Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 121

Wątek: Moto Grand Prix - sezon 2007

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Moto Grand Prix - sezon 2007

    Juz za 10 dni rozpocznie sie pierwsza w tym sezonie Grand Prix. 26 III natomiast bedziemy swiadkami pierwszych wyscigow w Jerez de la Frontera o "Gran Premio betandwin.com de Espana".

    W "sezonie ogorkowym" doszlo do wielu zmian ale chyba najwieksza niepsodzianka jest fakt ze roczna przerwe od startow zrobil sobie "Mad Max". Zobaczymy jak ta przerwa na niego wplynie i czy zdecyduje sie na powrot w nastepnym roku.

    Druga najwieksza sprawa ktora wydarzyla sie w przerwie zimowej to fakt ze z udzialu w MGP zrezygnowal team Telefonici Movistar dzieki czemu wiele znakomitych zawodnikow musialo zmienic barwy. 33-letni Sete Gibernau wicemistrz swiata z sezonow 2003-2004 przeszedl do Ducati Marlboro Team i bedzie sie staral zrehabilitowac za nieudany poprzedni sezon (7 miejsce). Marco Melandri natomiast przeszedl do Fortuny Hondy i w tym zespole bedzie bronil tytulu wicemistrzowskiego z ubieglego sezonu. "Czarnym koniem" sezonu moze byc mistrz swiata z ostatnich 3 lat (2003-125cc,2004-250cc,2005-250cc) mlody hiszpan Daniel Pedrosa ktory bedzie startowal w barwach Repsol Honda Team.

    To sa moi faworyci i mam nadzieje ze powalcza o sukcesy ale wiadomo ze mistrzem i tak bedzie Valentino Rossi :P

    W innych klasach juz nie ma tak jasnej sytuacji i kazdy ma szanse na koncowy sukces. W klasie 250cc glowne skrzypce powinni rozdawac Hiroshi Aoyama, Andrea Dovizioso, Alex de Angelis czy Sebastian Porto. Faworytow jest wielu i wcale nie powiedziane ze w walke nie wlaczy sie ktos inny (Anthony West, Marco Simoncelli). W klasie 125cc glownym faworytem (wedlug mnie) jest Mika Kallio. W ubieglym roku niespodziewanie tytul zgarnal mu Thomas Luthi i teraz fin powinien sie odkuc.

    Nie moge sie doczekac na poczatek sezonu. Moto Grand Prix to wielkie emocje gdzie walka trwa do ostatnich metrow.

    Jakie sa wasze oczekiwania, prognozy, typy?

    PZDR

    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2003
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam
    Mistrzem Moto GP bedzie Valentiono choc moze nie byc mu juz tak łatwo Melandri i Heyden oswoili sie juz z maszynami i moga zagrozic mistrzowi który bedzie chciał napewno godnie zakonczyc wyscigi motocyklowe (odchodzi do F1??:( Oby nie!!!)Melandri oststnie dwa grand prix i nie tylko pokazał ze nie bedzie zartów i dorósł juz zeby byc mistrzem ! Ale wierze w Valentino jakby nie bylo to wielki mistrz i umie sobie radzic z presja i atakami modych i bedzie mistrzem 2006!!!
    Zal jest Maxa to naprawde wielki kierowca i ta przerwa roczna jezeli wróci wcale mu nie pomoze tylko pogorszy sprawe
    W koncu Ducaty moga cos zamieszac od poczatku sezonu a nie na koniec jak jest juz wszystko jasne
    Pedrosa to jeszcze melodia przyszlosci moim zdaniem nie ma najmniejszych szans nawet nie zalapie sie do pierwszej piatki
    moje typy to 1 Vale 46!!! 2 Macio 3 Sete 4 Colin 5 Nicki

    pozdro

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam sie z Toba co do Melandriego. Po przesiadce przed ostatnim sezonem z Yamahy na Honde poczynil olbrzymie postepy co zaowocowalo siedmioma miejscami na pudle i w konsekwencji tytulem wicemistrozwskim. Na pewno on juz dorosl do tego aby zagrozic (mam nadzieje ze skutecznie) Rossiemu w walce o kolejny tytul. Co do Haydena to wedlug mnie jeszcze troche czasu musi uplynac zanim on zacznie liczyc sie na powaznie w walce o najwyzsze laury. Wiele osob mowi ze to wielki talent i ma szanse zastapic "Doctora" ale ja osobiscie w to nie wierze. Owszem w zeszlym roku byl na 3 miejscu wygral pierwszy wyscig w karierze ale to chyba jeszcze nie bedzie jego sezon. Najwieksze szasne na walke z Valentino daje Sete Gibernau. To juz beda najprawdopodobniej jego ostatnie podrywy i wedlug mnie bedzie chcial pokazac ze ubiegly sezon byl tylko wypadkiem przy pracy i jak szczescie bedzie z nim (Ducaty beda z nim :) ) to powinno byc dobrze i mam nadzieje ze tak bedzie. Daniel jest znakomitym zawodnikiem co potwierdza to w poprzednich 3 latach. Przeskok ze 125cc na 250cc byl w jego wykonaniu bezbolesny ale na pewno teraz bedzie mu bardzo trudno. Tak jak mowisz to melodia przyszlosci i to na pewno on ma najwieksza szanse zeby w przyszlosci zastapic na wiele lat Valentino na szczycie. Nadchodzacy rok bedzie dla niego przetarciem i mysle ze juz w nim osiagnie sporo. Wedlug mnie pierwsza piatka jest w jego zasiegu.

    1. Valentino Rossi
    2. Sete Gibernau
    3. Marco Melandri
    4. Nicky Hayden
    5. Daniel Pedrosa

    Tak to widze a jak bedzie zobaczymy.

    PZDR
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    GRAN PREMIO betandwin.com DE ESPAGNA

    Rozpoczely sie emocje. Dzis odbyly sie pierwsze treningi i kwalifikacje do pierwszej eliminacji tegorocznej Grand Prix.

    Pierwsza sesje treningowa w klasie MotoGP w ktorej nie uczestniczyl Rossi wygral Loris Capirossi na Ducati. Drugi byl Marco Melandri a trzeci Casey Stoner. Dopiero 10 lokate zajal Sete Gibernau. W drugiej pojawil sie juz Valentino i ja wygral zostawiajac za swoimi plecami kolejno: Capirossiego, Pedrose i Gibernau. Oczywiscie treningi nie odzwierciedlaja formy poszczegolnych zawodnikow ale chociaz mamy maly przeglad sytuacji.

    W klasie 250cc i 125cc zawodnicy odbyli jeden trening i jedna kwalifikacje. W "250" na treningu najszybszy byl Alex de Angelis. Dalej: H.Aoyama, Barbera, Lorenzo, Dovizioso. Na dzien dzisiejszy z Pole Position ruszy hiszpan Hector Barbera ktory wygral pierwsza kwalifikacje. W pierwszym rzedzie zobaczylibysmy obok niego Lorenzo, S.Aoyame i de Angelisa.

    W "125" na treningu najszybszy byl Simon. Dalej: Lai, Espargaro, Bautista i Kallio. Dopiero 22 byl obronca tytulu Thomas Luthi. Pierwsza kwalifikacje wygral Pesek przed Bautista, Simonem i Koyama. Luthi byl 10 a Kallio 6.

    Jutro kolejne treningi i kwalifikacje a w niedziele juz to na co czekam najbardziej czyli pierwsze powazne sciganie.

    PZDR

    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i pierwsza eliminacja juz za nami. Jestem optymistycznie nastawiony do sezonu za sprawa Pedrosy i zwyciestw hiszpanow w dwoch pozostalych klasach. Daniel pojechal fantastycznie i drugie miejsce to jego wielki sukces na poczatku przygody w klasie MotoGP. Znakomicie z czego rowniez bardzo sie ciesze spisal sie Toni Elias ktory do samego konca walczyl o podium. Na pierwszym zakrecie przyczynil sie do upadku Valentino ale mysle ze wloch moze miec pretensje tylko i wylacznie do siebie. To byl pierwszy zakret bylo bardzo ciasno i bardzo czesto dochodzi do takich sytuacji tak wiec nie wiem dlaczego mial tak duze pretensje do Eliasa. Jedyne co mnie martwi to fakt ze z powodu problemow z maszyna zrezygnowac musial z wyscigu Sete. Tak jak pisalem w poprzednich postach. Jezeli ten zawodnik nie bedzie mial problemow z motocyklami powinno byc dobrze. Niestety stalo sie inaczej i Sete skonczyl wyscig juz bodajze na 3 okrazeniu :( Wygral bardzo zasluzenie bo chyba prezentowal najlepsza forme przez caly weekend "Capirex" startujacy z Pole Position. W pewnym momencie na kole usiadl mu Daniel ale Loris nie dal sie zaskoczyc. Trzecie miejsce zajal niedoceniany przeze mnie Nicky Hayden. Uwazam jednak ze gdyby wyscig trwal jeszcze jedno okrazenie Nicky pozegnal by sie z pudlem. Rossi ukonczyl wyscig na 14 miejscu.

    Wyniki:

    1. Loris Capirossi
    2. Daniel Pedrosa
    3. Nicky Hayden
    4. Toni Elias
    5. Marco Melandri
    6. Casey Stoner
    7. Shinya Nakano
    8. Kenny Roberts jr.
    9. John Hopkins
    10. Makoto Tamada

    W klasie 250cc triumfowal zdobywca Pole Position Jorge Lorenzo. Drugi byl Alex de Angelis a trzeci Andrea Dovizioso.

    W klasie 125cc poza zasiegiem rywali byl hiszpan Alvaro Bautista. Drugie miejsce zajal (co jest duza niespodzianka mimo dobrej jazdy na treningach i kwalifikacjach) czech Lukas Pesek. Za nimi toczyla sie bardzo twarda walka o 3 miesjce z ktorej na tarczy wyszedl Mattia Passini wyprzedzajac na kresce Mike Kallio i Juliana Simona.

    Podsumuwujac mozna stwierdzic ze w walce Hiszpania - Włochy na razie gora Ci pierwsi 2:1.

    PZDR :)
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2003
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam
    Powiem tak jakby Rossi nie upadł to by wygrał! ale gdyby babcia miała....... no i własnie to jest sport i wszystko sie moze zdarzyc a pretensje mial do Toniego kazdy by mial tym bardziej to jest sam mistrz i wyscig bylby ciekawszy jakby Rossi jechał no trudno nastepnym razem bedzie lepiej
    Zawiódł mnie Marco spodzoiewałem sie ze naprawde bedzie walczyl o podium a zaskoczył i to bardzo Daniel Pedrosa pojechal jak stary wyga(jechal u siebie zobaczymy co bedzie dalej) Stoner tez pojechal niezle ale układ sie jescze nie jest znany Rossi napewno bedzie wygrywał a co z reszta przekonamy sie gdzies tak okolo za dwa trzy wyscigi
    i szkoda tego "biednego" Sete on naprawde ma pecha!!
    pozdro

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powiem tak jakby Rossi nie upadł to by wygrał!
    Marcus nie wydaje mi sie zeby Rossi wygral. Na treningach spisywal sie kiepsko. W kwalifikacjach byl chyba dopiero 9 tak wiec od samego poczatku mu nie szlo. W wyscigu wszystko moglo by sie zdarzyc ale trzeba pamietac ze Valentino po upadku mial wolna przestrzen przed soba i mogl sie skupic tylko na tym aby uzyskiwac jak najlepsze czasy. Mimo wszystko nie odrobil zbyt wiele sekund. W niedziele poza zasiegiem wszystkich (z wyjatkiem Daniego) byl "Capirex". Ogladajac wyscig odnioslem wrazenie ze Dani w pewnym momencie odpuscil i zadowolil sie drugim miejscem. Valentino na pewno jest nadal faworytem ale w Hiszpanii by wedlug mnie nie triumfowal. Co co zdarzenia na 1 zakrecie. Wedlug mnie taka walka jest normalna. Kazdy wie ze na poczatku jest twarda walka o jak najlepsza lokate i jest bardzo malo miejsca wiec takie sytuacje sie zdarzaja dlatego Toni jest wedlug mnie bez winy. Dla mnie bardziej dziwne jest gdy takie zdarzenia zdarzaja sie na ostatnim zakrecie tak jak to bylo rok temu podczas 1 eliminacji na tym torze.

    PS - Marcus wpadaj tu czesciej ;)

    PZDR
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2003
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Siemka
    Wiesz a mnie sie wydaje zeby wygrał zauwazyłes jego start naprawde był dobry jak na starty Vale:)i naprawde był zmotywowany zeby wygrac pierwszy wyscig ale no cóz upadł i tyle .A z czasami to wiesz jak jest czlowiek jak wypadnie z rytmu i upadnie to jakos nie moze sie pzbierac choc Rossi pare razy pokazał ze nawet jak wyjechal po za tor to jechal jak szalony chyba rok 2003:) wtedy tez wygral Loris! ale nie pamietam zeby upadł i musial gonic i to jeszcze na poczatku wyscigu ale pozyjemy zobaczymy jak bedzie dalej na pewno bedzie ciekawiej bo Vale bedzie musial gonic a Dukaty widac ze sa w formie i Hondy tez jadą
    A Toni tez moim zdaniem jest bez winy
    pozdro

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2003
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i postaram sie byc tu czestszym gosciem :)
    pozdrówka

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mam w pamieci jeden wyscig gdzie Vale i Sete od samego poczatku toczyli wyrownana walke ale na ktoryms okrazeniu Rossi sie przewrocil. Oczywiscie znajac go podniosl sie dogonil Sete i na ostatnich metrach go wyprzedzil :( Bylem wtedy strasznie zalamany. Nie pamietam gdzie to bylo ale chyba to byl rok 2003.

    Juz za...1,5 dnia kolejna runda. Tym razem "cyrk" zawita do Kataru i tam zawodnicy beda walczyc o zwyciestwo w Commercialbank Grand Prix of Qatar. W ubieglym sezonie triumfowali włosi. Wygral "Doctor" przed Melandrim. Na pudlo zalapal sie jeszcze Nicky Hayden. Obecni jezdzcy Marlboro Ducati Team zawiedli. Sete byl 5 a "Capirex" dopiero 10. Jak bedzie w tym roku? Standardowo najwieksze szanse na triumf ma Valentino ktory bedzie chcial sie zrehabilitowac za wpadke z Hiszpanii. W bardzo dobrej formie jak wiemy sa tez Ducaty a co za tym idzie powalcza na pewno Sete i Loris. Wierze rowniez ze wynik Daniela nie byl przypadkiem i w ten weekend rowniez powalczy o podium. Co do reszty moze byc roznie. Na pewno jest duze grono ktore bedzie walczyc o czolowke np.: Hayden, Melandri i mam nadzieje ze znowu Elias. Emocji na pewno nie zabraknie - tego jestem pewny.

    W pozostalych klasach bardzo trudno jest wskazac faworyta. Ubiegly rok przyniosl nam zwyciestwo Stonera przed Lorenzo i Dovizioso w 250cc a w 125cc triumfowali jezdzcy KTM Red Bull Racing. Wygral Talmacsi przed Kallio. Na pudle byl jeszcze Simoncelli.

    Zycze przezycia fantastycznych chwil przed telewizorem.

    PZDR :)

    NAPRZÓD HISZPANIO!
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2003
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam
    Obawiam sie tego wyscigu bo jak zauwazyłes kibicuje Valentiono ! kibicuje mu juz od 1997 roku (nie zebym sie tłumaczył;) ) napewno Rossi bedzie chciał za wszelka cene wygrac zeby mu czolowka nie uciekła a jak ktos bardzo chce to moze byc róznie choc Vale to wielki mistrz!ale podobno ma kłopoty z motorkiem a rywale z Ducati wydają sie byc silni jak nigdy, Honda Repsola tez jest w formie tylko Fortunie cos nie idzie w wyscigu stawiam na Sete nawet goscia lubie i nalezy mu sie zwyciestwo a i nawet mistrz swiata tylko ma pecha trafił na epoke Vale tak jak Max na poczatku na Micka a potem na Vale :))
    W 250cc mysle ze Lorenzo albo Barbera nie dadza nikomu szans! i są pretedentami do mistrzostawa
    125cc moze KTM ?? Mika Kalio ??

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fortuna Honda zawiodla? Nie przesadzaj! Toni zajal 4 miejsce - najwyzsze w swojej karierze w klasie MotoGP. Wczesniej w roku 2005 byl 6. Marco zajal 5 miejsce. Tu sie zgodze ze troche zawiodl ale to byl jego pierwszy start w nowym zespole. Musi sie jeszcze zgrac. Fortuna Honda zdobyla w Hiszpanii 24 punkty i to oni zajmuja 3 miejsce w klasyfikacji zespolow. Nie uwazam zeby oni zawiedli. Wprost przeciwnie - jestem zdania ze w Hiszpanii Fortuna byla czarnym koniem i oby tak dalej bo bardzo lubie zawodnikow startujacych w tym zespole. Co do jutrzejszego wyscigu to odnosze wrazenie ze Ducaty podobnie jak rok temu zawodza. Na wczorajszych treningach nie szlo im najlepiej. Zobaczymy jak bedzie w dzisiejszych kwalifikacjach. Mocno wierze w Sete i licze ze pech go w koncu opusci i zajmie miejsce na podium podobnie jak Dani. Wczoraj odbyly sie dwa treningi. Na pierwszym najszybszy byl Stoner ktory wyprzedzil "Doctora" i Edwardsa. Na drugim triumfowal Roberts jr zostaiwajac za plecami Stonera i Melandriego. To jednak tylko treningi i jak wiemy walka rozpocznie sie na dobre na 5 minut przed zakonczeniem kwalifikacji :)

    W 250cc pierwsza sesje kwalifikacyjna wygral Barbera przed Lorenzo i de Angelisem.

    W 125cc nokaut zespolu Master - MVA Aspar Team. Czolowe 4 lokaty naleza do tego zespolu: Pasini, Gadea, Bautista, faubel.

    Jak zwykle licze na hiszpanow i mam nadzieje ze powtorza sukcesy z Jerez de la Frontera :)

    No i jestesmy po kwalifikacjach w klasie MotoGP. Z Pole Position ruszy co jest wielka niespodzianka mimo dobrej jazdy na treningach Casey Stoner. W pierwszym rzedzie obok niego ustawi sie "Capirex" a dalej z czego bardzo sie ciesze Toni Elias. Pojechal dzis bardzo dobrze szkoda tylko ze na ostatnim pomiarze ostatniego okrazenia stracil tyle czasu. Mimo wszystko doskonaly wynik i oby bylo podobnie jutro. W drugim rzedzie kolejno "niedoceniany" Hayden, Pedrosa i Rossi. Pedrosa przyzwoicie a co do Valentino to sie ciesze z jego miejsca bo to chyba oznacza ze nie bedzie tak dominowal jak w latach poprzednich a to oznacza ciekawa walke przez caly sezon. Dopiero siodmy byl Sete ale jestem optymista bo widac bylo ze calkiem dobrze sobie radzil tylko nie wiem czemu nie wyjechal na ostatni "run" :(
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2003
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No moze troche przegiołem z tą"Fortuną' ale Melandri zawiódł i w dzisiejszych kwalifikacjach tez zawiódl!!
    A powiedz mi co to za nowy zespół ze maja nowego sponsora motocykl ten sam mechanicy ci sami tylko inne malowanie choc juz Marco jezdzil w "Fortunie":)Dla Toniego zgodze sie nowy zespół ale nie dla Marco:)
    A dzisiejsze kwalifikacje choc nie oglądałem to pełen szok;) Stoner pieknie pojechal i nie tylko dzis 0,5 sek lepiej niz Loris super!!!!!Yamaha chyba powoli dochodzi do siebie choc to jeszcze nie jest to 6 i 8 mejsce myslałem ze bedzie lepiej ale to są tylko kwalifikacje i powinno byc pudlo dla Vale ale masz racje ten sezon zapowiada sie bardzo emocjonujaco
    pozdro

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszystko wrocilo do normy czyli Rossi na czele :( Trzeba jednak przyznac ze zwyciestwo nie przyszlo mu latwo i musial sie sporo nameczyc z Haydenem. Trzeci byl zwyciezca sprzed dwoch tygodni Loris Capirossi. Moje "asy" tak sobie. Z 6 miejsca Daniela jestem zadowolony bo przez caly weekend mu nie szlo i miejsce ktore zajal jest wedlug mnie bardzo dobre. Toni byl 8 i jezeli ktos by mi powiedzial przed sezonem ze po dwoch pierwszych wysicgach Elias bedzie mial 21 pkt to wzialbym to w ciemno. Sete nie za dobrze. Mialem nadzieje ze bedzie pudlo no ale niestety nie wyszlo i czolowka mu odjezdza. 2 tyg temu bylismy swiadkami dobrego wystepu teamu Suzuki a dzis zarowno Hopkins jak i Vermeulen mieli klopoty z maszynami. Kolejny raz troche ponizej oczekiwan Marco ale chyba niektorzy po ubieglorocznym wicemistrzowskim sezonie z abardzo w niego uwierzylo. Zwyciezca kwalifikacji Stoner 5. Tak sie spodziewalem ze mimo bardzo dobrej jazdy na treningach w samym wyscigu nie da rady.

    W 250cc i 125cc kolejne zwyciestwa Hiszpanow. Lorenzo i Bautista powiekszyli przewage nad rywalami i bardzo sie z tego powodu ciesze.

    Najciekawszy wyscig to bez watpienia 125cc i walka o drugie miejsce z ktorego zwyciesko wyszedl Mika Kallio.

    Hiszpania - Wlochy 4:2 :)

    PZDR
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2003
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam:)
    Jednak jakby Toni nie " podcioł" Valentino w pierwszym wyscigu to by wygrał takie jest moje zdanie po zobaczeniu GP Katar
    Chodz ma dalej problemy z Yamaha (drgania) to jednak jest najlepszy i pokazal to w pełni w Katarze wygrał dzieki swoim umiejetnosciom za to go podziwiam :) ale chce zeby pokazał cos w F1!!!;)
    A co do reszty to Loris calkiem calkiem to nie jest mistrz typu Vale ale jak bedzie non stop na pudle to moze byc ciekawie pod koniec sezonu Sete mnie zawiódl liczylem na niego!,Dani i Toni chyba tak juz zostana w czolówce ale nie bedzie walki o zwyciestwo czwarte piate miejsce ,zawodzi Marco cos sie z nim stało myslalem ze bedzie tak jak rok temu walczył z Rossim albo przynajmniej z Niki i Lorisem! i tak jak pisałem nie moze byc wymówki ze nowy team
    125cc i 250cc nie oglądałem to nie moge sie wypowiadac;))) ale Lorenzo jest mocny i ladnie pokazal sie Locatelli w 125 Bautista nie daje nikomu szans !!
    Po trzech wyscigach cos juz bedzie wiadomo kto jest mocny a kto tylko pozory stwarza
    pozdro!

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bylo do przewidzenia ze Vale bedzie mocny i na pewno mimo tego ze nie poszlo mu na inauguracje to nadal bylem przekoanny ze to glowny faworyt do majstra i potwierdzil to juz w Katarze. Mysle jednak ze bedzie mu duzo trudniej zdobyc w tym roku tytul niz to bywalo w ubieglych latach. Stawka sie mocno wyrownala i bardzo duzo zawodnikow stac na sukcesy. W ten weekend juz Grand Prix Turcji i jak piszesz wiele sie wyjasni. Zobaczymy kto dolaczy do czolowki i kto zacznie powoli uciekac. Ja jak zwykle licze na Hiszpanow :)
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DANI COS TY ZROBIL?!?!?!

    Moglo byc tak pieknie a skonczylo sie tak niedobrze :( Juz mi nawet nie chodzi o zwyciestwo ale o pudlo. Szkoda wielka szkoda no ale sezon sie dopiero zaczal tak wiec wierze ze bedzie dobrze. Daniel troche przesadzil. Takie bledy zdarzaja mu sie bardzo rzadko ale jak widac w klasie MotoGP nerwy sa wieksze. Daniel jechal znakomicie. Ruszyl z dopiero 16 pola a mimo to walczyl o najwyzsze cele. Podobnie Marco ktory zasluzyl na wygrana. Cieszy mnie tez postawa Toniego. Zajal bardzo dobre 5 miesjce. Oby tak dalej. Valentino mial troche szczescia. Mysle ze biorac pod uwage jak przebiegal wyscig to skonczyl na dobrym 4 miejscu. Co sie stalo z Sete? Jechal znakomicie do polowy wyscigu a potem co? Znowu problemy z maszyna? A moze mial inne opony? Dopiero 3 wyscigi za nami a juz mozna mowic ze dla Sete to stracony sezon :(

    W 250cc fantastyczna walka ktorej dawno nie bylem swiadkiem. Czolowka ciagle sie tasowala a ostatnie kolko to byl majstersztyk. De Angelis powinien miec tylko do siebie pretensje o zaistniala sytuacje. Szkoda ze ucierpial na tym Barbera bo najprawdopodobniej on by to wygral a nie Aoyama. Wazne jednak ze nie wygral zaden "makaroniarz" :P Pecha mial tez Lorenzo no ale co zrobic. W 125cc standardowo czyli pelna dominacja Hiszpanow.

    Generalnie to chyba byl najciekawszy weekend w tym sezonie. Walki bylo mnostwo. Oby tak dalej.

    Hiszpania - Włochy 5:3 :)

    PZDR
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2003
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam:)
    Valentino miał troche szczescia???? ...napisz ze ,mial pecha bo jakby nie przesadzil na chyba drugim okrazeniu(za szybko chciał !!!) to moim zadaniem i chyba nie tylko moim to by wygrał!!!! ale to znowu gdyby...a nawet jeszcze jedno okrązenie dluzej i było by pudło!!
    To chyba Dani mial szczescie ze nie padało choc i tak upadł zle mu nie zycze ale to jeszcze nie temat na mistrza!!!! Vale by wygral bez dyskusji ale było jak było i Melandri wygrał i jest ok !!Rossi duzo nie stracił dalej jest w czolówce i walka jest wyrównana choc trzeba przyznac ze jak Rossi nie jedzie na czele to jest ciekawiej;))bo nie ma pewniaka!!!:)
    A co do Sete to postawilem na Niego ehh opony opony opony jeszcze brakuje im duzo do opon Michelin to to samo co Chris i Hopkins opony dobrze jechali ale jak sie opony konczą to nie ma rady
    Ale ogólnie jest ciekawie choc zyczyl bym sobie zeby Rossi prowadził w tabeli ale mysle ze sie nie zawiode!! i wygra mistrzostwo!! i....przejdzie do F1 I tam na miesza!!!:)
    250CM normalnie szok piekny wyscig kibicowalem Dovizioso:)zawsze czegos mu brakuje do zwyciestwa Aoyama wygral bo nie czekal na koniec okrazenia szkoda Alexa nalezało mu sie przynajmniej podium!ale i tak fart ze wyszedł z tego calo!!!ale wreszcie jest ciekawie w 250 i dobrze wogole jest ciekawie w 125cm 250cm no i Moto gp

    pozdrawiam

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wedlug Ciebie Valentino wszystko by wygral :) W niedziele jakos mnie nie powalil na kolana forma. Gonil gonil ale przewaga drastycznie nie topniala. Fakt faktem ze na koncu sie zblizyl do czolowki ale zawsze sie tak dzieje pod koniec wyscigu ze przewaga czolowki maleje. Jeszcze musialoby uplynac wiele kolek zanim Rossi by mogl myslec o pudle. Nie przekonuje mnie w tym sezonie i mam nadzieje ze juz tak zostanie. Tytul moze zdobyc ktos inny nawet Hayden albo jakis Włoch byle tylko nie on :) Co do tego pecha to nie przesadzaj. Popelnil blad i tylko moze miec o to do siebie pretensje. Daniel na pewno w tym roku nie bedzie walczyl o najwyzsze laury ale jestem przekonany ze za pare lat to o nim bedziemy mowic jako o nastepcy Valentino no chyba ze pojawi sie jakas nowa mam nadzieje Hiszpanska nadzieja :) Szkoda ze stalo sie tak a nie inaczej. Nie wytrzymal napiecia za bardzo chcial odrobic strate spowodowana bledem na wczesniejszym zakrecie i skonczylo to sie nastepnym bledem. Mogo byc pudlo a skonczylo sie tragicznie. Jednak jest mlody i cala przyszlosc przed nim :)
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2003
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam:)
    Moze nie wszystko Valentino by wygrał ale akurat to mysle ze by wygrał a ze pomalu odrabial ale zawsze odrabial a zreszta reszta(pierwsza piatka) tez jechala i to niezle!
    Tu chyba sie myslisz z tym ze jesczze duzo kółek do pudła smiem twierdzic ze jeszcze jedno!!! kółko i jest na trzecim miejscu!! Heydena by przeszedł spokojnie analizowałem czasy;))ale fakt faktem popełnił bład!!
    a pecha ma tylko dlatego ze jeszce swojego motocykla nie moze doprowadzic do porzadku (drgania) ale zobaczysz i tak bedzie mistrzem wspomnisz moje slowa;)!!
    Cos lubisz tych Hiszpanów:))))!!
    pozdro 46!!!

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Marcus ja wcale nie napisalem ze Valentino nie zdobedzie tytulu! Nadal uwazam ze to najbardziej prawdopodobne jest to ze to wlasnie on znowu odniesie sukces co nie znaczy ze tak bym chcial. Przez problemy Rossiego walka przynajmniej jest ciekawsza niz w ubieglych latach i z tego mozna sie cieszyc. Co do Hiszpanow to owszem bardzo ich lubie i zycze im zawsze jak najlepiej :) Jedyny Włoch ktorego lubie to Melandri :) Najlepsze jest to ze gdy Rossi widzi co sie dzieje to popelnia bledy. To dobry prognostyk na nastepne wyscigi. Mowisz ze odrabial straty - smiem twierdzic ze gdyby taka sytuacja miala miejsce w ubieglych latach to spokojnie by to wygral ale w tym roku jest inaczej. Vale ma problemy i juz tak nie dominuje!
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2003
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam
    z jednym sie zgadzam Rossi popelnia bledy i to jakie mu sie nigdy nie zdarzaly ale kazdy jest czlowiekiem i jeszcze mysle ze bedzie ich coraz mniej i za jakies piec wyscigów Rossi zdobedzie nawet niezła przewage
    A walka jest moze i ciekawsza ale rozumiesz mnie jak sie kibicuje Rossiemu to walka moze byc ciekawa ale o drugie miejsce ale teraz tak nie ma i trudno
    Juz za trzy dni nastepne GP tor mozna powiedziec ze jest nowy dla wszystkich i zobaczymy jak bedzie

    pozdrawiam

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oczywiscie ze Cie rozumie :) Ja od samego poczatku kibicuje Hiszpanom i normalna rzecza jest ze sie ciesze ze Rossi ma pod gorke w tym roku :) Oby tak dalej. Sezon jednak dopiero sie zaczal i jeszcze wszystko moze sie zdarzyc. Dzisiaj w Chinach pada. Ciekawe jak bedzie podczas samego wyscigu. Jak bedzie podobnie to znowu mozemy oczekiwac niespodziewanych rozstrzygniec.
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i jestesmy po kwalifikacjach i mam powody do zadowolenia :) Dani pojedzie z PP i mam nadzieje ze jutrzejszy wyscig bedzie dla niego szczesliwszy niz ostatni kiedy jadac na 3 pozycji sie przewrocil i stracil szanse na pudlo. Do pelni szczescia zabraklo mi tylko lepszego wyniku Sete. Na ostatnim kolku jechal po najlepszy czas z prawie pol sekundowa zaliczka ale na ostatnich dwoch pomiarach czasu stracil ok 1 sek. Ciekawe co sie stalo? Pewnie popelnil jakis blad :( Cieszy mnie miejsce Valentino :) 13 lokata czyli na poczatku wielki scisk gdzie o blad nie trudno. Mam nadzieje ze czolowka wykorzysta fakt ze Rossi bedzie musial sie przedzierac i juz Doctor nie da rady odrobic straty.

    W nizszych klasach zgodnie z oczekiwaniami. 250cc to triumf Hiszpanow. Barbera przed Lorenzo. W 125cc Kallio potwierdzil ze jeszcze nie sklada broni i bedzie sie bil o czolowe lokaty.

    PZDR
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2003
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam
    No i stało sie Dani wygrał runde;)musze przyznac ze był szybki ale i mial szczescie ze nie padalo bo jak wszyscy wiemy Dani jeszcze musi sie nauczyc jezdzic w deszczu to wlasnie charakteryzuje wielkich mistrzów jazda w kazdych warunkach !Ale cóz moge powiedziec Gratulacje !!!dla Daniego i Repsol Hondy !!
    Rossi jak wszyscy widzieli ..pech!! na podium napewno by wskoczył gdyby nie przednia opona no cóz mówi sie trudno to dopiero poczatek ale nie tak mialo wszystko wygladac problemy z Yamaha dziwie sie ze jeszcze ich nie usuneli fabryczny team na pewno maja pomoc Yamahy jeden z lepszych inzynierów no i kierowca Vale a tu czwarta runada a oni są jeszcze w lesie hmm zobaczymy jak usuna problemy i jak wrócą do Europy. Nie moge sie juz doczekac
    Strata 32 punktów to duzo i malo jak Niki bedzie w formie to moze byc ciekawie ale wierze w Vale ze pokaze ze jest naprawde mistrzem

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rossi mial chyba problemy z tylna opona o ile sie nie myle? Jechal na 5 miejscu pewnie by wskoczyl na pudlo no ale nie wskoczyl :) Stracil bardzo wazne punkty. Oczywiscie strata 32 pkt po 4 rundach to jeszcze zadna przewaga dla takiego zawodnika jak Rossi. Mysle ze jeszcze bedziemy go ogladac na pierwszych miejscach. Dani pokazal klase i oby tak dalej. Odniosl pewne zwyciestwo i teraz mozna tylko gdybac co by bylo gdyby 2 tyg temu nie stracil 3 miejsca :( Trudno. Cieszy mnie jego postawa. Udowadnia niedowiarkom ze to nie melodia przyszlosci a juz klasowy jezdziec ;) Sete znowu slabiutko. To fatalny sezon dla niego i mysle ze juz taki bedzie :( W nizszych klasach o wiele bardziej ciekawie niz w MotoGP. W 250cc zazarta walka o 1 i 3 miejsce. Gora Barbera ktory poradzil sobie z Dovizioso i Aoyama ktory pokonal Lorenzo i Takahashiego. W 125cc mimo poscigu Bautisty ostatecznie triumfowal Kallio ktory sie nie poddaje i tym zwyciestwem wrocil do gry o najwyzsze cele.

    Hiszpania - Włochy 7:3 :)

    PZDR
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2003
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witanko
    Juz za chwilke wyscig Moto Gp Dani na pewno sie modli zeby było sucho;) bedzie napewno ciekawieale Dani nawet jak bedzie sucho chyba nie da rady
    Rossi wreszcie dostal nowa rame i wibracje troche sie zmniejszyły od razu widac to po kwalifikacjach ale zobaczymy
    A w poprzednim wyscigu mial problemy z przednia opona a wymienili tylna i wtedy dopiero sie okazało ze to przód a nie tył dlatego zjechal bo juz faktycznie nie bylo sensu!
    pozdro

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2003
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Napisze tylko tyle...fuck fuck fuck;) jechał poprostu pieknie !!!!! dał popis!!! sila wyzsza ehh

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    20 minut temu napisalem ladne wypracowanko o wczorajszym GP ale zapomnialem sie zalogowac i wszystko szlag trafil wiec teraz tylko tak z grubsza.

    Vale wielki pech. Stracil pewne pierwsze miejsce. Nie mozna jednak zapominac ze inni zawodnicy tez maja pecha a Rossi w przeciagu calej kariery zazwyczaj nie mial problemow. Teraz jest inaczej i widac ze ma problemy. Traci 43 pkt do lidera. To duzo i malo. Do konca jeszcze 12 rund i moze to spokojnie odrobic ale z drugiej strony Rossi widzi ze czolowka mu odjechala i teraz za wszelka cene bedzie chcial odrobic straty a taka jazda to mozliwe bledy. Zobaczymy jak to bedzie. Na pewno nie mozna go przekreslac. Wczoraj nie spodobal mi sie tylko jego atak na pierwszym zakrecie po ktorym olbrzymie klopoty mieli Sete i Colin a o De Puniet juz nie wspomne. To jednak pierwszy zakret na ktorym zawsze jest ciasno wiec musze mu wybaczyc. Daniel gdyby nie fakt ze zajechal opony to by pewnie dojechal na 1 miejscu. Stalo sie inaczej bo po prostu Marco i Loris byli wczoraj lepsi i tyle. 3 miejsce jest jednak tez bardzo dobre. Drugie PP z rzedu drugie pudlo z rzedu 4 miesjce w generalce z tylko 10 punktowa strata do lidera. Jest bosko :)

    W nizszych klasach jak zwykle najwiecej walki. W 125cc wielki pech Bautisty. Bylby minimum drugi a tak stracil kolejne 7 pkt do Kallio. W 250cc Dovizioso chyba poza zasiegiem. Jedyny zawodnik ktory za kazdym razem stoi na podium. Brakuje mu jednak zwyciestw i w tym upatruje szansy dla glownie Jorge ktory mam nadzieje ze sie przebudzi.

    W tym sezonie mistrzostwa ogladam na szwedzkim Eurosporcie. Niestety nie rozumiem tego jezyka wiec mam czasem problemy i przypuszczam ze tydzien temu tak bylo. Widzialem ze Valentino zmieniaja tylne kolo i dlatego o tym napsialem. Dzieki za wyjasnienie i przy okazji jeszcze jedno pytanko. Co sie stalo z Bautista? Zabraklo mu paliwa?

    Hiszpania - Wlochy 7:4 przed nami GP Wloch tak wiec dominacja tego kraju :(

    PZDR :)
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2003
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam
    Tez myslałem ze Alvaro zabrakło paliwa i tak tez mówili komentatorzy ale ruszył dalej i podobno to tylko mała awaria motocykla "ładna mi mala awaria" i w sumie nie wiadomo co sie dokładnie stało
    A wczoraj w pierszym zakrecie to Rossi uciekał przed ...juz nie pamietam zeby nie dostac w bok i dlatego tak wyjechał i stało jak sie stało pamietaj ze Rossi musi teraz uwazac i nie moze sobie pozwolic zeby on kogos udezył ani nikt jego i dlatego teraz tak mocno wyjechał bo jak nie to by lezał
    A w 250ccm jakos nie lubie tego Jorge wydaje sie ze chce isc po trupach i zero przyjazni i kulturalnej jazdy i dobrze ze nie dojechal troche cham jestem co?;)ale nie lubie go i tyle to Dani jest lepszy juz nie mówie pod wzgledem scigania ale chocby człowiekiem !
    pozdro

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Daniel jest najlepszy i nie mam co do tego zadnych watpliwosci. Tak jak Ty chyba najbardziej lubisz Vale tak ja lubie Daniego :) Lorenzo jest Hiszpanem ktorych lubie i tyle :) Co do zajsc na pierwszym zakrecie to chyba widzialem to troche inaczej niz Ty no ale to zrozumiale bo punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia ;) Tym zawodnikiem o ktorym mowisz byl chyba De Puniet i wedlug mnie to najwiekszy pechowiec weekendu. Chcial sie pokazac z dobrej strony przed wlasna publicznoscia pojechal bardzo dobrze jak na niego w kwalifikacjach a tu na pierwszym zakrecie taka niespodzianka. Za nami 5 eliminacji i po nich widac ze walka bedzie do samego konca i szykuje nam sie najlepszy sezon od ladnych paru lat.

    PZDR
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2003
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam
    Ja wiem czemu piszesz ze bedzie to najlepszy sezon od lat:) ale nie łudz sie :)
    pozdrawiam!!! VALE 46!!!!!!:)

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To tez jeden z powodow ale nie najwazniejszy :) Rossi dominuje juz bardzo dlugo i juz sie przyzwyczailem do tego. Bardziej chodzi mi o to ze po prostu walka jest wyrownana i tak naprawde nie mozemy sie spodziewac kto wygra dany wyscig bo jest bardzo duzo kandydatow na to miejsce. Oczywiscie zycze sobie aby po tytul siegnal Daniel albo chociaz ktos inny niz Vale. To pierwsze bedzie bardzo ciezko osiagnac a drugie...? Kto wie :)
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Marcus mozesz byc spokojny. Rossi przedluzyl kontrakt wiec jeszcze troche go poogladamy. Przed nami Wlochy tak wiec spodziewam sie jego dominacji. Jest murowanym kandydatem do pierwszego miejsca wedlug mnie mimo niepowodzen w tym sezonie.
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fantastyczna niedziela :) Moze wyniki mniej mnie ciesza ale walka na torze - pierwsza klasa. W kazdym wyscigu emocje i o to w sporcie chodzi :) No ale po kolei. Klasa mistrzowska to powrot wielkiego mistrza do czolowki. Wygral i nadrobil troche punktow ale do najlepszych wciaz mu daleko. Loris i Nicky potwierdzili ze walcza w tym roku o najwyzsze cele. Daniel - 4 miejsce jest dobre. Chyba nawet za dobre jak na jego niedzielna jazde. Ciagle trzymal sie w czolowce nie odstawal od najlepszych ale czegos mu brakowalo. Mysle ze brak pewnosci. Sete - bardzo dobry wyscig. Na moment stracil duzo dystansu myslalem ze to znowu to samo co w poprzednich eliminacjach ale potem doszedl czolowke wiec to chyba jakis blad czego nie widzielismy przez cholerne reklamy. Generalnie GP bardzo fajne i oby tak dalej. W nizszych klasach tez walka. Jorge odniosl 3 zwyciestwo w sezonie i bardzo mnie to cieszy. Mial ostatnio troche problemow i dobrze sie stalo ze udalo mu sie teraz wygrac. Dovi kolejny raz na podium. Wielka klasa. W 125cc Bautista nadal kroczy do mistrzostwa.

    Hiszpania - Włochy 8:6
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2003
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam:)
    Masz racje fantastyczna niedziela ale tylko w Moto GP choc i tak nie do konca za malo Rossi nadrobił ale mysle ze teraz bedzie z górki w 250 liczylem na Dovizioso Kibicuje mu :)cos nie moze wygrac a tego Lorenzo to poprostu nie cierpie:))do Bautisty w 125 nic nie mam a tego to poprostu nie moge zniesc az wstyd myslec co ja mu zycze podczas wyscigu;)
    w Moto GP Rossi dał pokaz naprawde jazdy mistrza szkoda ze wczesniejsze gp nie ukonczył nie ze swjej winy juz było by duzo duzo mniejale jeszcze 12 lub 11 GP mozna wszystko nadrobic choc napewno nie bedzie łatwo presja jest i bedzieale reszta tez musi uwazac bo jeden upadek albo defekt i Vale juz siedzi na "karku" 34 punkty to duzo i mało a mysle ze pech Valentino sie juz skonczył!! i teraz tylko bedzie do przodu moze nie zawsze wygra ale bedzie w podium bedzie zawsze a moze i bedzie rekord wygranych w sezonie to by dopiero było !! prezes Yamahy juz byl drugi raz na GP jak by teraz nie ukonczyl to by chyba polowe pracownikow zwolnił:)))
    sorki ze tak bez ładu i skałdu

    pozdro marcus46!!!!!!!!

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rekord wygranych w sezonie? Nie w tym roku. Stawka jak widzimy jest bardzo wyrownana i kazdego z czolowki stac na triumf. W zeszlych latach to glownie dominacja Vale i czasami ktos inny zaskoczyl najczesciej Gibernau. Teraz jest inaczej i mysle ze to nie przypadek. Ja czuje do Rossiego to samo co Ty do Lorenzo :)
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za niecala godzine rozpoczna sie kolejne emocje. Gran Premi Cinzano de Catalunya. Mam wielka nadzieje ze Hiszpanie na swej ziemi beda dominowac i sprawia ze weekend bedzie dla mnie bardzo udany :) O klase 125cc i 250cc sie nie obawiam i mysle ze raczej na 100% chlopcy beda walczyc o zwyciestwa. Gorzej jest natomiast z klasa mistrzowska gdzie po wczorajszych kwalifikacjach troche moje prognozy musialem przystopowac. Najlepszy Hiszpan (Daniel) dopiero na 11 miejscu! Bedzie ciezko ale wierze ze beda sie szybko przebijac do przodu tak zeby czolowka nie odjechala i zarowno Dani jak i Sete powalcza o Victorie. Daniel wygral dzis rano sesje treningowa. Wiadomo ze to o niczym nie swiadczy ale na pewno dobrze to podzialalo na jego psychike :) Tak wiec zycze milych emocji i spadam juz przed ekran.
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gibernau Capirossi Pedrosa Melandri de Puniet i chyba jeszcze dwoch zawodnikow lezy na pierwszym zakrecie :( Przykra sprawa :( Marco chyba najbardziej ucierpial. Mam nadzieje ze to tylko ogolne potluczenia i wszystko bedzie z nim dobrze. Dla mnie osobiscie wypadek nie skonczyl sie az tak zle bo w powotrce pojedzie Daniel i dla mnie to jest najwazniejsze. Oby w powtorce wszyscy pojechali calo i zdrowo.

    We wczesniejszych wyscigach klase jak zwykle potwierdzili "mocarze" tego sezonu czyli Alvaro Bautista (125) i Andrea Dovizioso (250). Bardzo fajne wyscigi ktore trzymaly w napieciu do samego konca. W 125 cale pudlo Hiszpanow i na czele 4 jezdzcow Mastera :) W 250 szalencza pogon Lorenzo zakonczona na drugim miejscu. Powtarzam sie ale ten sezon jest wyjatkowy. Nie przepuscilem jeszcze ani jednej rundy i mam nadzieje ze zostanie tak do konca bo warto ich ogladac w tym roku.

    PZDR

    PS - Znowu problemy - normalnie szok!

    Nie bede nic pisal o dzisiejszym wyscigu w klasie MotoGP :(
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2003
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja napisze tylko o Moto GP!:)
    Witam!
    Dzis w Moto GP było strasznie ale skonczylo sie na strachu Melandri doszedł do siebie napewno jest mocno potluczony Sete ma złamany obojczyk czeka go mała przerwa
    Capirex jakis wylew wewnetrzy zostal zabrany do szpitala ale mysle ze wszystko bedzie ok jak chce walczyc to musi sie wykurowac jak sam mowil to bardzo wazny weekend nie mozna popelnic bledu(jak oglądałem to nie była jego wina tylko Sete ja wiem ze Sete nie chcial itp ale stalo sie i trudno:( ) i ulec kontuzji (tak jakby wykrakal)za tydzien juz nastepne GP Holandi i jak znowu nie pojedzie to juz duzo punktów straci
    Dani chyba za bardzo chcial tak jak Stoner.... mlodosc brak doswiadczenia ? jeszcze troche nauki przed nimi !!a Doctore znowu wszystkich leczy i dobrze bo mu sie nalezy trzeba przyznac ze jest najlepszy w stawce pokazuje co potrafi i teraz widac ze walczył z motocyklem na poczatku sezonu !ale kłopoty juz za nim nareszcie ale co stracil to starcil :(
    Mozna by teraz gdybac jakby ukonczyl te dwa Gp ktorych nie ukonczył i te pierwsze w którym zdobyl 2 punkty niech by tylko zdobyl po 16 punktów a wiemy ze bylo by ich wiecej to juz by mial przewage przynajmniej ze 20 punktów jak nie wiecej (nie chce mi sie liczyc:) )ale moze i lepiej tak jest ciekawie i Vale musi pokazywac swój najwyzszy kunszt,by wygrac!!
    Za Tydzien GP Holadnii tor który bardzo lubi i powinno byc niezle!:) potem Wielka Brytania tez powinno byc pierwsze miejsce!:) tak wedlug moich wyliczen ze trzy GP Rossi moze nie wygrac a reszta powinna pasc jego łupem!!!!!
    pozdrawiam

    VALE 46:)


  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mozna by teraz gdybac jakby ukonczyl te dwa Gp ktorych nie ukonczył i te pierwsze w którym zdobyl 2 punkty niech by tylko zdobyl po 16 punktów a wiemy ze bylo by ich wiecej to juz by mial przewage przynajmniej ze 20 punktów jak nie wiecej (nie chce mi sie liczyc:) )
    Gdyby Dani w tym sezonie sie dwa razy nie przewrocil to tez by mial minimum 32 pkt wiecej i jego sytuacja wygladalaby zupelnie inaczej :) Nie ma co gdybac. Stalo sie i tyle. Ja sie ciesze bo przynajmiej sezon ciekawszy tylko martwi mnie to ze Rossi juz 3 raz wygral w tym sezonie :(

    Hiszpania - Wlochy 9:8 :(
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2003
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie bedziemy sie licytowac ;)dobrze wiemy ze Rossi juz byłby liderem i to z duza przewaga!! a sezon jest ciekawy to racja tylko Rossi móglby juz byc liderem i było by ok:)
    A martwi Cie ze Rossi juz trzy razy wygrał wiesz dobrze tak jak ja ze jeszcze wygra przynajmniej z piec razy!!!!!!!!!!!
    pozdro VALE 46:)

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Marcus nie obraz sie ale dla mnie takie gdybanie jest glupie. Specjalnie Ci napisalem o Danim zebys zauwazyl ze inni tez mieli pecha. Takie rzeczy sa wkalkulowane w sport i nalezy sie z tym liczyc. Oczywiscie ze mnie martwi ze Rossi zaczal wygrywac bo to oznacza ze ta tendencja utrzyma sie juz raczej do konca sezonu i pewnie zgranie tytul a tego nie chce.

    PZDR
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2003
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    witam
    "Toczek" ja sie nie obrazam bron boze bo nie ma za co tylko tu dwoje dyskutujemy i to ostro:) na temat Moto GP ale napewno duzo osób to czyta i chetnie by sie przyłaczyło
    a te gdybanie i tak wiesz ze ja mam racje ale to tylko gdybanie i tak zostanie a Rossi i tak wygra bo dobrze wiesz ze jest najlepszy :)!
    pozdro Vale 46!:)

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiem ze tylko my tu dyskutujemy i bardzo mnie to martwi :( Co do Twojej racji to nadal Ci jej nie przyznam bo dla mnie gdybanie jest bez sensu. Co z tego ze "gdyby" dojechal to bylby liderem? Nie dojechal i to jest najwazniejsze. Sezon uklada sie tak a nie inaczej i tyle. Gdyby Sete nie mial pecha to bylby juz mistrzem 2 lata temu. Gdyby Loris nie mial pecha to bylby liderem. Gdyby Dani dojezdzal bylby w czolowce :) Nie ma bata. Gdybanie jest glupie i tyle. Rossi nie jest liderem bo nie jest tak dobry jak w minionych latach ale to nadal (tego niegdy nie ukrywalem) glowny kandydat do tytulu :) Zapewniam Cie ze z mojej strony to nie jest ostra dyskusja ;)

    PZDR
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •