Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 55 z 55

Wątek: Kubica wystartuje w GP Węgier !!!

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Szkoda, ale dzis nie chodzilo o te 2 punkty. Wazne, ze w tych trudnych warunkach dal sobie rade, a to powinno zaprocentowac w przyszlosci.

    ps. Ferrari robi wszystko, by tytul powrocil;)

  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec Awatar MICHCIO13
    Dołączył
    24-12-2005
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 61 postach
    Szef sztabu Kubicy zasugerował, że być może podczas wypadku, w którym Robert uszkodził auto ciężarki wypadły lub poprostu ktoś popełnił szkony błąd. Tak czy inaczej to napewno nie była wina Roberta. Dla mnie pojechał on świetnie i ja jestem z niego zadowolony.

  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co sie dziwicie, wskoczyl do czolowki jakis malo znany koles z Polski, a taki przeciez nie bedzie im burzyl porzadku.
    Pamietacie trudne poczatki Malysza i "milimetrowa"dyskwalifikacje w Finlandii, kiedy zaczal przeskakiwac faworytow? Mala analogia.
    To cale zajscie traktuje jako poczatek wielkiej kariery Roberta, ktory stanie sie mam nadzieje, naszym kolejnym bohaterem narodowym. A nasz kraj wielkich sportowcow potrzebuje. Pomijajac juz zupelnie fakt rangi dyscypliny, w ktorej Robert moze odniesc sukcesy, bo ona akurat zabija :)

  4. Powrót do góry    #49
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2006
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Troszkę żal, ale tak jak napisał Biaggi, ważniejsze od punktów jest to, jak Robert się zaprezentował. Zaimponował mi przede wszystkim wyprzedzeniem Massy i Ralfa. W ogóle pokazał odważną jazdę bez respektu dla najlepszych, mimo że początek miał trudny. Szybko się pozbierał po swoim błędzie i przysporzył na prawdę wielkich emocji. :) Mam nadzieję, że nie pierwszy i ostatni raz w tym sezonie... Oby dostał jeszcze szansę, bo pokazał, że umie ją wykorzystać. :)

  5. Powrót do góry    #50
    Stały bywalec Awatar MICHCIO13
    Dołączył
    24-12-2005
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 61 postach
    Zespół BMW oficjalnie stwierdził, że powedem braku 2 kg było większe niż oczekiwano zużycie opon.


    "Powodem niedowagi było większe niż się spodziewaliśmy zużycie opon, które były używane przez 51 okrążeń. Badania nie pozostawiają wątpliwości i musimy zaakceptować dyskwalifikację Kubicy" - wyjaśnił dyrektor techniczny BMW-Sauber Willy Rampf, dodając, że FIA nie zarzuca zespołowi celowego działania.
    www.onet.pl

  6. Powrót do góry    #51
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-02-2002
    Postów
    608
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chyba troche przesadzacie
    doszukiwanie sie jakiejs teorii spiskowej w tej dyskwalifikacji jest bezpodstawne
    kazdy bolid jest wazony i sprawdzany i jezeli jest cos niezgodnego z regulaminem to jest dyskwalifikacja
    nie ma to zadnego znaczenia dla kubicy bo on zaprezentowal sie swietnie i to wszyscy widzieli

  7. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,681
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 908 w 461 postach
    Zespół BMW oficjalnie stwierdził, że powedem braku 2 kg było większe niż oczekiwano zużycie opon.


    "Powodem niedowagi było większe niż się spodziewaliśmy zużycie opon, które były używane przez 51 okrążeń. Badania nie pozostawiają wątpliwości i musimy zaakceptować dyskwalifikację Kubicy" - wyjaśnił dyrektor techniczny BMW-Sauber Willy Rampf, dodając, że FIA nie zarzuca zespołowi celowego działania.
    www.onet.pl
    czyli strategia z zostawieniem Roberta na torze nie byla sluszna. choc osobiscie czytajac oficjalny komunikat BMW mam lekki usmieszek, Schumi rowniez zjechal swoje intermediaty a nie sadze zeby byl "przewazony" przed wyscigiem. tak wiec zawinili inzynierowie przy wymianie nosa, moim zdaniem, a bajka o oponach mydli oczy. taka juz jest f1 niestety...

    odnosnie samego wystepu
    qwal- super, start super, pierwszy "altonen"- katastrofa. tak zaatakowac tarke na mokrym..... drugi juz standardowy, i nie jednemu sie zdarzylo (nierowny tor zrobil swoje). poza tym dobra, szybka i pewna jazda, no i massa zrobiony "ksiazkowo". tak wiec imo Robert pomogl szczesciu jak mogl, jednak wielblad i pech rzucil maly cien na dzisiejszy wynik. mam nadzieje ze w Stambule dowiemy sie na co go stac.


  8. Powrót do góry    #53
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-06-2002
    Postów
    2,218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To, co zrobili z Kubicą woła o pomstę do nieba! Komuś najwyraźniej nie spodobało się zajęcie przez Roberta wysokiego, ba! punktowanego miejsca w GP Węgier...
    Wychodzę jednak z założenia, że co się odwlecze, to nie uciecze... ;)

    Robert, gratulacje za świetny debiut w GP!!!
    and, keep your head up!:)

  9. Powrót do góry    #54
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,681
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 908 w 461 postach
    villneuve is out.
    kto jedzie do Stambulu? :P

  10. Powrót do góry    #55
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeszcze nie gratulowalem telepatycznie Robertowi, wiec robie to teraz.

    Ogladalem caly wyscig i Robert na prawde mi zaimponowal, tym bardziej, ze jechal przeciez pierwszy oficjalny wyscig w GP !

    Ktos podczas transmisji powiedzial, ze ten kto zrobil jakies punkty w swoim debiucie w F1 zawsze doczekal sie sukcesow w przyszlosci.

    Miejmy nadzieje, ze tak bedzie z naszym Robertem, bo widac ewidentnie, ze chlopak ma potencjal, a do tego jest pracowity z tego co mozna uslyszec.
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •