Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 240

Wątek: najefektowniejsze sylwetki na motocyklach

  1. Powrót do góry    #46
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Na tym zdjęciu jest Armando Castania z Włoch.

    PS. Jędrzejak ma najbardziej widowiskową sylwetkę !
    Zgadzam się z Tobą w połowie.
    To co wyprawia na motorze Jędrzejak jest niesamowite. Nie zawsze jednak ta technika daje wymierne rezultaty.

    Nie zgadzam sie natomiast, że na zdjęciu jest Armando Castania.:P Jak już to Armando Castagna.:P
    C'mon You Gunners!

  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    Ale wszyscy mają krótką pamięć. O Romku Jankowskim co pierwszy "wyginał śmiało ciało" nikt już nie pamięta.

    pzdr

  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    sylwetka nie sylwetka ale wiele zalezy od motocykla, jak zawodnik ma "pod dupa" dobry sprzet to moze zając się "cudowaniem", nie mozna jednoznacznie stwierdzić ktory z nich ma najladniejsza sylwetke, smieszne jest ze niektorzy podaja tutaj klindta czy innego bjerre
    I tu wyrażnie sie pomyliłeś, bo temat wątku wyraznie brzmi najefektowaniejsza a nie najładniejsza, a na dodatek każdy ma prawo tu wyraził własne zdanie, i absolutnie żaden typ nie jest śmieszny :)

    Hansowi reputacje troche psuja te łokcie, ale tylko w kwestii najładniejszej a nie najefektowniejszej sylwetki bo w tym nie przeszkadza ;)



    Podałeś że kandydatura Klindta jest śmieszna, a to dlaczego? :)

    Nikoś:




    Taki temat to poprostu rzecz gustu. Mi sie np.sylwetka Rempały nie podoba a innym wręcz przeciwnie. Za to jest orginalna i efektowna i za to mu sie miejsce tu zdecydowanie należy. Mi za to bardziej leży jazda Janka Kołodzieja.

  4. Powrót do góry    #49
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2006
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mi najbardziej podoba się oczywiście Tomek Gollob jak mknie po łuku z charakterystycznie dla niego wyciągniętą lewą nogą... :)

    Z pozostałych jeźdźców: (kolejność przypadkowa)
    Billy Hamill, Mark Loram i Andreas Jonsson.

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    09-08-2004
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jarek hampel też ma momenty:)
    większość fotek jest z wiraży,co jest zrozumiałe,ale na prostej też można troche powymiatać

  6. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Najefektowniejsza a najEFEKTYWNIEJSZA sylwetka to też jest różnica. Według mnie sylwetka Marcina Rempały jest niby fajna, ale na dłuższą mete nie ma racji bytu. A to dlaczego? Sylwetka ta sprawdza sie tylko na torach twardych, gdzie zawodnika nie ma praktycznie prawa nic zaskoczyć. Marcin mając taką sylwetke do której zdąrzył nas przyzwyczaić ma w sumie dosyc małą kontrole nad motorem. Pamietam jak był jeden z turniejów Lotos Cup czy coś takiego w 2004 roku. Marcin przyjechał ze swoją sylwetką i w którymś biegu prezentując swój pożal się Boże styl skonczył na plecach bo tak naprawde mając proste rece na łuku w ułamku sekundy nie ma szans przymknąc odpowiednio gazu, czy też przemiescic wystarczająco masy na przód motocykla. Innaczej się ma sprawa z np. Jedrzejakiem, który praktycznie na każdym torze robi co chce i jak chce :).
    pozdro

  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2006
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Innaczej się ma sprawa z np. Jedrzejakiem, który praktycznie na każdym torze robi co chce i jak chce :).
    pozdro
    To w takim razie byłby już dawno Mistrzem Świata. ;)

    Ale tak na poważnie - też mi się podoba. Zapomniałem o nim wcześniej.

  8. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2003
    Postów
    634
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Marcin mając taką sylwetke do której zdąrzył nas przyzwyczaić ma w sumie dosyc małą kontrole nad motorem. Pamietam jak był jeden z turniejów Lotos Cup czy coś takiego w 2004 roku. Marcin przyjechał ze swoją sylwetką i w którymś biegu prezentując swój pożal się Boże styl
    A wzioles pod uwage to, ze w '04 r. mlody zRempalony byl jeszcze juniorem?!.. tzn. razem z Kolodziejem dopiero 'raczkowali' na torach ekstraligowych ucząc sie ów 'twojego' pożal sie Boże stylu?.. :P:P

  9. Powrót do góry    #54
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Ogór bije wszystkich na łeb ! ;)

  10. Powrót do góry    #55
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-02-2006
    Postów
    723
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tam też uważam że Ogóreczek bije wszystkich na łeb :)

    Miałem okazje oglądać go kilkukrotnie w Toruniu i nawet Gollob niezrobił na mnie takiego wrażenia.

  11. Powrót do góry    #56
    Początkujący
    Dołączył
    15-07-2006
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z Polski zdecydowanie Gollob,Balinski,Kołodziej,S.P.Kurmanski,Jedrzejak .
    Wszyscy jezdza efektownie i widowisko.Szczegolnie Baly ktory wygina sie niesmowicie:).
    Z obcokrajowcow to zdecydowanie przyjaciele z Avesty-Rickardsson i Adams.

  12. Powrót do góry    #57
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    464
    Podziękowania: 166 w 106 postach
    Ale wszyscy mają krótką pamięć. O Romku Jankowskim co pierwszy "wyginał śmiało ciało" nikt już nie pamięta.

    pzdr
    zanim się wypowiesz, to radzę czytać uważnie wszystkie wpisy, a nie tylko oglądać zdjęcia. na poprzedneij stronie zamieściłem fotkę gundersena i napisałem, iż posiadam w swoich zbiorach także fotkę romka jankowskiego z lat 80tych, na której "wygina ciało śmiało"...

  13. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-12-2005
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    940
    Podziękowania: 128 w 97 postach
    Marcin mając taką sylwetke do której zdąrzył nas przyzwyczaić ma w sumie dosyc małą kontrole nad motorem. Pamietam jak był jeden z turniejów Lotos Cup czy coś takiego w 2004 roku. Marcin przyjechał ze swoją sylwetką i w którymś biegu prezentując swój pożal się Boże styl
    A wzioles pod uwage to, ze w '04 r. mlody zRempalony byl jeszcze juniorem?!.. tzn. razem z Kolodziejem dopiero 'raczkowali' na torach ekstraligowych ucząc sie ów 'twojego' pożal sie Boże stylu?.. :P:P
    No faktycznie.Teraz "wymiata", co było widać we Wrocławiu.W pięknym STYLU;) pokonywał kolejne okrążenia w tamtym meczu!:D:D:D

  14. Powrót do góry    #59
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Według mnie sylwetka Marcina Rempały jest niby fajna, ale na dłuższą mete nie ma racji bytu. A to dlaczego? Sylwetka ta sprawdza sie tylko na torach twardych, gdzie zawodnika nie ma praktycznie prawa nic zaskoczyć. Marcin mając taką sylwetke do której zdąrzył nas przyzwyczaić ma w sumie dosyc małą kontrole nad motorem. Pamietam jak był jeden z turniejów Lotos Cup czy coś takiego w 2004 roku. Marcin przyjechał ze swoją sylwetką i w którymś biegu prezentując swój pożal się Boże styl skonczył na plecach bo tak naprawde mając proste rece na łuku w ułamku sekundy nie ma szans przymknąc odpowiednio gazu, czy też przemiescic wystarczająco masy na przód motocykla. Innaczej się ma sprawa z np. Jedrzejakiem, który praktycznie na każdym torze robi co chce i jak chce
    Chciałem napisać cos podobnego tylko że nie zgodze sie z tym że ten styl jest taki całkiem do niczego. Ten pożal sie Boże styl pozwolił Marcinowi objeżdżać Crumpa czy Adamsa że wymienie tylko ich i być najlepszym zawodnikiem kilku ekstraligowych meczów. Niektorzy wymienieni tu zawodnicy mogą tylko o tym pomarzyć. Wiadomo że przy takije budowie ciała jak ma Marcin nigdy nie bedzie on wyjatkowo dobrze sobie radził na kopie albo dziurawym torze. Przynajmniej potrafi idealnie wykorzystac swoje warunki wtedy kiedy może a teraz tylko jego w tym głowa żeby dolozyc do tego przynajmniej przyzwoita jazde na trudniejszych torach i bedzie super. Tylko czy on zdobedzie sie na taki wysiłek :p Zgodze sie też z tym że najbardziej efektowny styl i wogole najbardziej spoko ma Jedzrzejak.

    Dla jasności dodam że ten styl Marcina od czasu do czasu wyglada tez bardzo bardzo efektownie.

    A dawniej to naperwno wyróżniał sie Joe Screen.

  15. Powrót do góry    #60
    Początkujący
    Dołączył
    02-08-2006
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kilka ciekawych ujęć znalezionych w necie

    Piotr Świderski


    Michał Rajkowski


    Alan Marcinkowski
    [img]



    Marcin Rempała


    Kołodziej & ś.p. Romanek


    Tony Rickardsson


    Daniel Pytel


    Paweł Hlib



    Scott Nicholls



    Nicki Pedersen


    Adam Skórnicki


    Sebastian Ułamek


    Sławek Drabik




  16. Powrót do góry    #61
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na lodzie? Proszę bardzo:

    Drabol



    Miedziak


    Skóra

  17. Powrót do góry    #62
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    464
    Podziękowania: 166 w 106 postach
    właściwie to jest wielu żużloków, którzy mają to coś w swoim stylu jazdy...
    co do zdjęć, które są prezentowane tutaj, to wiele zależy też od fotopstryka, który je robi;) poszperałem troszki i oto co znalazłem...


    rory schlein


    greg hancock


    aidan collins


    piotr protasiewicz


    ???



    ricky ashworth



    a poniżej fotka, która przedstawia przyszłego miszcza balansu:P - robin messing


  18. Powrót do góry    #63
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właśnie! Rory Schlein! Robi podobne rzeczy na motocyklu jak Marcin Rempała. Też mi się bardzo podoba jego jazda.

  19. Powrót do góry    #64
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    464
    Podziękowania: 166 w 106 postach
    Właśnie! Rory Schlein! Robi podobne rzeczy na motocyklu jak Marcin Rempała. Też mi się bardzo podoba jego jazda.
    ja bym bardziej się skłaniał ku temu, że rory bardziej ma sylwetkę podobną do janusza...ale mogę się mylić:P

  20. Powrót do góry    #65
    Użytkownik
    Dołączył
    23-03-2006
    Postów
    336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krzysztof Kasprzak


    Najwiekszy walczak ... "Damian Baliński" !






    Pozdrawiam ;)

  21. Powrót do góry    #66
    Zaawansowany Awatar istanbul
    Dołączył
    27-03-2006
    Postów
    1,568
    Kliknij i podziękuj
    998
    Podziękowania: 398 w 250 postach
    Crump?? - chyba żartujecie, wiecznie zgarbiony, nie podoba mi się w ogóle, Marcinek rządzi w tym temacie, Koldi tak fajnie nie balansuje.
    A może by tak temat "Najbardziej nieefektowna sylwetka" , moja propozycja - Paweł Miesiąc blee, zero finezji... Pedersen ,Crump i Andersen (zawsze wysoko zawieszona kierownica) to zawodnicy jeżdżący siłowo, nie ma u nich takiegho luzu jak np. u Golloba

  22. Powrót do góry    #67
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Ale się zabawnie rozwija ten temat.:) Czasem się tylko zastanawiam czy tu nie chodzi o najbardziej lubianego zawodnika, a nie efektownego. Każdy może mieć oczywiście swoje zdanie, ale zamieszczanie tu choćby Kasprzaka jest przynajmniej dla mnie zaskakujące. Dziwne też, że nikt nie wspomniał o Hansie Nielsenie, czyżby nie był efektowny?

    Na czoło stawki wzbił się jak narazie Jędrzejak. Faktycznie miło na niego się patrzy. Nie zapomnę jego nieprawdopodobnych dwóch biegów przeciwko Gollobowi, gdy jeszcze jeździł w WTSie. To było to! Dla mnie jednak nr 1 będzie zawsze Billy Hamill.

  23. Powrót do góry    #68
    Stały bywalec Awatar spoo
    Dołączył
    28-08-2005
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 48 w 16 postach
    Wielu robi cuda na łuku ale to co zaprezentował Joe 'Maszyna' na przedostatniej prostej 15. biegu pojedynku Włókniarza z Gorzowem z 1995r to mistrzostwo świata.
    Z opowiadań innych słyszałem jak Józef Jarmuła wypychany przez rywali na łukach podnosił przednie koło i robił nożyce mając przez chwile tylnie koła przeciwników pod swoim przednim. Chciałbym zabaczy coś takiego.

  24. Powrót do góry    #69
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Mowimy o sylwetkach czy o akcjach zuzlowych? Jak dla mnie
    za sylwetke wielkie pochwaly naleza sie Tomaszowi Gollobowi,
    ktory pod tym wzgledem jest zuzlowcem niemal doskonalym.
    Piekna sylwetke mial Hans Nielsen, podobac sie moga Hancock
    i Hamill. Z mlodych polecam zwrocic uwage na Chrisa Holdera,
    ktory swoje przygarbiona sylwetka i balansem na motocyklu
    przypomina wlasnie Golloba. Swietna sylwetke ma rowniez
    wielki wojownik australijskich torow, Steve Johnston.
    Piekne sylwetki maja rowniez Anglicy Screen i Loram.
    Ze slabszych zawodnikow, bardzo ladna sylwetke mial od
    zawsze Rafal Trojanowski, szkoda, ze nie szla w parze
    z umiejetnosciami.

    Schlein? To jest bardzo sztywno jezdzacy zawodnik,
    przynajmniej tu w Australii. Jest raczej malo dynamiczny,
    no chyba ze w tym roku cos sie zmienilo.

    Regards from Sydney
    Dexter

  25. Powrót do góry    #70
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Marcin przyjechał ze swoją sylwetką i w którymś biegu prezentując swój pożal się Boże styl skonczył na plecach bo tak naprawde mając proste rece na łuku w ułamku sekundy nie ma szans przymknąc odpowiednio gazu, czy też przemiescic wystarczająco masy na przód motocykla. Innaczej się ma sprawa z np. Jedrzejakiem, który praktycznie na każdym torze robi co chce i jak chce .
    pozdro

    Ten "pożal sie Boze Styl" objechał juz wielu zawodników z GP,
    jesli mówisz o sezonie 2004 oblukaj pierw z niego fotki , a pózniej z sezonów 05 i 06 i zobaczysz róznicie .

    To jak Ogór jeszcze nie jest IMŚ ?? a podobno robi co chce na kazdym torze ??? <wow>


    P.S mi osobiscie podoba sie sylwetka Nicholsa :)

  26. Powrót do góry    #71
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Crump?? - chyba żartujecie, wiecznie zgarbiony, nie podoba mi się w ogóle, Marcinek rządzi w tym temacie, Koldi tak fajnie nie balansuje.
    A może by tak temat "Najbardziej nieefektowna sylwetka" , moja propozycja - Paweł Miesiąc blee, zero finezji... Pedersen ,Crump i Andersen (zawsze wysoko zawieszona kierownica) to zawodnicy jeżdżący siłowo, nie ma u nich takiegho luzu jak np. u Golloba
    Istanbul, ty to chyba z Tarnowa jestes. :P

    Jesli chodzi o najbardziej nieefektowna sylwetke, to dla
    mnie takowe mieli Brian Andersen (zdecydowanie pierwsze
    miejsce), Henryk Piekarski, Jan Krzystyniak. Dosyc sztywno
    jezdzil Knudsen, podobnie Adams. Jako mlodszy zawodnik
    dosc sztywno jezdzil Nicki Pedersen, ale teraz sie to
    zmienilo i jego sylwetka moze sie bardziej podobac.
    Regards from Sydney
    Dexter

  27. Powrót do góry    #72
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Ten "pożal sie Boze Styl" objechał juz wielu zawodników z GP,
    I ciesze się, że wygrał. Życze mu, aby jeszcze nie jednego kolesia z GP przewiózł za plecami:)

    Pisząc, że Jędrzejak robi co chce na każdym torze miałem na mysli to, że nie ma problemow z utrzymaniem się na motorze prezentując przy tym efektowną i dość efektywną sylwetke na żadnym z torów niezależnie od jego geometrii oraz stanu nawierzchni. Inaczej ma się rzecz z Marcinem Rempałą, który potrafi jechać (skutecznie) JEDYNIE na torach twardych i rownych jak stół. Troche to wygląda tak jakbym go nie lubiał. Tak nie jest:P. Szanuje go i cenie, ale pewną opinie o nim mam...

  28. Powrót do góry    #73
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2006
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    110
    Podziękowania: 18 w 9 postach


    Olle Nygren - mój idol sprzed pół wieku

  29. Powrót do góry    #74
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 61 w 35 postach
    Pisząc, że Jędrzejak robi co chce na każdym torze miałem na mysli to, że nie ma problemow z utrzymaniem się na motorze prezentując przy tym efektowną i dość efektywną sylwetke na żadnym z torów niezależnie od jego geometrii oraz stanu nawierzchni. Inaczej ma się rzecz z Marcinem Rempałą, który potrafi jechać (skutecznie) JEDYNIE na torach twardych i rownych jak stół. Troche to wygląda tak jakbym go nie lubiał. Tak nie jest. Szanuje go i cenie, ale pewną opinie o nim mam...
    Musze sie z toba zgodzic! Jedrzejak jezdzi bardzo ladnie ma niesamowita sylwetke i potrafi wyczyniac niezle cuda na motorze. A Marcinek jak to on gdy ma twardo pod kolem to pieknie balansuje ale gdy tylko pojawi sie troche luznej nawierzchni pod kolem to sa juz problemy! Niestety wychodzi wtedy cala prawda o tym jak Rempala przyklada sie do treningu silowego no i braki techniczne wynikajace z faktu ze Unia juz od dawna robi beton. Chyba nadszedl odpowiedni czas aby w przyszlym sezonie odmlodzic sklad zainwestowac troche w nowa nawierzchnie i zaczac jezdzic na bardziej przyczepmym torze gdyz taka przeprawa przyda sie nie tylko Marcinowi ale i Koldiemu.

  30. Powrót do góry    #75
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli chodzi o moje upodobania.
    Bardzo przypadla mi do gustu jazda Ogora (megabojowa postawa), Adamsa(gosc plynie po torze), Pikeja, Ulamka, Nichollsa, Kolodzieja, Hansa Andersena (a lokcie tylko dodaja kolorytu jego jezdzie), Hampelka (bardzo dynamiczny styl), Toska, Adrenaliny.
    Wedlug mojej opinii beznadziejnie prezentuja sie na motorze: Crump, PUK Iversen, Walasek, Holta, Sawina czy Kasprzak.
    A ze styl jazdy i jej efektownosc nie zawsze wspolgraja z osiaganymi wynikami... :)

  31. Powrót do góry    #76
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-02-2006
    Postów
    723
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jako mlodszy zawodnik
    dosc sztywno jezdzil Nicki Pedersen, ale teraz sie to
    zmienilo i jego sylwetka moze sie bardziej podobac.
    Dexter wybacz, ale Nicki jeździ tak siłowo, że trudno szukać drugiego takiego zawodnika. Na motorze jest naprawde sztywny. Druga sprawa, że rzeczywiście jego jazda może się podobać

  32. Powrót do góry    #77
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2006
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    110
    Podziękowania: 18 w 9 postach


    Barry Briggs (z lewej)

    Mało kto, tak jak on potrafił "wypuszczać przed siebie" motocykl przy wyjściu z wirażu. Dobrze robił to Krzysiek Cegielski, próbuje Koldi ale bardziej "efekciarsko" niż efektownie.
    ps. Nie dziwi mnie, że dla wielu (zwłaszcza młodych fanów) najefektowniej jeżdżą koledzy z osiedla, hehe.

  33. Powrót do góry    #78
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach

    Moje Typy

    1.Tomasz Jędrzejak-poprostu finezja,cos pięknego
    2.Leigh Adams-płynie po torze
    3.Damian Baliński
    4.Janusz Kołodziej

    ps.
    Swojego czasu Krzysiu Mitura;););)
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #79
    Użytkownik Awatar KIKA25
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    458
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 11 w 2 postach
    Moja Złota Trójka:
    1. Sławek Drabik - od zawsze i na zawsze NAJLEPSZY!!!
    2. Tomek Jędrzejak
    3. Janusz Kołodziej

    Pozdrowienia

  35. Powrót do góry    #80
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach


    Na zdjęciach całkiem nieźle prezentuje się Ricky Ashworth :)
    A ja jako że jestem z Krosna powiem, że najlepszą sylwetkę miał Boguś Ciupak! ;)

  36. Powrót do góry    #81
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach

    Adam Skórnicki

    Jak moglem o nim zapomniec.Stawiam go zaraz za "Ogórem"
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #82
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    2 zawodników

    Adaś Fajfer
    i na początrku swej kariery imponował mi śp. Robert Dados

  38. Powrót do góry    #83
    Użytkownik
    Dołączył
    09-08-2004
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Moran

    A kto moze widzial zdjecie shawn albo kelly Moran,naprawde swietnie sie prezentuje na maszynie.

  39. Powrót do góry    #84
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2006
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    110
    Podziękowania: 18 w 9 postach
    Moran

    A kto moze widzial zdjecie shawn albo kelly Moran,naprawde swietnie sie prezentuje na maszynie.

    To jest właśnie Kelly Moran


    A to Shawn Moran

    Jankesi jak jankesi, na tych fotkach zupełnie przeciętnie.

  40. Powrót do góry    #85
    Użytkownik
    Dołączył
    23-11-2005
    Postów
    310
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tam zadnym zdjeciem nie dysponuje wiec nic nie wkleje, ale zgodze sie z tymi, ktorzy twierdza, ze na motocyklu najlepiej prezentowal sie Krzysztof Cegielski. Nieraz az mi dech zapieralo jak patrzylem co on wyrabia na motorze. Ponadto pieknie wyglada(ł) Sławek Drabik i Tomek Jędrzejak, ich jazda tez sie podoba. No i Tomek Gollob - najlepszy technicznie zawodnik swiata jak sądzi wielu znawców.

    Nie mozna tez zapomniec o Rafale Kurmanskim. Bez Niego i Cegły na torze to juz nie to samo :(

    A jesli chodzi o juniorów, ktorzy teraz niemal bez wyjątku jezdza niczym drewno (Rasialdinho by sie nawet nie powstydził), to wsrod nich pozytywnie wyroznia sie nasza Alicja. Alan Marcinkowski ma ten błysk i dar, piekną sylwetke, odwaznie balansuje ciałem... ale nie ma na czym jezdzic. To juz jednak temat do nieco innego wątku. Alan, powodzenia jutro (dzisiaj :P) w Toruniu!

  41. Powrót do góry    #86
    Początkujący
    Dołączył
    29-10-2004
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Andriej Karpov

  42. Powrót do góry    #87
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2004
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 90 w 53 postach
    Billy Hamill
    Alan Marcinkowski
    Armando Castagana
    Marcin Rempała
    Janusz Kołodziej
    św.p. Rarał Kurmański
    Mark Loram
    Hans Andersen
    Sławek Drabik

    To są moi faworyci

  43. Powrót do góry    #88
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2003
    Postów
    634
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 2 w 2 postach


    Janusz & Marcin

    Piękny widok :D

    -----------------------------------------------------------

    To może co na temat słynnych 'bączków' Stanleya :P




    ...



  44. Powrót do góry    #89
    Zaawansowany Awatar istanbul
    Dołączył
    27-03-2006
    Postów
    1,568
    Kliknij i podziękuj
    998
    Podziękowania: 398 w 250 postach
    Ja tak trochę odbiegnę od tematu, podoba mi się ekwilibrystyka Hliba, gość jest niesamowity. Widać tutaj duży wpływ crossu. Jeszcze takiego modela nie widziałem na żużlu, który robi jedną ręką świece,a drugą pozdrawia kibiców,a to wszystko tak jakby od niechcenia , na zupełnym luzie. Myślę, że nawet świetnemu w tych sprawach Andersenowi szczena by opadła.

  45. Powrót do góry    #90
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    464
    Podziękowania: 166 w 106 postach
    Ja tak trochę odbiegnę od tematu, podoba mi się ekwilibrystyka Hliba, gość jest niesamowity. Widać tutaj duży wpływ crossu. Jeszcze takiego modela nie widziałem na żużlu, który robi jedną ręką świece,a drugą pozdrawia kibiców,a to wszystko tak jakby od niechcenia , na zupełnym luzie. Myślę, że nawet świetnemu w tych sprawach Andersenowi szczena by opadła.
    to czym ty się podniecasz dawno temu robił m.in. zbyszek lech ze sparty...jakoś tak około 1988 roku :D

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •