Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 91 do 121 z 121

Wątek: Moto Grand Prix - sezon 2007

  1. Powrót do góry    #91
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2006
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak Chmielewski ma być wielki i dać temu "sportowemu" narodowi powody do dumy ;), to chociaż raz w pierwszym sezonie powinien stanąć na podium. Jeśli będzie inaczej, to nie wróżę mu większej kariery. Ale nawet jak się pokaże w późniejszych sezonach, to może cóś ruszy w polskich motocyklach. Na pewno eurosport zmierzy zwiększoną oglądalność. Sygnał pójdzie do padoków i sponsorów, i może zacznie się szukanie i promowanie młodych polskich talentów. Wtedy siłą rzeczy będziemy mieć więcej zawodników w GP niż Czesi czy Węgrzy.

  2. Powrót do góry    #92
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2003
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam
    No moze sie troche zagalopowałemz tymi podiami Andrzeja ale zawsze bylem optymista :P
    Ale dobrxze bedzie jak zajmie choc jedno podium i bedzie reguralnie w pierwszej ósemce
    Na pewno jazda Andrzeja zwiekszy to oglądalnosc w eurosporcie chy chyba i tak jest duze szczególnie wyscigi;) a moze w koncu ktos sie zainteresuje tak na powaznie torem wyscigowym z prawdziwego zdarzenia a nie taki tor Poznan ,mamy Kubice teraz Chmielewskiego moze cos sie ruszy oby!!!!:)
    A juz niedługo GP Portugali moze byc ciekawie cos mam przeczucia ze Rossi nie ukonczy obym sie mylił !!!!!;) i wreszcie o normalnej porze !!!:)

    ps Toczek Ty mnie nie wkur...tylko troche denerwujesz:P nie jestem taki otwarty jak Ty;P a i zauwaz ze ja to moze nie całe Włochy a tylko Valentino i Andrea:)!!! o czywiscie lubie jeszcze innych ale tym glownie kibicuje i jak zauwazyłes do Sete tez zbytni nic nie mam a i do Daniela tez

    pozdro VALE 46

  3. Powrót do góry    #93
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2003
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam
    Po dzisiejszych treningach wowwwwww
    Camel Yamaha na dwóch pierwszych miejscach dawno tego nie bylo jak wogóle kiedys to było Heyfen trezci juz zapraszam na wyscig jutrzejszy nepewno bedzie bardzo ciekawie chciałbym zeby Rossi wygrał a Heyden tak byl z ...piąty ale Rossi ten tor niezbyt lubi ale pasuje on Yamasze a ze Rossi jest mistrzem nad mistrze to bedzie nie wazne czy on tor lubi czy nie tylko jak motor bedzie jechal to poprostu wygra !!!! jutro moze sie cos juz wyjasnic!!!!
    pozdro VALE 46

  4. Powrót do góry    #94
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2006
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No, Pedrosie chyba polecą po premii :). Narobił smrodu aż miło. Nie lubię Haydena, ale wolałbym, żeby Rossi nadrobił punkty w walce, gdzie rywal nie zostaje zabrany z toru przez innego jeźdzca. Co innego, jak Hayden wypadłby z własnej winy, ale tutaj to było po prostu przykre do oglądania. Żal chłopaka. Inna sprawa, że chyba myliłem się co do team orders. jakby nie było, Pedrosa na pewno nie kierował się team orders, nawet jeśli takowe były ;).
    Co do Vale, to chyba nie ryzykował przez dłuższą część wyścigu, dopiero w końcówce pokazał, że potrafi z maszyną wyczyniać harce niedostępne dla innych. Elias przez sporą część wyścigu oszczędzał opony, bo wiózł się na kole albo Edwardsa albo Rossiego. Oczywiście bardzo roztropna taktyka i to mu się chwali.

  5. Powrót do góry    #95
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2006
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No co jest drogie Groenholmy (Marcus) i Puyole (Toczek)? Nic nie piszeta. A tu już parę godzin po wyścigu?

  6. Powrót do góry    #96
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pankuba a co ja moge napisac po takim wyscigu? Swoja droga to dzien sie zaczal dla mnie fatalnie bo rano obudzila mnie moja kochana mama i oznajmila ze musze jechac na dzialke bo jest tam cholernie duzo roboty :( Nie mialem wyjscia i wydarzenia z Estoril zobaczlem dopiero w powtorkach. Daniel odpierdzielil najgorsza rzecz jaka mogl odpierdzielic :) Nie wiem co go ugryzlo. Juz wczesniej zauwazylem ze bardzo "odwaznie" wszedl pod Haydena. Przynajmniej nie mozemy mowic o jego nieuczciwym zachowaniu :) Team orders nie bylo :) Jedyne pocieszenie to na pewno postawa Eliasa ktory chyba zaszokowal wszystkich nawet samego siebie. Wielkie brawa. Walka o tytul jeszcze trwa :) Do boju Repsolki!!!

    PZDR
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  7. Powrót do góry    #97
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2006
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No cóż, wykażę się empatią i wyrażę smutek z powodu cierpień szanownego kolegi Toczka :) Myślę, że kolega będzie miał jeszcze sporo powodów do radości, bo Pedrosa coś tam pokaże w następnym sezonie dla stworzonych dla niego 800-setkach. A myślę, że jak ten chłopak z lizakiem w buzi przejdzie do najwyżej klasy, to dopiero wtedy Vale znajdzie godnego przeciwnika.
    Toczek, z całym szacunkiem dla Twojej mamy, ale w następnym sezonie należy przedstawić jej grafik z weekendami Moto GP i nakazać posadzenie takich roślinek, które dostosują cykl życiowy działki do cyklu moto gp :).

    Hmm, błąd Pedrosy przypisuję jego wiekowi, innego wytłumaczenia nie ma, bo tak naprawdę to doświadczony zawodnik.
    Jeżeli Rossi się nie wyłoży w ostatnim wyścigu (tfu tfu), to niestety nie ma widoków dla Repsoli. Capirossi pojedzie raczej słabo, Melandri też chyba się nie pozbiera, więc nie będzie komu rozdzielić Haydena i Rossiego, oczywiście przy założeniu, że Hayden przyjedzie na 1. miejscu.

  8. Powrót do góry    #98
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mam inne zdanie. Rozdzielic ich moze kazdy. Jest wielu zawodnikow ktorzy moga wygrywac co udowodnil nam wczoraj Elias. Ja zadam inne pytanie. Czy Hayden jest w stanie wygrac po tym co ostatnio dzieje sie w ich zespole? Mysle ze nie. Rossi jest w sztosie i chyba juz nic nie odbierze mu kolejnego tytulu :( Pocieszam sie tym ze najczesciej moje przewidywania sie nie sprawdzaja i moze teraz tez tak bedzie :P

    Daniela trzeba skrytykowac i nie pozostawic na nim suchej nitki za to co zrobil. Wedlug mnie zachowal sie wczoraj jak skonczony idiota i licze na szybkie naprawienie bledu :) Oby tylko nie za wszelka cene i niech zostawi w spokoju Rossiego :) Ten sezon jest i tak dla niego dobry. Mogl byc bardzo dobry no ale niestety nie moge tak napisac :( Chlopak z lizakiem czyli Lorenzo - mysle ze jeszcze za wczesnie zeby przechodzil do wyzszej klasy. Niech potwierdzi klase w 250cc w przyszlym roku i wtedy niech zawojuje MotoGP. Bautista w 125cc pewnie nie bedzie czekac i juz go zobaczymy w 250cc w przyszlym roku. Jorge niech czeka a w trakcie tego czekania niech dowiezie tytul do konca sezonu :P

    Hiszpania - Włochy 21:15 czyli pozamiatane!!!

    PZDR :)
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  9. Powrót do góry    #99
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2003
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam
    Pankuba jest szybki :) my z kolega Toczkiem musimy na spokojnie przeanalizowac za i przewciw i wtedy mozemy wyłuskac nasze wynurzenia pan Toczek był teraz szybszy odemnie;P
    Szkoda mi Daniela zachował sie tak jak sie zachował na pewno można miec do niego pretensje i to duze koncówka sezonu a on taki bład i to kto Daniel który naprawde jezdzi rozwaznie i madrze zdarzyło mu sie i tyle tylko szkoda ze to koniec sezonu i Nicki prawie stracił tytuł(choc to tez jego wina przez ostatnie wyscigi)!!
    Mam jakies takie przeczucie ze te dwie tysieczne sekundy moga wyjsc Rossiemu bokiem wygrywajac mialby 13 punktów przewagi i moze spokojnie przyjechac na czwartym miejscu a w tym wypadku Pedrosa bedzie mocny to pewne Nicki postwai wszystko na jedna karte Daniel(zadoscuczynienie:)) pusci Nickiego w ostatnim kólku a Rossi trzeci i po mistrzostwie!!
    Rossiego tylko ratuje doswiadczenie i umiejetnosci no i moze Colin:) .Bo w tym wyscigu pojechał super taka straz przyboczna Rossiego szkoda ze nie bylo pudła rywale naparwde dobrze jechali .Toni troche szalał i wydawało mi sie ze Vale troche sie bał zeby go nie wywiózl jak Daniel Nickiego! A jak Toni puscił Rosiego wydawało mi sie ze to był taki mały rewanż za pierwszy wyscig sezonu:)
    Sam wyscig super szkoda Daniela i Nickiego ale cóz Vale jest narazie pierwszy;)i oby tak sie skonczyło
    I kolego Toczek to Nicki wywiózł troche przed feralnym zakretem Daniela ze malo on nie wyleciał z toru!!
    w 250 ccm normalnie pieknie choc nie wierze zeby Lorenzo przegrał mistzra ale bedzie ciekawie do konca
    Ale zaskoczył mnie ta spokojna jazda to do niego nie podobne chyba ze miał klopoty z oponami lub maszyna .

  10. Powrót do góry    #100
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To Hayden wywiozl Daniela? A to lobuz jeden :P Ogladalem tylko powtorki tak wiec pod wplywem emocji pewnie dobrze nie zauwazylem :)
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  11. Powrót do góry    #101
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-11-2001
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to Daniel narobił sobie troche wrogów. Przede wszystkim w Hajdenie,ale i nie tylko u niego. Najgorsze jest to, że On się nie liczy z Nikim. I w tej chwili inni kierowcy to wiedzą i to jest niedobre na przyszłość na Daniela. Bo rzeczywiście żeby w takim momencie mistrzostw znieśc z toru pretendenta do tytułu i zarazem 'kolegę' z zespołu!!!!.
    Szkoda, że tak się stało Rossi jest w zasadzie mistrzem świata,ja osobiście nie wierze,aby Hayden mógł być szybszy od Rossiego i do tego jeszcze Rossi przy ewentualnej wygranej Nickie'go musiałby być na 3 miejscu co najwyżej. To w zasadzie niewykonalne no ale... to jest sport i do tego wszystko nie tylko w umiejętnościach jeżdzców,ale i w maszynach tak więc oczywiście jest duża niepewność. Niemniej jak powiedziałem Rossi jest już w zasadzie mistrzem świata. Na pewno był w tym sezonie lepszy od Haydena i jak dla mnie ten tytuł zwyczajnie mu sie należy.

  12. Powrót do góry    #102
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Schumacher tez juz prawie byl mistrzem swiata tylko pamietajmy ze prawie robi wielka roznice :P Nic jeszcze straconego a o Daniela sie nie martw bo na pewno sobie poradzi. Daniel nie liczy sie z nikim? Troche przesadziles.
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  13. Powrót do góry    #103
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-11-2001
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to Daniel narobił sobie troche wrogów. Przede wszystkim w Hajdenie,ale i nie tylko u niego. Najgorsze jest to, że On się nie liczy z Nikim. I w tej chwili inni kierowcy to wiedzą i to jest niedobre na przyszłość na Daniela. Bo rzeczywiście żeby w takim momencie mistrzostw znieśc z toru pretendenta do tytułu i zarazem 'kolegę' z zespołu!!!!.
    Szkoda, że tak się stało Rossi jest w zasadzie mistrzem świata,ja osobiście nie wierze,aby Hayden mógł być szybszy od Rossiego i do tego jeszcze Rossi przy ewentualnej wygranej Nickie'go musiałby być na 3 miejscu co najwyżej. To w zasadzie niewykonalne no ale... to jest sport i do tego wszystko nie tylko w umiejętnościach jeżdzców,ale i w maszynach tak więc oczywiście jest duża niepewność. Niemniej jak powiedziałem Rossi jest już w zasadzie mistrzem świata. Na pewno był w tym sezonie lepszy od Haydena i jak dla mnie ten tytuł zwyczajnie mu sie należy.

  14. Powrót do góry    #104
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To juz wiemy Greg :P
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  15. Powrót do góry    #105
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-11-2001
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem jak to sie stało, że są dwie identyczne moje wypowiedzi,ale to nie ważne. Troche pewnie przesadziłem z tym, że Daniel się z nikim nie liczy,niemniej jestem troche nim rozczarowany. To jeden z moich ulubionych zawodników a tu taka wpadka. Tak jak powiedziałem wcześniej, nie uważam, że walka o tytuł jest już w tym momencie zakonczona, ale to Valentino ma w tej chwili najlepsze karty i je rozdaje a potrafi to robić, oj potrafi.
    Podałeś przykład Schumachera,że miał w zasadzie tytuł juz już, no właśnie,ale tak jak pisałem wcześniej, to jest sport gdzie potrzebna jest odpowiednia maszyna i co najgorsze(może najlepsze) nawet jeżeli jest najszybsza to zawsze może coś w niej nawalić.
    Dlatego zawsze jest niepewność i Rossi jak najbardziej powtórze to jeszcze raz nie jest jeszcze mistrzem świata.
    Tak nawiasem mówiąc: popatrzmy na Rajdowe Mistrzostwa Świata gdzie mój ulubiony zawodnik Sebastien Loeb złamał ręke na 4 rundy prze końcem mistrzostw mając miazdzącą przewagę nad drugim Groenholmem. W tej chwili wszystko się zmieniło diametralnie bowiem to Fin może do końca wszystko wygrać i zostać mistrzem świata - w tej chwili do końca już trzy rundy,a MArcus wygrał ostatni Rajd Turcji. To byłaby straszna niesprawiedliwość bo każdy wie, że najlepszy jest w tej chwili Loeb, niemniej to jest własnie sport - tutaj nie ma słowa pod tytułem "SPRAWIEDLIWOSC".

  16. Powrót do góry    #106
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Greg tylko wyzej napisales ze Rossi jest juz w zasadzie mistrzme swiata a dla mnie to bzdura i z tamtym Twoim postme sie po prostu nie zgadzam. Teraz piszesz ze wszystko sie jeszcze moze zdarzyc i z tym sie zgadzam :) 8 pkt to praktycznie zadna roznica i Hayden moze powalczyc.

    Daniel jest moim ulubionym zawodnikiem i tez strasznie mnie zawiodl. Popelnil wielki blad w tak waznym momencie. Trudno. Wierze ze to go czegos nauczy i od tej pory bedzie tylko lepiej a ten sezon i tak jest dla niego udany.

    PS - O Loeba sie nie martw. Zgarnie w tym roku "majstra" :P
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  17. Powrót do góry    #107
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pieknie pieknie pieknie pozniej napisze cos wiecej :P
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  18. Powrót do góry    #108
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mamy nowego mistrza swiata! Niedoceniany przeze mnie przed sezonem Hayden udowodnil mi ze potrafi skutecznie walczyc o najwyzsze cele. Bardzo dobrze dla wyscigow ze w koncu ktos przerwal wielka bo az 5-letnia dominacje Doctora ktory wczoraj pojechal bardzo slabo. Start fatalny potem koszmarny blad a nastepnie nieskuteczna walka o wyzsze pozycje bo na dobra sprawe punkty zdobyl tylko dzieki temu ze wypadal ktos z czolowki. Mial przed soba Tamade ale nie potrafil zniewelowac straty i mistrzostwo przegral na wlasne zyczenie. Nie piszcie mi tylko ze przegral je juz wczesniej np przez Elaisa badz klopoty z maszyna. Mowie temu stanowcze NIE. Przegral je wczoraj bo pojechal jak dziecko co oczywiscie nie zmienia faktu ze to wciaz najlepszy zawodnik. Hayden wczoraj jechal spokojnie i dowiozl potrzebne punkty do mety. Brawo. Nie mial co sie szarpac wiec sie nie szarpal. Co do calej reszty to zaskoczyl mnie pan Bayliss :) Wielki szacunek dla niego. Wczoraj nie bylo bata na Ducaty. Moi pupile sredniawo. Daniel nie przeszkadzal Haydenowi i dojechal spokojnie na 4 miejscu a mysle ze gdyby nie sytuacja w generalce to spokojnie moglby powalczyc o cos wiecej. Elias wedlug mnie pojechal bardzo dobrze. Szkoda tylko jego bledu na ok 10 okrazen przed meta. Nie bylo tego widac w tv ale z 7 miejsca spadl na 9 i potem znow musial gonic. Mysle ze gdyby nie to zdarzenie to spokojnie wyprzedzilby Melandriego no ale ni ma co w obu przypadkach co gdybac. Tak sie skonczylo i tyle. Sezon za nami i teraz dlugie oczekiwanie na marzec :) W nizszych klasach skonczylo sie tak jak chcialem. Lorenzo zgarnal tytul no a o Bautiscie to nie ma co pisac. Klasa sama w sobie.

    Hiszpania - Włochy 22:15 :)
    Hiszpania - Włochy 2:0 :)

    Juz dawno nie bylo takiej dominacji Hiszpanow!

    PZDR

    PS - czekam na Wasze opinie :P
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  19. Powrót do góry    #109
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-11-2001
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spora niespodzianka na koniec sezonu, jednak no cóż wygrał ten który był silniejszy psychicznie w tym wyścigu czyli Hayden. Rossi totalnie zawiódł i przegrał te mistrzostwa jednak na całej linii. To jego chyba najdotkliwsza porażka w całej karierze, naprawde zawiódł sam siebie. Hayden po upadku konrolował już wyścig i pewnie sięgnął po tytuł. Tym razem Dani nie popełnił żadnego głupstwa i wszystko zakończyło się dobrze.
    Gratulacje dla Nickiego.
    Świetnie po raz kolejny zaprezentowały się Ducatki i w przyszłym sezonie kto wie,kto wie, a wręcz fantastyczną formą błysnął Bayliss mistrz SBK, pierwsze zwycięstwo, kto by pomyślał. Pełny luz, determinacja i doświadczenie, mieszanka któa okazała się niezawodna. Zobaczymy co będzie w przyszłym sezonie z Baylissem.

  20. Powrót do góry    #110
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2006
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hej Toczek, odzywam się tym razem późno, bo coś mi łącze internetowe szwankowało.
    No cóż, tym razem ja przeżyłem bolesny zawód ;).
    Zdziwiłeś mnie bardzo stwierdzeniami o niemocy Rossiego. Po pierwsze: Moim zdaniem Rossi zawsze wygra z każdym, jeżeli tylko ma równorzędny motocykl. A takiego w niedzielę o dziwo nie miał. Po kwalifikacjach miałem złe przeczucia, bo Rossi dobrze jechał tylko na oponach kwalifikacyjnych. Już takie okoliczności w tym sezonie występowały i w wyścigach Vale jechał kiepsko mimo dobrych kwalifikacji. Dodatkowo na rozgrzewce w niedzielę Yamaha najwidoczniej nie odrobiła dobrze zadań domowych, bo wszyscy jechali w wyścigu dobrze, tylko nie Rossi. Moim zdaniem Włoch widział, że traci dystans do czołówki i chciał wyciągnąć z motocykla więcej niż się dało. A po upadku to już sprawa była jasna, nawet jeśli motocykl nadaje się do jazdy, to jest obtłuczony i np. nie ma dobrej aerodynamiki, a często poszczególne części nie współpracują idealnie ze sobą. Naprawdę nie wiem, dlaczego nie wziąłeś tego pod uwagę.
    W przyszłym roku będzie Włochowi jeszcze ciężej, bo Yamaha chyba nie ma takiego zaplecza inżynierskiego jak Honda i motocykle będą odpowiadały bardziej tym niższym zawodnikom.
    Ale Rossi pokazał już, że potrafi wygyrwać mimo wprowadzenia kontroli trakcji, która niweluje różnice w technice jazdy, więc mimo wszystko jestem optymistą. Pozdro dla Ciebie i całej naszej "licznej" gromadki, czyli Grega i Marcusa.

  21. Powrót do góry    #111
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze ze kazde niepowodzenie Rossiego tlumaczycie motocyklem. Mistrzostwo przegral na wlasne zyczenie. Popelnil dziecinny blad i nie ma zadnego usprawiedliwienia. Zgadzam sie w 100% z Gregiem. Valentino byl na fali. Zniwelowal przewage do haydena wyprzedzil go wygral kwalifikacje i na tym dobra passa sie skonczyla. Nie zachowal zimnej krwi i przegral. Poza tym juz nie raz bylo tak ze jak sie przewracal to odrabial straty. W niedziele tego nie zrobil i kropka. Raz sie wygrywa raz sie przegrywa. To jest sport. Piszesz ze po upadku mial problem z motocyklem? Nie trzeba bylo sie przewracac:P
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  22. Powrót do góry    #112
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2006
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oczywiście, że to był przede wszystkim błąd Rossiego. Przecież ja napisałem jedynie, co się m. in. na ten błąd złożyło. A nie sądzisz chyba na serio, że Hayden ma lepsze umiejętności od Włocha? Tutaj nie trzeba sadzać zawodników na takim samym motorze, żeby to stwierdzić. Nie zdziwię się, jak w przyszłym sezonie Amerykanin nawet nie stanie na podium na zakończenie sezonu. Chociaż już się mówi o tym, że Hondy przewyższą znacznie inne motocykle ze względu na stosunek wagi maszyny do jej mocy.

  23. Powrót do góry    #113
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-11-2001
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rossi zrobił błąd i tyle,nie wiem czy czytaliście Jego wypowiedz na eurosporcie która bardzo mi się podobała,oddaje ona w pełni charakter Valentino,który ngdy nie usprawiedliwiał siebie i zapewne nigdy tego robić nie będzie. Oto on;
    "I made a mistake off the start and another on the slide. I don't understand why I slid but when you crash it is always a mistake."
    Troszke w tej wypowiedzi widać również ukryty zawód i wcale się nie dziwie.
    W tym sezonie Valentino miał - i to pisałem zdaje się gdzieś wcześnie - wyrażnie słabszy motocykl od Hondy. Szczególnie było to widać na początku sezonu, miał również bardzo awaryjny motocykl szczegónie na początku sezonu, chociaż to można jeszcze zrozumieć ponieważ uważam, że w tym okresie inżynierowie i mechanicy bardzo kombinowali przy motocyklu chcąc za wszelką cenę sprawić aby był on konkurencyjny. Jednak do końca się to nie udało. Mimo wszystko Rossi wygrał w tym sezonie 5-krotnie, to świetny wynik. To według mnie w dalszym ciągu najlepszy jeżdziec w Motogp, zresztą nie tylko w tej klasie. To zwyczajnie rzecz ujmując geniusz.
    Tylko, że nawet geniusz nie jest w stanie walczyć jeżeli nie ma odpowiednich narzędzi a Valentino ich nie miał.
    W przyszłym sezonie sytuacja powiina być jeszcze gorsza - zdadzam sie z Pankubą - bowiem nie wierze aby Yamaha przygotowała nowy motocykl konkurencyjny do Hondy. Od kilkunastu już lat Honda ma wyrażnie o wiele lepsze zaplecze inżynieryjne i technologiczne. Są poprostu klasą samą dla siebie.
    Tak przechodząc na rynek motocyklowy to przecież niemal każdy jezdziec wie, że Hondy są najlepsze, bezawaryjne,niezawodne i dopracowane pod każdym niemal względem.
    Wracając na nowo do wyścigów, to na koniec chce powiedziec to co pisałem już wcześnie - Ducati w tymsezonie poczyniło bardzo duży postęp - ja się wcale nie zdziwie jak w przyszłym sezonie będzie jako jedyne walczyło z Hondą. Pozostałe stajnie czyli śmieszne Suzuki - bo inaczej nie można je określić - czy też Kawasaki jak również i Yamaha o której pisałem wcześniej raczej będa znacznie odbiegały.
    Co jeszcze - miał być koniec,ale jeszcze chwilka. Shinya Nakano w przyszłym sezonie będzie jeżdził na Hondzie z zespole Minolty i zastąpi tam śmiesznego Tamade. Shinya to według mnie zawodnik o bardzo dużym potencjale,niestety nie dane mu było dostać dobrego motocykla od dawien dawna. Ostanio zmarnował kawał czasu w Kawasaki,ale teraz gdy dostał oferte od Hondy postanowił z niej skorzystać,mimo że Kawa walczyła o niego oferując z tego co wiem niezłe pieniądze dla Shinya. No,ale po co w tej Kawasaki siedzieć i się marnować - jest szansa,trzeba korzystać. W przyszłym sezonie bede sie uważnie przypatrywał temu Samurajowi.
    Dobra to tyle jak narazie,jak mi coś jeszcze przyjdzie do głowy to wpadne i napisze. Strzałeczka.

  24. Powrót do góry    #114
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przeciez ja nigdzie nie napisalem ze Hayden ma lepsze umiejetnosci od Wlocha :) Rossi to nadal najlepszy zawodnik w ostatnich czasach i dlugo bedziemy musieli czekac az ktos zajmie jego miejsce. Nie zmienia to jednak faktu ze w tym roku Hayden byl lepszy od niego. Zdobyl mistrzostwo i tyle. Rossi nie byl tak dobry jak kiedys. Ja zawsze powtarzam ze zawodnik i motocykl to jednosc. Raz zawodzi jedno raz drugie. Nie jest tak ze zawodzi tylko to drugie. Poza tym jesli juz tak mowicie o duzych problemach Rossiego z Yamaha to pokazcie mi kogos kto nie ma w ogole problemow z maszyna?! ;)

    PZDR
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  25. Powrót do góry    #115
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2003
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    witam
    juz nawet nie bede komentował bo to bez sensu a chcialem troche cos napisac ale sila wyzsza napisze tylko ze szkoda i ze jestem pewny ze Rossi wygra w przyszlym sezonie nawet jak Yamaha bedzie sie psuła pozdrawiam fanow Moto GP tutaj obecnych !
    mysle ze w sezonie ogórkowym tez sie znajdzie ktos kto cos ciekawego napisze itp

    Pozdro vale 46

  26. Powrót do góry    #116
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sete Gibernau konczy kariere :( Wielka szkoda. Liczylem ze jeszcze sie odbuduje i pojezdzi ze dwa lata ale neistety stalo sie inaczej. Jak wiecie to moj jeden z ulubionych zawodnikow i bedzie mi go w przyszlym roku bardzo brakowac. Dwa minione sezony mial mniej udane ale ja zapamietam Go gdy toczyl fantastyczne pojedynki z Doctorem. Niestety przegrane :( Dwa razy byl wicemsitrzem swiata (2003 i 2004), odniosl 9 zwyciestw a 30 razy stawal na pudle. Dzieki Sete :)
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  27. Powrót do góry    #117
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2005
    Postów
    197
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 20 w 5 postach
    Sete był jak Adaś Miauczyński w "Nic smiesznego" zawsze drugi. Ja jestem zdecydowanie za Vale i nic mnie bardziej nie wkurzało niż komentarze sprawozdawców, że Sete jest lepszy tylko ma pecha. Kto jest lepszy to powszechnie wiadomo - wystarczy spojrzeć na statystyki. Poza tym Sete nie cierpiał Rossiego jak psa i nawet nie miał w sobie tyle klasy żeby to okazywać w sposób elegancki. Zawsze się miotał i rzucał a na pudle jednego z gp nawet nie podał ręki. Ja go osobiście nie lubie ale dla dobra GP powinien jeszcze spróbować startów.

  28. Powrót do góry    #118
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ansi o ile mnie pamiec nie myli to Sete mial duzo powodow zeby tak wlasnie sie zachowywac bo Vale swiety nie jest i on rowniez nie przepadal za Sete tak wiec nie przypisuj calej winy Gibernau. Sete pecha mial ale to na pewno nie decydowalo o tym ze Rossi byl lepszy.
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  29. Powrót do góry    #119
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2003
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam
    Szkoda ze Sete odchodzi moze nie do konca moze gdzies sie załapie do superbików czy cos takiego na pewno zawazylo to ze Ducati nie podpisało z nim umowy i nikt wiecej tez tego nie zrobił bo juz te lepsze teamy maja zakontraktowanych zawodników
    A co do samego Sete wkurzał mnie troche ale był ok i z Rossim dopiero z zaczoł zle zyc po pamietnym ostatnim zakrecie w Jerez gdzie Rossi go wypchnoł na zwireka wczesniej byli dobrymi kumplami i mieli do siebie szacunek Obydwoje!!!!
    A na dodatek był Gp Kataru i tam kombinacje zpolem startowym Rossiegi i stało tak jak sie stało !
    Bylo by ciekawie jakby Sete jezdził w Camel Yamaha ;)
    pozdro Vale 46!!!!

  30. Powrót do góry    #120
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rossi bierze udzial w Rajdzie Nowej Zelandii. Po pierwszym etapie byl na 26 miejscu ale juz po drugim przeskoczyl o 13 pozycji i jest lasnie trzynasty. Nawet niezle sobie radzi. Nasza najwieksza obecna gwiazda czyli Kuzaj jest 36 tak wiec to chyba odzwierciedla jak daleko nam do wszystkich :)
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  31. Powrót do góry    #121
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2006
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hej Toczek, wyręczyłeś mnie z tą Nową Zelandią ;). A Vale pokazuje iskrę bożą. Taki Kuzaj przez wiele lat nie robi nic innego jak tylko jeździ w rajdach, a taki Rossi wpada i na Subaru 2005 i jeździ szybciej. Rozumiem, jakby wyrgrywał z Kuzajem w jakimś rajdzie asfaltowym (np. Niemcy), bo przecież on ćwiczył w bolidach i często robi sobie asfaltowe treningi, ale na szutrowym i unikatowym rajdzie na Antypodach ... Nie mam słów. Geniusz.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •