Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 316 do 343 z 343

Wątek: Puchar Polski 2006/2007

  1. Powrót do góry    #316
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2006
    Postów
    267
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jejciu kazdy kibicuje tak jak lubi - po co ta cala napinka. PLS jest wlasnie piekna przez to ze kazda hala ma swoja specyfike- jedni maja wodzireja i Pszczolke, inni fanatyczny doping czy wielka hale.
    Nie jestem kibicem Skry ale rzeczywiscie jest cos takiego jak kompleks Belchatowa.To fakt obiektywny.

  2. Powrót do góry    #317
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie jestem kibicem Skry ale rzeczywiscie jest cos takiego jak kompleks Belchatowa
    Troszke inaczej:
    jest kompleks nie-bycia mistzrem Polski i najeżdzania obecnego mistrza. hasło "bij mistrza" zawsze aktualne
    I hate Bayern soooo much

  3. Powrót do góry    #318
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kazdy kibicuje jak potrafi i nie oceniajmy tak negatywnie kibiców skry .
    Jeden z Kibiców powiedział mi zeby nie darmowe wyjazdy to by wogóle tego klubu nie było .A moze oni maja tak przykazane od sponsora kibicować - tego juz nie wiemy

  4. Powrót do góry    #319
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2007
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No wła¶nie osnazfsb, podpisuje się :-). Uważam, że już cała ta dyskusja nie ma sensu i najlepiej będzie jak kibice Olsztyna, Częstochowy, Bełchatowa itd. uszanuj± kibiców innych klubów. A jak komu¶ nie podoba się organizacja dopingu w jakim¶ innym niż jego klubie to niech się cieszy, że ma takich a nie innych wie¶niackich i obciachowych kibiców i niech z całych sił dopinguje swoj± drużynę. Moim zdaniem pomimo wszystko najlepszych kibiców ma Skra, ale to nie znaczy, że będę wy¶miewać innych kibiców. Nie. Bo każdemu należy się szacunek, jeżeli tylko działa w imię dobra swojego klubu i chce dla niego jak najlepiej.

  5. Powrót do góry    #320
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-10-2005
    Postów
    503
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No wła¶nie osnazfsb, podpisuje się :-). Uważam, że już cała ta dyskusja nie ma sensu i najlepiej będzie jak kibice Olsztyna, Częstochowy, Bełchatowa itd. uszanuj± kibiców innych klubów. A jak komu¶ nie podoba się organizacja dopingu w jakim¶ innym niż jego klubie to niech się cieszy, że ma takich a nie innych wie¶niackich i obciachowych kibiców i niech z całych sił dopinguje swoj± drużynę. Moim zdaniem pomimo wszystko najlepszych kibiców ma Skra, ale to nie znaczy, że będę wy¶miewać innych kibiców. Nie. Bo każdemu należy się szacunek, jeżeli tylko działa w imię dobra swojego klubu i chce dla niego jak najlepiej.
    Pogadamy za jakiś czas jak Skra przestanie wszystko wygrywać, a teraz proponuje wrócić do tematu, bo z deczka od niego odstajecie - przepraszam moderatora że zrobiłem to za niego :P

  6. Powrót do góry    #321
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wystarczy że Wlazły za granice wyjedzie i skończy się Skra, skończy się kibicowanie (nie twierdze że wszystkich, ale frekwencja na pewno się zmniejszy) Jest to klub o krótkiej tradycji i w razie braku sukcesów frekwencja może diametralnie zmaleć...
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  7. Powrót do góry    #322
    Użytkownik
    Dołączył
    09-02-2004
    Postów
    232
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Akurat moim ulubionym obiektem w Bełchatowie jest stadioon piłkarski....ale mimo wszystko widze pewna analogie słów:

    Wystarczy że Wlazły za granice wyjedzie i skończy się Skra, skończy się kibicowanie (nie twierdze że wszystkich, ale frekwencja na pewno się zmniejszy) Jest to klub o krótkiej tradycji i w razie braku sukcesów frekwencja może diametralnie zmaleć...
    Tak pisali kibice z calej Polski w przerwie zimowej jak odchodzil od Nas Radek Matusiak. Spojrz w tabele i zobaczysz czy lider sie zmienil...

    ps. Powodzenia dla Mostostalu w srode ! Jak to ktos wczesniej napisal - niespodzianki w sporcie sa najpiekniejsze !

  8. Powrót do góry    #323
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak pisali kibice z calej Polski w przerwie zimowej jak odchodzil od Nas Radek Matusiak. Spojrz w tabele i zobaczysz czy lider sie zmienil...
    jeszcze 1 kolejka i sie to zmieni;-) Nie zebym jakos byl przeciwny GKS, ale odejdzie od Was Gargula i juz nic nie ugracie w pucharach potem. BTW szkoda Matusiaka, bo sie chlopak skonczy szybko, a mogl dawac Polsce conajmniej tyle radosci co Wlazly.


  9. Powrót do góry    #324
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To ja w takim razie mam bardzo zła wiadomośc dla tych co przwidują upadek sportu w Bełchatowie. Juz niedługo bedzie nowy sponsor ( na razie mówi się o GKS-ie ale podejrzewam ze to samo będzie ze Skrą) a dokładnie PGE (Polska Grupa Energetyczna) w skład którego oprócz dotychczasowego BOT-u wejdą Polskie Sieci Energetyczne i największe zakłady z tej branży. Z tego co wiem budżet GKS ma byc kilkakrotnie wyższy niż obecny więc nie podejrzewam tak spektakularnego upadku zarówno Skry jak i Gks-u. A jeśli ktoś zaraz stwierdzi że nie potrzebuje się taki koncern reklamować to dodam że chcą oni wejść na rynki europejskie i konkurować z sieciami energetycznymi innych krajów więc reklama przez sport im się przyda. A to na potwierdzenie moich słów.
    http://www.futbolnet.pl/news/list_in...any_22804.html

  10. Powrót do góry    #325
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no i bardzo dobrze, ja sie tam bede cieszyl jak bedziemy mieli druzyny z duzym budzetem, oby sie to tylko przelozylo potem na wyniki w europejskich pucharach, a nie, ze bedziemy odpadac w pierwszysch rundach z jakimis Tibilisi.

  11. Powrót do góry    #326
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2006
    Postów
    167
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To ja w takim razie mam bardzo zła wiadomośc dla tych co przwidują upadek sportu w Bełchatowie. Juz niedługo bedzie nowy sponsor ( na razie mówi się o GKS-ie ale podejrzewam ze to samo będzie ze Skrą) a dokładnie PGE (Polska Grupa Energetyczna) w skład którego oprócz dotychczasowego BOT-u wejdą Polskie Sieci Energetyczne i największe zakłady z tej branży. Z tego co wiem budżet GKS ma byc kilkakrotnie wyższy niż obecny więc nie podejrzewam tak spektakularnego upadku zarówno Skry jak i Gks-u. A jeśli ktoś zaraz stwierdzi że nie potrzebuje się taki koncern reklamować to dodam że chcą oni wejść na rynki europejskie i konkurować z sieciami energetycznymi innych krajów więc reklama przez sport im się przyda. A to na potwierdzenie moich słów.
    http://www.futbolnet.pl/news/list_intencyjny_podpisany_22804.html
    pieniadze szczescia nie daja (patrz Olsztyn rok temu czy tez Jastrzebie w tym roku) w przypadku skry ale Wlazly... Tal dlugo jak on bedzie w belku to bedziecie w czubie ligii tak jak to kiedys mialo miejsce w Mosto za czasow 'dobrego' Papke i Swidra. Oni odeszli i zespol sie rozpadl. Jest to dosc ciekawa analogia, ktora pewnie bedzie tez miala kiedys miejsce w Belku. Wlazly pewnego dnia odejdzie do lepszej ligii i pociagnie innych graczy za soba.

    Ale coz jak na razie trwaj chwilo jestes piekna moga powiedziec kibice Skry

  12. Powrót do góry    #327
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale nie stety bez nich w sporcie na dzień dzisiejszy wiele nie da się osiągnąć.

  13. Powrót do góry    #328
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2007
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Swoj± drog± to ciekawe, że z tematu Pucharu Polski zeszli¶my na tematy GKS Bełchatów, kibiców i to czy bełchatowskie kluby przetrwaj± :D ale co tam

    Jestem pewna, że jeżeli Wlazły odejdzie to nie skończy się era Skry Bełchatów. Bo nie jest on jakim¶ bogiem, który potrafi sam wygrać mecz. I to, że Skra teraz zdobywa wszystko, co możliwe to nie zależy tylko od samego Wlazłego, ale od całej drużyny. I kto¶ tu bardzo trafnie nawi±zał do GKS Bełchatów. Jak Matusiak odszedł to teraz wszyscy zaczn± pisać, że GKS Bełchatów jest liderem dzięki Gargule, który już od kilku lat gra w Bełchatowie i jako¶ wcze¶niej nie był specjalnie zauważany...dopiero teraz takie wielkie halo się o nim zrobiło, bo GKS niespodziewanie wspi±ł się na szczyt tabeli. Ludzie piłka nożna i siatkówka to s± sporty drużynowe i tutaj wynik zależy od całego zespołu a nie od pojedynczego zawodnika.

  14. Powrót do góry    #329
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jednak w siatkówce zawodnik wybitny znaczy wiecej dla drużyny niż zawodnik wybitny w piłce nożnej. Zresztą sami zobaczycie. Jastrzębie ma silniejszy skład personalny od Skry i dlaczego nie może jej pokonać? Właśnie dlatego że brakuje mu takiego zawodnika...
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  15. Powrót do góry    #330
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2006
    Postów
    167
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zgadzam sie w 100%, pilka nozna to zupelnie inna bajka, ktora mnie osobiscie bardzo malo obchodzi. Wlazly to 50 % druzyny skry i mozna sobie mowic o zaspolowosci itd ale gdyby tego zawodnika zabraklo morale zezpolu by takze podupadlo i co za tym idzie wielu zawidnikow poszloby grac sobie gdzie indziej bojac sie ze nie udzwigna ciezaru bez Mariusza. Historia PLS i dawnej 1 ligii widziala wiele takich historii w przeszlosci....Pamietak Skra nie jest pierwszym klubem, ktory dominuje przez kilka sezonow w lidze. No ale by tego byc swiadomym trzeba kochac ten sport i go obserwowac przez 10-20 lat by wyrobic sobie opinie a nie przez rok, dwa po zespol jest na fali...... Ale co tam...

    Zapamietaj te slowa Rachel. A na razie ciesz sie sukcesami Skry i oby one dla Ciebie sie nigdy nie skonczyly:)

  16. Powrót do góry    #331
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jednak w siatkówce zawodnik wybitny znaczy wiecej dla drużyny niż zawodnik wybitny w piłce nożnej.
    nie moge sie zgodzic. W tzw. sportach druzynowych wygrywa sie dzieki indywidualnosciom(oczywiscie mozna sie spierac, ze jak w takim razie Grecy zdobyli ME w pilce noznej, ale w tym wypadku moze taka indywidualnoscia byl niemiecki trener, no ale niewazne, to tylko wyjatek potwierdzajacy regule). Myslicie, ze po co kluby placa w cholere kasy za poszczegolnych zawodnikow? Wyobrazcie sobie sytuacje, ze przez 90 minut zespol gra na jednego napastnika i w koncu dostaje on ta pilke, ta jedna szanse i ja wykorzysta lub nie i to wlasnie bedzie odrozniac zawodnika wybitnego od przecietnego. Tak samo w siatkowce, wszyscy wiedza, ze Wlazly dostanie konczaca pilke, skacze potrojny blok, a on nad nimi i tak wbija gwozdzia. Nic nie mozna zrobic.

  17. Powrót do góry    #332
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właśnie o tym mówie Spark. Ja również uważam że indywidualności (takie jak Mariusz Wlazły) mają wielki wpływ na grę drużyny. Faktem jest też że Skra ma dobrą drużynę, ale moim zdaniem nie tak dobrą jak Jastrzębie, czy AZS Częstochowa. Jej przewagą jest właśnie Wlazły...
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  18. Powrót do góry    #333
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2007
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zgadzam sie w 100%, pilka nozna to zupelnie inna bajka, ktora mnie osobiscie bardzo malo obchodzi. Wlazly to 50 % druzyny skry i mozna sobie mowic o zaspolowosci itd ale gdyby tego zawodnika zabraklo morale zezpolu by takze podupadlo i co za tym idzie wielu zawidnikow poszloby grac sobie gdzie indziej bojac sie ze nie udzwigna ciezaru bez Mariusza. Historia PLS i dawnej 1 ligii widziala wiele takich historii w przeszlosci....Pamietak Skra nie jest pierwszym klubem, ktory dominuje przez kilka sezonow w lidze. No ale by tego byc swiadomym trzeba kochac ten sport i go obserwowac przez 10-20 lat by wyrobic sobie opinie a nie przez rok, dwa po zespol jest na fali...... Ale co tam...

    Zapamietaj te slowa Rachel. A na razie ciesz sie sukcesami Skry i oby one dla Ciebie sie nigdy nie skonczyly:)
    Zapamietam je sobie. Pożyjemy i zobaczymy kto miał rację. I czy jak Wlazły odejdzie siła Skry spadnie. Bo moim zdaniem ta siła tkwi wła¶nie w zespołowo¶ci, wzajemnym wsparciu itd. Wystarczy tylko spojrzeć na zawodników podczas meczu. Wyluzowani, niezdenerwowani, nawet błedy sędziego nie s± w stanie wyprowadzic ich z równowagi. W Jastrzębiu i Olsztynie jest wła¶nie takie wzajemne wypominanie sobie błędów, dyskusje z sędziami (Kadziewicz, Zagumny), presja wygrania meczu, bo jak nie to sponsorzy uderz± po kieszeni itd. Co z tego, że te kluby maja dobre składy i s± naszpikowane pewnymi siebie gwiazdami, które nie potrafi± stworzyć zgranego teamu i wygrać meczu :/

  19. Powrót do góry    #334
    Użytkownik Awatar dar70
    Dołączył
    14-05-2004
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja również uważam że indywidualności (takie jak Mariusz Wlazły) mają wielki wpływ na grę drużyny
    Wlażły jest wybitnym zawodnikiem i nie raz potrafił sam wygrac mecz. Ale chciałem wam przypomniec iż w tym roku Skra grając bez Wlazłego, którego zastąpił Maciejewicz wygrała mecz na szczycie z Olsztynem 3:0 grając zespołową siatkówkę.
    Siła Skry tkwi nie tylko we Wlazłym ale również w ławce rezerwowych. Słabiej grają srodkowi, wchodzi Wnuk.
    Nie może sobie poradzic z przyjeciem Stelmach zastępuje go Luis albo na odwrót. Maciejewicz też jest wstanie zastąpic Wlazłego(przykłady mecz Olsztynem i Lube Banka ) Tylko Neroj nie bardzo sobie radzi z zastępstwem za Dobrowolskiego. Myslę że nawet jakby Igła miał większe problemy z powodzeniem mógłby go zastapic Mielczarek.
    ____________
    POZDRAWIAM

  20. Powrót do góry    #335
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale chciałem wam przypomniec iż w tym roku Skra grając bez Wlazłego, którego zastąpił Maciejewicz wygrała mecz na szczycie z Olsztynem 3:0 grając zespołową siatkówkę.
    w 3 kolejce Olsztyn zlal Skre z Wlazlym 3:1. I co swiadczy to o tym, ze z Maciejewiczem Skra gra lepiej? Bzdura, bo inaczej Wlazly by grzal lawke. Resovii tez sie udalo wygraz z Olsztynem bez Wlazlego i co? I nic.




  21. Powrót do góry    #336
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2006
    Postów
    167
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    macie racje ale nie w pelni chyba mnie zrozumieliscie :) Mi chodzi o to ze w chwilii obecnej chlopaki ze skry maja luz psychiczny wiedac ze Mariusz jest tam gdzies, gotowy skonczyc wazna pilke itd...

    Jestem jednak przekonany ze gdyby Wlazly zdecydowal sie odejsc z klubu to niebylby on jedynym zawodnikiem zegnajazcym sie ze Skra. Tak to juz jest odchodzi lider zespolu i ciagnie za saba innych, ktorzy boja sie ze nie bedzie juz tak samo i mysla ze to dobry czs by zmienic otoczenie.

    Ale jak powiedzieliscie poczekamy zobaczymy, na razie to tylko wrozenie z fusow

  22. Powrót do góry    #337
    Użytkownik Awatar dar70
    Dołączył
    14-05-2004
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w 3 kolejce Olsztyn zlal Skre z Wlazlym 3:1
    Jak wyście nas zlali 3:1. to skra wam 2 razy spusciła manto 3:0
    ____________
    POZDRAWIAM

  23. Powrót do góry    #338
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w 3 kolejce Olsztyn zlal Skre z Wlazlym 3:1
    Jak wyście nas zlali 3:1. to skra wam 2 razy spusciła manto 3:0
    A moze powalczymy na medale skoro tak sie burzysz?
    btw Spark nie jest z Olsztyna kolezko.

  24. Powrót do góry    #339
    Użytkownik Awatar dar70
    Dołączył
    14-05-2004
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A moze powalczymy na medale skoro tak sie burzysz?
    Jak tylko wam się uda awansowac do finału. to czemu nie. Mam nadzieje że choc trochę nawiązecie walkę.
    ____________
    POZDRAWIAM

  25. Powrót do góry    #340
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2005
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A moze powalczymy na medale skoro tak sie burzysz?
    Jak tylko wam się uda awansowac do finału. to czemu nie. Mam nadzieje że choc trochę nawiązecie walkę.
    Napisał "na medale" a nie "o medale"...
    Ale i tak nie ma o czym dysktuować bo to będzie w stylu "kto ma dłuższego..."

  26. Powrót do góry    #341
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2006
    Postów
    167
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak tylko wam się uda awansowac do finału. to czemu nie. Mam nadzieje że choc trochę nawiązecie walkę.


    teraz dopiero rozumiem co to znaczy 'napinac sie'.......


    skromnosci troche i pokory......

  27. Powrót do góry    #342
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2006
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trochę Was poniosło Panowie a prawda jak to zwykle bywa leży po środku. Historii i osiągnięć Olsztyna wiele klubów może pozazdrościć. Nadal jest to jedna z czołowych drużyn. Faktem jest również że na dzień dzisiejszy Skra wydaje się mieć silniejszą ekipę i że dominuje w lidze od kilku lat. Era Skry napewno też się kiedyś skończy, może nawet szybciej niż się wszystkim zdaje. Jak już tu było pisane ma powestać nowa spólka PGE. Jej siedzibą ma być Lublin. Wiadomo że centrale lubią mieć wszystko blisko siebie i nie wykluczone, że zamiast pchać pieniądze do Bełchatowa za parę lat wiodącą drużyną w lidze będzie np Start Lublin.

  28. Powrót do góry    #343
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I tym milym akcentem zakonczylbym wszelkie pozasportowe aspekty pucharu Polski.

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •