Pokaż wyniki od 1 do 40 z 40

Wątek: Start Gniezno 2007

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec Awatar Nalka
    Dołączył
    08-10-2003
    Postów
    1,001
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Start Gniezno 2007

    Nie ma chyba aktualnie żadnego aktywnego wątku Startu więc teraz już będzie. No i mam nadzieję, że kibice Startu nie wymarli na tym forum i dyskusja będzie się toczyć...
    A okazja do założenia tematu jest nie byle jaka- nasi zawodnicy wyjechali już na tor i śmigają aż miło :)


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    A okazja do założenia tematu jest nie byle jaka- nasi zawodnicy wyjechali już na tor i śmigają aż miło :)
    Moze i smigaja, ale 200m od stadionu w ogole ich nie slychac, :(
    Czlowiek chcial uszyc nacieszyc a tu zbita dupa:(
    Co nie zmienia faktu, ze Start nalezy do nielicznych ekip, ktorych zawodnicy smigaja po torze, za co im chwala:)
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A niedługo pierwsze sparingi. Już się nie mogę doczekać :) Mam nadzieję, że to będzie ciekawy i emocjonujący sezon. Kibice z Gniezna, żyjcie na tym forum! :)

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    03-01-2006
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    fajnie ze tak szybko wyjechali ale godzinka tych treningów za bardzo mi nie odpowiada (8.00 rano),a w piatek to sobie pojezdzili tylko do 9.00 jak dobrze słyszałem,wiec wiele nie moglismy zobaczyc (jesli to prawda)!! no ale najwazniejsze ze sa gotowi juz do wystartowania spod tasmy w pełnej obsadzie, hmmm czekam i jeszcze raz czekam na sparing,zeby zobaczyc w akcji młodego Jankowskiego,M.Jabłońskiego,M.Cieslewicza,K.Pecy ne,D.Cieslewicza,Gomólskiego no i reszte naszej ekipy razem z obcokrajowcami , choc przyznam, ze brakuje mi Tomka Cieslewicza sezon sie zbliza a ja coraz wiecej trace nadzieje na jego wystep w barwach Startu :( a szkoda !!!

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i mam nadzieję, że kibice Startu nie wymarli na tym forum i dyskusja będzie się toczyć...
    Nasi kibice (znaczy Startu :-) )chyba lubią ciepełko jedynie własnego forum - i toczone tam bitewki i wojenki :-)

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    19-05-2004
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pierwszy sparing sie odbył a tutaj cisza??

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany Awatar _jaskolka_
    Dołączył
    02-03-2003
    Postów
    2,856
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 118 w 63 postach
    Wie ktoś co z Jordanem Jurczyńskim ?
    Gdzies czytałam że kontuzja moze okazac się bardzo groźna, ponoć cos z kręgosłupem :(:(:(
    odpowiedź c) - czytam posty Mariusza dla beki

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec Awatar m_k
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    620
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jordan ma złamany jeden z kregow szyjnych !!!
    Został przewieziony do Poznania gdzie dzis ma zostac poddany rezonansowi magnetycznemu!!!!

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2002
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    START W EKSTRALIDZe


    Cześć
    Myślę, że ten młody i ambitny team z grodu lecha stać na awans do wyższej ligii.
    Pisanie się zacznie jak zaczną się mecze. Już widzę oczyma wyobraźni zielonogórskie wpisy )))))
    Oj będzie się działo oj będzie
    pozdr 4 All fans....

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    16-12-2003
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Ma ktoś rozpiskę biegów z Lukoilem ?

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec Awatar Nalka
    Dołączył
    08-10-2003
    Postów
    1,001
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiking, ja rozumiem, że wiara czyni cuda ale troche obiektywizmu nie zaszkodzi. Celem jest pierwsza czwórka i tego się trzymajmy.

    Jordan dziś przechodzi szczegółowe badania i po nich będzie można więcej powiedzieć na temat stanu jego zdrowia.

    Ma ktoś rozpiskę biegów z Lukoilem ?
    masz program z wczoraj na mailu :)

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    16-12-2003
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Natalka słoneczko możesz wysłać jeszcze raz program na przemosp2@wp.pl :) Z góry dziękuję :D

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec Awatar Nalka
    Dołączył
    08-10-2003
    Postów
    1,001
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Natalka słoneczko możesz wysłać jeszcze raz program na przemosp2@wp.pl :) Z góry dziękuję :D
    proszę :)

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    16-12-2003
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Dziękuję !!:D

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2002
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]Wiking, ja rozumiem, że wiara czyni cuda ale troche obiektywizmu nie zaszkodzi. Celem jest pierwsza czwórka i tego się trzymajmy.quote]

    Oj kobieto małej wiary :)))))

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,318
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    Wyczekujesz zielonogórskich wpisów, więc pozwolę sobie coś skrobnąć.

    Nie można skreślać przed sezonem żadnej drużyny, gdyż jest to sport, (i my w ZG po zeszłym sezonie wiemy o tym doskonale) w którym wszystko jest możliwe. Sport cholernie urazowy, defekty, taśmy, "gorszy dzień żużlisty", tor sprzyjający jednej drużynie etc. dlatego Twoja WIARA w awans nie może być kwestionowana. Wiara jako kibica Startu !!!


    Skoro odwiedzasz to forum, znaczy że przynajmniej w średnim stopniu interesujesz się żużlem. Spoglądając więc na drużynę gnieznieńską nie jako kibic Startu, czy Falubazu, a obiektywny znawca tematu - wciąż sądzisz, że Gniezno wywalczy awans ?

    Z wyjątkiem Krosna pozostałe drużyny mają szansę na czwórkę. ZG i Ostrów wydają się być poza zasięgiem. Lublin też na papierze jest silny. W Gorzowie i Grudziądzu również potrafią się ścigać. Więc na rany Pana Andrzeja, bałbym się w kwietniu mówić, że Falubaz awansuje, tym bardziej wydawać podobne sądy o Gnieznie.

    Chyba że rozmawiamy jako zapatrzeni w swoje drużyny kibice, to i owszem spotkamy się za rok w ekstralidze, a Walasek z Pepe przywiązą w finałowym meczu na 5:1 Golloba z Crumpem zdobywając DMP... ;)







  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2002
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    awans

    Pozdro dla kibiców Falubaza.
    Serce mi podpowiada, że awans Startu będzie, a zielonka baraże. :))))
    Jeśli kibice Staru nie wierzą w awans to kto ma wierzyć ???

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Co słychać u kontuzjowanych zawodników? Kiedy wracają na tor?

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,483
    Kliknij i podziękuj
    1,694
    Podziękowania: 4,342 w 3,130 postach
    Hm, jednej kwesti chyba nie kumam. Niech mnie ktoś oświeci i odpowie na moje pytanie. Po kiego czorta Gniezno i Gorzów tak zażarcie walcza o te 3 miejsce ? Zarówno Władek Komarnicki jak i działacze z Gniezna twierdzą, że może się okazać, iz to miejsce będzie premiowane barażem lub awansem. Niby racja tylko z tego co się orientuję (jeśli nie niech ktoś mnie poprawi) to ani Gorzów ani Gniezno nie są w stanie sprostać warunkom aby uzyskac licencję. Czyli co o tym mysleć ? Czyżby chodziło o ewentualne baraże i jeden mecz u siebie więcej ? Czy może chodzi jeszcze o coś innego czego pojąć nie mogę :D
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    19-06-2006
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co słychać u kontuzjowanych zawodników? Kiedy wracają na tor?
    wiem o tym:

    - Ando - ostanio jechal w Piraternie (4 pkt) tak wiec na Iskre (oczywiscie mecz w G-no) powinien byc juz gotowy w 100%

    - Jabol - niby ma wystapic w srebrnym kaska ,ale nie wiem czy pojedzie

    - Jurczynski - sezon z glowy nie pojedzie juz

    - Jensen - nie wiem co sie z nim dzieje nic ostatnio nie slychac o stanie zdrowia Pulpeta

    Tyle :]

    Mariusz byc moze chodzi o prestiz ;)lol. Jezeli juz sie awansowalo do pierwsej 4 czyli spelniono cel przedsezonowy, to nalezy wyznaczyc 2 cel o jaki bedzie sie walczylo w PO. My mielissmy wygrac wszystko u siebie, no niestety Falubaz wywiuzl z Gniezna 2 pkt. Wiesz ta walka chyba wcale nie jest tak bardzo zazarta - moim znadniem, jezleli jest szansa na wyzsza pozycje w tabeli to sie o nia walczy - chociaz nic raczje to nie da. Lepije wyglada 3 miejsce niz 4 ;)

    Pozdro.

  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    08-07-2006
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    właśnie tutaj chodzi o prestiż, nie można zrobić tak że awansowaliśmy do pierwszej czwórki wiec teraz wszystkie mecze odpuszczamy, to by było nie fair w stosunku do kibiców.


    moim zdaniem jeżeli powiększą ekstraligę a Gniezno bedzie moglo w niej wystartować to nie ma się co pchać do wyższej klasy rozgrywek, po to tylko żeby spaść w następnym sezonie (tak jak to uczynił rybnik). Wole oglądać fajne mecze w I lidze niź same porazki w ekstralidze. Poza tym i tak pewnie nie spełnimi wymogów licencyjnych (chodzi głównie o oswitlenie, bo słyszałem że dmuchane bandy mogą zawitać od przyszłogo sezonu na torze przy ulicy Wrzesińskiej).

    Pozdrawiam wszystkich fanów z Gniezna

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach

  23. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    08-07-2006
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Extra JBJ wraca na tor!!!

    coś czuję że 10 Września sykuje nam się świetny mecz pomiędzy Startem a Ostrowem. Jeżeli nasi wystawią w składzie czterech obcokrajowców to powinniśmy nawet wygrac to spotkanie. Juz teraz nie mogę sie doczekać :D

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Poszukuję szczegółowego wyniku "wyścig po wyścigu" (czas i kolejność na mecie) + licba widzów i nazwisko sędziego
    z meczu DM III Ligi 07.07.1956 roku pomiędzy Startem Gniezno a LPŻ Zielona Góra (mecz w Gnieźnie)!



  25. Powrót do góry    #25
    slavo
    jutro konferencja w Gieźnie i podpisy.

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec Awatar m_k
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    620
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sponsorem głownym na 2 lata została kampania piwowarska LECH PILS

    Kontrakty podpisali:

    Adrian Gomolski (2 lata)
    Kjastas Podzuks (2 lata)

    Dawid Howe (1 rok)
    Kaj Laukkanen (1 rok)

    Chwała dzialacza za zatrzymanie Gomolskiego i pozyskanie Kjastasa, ponownie Gnieznianie beda mieli chyba najlepsza pare juniorow w lidze.

    Ale Howe ?? brak słow niewiem co skłoniło działaczy do takiego ruchu.

    Laukkanen kiedys jezdzilw Starcie jeszcze za czasów Cegły, radził sobie całkiem całkiem, ale czy tak bedzie ponownie??

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Graty dla kibicow i dzialcze z Gniezna za dzisiejsze transfery!!!!

    Jestem tylko ciekaw na jak dlugo starczy wam Kasy???

    Gratki za podpisanie kontrakty z Podzkusem i za danie mu w lape 300 tys.zloty!!!!!

    Widac w Gdansku pan Polny ma rozum w glowie i nie szasta tak pieniedzmi!!!

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec Awatar Maldini
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    1,222
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje za podpisanie z Gomólskim i Podżuksem. Ciekawi mnie zwłaszcza sprawa pozyskania Łotysza i to jakich argumentów finansowych użyli działacze do przekonania tego zawodnika do startów w Gnieźnie. Zarówno Ostrów jak i Gdańsk nie zdecydowały się bowiem spełnić wygórowanych żądań finansowych tego zawodnika. Sytuacja finansowa Gnieźnian musi być więc dobra, przynajmniej na razie.

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    13-03-2003
    Postów
    82
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    SKad ten pomysl o lapowce? Masz jakies info na ten temat czy Ci w kiosku powiedzieli. Łotysz mial mniejsze zadania finansowe niz D Cieslewicz. A o kase to sie nie martwcie. Cale Gniezno pije Lecha weic damy rade :D

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-04-2006
    Postów
    960
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Stead w Gnieźnie

    "Simon Stead podpisał w sobotę roczny kontrakt ze Startem Gniezno."

    źródło->http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=4&k1_id=45&k2_id=101&dzial_id=361&news_id =159042&kom=1

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    300 tys. zł.? :D Dobre heh Po prostu działacze Gdańska i Ostrowa tłumaczą się, gdyż nie potrafią negocjować heh Jak można odczytać z tekstu o konferencji Puodżuks ma dużo mniejsze wymagania finansowe niż... Dawid Cieślwicz :) Więc o jakich 300 tys. mówicie? :)

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Gratulacje za budowe zespołu :) bardzo ciekawego,:):)
    Miło bedzie wpaść na Wrzesińską na wiosne, czekam teraz na derby Start-Psż :):):).
    Jak tam wygląda plan ;) montowania siedzisk na 1 łuku :P bo na betonie to siedzieć niezdrowo :P

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec Awatar m_k
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    620
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    300 tys. dla Puodzuksa?? Niezła bzdura!!!!
    To ciekawi mnie ile chce Yankes ?? moze z 500 ys. ?????

    A tak powanie, to Gniezno było dogadane z Kjastasem juz w zeszłym roku, tylko na starty w Polsce nie zgodziła sie jego mama.

    Bradzo sie ciesze z podpisania kontraktu ze Steadem, ten gosc moze byc prawdziwym liderem, ma na to papiery, tearz tylko kwestia sprzetowa, jak on do tego podejdzie.

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany Awatar Presso
    Dołączył
    22-09-2003
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 3 postach
    Gniezno było dogadane z Kjastasem tak samo jak Gdańsk :D już w minionym sezonie :D Widać mama zdecydowała ,że potrzebuje teraz TV, Lodówke i inne sprzęty AGD :D joke

    Pozdrawiam

  35. Powrót do góry    #35
    Początkujący
    Dołączył
    22-05-2003
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przed chwilą przeglądałem forum gnieźnieńskie i znalazłem tam pewna informację, która zasmuci wszystkich kibiców Startu. Podobno dzisiaj kontrakt z Ostrowem ma podpisać Łukasz Jankowski.Zaznaczam, że nie wiem, na ile pewna jest ta wiadomość. Na pewno wszystko wyjaśni się o 12:00, ponieważ na tą godzinę wyznaczono konferencję prasową w Ostrowie.

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2002
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Konferencja w Ostrowie jest faktycznie zaplanowana na 12:00, jednak na niej podadzą nazwisko nowego trenera (ta informacja również może mieć związek ze Startem Gniezno ;) ).

    Nie sądzę, aby padły jakieś nazwiska zawodników, ale nigdy nic nie wiadomo...


    Edit: Lech Kędziora nowym trenerem KM-u Ostrów (kontrakt na 1 rok).

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    13-03-2003
    Postów
    82
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bez nerwow. Co z Jankesem jeszcze nie wiadomo. Mam nadzieje ze bedzie mial na niego wplyw Jego Tata. Jesli Jankes nie podpisze przyjdzie 2 zawodnikow za niego( jak zostanie moze tez przyjda :P) Narazie wszystko idzie po naszej mysli :)
    Bedzie dobrze. Zobaczycie

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gniezno było dogadane z Kjastasem tak samo jak Gdańsk :D już w minionym sezonie :D Widać mama zdecydowała ,że potrzebuje teraz TV, Lodówke i inne sprzęty AGD :D joke

    Pozdrawiam
    To taki nie do końca joke :D
    Gdańsk świstnął Pedersena Rybnikowi sprzed nosa i wybulił nieeeezłą kasę :D. bYć może stwierdzili, że w szaleństwie też jest metoda i po co im taki Kjastas a może po prostu stwierdzili, że na razie zluzujemy :D

    pozdrówka
    ...:: pozdROWienia ::...

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec Awatar m_k
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    620
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do Kjastasa, to Start podpisął z nim kontrakt na granicy.
    Puodzuks jechał do Gdanska, a działacze "dorwali" go na granicy , dogadali sie w trybie expresowym, i jest w Gnieznie.

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-04-2006
    Postów
    960
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jan Krzystyniak nowym trenerem Startu Gniezno

    "Jan Krzystyniak nie będzie w przyszłym sezonie trenerem Złomrexu Włókniarza Częstochowa. Mieszkający w Lesznie szkoleniowiec postanowił przenieść się do pierwszoligowego Startu Gniezno."

    źrodło->http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=4&k1_id=44&k2_id=100&dzial_id=355&news_id =165227&kom=1

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •