Strona 12 z 57 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 496 do 540 z 2560

Wątek: Off topic-forumowy magiel:o wszystkim i o niczym

  1. Powrót do góry    #496
    Początkujący
    Dołączył
    25-07-2009
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    witajcie! co prawda jestem tutaj nowa ale obserwuje forum od dosyć dawna( co i tak nie ma nic do rzeczy). wybaczcie moje pytanie ni stąd ni zowąd ale jako iż jest to wątek o wszystkim ośmielę się je zadać :P macie może pojęcie co dalej z karierą naszej gwiazdy adasia kajocha i grześka stróżyka? chyba nie mamy zamiaru oglądać męczarni ( szczególnie pierwszego z panów) na pozycji seniora? uważam, że kompletnym nieporozumieniem było ściągniecie kajocha, bo poza pierwszym meczem nie pokazał on ani kawałka dobrego speedwaya. prawdziwego speedwaya! nie wiem, być może jestem w błędzie; być może właśnie negujecie moją wypowiedź. chciałabym znać Wasze zdanie na ten temat, bo ja do ekspertów w dziedzinie żużla się niestety nie zaliczam. aczkolwiek mam nadzieję, że przez kilka następnych lat nadrobię i będę mogła w bardziej wyrafinowany ( :P ) sposób z Wami podyskutować :) póki co moja wiedza ogranicza się do tegoż sezonu z poznańskim PSŻ-em kilku przypadkowych meczy w Lesznie ( gdzie właśnie miałam okazję kilka lat temu oglądać kajocha - całkiem nieźle się zapowiadał!) no i cyklu GP. pozdrawiam serdecznie! :)

  2. Powrót do góry    #497
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    uważam, że kompletnym nieporozumieniem było ściągniecie kajocha, bo poza pierwszym meczem nie pokazał on ani kawałka dobrego speedwaya.
    Tak uważać to potrafi, bez obrazy, każdy mało rozgarnięty. Czy przed sezonem też byłaś zdania, że Kajoch to nieporozumienie w składzie PSŻ?

  3. Powrót do góry    #498
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2009
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    witajcie! co prawda jestem tutaj nowa ale obserwuje forum od dosyć dawna( co i tak nie ma nic do rzeczy). wybaczcie moje pytanie ni stąd ni zowąd ale jako iż jest to wątek o wszystkim ośmielę się je zadać :P macie może pojęcie co dalej z karierą naszej gwiazdy adasia kajocha i grześka stróżyka? chyba nie mamy zamiaru oglądać męczarni ( szczególnie pierwszego z panów) na pozycji seniora? uważam, że kompletnym nieporozumieniem było ściągniecie kajocha, bo poza pierwszym meczem nie pokazał on ani kawałka dobrego speedwaya. prawdziwego speedwaya! nie wiem, być może jestem w błędzie; być może właśnie negujecie moją wypowiedź. chciałabym znać Wasze zdanie na ten temat, bo ja do ekspertów w dziedzinie żużla się niestety nie zaliczam. aczkolwiek mam nadzieję, że przez kilka następnych lat nadrobię i będę mogła w bardziej wyrafinowany ( :P ) sposób z Wami podyskutować :) póki co moja wiedza ogranicza się do tegoż sezonu z poznańskim PSŻ-em kilku przypadkowych meczy w Lesznie ( gdzie właśnie miałam okazję kilka lat temu oglądać kajocha - całkiem nieźle się zapowiadał!) no i cyklu GP. pozdrawiam serdecznie! :)
    Na Twoje pytanie, co dalej bedzie z Adamem K i Grzegorzem S nikt Ci dzis sensownie nie odpowie, ale zakladam, ze w nowym sezonie ich nie obejrzymy. Ja bym do tej grupy jeszcze jednego zaliczyl, o ktorym mozna powiedziec: "Prawdziwego zuzlowca poznaje sie nie po tym, jak zaczyna, ale po tym, jak konczy..." Pierwsza dwojka jak zaczela, tak skonczyla, dobrze ze ten trzeci, defekt jeden, w meczu z Rzeszowem, jakos skonczyl...

  4. Powrót do góry    #499
    Początkujący
    Dołączył
    25-07-2009
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    uważam, że kompletnym nieporozumieniem było ściągniecie kajocha, bo poza pierwszym meczem nie pokazał on ani kawałka dobrego speedwaya.
    Tak uważać to potrafi, bez obrazy, każdy mało rozgarnięty. Czy przed sezonem też byłaś zdania, że Kajoch to nieporozumienie w składzie PSŻ?
    nie! przeciwnie. sądziłam, że da sobie radę i że wreszcie znalazł odpowiedni klub. byłam zdania, że te 6-7 punktów to minimum w jego wykonaniu. pomyliłam się, ok. nie tylko ja zresztą. nie mówię wcale, że wróżyłam przed sezonem, że będzie kompletną klapą! przedstawiłam swoje racje po sezonie, który dobiegł już końca (niestety). to tylko takie moje rozważania - właściwie trochę nie na miejscu, bo Wy wszyscy o tym doskonale wiecie. Przepraszam za pomyłkę.

  5. Powrót do góry    #500
    Początkujący
    Dołączył
    25-07-2009
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na Twoje pytanie, co dalej bedzie z Adamem K i Grzegorzem S nikt Ci dzis sensownie nie odpowie, ale zakladam, ze w nowym sezonie ich nie obejrzymy.
    chodziło mi raczej o odpowiedź w innym kierunku mianowicie czy to już koniec kariery tej dwójki?

  6. Powrót do góry    #501
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Droga Kaju :)

    "Nieporozumieniem" okazała się postawa Adama, nie zaś jego wypożyczenie z Unii... :)

  7. Powrót do góry    #502
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Kaju, ależ rozważaj sobie, od tego jest to forum. I nie przepraszaj za wszystko. :)

    Wiesz, z Kajochem w PSŻ jest trochę tak, jakbyś wyszła za mąż za chłopaka, który jest przystojny i oczytany, ale po pewnym czasie okazałoby się, że śmierdzą mu skarpetki. Kurczę... Może nie jest najlepsza analogia, jednak miałem nieodpartą potrzebę napisania czegoś o śmierdzących skarpetkach. :)

  8. Powrót do góry    #503
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2009
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A zatem kaju88 lepiej rozwinac tematu i odpowiedziec na Twoje rozterki, niz zrobili to Koledzy juz sie nie da!;-)

  9. Powrót do góry    #504
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2009
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na Twoje pytanie, co dalej bedzie z Adamem K i Grzegorzem S nikt Ci dzis sensownie nie odpowie, ale zakladam, ze w nowym sezonie ich nie obejrzymy.
    chodziło mi raczej o odpowiedź w innym kierunku mianowicie czy to już koniec kariery tej dwójki?
    To nie koniec ich kariery. Znajda sobie miejsce w jakims klubie-poczekalni dla mlodych "talentow"

  10. Powrót do góry    #505
    Początkujący
    Dołączył
    25-07-2009
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Droga Kaju :)

    "Nieporozumieniem" okazała się postawa Adama, nie zaś jego wypożyczenie z Unii... :)
    tak. masz rację. ciężko było mi to zdefiniować. to przez te wakacje a raczej ich brak; niestety. pozdrawiam

  11. Powrót do góry    #506
    Początkujący
    Dołączył
    25-07-2009
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wiesz, z Kajochem w PSŻ jest trochę tak, jakbyś wyszła za mąż za chłopaka, który jest przystojny i oczytany, ale po pewnym czasie okazałoby się, że śmierdzą mu skarpetki. Kurczę... Może nie jest najlepsza analogia, jednak miałem nieodpartą potrzebę napisania czegoś o śmierdzących skarpetkach. :)
    przystojny i oczytany mówisz... kurczę mnie się wydaje, że ten jego cały talent jest troszeczkę na wyrost; dużo się o nim mówi a tak naprawdę bardzo mało go widać. i to chyba tego talentu właśnie jemu brakuje, bo choć nie wiem dokładnie jak wygląda jego zaplecze sprzętowe i jak tam sprawy ze sponsorami to wydaje mi się, że całkiem nieźle sobie radzi właśnie w tej sferze. musi mieć chłopak gadane albo bogatych rodziców ;) szkoda tylko troszeczkę, że tacy potencjalni sponsorzy ładują kasę w kogoś, kto chyba nie osiągnie już żadnych rezultatów a nie w prawdziwie zdolną młodzież. no cóż...

  12. Powrót do góry    #507
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Osobiscie mam nadzieję,że chłopcy sobie pojeżdzą....byleby jak najdalej od Poznania. Generalnie ich postawa, to było jedno wielkie nieporozumienie. Choć o ile w przypadku Stróżyka, to chyba ktoś chciał zabawić się w czarodzieja i z niczego (kompletny brak objeżdzenia) stworzyć z gwiazdę toru o tyle w przypadku Kajocha jak się wydaje w głowie się zakotłowało i nie udżwignął ciężaru. I wyszło jak wyszło.

  13. Powrót do góry    #508
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do jakich absurdów dochodzi gdy przepisy pozwalają na to możemy się przekonać w Ostrowie. Taśmy juniora KMO muszą budzić pusty śmiech. Choć raz im nie wyszło. Przepis jest bzdurny!!!

    A już z innej beczki. Jakiś ambitny pisuje komentarze na sportowychfaktach pod moim nickiem :-))) Jakby co to nie moja skromna osoba. W sumie komu służa te komentarze pod newsami?

  14. Powrót do góry    #509
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    480
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja też miałem imiennika na sportowych jak się potem okazało to był jakiś młodziutki przyjeaicel z Gniezna.

  15. Powrót do góry    #510
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hihihhihi............. no to chyba zmienił nick i znowu się lansuje, bo wpisuje się na tematy związane z ....... Gnieznem i tylko z Gnieznem. :-)))

  16. Powrót do góry    #511
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    480
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie mozesz być sobą bądź kimś (to też metoda) :D

  17. Powrót do góry    #512
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    13-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Ciekawie się zrobiło w lidze... zwłaszcza w ekstralidze. Oglądałem w niedziele oba rewanże w tv. Oba mecze dobre. Unia Leszno była krok od awansu i Stal Gorzów również. Ten drugi mecz, to naprawdę smakołyk żużlowy, a bieg nr10 kiedy przez pełne cztery kółka Protas ścigał Jonassona, to rarytasik. Doszło do nieprzyjemnego incydentu na trybunach w Zielonej, w sektorze Stali. Przez lata kibicowania wiem doskonale, że Stalowcy są takimi samymi fanatykami, jak zielonogórzanie, ale brak im inteligentnego przywództwa i niestety w efekcie wychodzą na buraków, choć tak naprawdę znaczna większość jest normalna.
    Co do samych meczów: Chyba pecha miała Unia, że mecz Apator-Polonia odbywał się później. Pan Gajewski to znakomity taktyk i wie doskonale co robić. Gdyby mecz w Toruniu odbywał się o tym samym czasie co Częstochowa, myślę że Leszno jechałoby teraz w półfinałach. A tak na MotoArena cały czas wynik był kontrolowany, aby wygrać, ale nie za wysoko.
    Dziwne trochę, że mecze o poz. 7-8 w ekstralidze są w tak późnym terminie. Przecież przegrany jedzie baraż i chyba najlepiej byłoby, aby oba zespoły (ekstra i 1.liga) miały tyle samo czasu na odpoczynek, korekty itp.
    W naszej lidze tylko zagadka jest przy miejscach 7-8. Te dziwne ruchy w Ostrowie. Nie będę ich komentować, ale czytając tylko prasę można wywnioskować, że zalatuje kombinatorstwem. Z drugiej strony, miał motór zgłoszony i w każdej chwili mógł go użyć. Trudno o jednoznaczne zdanie.
    Szkoda, że Start nie pokusił się o coś więcej. Wcześniej liczyłem na wygraną (kilka tygodni temu) -nastoma punktami, żeby było ciekawiej w rewanżu, ale ostatnie nieco słabsze (choć cały czas dobre) punkty Krzycha Jabłońskiego oraz kompletne posypanie się Dawida Cieślewicza, już przed meczem z jaskółkami wskazywały, że będzie to niemożliwe. Startowi chyba pozostaje jeszcze mecz o 3miejsce, o ile padnie na Rzeszów. Swoją drogą skład Stali w Długopisach, też jest nieco zagadkowy. Dlaczego Kret, dlaczego nie Dryml? Dlaczego nie ktokolwiek inny? Czyżby nawet Półtarakowej nie starczało "do pierwszego"?
    Po przeczytaniu wywiadu z Panem Wójtowiczem, wiem tyle, ile przed nim. No OK. Dobrze. Ukazał się.
    Mati w tv ProArt powiedział, że nasi włodarze widzą go na przyszły sezon. Tylko on nie powiedział czy widzi się u nas. Jeśli obrana przez zarząd linia będzie podobna, to wątpliwa sprawa, aby znów się pojawił. No chyba, że przez zeszłoroczne zawirowania obie strony się czegoś nauczą (Mati-> GKM, Mati-> KMO, KMO<- Mati nie, GKM<- mamy Cię w dupie) i o wypożyczenie postarał się Poznań (chwała Wam za to naprawdę). Nie będę już pytał osobiście, ale może ktoś pociągnie temat wywiadu-bezładu z Prezesem. Co się stało z Więckiem, co się stało z Hlibem???

    Mnie jeszcze czeka 13.09 ciekawy pojedynek Apator-Włókniarz i po tym meczu koniec żużla "na żywo". Zostaje u schyłku sezonu jeszcze telewizja ze sztucznymi i nerwowymi komentarzami Don Bartolo Czekańskiego (lubię go czytać, ale oglądając dostaje czkawki), z BARDZO piknikowymi emocjami w angielskiej oraz Szwedzka, GP, DPŚJ, ale telewizja nigdy nie pokaże prawdziwego żużla, bo prawdziwy żużel CZUĆ tylko tam, na stadionie.

  18. Powrót do góry    #513
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z SPORTOWYCH FAKTÓW :-))) dotyczy Szlaki:

    ,,Kazmierz PSŻ


    2009-09-01 18:10:07

    Na forum PSŻ kibice wymyślają jak tu promować żużel w Poznaniu,..............najczęściej mówi się o biletach grupowych (czyli tańszych) a tu zarząd PSŻ im funduje turniej...........z byle kim i to za 30 zł (śmiech), 1000 osób to max, z tego 70 % działaczy i ich znajomych co wejdą za free.....Panowie szacunku dla kibiców....i polecam poczytać własne forum co kibice myślą o.............o cenach biletów.. http://www.sportsboard.pl/Forum/viewthread.php?FID=43&TID=37871&pagenumber=3,,


    Czego to człowiek sobie nie poczyta czego wcale nie napisał :-)))). Gdyby głupota mogła latać......... Ale najlepsze jest to 70%. Czyli jak dla mnie wychodzi 700 osób to działacze i znajomi. Hmmm. Dziwne. Tych co znam a trochę ich jest płaci za bilety. Ewentualnie mają wejściówki, bo płacą co miesiąc danine jako sponsorzy (w ciagu dwóch miesięcy wydają więcej niż zwykły kibic na cały sezon- dotyczy choćby najmniejszego pakietu, a muszą płacić przez rok zatem nie ma czego zazdrościć). Zatem przyznać się!!! Kto należy do tych 70%???!!!! :-))))

    Jak ty było??? Głupich nie sieją. Sami się rodzą. :-)))

  19. Powrót do góry    #514
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Ja na SF pisałam często i gęsto,nie wiedząc o tym.
    Cóż,pewien "kolega" z Gniezna ma taką życiową pasję,podszywania się pod kibiców z całej Polski.PSŻ upodobał sobie szczególnie po pamiętnym meczu w 2007 roku.
    Co można z tym zrobić.

    Olać ciepłym moczem,że tak się wyrażę...

  20. Powrót do góry    #515
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2009
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja na SF pisałam często i gęsto,nie wiedząc o tym.
    Cóż,pewien "kolega" z Gniezna ma taką życiową pasję,podszywania się pod kibiców z całej Polski.PSŻ upodobał sobie szczególnie po pamiętnym meczu w 2007 roku.
    Co można z tym zrobić.

    Olać ciepłym moczem,że tak się wyrażę...
    A czy to ten kolega z Gniezna co kiedys lansowal na Forum jako Bad"Matko-nie -powiem-co" Jebca?

  21. Powrót do góry    #516
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    A czy to ten kolega z Gniezna co kiedys lansowal na Forum jako Bad"Matko-nie -powiem-co" Jebca?
    Nie mam bladego pojęcia czy to ten sam.

  22. Powrót do góry    #517
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to juz wiemy. Ostrów zostaje co oznacza,że w nastepnym sezonie będą derby (razy dwa bo jest też Gniezno). Dla nas jako kibiców to dobrze. Bliski wyjazd.

  23. Powrót do góry    #518
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    "Prawdziwi" kibice cieszą się,że będzie bliski wyjazd no,no...

    A mi żal GKM bo walczyli w Ostrowie na maksa i zostali zrobieni w uja,przez odebranie punktów.
    Jakoś nie jestem sentymentalna i żałuję,że to nie KMO poleciało z ligi.

    Nigdy nie spadnie,Wasz GKM nigdy nie spadnie!

    P.S.A wyjazd im dalszy tym ciekawiej,no ale...Jak widać co kto lubi...





  24. Powrót do góry    #519
    Użytkownik Awatar dzikuss
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ostrów musi jeszcze pojechać mecz z drug± drużyn± II ligi, a przy ich problemach finansowych nigdy nie wiadomo czy kto¶ się nie zbuntuje, a wtedy sytuacja może wygl±dać... 'gro¼nie' jak to mówi± ;)

    W dodatku na forum GKM-u pisz± o jakim¶ prote¶cie dotycz±cego meczu w Ostrowie...

    Nuno napisał tam tak:

    "Chodzi o jakies grzanie motocykli przez Harrisa i Miska poza wyznaczonym obszarem czy cos tam bo dzwoniłem do znajomego....ale na 100% on sam nie wie ma potem dac cynk."

  25. Powrót do góry    #520
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Jak Ostrów trafi na Miszkolec to moze sie spadkiem zakonczyc. Bo czy tym razem kase znajda na tak daleki wyjazd?

  26. Powrót do góry    #521
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Madziu............ szybko zapomniałaś o............. dziwnej kradzieży motorów w Grudziądzu i o chęci przełożenia meczu u nas (bo było im to na rękę). Nie rozliczam Ostrowa, bo mają tyle za uszami,że lepiej milczeć (ciekawe jak uda im się spłacić te długi?). Zresztą Ostrów nadal musi walczyć o I ligę i............... spłacić długi. Nadal wszystko jest możliwe. Ja patrzę na to z dwóch stron. Będą derby i ........... betonowym torom mówię...... NIE!!!

    Nie zapominajcie,że Węgrzy już raz odmówili baraży.

  27. Powrót do góry    #522
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    A mi żal GKM bo walczyli w Ostrowie na maksa i zostali zrobieni w uja,przez odebranie punktów.
    Jakoś nie jestem sentymentalna i żałuję,że to nie KMO poleciało z ligi.
    Popieram całościowo.
    To, co zrobiło KMO mi się kompletnie nie podobało a teraz wyszło, że pomogło im zatrzymać u siebie I ligę...
    Wstyd.

    Jest jeden plus, Eda Kenneth nie będzie chciał jeździć w II lidze
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  28. Powrót do góry    #523
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-04-2008
    Postów
    720
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 93 w 64 postach
    A mi żal GKM bo walczyli w Ostrowie na maksa i zostali zrobieni w uja,przez odebranie punktów.
    Jakoś nie jestem sentymentalna i żałuję,że to nie KMO poleciało z ligi.
    Popieram całościowo.
    To, co zrobiło KMO mi się kompletnie nie podobało a teraz wyszło, że pomogło im zatrzymać u siebie I ligę...
    Wstyd.
    KMO wykorzystało regulamin,którym każda z wielkopolskich drużyn się podpierała w tym sezonie kosztem KMO.Zastanawiające jest to,że całosezonowy lider Ferjan,zawala dwa najważniejsze mecze w sezonie.Z punktu widzenia wielkopolskich drużyn Derby są ciekawsze niż dwumecze z Grudziądzem,a wyjazdy nie tyle bliższe co, wydaje się,że mimo wszystko bezpieczniejsze z kibicowskiego punktu widzenia
    Ja patrzę na to z dwóch stron. Będą derby i ........... betonowym torom mówię...... NIE!!!
    Ja po dzisiejszym meczu w Częstochowie (i nie tylko) mówię TAK torom,na którym można się bezpiecznie pościgać.

  29. Powrót do góry    #524
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z punktu widzenia wielkopolskich drużyn Derby są ciekawsze niż dwumecze z Grudziądzem,a wyjazdy nie tyle bliższe co, wydaje się,że mimo wszystko bezpieczniejsze z kibicowskiego punktu widzenia
    Mnie osobiście jest wszystko jedno, gdzie w mordę dostanę.:D

  30. Powrót do góry    #525
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prośba do admiry. Wchodząc na stronę poświęconą sponsorom a konkretnie tym z Biznses......... itd itd pojawia sie komunikat o ... wirusie. Chyba czas to poprawić. Ktoś płaci, ktoś wymaga.

    A już z innej strony. Prośba do klubu a właściwie spikerki. Wyczytując nazwy sponsorów z Biznes ........... prosiłbym nie pomijać tych co doszli w trakcie sezonu. Taka lużna uwaga, bo dało się zauważyć o ile D. wyczytuje wszystkich (i nowych i starych) to M. omija nowych. Może są dwie listy??? a Ona ma jedną? Nie wiem. Biorąc pod uwagę,że na szlace pojawią się zarządzający firmami, byłoby ,,głupio,, popełnić taki nietakt.

  31. Powrót do góry    #526
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Fakt trojan znów się pojawił. Hm. Dajcie Trojanowi jakieś zajęcie bo widać chłopak się nudzi. Zorganizujcie mu jakieś zawody :)

  32. Powrót do góry    #527
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Kazmierz,zawsze będzie ktoś pokrzywdzony,jednak w tym wypadku jestem za Grudziądzem,bo nie jestem z tych,którzy śpiewają "WLKP zawsze razem";nie trawię kibiców z Ostrowa i Wielkopolska przynależność w tym momencie mnie nie dotyczy.
    Oczywiście są wyjątki.
    Jednak.W kwestii kibicowskiej bardziej szanuję kibiców GKM.
    Tyle.

  33. Powrót do góry    #528
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oczywiście,że zawsze ktoś będzie płakał. Dobrze,że nie my. Dla mnie liczy się, to że bliski wyjazd i na meczu u nas będzie na pewno więcej ludzi z Ostrowem niż GKM. I tylko tyle, bo biorąc pod uwagę to co się dzieje wokół meczu tych druzyn to można płakać lub się śmiać. Kto co woli.

  34. Powrót do góry    #529
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Jeżeli Ostrów w sezonie 2010 zaprezentuje taki poziom jak w obecnym,to nie wiem czy frekwencja na meczu będzie powalająca.No chyba,że pojedziemy z nimi na otwarcie ;)


  35. Powrót do góry    #530
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oglądam sobie ,,Ślizgiem w lewo,, i co słyszę? Ze to ostatni program w tym roku......... dlaczego?? Przecież mamy zawody 20 i Szlakę.

  36. Powrót do góry    #531
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Powstaje tysiące dziwnych jak dla mnie tematów na tym forum.
    Dlatego cały czas jestem za osobnym forum,w którym byłyby odpowiednie działy,na odpowiednie tematy.

    Załóżcie sobie jeszcze temat...Spotkania kibiców przy chipsach,Hobby Kibiców PSŻ,Gdzie kibice PSŻ byli na wakacjach...Jak dla mnie robi się syf...

  37. Powrót do góry    #532
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spokojnie Magdziu. To jest łatwo dostępne forum i .............. to nie jest wina samego forum,że tematy są powielane itd. Mniej nerwów. Ale tez prośba do użytkowników. Jest temat o przygotowaniach do sezonu więc po co zakładać inne?? Itd itd.

    Robi się syf??? Pokaż mi Madziu lepsze forum od tego (przy tylu wątkach, animozjach kibiców, czasami nerwowych forumowiczach) a powiem Tobie że jest syf czy go nie ma. Jeżeli dla Ciebie syfem jest to, że ktoś tam sobie założył wątek o ,,chippsach,, no to ........szacun:-)). Przyznaje Tobie racje,że wątek powielił wątek i nic w nim nie było w sumie nowego ale ....syf??? Syf to był jak wpakowaliscie się w dyskusje z kolegą z Gniezna. Wtedy to był syf :-)))

  38. Powrót do góry    #533
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Spokojnie Magdziu. To jest łatwo dostępne forum i .............. to nie jest wina samego forum,że tematy są powielane itd. Mniej nerwów. Ale tez prośba do użytkowników. Jest temat o przygotowaniach do sezonu więc po co zakładać inne?? Itd itd.

    Robi się syf??? Pokaż mi Madziu lepsze forum od tego (przy tylu wątkach, animozjach kibiców, czasami nerwowych forumowiczach) a powiem Tobie że jest syf czy go nie ma. Jeżeli dla Ciebie syfem jest to, że ktoś tam sobie założył wątek o ,,chippsach,, no to ........szacun:-)). Przyznaje Tobie racje,że wątek powielił wątek i nic w nim nie było w sumie nowego ale ....syf??? Syf to był jak wpakowaliscie się w dyskusje z kolegą z Gniezna. Wtedy to był syf :-)))
    Ależ ja jestem bardzo spokojna,po prostu niepotrzebnie zakładane są tematy z każdą pierdołą,która komuś przyjdzie do głowy.Wszystkie fora są lepsze od tego pod względem organizacyjnym,gdyż są podzielone na działy.Zazwyczaj do tematów lekkich i o niczym w sumie,jest dział Hyde Park.Tematy kibicowskie "włożone" są do działu Kibice i tak jest wszędzie.Nie wiem czy to naprawdę tak wielki problem,aby w końcu zrobić oddzielne forum?
    Niedługo ludzie zaczną zakładać tematy o przygotowaniach do świąt!

    Tak,syf się robi.Syf w senie dużo wszystkiego z czego połowa o niczym.
    A dyskusja z "kolegą" z Gniezna była osobliwą wymianą zdań,zresztą.Jest tu kilka osób,które do powstawania owego syfu dopuszczać nie powinny,więc czyja to wina,hmm? ;)

  39. Powrót do góry    #534
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Przepraszam za zrobienie syfu założeniem bezsensownego wątku.

  40. Powrót do góry    #535
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy forum jest obowiązkowe?

  41. Powrót do góry    #536
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2003
    Postów
    546
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A mi żal GKM bo walczyli w Ostrowie na maksa i zostali zrobieni w uja,przez odebranie punktów.
    Jakoś nie jestem sentymentalna i żałuję,że to nie KMO poleciało z ligi.
    Nigdy nie spadnie,Wasz GKM nigdy nie spadnie!
    No na pewno bylo to chamskie odebranie punktów, nie to co wasz protest w sprawie Miśkowiaka, zeby Matko Boska bron Panie Boze nie jechac z Tarnowem, to bylo fair <lol>
    Sami robicie tego typu zagrania, to po co innych krytykujecie?

    Ja tam nie popieram zadnego kombinowania, ale dziewcze drogie - obiektywizmu troche <rzuca grochem o sciane>

  42. Powrót do góry    #537
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    No na pewno bylo to chamskie odebranie punktów, nie to co wasz protest w sprawie Miśkowiaka, zeby Matko Boska bron Panie Boze nie jechac z Tarnowem, to bylo fair
    Odebranie punktów GKMowi było, co najwyzej, wynikiem błędu grudziądzan. Nie powiesz mi natomiast, iż kierownictwo KM-u nie zna regulaminu i że nie wiedziało o sytuacji Miśka (chociaż, prawdę powiedziawszy, to że kierownik drużyny - Pan S. nie wiedział, o tym jestem przekonany). Jak się myśli, że ma się do czynienia z żużlowymi idiotami, to tak niestety czasem się kończy. Swojego czasu przekonało się o tym Krosno (choć tam przepisy naginał konkretny zawodnik), teraz już wie o tym Ostrów...

  43. Powrót do góry    #538
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    lemmy,mój Maleńki...

    Nasza jazda z Tarnowem nikomu nic nie dawała,natomiast tych parę punktów w pojedynku z GKM,mogło Wam zabraknąć w ostatecznym rozrachunku w walce o utrzymanie.
    Tonący brzytwy się chwyta,nieprawdaż?!
    Czy to nie dziwne,że szukaliście luk w regulaminie właśnie w meczu o taką stawkę?

    Zresztą.Mi osobiście chodzi o coś zupełnie innego w tym wszystkim,bardziej o aspekt kibicowski niż sportowy.
    Bardziej darzę sympatią,jeśli tak można nazwać to uczucie kibiców z Grudziądza.Tyle.

  44. Powrót do góry    #539
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2003
    Postów
    546
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Odebranie punktów GKMowi było, co najwyzej, wynikiem błędu grudziądzan. Nie powiesz mi natomiast, iż kierownictwo KM-u nie zna regulaminu i że nie wiedziało o sytuacji Miśka (chociaż, prawdę powiedziawszy, to że kierownik drużyny - Pan S. nie wiedział, o tym jestem przekonany)
    Problem w tym ze Pawel S. wiedział o Miśku, niestety nie zadziałano odpowiednio wcześnie i potem liczono na cud...
    Jak dla mnie miedzy jedna a druga sytuacja roznicy nie ma ZADNEJ. W jednym i drugim przypadku komus byly do czegos potrzebne punkty. Tylko o ile brzytwy chwytajacy sie Ostrow moglbym zrozumiec ( gdybym musial) - o tyle zagranie Skorpionow bylo hmmm pretensjonalne. A oba byly smierdzace. I to tyle.

  45. Powrót do góry    #540
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Jeszcze słówko.

    Z jednym się zgodzę.Takim zagraniom mówię stanowcze nie.
    Takie szukanie cudów w ogóle nie powinno mieć miejsca.
    W tym sezonie kilka ekip dało dupy pod tym względem,w tym i my.Niestety.

Strona 12 z 57 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •