Strona 30 z 40 PierwszyPierwszy ... 202829303132 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,306 do 1,350 z 1757

Wątek: KARUZELĘ TRANSFEROWĄ CZAS ZACZĄĆ !!!

  1. Powrót do góry    #1306
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2004
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak to prawda Kubiak i Lubiejewski to dwóch młodych którzy wzmocnili Olsztyn...ale to nie koniec...Mazur chce zakontraktowac jeszcze dwóch lub jednego przyjmującego...w planach ma tylko trójkę w tym jeden na 98% juz jest w Olsztynie...drugi sie zobaczy...a trzeci prawdopodobnie wybierze jednak kierunek włoski...(tzn nie ucieknie z Włoch)...

  2. Powrót do góry    #1307
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zatwierdzam te zmiany
    Dosyc skupowania starych piernikow, czas stawiac na mlodych i utalentowanych (pieknych, madrych, bogatych i tak dalej).
    Kubiak-18 lat, Lubiejewski-24, Ruciak-23, Bakiewicz-25, Mozdzonek-21, Grzyb-25.

    Szkoda ze zostaja Nowak i Lipinski, moznaby kogos za nich wyhakerowac. Taki junior rozgrywacz moglby juz teraz uczyc sie od Gumy.

    PZU FANie, ten trzeci to zapewne Martin, a tych dwoch pierwszych?

  3. Powrót do góry    #1308
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2004
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pierwszy to Terence Martin...dwóch pozostałych to nie powiem...Nowak zostaje? a kto Ci tak powiedział? bo ja nic o tym nie wiem?

  4. Powrót do góry    #1309
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2005
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nowak ma ciągle trwający kontrakt, jeszcze przez jeden sezon. Ten trzeci przyjmujący to pewnie Dawid Murek, a takie rewelacje, jak przyjscie tego zawodnika do Olsztyna trzeba zdecydowanie do lamusa odlozyc 8)

  5. Powrót do góry    #1310
    Początkujący
    Dołączył
    22-08-2003
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sorry ze tak wchodze w temat ale potrzebuje strony z wynikami kwalifikacji mistrzostw europy panow:)Jezeli mogłby ktos dac jakis cynk byłbym bardzo wdzeczny:)

  6. Powrót do góry    #1311
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  7. Powrót do góry    #1312
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lubieja to chyba WW polecił bo ostatniego sezonu nie miał aż tak rewelacyjnego

  8. Powrót do góry    #1313
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-10-2005
    Postów
    503
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Reprezentant Bułgarii jest w dalszym ciągu zainteresowany grą w Jastrzębskim Węglu. "Miałem ofertę z Kaliningradu - powiedział Konstantinow. - Tamtejszy klub złożył ofertę Wadimowi Chamuckich. Przeszedł tam Stanisław Dinejkin. Była okazja na stworzenie mocnego składu. Jednak Chamuckich wybrał Kazań. Z gry w Kaliningradzie zrezygnowałem."

    Czy Płamen Konstantinow wybierze ofertę wicemistrza Polski? "Chciałbym tam grać - mówi. - Gdyby do Jastrzębia przyszedł Dawid Murek mielibyśmy mocny skład."

    Dawid Murek ma też poważne oferty z Rosji.
    Źródło: pls.pl

  9. Powrót do góry    #1314
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2006
    Postów
    180
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jednak Chamuckich wybrał Kazań.
    Czy przypadkiem Kazań nie zakontraktował wcześniej na rozegraniu LLoya Balla. Co oni będa losowac kto ma grac?
    Nowa wielka siła na europejskich parkietach

  10. Powrót do góry    #1315
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    535
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dawid Murek zagra w Jastrzębiu.

  11. Powrót do góry    #1316
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    David, Mariusz Wlazły gra w Skrze Bełchatów. Info jest z dwu źródeł - nie są to niestety portale ani oficjalne statementy klubu wiec nie moge przesłać Ci linka.
    To, że Mariusz Wlazły jest zawodnikiem Skry Bełchatów, jest mi znane od ponad dwóch lat. Natomiast nie mam pojęcia skąd jakieś ktoś miałby mu dawać siedmiocyfrowe sumy. Pewnie Ty też nie...

  12. Powrót do góry    #1317
    Użytkownik
    Dołączył
    10-02-2006
    Postów
    211
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dawid Murek zagra w Jastrzębiu.

    Z kad taka informacja ?? czy to potwierdzone zródło??

  13. Powrót do góry    #1318
    Użytkownik
    Dołączył
    01-06-2005
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    David, Mariusz Wlazły gra w Skrze Bełchatów. Info jest z dwu źródeł - nie są to niestety portale ani oficjalne statementy klubu wiec nie moge przesłać Ci linka.
    To, że Mariusz Wlazły jest zawodnikiem Skry Bełchatów, jest mi znane od ponad dwóch lat. Natomiast nie mam pojęcia skąd jakieś ktoś miałby mu dawać siedmiocyfrowe sumy. Pewnie Ty też nie...
    Ok. Jesli Ty o czymś nie wiesz o napewno nieprawda.

  14. Powrót do góry    #1319
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niekoniecznie, ale jak podajesz takie "rewelacje", to moze łaskawie podasz źrodło ? Bo póki co to jak ulał pasuje do tego to, co napisał Macius_Fan o takich "rewelacjach":

    Wiem takze kto zostanie mistrzem swiata w pilce, kto bedzie prezydentem w 2050 roku i kto wypil mi piwo z lodowki.
    I nie pytajcie skąd wiem - po prostu wiem!


    :)

  15. Powrót do góry    #1320
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    David przecież nie wszyscy czerpią swoją wiedzę z tzw oficjalnego źródła. Na pewno jesteś spostrzegawczy więc wiesz komu na tym forum można "zaufać" a kto pisze farmazony. Ocena należy do Ciebie.

  16. Powrót do góry    #1321
    Użytkownik
    Dołączył
    01-06-2005
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po pierwsze podanie zródła spowodowałoby iż nie miałbym sie czym w przyszłości z Wami dzielić (chcesz nazwiska zawodników, działaczy, może moje?).
    Po drugie zamiast z góry protekcjonalnie mnie traktować mógłbyś porównać moje wpisy z późniejszymi oficjalnymi newsami (akurat kwestia o której teraz dyskutujemy może sie nigdy nie przebic oficjalnie).
    Pozdrawiam

  17. Powrót do góry    #1322
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-11-2004
    Postów
    578
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuję:
    --------------------------------------------------------------------------------
    Dawid Murek zagra w Jastrzębiu.
    --------------------------------------------------------------------------------




    Z kad taka informacja ?? czy to potwierdzone zródło??
    Sprawdź kto to napisał i sam sobie odpowiedz na to pytanie...

  18. Powrót do góry    #1323
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2006
    Postów
    167
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dawid Murek zagra w Jastrzębiu.
    Mam pewna informacje Dawid Murek od nowego sezonu w Bydgoszczy !!!

    Oczywiscie to tylko zart ale znaczy tyle samo co wypowiedz cytowanego przedmowcy.

    Panowie konkrety a nie przypuszczenia lub marzenia......

  19. Powrót do góry    #1324
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-11-2004
    Postów
    578
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam pewna informacje Dawid Murek od nowego sezonu w Bydgoszczy !!!

    Oczywiscie to tylko zart ale znaczy tyle samo co wypowiedz cytowanego przedmowcy.

    Panowie konkrety a nie przypuszczenia lub marzenia......

    To chyba ani jedno ani drugie, bo takie zdanie napisał Digit... a komu jak komu, ale jemu na pewno nie marzy się Murek w Jastrzębiu... "Dawid Murek w Jastrzębiu" to chyba taki 'oryginalny' żart by Digit.... :P



    Czyżby Sebastian Wójcik miał jednak pozostać w Bydgoszczy?

  20. Powrót do góry    #1325
    Użytkownik
    Dołączył
    31-10-2002
    Postów
    446
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dawid Murek zagra w Jastrzębiu.
    Ja dodam Plamen Konstantinov też zagra w Jastrzębiu
    Chyba że nas zrobią w bambuko jak Szymański AZS

  21. Powrót do góry    #1326
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    David przecież nie wszyscy czerpią swoją wiedzę z tzw oficjalnego źródła. Na pewno jesteś spostrzegawczy więc wiesz komu na tym forum można "zaufać" a kto pisze farmazony. Ocena należy do Ciebie.
    Ja koś piszę bajki, to najlepiej go zgasić pytaniem o źródło.

    Po pierwsze podanie zródła spowodowałoby iż nie miałbym sie czym w przyszłości z Wami dzielić (chcesz nazwiska zawodników, działaczy, może moje?).
    Weź człowieku daj już spokój... Najmniejsza liczba siedmiocyfrowa w naszej walucie to 1 mln zł. Tymczasem wg GW z 17.10.2005 (mi jakoś nie trudno podać źródło) najlepiej zarabiający siatkarze (a takich ponoć było dwóch) za sezon wzięło 600 tys. zł i do nich nie należał Mariusz Wlazły. EKS Skra Bełchatów miała budżet wysokości 5 mln zł w tym razem na sekcję siatkarek i rezerwy. Ten klub nie zdołał utrzymać u siebie jednego zawodnika, który w zeszłym sezonie właśnie zarabiał te około 600 tys. zł, ale juzwinnym klubie, a teraz Wlazłemu ma płacić co najmniej 1 mln zł... Ja nie jestem pewny czy Świderski w Perugii tyle bierze... Dla mnie wniosek jest prosty albo ktoś ci bajek naopowiadał, albo masz bujną wyobraźnie, choć może się mylę, ale niech to inni ocenią...

    Również pozdrawiam

  22. Powrót do góry    #1327
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tymczasem wg GW z 17.10.2005 (mi jakoś nie trudno podać źródło)
    Myślisz, ze podane przez Ciebie źródło jest wystarczająco wiarygodne ? :) Czy to nie oni pisali o dopingu Eathertona ? Jesteś pewny, że Skra ma budżet 5 mln na dwie drużyny ? A jak Ci napiszę, że Piechocki chwalił się ża ma 7 mln to co ?

    David nie musisz dawać wiary w to co inni piszą tutaj, Twoja sparawa. Potraktuj to jako dobry żart :)

  23. Powrót do góry    #1328
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    535
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dawid Murek zagra w Jastrzębiu.
    Jestem chyba ostatnią osobą która tego chce.
    Człowiek robi tajemnice, źle. Wali kawe na ławe, źle. Zdecydujcie się.

    Socza UK. Dziewczyno, chcesz podyskutować o moich źródłach, wiedzy kibicowskiej czy w jakikolwiek inny sposób sobie pogadać to na priv ! nnie masz pojęcia, nie pisz. Proste ?

  24. Powrót do góry    #1329
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2006
    Postów
    167
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Socza UK. Dziewczyno, chcesz podyskutować o moich źródłach, wiedzy kibicowskiej czy w jakikolwiek inny sposób sobie pogadać to na priv ! nnie masz pojęcia, nie pisz. Proste ?
    koles, po pierwsze nie jestem dziewczyna pros..., po drugie mowimy o konkretach a nie o niepotwierdzonych informacjach.

    Jak poszukasz troche dalej w tym watku bylo to juz powiedziane kilka razy. To ze masz kilka wpisow wiecej nie znaczy ze mozesz lamac pewne zasady.

    Dyskusja skonczona. Jak chcesz to znajdziesz mnie na msn pod nickiem peters o ile ciagle chcesz dyskutowac na priv. jak ty to okresliles

  25. Powrót do góry    #1330
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-11-2004
    Postów
    578
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuję:
    --------------------------------------------------------------------------------
    Dawid Murek zagra w Jastrzębiu.
    --------------------------------------------------------------------------------


    Jestem chyba ostatnią osobą która tego chce.
    Człowiek robi tajemnice, źle. Wali kawe na ławe, źle. Zdecydujcie się.
    Oj Digit, nie o to chodzi... Ja też z kilku różnych, niezależnych od siebie źródeł słyszałam o Dawidzie Murku w Jastrzębiu, ale do momentu, w którym Murek nie złoży podpisu na stosownym dokumencie - może lepiej nie oznajmiać tego w taki sposób. Najlepszym dowodem na to jest sytuacja związana z Grzesiem Szymańskim: wszyscy byli pewnie, że zagra w Częstochowie, a tu taka 'niespodzianka'. Lepiej się wstrzymać z takimi newsami i zaczekać na oficjalne potwierdzenie.

  26. Powrót do góry    #1331
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślisz, ze podane przez Ciebie źródło jest wystarczająco wiarygodne ? :) Czy to nie oni pisali o dopingu Eathertona ?
    Słuszna uwaga, Ale jak Ci nie pasuje to źródło to mam następne, choć tamte w tej kwestii było dość wiarygodne, moim zdaniem.
    Oto te źródła:
    http://www.milo.dolsat.pl/skra/a71.html
    http://www.milo.dolsat.pl/skra/a71.html

    David nie musisz dawać wiary w to co inni piszą tutaj, Twoja sparawa. Potraktuj to jako dobry żart :)
    Tak też to potraktowałem w tym szczególnym przypadku, pytając w jakiej walucie, ale kolega nadal obstawał przy swoim, to podyskutowaliśmy trochę. jendak, wiem, że są tutaj osoby lepiej poinformowane, ale większość udaje, że jest...

  27. Powrót do góry    #1332
    Użytkownik
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tak tak... a charles barkley trenerem czestochowy...

  28. Powrót do góry    #1333
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jendak, wiem, że są tutaj osoby lepiej poinformowane, ale większość udaje, że jest...
    Dlatego odwołujemy się do Twojej spostrzegawczości.

  29. Powrót do góry    #1334
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    303
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dawid Murek zagra w Jastrzębiu.
    Digit mam nadzije, że tym razem twoje dotychczas pewne źródła zawiodą. Nie wyobrażam sobie Dawida w koszulce Jastrzębia.

  30. Powrót do góry    #1335
    Użytkownik
    Dołączył
    20-12-2005
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A wyobrażasz sobie Szczerbaniuka w koszulce AZS-u Częstochowa?!

  31. Powrót do góry    #1336
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Roznica jest taka, ze kibice Jastrzebia z Dawida od razu zrobia bostwo (jak to bylo w przypadku Gela)... a fani AZS-u jestem pewien, ze dosyc chlodno przyjma Szczerbaniuka

  32. Powrót do góry    #1337
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-11-2004
    Postów
    578
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Roznica jest taka, ze kibice Jastrzebia z Dawida od razu zrobia bostwo (jak to bylo w przypadku Gela)... a fani AZS-u jestem pewien, ze dosyc chlodno przyjma Szczerbaniuka
    Galaxian i po co to piszesz? Jesteś dumny z tego, że wygwizdacie Szczerbaniuka, rzucicie butelką? Dawid Murek nic nam nie zrobił, nie widzę powodu, żeby przyjmować chłodno siatkarza, "bo pochodzi z Częstochowy", nie sądzisz? Poza tym tak jak mówiłam - z takimi rewelacjami zaczekajmy do momentu podpisania dokumentu.

  33. Powrót do góry    #1338
    Użytkownik Awatar dar70
    Dołączył
    14-05-2004
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wlazły zmienił barwy

    Mariusz Wlazły w sobotę podpisał nowy "kontrakt",
    w dniu tym zawarł związek małżński z Pauliną Drewicz. Myślę że jest to kontrakt jego życia. Na nowej drodze życia, Mariusz i Paulina wszystkiego najlepszego.

  34. Powrót do góry    #1339
    Użytkownik
    Dołączył
    07-02-2006
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A na onecie żałoba i wzrośnie liczba samobójstw ;)

  35. Powrót do góry    #1340
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2006
    Postów
    180
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A na onecie żałoba i wzrośnie liczba samobójstw ;)
    To po ślubie Winiarskiego jeszce jakieś fanki zostały przy zyciu :D
    Michał dobrze wykombinował z tym wyjazdem do Włoch, teraz nie beda miały go gdzie ogladac i upatrza sobie inny obiekt westchnień

    Sorry za OT

  36. Powrót do góry    #1341
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A Mastrangelo w Rzymie.
    Przepraszam tak w ogole to jakim sposobem Roma znalazła sie w pierwszej lidze. Języka włoskiego nie znam, a chciałbym się dowiedzieć
    Kabe - pokrótce Ci odpowiem, chociaż moje źródła to tylko włoskie fora i prywatne "pozaforumowe" kontakty, a więc informacje nieoficjalne:

    Niestety, to jest ten aspekt w sporcie, którego nie cierpię. Roma podobno zapłaciła zwyciężcy play off A2, zespołowi Premier Hotels Crema ogromną kasę za miejsce w A1. Dysponują podobno galaktycznym wręcz budżetem i chcą skompletować zespół, który powalczy o mistrzostwo Włoch.

    Była natomiast informacja "na piśmie", że Roma zaoferowała mojemu ulubieńcowi Cristianowi Savaniemu 1 mln euro za sezon. Można więc sobie wyobrazić jakim budżetem dysponują.

  37. Powrót do góry    #1342
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2006
    Postów
    180
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniadze. Tego byłem pewien. Tylko śledziłem wyniki play offow i zdziwilem sie, że nagle drugim "beniaminkiem" jest Roma. Co do ewentualnego mistrzostwa to nie odrazu Rzym zbudowano. Tofoli swoje najlepsze lata ma za sobą. A oprocz niego narazie zakontraktowali 3 zawodników m.in bardzo mocny środek.
    Co do Savaniego to chyba lepiej dla Michała Winiarskiego, że Cristian odejdzie. Tylko jestem ciekaw kogo sprowadza w miejsce Savaniego i jakim składem będzie dysponował zespół z Trento. Czy nadal beda wystarczajaco mocni personalnie na walke o mistrzostwo.

  38. Powrót do góry    #1343
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie odejście Savaniego nie cieszy, bo chciałabym dla Michała jak najlepszego partnera na przyjęciu.

  39. Powrót do góry    #1344
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-10-2005
    Postów
    503
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do nyskiej ekipy dołączyli ostatnio przyjmujący i środkowy, obaj młodzi i perspektywiczni – zatem skład Nysy jest taki, jaki zapowiadał prezes Knosala po zakończonym sezonie. Młody, waleczny i gotowy na walkę o awans do PLS.

    Prawie tydzień czekali kibice AZS Nysa na kolejne wzmocnienia. Dzisiaj już znamy nazwiska graczy, którzy stanowić będą pełną kadrę AZS-u PWSZ Nysa w sezonie 2006/07.

    Roczny kontrakt z klubem podpisał Adam Kurian – zawodnik, który może z powodzeniem występować na przyjęciu, ale również na ataku – w PZU AZS Olsztyn był zmiennikiem Pawła Papke.

    Drugim, który pojawi się w Nysie jest Dariusz Szulik – środkowy bloku, zawodnik przechodzi do Nysy z Sosnowca.

    W Nysie pozostanie też wychowanek klubu – przyjmujący Krzysztof Lewicki.
    źródło: azsnysa.pl

  40. Powrót do góry    #1345
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    303
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A wyobrażasz sobie Szczerbaniuka w koszulce AZS-u Częstochowa?!
    Też nie bardzo :). Ale Dawid w koszulce JW bardziej by mnie bolał, że tak to określe.

  41. Powrót do góry    #1346
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-11-2004
    Postów
    578
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czyli jednak Adam Kurian do Jastrzębia nie wraca...

  42. Powrót do góry    #1347
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A wyobrażasz sobie Szczerbaniuka w koszulce AZS-u Częstochowa?!
    Też nie bardzo :). Ale Dawid w koszulce JW bardziej by mnie bolał, że tak to określe.
    Trzeba było sie z Salmonem nie spieszyc ...


  43. Powrót do góry    #1348
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    303
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trzeba było sie z Salmonem nie spieszyc ...
    Czy ja wiem. Kto na ówczesny czas przypuszczał, że Dawid wyleci z Włoch (co jeszcze nie jest pewnie i oby tak nie było). A Salomon był jednym z najlepszych zawodników na jakich było nas stać i wiele zespołów również tych z 4 chciało by go mieć w skałdzie, więc trzeba było się spieszyć.

  44. Powrót do góry    #1349
    Początkujący
    Dołączył
    24-05-2006
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szczerbaniuk i Panas podpisali kontrakty w Częstochowie

    Działacze częstochowskiego AZS-u SSA przedstawili w poniedziałek nowego zawodnika i trenera.
    Środkowy bloku - 29-letni Robert Szczerbaniuk - podpisał kontrakt pół godziny przed konferencją prasową. Będzie grał w Częstochowie przynajmniej przez dwa sezony. Radosław Panas to asystent trenera, którego nazwisko nie jest jeszcze znane.

    Prezes Andrzej Szewiński wyjawił podczas spotkania, że wśród kandydatów na nowego szkoleniowca nie ma ani Polaka, ani kogoś, kto prowadził ostatnio jakąś reprezentację bądź klub z ligi włoskiej.

    Szczerbaniuk ma na koncie pięć złotych medali, jakie zdobywał z Mostostalem Kędzierzyn i Skrą Bełchatów. Po udanym ostatnim sezonie w Skrze (zgarnęła PP, MP i awansowała do ćwierćfinału Ligi Mistrzów) wydawało się, że zostanie w drużynie mistrza Polski. - Ja chciałem zostać, klub też mnie chciał, a wyszło tak, że odszedłem. Okazało się, że Częstochowa chce odnieść sukces, dostałem propozycję i jestem tutaj - Szczerbaniuk nie ukrywa, że swoją decyzję uzależniał od tego, co zrobi Andrzej Stelmach, który również zasilił szeregi AZS-u. - Można powiedzieć, że to był nasz wspólny wybór - podsumował.
    http://e-volleyball.com/modules/news...php?storyid=54

  45. Powrót do góry    #1350
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chlopcze, ale to Gazeta Wyborcza napisala ten artykul, a nie e-volley.com chociaz zrodlo bys podal...

Strona 30 z 40 PierwszyPierwszy ... 202829303132 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •