Strona 13 z 57 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 541 do 585 z 2560

Wątek: Off topic-forumowy magiel:o wszystkim i o niczym

  1. Powrót do góry    #541
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2009
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj Magdo, Magdo81 i w ktorym kierunku Ty idziesz momentami nie wiem, gubie sie...ani celu w tym, ani srodkow. Tyle na wlasnym podworku do zrobienia, a Ty....GKM (czy GTZ;-) KMO (czy Lazur), czy powinno, czy nie powinno...tak po prostu jest. A Forum jest do zakladania tematow (ewentualnego ich zamykania) i wyrazania kazdej opinii: i tych lepszych, i tych mniej trafionych. Tak sadze. Moze napisz do GKSZ??? lubisz przeciez skroty;-) pozdro

  2. Powrót do góry    #542
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    To róbcie coś na tym własnym podwórku...Chyba nie zamierzacie się na mnie oglądać?!Ja też robię i zrobiłam już sporo,jednak siedzimy w zupełnie innych wizjach i klimatach,także nigdy nasze siły się niestety nie połączą.
    Forum jest również od wyrażania własnego zdania,więc nie wiem o co Tobie chodzi,hugooo?!
    Mogę sobie pisać do woli w temacie o niczym,na temat sytuacji innych jeżeli mam taką potrzebę.Jeżeli coś mi się nie podoba.
    Zresztą wyraziłam swoje zdanie na temat zakładania tematów i to wszystko,ja go nie zamknęłam.Jeżeli ktoś go zamyka to chyba nie dlatego,że mi jednej coś się nie podoba?!
    Wiecie co mnie bawi zawsze na tym forum?
    Że kiedy MI się coś nie podoba zaraz jest "oj Magda,Magda" i jazda.Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie,ale zamiast pociągnąć temat i rozwiązać sprawy dialogiem,od razu jest d********anie się.
    Ja cały czas patrzę na swoje podwórko,kosztuje mnie to dużo nerwów czasami,odmawiam sobie nieraz pewnych rzeczy by przeznaczyć kasę na "promocję" klubu,na "promocję" kibiców.
    I jak czytam takie bzudry to mi się nóż w kieszeni otwiera.


    Mam prośbę i mogę nawet dostać za nią bana.

    *********cie się ode mnie i zajmijcie się czymś bardziej konstruktywnym.

    Peace.


  3. Powrót do góry    #543
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Całkowicie się z Magdą zgadzam. Forum jest po to żeby własne zdanie wyrażać. Nawet czasem dosadnie :-)) Zatem z mojej strony nie widzę Madziu potrzeby aby dawać Tobie ,,bana,, o którym wspominasz :-))). I jest absurdalnym, aby ktoś komuś pisał co ma myśleć i jak. Ale też pisanie o syfie na tym forum??? Nonses.


    Magdo. Jeżeli wdajesz (Ty czy kilku innych) w polemkę z Bad.... z Gniezna, to nie jest tak że ktoś tu siedzi i to obserwuje............ a póżniej kasuje. Sama się zastanów nad tym co za sens ma taka wymiana zdań (bluzg) skoro zaraz sama stwierdzasz, że jest syf i należy to w sumie kasować. Ale jakby co to moderatorzy nie panują nad sytuacją :-))) i zawsze można usprawiedliwić takie sytuacje. Swoje zachowania. No to mi zostaje tylko to,że przed następnymi derbami z Gnieznem zamkniemy Was w kawiarence internetowej i przy nas będziecie pisać na forum :-))) To jedyne wyjście :-)))))

  4. Powrót do góry    #544
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Kazmierz,nigdy w moim dialogu z Bad nie było bluzgów i to nie ja na niego jechałam;w sumie.Ja nawet go polubiłam ;).

  5. Powrót do góry    #545
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak znam życie, to pojawi się znowu jak duch tuż przed derbami. Choć może pod innym nickiem :-))

  6. Powrót do góry    #546
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Przed derbami z Gnieznem zawsze znajdzie się ktoś "życzliwy" od Nich,ale fajna jest ta cała atmosfera,to nakręcanie się nawzajem :-).
    Szkoda tylko,że do derbów przyjdzie nam poczekać jeszcze kilka,długich miesięcy.

  7. Powrót do góry    #547
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiecie co mnie bawi zawsze na tym forum?
    Że kiedy MI się coś nie podoba zaraz jest "oj Magda,Magda" i jazda.Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie,ale zamiast pociągnąć temat i rozwiązać sprawy dialogiem,od razu jest d********anie się
    A może w takich przypadkach warto zastanowić się nad własnymi wypowiedziami?

  8. Powrót do góry    #548
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Wiecie co mnie bawi zawsze na tym forum?
    Że kiedy MI się coś nie podoba zaraz jest "oj Magda,Magda" i jazda.Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie,ale zamiast pociągnąć temat i rozwiązać sprawy dialogiem,od razu jest d********anie się
    A może w takich przypadkach warto zastanowić się nad własnymi wypowiedziami?
    Żeby co?Nie niepokoić piknikowej części towarzystwa?Żeby nie drażnić,żeby nie zakłócać spokoju poczciwego i spokojnego kibica PSŻ?
    Moje wypowiedzi są przemyślane zawsze.To Wy zazwyczaj nie wytrzymujecie dialogu ze mną.A kiedy go braknie,zawsze idzie coś w stylu "oj,oj Magda...".No,ale jak się nie wie co napisać,zawsze można napisać

    A może w takich przypadkach warto zastanowić się nad własnymi wypowiedziami?
    Nuda.

  9. Powrót do góry    #549
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    http://www.ostrowtv.pl/film/pierwsza-liga-uratowana Koniec balu panno LaLu :D :D :D

  10. Powrót do góry    #550
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    http://www.ostrowtv.pl/film/pierwsza-liga-uratowana Koniec balu panno LaLu :D :D :D
    Niezupełnie. Okazało się bowiem, że dwóch zawodników z Ostrowa zrobiło kupę w niewłaściwej toalecie, dodatkowo nie spuścili po sobie wody, a co najistotniejsze: nie umyli po wszystkim rąk.

  11. Powrót do góry    #551
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Skóra bardzo wysublimowanie,spuszcza GKS do I ligi.
    Dwa razy jechać na drugiej pozycji i dwa razy spaść na czwartą,trzeba umieć.
    Witam na starych śmieciach,Wybrzeże ;).

  12. Powrót do góry    #552
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-04-2008
    Postów
    720
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 93 w 64 postach
    Do wyczynów Adama można dopisać też wywiezienie w swoim trzecim biegu Hansa Andersena.Słucham relacji w gdańskiej rozgłośni i Adam miota się jakieś 30 metrów za rywalami,jeżdzi jak nowicjusz.Bez wątpienia to najsłabszy IMP w historii żużla.
    Mam wrażenie że w tym momencie Skórnicki jest w podobnym położeniu jak przed sezonem 2006 i jestem przekonany,że tym razem PSŻ po raz drugi pomoże mu się odbudować.Tu będzie ponownie miał szanse odzyskać status lokalnej gwiazdy.

  13. Powrót do góry    #553
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Już widzę................. ten mecz z Wybrzeżem o ile wroci do nas (ogólnie to aż tak bardzo za nim nie tęsknie). Jeżeli ma wrócić to na zdrowych zasadach a nie za zasługi. Następny co ma się odbudować u Nas??? :-))) Czy my nie możemy mieć normalnych zawodników??? :-))) Takich na fali............

  14. Powrót do góry    #554
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Następny co ma się odbudować u Nas??? :-))) Czy my nie możemy mieć normalnych zawodników??? :-))) Takich na fali............
    Możemy Kazmierz możemy tylko skąd weźmiesz kasę na takich zawodników, którzy smigają, że aż miło?
    Osobiście ucieszę się jak Adam wróci do nas. I nie wątpię,że będzie występował na zdrowych zasadach, a nie za zasługi. A tak nawiasem to mamy za co być mu wdzięczni.

  15. Powrót do góry    #555
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem ZA! Lepiej niech Sqóra wraca na Golęcin tu gdzie Jego miejsce, zamiast kompromitować sie w ekstralidze! Bo powiedzmy sobie szczerze - wyszło Mu ledwo pare meczy, ale ogólnie wypadł blado jak na mistrza Polski.. Po tym jak dziś pogrążył Wybrzeże zbierając baty z juniorkami wątpie by zechciał Go którykolwiek prezio w ekstralidze.. No chyba że jakiś desperado bez grosza przy duszy, któremu nie pozostanie nic jak tylko liczyć na cud! :D

  16. Powrót do góry    #556
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Nie chce widziec tego Frendzla na Golęcinie!.Nich sobie teraz idzie gdzie chce! Moze Piła go wezmie.Chcial Ekstraligi to niech teraz szuka sobie klubu!

  17. Powrót do góry    #557
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie chce widziec tego Frendzla na Golęcinie!.Nich sobie teraz idzie gdzie chce! Moze Piła go wezmie.Chcial Ekstraligi to niech teraz szuka sobie klubu!


    Aż tak radykalny, to nie jestem :-)) ale bez watpienia Skóra o ile chce wrócić, to tylko wtedy gdy będzie mocnym punktem zespołu. Na dziś to cień zawodnika sprzed roku. I sam sobie to zafundował. Wybrał ekstraklasę do czego miał prawo ale, po co nam kolejny średniak??? Żeby średniak. ostatni mecz pokazał,że to............ A nam lidera potrzeba a nie słabełusza!!!! Adam dużo zrobił dla Nas i dziękkkkuje mu za to!!! Ale ja nie jestem kibicem Skóry tylko PSŻtu. Więc każdą złotówkę należy wydawać z głową. A czy wydanie sporej kasy na Skórę, to dobry ruch??? Przy dzisiejszej jego formie stanie ducha to byłaby to kasa wyrzucona w błoto. To co było to było piekne,ale było minęło. Gdyby tak patrzeć to za zasługi trzeba byłoby Huszczę zatrudnić :-))

  18. Powrót do góry    #558
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Wydaje mi się, że Adam jednak będzie dla nas wzmocnieniem. Liczę na to chociaż wszystko i tak wyjdzie w praniu. Tyczy się to również wszystkich nowych zawodników, którzy zasilą barwy PSŻ-tu. Nigdy nie bedziemy mieli gwarancji czy zawodnik, który jeździł dobrze w obecnym sezonie będzie równie dobry w nowym. Wiadomo, że kontraktując czołowych zawodników z GP mamy około 80% na to, że pojadą na podobnym poziomie co w zeszłym, a tak pozostali przeciętniacy to dają nam 50%. Czyli albo w przód, albo w tył.
    I tak tor pokarze wszystko.

  19. Powrót do góry    #559
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Aż tak radykalny, to nie jestem :-)) ale bez watpienia Skóra o ile chce wrócić, to tylko wtedy gdy będzie mocnym punktem zespołu. Na dziś to cień zawodnika sprzed roku. I sam sobie to zafundował. Wybrał ekstraklasę do czego miał prawo ale, po co nam kolejny średniak??? Żeby średniak. ostatni mecz pokazał,że to............ A nam lidera potrzeba a nie słabełusza!!!! Adam dużo zrobił dla Nas i dziękkkkuje mu za to!!!
    Kazmierz, a Ty masz wątpliwości? Bo ja nie mam absolutnie ŻADNYCH wątpliwości, że Sqóra o ile wróci na Golęcin będzie znowu liderem zespołu! Bo to na I lige jest dobry zawodnik, to w ogóle jest dobry zawodnik, tylko ma kiepską psyche a w ekstralidze presja jest zbyt duża i On jej zwyczajnie nie wytrzymuje! W I lidze presja jest jednak mniejsza a i rywale słabsi, więc jestem pewien, że Adam od początku sezonu byłby mocnym punktem drużyny!

    Mówisz, że to słabeusz.. Być może słabeusz ale na ekstralige! Na I lige jest mocny, a te dwie klasy rozgrywkowe dzieli przepaść nie zapominaj o tym! :roll: Pamiętasz co było ze Świdrem pare lat temu? W Zielonce w ekstralidze sportowo był nikim! A poszedł do I ligi do Rybnika i robił tam za gwiazde! Więc chyba troche sie zapędzasz z tak drastyczną oceną Sqóry Kazmierz..

  20. Powrót do góry    #560
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Matrix. Skóra ma papiery na lidera PSŻtu ale niestety to nie jest tak że ja chce..................... czasmi nawet jak bardzo się chce to nie wychodzi. Zatem to nie jest kwestia moich wątpliwości, a jedynie ............ Jeżeli chce wrócić to na zasadach klubu. I tyle.

  21. Powrót do góry    #561
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Matrix. Skóra ma papiery na lidera PSŻtu ale niestety to nie jest tak że ja chce..................... czasmi nawet jak bardzo się chce to nie wychodzi. Zatem to nie jest kwestia moich wątpliwości, a jedynie ............ Jeżeli chce wrócić to na zasadach klubu. I tyle.
    No na zasadach klubu, dokładnie.. Przepłacać za Niego nie ma co... Ale słabeuszem - jak sugerowałeś - na I lige NAPEWNO nie jest!


  22. Powrót do góry    #562
    Początkujący
    Dołączył
    03-10-2007
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poza Skórnickim kogo jeszcze widzicie w Składzie na 2010?? Kogo zostawiamy ze starej Gwardii, komu mówimy dziękujemy ??

  23. Powrót do góry    #563
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    KM - zainteresowany swoimi wychowankami Mateuszem i Michałem Szczepaniakami+Jedrzejakiem(jezeli tylko bedzie stabilizacja finansowa).Oj bedzie ciezko zatrzymac Mateusza w klubie.A co do wzmocnienia składu to myśle ze Okoniewski by nam sie przydal;)

  24. Powrót do góry    #564
    Użytkownik
    Dołączył
    14-04-2008
    Postów
    150
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sqra wraca na 100 do PSŻtu, to jest potwierdzona informacja.

  25. Powrót do góry    #565
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Nie róbmy syfu i piszmy o przyszłym sezonie tam gdzie trzeba :)
    http://www.sportsboard.pl/Forum/view...3&pagenumber=2
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  26. Powrót do góry    #566
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2001
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sqra wraca na 100 do PSŻtu, to jest potwierdzona informacja.
    bzdura! nie było zadnych rozmów; z tego co się mówi sa zawodnicy o podobnym jezeli nie wiekszym potencjale, a co wazniejsze mlodsi, ktorzy sa na liscie zyczen duuuzo przed Skora...


  27. Powrót do góry    #567
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Witamy nowa ekpie w 1 lidze:D Miszkolc:D.Ale pan Skrzydlewski pluje sobie w brodę:).Jak mozna bylo tak zawalic awans do 1 ligi!

  28. Powrót do góry    #568
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Na chwile obecna jest protest. ~Łodzianie zakwestionowali silnik jednego z zawodnik~ów Miskolca.

    Protest odrzucony, wiec Miskolec w 1 lidze.

  29. Powrót do góry    #569
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Protest odrzucony, wiec Miskolec w 1 lidze.
    Ciekawe, kto jest bardziej przerażony tym awansem, Łódź czy jednak Miszkolc? ;)

  30. Powrót do góry    #570
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Ponoć Miskolec jest gotowy na starty w 1 lidze.
    To kolejne wyprawy nas czekają w nowym sezonie.

  31. Powrót do góry    #571
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Tak jak klub z Daugavpils darzę sympatią,tak ten z Miszkolca jakoś niekoniecznie.Szkoda,że nie weszła Łódź,bo fajny wyjazd by się szykował pod względem kibicowskim.
    A tak trzeba będzie **********ć do buszu by dopingować Skorpiony.
    Szkoda.Oby tak szybko spadli jak weszli.

  32. Powrót do góry    #572
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2009
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak jak klub z Daugavpils darzę sympatią,tak ten z Miszkolca jakoś niekoniecznie.Szkoda,że nie weszła Łódź,bo fajny wyjazd by się szykował pod względem kibicowskim.
    A tak trzeba będzie **********ć do buszu by dopingować Skorpiony.
    Szkoda.Oby tak szybko spadli jak weszli.
    Co fakt to fakt...

  33. Powrót do góry    #573
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Łódź jeszcze może wejść. Pytanie tylko jaki wyjazd wolimy do Łodzi czy do Ostrowa?
    Mi tam Miskolec nie przeszkadza. Przynajmniej na Węgry się przejadę.
    Dla klubu to już nie wesoła informacja bo wyjazd będzie kosztowny.

  34. Powrót do góry    #574
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Łódź jeszcze może wejść. Pytanie tylko jaki wyjazd wolimy do Łodzi czy do Ostrowa?
    Mi tam Miskolec nie przeszkadza. Przynajmniej na Węgry się przejadę.
    Dla klubu to już nie wesoła informacja bo wyjazd będzie kosztowny.
    Chyba sobie teraz żarty robisz ze Orzel wejdzie do 1ligi:D po 2 meczu z Ostrowem.Druga liga to jest mizeria tak jak to trener Stachyra powiedzial;).Kto tam ma robic punkty? Dym? czy Piaszczynski:D:D:D.A co do Skorpionow to mysle ze walka o utrzymanie w przyszlym sezonie przyjdzie nam o wiele łatwiej niz w 2009;).Miszkolc praktycznie juz spadł z 1 ligi:D a Daugavpilis pewnie bedzie rozkradziony przez inne kluby;)
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #575
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Rozkradziony może i nie - zawodnicy sami będą chcieli spróbować swoich sił w polskiej e-lidze i coś czuje, że sezon 2010 to nalot kacapów i ... nie wiem czego się spodziewać.

    Z resztą Bogdanovs już chce do ekstraligi :)
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  36. Powrót do góry    #576
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Miszkolc praktycznie juz spadł z 1 ligi:D a Daugavpilis pewnie bedzie rozkradziony przez inne kluby;)
    Tak się nie rozpędzaj. Możemy się jeszcze zdziwić postawą Miskolca w 1 lidze :D.
    A czy Łódź wejdzie czy Ostrów spadnie to pokaże dwumecz. Większe szanse daję KMO, ale jak widać na przykładzie Węgrów do niespodzianki może dojść.

  37. Powrót do góry    #577
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Miszkolc praktycznie juz spadł z 1 ligi:D a Daugavpilis pewnie bedzie rozkradziony przez inne kluby;)
    Tak się nie rozpędzaj. Możemy się jeszcze zdziwić postawą Miskolca w 1 lidze :D.
    A czy Łódź wejdzie czy Ostrów spadnie to pokaże dwumecz. Większe szanse daję KMO, ale jak widać na przykładzie Węgrów do niespodzianki może dojść.
    Miszkolc to bedzie taka zupa jak Rawicz w 1lidze:P.Mysle ze liga z Miszkolcem bedzie mniej ciekawa;).A co do mecz Łodz-Ostrow to faworyt jest tylko jeden;).Sam pan Skrzydlewski boi sie tego barażu:D.Musisz jeszcze dodać ze Nermark i Gomolski wraca do składu;) 1.Harris 2.King 3.Nermark 4.Gomolski 5.Miskowiak 6.Kociemba(Szostak)7.Klindt.I powiedz mi czym ma Łodz straszyć Ostrow? Frankowem?czy Staszkiem B.?.I jeszcze jedno.. nie porównuj Ostrowa do Miszkolca:D:D:D

  38. Powrót do góry    #578
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    I jeszcze jedno.. nie porównuj Ostrowa do Miszkolca:D:D:D
    Nie porównuję Ostrowa do Miskolca to po pierwsze, a po drugie chodziło mi o niespodziankę jaką Łódź może sprawić w barażach bo KMO jest faworytem i tu nie mam żadnych wątpliwości.

  39. Powrót do góry    #579
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    No Basala tylko nie przesadź dzisiaj z % z radości :D Gratulacje. Oliwa sprawiedliwa Grudziądz w barażach.
    Szkoda tylko, że Dauga zostaje. Mogliby awansować byłby jeden daleki wyjazd mniej, a tak kase trzeba zbierac na wyjazdy zagraniczne :)

  40. Powrót do góry    #580
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2009
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i stalo sie, stalo, co mialo sie stac. Czarny piatek w Ostrowie. Szczerze wspolczuje niegospodarnym kombinatorom. Wg mnie ta decyzja spowoduje mocne przetasowanie w lidze, co napewno odbieje sie w przyszlym sezonie. Jest to po mojej mysli, tym bardziej teraz w barazach kibicuje zuzlowcom z Lodzi.

  41. Powrót do góry    #581
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    No to mam żałobę :( :( :( KM II liga! Nawet w II lidze KM-u się nie wstydzę :D "Schodzimy w dół żeby się odbić":D za rok wracamy!!!.Nie pozostaje nic innego jak życzyć panu Fiałkowskiemu przegranych baraży z Orłem, wtedy byłby ubaw po pachy:D :D :D

  42. Powrót do góry    #582
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2009
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to mam żałobę :( :( :( KM II liga! Nawet w II lidze KM-u się nie wstydzę :D "Schodzimy w dół żeby się odbić":D za rok wracamy!!!
    Mowiac powaznie. Szkoda, oczywiscie, ze druzyna z WLKP spada, no ale moze wejdzie i okrzepnie Lodz.Miejsce , gdzie zuzel dopiero raczkuje. Mam nadzieje, ze zuzel w Ostrowie zostanie mimo spadku (moze nawet przyjade na jakis meczyk) i za rok wrocicie, bo np nie wiem co robi w I Lidze wegierski Miszkolc...

  43. Powrót do góry    #583
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    bo np nie wiem co robi w I Lidze wegierski Miszkolc...
    Jak to co? to co Dauga czyli zabiera punkty innym :)

  44. Powrót do góry    #584
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2009
    Postów
    245
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeszcze nie koniec zabawy!!! KMO składa odwołanie do TA przy PKOl. Cóż za niespodzianka. Ciekawe czy w Strasburgu już się szykują do tej sprawy :D :D :D :D A potem jeszcze Genewa i ONZ.
    Więcej na:
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2009/10/09/km-ostrow-odwola-sie-do-trybunalu-przy-pkol/

    Poza tym GKSŻ i PZM potwierdziły jedyny tłumik na przyszły sezon. Okres homologacji (kurde, trudne słowo) rozpoczyna się 01.01.2010r. i kończy się 31.12.2014r.

  45. Powrót do góry    #585
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Jeszcze nie koniec zabawy!!! KMO składa odwołanie do TA przy PKOl. Cóż za niespodzianka. Ciekawe czy w Strasburgu już się szykują do tej sprawy :D :D :D :D A potem jeszcze Genewa i ONZ.
    Więcej na:
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2009/10/09/km-ostrow-odwola-sie-do-trybunalu-przy-pkol/

    Poza tym GKSŻ i PZM potwierdziły jedyny tłumik na przyszły sezon. Okres homologacji (kurde, trudne słowo) rozpoczyna się 01.01.2010r. i kończy się 31.12.2014r.
    No fakt bo hałas to akurat największy minus tego sportu :D eh...
    Chyba, że chodzi o coś innego a ja o tym nie wiem ;)

Strona 13 z 57 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •