Strona 53 z 57 PierwszyPierwszy ... 3435152535455 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,341 do 2,385 z 2560

Wątek: Off topic-forumowy magiel:o wszystkim i o niczym

  1. Powrót do góry    #2341
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    13-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Owszem. Zaczynam rozumieć. Treningi, tor... przygotowanie tych samych drużyn do innych meczów.

    Jednak najważniejszym na końcu może okazać się aspekt finansowy. Pewnie w Gnieźnie drożej, ale kibiców mogłoby przybyć naszych trochę... Sorry, chyba bredzę, bo skoro u nas było 1tys. w zeszłym roku, to ilu można się spodziewać w PGN, a tym bardziej w PRA? Tak se myślę, że to będzie katastrofa dla nas. Dla klubu niekoniecznie, bo za zaoszczędzone bejmy zapłaci się częściowo żużlowcom.

    Osobiście wolałbym Piłę, ale to już pikuś.

    A tak serio. To polityka tylko, czy na poważnie? Bo jestem na TAK, dla poważnych działań. Jeśli to tylko zwykłe przepychanki, to pamiętajcie, że za rok znowu będziemy mierzyć się z tym samym problemem (jak z tłumikami). Od dwóch lat wiadomo, że na 2012 w 1.lidze musi być oświetlenie. I widzę w wypowiedziach, że to też bagatelizujecie. Czy naprawdę jest sens robić tu żużel?

    I jeszcze jedno. Podejrzewam, że Wójtowicz miał plan działania w 2006 na kolejne kilka lat. Zakładam, że na 3. I prawdopodobnie brał pod uwagę kibiców, stadion i to forum. Kibiców, że będzie więcej, że stadion w tych latach przejmie klub, że na forum rozpoczniemy właśnie taką działalność, jaka tu ma miejsce przez ost. kilka dni.

    Nie należę praktycznie do niczego (żadnej organizacji). Popieram. Będę. Ze wzgl. na swoją pracę, ciężko mi cokolwiek deklarować (i dlatego nigdzie nie jestem), ale będę.

  2. Powrót do góry    #2342
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Molineux przepychanek już raczej nie będzie. Stowarzyszenie już wie, ze nie może sobie pozwolić na kosmiczne ceny za wynajem stadionu to jedno. Inna sprawa to to, ze wydaje mi sie, ze jednak w tym roku miasto już przejmie definitywnie stadion. Syf, który rósł przez lata w końcu pękł i teraz już nic innego miastu nie pozostało bo media mają ich na oku, w dodatku Grobelny ma ostatnio bardzo dużo różnego rodzaju wpadek i kolejna wpadka nie będzie mu kompletnie na rękę.
    Gniezno pewnie nie było brane pod uwagę bo tor naszym w wiekszości nie pasuje.
    Musimy patrzeć z optymizmem w przyszłość i jednocześnie działać.

  3. Powrót do góry    #2343
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    13-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    w dodatku Grobelny ma ostatnio bardzo dużo różnego rodzaju wpadek i kolejna wpadka nie będzie mu kompletnie na rękę.
    Nie wydaje mi się. To gość, który swojego czasu robił w konia nawet Lecha P-ń (pamiętam to, jako kibic IIpoł 90-tych i początek XXIw.) i dla niego ważny jest tylko stołek na urzędzie. Ostatni gość, który weżmię pod uwagę głos ludu PSŻ. Z 30tysiącami Lecha zauważył, że liczyć się musi. Ale z PSŻ? Pocztowcem, Grunwaldem, Wartą, AZS, Posnanią oraz zapaśnikami, judokami, wodnymi sportami itd. PO CO?
    Chociaż jestem zwolennikiem PO, to mam wątpliwości, czy aby na pewno. Czy nie należałoby przewietrzyć tych struktur całkowicie. Chociaż ost. głos oddałem głównie na ludzi z partii Poznaniacy, to mimo wszystko uważam, że jako sympatycy PSŻ jesteśmy niezauważalni, tak przy okazji wyborów ma to odzwierciedlenie.

    Jest też rzecz dość niepopularna i może zaszkodzić, ale strasznie mnie w#urwia, gdy na stadionie u nas nosi się (głównie małolaci) koszulki, czapki, czy inne emblematy Lecha.
    Temat na inną dyskusję. Narazie odpuszczę.

  4. Powrót do góry    #2344
    Użytkownik
    Dołączył
    21-06-2009
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    "Jest też rzecz dość niepopularna i może zaszkodzić, ale strasznie mnie w#urwia, gdy na stadionie u nas nosi się (głównie małolaci) koszulki, czapki, czy inne emblematy Lecha."-cytat przedmówcy,nie wiem,jak cytować fragment:(.Wiesz,wydaje mi się,że nie jest to jakieś zamierzone działanie (np:mające dyskredytować PSŻ),zwłaszcza,że,jak Sam Zauważyłeś gadżety te dotyczą małolatów..Czasem powód jest banalny (wiem coś o tym)-taką czapke wykorzystuje się wszechstronnie,tanie to nie jest,więc rodzic ma 2w 1-zadowoloną latorośl w czapce na głowie;).Mam nadzieję,że w Twim rozważaniu nie Będziesz mnie dyskryminował,gdy Dowiesz się,że byłam z synem na meczu Kolejorza z Jagielonią i na większości meczów poznańskich PSŻ oraz w Gnieźnie..

  5. Powrót do góry    #2345
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    13-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Spoko Bojownik73, rozumiem, ale nie będę tego komentował w sytuacji, gdy klub PSŻ potrzebuje innego rodzaju rozgłosu.

  6. Powrót do góry    #2346
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...ny-z-poznania/

    Spółka całkowicie odcina się od Stowarzyszenia. Z jednej strony to żle, bo Stowarzyszenie to historia. Ale dziś ta historia czytaj ludzie chce zabić żużel w Poznaniu (oczywiście w ich mniemaniu jest odwrotnie).

    A tak na marginesie. jeżeli to prawda , że chcieli miec dole z kiełbasy i wody to śmiech mnie zabija. Przy pierwszym i drugim kęsie czy łyku jadłbym na korzyść żużlowców a póżniej na korzyść towarzystwa wzajemnej adoracji. Trzeba mieć tupet aby proponować taki układ. trzeba było do tych 200 tys dorzuć 50 tys i byłoby jakoś ,,ładnej,, a nie procent od kaszoka.

  7. Powrót do góry    #2347
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    13-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Za bardzo w to nie wierzę, ale coś musiało być. Czy tylko te 30tys. zaległości? Na pewno nie. Czy końcówka z kiełbasy? Też chyba nie.

    P.S. Mam nadzieję, że ten 1 grosz już przesłaliście?

    -Moderzy. Promujcie tą inicjatywę, bo jest już dość daleko na którejś podstronie.
    a ja proponuję by każdy z kibiców PSŻ wpłacił tym sępom z poznańskiego stowarzyszenia żużlowego po 1 groszu na ich konto !
    skoro są tacy chytrzy i chcą tyle kasy za wynajem stadionu, chcą kasę za sprzedaż kiełbasek, chcą zysk ze sprzedaży gadżetów, no to wpłacajmy im po 0,01 zł

    ich nr konta
    25116022020000000078081086

    dane do przelewu też tu http://pszstowarzyszenie.pl/wplata.pdf

  8. Powrót do góry    #2348
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Tak sobie sprawdziłem w necie i to nie ma sensu tzn wplacac im ten grosz. Bo i tak nie musza zaplacic podatku :( Gdyby dostali darowiznę na kwotę powyżej chyba 3000zł to wtedy podatek muszą zapłacić, a tak dupa.

  9. Powrót do góry    #2349
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2010
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Żal każdego grosza na tych chciwców!!!
    Prędzej uiszczę opłatę pocztową od przesłanego im charka!
    ;p

  10. Powrót do góry    #2350
    Użytkownik
    Dołączył
    07-09-2009
    Postów
    122
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak sobie sprawdziłem w necie i to nie ma sensu tzn wplacac im ten grosz. Bo i tak nie musza zaplacic podatku :( Gdyby dostali darowiznę na kwotę powyżej chyba 3000zł to wtedy podatek muszą zapłacić, a tak dupa.
    Podatku może i nie muszą, ale muszą zaksięgować każdą wpłatę na konto, muszą ją wydrukować, podpiąć do raportu kasowego, czyli można im uprzykrzyć życie :) i o to w tym wszystkim chodzi a przede wszystkim o to żeby po wpłatach na konto zobaczyli ilu nas jest, ilu z nas nie zgadza się z ich umową którą zaproponowali na wynajęcie stadionu Spółce PSŻ !

    Sensu nie będzie jak nas wpłaci 10 kibiców, sens będzie jak nas wpłaci jak najwięcej kibiców !!


  11. Powrót do góry    #2351
    Użytkownik
    Dołączył
    23-04-2007
    Postów
    196
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no i co myslisz ze siedzi tam maly chinczyk i zlicza grosze? nie wiem gdzie pracujesz ale przewaznie w bankach zlicza to komputer i to posumuje to ulamku sekundy i co to daje? wyjdzie kwota z 10000 kibicow 100zl ? i taka bedzie w raporcie kasowym i co dalej? zajedziemy panie z banku moze jakis bank zgarnie prowizje od kazdej wplaty 2 zl moze w WTK podadza ze bank X zarobil na kibicach z poznania 20000zl prowizji..... super (zawsze jakas reklama)!!! prowizje za 10000 kibicow a przekaze jako wplate dzienna do firmy 100zl chyba ze na przekazach ale to dasz zajecie ksiegowym ktore sa zapewne firmami wynajetymi (zewnetrznymi) ktore za zadanie maja przekazac obroty czyli 100zl komu chcemy cos udowodnic? bankowi? (ma to w leju podziekuja za prowizje) ksiegowym z firmy zewnetrzej? czy wladza firmy ktora zobaczy wynik porazajaca kwote 100zl tylko i wylacznie, bo inne dane nie sa jej potrzebne

  12. Powrót do góry    #2352
    Użytkownik
    Dołączył
    07-09-2009
    Postów
    122
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale ty SONIARZ1 mało rozumny jesteś !
    nie chodzi o zarobek dla poznańskiego stowarzyszenia żużlowego, chodzi o by zobaczyli ilu kibiców nie zgadza się z ich pazernością , nie musisz wpłacać, nic nie musisz.


  13. Powrót do góry    #2353
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach

  14. Powrót do góry    #2354
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Trojan wyglądał lepiej już w naszym kewlarze :D

  15. Powrót do góry    #2355
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2009
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moze warto obejrzec
    http://www.wtk.com.pl/index.php?section=magazyn&id=38

  16. Powrót do góry    #2356
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://pozwij-rzad.pl/podpisali

    Łapy precz od tego co nie wasze!

  17. Powrót do góry    #2357
    Użytkownik Awatar Edek07
    Dołączył
    08-07-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    smutne ale Leszno zatrudniło sobie czyściciela do felg z 15 letnim stażem.Wiecie o kogo chodzi.

  18. Powrót do góry    #2358
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Ma to czego chciał.Na stare lata ekstra mu sie zachciało.Ciekawe czy po słabym występie Batchelora wskoczy do składu.

  19. Powrót do góry    #2359
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Jesteście żałośni, nie wiecie co to team spirit? Każdy sobie pomaga, może tego zabraklo mu w Poznaniu? Adam nie wygląda na smutnego, trenuje, żyje nie najgorzej, nie musi załatwiać sponsora by klub utrzymać, czego i tak nikt nie doceni:p
    Śledziłem karierę Adama od jego egzaminu na licencje Ż, cieszę się bardzo z jego powrotu do matecznika, nikt mu w Lesznie krzywdy nie robi.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  20. Powrót do góry    #2360
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Mildura, ale Ty nie oczekuj od nas, że my Skórę będziemy uwielbiać w nieskończoność! To jest zawodnik z Leszna nie z Poznania i tak na zawsze pozostanie. Z pewnością dla wielu poznańskich kibiców na zawsze pozostanie jakąś ikoną klubu. Był u nas fajnie, załatwił to i owo fajnie pełen szacun. Ale sobie poszedł (kolejny raz) więc krzyż na drogę i teraz sobie oceniamy jego wybór ;)
    Moim zdaniem Unii doszedł kolejny kibic - w postaci Adama - przykre, ale prawdziwe.




  21. Powrót do góry    #2361
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Ale żeby od razu podsumować go w ten sposób? Może jestem zblazowany, ale pamiętam nie raz i nie dwa -Leigh Adamsa pomagającego przy sprzęcie kolegi, nierzadko juniora, pamiętam kilku innych utytulowanych zawodników, którzy nie widzieli nic złego w takim pomaganiu, nawet jeśli chodziłoby tylko o umycie felgi:p Takie drobiazgi decydują o zgraniu ekipy, a w tym głównie jest siła Leszna.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  22. Powrót do góry    #2362
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    W tym co Ty piszesz to absolutnie nie ma nic złego :) Koledze wyżej chyba chodziło tylko o to, że Skóra w Lesznie nie pojedzie i będzie tylko czyścił felgi. (ironia) ;)

  23. Powrót do góry    #2363
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Mam nadzieję, że się zdziwicie, Adam jest bardzo potrzebny w Lesznie -przyjął na siebie rolę, która w zeszłym sezonie nie przypadła do gustu innemu Adamowi -z antypodów:p Sqra to teraz motywator dla ociągających się na treningach, a i w wypadku kontuzji jest kogo wstawić do składu. Adam chyba był świadomy takiej roli, być może ma obiecany choć jeden mecz przed własną publiką.
    Pozdrawiam
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  24. Powrót do góry    #2364
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Zauważyłem na ePoznaniu, że mamy reprezentanta w legionie rzymskim. Mógłby kiedyś przyjść w zbroi na mecz. :)

  25. Powrót do góry    #2365
    Użytkownik Awatar Rembik
    Dołączył
    13-04-2009
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  26. Powrót do góry    #2366
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Nie im się uda tylko Jemu...Nie oszukujmy się. Pieniądze, które pokryją ewentualny kontrakt braci w stolicy seksu i biznesu nie mają absolutnie powiązania z pilskim klubowym budżetem. :)

  27. Powrót do góry    #2367
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Mam nadzieję, że się zdziwicie, Adam jest bardzo potrzebny w Lesznie -przyjął na siebie rolę, która w zeszłym sezonie nie przypadła do gustu innemu Adamowi -z antypodów:p Sqra to teraz motywator dla ociągających się na treningach, a i w wypadku kontuzji jest kogo wstawić do składu. Adam chyba był świadomy takiej roli, być może ma obiecany choć jeden mecz przed własną publiką.
    Pozdrawiam
    Mildura-Skornicki jest tak cińki na ekstra ze Jankowski nie chce słyszeć o jego wstawianiu go do składu.Oj poczekaj jak Adamkowi zmięknie rura jak nie wyjedzie przez pare meczu.To jeszcze skończy w Rawiczu.Lepiej jakby zabrali z Poznania w pakiecie Skóre i Kościucha.

  28. Powrót do góry    #2368
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Kościucha też przygarniemy:p Przed emą:p
    Sqra to bacik na Batcha i Jurę, i ze swego zadania wywiązuje się w 100%:) Finansowo krzywdy nie ma, takie moje zdanie:), a pewnie z raz publice się pokaże.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  29. Powrót do góry    #2369
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To tak naprawdę potwierdzasz, że Skóra to kasa i nic więcej. To chyba przykry wniosek. Skóra to historia PSżtu. Historia choć krótka. Dwa razy u nas był i chyba dwa razy zabrakło słowa dziękuje. Szkoda, że niestety tylko u niego. Kibice chyba mu wielokrotnie dziękowali. Poszedł do Leszna i niech tam skończy karierę jak pragnął. Choć chyba nie tak sobie to wyobrażał.

  30. Powrót do góry    #2370
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Chleb trzeba jeść:p Czy to takie dziwne? Karierę też warto by skończyć w miarę spektakularnie, a póki co, to Poznań się cofa a nie prze do przodu.. Przykre i wielokrotnie wałkowane tu na forum. Jesteście tak naprawdę drużyną bez własnego domu...
    Pokażcie mi choć jednego zawodnika dla którego pieniądze nie mają znaczenia:p? Cieszcie się Kościuchem, cieszcie się innymi, nigdy nie jest tak źle, zeby nie mogło być gorzej.

    Życzę z całego serca wszystkiego dobrego, naprawdę chciałbym kiedyś derbów Poznańsko-Leszczyńskich w najwyższej klasie rozgrywkowej..
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  31. Powrót do góry    #2371
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2010
    Postów
    820
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Adam sobie włosów w tym sezonie nie zetnie, bo komplet w Ekstralidze, to on może zrobić, ale zer(o ile pojedzie).A ze szmatką fajnie wyglądał, ktoś musi czyścić maszyny, jak się nie jeździ w Anglii, a w Szwecji dopiero w maju, więc jakoś trzeba zarobić :D Może Jankowski się ulituje nad nim, jak Unia będzie mieć play-offy w kieszeni, to może Skórę puści w 2-3 meczach.

    W przyszłym sezonie, tylko I liga, chyba że zdecyduje skończyć karierę.Jednak po powiększeniu Ekstraligi do 10 zespołów, to wynalazki pokroju Skórnicki, Chrzanowski będą musiały jechać w Ekstralidze.

  32. Powrót do góry    #2372
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Ale Ljung dziad na kopie!.Właśnie ogladam Polsat Sport.Oj w Rawiczu albo Poznaniu bedzie mu ciezko.

  33. Powrót do góry    #2373
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Ty się lepiej bój o synusia naczelnego traktorzysty RP, Sebusia B. i jego kompanów :P

  34. Powrót do góry    #2374
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chleb trzeba jeść:p Czy to takie dziwne? Karierę też warto by skończyć w miarę spektakularnie, a póki co, to Poznań się cofa a nie prze do przodu.. Przykre i wielokrotnie wałkowane tu na forum. Jesteście tak naprawdę drużyną bez własnego domu...
    Pokażcie mi choć jednego zawodnika dla którego pieniądze nie mają znaczenia:p? Cieszcie się Kościuchem, cieszcie się innymi, nigdy nie jest tak źle, zeby nie mogło być gorzej.

    Życzę z całego serca wszystkiego dobrego, naprawdę chciałbym kiedyś derbów Poznańsko-Leszczyńskich w najwyższej klasie rozgrywkowej..
    Oczywiście że kasa najważniejsza. Może się cofamy tylko co to ma wspólnego ze Skórą o którym piszesz? Chyba nie chcesz mi napisać, że On poszedł do przodu. Chyba że w kasie. Ja też sobie życzyłbym takich derbów. Marzenie.

  35. Powrót do góry    #2375
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    A moze też miał marzenie, że Golęcin powita ekstraklasę? Pamiętam reaktywacje -tłumy, stadion, któremu wcale tak duzo nie brakowało do wymagań e-ligowych, bardzo dużą przychylność większości żużlowej Polski.. Wszystkim moim znajomym podobał się polski skład, w dodatku walczny, że ho,ho. Zawsze było tu miejsce dla walczaków... I nagle wszystko się zacięło,
    Może musi być bardzo źle, żeby można było stworzyć coś od nowa.. Wierzę w to, ze żuzel w Poznaniu jeszcze złapie wiatr w żagle:)
    Pozdrawiam
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  36. Powrót do góry    #2376
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Ty się lepiej bój o synusia naczelnego traktorzysty RP, Sebusia B. i jego kompanów :P
    Widać ze do mnie pijesz Leszczynianinie z krwi i kości.Nie martwie sie o Sebusia ale ty powinieneś martwic sie o swojego Kowboja który łapie wszystko jak leci:P.Nawet go przygarnęli w Turniej-u o Puchar Prezydenta Ostrowa Wlkp. z nr 16 bo nie wie gdzie ma sie podziać bidulka.Niech zawdzięcza to panu traktorzyście z Ostrowa bo by sie zatracił do reszty.Widać ze bida aż huczy jak opchnął zawodnikowi z Ostrowa maszyny na których jedził w Poznaniu.

  37. Powrót do góry    #2377
    Użytkownik Awatar Rembik
    Dołączył
    13-04-2009
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  38. Powrót do góry    #2378
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2010
    Postów
    820
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Reissa i Kędziorę wiele łączy :)

  39. Powrót do góry    #2379
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2009
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Reissa i Kędziorę wiele łączy :)
    Gwoli ścisłości to Pan Kędziora został skazany prawomocnym wyrokiem natomiast w przypadku Piotra Reissa rozprawa jeszcze się nie zaczęła.

  40. Powrót do góry    #2380
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Lechma Kominki ma firmowego jezdzca w zespole Skoropinów.Gdyby jeszcze punktował tak jak wygląda to by było super.Moze sie jeszcze obudzi mam taka nadzieje.Bo widać ze nawet kask z najwyższej pułki ma Airoh.Fajferowi trzeba oddać ze jakoś sie prezentuje w tym nowym kevlarku.Zdjecia od 21 do 23.

    http://www.foto.espeedway.pl/main.php?cmd=imageview&var1=73_kwiecien_2011%2F201 1_04_12_mdmw_le%2F19.JPG&var2=1
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #2381
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wybiera się ktoś do Łodzi na mecz?

  42. Powrót do góry    #2382
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Ja ;)

  43. Powrót do góry    #2383
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    13-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Moli.Afroamerykanin,a nie "murzyn"
    Nieprawda. W Polsce słowo Murzyn istnieje od XIVw. To kraje anglosaskie, które doprowadziły do niewolnictwa z czasem zaczęły się wycofywać ze słowa Negro i Nigger, by zerwać z przeszłością niewolnictwa. Czy słowo czarnoskóry jest odpowiednie dla M.Jackssona? Nie bardzo. Ale Murzyn (z dużej litery) jak najbardziej.

  44. Powrót do góry    #2384
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    kraje anglosaskie, które doprowadziły do niewolnictwa z czasem zaczęły się wycofywać ze słowa Negro i Nigger
    Pozwolę sobie przypomnieć, że np. postać Spartakusa nie ma zbyt wiele wspólnego z historią krajów anglosaskich.
    Warto brać przykład z tych, którzy aktywnie starają się zerwać z negatywnymi aspektami swojej przeszłości.

    SD, z Linbaeka taki Afroamerykanin, jak z Hancocka Afroamerykanin (także z wielkiej litery). :)

  45. Powrót do góry    #2385
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    13-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    OK. Niech będzie czarnoskóry Toninho, niech będzie Afroamerykanin Antonio. Ani ze mnie językoznawca, ani ze mnie poprawny politycznie kibic.

    Tylko nie rozumiem dlaczego słowo Murzyn jest obraźliwe a Indianin już nie (pod warunkiem, że nie tyczy się Skórnickiego :D )?

    Idąc tym tropem proponuję żeby Dana Petrescu lub Adriana Mutu nie nazywać Rumunami, a obywatelami rumuńskimi... tak na wszelki, bo może się ktoś obrazić.

    Afroszwed
    To jakieś nowe pojęcie? Gdzie owo znajdę? Murzyn to Murzyn i niekoniecznie musi pochodzić z... (jak widać nazwa poprawna źle sugeruje) lub być czarnoskórym (M.Jacksson). Murzyn jest Murzynem i ani Szwecja, Brazylia, ani też wybielanie się tego nie zmieni więc pojęcia "na topie" "na fali" czy "eleganckie" nie zmienią faktu bycia Murzynem. Ja jestem Polakiem i gdyby komuś przyszło do głowy (politykom?) nazywać mnie inaczej, to nic nie zmieni faktu, że tym Polakiem jestem.

Strona 53 z 57 PierwszyPierwszy ... 3435152535455 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •