Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 343

Wątek: Puchar Polski 2006/2007

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    socza wrote:

    Na uwage zasloguje jednak postawa Wa-wy, ktora pokonala Czestochowe grajaca w pelnym skladzie. Oj liga bedzie ciekawa w tym roku......
    Częstochowa w pełnym składzie?:)
    Widzę,że się znasz...
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  2. Powrót do góry    #92
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A Kubiak i Lubiej po kontuzji już są "sprawni" ?? czy może wchodzili tylko na zagrywkę (Kubiak) lub podwyższenie bloku (Lubiejewski) ???
    Tak właśnie... ten pierwszy na zagrywke , ten drugi na blok - oczywiście jeśli można ufac mojej siostrze, która czasami na dłużej zawiesza wzrok na samym Irku M ;) i zapomina wtedy o bożym swiecie ;)

  3. Powrót do góry    #93
    Początkujący
    Dołączył
    12-06-2005
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Relację LIVE z meczu Gwardia Wrocław - Resovia Rzeszów będzie można śledzic na oficjalnej stronie Gwardii Wrocław pod adresem www.gwardia.pl

  4. Powrót do góry    #94
    Użytkownik
    Dołączył
    12-05-2005
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PZU AZS wygrał pierwszy mecz w Warszawie i to wygrał 3:0 (18, 22, 21). Goście zagrali bez Michała Ruciaka, którego zastąpił w składzie jego imiennik Michał Kubiak. W trzecim secie za Papke grał (dobrze) Marcin Lubiejewski

  5. Powrót do góry    #95
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kubiak trochę się gubił na początku meczu w przyjęciu, ale później się rozkręcił i było poprawnie. Najlepszy moim zdaniem był mimo wszystko Tanik. Jak trzeba było skończyć kontrę to nie zwalniał ręki, widać też że mu koledzy ufają. Tradycyjnie też podciągnął kilka razy wynik mocnymi zagrywkami. Papke na swoim tegorocznym poziomie, czyli dobrze z porywem do bardzo dobrze. Mało widoczny był Czarnowski, Lipa też nieźle starał się przyspieszać grę. Dużo obron i to tyle co można o Olsztynie powiedzieć.

    A co do Polibudy to nie wiem jakim oni cudem wygrali w Częstochowie....

  6. Powrót do góry    #96
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety Azs Olsztyn przegrał z Politechniką Warszawa 3:0(25:20)(25:22)(25:23)

  7. Powrót do góry    #97
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skra II - Mostostal 0:3 (18,14,23)
    Mostostal bez Zapletala i Bakumowskiego i ... libero. Na rozegraniu Kozlowski, libero dzisiaj wyjatkowo Kuba Jarosz.

    ____________________
    Mostostal 1997-2003
    immortal

  8. Powrót do góry    #98
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co do Polibudy to nie wiem jakim oni cudem wygrali w Częstochowie....
    Takim samym, jakim wczoraj w Warszawie. :) To jest grupa, w której wszystko jest możliwe.

  9. Powrót do góry    #99
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najblizsze spotkania (sobota, niedziela) pomiedzy AZS Olsztyn i AZS Czestochowa beda retransmitowane przez TVP3 o godz.18.30

  10. Powrót do góry    #100
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A kto by to chcial ogladac...:P he he he he

    ________________________
    Mostostal 1997-2003
    immortal

  11. Powrót do góry    #101
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mecz w KK baaaaaaaaardzo nudny i przecietny, Chemik wygrywal w I secie 9:1 ale przegral... niezle Jarosz i Małecki.


    Jak dla mnie goscie to pierwszy kandydat do spadku

  12. Powrót do góry    #102
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rezerwy pierwszej Skry przegrały z własnymi juniorskimi posiłkami 2-3 co oznacza ze ekipa Kędzierzyna wygrała swoja grupę.
    I hate Bayern soooo much

  13. Powrót do góry    #103
    Początkujący
    Dołączył
    28-10-2006
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Resovia-Avia 3-2

  14. Powrót do góry    #104
    Użytkownik
    Dołączył
    11-10-2005
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Radom - Warszawa 3:1

    AZS PW: Chudik, Drabkowski, Maciejewicz, Rybak, Kowalczyk, Jurkiewicz, Wojtaszek (l) Drzyzga, Malicki, Łomacz

    Politechnika po wygraniu pierwszego seta była już pewna awansu do finału PP i dalej grała rezerwami (nadal nie gra Szulc, a Siebeck poleciał do Japonii). Na ławkę powędrował Rybak, Chudik i Drabkowski a zmiennicy nie wiem co chcieli pokazać, ale Grzesiek Łomacz wystawiał prawie wszystkie piłki do Malika, a temu nic nie szło - aut, siatka lub blok i skończyło się tak jak się skończyło...

  15. Powrót do góry    #105
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najblizsze spotkania (sobota, niedziela) pomiedzy AZS Olsztyn i AZS Czestochowa beda retransmitowane przez TVP3 o godz.18.30
    Przez niektóre. TVP3 Warszawa nie uznał za stosowne tego transmitować. Zrozumiałbym gdyby miał coś innego sportowego transmitować, ale nie. Nas szczęście znalazłem TVP3 Lublin i obejrzałem. Częstochowa miała mniej egzotyczny zespół i wygrała. Więcej tam było ludzi, którzy się z sobą jakoś rozumieli. W elementach technicznych to atak był dobry po stronie Częstochowy, bo Papke sam meczu nie wygra. Tanik spisuje poniżej oczekiwań, przynajmniej moich. W częstcochowie Gierczyński i Wika trzymali atak, a Patucha w skuteczności ataku chyba był nawet lepszy od Tanika.

  16. Powrót do góry    #106
    Użytkownik
    Dołączył
    11-10-2005
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mostostal - Delecta Bydgoszcz 2-3 (18-25, 25-21, 21-25, 25-19, 12-15)

    Podczas tego meczu kontuzji (skręcenia kostki) doznał Damian Domonik. Szybkiego powrotu na parkiet...

    PS. W dniach 8-10 grudnia w Kędzierzynie odbędzie się turniej z udziałem Gospodarzy, Gwardii Wrocław, Resovii Rzeszów i Delecty Bydgoszcz. A wcześniej (25-26 XI) Mostostal też weźmie udział w turnieju w Warszawie.

  17. Powrót do góry    #107
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-10-2005
    Postów
    503
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Resovia - Avia 3:0 (25:15, 25:16, 30:28)

  18. Powrót do góry    #108
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    535
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Można wiedzieć dlaczego w sobote w Brodnicy nie pojawiła się zorganizowana ekipka kibiców gospodarzy ?!?
    Jak dla mnie to wstyd.

    Pozdrawiam.

  19. Powrót do góry    #109
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kto wie. Może jest to pewnego rodzaju forma protestu przeciwko rozgrywaniu meczy "u siebie" ponad 100 km od Olsztyna. Może nikomu się nie chciało jechać na sparing, który i tak był w TV. Może popili w święto narodowe. Może pojechali na mecz Dynama. A może po prostu nie ma w Olsztynie "zorganizowanej grupy kibiców".

    A tak w ogóle to najlepiej niech każdy patrzy na siebie. Jak mawia jeden z najlepszych polskich piłkarzy w histori Zbigniew B.: 'dla mnie kibicem jest każdy, tak samo jest nim matka z małym dzieckiem na stadionie jak i ci z szalikami'. No więc właśnie, hala w Brodnicy na meczu z Częstochowa była wypełniona po brzegi. A czy ta w Częstochowie na meczach z Olsztynem też ? I co wtedy nazwać skandalem ?

  20. Powrót do góry    #110
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    535
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    była wypełniona, ale ludźmi którzy poprostu przyszli obejrzeć mecz siatkówki i podopingować obie drużyny. Wybacz, ale skoro my możemy spędzić w pociągach ponad 18 godzin, to 100kilometrowa wycieczka, jest przy tym wręcz śmieszna. Zorganizowanie choćby jednego samochodu "żeby się pokazać" chyba nie jest rzeczą niemożliwą.
    Jakbyśmy mecz z Olsztynem grali powiedzmy w Wieluniu i Was przyjechałoby dwóch a od nas nikogo, to chyba zapadlibyśmy się jako "AZS Częstochowa" pod ziemie.

    Jeżeli na hali gospodarza meczu, nie ma dopingu dla gospodarzy to jest to kompromitacja ! Zrozumiałbym gdybyście grali z Ozorkowem, czy Hajnówką ... Chyba, że na medalikowy AZSik nie ma ciśnienia :)

    Jeszcze jedno. Jeżeli protestujecie przeciwko chorym pomysłom działaczy, to chyba należy zrobić na złość im a nie klubowi ? Celowo trzeba było jechać i dać do zrozumienia co myślicie o graniu meczu u siebie w mieście pod Toruniem !

    Pozdro.

  21. Powrót do góry    #111
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Czy kibice Legii też się skompromitowali w ostatnim sezonie bojkotując w ramach protestu mecze na Ł3 i pozwalając tym samym dominować kibicom z Kielc czy Zabrza na swoim stadionie ? Zapewne ile ludzi tyle opinii.

    ps. Żeby była jasność. Nie jestem w żadnej "zorganizowanej grupie kibiców" i rzeczywiste przyczyny Ich absencji są mi nieznane, dlatego wszystkie moje zdania zaczynałem od słowa "może". Natomiast wiem, zę z faktu rozgrywania 100 km od Olsztyna są niezadowoleni. A moim postem jedynie chciałem zasygnalizować, że słowo "Skandal" można relatywizować.

    ps2. A tak swoją drogą czy jest tu ktoś kompetentny kto może mi odpowiedzieć o co chodzi w Olsztynie z tym całym "kołem miłośników ligi rosyjskiej", czy też Dynama Kaliningrad ? Tzn, że co ? Senior Mróz tworzy grupę ludzi którzy będą jeździć na mecze i kibicować Kaliningradowi zamiast AZS-owi ?? Bo czegoś tutaj nie rozumiem.

    pozdrawiam

  22. Powrót do góry    #112
    Użytkownik
    Dołączył
    24-02-2005
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ojej jaki skandal... normalnie szok...
    Skoro zarząd zdecydował, że mecze będą w Brodnicy, to stwierdzili, że tam też mają kibiców... i kibice byli, więc o co chodzi? :)
    Z Olsztyna ludzi na pewno było tam sporo,
    i pewnie samochodami też byli :)

    A powiedz mi dlaczego nie było grupy zorganizowanej z Częstochowy na meczach Memoriału Wawrzyczka w Olsztynie?
    Przecież to wstyd, normalnie skandal... !

    Niezła napinka z Twojej strony, ale można już się do tego przyzwyczaić ;)

  23. Powrót do góry    #113
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    535
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A powiedz mi dlaczego nie było grupy zorganizowanej z Częstochowy na meczach Memoriału Wawrzyczka w Olsztynie?
    Przecież to wstyd, normalnie skandal... !
    Hehehe, dobre :) Memoriał w Olsztynie, był rozgrywany na Hali Polonia czy w Uranii ?
    Jeśli nie potrafisz przeczytać prostego tekstu ze zrozumieniem, nie dyskutuj. I tak Ci wyjaśnie.

    Memoriał Wagnera: Hala gospodarzy - Obecność kibiców gospodarzy, gości brak. Sytuacja typowa, bo nie na każdym meczu są kibice gości.

    Puchar Polski: Teoretycznym gospodarzem, jest Olsztyn. Kibiców GOSPODARZY brak ( 128 kilometrów ), Kibice GOŚCI obecni ( 419 kilometrów ).
    Dla was to normalne, dla nas nie. Ale przeciez to Wy jesteście najlepsi na świecie, a my to tylko bandyci w dresach :)

    Kontynuując, jak Ty to mówisz napinke, zaznaczam, że Kibice AZSu w rozgrywkach grupowych Pucharu Polski, byli wszędzie, natomiast w Częstochowie nie pojawił się NIKT.
    Znikam, bo faktycznie ciężko tu dyskutować o czymś innym niż siatkówka.

    Over.

  24. Powrót do góry    #114
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Puchar Polski: Teoretycznym gospodarzem, jest Olsztyn. Kibiców GOSPODARZY brak ( 128 kilometrów ), Kibice GOŚCI obecni ( 419 kilometrów ).
    Ale przecież byli kibice gospodarzy ! Nikomu nie wmówisz, że nie było dopingu dla Olsztyna a cały czas było słychać tylko doping dla drużyny Częstochowy ?? :O
    No chyba, że wg Ciebie kibicami są TYLKO Ci jak ich nazywasz "bandyci w dresach" albo TYLKO Ci co są w jakichś zorganizowanych strukturach. Wtedy pytań nie mam.

    A co do kilometrów to wierz mi sama świadomosć dalekich wyjazdów w lidze jest już deprymująca, żeby myśleć o meczaach "u siebie" oddalonych o 128 km z Olsztyna.

    A jak już się powołujesz na cyferki to gdyby obie ekipy pojechały na wszystkie mecze wyjazdowe swojej drużyny w rundzie zasadniczej to Częstochowa robi "tylko" 4062 km przy 7190 km Olsztyna (dystans wzięty z viamichelin.com). Dla przykładu, dla Was dalekim wyjazdem jest Rzeszów, a i tak jest o blisko 40 km krótszym dystansem w porównaniu do niezbyt dalekiego wypadu do Bełchatowa z Olsztyna.

  25. Powrót do góry    #115
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sorry ze sie tak wcisne Digit, a o czym chcial bys dyskutowac na forum siatkarskim? O kulinariach? O ozdobach choinkowych?

    I tak mialem nic nie pisac ale nie wytrztymam. Cisniesz smety ze niby wstyd itd. Ich piaskownica ich zabawki. Niech kazdy pilnuje sowjej hali i swojego nosa.

    A nie jest wstydem pojechac na mecz jednago z najwiekrzych rywali i cale spotkanie przesiedziec w kajpie przy piwie? Dobrze wiesz o czym pisze. To jest dopiero wstyd. Tak obserwujac Towja osobe i to co piszesz jak i to co robisz waciagam jedynie takie wnioski ze te Twoje wyjazdy to nie chec podopingoawnia swojej druzyny, a juz napewno nie zainteresowanie aspektem sportowym.
    Jedziesz na mecz zebys sobie mogl kolego na stronie napisac jak to Ty "tam" byles, jaka to tam jest woicha i jaki to jestes coool "prawie idol".
    I wiecznie ********** o tym jak to kazdy postrzega "was" jako chuliganow, a gowno, nikt was tak nie postrzega, tak sobie poprostu marzysz. Jestescie co najwyzej banda wyrostkow z blokowiska chodzacych w dresach ktora na widok wiekszego od siebie sra po gaciach. Checesz zeby ludzie mysleli o Tobie zes jest najlepszy z najepszch, prawdziwy kibic honorowy...smiech na sali.
    Spojrz w lustro, zastanow sie i sam sobie odpowiedz ile w tym prawdy co napisalem.

    I nie bylo to bynajmniej jakiekolwiek "zaczepianie" czy "napinka"...o tych sprawach chyba mielismy przyjemnisc juz dyskutowac.

    To moze jednak o Pucharze.

    ______________________


    ______________________
    Mostostal 1997-2003
    immortal

  26. Powrót do góry    #116
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    Puchar Polski: Teoretycznym gospodarzem, jest Olsztyn. Kibiców GOSPODARZY brak ( 128 kilometrów ), Kibice GOŚCI obecni ( 419 kilometrów ).
    Dla was to normalne, dla nas nie. Ale przeciez to Wy jesteście najlepsi na świecie, a my to tylko bandyci w dresach :)



    Over.
    no tak szczerze, to z ciebie najwiekszy bandzior, tylko jakos uszata omijales z daleka, a on jest zwyklym wyznawca zasady ze slabszych sie nie bije.



  27. Powrót do góry    #117
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    535
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no tak szczerze, to z ciebie najwiekszy bandzior, tylko jakos uszata omijales z daleka, a on jest zwyklym wyznawca zasady ze slabszych sie nie bije.
    jeszcze na sportsboardzie sobie musicie podyskutowac o Zdzieszowicach. Powiedziałem Uszatowi Ja, powiedział koleś który był z nami że możemy pogadać w grudniu, również u WAS. Długo jeszcze będziecie ciągnąć ten temat ?

    Co do Brodnicy to napisałem, że dla nas to jest nienormalne, żeby na meczu swojej drużyny nie było Kibiców gospodarzy ! Nie było Kibiców gospodarzy, czyli nikogo w szaliku AZS Olsztyn, żadnego okrzyku dla AZSu Olsztyn, żadnej trąbki, klapek czy czegokolwiek co mogłoby sugerować obecność kogoś z Olsztyna ! Dla Was jest to standard, czyli nie mamy o czym gadać.

    PS.
    Publika Brodnicka, dopingowała klaskaniem obydwie drużyny.

    Żegnam ! Jakby jakies sprawy były do AZSu Częstochowa -> www.azsczestochowa.com


  28. Powrót do góry    #118
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    żadnego okrzyku dla AZSu Olsztyn,
    Czy Ty aby na pewno byłeś na meczu ?
    Czy ma ktoś zgrany na dysk niedzielny mecz z TVP3 ?

  29. Powrót do góry    #119
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Publika w Brodnicy skandowała AZS, AZS i Digit poprostu nie wie któremu to AZS-owi kibicowali?

  30. Powrót do góry    #120
    Użytkownik
    Dołączył
    24-02-2005
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    OK... wpadłeś, pochwaliłeś się, że byłeś w Brodnicy, że byłeś na każdym meczu i teraz pewnie należy Ci pogratulować... więc gratuluję - naprawdę szczerze.

    Nie chcę już dyskutować na ten temat (jak dla mnie to tematu nie ma żadnego), ale wskaż mi chociaż jeden, maleńki fragmencik gdzie teraz ktoś (przed Twoją napinką) nazwał Was i nas, cyt: "...najlepsi na świecie, a my to tylko bandyci w dresach "?
    Jesteś troszkę przewrażliwiony na swoim punkcie :)

    w Częstochowie nie pojawił się NIKT
    Oj muszę zaprotestować, bo mój kolega wybrał się z bratem i znajomymi samochodem (według Ciebie to już grupa zorganizowana) :)


    Czy ma ktoś zgrany na dysk niedzielny mecz z TVP3 ?
    Ja mam, ale niestety bez głosu. Złośliwość rzeczy martwych :P

    Pozdrawiam na koniec tej jałowej dyskusji (napinki) i jeszcze raz szczere gratulacje dla DigitAZS, że był na każdym meczu (bynajmniej w każdej miejscowości gdzie mecze są rozgrywane) i z pewnością będzie na wszystkich pozostałych.
    Pozdrawiam.

  31. Powrót do góry    #121
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-11-2004
    Postów
    578
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kilka zdjęć ze spotkań Jastrzębskiego z Gwardią Wrocław w Pucharze Polski...

    http://s68.photobucket.com/albums/i2...ebski/gwardia/


    A tak by the way zdjęcia ze sparingu Mostostal/Jastrzębie w Raciborzu...

    http://s68.photobucket.com/albums/i2...bski/Raciborz/

  32. Powrót do góry    #122
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kolejny efekt spotkan bez stawki, bez kibiców bez całej 12tki zawodników...
    Wiemy kto awansował, wiemy kto odpadł, no to teraz MS a za miesiąc liga!

    Mostostal, Skra, AZS Częstochowa,AZS Politechnika Warszawska, PZU Olsztyn, Resovia, Gwardia i Jastrzebski Węgiel.
    Niespodzianek nie było bo i nie mogło być, poza tym miejsca uzyskane w grupach nie mają żadnego przełożenia na turniej finałowy.
    A Wy Panowie nie napinajcie sie po raz n-ty.Wigilia niedługo (heh)
    I hate Bayern soooo much

  33. Powrót do góry    #123
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    897
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A dla mnie skandalem jest to, że fani w Częstochowie ani myślą dopingowac swojej ekipy w meczach play off o brązowy medal (vide 8 kwietnia tego roku) a ich reprezentacja na meczach w Olsztynie jest przez ostatnie dwa sezony trzy razy mniejsza niż reprezentacja Olsztyna na meczach w Częstochowie. To tyle.

  34. Powrót do góry    #124
    Użytkownik
    Dołączył
    08-05-2006
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uwazam, ze obrazek w poscie uzytkownika "uszat" narusza regulamin forum, a szczegolnie punkt 2b rozdziału 4., który brzmi:

    Pkt 2. Na Forum zabronione jest:
    b. umieszczanie wypowiedzi jawnie obrażających innych członków Forum, prowadzenie osobistych, niemerytorycznych dyskusji między Użytkownikami; miejsce takowych jest w prywatnej korespondencji między Użytkownikami a nie na łamach Forum.

    Edyta podpowiada, że podobny obrazek widnieje pare postów wyżej w poście użytkownika "małyświder". Czy naprawdę nie da się nic z tym zrobić?

  35. Powrót do góry    #125
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uszat ukarany...
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #126
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  37. Powrót do góry    #127
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Przepraszam, ale czy moglby mi ktos przypomniec jakie tradycje siatkarskie maja Kielce? Zeby nie bylo tak jak przed rokiem, kiedy warszawska publicznosc najwyrazniej pomylila siatkowke z tenisem.

  38. Powrót do góry    #128
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli juz robic final w miescie pozaPeeLeSowym to bylbym raczej za miastem z klubem z I ligi. No chyba ze tam sa same hale na 500 osob ;)
    A w Kielcach to rozne rapery, nozowniki i inne takie...

  39. Powrót do góry    #129
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-10-2005
    Postów
    503
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jedyna zaleta wyboru tego miejsca na finał PP jest to że nie będzie jako takiego gospodarza, wszystkie zespoły będą mieć tak samo.

  40. Powrót do góry    #130
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak tak, jak było w zeszłym roku gdzie 90% Torwaru w meczu z Czewą w finae kibicowało Skrze ;)

    Ale fakt faktem miejsce dla kibiców wszystkich drużyn jest mniej więcej "wyśrodkowane".

  41. Powrót do góry    #131
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2006
    Postów
    167
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Częstochowa w pełnym składzie?
    Widzę,że się znasz...
    widze ze juz wtedy porazka czestochowy z warszawa strasznie zabolala...

  42. Powrót do góry    #132
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nic nas tak nie boli jak porazka z Warszawa w fazie grupowej Pucharu Polski.
    Porazki w finale z Kedzierzynem czy w polfinale z Jastrzebiem to nic w porownaniu z porazka jaka doznalismy z Politechnika. Naprawde do tej pory nie moge spac po nocach :(

  43. Powrót do góry    #133
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Znamy pary świerćfinałowe. Jak podała strona pls.pl są to:
    1. BOT Skra Bełchatów - Mostostal-Azoty Kędzierzyn-Koźle godz.13.00
    2. Jastrzębski Węgiel - Enrgia Pro Gwardia Wrocław godz. 15.30
    3. PZU AZS Olsztyn - J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska godz. 18.00
    4. Wkręt-Met Domex AZS Czestochowa - Asecco Resovia Rzeszów godz. 20.30

    Mecze półfinałowe rozegrane zostaną w sobotę 14. kwietnia o 16.00 (transmisja TVP Sport) i o 18.30 (transmisja TVP Sport + regiony). Pierwszy półfinał utworzą zwycięzcy meczów nr 1 i nr 2 a drugi nr 3 i nr 4.

    W niedzielę odbędzie się finał (początek 13.50, transmisja w TVP 1)
    Pytanie za 100 pkt. czy telewizja publiczna swoim zwyczajem przerwie mecze półfinałowe nadawane w programie regionalnym i nada telekurier ?

  44. Powrót do góry    #134
    Użytkownik
    Dołączył
    19-02-2007
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Telewizja regionalna w wiekszosci nie bedzie musiala przerywac bo po prostu ich nie pokaze, gdyz ewentualna transmisja bedzie zalezala od WIDZIMISIE szefa danego regionu. Jedynie gdzie ten mecz bedzie mozna zobaczyc (co wcale nie oznacza ze na BANK) to regiony skad beda grac druzyny w polfinale.
    To co robi publiczna ze sportem to jest KPINA i az dziw bierze ze spec od chodu dalej szefuje temu gremium, ktore zamiast pokazywac pasjonujace koncowki puszcza TELEKURIERY badz REKLAMY (nie dotyczy to tylko siatkowki - ostatnio fani hokeja byli tego swiatkiem). Pan Snopek przepraszal i obiecywal ze sie to nie powtorzy by za 2 dni byla POWTORKA Z ROZRYWKI. Za co my placimy abonament? Szkoda, ze MSZY jeszcze nigdy nei przerwali!!!

  45. Powrót do góry    #135
    Użytkownik
    Dołączył
    11-10-2005
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za co my placimy abonament?
    Abonament płacimy za "manie" odbiornika!:P - taką odpowiedź słyszałam na to pytanie jakiś czas temu przy okazji jakiejś debaty o podatkach i słuszności ich płacenia.
    Więc, żeby nie być znowu wykiwaną przez tv publiczną pojadę zobaczyć rozgrywki na żywo :)

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •