Strona 1 z 40 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 1757

Wątek: KARUZELĘ TRANSFEROWĄ CZAS ZACZĄĆ !!!

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    26-03-2004
    Postów
    98
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    KARUZELĘ TRANSFEROWĄ CZAS ZACZĄĆ !!!

    No tak - już prawie po sezonie chociaż niektóre kluby zdecydowały sie na podpisywanie kontrkatów na kolejne lata dużo wcześniej. Kilka niespodziewajek się szykuje pytanie tylko czy zdradzić pewniaki o których już wiem.
    K.


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-12-2002
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    trochę chyba jednak za bardzo Ci się spieszy.przynajmniej jeśli chodzi o graczy z 'wielkiej 4rki"

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie zaszkodzi maznąć o pewniakach w tym miejscu :) Jeżeli chodzi o wspomnianą czwórkę to chyba tylko Olsztyn nie ma pewnego budżetu na przyszły sezon. Ten problem nie dotyka pozostąłem trójki, a jeżeli chce się kogoś ściągnąć to podchodzić zawodników trzba już od jakiegoś czasu.

    Rewelacje czas zacząć ;) To co tam wiesz GummiBear ? Rzuć nazwisko to przedyskutujemy temat.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    535
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja chce Nilssona w Częstochowie ! :) trzeba było go rok temu kupić SKĄDŚTAM, bo z Paris Volley będzie "odrobine" trudniej go wyrwać.

    Pozatym jeszcze pare nazwisk, ale to ewentualnie osobiście ;)

    Pozdro.

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No tak w Częstochowie mówiło się dużo o Nilssonie, a w Olsztynie gazety pisały o Lieberze. W obydwu przypadkach gracze są już chyba nie do wyrwania. Obaj mijający sezon mogą zaliczyć do bardzo udanych i raczej nie Polska im teraz w głowie (Lieber w lidze mistrzów był 3 i 4 w statystykach przyjęcia wśród wszystkich zawodników, dla porównania najlepszy ze Skry Winiarski był na miejscach 17 i 29 !!!).

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja proponuję, żeby jednak klub chcacy odnieść sukces zgłosił się do Szatana. ZRobi listę, opiszę uargumentuje, zgarnie prowizję i obie strony będą zadowolone.
    A tak poważnie, to ciekawe byłoby jawne prowadzenie rozmów z zawodnikami czy ich managerami- mielsibysmy przejrzystoścm kto kogo i z aile kusi, heh. Jak już wspomniałem, oczekuję jeszcze wiekszych rotacji w tym sezonie, w obie stronyz i do Polski.
    Z zagraniczniakó, to zapewne wiele klubów o Żygadłę będzie sie biło, natomiast papa niech powiedzią obaj panowie W, oraz stara częstochowsko-olsztyńska gwardia.
    Jeśli chodzi o Kentaki, to najpierw sprawdzę komu się kończa kontrakty ( i jakie kary za zerwanie może potencjalny klubik zabulić, heh) ale przynajmniej dwóch zawodników chce sobie znaleźć nowy klub i czyni w tym kierunku kroki, natomaist większość czuje sie jak u pana Boga za piecem i nie zamierza migrować (no chyba ze ekonomia ich "przycisnie"
    I hate Bayern soooo much

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2005
    Postów
    72
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Słyszałem,że Dinamo Kazań pozyskało z Iraklisu Saloniki Lloyda Balla i Claytona Stanleya.Każdy za 400 tys. zl. rocznie

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    07-02-2006
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Propozycje ma także Michał Bąkiewicz, któremu kończy się umowa w Olsztynie. Chrapkę na „Bąka” ma między innymi AZS Częstochowa.
    Coś o tym słyszałem, ale jak to będzie? Pożyjemy zobaczymy! Osobiście bardzo chętnie widziałbym Bąkiewicza w Częstochowie!

    Słyszałem,że Dinamo Kazań pozyskało z Iraklisu Saloniki Lloyda Balla i Claytona Stanleya.Każdy za 400 tys. zl. rocznie
    Drobne sprostowanie 400 tys. dolarów :) Dinamo miało chęć pozyskać Pawła Zagumnego, jednak kupili Balla! Poza tym Zagumny, podobnie jak i Gruszka są nadal w kręgu zainteresowania rosyjskich klubów!

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja proponuję, żeby jednak klub chcacy odnieść sukces zgłosił się do Szatana. ZRobi listę, opiszę uargumentuje, zgarnie prowizję i obie strony będą zadowolone.
    A tak poważnie...
    To co napisałeś jest zupełnie poważne. Mogę to robić świetnie.

    Digit - teraz są ciekawsze kąski niż Nilsson. Tomislav Dokić z Crvenej Zvezdy Belgrad, cały czas do kupienia jest Dejan Bojović (obecnie Vojvodina Novi Sad) - on tam studiuje i trzeba by podpisać jakąś umowę międzyuczelnianą o przeniesieniu i podjęcie indywidualnego nauczania w Polsce, co i zawodnikowi bardzo by się opłacało z racji wpisu do CV - serbskie uczelnie uchodzą za najgorsze w Europie.

    Słyszałem o jakimś nowym wariacie z Bułgarii na pozycji atakującego, który wyprawia cuda - dowiem się czegoś więcej.


  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Słyszałem o jakimś nowym wariacie z Bułgarii na pozycji atakującego, który wyprawia cuda - dowiem się czegoś więcej.
    czyżby Yordanov????
    Ball w Dinamo??? skąd takie informacje???????

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2002
    Postów
    461
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja slyszlem ze Ball za 500+premie tys USD a stanley za 400tys+premie.
    Ale ja nie musze wiedziec o co chodzi ....
    Mozecie byc pewni, ze wlodarze klubow orientuja sie kto?kogo? i za ile?
    Zycie zweryfikuje plany...


  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czyżby Yordanov????
    nie, tego znamy już od 3 lat i wybitnym atakującym nie jest...

    Swoją drogą, jasne że włodarze klubów orientują się kogo i za ile, niestety jednak nie w Polsce. Tu sprowadza się najczęściej Sopków i Vartovników, tudzież Riverów i McKienzie'ich oraz Kiktiewów, którzy nadają się do wejścia na 3 piłki oraz Laurilów i Turiansky'ich do redukowania wartości jaką jest precyzyjne przyjęcie... A Nilsson za słaby.
    http://www.volley.asso.fr/lnv/stats/jmarq_pam.htm

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2002
    Postów
    461
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szatan:
    sprowadza sie takich na jakich nas stac.
    i na dodatek sie im nie wszystko placi.
    A co do szweda to pretensje do Skorka.
    A tak w ogole to czewa powinna zaczac wzmocnienia od lawki trenerskiej.

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To co napisałeś jest zupełnie poważne. Mogę to robić świetnie.
    Problem w tym, że Kuchcik nie mówił chyba tego poważnie. :)

    Digit - teraz są ciekawsze kąski niż Nilsson. Tomislav Dokić z Crvenej Zvezdy Belgrad, cały czas do kupienia jest Dejan Bojović (obecnie Vojvodina Novi Sad) - on tam studiuje i trzeba by podpisać jakąś umowę międzyuczelnianą o przeniesieniu i podjęcie indywidualnego nauczania w Polsce, co i zawodnikowi bardzo by się opłacało z racji wpisu do CV - serbskie uczelnie uchodzą za najgorsze w Europie.

    Słyszałem o jakimś nowym wariacie z Bułgarii na pozycji atakującego, który wyprawia cuda - dowiem się czegoś więcej.[/quote]

    Serbowie jak najbardziej, bo liga mają słabszą, a ale nie aż tak słabą. Bojowić pokazał się na arenie międzynarodowej i to bardzo dobrze. Ale liga bułgarska to nie jest miarodajnym źródłem wiedzy na temat zawodnika.

    Swoją drogą, jasne że włodarze klubów orientują się kogo i za ile, niestety jednak nie w Polsce. Tu sprowadza się najczęściej Sopków i Vartovników, tudzież Riverów i McKienzie'ich oraz Kiktiewów, którzy nadają się do wejścia na 3 piłki oraz Laurilów i Turiansky'ich do redukowania wartości jaką jest precyzyjne przyjęcie...
    Wcale nie ma pewności, że ten cudowny Bułgar nie należy do tej grupy. :) Ci zawodnicy, których wymieniłeś byli też dobrzy w ligach, których grali...

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Jastrzębskim zmiany będą na pewno. Pierwszą pozycją do zmiany jest pozycja rozgrywającego. Raczej na 100% pożegnamy się z Laurilą. Jest tam jakaś szansa że uda się pozyskać Żygadłę. Chłopak by się przydał.

    Problem będzie też na pozycji przyjmujących - Przemek i Ivo prawdopodobnie już nie zagrają w JW, nie wiadomo co zrobi Plamen. Chociaż obiecał, że do rozmowy o ewentualnej dalszej grze w JW przystąpi. Ciekaw jestem czy wróci temat Vujevica, który w poprzednim roku wstępnie wyraził chęć gry w JW od nowego sezonu.

    Głownym argumentem, który może pomóc ewentualnie pozyskać tych zawodników (lub jeszcze innych) jest gra w LM. Jeżeli uda się zdobyć w tym roku MP to jest ogromna szansa zatrzymania w JW Plamena i pozyskania np. ww. zawodników :)

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-12-2002
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Problem będzie też na pozycji przyjmujących - Przemek i Ivo prawdopodobnie już nie zagrają w JW, nie wiadomo co zrobi Plamen. Chociaż obiecał, że do rozmowy o ewentualnej dalszej grze w JW przystąpi. Ciekaw jestem czy wróci temat Vujevica, który w poprzednim roku wstępnie wyraził chęć gry w JW od nowego sezonu.
    ooooo!!mogę zapytać skąd te wieści, tzn.z jak pewnego żródła? chodzi mi głównie o Śrubę.
    co do Vujka, to rem, nie rób sobie jaj, to nie 1wszy kwietnia. To, że on,a pewniej jego menago,przesłał grzecznościowego maila w odpowiedzi na maila z propozycją od pana dyr.G nie traktowałabym jako "wstępną zgodę".

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szatan:
    sprowadza sie takich na jakich nas stac.
    i na dodatek sie im nie wszystko placi.
    A co do szweda to pretensje do Skorka.
    A tak w ogole to czewa powinna zaczac wzmocnienia od lawki trenerskiej.
    No właśnie Rysioo po to są skauci, żeby sprowadzać zawodników tanich i dobrych. Na Bałkanach aż roi się od młodych przeperspektywicznych siatkarzy, których można wziąć za grosze. Jeżeli ktoś mi powie, że przed zeszłoroczną LŚ nie można było skontaktować się z Bojovićem - przeszedł wtedy z Crvenej Zvezdy do Vojvodiny - i zaproponować mu pieniążków godnych (np. połowę tego co zarabia Billings) to sorry, ale wyśmieję złośliwie. Teraz na luzie do kupienia jest Dokić, z Bojovićem też może da się jeszcze coś zrobić, choć sądzę, że teraz z lepszymi ofertami wyskoczą Włosi i Rosjanie.

    Davidbanckore: Po to jest właśnie skaut, żeby pojeździć, obejrzeć zawodników i jeżeli widzi na przykład, że gość ma ponad 2 metry wzrostu, skacze metr w górę i tłucze z ogromną siłą wysoko nad każdym blokiem po wszystkich kierunkach prawie się nie myląc, to czy gra w lidze włoskiej, czeskiej, bułgarskiej, uzbeckiej czy albańskiej - nadaje się do sprowadzenia. A jeżeli gra w słabszej lidze - kosztuje niewiele i sprowadzenie go nie jest wielkim ryzykiem, co najwyżej wielką szansą. Pewnie, że liga bułgarska nie jest miarodajna biorąc pod uwagę same statystyki - ale obejrzenie jej na żywo zmienia postać rzeczy. Skąd Cuneo wytrzasnęło jednego z najlepszych środkowych Serie A, Igora Omrcena? Skąd się wzięli w Serie A Domotor Meszaros i Peter Veres? Przecież w swoich kadrach się nie wypromowali... Skauci są niezbędni i ja się na to piszę jako pierwszy, bo uważam, że rynki europejskie znam bardzo dobrze.

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Problem w tym ze dzialacze w naszym kraju maja wiedze conyjwyzej o rynku krajowym i smiem watpic zeby ktorys mial tyle informacji o zawodnikach zagranicznych co np. kolega Szatan. I nie mowie tutaj o sprawdzonych nazwiskach a o ludziach ktorzy sa teoretycznie do wziecia a ich potencjal jest ogromny:/
    Niestety scouting u nas to jeszcze "zamkniety rozdzial", moze kiedys jak jtos pojdzie po rozum do glowy to cos z tego wysztkiego bedzie. jak narazie jednak panowie prezesi uwarzaja sie za alfy i omegi co owocuje takim wlasnie Kiktiewo Sopko Turianskimi...
    Tak siegam pamiecia zeszlego roku i naszych staran (szatan tam preznie walczyl:))w sprawie Mosto, ile telefonow i maili...i co? Pan trenerio z prezesem uznali ze "niesprawdzonych sie nie bierze", a we mnie czy Kuchciku sie az krew gotowala.

    Chyba sie unioslem...

    pozdrawiam.

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-07-2004
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Jastrzębskim zmiany będą na pewno. Pierwszą pozycją do zmiany jest pozycja rozgrywającego. Raczej na 100% pożegnamy się z Laurilą. Jest tam jakaś szansa że uda się pozyskać Żygadłę. Chłopak by się przydał.

    Bo ja wiem czy to dobry pomysł? Żygadło w reprze też nie grał nic środkiem, tak jak Fin.
    A co z pozostałymi, tzn. Kadziewiczem n.p.?

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ooooo!!mogę zapytać skąd te wieści, tzn.z jak pewnego żródła? chodzi mi głównie o Śrubę.
    co do Vujka, to rem, nie rób sobie jaj, to nie 1wszy kwietnia. To, że on,a pewniej jego menago,przesłał grzecznościowego maila w odpowiedzi na maila z propozycją od pana dyr.G nie traktowałabym jako "wstępną zgodę".
    Jeżeli chodzi o Śrubę to nie jest to do końca pewne ( i żeby nie było :) ) ale "chodzą" słuchy w klubie że może się przenieść do innej drużyny. Zobaczymy, ale mam nadzieję że zostanie u nas ;)

    Ivo wspominał o zakoćzeniu kariery i myśli o powrocie do Bługarii żeby zająć się swoją firmą budowlaną.

    Natomiast jeżeli chodzi o Plamena to myślę że on zostanie wtedy gdy uda się zdobyć w tym roku MP. A jeżeli przegramy finał i nie będziemy mieć możliwości gry w LM to jest wielce prawdopodobne że może zmienić klub. Ale pożyjemy zobaczymy, to są jak narazie spekulacje i wszystko się wyjaśni w niedługim czasie.

  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    06-04-2006
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nowi w SKRZE

    Podobno do skry ma trafic po sezonie brazylijczyk Bravo(a?). Rok temu belchatowski klub starał się o tego przyjmującego kiedy gral jeszcze w noliko lecz wybrał kierunek włoski.Sądze że po udanym występie skry w LM łatwiej im bedzie ściągnąć klasowych zawodników i koniecznosc jest kupienia jednego środkowego za Wnuka, no i rozegranie nie jest na najwyższym poziomie.

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To Bravo ma być według Ciebie tym klasowym zawodnikiem? :D Copra pewnie dopłaci, byle Skra go sobie wzięła :P

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bravo jest niezły, ale raczej szukałbym lepszych wzmocnień na tą pozycję.

  24. Powrót do góry    #24
    Początkujący
    Dołączył
    06-04-2006
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z całym szacunkiem ale w polsce nie mamy dobrych rozgrywajacych:/ A skład powinno sie budowac właśnie od tej pozycji......jak dla mnie dobrowolski jest tylko niezly, a stelmach nie trzeba chyba komentowac:( wiec potrzebny dobry zagraniczny rozgrywajacy PS: Sorry że pisze troche chaotycznie ale jestem poczxatkującym na tym forum:P

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a może Balla (o ile faktycznie nie podpisał z Dinamo) :D

  26. Powrót do góry    #26
    Początkujący
    Dołączył
    06-04-2006
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj człowieku troche przegiąłeś on ma niby zarabiac w dynamie 400 tys dolarów Skre raczej nie stac na takiego zawodnika....zresztą zadnego klubu w polsce:/ ale moze kiedys to sie zmieni, wierze że za 2 lata to nie polskie kluby beda szukac zawodnikow tylko zawodnicy polskie kluby:D

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    10-02-2006
    Postów
    211
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szymanski Kadziewiczi bodajze bednaruk (ostatni nie na pewno) podpisali kontrakt na 2 lata, a co do michalczyka to ma isc do resovi rok pograc i isc jako 2 trener albo odrazu jako drugi szkoleniowiec.
    Pozdrawiam
    _________________________
    [b] KS JASTRZĘBSKI WĘGIEL SSA

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik Awatar dar70
    Dołączył
    14-05-2004
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    fragment wywiadu z Robertem Szczerbaniukiem w łódzkim wydaniu "Gazety Wyborczej":


    Kończy się Panu kontrakt ze Skrą. jakie ma Pan plany?

    - Przede wszystkim zdobyć ze Skrą mistrzostwo Polski. A co będzie później, zadecydują trenerzy i prezesi. To oni muszą chcieć, bym został w Bełchatowie.

    A jeżeli będą chcieli?

    - To powiem tak, bo chcę walczyć o mistrzostwo Polski i kolejny raz zagrać w Lidze Mistrzów.

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-12-2002
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szymanski Kadziewiczi bodajze bednaruk (ostatni nie na pewno) podpisali kontrakt na 2 lata, a co do michalczyka to ma isc do resovi rok pograc i isc jako 2 trener albo odrazu jako drugi szkoleniowiec.Pozdrawiam
    _________________________
    KS JASTRZĘBSKI WĘGIEL SSA
    hehhheh.widzę,ze jesteś świetnie zorientowany...chyba nawet lepiej od samego zainteresowanego.jak na mój gust to spoko spoko,Śruba jeszcze pogra i niekoniecznie w Resóvce.Kubuś ma chyba na rok,ale pewnie teraz ma szansę przedłużyć:)

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    10-02-2006
    Postów
    211
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szymanski Kadziewiczi bodajze bednaruk (ostatni nie na pewno) podpisali kontrakt na 2 lata, a co do michalczyka to ma isc do resovi rok pograc i isc jako 2 trener albo odrazu jako drugi szkoleniowiec.Pozdrawiam
    _________________________
    KS JASTRZĘBSKI WĘGIEL SSA
    hehhheh.widzę,ze jesteś świetnie zorientowany...chyba nawet lepiej od samego zainteresowanego.jak na mój gust to spoko spoko,Śruba jeszcze pogra i niekoniecznie w Resóvce.Kubuś ma chyba na rok,ale pewnie teraz ma szansę przedłużyć:)

    po pierwsze z Bednarukiem napisalem ze nie na pewno
    po drgie rozmawialem z wika i on przynajmniej tak mowil (jezeli chodzi o Michalczyka).
    Pozdrawiam.
    __________________________________
    [b] KS JASTRZĘBSKI WEGIEL SSA

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    siatka w Europie

    http://www.volleycountry.com/en/country/main.php
    Ciekawa lektura, szczególnie co ubicamysli o Polsce....ile płacą w Pepikowie itd
    I hate Bayern soooo much

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-12-2002
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    po pierwsze,cipku, to nie pisałam,że upierałeś się że kuba ma podpisane na 2lata.
    po drugie,chyba lepiej nie wierzyć każdemu na słowo:P

  33. Powrót do góry    #33
    Początkujący
    Dołączył
    06-04-2006
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z całym szacunkiem ale w polsce nie mamy dobrych rozgrywajacych:/ A skład powinno sie budowac właśnie od tej pozycji......jak dla mnie dobrowolski jest tylko niezly, a stelmach nie trzeba chyba komentowac:( wiec potrzebny dobry zagraniczny rozgrywajacy PS: Sorry że pisze troche chaotycznie ale jestem poczxatkującym na tym forum:P

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wcale nie piszesz chaotycznie - prośba jest inna - nie pisz 2 razy tego samego. Pozdro.

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Davidbanckore: Po to jest właśnie skaut, żeby pojeździć, obejrzeć zawodników i jeżeli widzi na przykład, że gość ma ponad 2 metry wzrostu, skacze metr w górę i tłucze z ogromną siłą wysoko nad każdym blokiem po wszystkich kierunkach prawie się nie myląc, to czy gra w lidze włoskiej, czeskiej, bułgarskiej, uzbeckiej czy albańskiej - nadaje się do sprowadzenia. A jeżeli gra w słabszej lidze - kosztuje niewiele i sprowadzenie go nie jest wielkim ryzykiem, co najwyżej wielką szansą. Pewnie, że liga bułgarska nie jest miarodajna biorąc pod uwagę same statystyki - ale obejrzenie jej na żywo zmienia postać rzeczy.
    No trochę zmienia. Ale jak taki atakujący nie ma w ataku bloku, to i takie oglądanie wiele nie da.

    Skąd Cuneo wytrzasnęło jednego z najlepszych środkowych Serie A, Igora Omrcena? Skąd się wzięli w Serie A Domotor Meszaros i Peter Veres? Przecież w swoich kadrach się nie wypromowali... Skauci są niezbędni i ja się na to piszę jako pierwszy, bo uważam, że rynki europejskie znam bardzo dobrze.
    Nie ma się co sprzeczać tylko, ze to jest działanie wysoce ryzykowne i nie sadzę, żeby kluby chcące walczyć i MP poszły na to. Reszta może, a raczej powinna próbować, bo taki artysta może narobić niezłego bigosu, jak się znajdzie w PLS.
    Dla czołówki PLS to Bojowić to jest kąsek. Tyle AZSów, a nie ma go komu zatrudnić.

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Podobno w Hali Polonia byl dzisiaj Piotr Gabrych, o ktorym spiker powiedzial, ze "negocjuje kontrakt z AZSem". Czyzby spozniony zart primaaprilisowy? :)

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zdaje sie, że chłopak szuka klubu. Podczas meczów Olsztyn-Skra też szalała plotka po Uranii o Gabrych przebywającym w stolicy Warmii i Mazur. Tylko ile teraz jest warta jego gra ? Odchodził z PLS w chwale najlepszego zawodnika ligii. W Iskrze wiele sobie nie pograł, w Sao Paulo też przedwcześnie rozwiązano z nim umowę. Kto zaryzykuje podpisanie z nim dużego kontraktu mając jescze na uwadze zdolnosci adaptacyjne i działanie w zespole Piotrka ?

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobrze,że dzis w Kentaki nie było ani WD ani kamer TV, bo Zapletal miał mecz sezonu,zagrywką zniszczył Resovie, dobrze kiwał, ofiarnie bronił a na dodatek porządnie rozgrywał- czekam na to kto go bedzie chciał...

    Typy na transfery Eatherton do Bełka, Żygadło w Jastrzebiu lub Olsztynie, Kmet w Bełku,Plamen w Bełchatowie, Gromadowski w Czestochowie
    Winiarski,Wlazły,Gruszka,Zagumny emigracja
    PS Jasiu Such cos za bardzo chwałił potencjał Mostostalu i za długo gadał z niektórymi ludźmi w Kentaki, no i na odchodne stwierdził-do zobaczenia!Czyzby kasawSovii sie skończyła??
    I hate Bayern soooo much

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Plamen w Bełchatowie,
    0,00001 %
    49 % - Jastrzębie
    50 % - Włochy, Grecja, Rosja ..... (ew Francja ?? - choc wątpie )

    PS w Jastrzębiu idzie ku lepszemu w kazdym razie :) :) :)

    a jak typujemy to tez dołącze się do zabawy :
    W & W = out
    Prygiel, Gruszka, chudik/Zapletal - Bełchatow
    Zagumny/Żygadło - Jastrzębie
    Bąkiewicz, Nowak, Gromadowski - Cz-wa
    Rybak, chudik/Żygadło , Siezieniewski,kurian - Olsztyn
    Papke - Mostostal

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2003
    Postów
    154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobrze,że dzis w Kentaki nie było ani WD ani kamer TV, bo Zapletal miał mecz sezonu,zagrywką zniszczył Resovie, dobrze kiwał, ofiarnie bronił a na dodatek porządnie rozgrywał- czekam na to kto go bedzie chciał...

    Typy na transfery Eatherton do Bełka, Żygadło w Jastrzebiu lub Olsztynie, Kmet w Bełku,Plamen w Bełchatowie, Gromadowski w Czestochowie
    Winiarski,Wlazły,Gruszka,Zagumny emigracja
    PS Jasiu Such cos za bardzo chwałił potencjał Mostostalu i za długo gadał z niektórymi ludźmi w Kentaki, no i na odchodne stwierdził-do zobaczenia!Czyzby kasawSovii sie skończyła??
    A moze to do zobaczenia dotyczylo tego ze za dwa tygodnie oba kluby spotkaja sie znowu w Rzeszowie ?:)

    Sadze ze sytuacja pana Sucha raczej nie jest dobra do przeprowadzek na drugi biegun Polski :)

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-11-2004
    Postów
    578
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zagumny/Żygadło - Jastrzębie
    Żartujesz sobie? Żygadło jak najbardziej, ale po co nam wiewióra...

    Podobno w Hali Polonia byl dzisiaj Piotr Gabrych, o ktorym spiker powiedzial, ze "negocjuje kontrakt z AZSem". Czyzby spozniony zart primaaprilisowy?
    Jest dobre rozwiązanie: zatrudniajcie zdrowych psychicznie spikerów. A tak w temacie: czy ten człowiek musi ryczeć do mikrofonu w trakcie trwania akcji?! Już nawet jestem w stanie znieść, że lata po hali i wygaduje [wykrzykuje] bzdury przez cały mecz, ale na Boga jak można wrzeszczeć do mikrofonu w momencie kiedy zawodnicy usiłują przeprowadzić akcję?! Normalnie skrzywdzę kiedyś tego człowieka....

  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jest dobre rozwiązanie: zatrudniajcie zdrowych psychicznie spikerów. A tak w temacie: czy ten człowiek musi ryczeć do mikrofonu w trakcie trwania akcji?! Już nawet jestem w stanie znieść, że lata po hali i wygaduje [wykrzykuje] bzdury przez cały mecz, ale na Boga jak można wrzeszczeć do mikrofonu w momencie kiedy zawodnicy usiłują przeprowadzić akcję?! Normalnie skrzywdzę kiedyś tego człowieka
    Ale Orangutan chyba masz na mysli - tego z Bełchatowa ??

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    09-02-2004
    Postów
    232
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    akurat Hala Polonia nie jest obiektem Skry, no nic tylko pogratulowac wiedzy....:-)

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2004
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    TO I JA SOBIE POTYPUJE:
    PRZYJDĄ:
    BEŁCHATÓW: KONSTANTINOW,KMET,BILINGS. ŻYGADŁO

    CZĘSTOCHOWA: BĄKIEWICZ,ŻUK, KOKOCIŃSKI, NOWAK, GROMADOWSKI,J.Jarosz

    OLSZTYN: KADZIEWICZ,JAKIŚ ATAKUJĄCY Z ZAGRANICY, PRYGIEL i moze jeszcze jeden wychowanek...

    JASTRZĘBIE: PERŁOWSKI,

    WARSZAWA: CHUDIK,....

    Wrocław: ????

    Mostostal: Lipiński, ...

    Rzeszów: Michalczyk,Czarnowski,.....

    Radom: P.Papke,....

    Joker/Chemik Bydgoszcz: ??????

    ODEJDĄ:
    Bełchatów: Szczerbaniuk, Stelmach A., Winiarski, Maciejewicz, Sobczyński, Chadała
    Olsztyn: Bąkiewicz, Nowak, Lipiński, Papke, Czarnowski,
    Siebeck
    Częstochowa: Gierczyński,Bilings, McKenzie,
    Jurkiewicz,Woicki
    Jastrzębie: Michalczyk,Kadziewicz, Konstantinov, Laurilla
    Warszawa: Turiansky
    Wrocław: Markiewicz, Mierzejewski, Chudik
    Mostostal: Sopko, Serafin, Musielak, Gromadowski, Kmet,
    Rzeszów: Perłowski,Kamuda
    Radom: Kokociński, Niedziela,
    Joker: M.Lach, S.Gerymski, A.Nowik

    OCZYWIŚCIE TO JEST Z MOJEJ STRONY PEŁNA ZABAWA...



  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to zes wzmocnil Jastrzebie :) dobrze, ze to tylko Twoje bobozne zyczenia:)

Strona 1 z 40 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •