Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Sikora najlepszym sportowcem zimy (działacze na drzewo!)

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar Juan
    Dołączył
    22-08-2002
    Postów
    4,279
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 2 w 2 postach

    Sikora najlepszym sportowcem zimy (działacze na drzewo!)

    Ponieważ nikt się nie kwapi, to oświadczam wszem i wobec, że tytuł Najlepszego Sportowca Zimy bezsprzecznie należy się Tomaszowi Sikorze, srebrnemu medaliście olimpijskiemu i 4 (czwartemu) zawodnikowi tegorocznego Pucharu Świata, zdobywcy małej kryształowej kuli w konkurencji sprintu biathlonowego.

    Gratulacje dla Pana Tomasza. Oby do Vancouver.

    Piszę tu, bo chyba nie ma lepszego miejsca niż forum sportów zimowych...

    Lepsza przyjaźń jednego człowieka rozumnego niż wszystkich głupców.
    --Demokryt--

  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Ponieważ nikt się nie kwapi, to oświadczam wszem i wobec, że tytuł Najlepszego Sportowca Zimy bezsprzecznie należy się Tomaszowi Sikorze, srebrnemu medaliście olimpijskiemu i 4 (czwartemu) zawodnikowi tegorocznego Pucharu Świata, zdobywcy małej kryształowej kuli w konkurencji sprintu biathlonowego.

    Gratulacje dla Pana Tomasza. Oby do Vancouver.

    Piszę tu, bo chyba nie ma lepszego miejsca niż forum sportów zimowych...
    Oj Juanq...

    Nie wiesz, ze ten dział juz niedługo zmieni nazwę na typer Adama Małysza?

    Z resztą...jaki tam Tomek Sikora - Małysz!!! On nawet jak będzie o laseczce po górach chodził to jeszcze będa mu pomniki stawiać i tylko o nim w trackie zimy mówić... Co z tego, że Sikora jakieś tam małe kule zdobył, czy objechał jakiegoś Bjoerndalena - ani to żaden przeciwnik (tymbardziej Poiree) ani żadna zdobycz - nie uważasz? Wszystkich sposorów proponuje dać na kombinezon naszego mistrza, a Sikorze dajmy talony....niech chłop zrobi choć na świeta dobre zakupy...

    Dziękuje.

    P.S. Nie wiem dlaczego ludzie nie potrafią ani docenić Sikory, tymbardziej dyskutować o jego sukcesach. No ale nawet w wiadomościach ważniejszy jest gol Ebi'ego niż wygrana Sikory, więc o czym my mówimy... Fussball uber alles!!
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak to juz niestety w Polsce jest ze docenia sie tych ktorych sie chce docenic. O Tomku malo co mowia bo w Polsce malo osob sie interesuje biathlonem a wedlug mnie to bardzo ciekawy sport. Ja osobiscie od dobrych kilku sezonow kibicuje Tomkowi i ciesze sie z miejsca w pierwszej 10. To byl juz czwarty udany sezon Sikory z rzedu ale nikt sie nawet nim nie zainteresowal do momentu Igrzysk i wspanialego biegu masowego na 15 km. Ludzie uwierzyli ze mamy nowego Małysza beda czekac na jego zwyciestwa w przyszlym sezonie a gdy bedzie zajmowal dalsze pozycje czyli ok. 10 lokaty to beda na niego psioczyc. Najbardziej mi zal Sikory no ale co zrobic z takimi ludzmi. Ja dalej bede mu kibicowal i trzymal za niego kciuki nawet jak bedzie biegal i strzelal gorzej niz w tym sezonie.
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Tak to juz niestety w Polsce jest ze docenia sie tych ktorych sie chce docenic. O Tomku malo co mowia bo w Polsce malo osob sie interesuje biathlonem a wedlug mnie to bardzo ciekawy sport. Ja osobiscie od dobrych kilku sezonow kibicuje Tomkowi i ciesze sie z miejsca w pierwszej 10. To byl juz czwarty udany sezon Sikory z rzedu ale nikt sie nawet nim nie zainteresowal do momentu Igrzysk i wspanialego biegu masowego na 15 km. Ludzie uwierzyli ze mamy nowego Małysza beda czekac na jego zwyciestwa w przyszlym sezonie a gdy bedzie zajmowal dalsze pozycje czyli ok. 10 lokaty to beda na niego psioczyc. Najbardziej mi zal Sikory no ale co zrobic z takimi ludzmi. Ja dalej bede mu kibicowal i trzymal za niego kciuki nawet jak bedzie biegal i strzelal gorzej niz w tym sezonie.
    Widzisz. Problem polega na tym, że jak Tomek zdobywał majstra świata to jakoś też sie nie przełożyło na oglądalność ani pieniądze... Przecież gdyby już wtedy zorganizowali choć w połowie takie lobby telewizyjne i prasowe jak ma (miał) Małysz, to podejrzewam, już w Tyrunie mielibyśmy conajmniej 2 medale od conajmniej 2 zawodników... większe zainteresowanie, więcej zawodników itd, itd...

    Teraz tylko czekać, aż znajdą się sami znawcy od strzelania i biegów narciarskich - najwiecej będzie tych, co nawet nart na girach nie mieli, o strzelaniu nie wspominając...ech...
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem jak bylo jak zdobywal mistrza swiata bo bylem jeszcze wtedy za mlody. Sikora zaczal osiagac w miare dobre rezultaty jak "eksplodowal" Małysz tak wiec to jest zrozumiale ze nikt sie nim nie interesowal. Szkoda tylko ze teraz w tym roku jak przyszly sukcesy to zainteresowanie nadal jest niewielkie a jak juz jest to oczekuja wszyscy od Tomka nie wiadomo czego.

    Stamper nie wydaje mi sie ze jakby bylo zainteresowanie 11 lat temu to dzis mielibysmy wiecej dobrych biathlonistow. Spojrz na skoki. Jest Małysz i dalej nic.

    Pewnie wiekszosc nawet nie wie ale Sikora wywalczyl srebrny medal mistrzostw świata w 2004 roku. Tez bylo cicho i pewnie dlugo jeszcze bedzie.

    PZDR
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar Juan
    Dołączył
    22-08-2002
    Postów
    4,279
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 2 w 2 postach

    Wywiad z Wieretelnym - trenerem Kowalczyk

    Oto dlaczego zimowy sport w Polsce leży, a w TVP przejmują się tylko skokami.

    - Popatrzcie po ścianach (w PZN), gablotach, wszędzie. Tydzień temu przywiozłem zdjęcie Justyny i postawiłem gdzieś w kącie. Bo ściany poobwieszane są skoczkami. I nie tylko Małyszami, ale i jest wielki plakat [12-letniego] Klimka Murańki, reklama Lotos Cup. A Justysi jest tylko to jedno, moje zdjęcie.

    Większego zainteresowania nami nie ma. Nie brakuje na zgrupowania, sprzęt. Ale potrzebowalibyśmy np. busa. Teraz będzie jak w kolarstwie. Jednego dnia start w Oberstdorfie, drugiego w Monachium, trzeciego w Dortmundzie. Trzeba będzie się przemieszczać. A mężczyźni nie zawsze startują razem z Justyną. Mamy furgonetkę i osobowe auto, które Justysia dostała od Orbisu.

    Czuję, że jesteśmy Związkowi solą w oku. Zapomnieli, że Justyna zdobyła w tym roku także dwa złote medale MŚ do lat 23, że należy się za to jakaś nagroda.
    Bez komentarza.
    Lepsza przyjaźń jednego człowieka rozumnego niż wszystkich głupców.
    --Demokryt--

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    gratulacje dla gościa !

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •