna,a zarazem najglubsza rzecz jaka mogl ktos tam w zarzadzie wymyslic i za to akurat nikomu sie tam podziekowania nie naleza.

  14. Powrót do góry    #194
    Użytkownik
    Dołączył
    23-04-2007
    Postów
    196
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam!czy odbedzie sie jeszcze jakis trening przed niedzielnym spotkaniem oprocz tego w piatek?

  15. Powrót do góry    #195
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Z dniem kiedy Grajewski da lub dal pieniadze na Skorpiony stal sie dniem smiertelnej choroby naszego klubu. To jest tragedia. Ten facet tylko psije a nie pomaga. Zaden klub jeszcze nie zyskal nic na wsparciu tego pana! On zawsze w najmniej odpowiednim momencie upomina sie o kase i niszczy klub!
    Nie pozwolmy Grajewskiemu wejsc do naszego klubu!!!

  16. Powrót do góry    #196
    Początkujący
    Dołączył
    10-08-2007
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Obawiam się, że jest za późno i Grajewski obiema nogami wkroczył już do naszego klubu. Zobaczcie np. wypowiedzi po sobotnim meczu na www.przegladzuzlowy.pl Komu dziękuje Trojan za wsparcie finansowe. W PSŻ zobaczono pieniądze i nikt nie mysli o konsekwencjach. Naiwna wiara, że "nas nie wystawi"?

  17. Powrót do góry    #197
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2006
    Postów
    497
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie trzeba widziec umow sponsorskich zeby widziec co sie dzialo. z calym szacunkiem ale Lech chyba ma lepszych specow od umow sponsorskich niz PSZ. a dal sie wykolegowac panu grajewskiemu.
    i teraz takie przeniesienie sytuacji. Pan sie pyta czy 13 punktow Trojana jest poczatkiem konca zuzla w poznaniu. ja odpowiadam czy 4 miejsce Lecha i udzial w pucharze uefa byl poczatkiem kryzysu w poznanskiej pilce? TAK dwa sezony pozniej bronili sie przed spadkiem do 3 ligi. wszyscy wiemy czyja to byla wina.

  18. Powrót do góry    #198
    Początkujący
    Dołączył
    10-08-2007
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panie Damianie, nie powtarzam bezmyślnie plotek, nie mam tego w zwyczaju. Nie jestem tylko kibicem, jestem osobą czynnie uprawiającą sport i znam środowiska sportowe od wewnątrz. Doskonale wiem, że sport wygląda pięknie tylko od zewnatrz. I zgadzam się z Dr Acid - "więksi" niż PSŻ mieli problemy, kiedy Mr Grajewski "przemknął" przez ich klub. Zakładam, że pieniądze ma sponsor, nie klub. Zadam retoryczne pytanie: Kogo bedzie stać na lepszych prawników?

  19. Powrót do góry    #199
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-11-2006
    Postów
    789
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    .......Realizowana polityka kadrowa (podpisywanie kontraktów na miarę możliwości finansowych) najlepiej o tym świadczy.....
    Tu powraca znowu temat Macieja Piaszczyńskiego (MMPPK Grudziądz). PS.Jeszcze jedna sprawa...Czy nieprawdą jest to, że Adam Skórnicki domagał się uczciwie zarobionych pieniędzy na torze? Zwykły kibic widzi tylko zawodników na torze i myśli, że wszystko jest oki. Są sprawy o których nie wie i nawet nie domyśla się. Może to i dobrze. Całe szczęście ,że sezon się kończy (mam nadzieje że już w niedziele).

  20. Powrót do góry    #200
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2007
    Postów
    114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ludzie!!! O czym Wy mówicie!!! Pan Grajewski jeszcze nigdy nie zajmował się sponsorowaniem jakiegoś klubu!!! On jeszcze ani złotówki na żaden klub nie wyłożył!!! Ten człowiek zawsze obracał pieniędzmi, ale albo były to pieniądze pozyczone,albo wyłącznie wirtualne. W każdym razie nie jego...

    W czasach gdy był przez krótki okres był Prezesem Lecha,był również jako manager posiadaczem kart niektórych zawodników, m.in Żurawia. To własnie dzięki Panu G. ten zawodnik przeniósł sie znad Warty pod Wawel...Lech na tym interesie nic nie zarobił...

  21. Powrót do góry    #201
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam się ze zdecydowaną większością osób. JAG zawsze musi mieć interes w tym co robi. To, że dziś da 1 zł, to nie znaczy, że za tydzień/miesiąc/rok nie weźmie 2 zł. Tak zapewne było w przypadku kilku poprzednich klubów (Widzew, Lech, Start).

  22. Powrót do góry    #202
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Zjechałam dziś całe miasto.
    Ani jednego plakatu reklamującego niedzielne spotkanie!
    Nie wspomnę,że zawsze wypatruję na słupach plakatów, kiedy jadę na mecz autobusem linii 64.Trasa od Chociszewskiego do Golęcina.Nic.Zero.Zadnego info.
    Ja się pytam skąd ma być frekwencja?
    I jeżeli są plakaty to w którym miejscu,bo ciężko zauważyć!?
    Scorpio Maurus Ultras !
    Fanatyczny Styl Życia !

  23. Powrót do góry    #203
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2006
    Postów
    295
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja nie wiem gdzie są, ale wiem gdzie ich już nie ma. Do pracy chodzę deptakiem i tam jest sklep zoologiczny, tzn. przyjazny punkt czy jakoś tak. Przyjazny to on jest (był) tak średnio bo nigdy tam nie udało mi się kupić biletu - akurat nie ma jak mnie informowano. Ale przynajmniej w zeszłym roku na szybie sklepu wisiał plakat na najbliższy mecz. W tym roku plakatów już nie ma :(.

  24. Powrót do góry    #204
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2007
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na tradycję trzeba zapracować i na kibiców też. Mało jest możliwości porozmawiania po zawodach z zawodnikami wygrodzili ich bardziej niż Rolling Stonsów w Waraszawie.

  25. Powrót do góry    #205
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2009
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jest w każdy czwartek w Głosie Wlkp cała strona o Skorpionach,jest reklama w radiu,są zapowiedzi w Gazecie Wyborczej,jest internet i strona klubowa.
    Ktoś powie,że to mało.Trochę racji w tym jest.Ale tylko trochę.
    Gdyby były w klubie pieniądze to z reklamą nie byłoby większego problemu.Nic prostrzego np;pomalować na żółto-czarno jakiś tramwaj lub autobus.To super całoroczna reklama,którą widzi mnóstwo ludzi.
    Swoją drogą ,ciekawe ile takie coś kosztuje?
    Teraz to już za późno,ale może w przyszłym sezonie,gdyby cena okazała się w miarę sensowna i realna zrobić wśród kibiców jakąś zbiórkę i postarać się o coś takiego.



    http://www.mkt-lodz.pl/php/reklama.html

    Już wiem ile to kosztuje :)
    To wprawdzie w Łodzi ale w Poznaniu pewnie jest podobnie.
    Całoroczna reklama na wagonie kosztuje 6000 pln plus jeszcze wykonanie tego.
    Jak sądzę jest to suma do zebrania wśród kibiców na kilku meczach.
    Można już zacząć od najbliższej niedzieli :)

  26. Powrót do góry    #206
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Droga Magdo. Jako jeden z przykladow dla ktorych nie chce Grajewskiego w Poznaniu to to co zrobil z Widzewem Lodz nie wspominajac o Lechu Poznan.Widzew musial upasc a gra dalej tylko dzieki znajomoscia Zbigniewa Bonka choc i tu nie jest pewne czy nie bedzie musial splacac starego zadluzenia miedzy innymi wobec Pana Grajewskiego. Nie wiem czy interesujesz sie pilka nozna ale tego to chyba nie wiesz. Grajewski zawsze upomina sie o swoje pieniadze ktore najpierw daje jako sponsor a potem chce odzyskac twierdzac ze je tylko porzyczyl. wykancza kazdy klub do ktorego wstawil choc jedna noge.
    Na dluzsza mete Grajewski nie przynosi nic dobrego.

  27. Powrót do góry    #207
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Droga Magdo. Jako jeden z przykladow dla ktorych nie chce Grajewskiego w Poznaniu to to co zrobil z Widzewem Lodz nie wspominajac o Lechu Poznan.Widzew musial upasc a gra dalej tylko dzieki znajomoscia Zbigniewa Bonka choc i tu nie jest pewne czy nie bedzie musial splacac starego zadluzenia miedzy innymi wobec Pana Grajewskiego. Nie wiem czy interesujesz sie pilka nozna ale tego to chyba nie wiesz. Grajewski zawsze upomina sie o swoje pieniadze ktore najpierw daje jako sponsor a potem chce odzyskac twierdzac ze je tylko porzyczyl. wykancza kazdy klub do ktorego wstawil choc jedna noge.
    Na dluzsza mete Grajewski nie przynosi nic dobrego.
    :|:|

    Czy ja gdzieś pisałam o p.Grajewskim?
    :D
    Scorpio Maurus Ultras !
    Fanatyczny Styl Życia !

  28. Powrót do góry    #208
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Sorry. Nie pisalas! Zmylilo mnie logo Damiana. Ma podobne do Ciebie. Bez urazy.

  29. Powrót do góry    #209
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2007
    Postów
    352
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panie Damianie!!!

    Z calym szacunkiem, ale tak sobie czytam Pana wypowiedz i...( chcialem napisac tutaj rozwlekle,ze wciskaniem kitu zajmuje sie dzien w dzien, ale co tam)...tak sobie mysle,ze cos gadac trzeba, szczegolnie w sytuacji Pana i Pana Prezesa. Trudno bowiem nie bronic kogos kto sypnal jakas sumka na rzecz klubowej kasy i zawodnikow. Cieszy fakt ,ze zyskal na tym Trojan i klub( jak na razie)
    Wiem,ze pojawia sie gosc z kasa, wiem,ze napewno w wielu sprawach to pomoze, ale moze warto pomyslec o konsekwencjach. My kibice naprawde bardzo szanujemy i doceniamy to co zostalo w Poznaniu stworzone. I wlasnie tego nie chcemy stracic , szczegolnie przez przez osobe Pana Grajewskiego. A skad takie nastroje, prosze mnie poprawic jesli sie myle, ale czy jest w Polsce choc jeden klub ( w pelni profesjonalny klub, bo moze Pan G. wspieral tez jakies amatorskie inicjatywy o ktorych nie wiemy), ktory nie stracilby na kontaktach z Panem Grajewskim. Wymienione wyzej przyklady dowodza, ze cos "na rzeczy" musi byc. Wiec naprawde prosze nie dziwic sie wypowiedziom,ktore pojawiaja sie na forum. Bo bardziej niz Pana dziwia owe wypowiedzi, nas kibicow, dziwi wejscie zarzadu PSZ w jakiekolwiek kontakty z Panem Grajewskim. Zyczylbym sobie, Państwu i wszystkim kibicom, zeby te wszystkie negatywne wypowiedzi odnośnie osoby P.Grajewskiego okazaly sie byc tylko nic niewartym biadoleniem. Niestety obawiam sie ze bedzie inaczej.

  30. Powrót do góry    #210
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2007
    Postów
    273
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiemy wszyscy co zrobił Grajek (a może co nie zrobił) w Widzewie czyw Gnieżnie. I z dużym dystansem podchodzę do niego. Ale jeżeli jego intencje są czyste to nic nie szkodzi na przeszkodzie aby logo jego firmy znalazło wśród innych. Ale to nie oznacza ,że musimy go mieć w zarzadzie. Chce pomóc? (to byłby pierwszy raz gdyby pomógł) to ok. Jest stowarzyszenie Podmiotów które są sponsorami PSŻtu i tam zapraszamy.

  31. Powrót do góry    #211
    Użytkownik
    Dołączył
    23-04-2007
    Postów
    196
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co do plakatow,od wczoraj poznym wieczorem rozwieszamy je na osiedlach winogradzkich,mam nadzieje ze przetrwaja do niedzieli :)

  32. Powrót do góry    #212
    Początkujący
    Dołączył
    26-09-2006
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zjechałam dziś całe miasto.
    Ani jednego plakatu reklamującego niedzielne spotkanie!
    Nie wspomnę,że zawsze wypatruję na słupach plakatów, kiedy jadę na mecz autobusem linii 64.Trasa od Chociszewskiego do Golęcina.Nic.Zero.Zadnego info.
    Ja się pytam skąd ma być frekfencja?
    I jeżeli są plakaty to w którym miejscu,bo ciężko zauważyć!?
    to może wybrałabyś się do klubu i je porozwieszała? Chyba, że potrafisz tylko dużo pisać...

  33. Powrót do góry    #213
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2006
    Postów
    497
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oj Myron teraz to zes sie narazil Pani moderator :P. bedzie ban jak nic hehe.

  34. Powrót do góry    #214
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Zjechałam dziś całe miasto.
    Ani jednego plakatu reklamującego niedzielne spotkanie!
    Nie wspomnę,że zawsze wypatruję na słupach plakatów, kiedy jadę na mecz autobusem linii 64.Trasa od Chociszewskiego do Golęcina.Nic.Zero.Zadnego info.
    Ja się pytam skąd ma być frekfencja?
    I jeżeli są plakaty to w którym miejscu,bo ciężko zauważyć!?
    to może wybrałabyś się do klubu i je porozwieszała? Chyba, że potrafisz tylko dużo pisać...
    Potrafię baaardzo dużo pisać i nigdy w to nie wątp!!!;)
    Niektórzy chyba zapominają, przed napisaniem posta pomysleć.
    Czy jeżeli piszę,że nie widziałam plakatów to równa się to temu,że sama ich nie rozwieszam?
    Od kiedy się pojawiła taka możliwość rozwieszam plakaty gdzie się da!
    Więc darujcie sobie komentarze,bo tylko wywołujecie uśmiech na mojej twarzy:)
    P.S.Moderatorem już nie jestem,także wszystkie skargi już nie do mnie:)
    Scorpio Maurus Ultras !
    Fanatyczny Styl Życia !

  35. Powrót do góry    #215
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy jeżeli piszę,że nie widziałam plakatów to równa się to temu,że sama ich nie rozwieszam?
    Od kiedy się pojawiła taka możliwość rozwieszam plakaty gdzie się da!
    To jak i gdzie Ty je rozwieszała¶ skoro ich nie widzisz??

  36. Powrót do góry    #216
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Czy jeżeli piszę,że nie widziałam plakatów to równa się to temu,że sama ich nie rozwieszam?
    Od kiedy się pojawiła taka możliwość rozwieszam plakaty gdzie się da!
    To jak i gdzie Ty je rozwieszała¶ skoro ich nie widzisz??
    Swoje widzę,ale co mi po moich, w mojej okolicy,jak w centrum echo?
    To zarząd liczy na dobrą wolę kibiców?

    Scorpio Maurus Ultras !
    Fanatyczny Styl Życia !

  37. Powrót do góry    #217
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W kwestii plakatów - nie wiem ile osób licz± Wasze fan-cluby (czy też jeden fan-club w postaci Stowarzyszenia). Ale - każdy z "członków" plakaty w łapę, kazdy po kilka daje znajomym (wraz z instrukcj± gdzie można a gdzie nie można przyklejać - bo to nie jest takie oczywiste), pisz±cy na tym forum również bior± plakaty i co? Nie pojawi się kilkaset plakatów w mie¶cie?

    Ale nie tylko plakatami ludno¶ć na mecz się ¶ci±ga :-)

  38. Powrót do góry    #218
    Użytkownik
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Serdeczne podziękowania

    Mam pytanie do zarządu klubu .Byłem dzisiaj na treningu punktowanym pech chciał że wybrałem się tam razem z synem 7-letnim zostałem na bramie potraktowany jak naciągacz gdyż syn niestety nie posiadał legitymacji szkolnej . Ja rozumiem że sytuacja klubu jest nienajlepsza mogę dołożyc jeszcze 5zł dodatkowo ale nie w takiej formie,co ciekawe zostałem tak potraktowany przez pracownika klubu a nie przez ochronę.Życzę powodzenia w dalszym zdobywaniu kibiców dzisiaj straciliście dwoje.

  39. Powrót do góry    #219
    Użytkownik Awatar Edek07
    Dołączył
    08-07-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do abraxa

    Jak możesz to przejed¼ się:
    1.wiadukt Serbska nad Niestachowsk±
    2.kładka przy Boninie nad Niestachowsk±
    3.al.Wielkopolska/Pułaskiego
    4.Strzeszyńska
    5.Juraszów
    6.Pi±tkowska
    i nie mów że nie wolno wszędzie wieszać plakatów,trzeba tylko chcieć.
    Oczywi¶cie po meczu tam gdzie powiesiłe¶ z tamt±d go ¶ci±gnij i po kłopocie

    Czarna Octa z flag± na maszcie

  40. Powrót do góry    #220
    Użytkownik
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Damiana

    Szanowny panie nie jest chyba problemem odróżnieniem wieku dziecka w wieku 7 a 13 lat tym bardziej że jak panu wspominałem nie miał pan takich dylematów na poprzednich meczach przy tak wprawnym oku sytuacje powinny się powtarzac na każdym meczu pomimo że nie jest pan w stanie zapamiętac wszystkich wchodzących .Ja rozumiem że są to standartowe procedury stosowane na każdym stadionie , ale przy odrobinie dobrej woli w ramach propagowania żużla można iśc na pewne ustępstwa.Poza tym jeżeli żądamy legitymacji szkolnych to od wszystkich a tak niestety nie było sam byłem świadkiem.Kupiłem wczoraj dodatkowy program dla pana wiadomości nikt go nie sprawdzał przeszedłem przez bramę bez żadnych problemów nikt się nie zainteresował czy mam w ogóle jakikolwiek program a więc nie jestem żadnym naciągaczem .Zostawiam na każdym meczu trochę pieniędzy pomimo warunków panujących na stadionie nie narzekając (trybuna VIP)gdyż zależy mi na rozwoju żużla w Poznaniu .Pozdrowienia

  41. Powrót do góry    #221
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2007
    Postów
    352
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no to fakt,odroznienia 7-latka od 13-latka to chyba nie za wielka filozofia...a tak apropos antrax, kazali Tobie isc po dodatkowy program,czy wkoncu wpuscili???

  42. Powrót do góry    #222
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szanowny panie nie jest chyba problemem odróżnieniem wieku dziecka w wieku 7 a 13 lat
    Dlaczego w naszym kraju ludzie tak bardzo sa oburzeni, że kto¶ ż±da od nich potwierdzenia prawa do ulgi, zniżki, o¶miela się kontrolować? Takie s± zasady gry. Je¶li tylko egzekwowane s± w kulturalny sposób to nie można miec do egzekwujacego pretensji.

    Może trze¼wo¶ć kierowców policjanci też niech badaj± "na oko"?

    Gdy ja zapominałem legitymacji uprawniajacej mnie do zniżki plułem sobie w brodę i płaciłem za cały bilet. I nie miałem pretensji, że kto¶ nie wierzy, że jestem studentem.

  43. Powrót do góry    #223
    Użytkownik
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    abraxas

    Przyznasz jednak że jest różnica pomiędzy studentem a 7-latkiem .Ja się wcale nie oburzam ale trochę wyrozumiałości.Jeżeli policjanci mają sprawdzac na oko ,to matkę z dzieckiem na ręku wpuszczac tylko z aktem urodzenia a co jak wszyscy to wszyscy a nóż by maluch wjechał za darmo.
    Do mb kupiłem drugi program a przy wejściu pies z kulawą nogą się tym nie zainteresował

  44. Powrót do góry    #224
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przyznasz jednak że jest różnica pomiędzy studentem a 7-latkiem .Ja się wcale nie oburzam ale trochę wyrozumiałości
    Tak przyznam. A Ty jeszcze kilka postów wcze¶niej strasznie się oburzałe¶ - tak bardzo, że aż napisałe¶, że PSŻ stracił dwóch kibiców. Tylko dlatego, że klub chciał sprawdzić legitymację, któr± zapomnił zabrać jej wła¶ciciel. Czyli "uchybienie" popełnił mały kibic PSŻ'tu. Kto tu powiniem wykazać sie wyrozumiało¶ci± i zrozumieniem? I powinien się cieszyć, że jego klub tak pilnuje swoich interesów (no, dali ciała, że nie poprosili CIę o drugi program po tym, jak go kupiłes).

    Naprawdę nie rozumiem Twojego oburzenia - szczególnie, że chodziło o PIĘĆ złotych.

  45. Powrót do góry    #225
    Użytkownik
    Dołączył
    30-05-2006
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panie Damianie jak można żądać legitymacje szkolną od 7 latka? Raczniki 2000 pójdą do szkoły po raz pierwszy 1 września 2007. Skąd, więc mają posiadać legitymacje szkolną w sierpniu? Gdyby rodzice nie wymienili dowodu to te roczniki były jeszcze wpisywane w dowód osobisty. Jeśli życzy pan sobie udokumentowania, że dziecko ma siedem lat to można to w tej chwili zrobić tylko za pomocą metryki, tylko jest jeden problem metryki raczej nie nosi się codziennie w torebce.

Strona 5 z 57 PierwszyPierwszy ... 345671555 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •