Strona 1 z 22 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 955

Wątek: SPARTA Wrocław - sezon 2005

  1. Powrót do góry    #1
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,871
    Kliknij i podziękuj
    464
    Podziękowania: 167 w 107 postach

    SPARTA Wrocław - sezon 2005


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-05-2004
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    szkoda się rozstawać ze starym wątkiem wiele na nim przeżyliśmy lecz cóż trzeba nowy rozdmuchać na maxa i już

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Trzeba zacząć od prostej piłki :P Ciekawie bedzie od jutra , bo od jutra posypią się u nas kontrakty :) Do konca listopada zamykamy sqad ;] Czyli do podpisania : Hampel,Drabik,obco,junior,Jamroży,Świderski(?).

    Troche tego jest ;)

    Od Grudnia przygotowania do nowego sezonu :)
    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  4. Powrót do góry    #4
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,871
    Kliknij i podziękuj
    464
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    a od kwietnia do września kroczymy od zwycięstwa do zwycięstwa...............po to, aby zdobyć DMP 2005!!!:P:P:P

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-05-2004
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    życzył bym sobie tego w następnym sezonie lecz zobaczymy jak będzie jak zostanie młody zespół i będą walczyć tak jak w tym sezonie to może być pierwsza trójka

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2004
    Postów
    183
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja liczę na to,że podobnie jak w tegorocznym sezonie nasi będą startować bez wielkiego obciążenia psychicznego i bez wielkich planów.Uważam,że przy takim nastawieniu możemy znowu zaszaleć w lidze i powalczyć o medale.Miejmy nadzieję,że skład zostanie skompletowany jak najszybciej,może już do końca Listopada.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    445
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wnoszę o zmianę nazwy tematu na WTS Atlas - wątek klubowy. Jeszcze niby nie ma oficjalenej informacji o przedłużeniu umowy sponsorskiej z WTSem ale to chyba kwestia godzin. Myślę że wszyscy powinniśmy dbać o sponsora. Dotyczy to także nas tu na forum.:)

    pozdrawiam

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wafel chyba jesteś śmieszny....nazwa wątku jest odpowiednia!!



    Drabol skąd wiesz, ze od jutra zacznie si podpisywanie kontraktów??

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-02-2003
    Postów
    1,054
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wnoszę o zmianę nazwy tematu na WTS Atlas - wątek klubowy. Jeszcze niby nie ma oficjalenej informacji o przedłużeniu umowy sponsorskiej z WTSem ale to chyba kwestia godzin. Myślę że wszyscy powinniśmy dbać o sponsora. Dotyczy to także nas tu na forum.:)

    pozdrawiam
    W naszym mieście to na sponsora sie klenie i wyzywa.. nie ma on rzadnego szacunku u wszystkich "inteligentych" kibiców.. a jest ich sporo :P
    A tu troche zdziwenie bo wygląda na to że tylko kibice z Gdańska(nie wszyscy!) są daleko za murzynami :P:P:P

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    jedyny problem jaki jest to to że wszyscy mowią na nas Lotos Gdańsk gdzie dla nas kibiców prawdziwą nazwą klubu jest Gks Wybrzeże Gdańsk...
    ja szacunek do sponsora mam ogromny i jestem wdzięczny że jest z nami...ale nazwa zespołu powinna być taka jak już pisałem
    nie podoba mi się też jak kolesie na meczu palą flagi Lotosu i różne gadżety z tą firmą związane!!!!
    a jeszcze nie tak dawno pisaliśmy petycje do grupy lotos o to aby zostali z Wybrzeżem i dawali kase na żużel...
    teraz widze że dużo ludzi nie ma w ogóle szacunku do tego co robi grupa Lotos dla Gdańskiego żużla...a szkoda:( bo gdyby nie Lotos jeździli byśmy na mecze do Lwowa
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  11. Powrót do góry    #11
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,871
    Kliknij i podziękuj
    464
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    Wnoszę o zmianę nazwy tematu na WTS Atlas - wątek klubowy. Jeszcze niby nie ma oficjalenej informacji o przedłużeniu umowy sponsorskiej z WTSem ale to chyba kwestia godzin. Myślę że wszyscy powinniśmy dbać o sponsora. Dotyczy to także nas tu na forum.:)

    pozdrawiam
    no nie!!! no co ty??? dla mnie sparta zawsze będzie SPARTĄ!!! i nieważne, że było kiedyś aspro, polsat, teraz jest atlas...w moim sercu zawsze jest SPARTA!!!
    wniosek o zmianę tematu wątku ODRZUCAM!!!:P:P:P

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    445
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomik to chyba ty jesteś śmieszny!!

    Nie podoba mi się temat wątku bo jeśli Atlas wykłada duże pieniądze na naszą drużynę i chce mieć nazwę klubu do dyspozycji to trzeba to uszanować. I ja szanuję tą firmę bo nie zostawiła nas nawet jak spadliśmy do II ligi. Tak więc troche szacunku a co pozostaje w sercach to indywidualna sprawa każdego.

    PS A w moim sercu też jest SPARTA.:)

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-05-2004
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    powiem wam tak jest ten Atlas i niech będzie lecz jakoś mi przez gardło nie przechodzi słowo Atlas jako drużyna.

    Zobaczcie jak wyglądają szaliki klubowe ATLAS nie to tak nie może być.

    Sparta była,jest i będzie

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po co robicie niepotrzbne zamieszanie. W poprzednim wątku, który został zamknięty był tytuł: WTS Atlas i jakoś nikt nie miał do niego jakiś uprzedzeń.

    Po drugie jak również chciałbym aby w tytule było: WTS Atlas Wrocław. Z całym szacunkiem dla Sparty ale tej nazwy już nie ma. Pozostała z naszych sercach i w postach lub rozmowach może ona być ale w tytule powinno być Atlas. Ten sponsor jest z nami od kilku dobrych lat i dla wrocławskiego speedway'a zrobił wiele więc szacunek się Im też należy.

    Zobaczcie jak wyglądają szaliki klubowe ATLAS nie to tak nie może być.
    Arturo: A ja mam szalik z napisem Sparta No.1 :)

    PS. Proszę tylko nie wszczynać jakiś kłótni, tylko prowadzi konstruktywną rozmowę z jakimiś uzasadnieniami.

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    445
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po co robicie niepotrzbne zamieszanie
    Wiesz nie chciałem robić zamieszania. Chodziło mi między innymi o to jak kibice Sparty podchodzą do naszego sponsora. Ale widze że np Tomik ma w ***** sponsora!! Każdy tu by chciał aby we Wrocku jedzili Hampel i reszta ale ciekawe kto za to zapłaci?? Tomik czy woojo?? Atlas to najdłużej sponsorująca obecnie firma oprócz Apatora i dzięki nim możemy oglądać żużel na najwyższym poziomie. Szanujmy Go!! I zapamiętajcie że to co w sercach to wasze ale za to nie utrzymacie zespołu żużlowego!!

    pozdrawiam:)

    /edit

    Słowami szanujmy zarówno siebie jak i innych forumowiczów!!!

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Jaka sparta gdyby byla tylko sprata to bysmy jezdzili w 2 lidze takze spokojnie :)calkowicie sie zgadzam z przedmowca gdyby nie bylo Altasa druzyny tez moglo by nie byc wiec..:)

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Róbcie sobie co chcecie ATLASOWCY!! w waszym sercu jest tylko firma sponsorująca...Jak będzie Atlas w temacie to na pewno nie będę pisał w tym temacie...śmieszni jesteście






  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Róbcie sobie co chcecie ATLASOWCY!! w waszym sercu jest tylko firma sponsorująca
    Gdyby nie ta firma to speedway we Wrocławiu by nie istniał. Więc ordobina szacunku się należy.

    Jak będzie Atlas w temacie to na pewno nie będę pisał w tym temacie...śmieszni jesteście
    Płakać nie będę

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-07-2002
    Postów
    1,989
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ej no przestancie sie spierac o nazwe watku, bo to ma tutaj naprawde drugorzedne znaczenie. Skoro wszyscy wiedza o co chodzi, niech temat zostanie taki, jakim zalozyl go woojo. A jesli moderatorzy beda chcieli ujednolicic wszystkie watki, to zapewne tak zrobia.

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-05-2004
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    albo jeszcze jedna propozycja dodajcie do wątku słowo Atlas i będzie po sprawie,wszyscy będą zadowoleni

    wiecie co zajmujemy sie jakimiś błachymi sprawami a ja widze tu całkiem inny problem

    wystarczyc spojrzeć ile mamy do tej pory wpisów na naszym wątku.

    z czego to wynika? wynika to z tego że wątek jest malo interesujący lub nie mamy o czym rozmawiać :( , tylko kucimy się o nazwe wątku.

    trzeba sie wziąć do roboty i o czymś sensownym pogadać żeby nasz wątek jakoś wyglądał.

    /edit
    Uzywaj opcji edycji postu.

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    14-02-2003
    Postów
    196
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    widze ze u nas z kontraktami cisza jak makiem zasial:)
    to kazdy sie kloci jaka ma byc nazwa watku:P

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    445
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Arik
    Spokojnie do końca listopada prezes obiecał że skompletuje skład także bądźmy cierpiliwi. Jeżeli cos się będzie przedłużało to wtedy możemy pomarudzić.:P

    Arturo
    Nie zawsze dużo zanaczy dobrze. Przecież nie chodzi o to żeby nabijać sobie posty.

    A z mojego punktu widzenia wszystko będzie OK trzeba tylko uzbroić się w cierpilowość. Jedyna rzecz o którą się boję to żeby Drabik nie stracił cierpliwości.:( Jarkek jestem pewien że zostanie. Sprawa obco chyba jest juz wyjasniona. Wszystko ruszy z kopyta jak tylko zostanie oficjalnie podpisana umowa z Atlasem.

    edit
    wafel (sorka za skrócenie )
    Zdecydowanie wolę ten skrót. mój nick wynika z tego że ktoś wcześniej odemnie zarejestrował się jako wafel.:)

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Drabol

    No co jest?? Sam mówiłes, że od poniedziałkuzaczną podpisywać kontrakty na przyszły rok. Oj widzę, że masz słabego informatora ;)

    Arturo

    Nic się nie bój o ilośc wpisów. Tak jak mówiłe wafel (sorka za skrócenie :P) liczy się jakoś a nie ilość.

    A jeśli chodzi o forumowiczów z Wrocławia to jest ich mało porównując z innymi miastami. Być może wrocławiaki więcej czytują niz się wpisują.

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Za Gazetą Wrocławską

    ŻUŻEL Spłacili dług Hlibowi
    Wtorek, 16 listopada 2004r.

    ŻUŻEL - Hans Andersen jest najbliżej Atlasa - potwierdził prezes WTS-u Andrzej Rusko

    Wczoraj do późnych godzin wieczornych działacze I-ligowej Stali Gorzów rozmawiali z młodzieżowcem Pawłem Hlibem na temat przedłużenia z nim kontraktu. Hlibem interesuje się również Atlas, ale wiele wskazuje na to, że 18-latek pozostanie jednak w Gorzowie.

    - W tej sprawie jestem sceptykiem. Obserwuję ją, ale na spokojnie- przyznał wczoraj prezes Andrzej Rusko. Szanse na sprowadzenie tego zawodnika chyba faktycznie nie są wysokie. Tym bardziej, że Stal pozbyła się wobec niego długów. Hlib zarobił w trakcie sezonu około 200 tys. zł, ale gorzowski klub długo zalegał mu z zapłatą połowy tej kwoty. Ostatnio rachunki wyrównał jednak wiceprezes Stali Władysław Komarnicki - przedsiębiorca budowlany, który brakujące pieniądze wyjął z własnej kieszeni. I Hlib szanse na pozostanie w Gorzowie zaczął oceniać na 80 procent. Wczoraj prowadził kolejną część rozmów z działaczami, ale parafowaniem nowej umowy się nie skończyło.

    Bardziej klarowna sytuacja wydaje się w temacie obcokrajowca. - To prawda, Andersen jest najbliżej WTS-u, ale niczego jeszcze nie podpisywaliśmy - stwierdził szef klubu. Ciekawostką jest, że bez klubu w Polsce wciąż pozostaje 5-krotny mistrz świata Tony Rickardsson.

    Jak już pisaliśmy, szefowie Atlasa zamierzają się rozstać z jednym ze swoich seniorów. Z naszych informacji wynika, że prezes Rusko nie jest wielkim zwolennikiem Sławomira Drabika, choć tego nie potwierdza. - Do tej sprawy też podchodzę spokojnie. W środę będziemy rozmawiać z menedżerem Sławka, Januszem Tobijańskim - przyznał. W przyszłym sezonie Drabik będzie już zawodnikiem 39-letnim, więc nie bardzo może pasować do koncepcji młodych wilków, ścigających się na ciężkich, przyczepnych torach wymagających żelaznej kondycji. Innych niż ten, na którym zwyciężył w Memoriale Nieścieruka. Ale to mimo wszystko jedna z najwyższych krajowych półek.


  25. Powrót do góry    #25
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,871
    Kliknij i podziękuj
    464
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    ja jeszcze odnośnie nazwy wątku. otóż przepraszam, jeśli uraziłem kogoś wpisując "sparta", zamiast "atlas". nie było to moim zamiarem. po prostu zawsze mówiąc o naszej drużynie używam słowa SPARTA, a nie atlas!!! spowodowane jest to tym, że kiedy zacząłem jeździć na żużel do wrocławia, to drużyna nazywała się SPARTA i jakoś przez te kilkanaście lat już tak mi w pamięci i sercu utkwiła ta nazwa. i przez ten czas nigdy inaczej nie mówiłem o naszej drużynie, aniżeli SPARTA, nigdy nie powiedziałem: sparta-aspro, sparta-polsat czy też atlas...dla mnie zawsze to będzie SPARTA!!! tak samo jak dla starszych osób, które pamiętają lata 50te, 60te, to zawsze będzie spójnia albo ślęza!!! i ja już nic nie zrobię, jeśli na tym forum wypowiadają się osoby, które naszą drużynę pamiętają tylko z nazwy atlas!!! dla nich raczej nigdy nie będzie to SPARTA!!!
    a poza tym wydaje mi się, że szefowie atlasu mają to gdzieś czy my tu używamy nazwy atlas czy SPARTA!!! a podejrzewam, że nawet nie wiedzą o istnieniu tego forum!!! zresztą gdyby swoje sponsorowanie użależniali od tego czy kibice używają nazwy ich firmy czy też nazwy, która większości kojarzy się w wrocławskim żużlem, to już dawno zabraliby swoje pieniążki i przestali się bawić z nami:) bo nie sądzę, żeby w jakiś sposób raziło ich to, że na czerwono-żołtych flagach wywieszanych na stadionie olimpijskim znajdują się napisy SPARTA (a nie atlas), a kibice krzyczą SPARTA, SPARTA, SPARTA (a nie atlas, atlas, atlas.....chociaż czasami można usłyszeć jak jakieś małolaty tak krzyczą-dla mnie to żenada, ale ja to tak odbieram). firma atlas weszła w nazwę drużyny dlatego, aby zaistnieć medialnie, a więc radio, tv, prasa (i nie mówcie mi, że także dlatego, aby tu pisać o naszej drużynie jako o atlasie:)) i nie może wymagać od kibiców, aby ci nagle zapomnieli o SPARCIE i zaczęli używać nazwy sponsora:):):)
    szanuję i jestem wdzięczny włodarzom atlasu, że zechcieli przez tyle lat wykładać pieniążki na naszych żużlowców. i mam nadzieję, że nadal będą to robić!!! i mam także nadzieję, że nie przestaną tego robić przeze mnie;););):P:P:P
    zapewne wielu z was ma inne zdanie na ten temat. chcę tylko zaznaczyć, że jakby co to ja mam rację:) i już!!!:P
    SPARTA, SPARTA, SPARTA...(sponsorowana przez atlas:):):))

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    445
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak już pisaliśmy, szefowie Atlasa zamierzają się rozstać z jednym ze swoich seniorów. Z naszych informacji wynika, że prezes Rusko nie jest wielkim zwolennikiem Sławomira Drabika, choć tego nie potwierdza. - Do tej sprawy też podchodzę spokojnie. W środę będziemy rozmawiać z menedżerem Sławka, Januszem Tobijańskim - przyznał. W przyszłym sezonie Drabik będzie już zawodnikiem 39-letnim, więc nie bardzo może pasować do koncepcji młodych wilków, ścigających się na ciężkich, przyczepnych torach wymagających żelaznej kondycji. Innych niż ten, na którym zwyciężył w Memoriale Nieścieruka. Ale to mimo wszystko jedna z najwyższych krajowych półek.
    To chyba sami sobie dzienikarze wydedukowali. Przecież Rusko wyraźnie powiedział że buduje młody skład oparty na jednym doświadczonym zawodniku. Chyba że mu się nagle coś odwidziało. I rezygancja ze Sławka to poważne wzmocnienie Włókniarza który byłby chyba głównym kandydatem do złota. Wszystko powinno się niedługo wyjaśnić.

    PS. Woojo ja też pamiętam czasy kiedy Sparta była Spartą i zawsze dla mnie tak będzie. Jednak nie jesteśmy Barceloną i obecnie mamy Atlas. A forum Sportsboard jest w pewnym sensie rodzajem mediów publicznych i powinniśmy potrafić docenić to co dla naszej Sparty robi firma Atlas. Wiesz niby tytuł wątku to pierdoła ale widać od razu kto tak naprawdę szanuje sponsora. i nie ma co śię więcej rozwodzic nad tym.:)

    pozdrawiam

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    121
    Podziękowania: 84 w 58 postach
    Witam.Jeżeli cytowany artykuł powyżej jest prawdą to gratuluje prezesowi wzmocnienia konkurencji.Nie bardzo wierze że Drabol po zimie nie da rady na torach przyczepnych no chyba że nie znamy do końca diagnozy po upadku w Slanach.Pozdrawiam//

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    woojo

    Z ich informacji a prezes tego nie potwiedza. Info maja slabe...
    Chyba to tez czytales ?:P

    "W środę będziemy rozmawiać z menedżerem Sławka, Januszem Tobijańskim "

    Czyli jutro.

    Ramzes
    Napisale od poniedzialku , a nie kiedy dokladnie :P
    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  29. Powrót do góry    #29
    Super Typer Grand Prix Awatar Petrov
    Dołączył
    26-07-2004
    Postów
    1,583
    Kliknij i podziękuj
    215
    Podziękowania: 49 w 32 postach
    Na sportowych faktach własnie podano że Hampelek zostaje w WTSie na 2 najbliższe lata...

    http://www.sportowefakty.pl/index.ph...&news_id=49179
    Wysłano z mojej Nokii 3210 za pomocą SNAKE II .

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Na sportowych faktach własnie podano że Hampelek zostaje w WTSie na 2 najbliższe lata...

    http://www.sportowefakty.pl/index.ph...&news_id=49179
    :):):):):):):):):):):):):)

    Teraz tylko Sławek i sklad mamy spokojny :) Junior ronek + chyba ktos z zewnatrz ale tu az tak wielkiego problemu nie bedzie :) A Drabski gada jutro :)

    Sparta Wrocław... ;)
    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach

    A wracajac do wątku ;) to ciekawa rzeczą byłby gdyby okazało sie ze bedzie 2 obcych... conajmniej dziwne :P Ale problemem by to nie bylo , gdyz wcale tych 2 miec nie trzeba...teoretycznie. Chyba ze ktos wprowadzi taki przepis...

    [b]
    /edit
    Apel do wszystkich.
    Prosze nie robic z forum czatu.
    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    A wracajac do wątku to ciekawa rzeczą byłby gdyby okazało sie ze bedzie 2 obcych... conajmniej dziwne Ale problemem by to nie bylo , gdyz wcale tych 2 miec nie trzeba...teoretycznie. Chyba ze ktos wprowadzi taki przepis...
    A swoja droga czy to nie paradoks...
    WTS i CKM byly za startem dwoch obco,a teraz moze sie okazac ze jako jedyne z druzyn maja komplet seniorow.....i obcokrajowiec w zasadzie nie jest potrzebny:)

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    121
    Podziękowania: 84 w 58 postach
    No nareszcie cos się ruszyło .Jesli wierzyc informacją SF jedna niewiadoma już sie pomału wyjaśnia.jeszcze tylko Drabol i mozna spokojnie zimowac.

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    445
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    SUPER!!
    I znowu Mały zaufał WTSowi na dwa lata. A pamiętam że co poniektóre osoby szczególnie z Leszna(chyba Abdullah) pisały iż Mały przez dwa lata wyciśnie WTS jak cytrynkę i wróci do domu czyli do Leszna. A tu proszę taka niespodzianka. A może wrocławska cytrynka ma dużo soku i jest z czego jeszcze wyciskać. Nie mnie to jednak osądzać.
    I tak został do podpisania tylko Drabik i chyba Świderski. Dobrze gdyby Świder podpisał z nami bo byłaby niezła rywalizacja w przygotowaniach zimowych. Bo wiadomo że najsłabszy poszedłby na mały kontrakt.
    No i nie ukrywam że liczę jeszcze na Hliba, jednak tu szanse sa niewielkie. A może Nowaczyk z Rawicza. Wszystko się wyjaśni do końca listopada jak obiecał Rusko. Na razie obietnicy dotrzymuje:)

    pozdrawiam

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2004
    Postów
    183
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to w końcu kamień z serca,Mały na kolejne 2 sezony w Sparcie :)Szkoda ino,że z juniorami nie wyszło,ale miejmy nadzieję,że z naszych też będzie pociecha i w myśl przysłowia "cudze chwalicie,swego nie znacie" będą wymierne efekty startów naszej młodzieży :)

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-05-2004
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no w końcu może jeszcze nie oficjalne lecz zawsze coś.Super.

    Co do Drabskiego ktoś(nie chce mi sie szukać) napisał że Rusko tym sposobem wzmocni Włókniarz, nie wydaje mi się,no chyba że Seba pójdzie jednak do Wybrzeża.


  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec Awatar Egzekutor
    Dołączył
    21-06-2004
    Postów
    760
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 14 w 8 postach
    no w końcu może jeszcze nie oficjalne lecz zawsze coś.Super.

    Co do Drabskiego ktoś(nie chce mi sie szukać) napisał że Rusko tym sposobem wzmocni Włókniarz, nie wydaje mi się,no chyba że Seba pójdzie jednak do Wybrzeża.

    seba jak pójdzie to do tarnowa koleszko!po co ma sie pchac nad morze jak do tarnowa ma bliżej i kasa się znajdzie.unia jak się wzmocni to liga w sumie będzie nudna,ale co tam.

  38. Powrót do góry    #38
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,871
    Kliknij i podziękuj
    464
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    A może Nowaczyk z Rawicza.
    oj raczej nie! przynajmniej ja nie chciałbym, aby jakikolwiek junior przychodził do sparty.....no ewentualnie hlib:P;)
    uważam, że należy postawić na ronka i a.płuskę!!! jeśli dostaną dobry sprzęcior, to pokażą, że stać ich na dobrą jazdę i mogą nieźle namieszać! tylko trzeba im zaufać!!!

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    290
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Gazeta.pl > Sporty motorowe > Żużel Środa, 17 listopada 2004




    Atlas stawia na Jamrożego




    Jakub Michalak 16-11-2004 , ostatnia aktualizacja 16-11-2004 21:26

    Wiele wskazuje, że podstawowym juniorem Atlasu będzie w sezonie 2005 Roni Jamroży, który wraca z wypożyczenia do Kolejarza Opole. - W klubie mamy Jamrożego i Ruszkiewicza. Nie musimy więc na siłę szukać młodzieżowca z zewnątrz, co wiąże się przecież ze sporym wydatkiem finansowym - przyznaje prezes WTS-u Andrzej Rusko

    Jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, że Atlas wzmocni junior ze ścisłej krajowej czołówki. Dziś szanse na taki transfer są minimalne. Krzysztof Kasprzak podpisał już bowiem nowy kontrakt z Unią Leszno, Krzysztof Buczkowski związał się wstępną umową z Polonią Bydgoszcz, a Paweł Hlib na 99 procent pozostanie w Stali Gorzów. Nad sprowadzeniem tego ostatniego poważnie zastanawiał się prezes WTS-u Andrzej Rusko. Jednak w ostatnich dniach jeden ze sponsorów Stali - Włodzimierz Komarnicki - z własnej kieszeni wypłacił żużlowcowi wszystkie zaległości za ubiegły sezon. Nieoficjalnie mówi się o kwocie 100 tysięcy złotych. W tej sytuacji raczej trudno sądzić, że Hlib odejdzie teraz z Gorzowa. - Z Pawłem wkrótce podpiszemy kontrakt, może stanie się to już w środę - mówi trener Stali Stanisław Chomski.

    Co ciekawe, Rusko przyznawał ostatnio, że nie prowadził żadnych rozmów z Kasprzakiem i Buczkowskiem. Wczoraj zaprzeczył także negocjacjom z Hlibem. - Nie rozmawiałem z nim o kontrakcie we Wrocławiu - mówi Rusko. - Z uwagą śledziłem tylko jego wypowiedzi na temat szans pozostania w Stali. Po ostatnich oświadczeniach zawodnika wychodzi na to, że woli on pozostać w Gorzowie.

    Jeśli nie Hlib, Kasprzak i Buczkowski, Rusce pozostałoby sprowadzenie kogoś z trójki: Marcin Nowaczyk (Kolejarz Rawicz), Adrian Gomólski (Start Gniezno), Janusz Kołodziej (Unia Tarnów). Jednak ten ostatni niemal na pewno przedłuży umowę z mistrzem Polski (zrobił to już inny junior Unii Marcin Rempała), a sprowadzeniem Nowaczyka wrocławski klub nie jest zainteresowany. - Wrocław się o niego nie pytał - przyznaje wiceprezes Kolejarza Dariusz Cieślak. - Marcinem interesuje się za to ZKŻ Zielona Góra.

    Pozostał zatem Gomólski, ale Rusko wyklucza tę kandydaturę. - To młody żużlowiec, ma 18 lat, więc żużla powinien uczyć się w innej kasie rozgrywkowej niż ekstraliga - mówi Rusko. Wiele zatem wskazuje, że Atlas postawi w nowym sezonie na wracającego z wypożyczenia do Kolejarza Opole Roniego Jamrożego i własnego wychowanka Andrzeja Ruszkiewicza. - Mamy swoich zawodników młodzieżowych. Nie musimy więc na siłę szukać juniora z zewnątrz, co wiąże się przecież ze sporym wydatkiem finansowym - argumentuje Rusko.




  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-05-2004
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    seba jak pójdzie to do tarnowa koleszko!po co ma sie pchac nad morze jak do tarnowa ma bliżej i kasa się znajdzie.unia jak się wzmocni to liga w sumie będzie nudna,ale co tam.
    Egzekutor

    No nie wiem czy to dobry pomysł ściągania Seby do Tarnowa lecz to decyzjia działaczy.Jakoś nikt go nie chce oprócz Częstochowy dlaczego ??? domyśl się sam....

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    445
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No nie wiem czy to dobry pomysł ściągania Seby do Tarnowa lecz to decyzjia działaczy.Jakoś nikt go nie chce oprócz Częstochowy dlaczego ??? domyśl się sam....
    Jeszcze niedawno byłes pewny że Hampel będzie jeździł u was a tu taki klops!! Tak więc panie jasnowidzu nie rzucaj słów na wiatr!;)

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    14-02-2003
    Postów
    196
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    poczekajmy jeszcze mamy juz Malego,Miska,Gape i Slabego mam nadzieje ze dzis kontrakt podpisze Drabski i sklad bedzie zamkniety moze Kolodziej dzis nie podpisze w Uni bo z tego co dzis pisza nie jest zaciekawie w rafineri wiec jeszcze poczekajmy:P a co do Ronka jak najbardziej trafny wybor niech sie chlopak objerzdza u nas i na naszym sprzecie

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawe co powiedzielibyście na Toniego Rickardssona w barwach wrocławskich.....

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    14-02-2003
    Postów
    196
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawe co powiedzielibyście na Toniego Rickardssona w barwach wrocławskich.....
    ja nie jestem za:P jakos nigdy go nie lubilem:P

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakos nie wierze w to ze Rickardsson zasilil druzyne z Wrocka. Mysle ze jednak pozostanie on na kolejny sezon w Tarnowie. A nasz zespol zasili zapewne Andersen.

Strona 1 z 22 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •