Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Wątek: Snooker - MŚ 2006

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach

    Snooker - MŚ 2006

    Nie zdazylismy za duzo pogadac o trwajacym sezonie, a tu juz impreza konczaca. Jak ten czas leci:P. Dzis zaczynaja sie pierwsze mecze, faworyci Ci co zawsze. Mnie najbardziej interesuje wystep obroncy tytuly, no i jak zwykle czekam co tam nam Romek pokaze:). Z przebiegu sezonu wydaje sie, ze Higgins ma najwieksze szanse na zwyciestwo.

    Drabinka:
    http://www.globalsnookercentre.co.uk..._6/06world.htm

    A tak bylo w ubieglym roku.
    http://www.globalsnookercentre.co.uk...stage4Cruc.htm
    ... i na forum.
    http://www.sportsboard.pl/Forum/view...D=34&TID=30179


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec Awatar sasu
    Dołączył
    13-06-2003
    Postów
    1,432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmm, no jak na razie to Higgins niestety przegrywa. A ja już go widziałem jak leje dupsko Romkowi w ćwierćfinale :P. Hunter to w końcu zdrowy już jest? Bo coś ostatnio prawie w ogóle nie śledzę newsów ze światka snookerowego i nie wiem co tam z nim się dzieje.

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    John zaliczyl falstart,ale nie wyobrazam sobie by mogl przegrac juz w pierwszej rundzie!Czyzby szczyt formy przyszedl za wczesnie?
    W kazdym badz razie dolna polowka drabinki to prawdziwa zyleta i kazdy wynik jest tutaj mozliwy (nieststy poza zwyciestwem Hendrego <chlip,chlip>).
    "Prosiaczek" znow ma farta i jak ponownie zostanie miszczem swiata to chyba wszystkie wlosy z nosa sobie powyrywam:P

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przegrana Johna to dla mnie duża przykrość :(. W takim razie obstawiam finał: specjalista od nierankingowych turniejów Matthew Stevens - kangur Neil Robertson :P

    No a Ronnie pokazuje :D Póki co - 7 do koła w zastraszającym tempie (czekam na jeszcze :P) Po drodze ładny brejk 139.

    Edit: Harold próbuje ratować honor, ale i tak zanosi się na nokaut, chyba, że świrusowi coś się odmieni i postanowi nic więcej nie wygrać :D

    No no - czyżby Hendry pozazdrościł Higginsowi, że ten ma już wolne?
    ***
    Po występach nieudaczników :D :P Higginsa i (póki co) Hendryego z przyjemnością popatrzyłam sobie na mięciutką grę dużego czarnego kocura :D. Co prawda nie zmasakrował Harolda, bo ten się dzielnie bronił, ale pewne zwycięstwo, szybka gra, przyzwoite brejki i żadnych fochów :P.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2003
    Postów
    222
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Mój faworyt RONNIE O'SULLIVAN wygrał pierwszą rywalizacje 10:4.:D

    Jako że to dopiero początek mistrzostw oraz w wątku tym mało co dzieje sie proponuje zabawe w wytypowanie mistrza świata AD. 2006

    Ja niestety w porównaniu do poprzedników mam mgliste pojęcie więc wole nie typować

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec Awatar sasu
    Dołączył
    13-06-2003
    Postów
    1,432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to ja obstawiam finał - Maguire-Williams i wygraną w nim Stephena.

    Ależ niesamowita końcówka meczu Hendrego z Jamesem Bondem:P. Nigdy nie zapomnę tej miny Szkota kiedy sędzia mu powiedział, że będzie dogrywka. Hendry już z rozkręconym kijem szykował się do wyjścia i nie patrzył chyba nawet na stół. Jego przeciwnik miał do wbicia jeszcze tylko czarną bilę, która wisiała nad kieszenia i była formalnością. Niestety po jej wbiciu do jednej z kieszeni potoczyła się również biała - w rezultacie faul i remis.

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dokładnie.oglądałem ten mecz i musze powiedziec że tak słabego Henrego nie widziałem jeszcze nigdy.
    tyle szans dostał od losu i nie potrafił tego wykorzystać.
    W dogrywce grał jak amator,co uderzenie to wystawka dla przeciwnika.
    No cóż jego czas juz przeminął,a szkoda bo jest to mój ulubiony zawodnik ;)

    A mistrzem bedzie O'SULLIVAN chyba ze znowu jakaś niespodzianka bedzie.
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar Juan
    Dołączył
    22-08-2002
    Postów
    4,279
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Skoro Hendry słaby, to co o Ebdonie powiedzieć, który - choć wygrał - ułatwiał Holtowi życie jak umiał (a nawet jak nie umiał ;)). Tylu kiksów w jego wykonaniu, bardzo dawno nie widziałem i chyba jednak wszystkiego na karb zmęczenia nie można zrzucać.
    Lepsza przyjaźń jednego człowieka rozumnego niż wszystkich głupców.
    --Demokryt--

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec Awatar sasu
    Dołączył
    13-06-2003
    Postów
    1,432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Taa, Ebdon rzeczywiście knocił wszystko co się dało (co się nie dało też :D ), ale na najważniejszej bili w decydującym frejmie zaryzykował dubla i trafił.

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do dupy z tymi mistrzostwami...
    Powstrzymam sie od komentarza odnosnie meczu Hendrego,bo szkoda monitora jak i kolejnego ostrzezenia:D.
    Stoly krzywe jak h..,wiec nic w tym dziwnego,ze starzy mistrzowie przyzwyczajeni do luksusu nie poradzili sobie w takich warunkach:P.

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Oglądam snookera od czasu do czasu - to wciąga :)

    Moimi faworytami są Doherty i O'Sullivan - ale nie kibicuję im jakoś zawzięcie :)

    O ile organizatorzy nie przygotują lepiej stołów, to widowisko trochę straci :(

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2003
    Postów
    222
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    No to znamy już pierwszego półfinaliste.
    Dott wygrał w ostatnim frejmie z Robertsonem i po bardzo emocjonującym meczu 13-12 jest już w półfinale.

    Musze przyznać że mecze snookerowe w mistrzostwach świata są według mnie za długie, i często zdarza się że ostatnie frejmy to tylko wbijanie gwożdzi do trumny, zero emocji i pewny zwycięsca.

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To chyba najbrzydszy (doslownie i w przenosni) final w historii snookerowych MS.W ogole ta impreza tak mi minela jakby sie nigdy nie odbyla.Zapic,zapomnniec.

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Całkowiecie podpisuję się pod Twoją wypowiedzią z 20 kwietnia, Roggi. Jakie emocje wzbudziły te mistrzostwa, widać i po zastraszającej liczbie wpisów tutaj :P.
    Finału nawet nie oglądałam, zakładając z góry niezbyt pasjonujące widowisko (choćby ze względu na fakt, że w stosunku do obu panów mam uczucia najwyżej letnie). Odnotowuję Kropka jako mistrza - i tyle.

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec Awatar sasu
    Dołączył
    13-06-2003
    Postów
    1,432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Taa, finał był tak pasjonujący, że podczas ostatniej sesji przysnąłem i zbudziło mnie dopiero hewittowskie "come on" Dotta w przedostatnim frejmie :D. Trzeba jednak przyznać, że Szkot swoją taktykę polegającą na unikaniu otwartej gry, robieniu bałaganu na stole i wybijaniu przeciwnika z rytmu realizował w iście mistrzowski sposób.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •