Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 121

Wątek: Moto Grand Prix - sezon 2007

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Juz jutro (wyjatkowo w sobote) GP Holandii. Dzis odbyly sie kwalifikacje ktorych nie mialem okazji ogladac i jak teraz spojrzalem na wyniki to jestem lekko zszokowany. Rossi na 18 pozycji czyli rusza z konca stawki. Wczoraj na treningu mial wpyadek i pewnie przez to dzis poszlo mu tak slabo. Mam nadzieje ze do jutra ze zdrowkiem bedziesz wszystko ok ale nie pojedzie niewiele lepiej :) Daniel z 5 miejsca przed soba (oprocz Haydena) nie ma ciezkich przeciwnikow tak wiec mam nadzieje ze szybko sie z nimi upora i bede sie cieszyc z jego pudla :) Tego mu sobie i jego kibicom zycze!

    W 250cc Lorenzo najlepszy i mam nadzieje ze podobnie bedzie jutro podczas wyscigu. Dalej praktycznie te same nazwiska co zawsze i podobnie jest w 125cc tak wiec tylko klasa MotoGP przyniosla nam olbrzymie sensacje jaka niewatpliwie jest np PP dla Hopkinsa.

    PZDR
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2003
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam
    No i stało sie na swoim ulubionym torze Assen( choc po zmianach sam Vale mówi ze to juz nie jest ten tor ale moze sie przekona teraz po tym co sie stało watpie w to:) ) przewrócil sie i ma uraz nadgarstka i kostki
    Zapewniali go lekarze ze dostanie mocne leki przeciw bólowe które pozwola mu dobrze jechac ale okazuje sie ze nie jest tak dobrze i ból nie ustepuje! tylko się modlic zeby jutro było lepiej i zeby nie stracil za duzo punktów do Nicka Heydena i zeby wogóle ukonczył wyscig i sie wykurowal do nastepnego gp bo to juz za tydzien!!

    pozdro
    VALE 46

  3. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Marcus tylko nie pisz po wyscigu ze gdyby cos tam to cos tam :P To jest wielka szansa dla innych aby powiekszyc nad nim przewage. Hayden chyba sie poszczal ze szczescia jak uslyszal o problemach Rossiego :) Do konca pozostalo jeszcze sporo rund ale juz raczej nie mozna sobie pozwolic na duza strate punktow czyli nie dojechanie do mety bo mozna na dobre wypasc z gry o czolowe miejsca.
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2003
    Postów
    739
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pierwsza odslona A-Style TT Essen za nami. W 125 jak zwykle do samego konca byla ciekawa walka o zwyciestwo a rozegranie ostatnich zakretow przez Mike Kallio bylo fenomenalne. Najgorzej na tym wyszedl Bautista, ktory spadl z pierwszego na trzecie miejsce. Cichym bohaterem byl dla mnie Lukas Pesek, ktory z konca stwaki po problemach z motocyklem przebijal sie do przodu i zameldowal sie ostatecznie na 5 pozycji.

    Klasyfikacja wyscigu:
    1.M.Kallio
    2.S.Gadea
    3.A.Bautista
    4.S.Corsi
    5.L.Pesek
    6.H.Faubel

    Klasyfikacja generalna:
    1.A.Bautista 160
    2.M.Kallio 113
    3.S.Gadea 103
    4.H.Faubel 97
    5.M.Passini 96
    6.L.Pesek 77

    Tak naszlo mnie pytanie po tym wyscigu. Pojawil sie znowu jakis mlody zawodnik z Czech - 16 latek. Czy w Polsce kibice doczekaja sie w koncu "motocyklowego" Roberta Kubicy???

    W 250 jakos nie mam swoich faworytow. Licze tylko na ciekawy wyscig i walke do samego konca. W MotoGP po odejsciu Maxa Biaggiego tez zdecydowanego faworyta nie mam chociaz ostatnio coraz bardziej podoba mi sie Casey Stoner i za niego bede trzymal kciuki. Miejmy nadzieje ze nie powtorzy sie sytuacja z poprzedniego wyscigu (nie mialem okazji go ogladac a z opisow nie przedstawialo sie to ciekawie).

    Wlaczajac sie do waszej dyskusji. Wedlug mnie nie ma sensu gdybac. Jest tak jak jest. Gdybysmy mieli gdybac to w 99 roku Tomek bylby mistrzem swiata;):P. Ja osobiscie za Vale nie przepadam ze wzgledu na jego walke z Maxem ale jego klase trzeba docenic. Szkoda ze walka o tytul moze rozstrzygnac sie przez upadki, defekty ale to jest sport i takie ryzyko jest wkalkulowane.

  5. Powrót do góry    #50
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Colin jest boski :D Dzieki jego "geniuszowi" na pudlo wskoczyl Daniel i bardzo mnie to cieszy biorac pod uwage fakt ze za swoimi plecami pozostawil Melandriego Capirossiego i Rossiego. Caly wyscig moze nie byl az tak bardzo ciekawy ale koncowka palce lizac :) Edwards moze miec tylko do siebie pretensje o to co sie stalo. Powinien sie cieszyc ze udalo mu sie skonczyc na punktowanej pozycji :) Daniel wyszedl w generalce na 2 miejsce i mam nadzieje ze utrzyma sie na tej pozycji albo chociaz na pudle do konca sezonu. Hayden ma nad nim 42 pkt przewagi.

    W pozostalych wyscigach najbardziej mnie cieszy fakt ze Lorenzo odrobil 9 pkt do Dovizioso (ktory po raz kolejny byl na podium :) ) i zostalo mu juz tylko do niego 16 pkt straty. Wyscigu niestety nie widzialem bo jadlem akurat loda po d Turning Torso :mad:

    W 125cc Bautista kontroluje sytuacje i mysle ze (jezeli uniknie kontuzji) nic juz nie jest mu w stanie odebrac tytulu. Od poczatku sezonu jezdzi rowno czesto wygrywa i nie widze nikogo kto moglby mu zagrozic. Kallio jest niestabilny bo po takich wyscigach jak dzis przychodza chwile slabosci. W 250cc jest odmienna sytuacja bo stabilny jest Dovizioso ale to Lorenzo bardzo czesto odnosi zwycistwa i trzyma sie dzielnie :)

    Co do Peska to faktycznie fajnie pojechal (widzialem tylko 11 pierwszych kolek). W sumie w 125cc dobrzy zawodnicy nie maja problemu z odrabianiem strat jak sa w takiej sytuacji jak Lukas ale mimo wszsytko naleza mu sie wielkie brawa.

    Lukasz82 w Polsce jeszcze dlugo sie nie doczekamy chocby jednego takiego zawodnika jakim jest Pesek :( Milo ze w koncu ktos inny sie tu wpisal :)

    PZDR
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  6. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2003
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    witam
    Dani na pudle na koniec sezonu?:)oj chyba nie jak ukonczy w piatce to bedzie dobrze a najlepiej jak by był z...dzesiaty:P
    Rossi pojechał jak prawdziwy mistrz bo w koncu nim jest :)a Coli to eeh szkoda go bo nalezało mu sie zwyciestwo i ...urwał by Heydenowi 5 punków ale bez obawy urwie mu i to wiecej w GP USA:P a Vale tam wygra!!!
    Hmm mam nie gdybac:)ale jakbym pogdybał:P ok nie nie bede gdybał:P tylko Rossi cos ma w tym roku pecha a Heyden jezdzi równo ale zaden z niego mistrz nie ma takiej ikry Vale ja ma Sete ja ma Max ja miał jak jezdził w Moto gp choc nigdy nie został mistrzem w najwyzszej klasie ale był niezły a Heden zostanie mistrzem tylko dlatego ze Vale miał pecha i to by bylo na tyle jego mistrzostw bo wiecej juz nie zostanie (wybiegam w przyszłosc co?:) ale ja i tak stawiam na Valentino w tym roku choc wiem ze szanse sa małe
    w 250 ccmi 125 nie oglądałem to sie nie wypowieadam ale i tak zly jestem ze wygrał ten nerwus Lorenzo;P
    sorki ze tak bez ładu i składu

    pozdro Vale 46!!!!!

  7. Powrót do góry    #52
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Marcus cos faktycznie bez ladu i skladu i nie moge sie we wszystkim polapac :P Biaggi mial ikre? Nie wydaje mi sie. Z tego co pamietam to bardzo czesto sie przewracal i popelnial bledy a najczesciej dzialo sie to wtedy jak w jego poblizu znajdywal sie Rossi. Wedlug mnie Biaggi po przejsciu do 500cc (potem MotoGP) stal sie innym - gorszym zawodnikiem. Rossi pokazal klase w sobote? Wyprzedzil maruderow ktorzy nigdy mu nie zagrazaja tak wiec by sie zblaznil jakby przyjechal za nimi. Ok mial cos z reka ale wedlug mnie duzego wplywu na jego jazde to nie mialo w sobote.
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  8. Powrót do góry    #53
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2003
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    witam
    Jak Capirossi jest maruderem to dla mnie troche dziwne:) a przypuszczalnie był mniej kontuzjowany od Rossiego i juz nie gdybam tylko jestem pewny ze kazdy inny zawodnik przyjechał (jak wogle by wystartował) jak by wogóle dojechal gorzej od Valentino tego mozesz byc pewien
    a w najblizszym GP choc z kontuzja to poprostu zniszczy rywali:)!
    pozdro Vale 46

  9. Powrót do góry    #54
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Capirossi moze i nie jest maruderem ale wiadomo ze pod koniec stawki wiekszosc zawodnikow mozna za taka uznac. Wyprzedzil Capirossiego i co? Wielkie zawody? Nie jest wielka sztuka wyprzedzic Capirexa. Dla Ciebie bez wzgledu na to jak pojedzie Rossi to i tak jezdzi po mistrzowsku. Czy przyjedzie 14 czy przyjedzie 8 czy przyjedzie 1 dla Ciebie zawsze pojedzie wspaniale i wszyscy moga go tylko podziwiac. Z takim podejsciem nie mamy o czym tu dyskutowac :)

    PZDR
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2003
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam
    Absolutnie tak nie mysle ze zawsze jezdzi wspaniale zdazają mu sie wpadki choc bardzo bardzo rzadko i chyba dlatego jest non stop mistrzem swiata nie mam racji ?:P
    No nie bedziemy gdybac bo nie ma po co ale jak napewno zauwazyles a widze ze jestes fanem motocykli to Rossi jak nie jest kontuzjowany i nie ma problemu technicznych to z "pudła" nie schodzi i z przewaga najwyzszego miejsca:)
    A wracając w przeszłosc napeno pamietasz jak Rossi odszedł do Yamahy i w pirwszym wyscigu majac słąbszy motocykl wygrał z Biaggim a i teraz według mnie Honda jest lepsza od Yamahy
    pozdro

  11. Powrót do góry    #56
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cudowny weekend :) Nie wiem co mam innego napisac :) 3 zwyciestwa Hiszpanow i oby tak sie juz utrzymalo do konca sezonu. Wczoraj nikt im nie byl w stanie zagrozic. Jak Pedrosa, Lorenzo i Bautista wychodzili na czolo stawki to od tego momentu byli nie zagrozeni. Wielkie brawa. Pedrosa potwierdzil ze jest znakomitym zawodnikiem i nie robi dla niego roznicy w jakiej klasie startuje. To juz jego drugie zwyciestwo w sezonie i jest na drugim miejscu ze strata juz tylko 26 pkt do Haydena. Cale szczescie ze dla Daniego dobrze sie skonczyly klopoty na jednym z zakretow ktore sam sobie zafundowal. Rossi niezle ale na Daniela to nie wystarczylo bo on byl dzis nie do ugryzienia podobnie jak reszta Hiszpanow. Lorenzo wyprzedzil Dovizioso i spokojnie kontrolowal przebieg wydarzen. Andrea ani razu go potem nie zaatakowal no i w koncu sie przewrocil i wiadomo bylo ze skonczy sie jego passa na pudle. Jorge ma juz tylko jeden punkcik straty do Wlocha i mam nadzieje ze w juz nastepnej rundzie obejmie prowadzenie. Nad Bautista sie nie chce rozwodzic bo to co jedzie w tym sezonie to majstersztyk. Ma juz 53 pkt przwagi nad Kallio i nie spodziewam sie aby mogl mu on jeszcze zagrozic. Cztery zwyciestwa dwa drugie miejsca dwa trzecie :) RESPEKT!

    Hiszpania - Wlochy 13:8 :)

    PZDR
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  12. Powrót do góry    #57
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-11-2001
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale Rossi pojechal i tak nieżle, to drugie miejsce to moga byc punkty na wage złota na koniec sezonu, jesli mysli - a napewno mysli - o mistrzostwie. Hayden jezdzi przecietnie,nie ma w nim dynamitu, nie potrafi zwyciezac, za bardzo kalkuluje no i pewnie zwyczajnie brak mu umiejetnosci. Zobaczcie co robi Pedrosa, po zwyciestwie w GP Chin mozna bylo przeczytac na Eurosporcie "The Legend is born". I rzeczywiscie ten chlopak ma talent - zobaczymy czy napewno stanie sie prawdziwa legenda. W Donnington nie dał nikomu szans. Jest szybki nie tylko w kwalifikacjach,ale również i w wyscigu a to bardzo wazne. Mimo wszystko jak na razie moim zdaniem nie potrafi jeszcze jezdzic tak jak Rossi, z taka łatwościa,swobodą, no ale to przeciez jego pierwszy sezon w tej klasie dlatego niema sie co dziwic. Nie wiem czy sie ze mna zgodzicie,ale on troche jezdzi jak nieodzałowany Katoh.
    Melandri tez pojechal dobrze, po wywrotce nie ze swojej winy w Hiszpanii wydawalo sie mimo wszystko sie dluzej zajmie mu pozbieranie sie do kupy,a tu prosze bardzo. On moze namieszac niezle w czolowce na koniec, chociaz Marco mimo wszystko w tym roku troche zawodzi - wszyscy liczyli na wiecej.
    Dobra napisalem sobie tak okazjonalnie, bo samotnie chyba tutaj.

  13. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Daijiro Katoh :( Juz ponad 3 lata minely od jego smierci :( Jestem pewien ze gdyby byl wsrod nas to na pewno liczylby sie teraz w walce o najwyzsze cele. Czy Daniel jezdzi tak jak on? Daleki jestem od takich sformulowan. Kazdy jezdzi tak jak lubi i kazdy ma wlasny styl. Ciesze sie ze juz w pierwszym roku startow w MotoGP jezdzi tak a nie inaczej. Spodziewalem sie po nim ze bedzie dluzej musial sie oswajac z warunkami panujacymi w tej klasie. Co do Haydena to rowniez sie z Toba nie zgodze :) On od poczatku sezonu jezdzi bardzo rowno i dopiero w niedziele w Wielkiej Brytanii przytrafila mu sie pierwsza wpadka. Mimo ze go nie lubie to mam nadzieje ze pierwsza i ostatnia i dowiezie swoja przewage nad Rossim do konca sezonu :)
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2003
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    witam po dłuzszej nieobecnosci (nie na uropie jeszcze nie byłem:) )
    Napisze tylko o Moto GP bo innych nie oglądałem nie było na co:P( dobrze ze choc Italia zdobyła Mistrzostwo Swiata w pilce:) :) :) a gdzie ta Hiszpania:P )
    a tak powznie to Dani pojechał bardzo dobrze dobrze ze nie było deszczu ale gratki dla niego po tym błedzie co mało nie wypadł z toru to pojechal szybko i konsekwetnie i naleza mu sie za to duze brawa !!!
    Heyden ..jakos nic do nie go nie mam nie jest zły jezdzi równo ale jakis z niego dziwny tez mistrz swiata :P i to było widac na torze Donington jest nie zbyt równy a nie jedzi pierwszy sezon w moto gp i jak chce zdobyc mistrzostwo to powinien albo czesciej wygrywac albo nonstop byc w czołówce choc nie wierze ze zdobedzie mistrza, Valentino tez pare torów nie pasuje ale i tam wygrywa jak jest zdrowy
    Vale pojechal dobrze na tyle ile mógł nie mozna od Niego wiecej wymagac i tak stoczył piekna walkę z Marco .Marco ostatnio cos nie odpuszcza Rossiemu moze to za kontuzje która Rossi mu załatwił rok temu;)Zawsze jest ciezko a na dodatek z kontuzją wyprzedzac na poczatku wyscigu i bylo troszke za pózno zeby gonic Daniego choc Rossi trzymał tempo i znowu te gdyby:P


    ps chicałem jechac na Sachsenring (ale nie pojade troszke problemów i lipa) kibicowac Rossiemu ale mysle ze i tak wygra nawet jak mnie tam nie bedzie:)

    pozdrawiam Vale 46

  15. Powrót do góry    #60
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hayden jest nierowny? Wedlug mnie trudno znalezc w klasie MotoGP bardziej rownego zawodnika niz on :P
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  16. Powrót do góry    #61
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2003
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam;)
    Cóz moge powiedziec na temata wyscigu poprostu *****.... Rossi pokazał prawdziwa klase z kontuzja a jezdzi tak jak pisalem ze jak maszyna pracuje a on jest w formie to nie ma "byka " na Vale choc i tak jezdzil z kontuzja i startował z jedynastego pola startowego to pokazal wszystkim kto jest naprawde dobry
    Szkoda tylko ze Dani nie wyprzedził Heydena
    Mrco chce Rossiemu "dokopac " w równej walce ale cos nie moze :)i widac ze jest cos uparty na Rossiego
    Teraz zobaczymy jak bedzie w USA tez Vale mógłby utrzec nosa Heydenowi i Colin to samo rewanz za Assen
    Bo taki Heyde to jest gosc jednego toru nie mówie ze jest dobry ale wkurzaja mnie goscie co tylko umia jezdzic na swym domowym torze
    A reszta klas tez super Hiszpania cos plecy:P Pasinni pojechał pieknie nie wystraszył sie Bautisty
    A w 250ccm jeszcze lepiej Lorenzo był dopiero trzeci ale byl zły (on wogóle nie umie przegrywac) bardzo bylo mi skzoda Alexa bo nalezało mu sie to zwyciestwo !

  17. Powrót do góry    #62
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety nie dane mi bylo objerzec tego wyscigu i bardzo tego zaluje bo jak widac po wynikach walka na koncowych metrach byla bardzo fascynujaca. Szkoda tylko ze Daniel nie sprostal rywalom i ukonczyl wyscig poza podium ale podejrzewam ze duzy wplyw na to mial jeszcze brak doswiadczenia w anjwyzszej klasie. Miejsce jednak nie jest najgorsze tak wiec oby tak dalej.

    Lorenzo objal fotel lidera i mam nadzieje ze pozostanie tam do konca sezonu podobnie jak Bautista.

    PZDR
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  18. Powrót do góry    #63
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przez wakacje i pobyt w Polsce jakos nie dane jest mi sledzic poczynania w MotoGP a o ostatiej rundzie nawet zapomnailem :( Hayden wygral Rossi nie dojechal tak wiec na 6 rund przed koncem raczej wszystko jest juz pewne. Pedrosa zajal 2 miejsce i tez juz nie powinien wypasc poza czolowa piatke. Jest pieknie.

    PZDR
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  19. Powrót do góry    #64
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2003
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam Ja równiez nie oglądałem ostatniego GP choc mam nagrane ale mysle ze nie ma na co patrzec nie chce sie wkurzac:)
    Chyba Rossiemu przelecial mistrz kolo nosa no cóz trudno choc nie wszystko starcone jak to niektórzy mówia ja juz nie wierze ze Rossi wygra a ze przegrał to nie jego wina tylko Yamahy
    Teraz moze tylko sie bawic i jezdzic tak jak wszyscy uwielbiaja i robic jakies smieszne gagi w stylu Rossiego
    pozdro Vale 46:)

  20. Powrót do góry    #65
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po kilku dniach chyba zmienilem zdanie :) Rossi traci 51 punktow. Do zakonczenia sezonu pozostalo 6 rund. To duzo i malo. Mysle ze ktos taki jak Rossi jest w stanie to odrobic. Teraz wystarczy ze Rossi pojedzie bardzo dobrze w 3 rundach i Hayden bedzie juz mial mokro w portach :P Wierze jednak ze uda mu sie to zaliczke dowiezc do konca no chyba ze Daniel blysnie i go wyprzedzi :P
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  21. Powrót do góry    #66
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Vale odrobil wczoraj 13 punktow i zostalo mu juz tylko 38 :) Ciekawe czy da rade. Hayden nie moze juz sobie pozwolic na druga taka wpadke bo moze byc bardzo ciezko. Wczoraj pojechal bardzo slabo. Mial chyba jakies problemy z motocyklem ale to go nie usprawiedliwia. Daniel probowal powalczyc z Rossim ale jak go wyprzedzil to Rossi odjechal i tyle z tego wyszlo. Pedrosa jeszcze musi sie duzo uczyc zanim bedzie mogl powalczyc z Doctorem co nie zmienia faktu ze w generalce to on jest przed nim i mam nadzieje ze tak juz zostanie :) Wczoraj klasa dla siebie byl Capirex! Wielkie brawa dla niego.

    Nizej to dominacja Hiszpanii. Lorenzo powiekszyl przewage nad Dovizioso (szkoda ze Aoyama dal sie wyprzedzic na ostatnim zakrecie) a Bautista...nie bede sie powtarzal. Wielki dramat przezyl Lukas Pesek ktory u siebie przed publicznoscia na ostatnim zakrecie walczac o pudlo...przewrocil sie :(

    Hiszpania - Wlochy 15:11 :) chyba

    PZDR
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  22. Powrót do góry    #67
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2003
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam Dawno mnie tu juz nie bylo:)
    Ale do rzeczy hmm:)
    Moto gp Loris wreszcie pokazal klase i to jaka jechal pieknie od startu do mety choc myslalem i mialem nadzieje ze ze Rossi go dogoni ale jednak i opony i cala maszyna Ducati spisała sie rewelacyjnie gratki!!!!!
    Rossi pojechał dobrze ale po kwalifikacjach myslalem ze wygra no cóz ..Dani jechał pieknie to trzeba przyznac walka z Rossim super ale jak troszke wkurzył Vale to on mu odjechal jeszcze troche mu brakuje choc chyba Honda jest lepszym motocyklem przynajmniej szybszym i Rossi musial naparwde pokazac swój nie mały kunszt w walce z Danim
    Co do Heydena jak to ktos powiedział jezdzi "równo" ale nie ma tego czegos moze i zdobedzie mistrza ale bedzie to mistrz zdobyty szczesciem!! jak teraz naprawde wszyscy pojechali na miare swoich mozliwosci to co pokazał Heyden.... tłumaczyl sie oponami glupie tlumaczenie jechal tam gdzie jego miejsce !i wcale tak równo nie jezdzi tylko inni mieli pecha i nie tylko Vale;P
    Nie oszukujmy sie pare razy Rossi i nie tylko Rossi poprostu nie mial szczescia a Heydenowi dopisywało i dlatego jest tam gdzie jest ale w równej walce wszystkich zawodników i pelni zdrowych to Heyden nie ma szans ..na pewno ma przebłyski (ale nie lubie takich gosci którzy sa zawodnikami jednego toru Laguna seca) ale teraz w Gp Czech bylo widac ze poprostu ....jest cienki
    A do konca 5 wyscigów i moze byc róznie (oby Rossi wygrał):P Choc mysle ze Heyden juz jest mistrzem no chyba ze jakies nieszczescie upadki itp choc nie zycze mu tego!!!
    250 ccm Lorenzo wygrał jechal dobrze ale juz od paru wyscigów odnosze wrazenie ze Honda Dovizioso jest poprostu wolniejsza od Aprili Lorenzo choc Lorenzo to wojownik ale jakby tak Honda byla szybsza to oj oj :) Aoyama usnol to fakt ale to dobrz bo koncówka bedzie ciekawsza
    125cmm Kibicowalem Kalio no cóz Aprilia jest szybka i tyle !!! Alvaro jest juz mistrzem odpukac i zycze mu tego bo jezdzi bardzo dobrze i nalezy mu sie ten mistrz


    pozdawiam Vale 46!!!:)

  23. Powrót do góry    #68
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tłumaczyl sie oponami glupie tlumaczenie jechal tam gdzie jego miejsce !
    Hmmm...a jak Ty tlumaczysz Rossiego drganiami to jak to wyglada? ;)
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  24. Powrót do góry    #69
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2003
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam
    Ja nie tłumacze Rossiego tylko nawet Ty widzisz ze jak ma sprzet dobry to nie ma byka na niego:)
    A Rossi nigdy sie nie tłumaczył koncówka opon czy cos takiego tylko chyba ze mu pół opony odpadło to juz co innego
    A drgania to co innego o tym wszyscy mówili i Ty jako fan motocykli dobrze o tym wiesz !!!
    A czemu Hayden sie nie przyznał ze poprostu był słabszy nie mial dnia i takie tam... to juz jego sprawa jest duzo duzo wiecej lepszych od niego !!!!!!!!!!

  25. Powrót do góry    #70
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oczywiscie ze jest duzo lepszych od niego. Nie mam co do tego zadnych watpliwosci jednak obiektywnie trzeba przyznac ze zasluguje na swoja pozycje w tym sezonie. Zawodnik i motocykl to jednosc. Nie mozna wszystkiego zwalac na sprzet. W tym roku Vale owszem ma klopoty z nim ale wydaje mi sie ze to nie tylko wina sprzetu ze zajmuje dopiero 3 miejsce w generalce. Teraz wkraczamy w decydujaca faze sezonu i kazdy wyscig jest bardzo wazny. Mnie pociesza fakt ze 3 najblizsze rundy odbeda sie poza Europa a w tym roku poza Europa nie ma mocnych na jezdzcow Repsola i mam nadzieje ze tak zostanie :) Trzeba jednak pamietac przed kim sie bronia. Rossi to Rossi i on moze wygrac wszystko do konca.

    PZDR

    ANDRZEJ CHMIELEWSKI WYSTARTUJE W PRZYSZLYM ROKU W MOTOCYKLOWYCH MISTRZOSTWACH SWIATA W KLASIE 125 CCM!!!
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  26. Powrót do góry    #71
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za to co zrobil Daniel nalezy mu sie wielki szacunek. Podczas wyscigu myslalem ze wypadek z treningow nie ma wiekszego wplywu na jego jazde ale gdy zobaczylem jak po wyscigu zsiada z motocykla to uswiadomilem sobie ze to jego trzecie miejsce jest tyle samo warte co wygrana. Brawa dla Niego.

    Rossi pokazal klase i dzieje sie to czego sie obawialem. Mamy koncowke sezonu i teraz pewnie on bedzie dominowal a Hayden bedzie musial sie bardzo napracowac zeby obronic swoja pozycje. Klasyfikacja przedstawia sie nastepujaco:

    1. N. Hayden 214
    2. D. Pedrosa 192
    3. V. Rossi 188
    4. L. Capirossi 171
    5. M. Melandri 168

    Do konca sezonu pozostaly tylko 4 rundy i wcale sie nie zdziwie jak jeszcze Capirex namiesza. Widac ze w koncu juz na dobre doszedl do siebie po wypadku w Katalonii wiec mysle ze jeszcze moze sie wlaczyc w walke o najwyzsze cele ale to zadanie bardzo trudne. Jak zwykle sie powtorze iw ierze ze Pedrosa udowodni ze jest znakomitym zawodnikiem. Tak czy inaczej ten sezon juz uwazam ze jest bardzo dobry w jego wykonaniu i jestem pewien ze po ostatniej rundzie w Hiszpanii bede pisal podobnie.

    W 250cc trwa zazarta walka o 1 i 3 miejsce. Lorenzo po raz kolejny wygral i odskoczyl na 12 pkt. Mam nadzieje ze zgarnie mistrza i...zostanie w klasie 250cc bo MotoGP to dla niego chyba jeszcze za wczesnie.

    W 125cc juz dawno znamy mistrza. W niedziele uzyskalismy tylko potwierdzenie. Brawo Alvaro! Oby w przyszlym roku podobnie szlo jego koledze z teamu czyli Andrzejowi :P

    Hiszpania - Włochy 17:12 :)

    PZDR
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  27. Powrót do góry    #72
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2003
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam

    wreszcie moge cos napisac;)
    w GP Malezji tak jak napisałes Rossi pokazał klase zeby nie motocykl juz bym oblewał mistrzostwo swiata Rossiego;)
    a tak to jeszcze moze byc róznie
    Tak jak pisałem wczesniej Heyden normalnie jest cienki teraz to jeszce bardziej widac to Pedrosa z kontuzja i do tego jeszce debiutant objezdza go jak chce! a Heyden jezdzil w teamie z Rossim to powinien sie czegos nauczyc a on co wielkie nic!! pisalem ze jak wszyscy pojadą na swoim poziomie to Heyden ma miejsce dziewiąte :)teraz byl czwarty ale i Marco, Colin, Casey nie pojechali na swoim poziemie !!a szkoda !
    Pedrosie naleza sie graty:) pojechal dobrze i do tego z kontuzja szacuneczek;)
    Capirex normalnie mnie zadziwia jest coraz grozniejszy choc jak Rossi ma motorek przygotowany i nie ma zadnych niespodzianek to nie ma byka na niego:)
    zobaczymy co bedzie w Australii to ulubiony tor Rossiego powinien tam wygrac zeby jeszcze tylko Nicki pojechal słabo to bym sie bardzo cieszył
    pozdrawiam VALE 46:)

  28. Powrót do góry    #73
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Aj...jajajajajaj...niedobrze :( Pogoda troche pokrzyzowala szyki dzisiaj tyle ze Hayden moze sie cieszyc ze spadl deszcz bo gdyby nie niebiosa to dzis stracilby o wiele wiecej punktow. Wielka szkoda ze Sete na ostatnim zakrecie dal sie wyprzedzic Rossiemu - i nie chodzi mi nawet o fakt ze Rossi odrobil wiecej punktow ale o to ze fajnie byloby znow zobaczyc Gibernau na pudle. Walka nabiera rumiencow - jeszcze piatka zawodnikow ma szanse na koncowy sukces ale tak naprawde licza sie juz tylko Nicky i Valentino i to ktos z nich bedzie mistrzem. Bardzo mi zal Daniela. Tydzien temu odniosl kontuzje w Malezji i przez ten incydent caly jego trud wlozony w starty w tym roku moze przepasc :( Mam nadzieje ze Daniel sie pozbiera i jeszcze powalczy o chociaz 3 miejsce w generalce.

    W 250cc olbrzymi krok ku mistrzostwu uczynil Lorenzo. To ze wygrywa juz nas przyzwyczail ale wazne jest to ze dopiero 4 byl Dovi i Jorge zyskal nad nim 12 pkt a w generalce ma juz drugie tyle pkt do przodu.

    W 125cc juz trzecia runda z rzedu zakonczyla sie identycznymi wynikami. Wygrywa Bautista a za nim Kallio i dzieki kolejnym 5 pkt Alvaro jest juz mistrzem swiata. Brawo :)

    Hiszpania - Włochy 19:13 :)

    PZDR
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  29. Powrót do góry    #74
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2003
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam
    Nie ogladalem wyscigu od poczatku tylko od momentu jak juz jechali na mokrym ,ale to co napisałes o Heydenie jak by było sucho..ale spadł deszcze no i pojechal dobrze i jeszcze jedno okrazenie to by dopadł i Sete i Chrisaale dobrze ze sie skonczylo jak sie skonczyło Rossi znowu ciutke;)odrobił choc cos mi sie wydaje ze bedzie okropnie ciezko zdobyc mistrza jak by tak Marco tak jak sezon temu byl w formie pod koniec sezonu i dbieral punkty Heydenowi to samo Pedrosa i Capirex to....bedzie dobrze ale Rossi musi wygrywac
    Tlumaczysz Daniela kontuzja której sie nabawil sezon temu ale ta kontuzja chyba nie miala wplywu na jego jazde tydzien temu pojechal super a i teraz jak bylo sucho to dobrze jechał ale deszczyk spadł i Daniel znowu pokazuje ze w deszczu wogóle nie umie jezdzic
    Gratki dla Marco choc jechal tak jak jechal nie mial nic do stracenia a Rossi i Heyden musieli uwazac bo upadek kazdego z nich to bylo by po mistrzostwie a tor byl bardzo sliski i jechali troche asekuracyjnie ale skonczylo sie w miare dobrze
    w 250ccm chyba juz po zawodach Lorenzo mistrzem mysle ze nic złego juz go nie spotka choc to tylko sport moze sie troche uspokoił i dlatego tak dobrze jezdzi bo dzik z niego niezly nerwus i tyle!!!!
    pozdro VALE 46

  30. Powrót do góry    #75
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja wcale nie tlumacze Daniela kontuzja! Po prostu pisze ze MOŻE przez incydent ubieglotygodniowy jego wysilek moze pojsc na marne. Kontuzja ma na pewno jakis wplyw na jego jazde ale na pewno nie uwazam ze to tylko przez nia byl dzis 15. Mi chodzi o kontuzje z Malezji a nie z ubieglego roku Marcusie.

    Daniel nie umie jezdzic jak pada deszcz? Z tego co pamietam to juz nie raz pokazywal klase w o wiele gorszych warunkach.
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  31. Powrót do góry    #76
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-11-2001
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja sie zgadzam z tym ze Dani PEdrosa słąbo jeżdzi na mokrym i tak było również i w 250 - ja osobiscie nie widzialem w Jego wykonaniu w takich warunkach jakiegos wielkiego wyscigu. Poza tym Jego morale - po kontuzji z ktora przeciez stale jezdzi - nie jest w tej chwili zbyt duze. Stracil juz niewatpliwie szanse na tytul.
    Ma ja teraz napewno Vale oraz Hayden, chociaz Rossi wedlug mnie ma wieksza. Jak pisalem wczesniej Nicky nie jezdzi w taki sposob ktory mnie przekonuje, caly czas zachowawczo,mam nadzieje ze sytuacja wytworzy sie w pewnym moencjie ze bedzie musial podjac jakas decyzje i wtedy zobaczymy czy jest poprostu zwyczajnie slabszy od innych czy tez w tym sezonie a w szczegolnosci w ostatnim czasie jezdzi zachowawczo. Melandri wypalil, ten sezon w Jego wykonaniu daje tez wiele do myslenia,szkoda ze nie jezdzi na takim poziomie czesciej,szkoda. Niemniej wedlug mnie bedzie chcial sie na sile wlaczyc w walke o tytul, chociaz strata jest tutaj juz powazna. Zwazywszy jednak na to ze Hayden jest niepewny a do Valentino ma tylko bodajze 11 punktow straty Marco jak mowie, wedlug mnie podejmie w ostatnich wyscigach a juz napewno w ostatnim spore ryzyko w swoim sciganiu i dobrze,bedzie ciekawie.
    Sa jeszcze inni ciekawi jezdzcy w MotoGP. Mi bardzo podoba sie Vermeulen i Hopkins - czyli jezdzcy Suzuki. Szkoda ze motocykl maja nadal slaby, oczywiscie tutaj w Australii i do tego w takich warunkach, mozna bylo wywalczyc dobre miejsce jak Chris. Niemniej przy normalnej pogodzie Suzuki jest zwyczajnie slabe.
    Bedzie grozny jeszcze Capirossi, ktory z cala pewnoscia bedzie chcial sie jeszcze pokazac.

  32. Powrót do góry    #77
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego co pamietam to Daniel chyba dwa lata we Francji podczas deszczu odniosl bezapelacyjne zwyciestwo. Nie pamietam jednak kiedy dokladnie i gdzie to bylo ale na pewno tak bylo :P Bez wzgledu na to jak sie skonczy dla Daniela ten sezon to ja z jego wynikow bardzo bede sie cieszyl bo udowodnil ze potrafi wygrywac i walczyc o najwyzsze pozycje.

    Co do walki o tytul to fakt bedzie ona bardzo emocjonujaca. Juz dawno nie bylo tak ze na 3 rundy do konca nie wiedzielismy kto bedzie mistrzem. Czekam na Japonie.
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  33. Powrót do góry    #78
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2003
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witanko
    No i wreszcie wracamy do Europy po sobotnich imprezach ciezko wstac na niedzielne ranne GP ;p i niekiedy trzeba bylo nagrywac;P;P
    Z Rossim moglo by byc lepiej miom skromnym zdanie stracił przynajmniej dziewiec punktów ale moze i moglo byc gorzej!
    w Ostatnim GP Loris byl nie do ugryzienia choc jak zapewne wszyscy wiedza to nie jest tor Rossiego ale i tak nawet tu odrobil 9 punkcików Jak Nicki bedzie dalej tak jezdził to straci pewne mistrzostwo swiata ale tak jak pisałem w innym poscie jak wszyscy jada na swoim normalnym poziomie to Nicki jest ....cienki jeszcze jakby Daniel pojechał normalnie to Nicki jest szósty albo i siodmy ma facet szczescie ze to taki dziwny sezon!!
    Loris naparwde pojechal pieknie nie dal szans Rossi mial kłopoty z Marco ,Marco jest w formie i ostro walczy z Rossim jak by nie było tez ma szanse przynajmniej teoretyczne na mistrza swiata . Daniel nawet nie najgorzej jestem ciekaw czy pusci Nikiego jak bedzie przednim w tych dwóch ostatnich GP
    Mysle ze pech Rosiego sie juz skonczyl i w Europie wygra dwa razy w Portugali tor nawet lubi i podobno jest stworzony dla yamahy ..zobaczymy a Hiszpania jak to Hiszpania zawsze ja lubił i oby dwa razy wygrał a Nicki choc raz był trzeci;)

    pozdro Vale 46

  34. Powrót do góry    #79
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2006
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pod wszytkim, co stoi w powyższym poscie, się podpisuję, poza jednym wyjątkiem. Rossi stwierdził, że Estoril nie jest jego ulubionym torem. Hayden będzie moim zdaniem bardzo groźny dopiero w Valencii, więc Rossi musi dogonić go już w Portugalii. Valentino ma przede wszystkim dlatego szansę, że Capirossi i Melandri poczuli, że mogą coś "ujeździć". Pojadą naprawdę ostro. O ile dobrze pamiętam, to Capirossi od zawsze slabo wypadał w Portugalii i w Valencji. Liczę na to, że Vale na Estoril przyjedzie pierwszy. Następny wg mnie będzie Melandri, potem Capirex,potem niestety może być Amerykanin. Nie mam złudzeń co do tego, ze w razie potrzeby Pedrosa przepusci Haydena. Repsol wygrał już klasyfikację teamów i jak stwierdzili bossowie priorytetem i tak zawsze było zwycięstwo indywidualne, team order będzie jak nic.
    Oj będzie sie działo ;)

  35. Powrót do góry    #80
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Marcus w swoim pierwszym poscie w tym watku pisales ze Hayden bedzie walczyl o mistrza a teraz piszesz ze jest cienki :) Ty go chyba jeszcze bardziej nie lubisz niz ja :) Swoja droga to doskonale trafiles z typowaniami przed sezonem! Chcialbym aby Rossi nie zdobyl tytulu dlatego szlag mnie trafia ze Nicky ostatnio pobladzil ale z drugiej strony bedziemy swiadkami niesamowitych emocji. Co do Daniela i team orders: Pedrosa juz swoje zrobil tak wiec nie sadze aby przeszkadzal Haydenowi w walce z najlepszymi co jednak nie oznacza ze nie moze on byc wysoko w wyscigach. Odpocznie troche po wojazach poza Europa i mysle ze wlaczy sie w walke o podium.

    Hiszpania - Włochy 19:14

    PZDR
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  36. Powrót do góry    #81
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2003
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam
    Kolego Toczek wiem ze pisałem ze Heyden bedzie walczył o mistrza bo taki ma team i mysle ze troche umie jezdzic( choc moze sie myliłem ;) ) a ze napisalem pozniej ze jest cienki to chyba dlatego ze poprostu widze jak jezdza chłopaki z Europy i nie lubie takich gosci którzy nic nie wygrywaja oprócz wyscigów u siebie tzn USA choc teraz wygrał Gp Holandi ale kazdy wie dlaczego a tak naprawde poza USA Nicki nic powaznego nie wygrał i w powaznej walce nawet w Holandi walczyl tylko z Colinem bo reszta miała kontuzje .Team ma jeden z najlepszych motocykl tez a on chyba jest tylko ....przecietny!!!Bo nawet gdyby Rossi odszedł do F1 To Daniel biłby go o głowe !takie jest moje zdanie terazniejsze :)
    A Na poczatku sezonu wydawało sie ze Nicki w koncu musi zaczonc wygrywac w równej walce!! i bedzie zadzior a to tylko lekka dzazga i tyle ogólnie nic do niego nie mam ale mysle ze jogo twarz podoba sie Hondzie i dlatego tam jezdzi

    Aha i Rossi stwierdził nie pamietam kiedy ze tor Estoril to tor stworzony dla Yamahy
    pozdrawiam VALE 46

  37. Powrót do góry    #82
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2003
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pankuba pisz pan czesciej !!!:)

  38. Powrót do góry    #83
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2006
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    sete gibernau

    Jak się właśnie dowiedziałem, rozmowy Melandriego w sprawie jego przejścia do Ducati są już w zaawansowanej fazie. I tu oczywiście przychodzi na myśl sytuacja Gibernau, bo to przecież on będzie musiał odejść. Moim zdaniem jego forma (a jest słaba) musi zaskakiwać. Na przykładzie Lorisa widać przecież, że Ducati to ogromna siła. Jak myślicie, czy on już nie ma zdrowia i się starzeje? A może jest jakaś blokada psychiczna, bo w dwóch sezonach arcyciekawej walki z Rossim tak naprawdę nie był w stanie zawalczyć z Włochem. Moim zdaniem jego motywacja osłabła. No i chyba nie jest przygotowany kondycyjnie na 100 procent, bo pod koniec każdego wyścigu traci pozycje. Dla mnie wielka szkoda, bo to fajny, sympatyczny gość. Np. zawsze potrafił docenić klasę Rossiego, komplementując go, kiedy Vale pokazywał klasę. Co prawda później się pożarli (ostra walka na torze i incydent z oskarżeniem Yamahy o "posprzątanie" pola startowego - chyba przed wyścigiem w Katarze), ale i tak potrafił później zachowywać się jak gość i w przeciwienstwie np. do Biaggiego nie opowiadał farmazonów o przeciwniku i nie skarżył się w przypadku porażek na maszynę i mechaników. Mam nadzieję, że dostanie robotę w jakimś fajnym teamie i zobaczymy go jeszcze w formie sprzed 2 lat.

  39. Powrót do góry    #84
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2003
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam
    Zaskoczyłes mnie troche Pankuba myslalem ze Ducati bedzie chcialo utrzymac ten sam skład chocby przez dwa sezony znowu zmiana...hmm
    Sete jezdzi na pewno ponizej swoich innych oczekiwan ale mysle ze nalezało by mu sie jeszcze jeden sezon jazdy w ducati choc na pewno nikt nie ma skrupulow to juz jest jazda nalepszych z najlepszych i nikt sie nie bedzie litował na Sete mial kontuzje! taki zawodnik to powinien jezdzic dobrze juz od pierwszego wyscigu
    Ale zycze mu jak najlepiej!!!!
    Marco no moze byc ciekawie ale mysle ze spasowała mu honda bo jak pamietasz z yamaha nie mógł sobie dac rady ducaty tez sa ciezkie choc tak jak pisałem wczesniej tez powinien sobie dac rade od poczatku pozyjemy zobaczymy!!!!

  40. Powrót do góry    #85
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2006
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie, jak widzę, jest nas tu mało. Znam forum poświęcone motocyklom, gdzie jest naprawdę mnóstwo komentarzy. Tutaj jest co prawda bardziej kulturalnie, ale tez jest ok. Sporo ludzi naprawdę zna moto gp od podszewki. Wystarczy wpaść na polską stronę moto gp.

  41. Powrót do góry    #86
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pankuba znam to forum o ktorym piszesz i jak zobaczylem poziom niektorych uzytkownikow to sie zalamalem i zrezygnowalem mimo ze jest tam sporo osob:) Wole towarzystwo Marcusa no i ostatnio Twoje niz jakis debili z polskiej strony MotoGP:P

    Co do Sete to faktycznie ostatniego jego sezony nie sa imponujace po tym co pokazal we wczesniejszych latach walczac z Rossim. Wielka szkoda ze tak potoczyla sie jego kariera ale gleboko wierze ze on jeszcze sie odbuduje i w przyszlym roku powalczy o pierwsza piatka co juz uznam za dobry wynik. Mam nadzieje ze pech go wreszcie opusci i bedzie smigal po torach az milo:)

    PZDR
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  42. Powrót do góry    #87
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak na marginesie to co sadzicie o szansach Andrzeja Chmielewsiego w przyszlym roku? Ja mysle ze nie powinno byc zle zwazywszy na fakt ze podpisal kontrakt z bardzo dobrym zespolem. Mysle ze jak bedzie dojezdzal do mety i czasaem zalapie sie na jakies punkty to bedziemy mogli mowic o sukcesie.
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  43. Powrót do góry    #88
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2006
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czołem Toczek. Masz oczywiście racje. Sporo gości tam piszących prezentuje żenujący poziom, ale czytałem tam też posty kulturalne i wskazujące na wręcz niesamowitą wiedzę o moto gp.

    A tak poza tym, jeżeli jeszcze przypadkiem nie znacie, to polecam te stronki:
    http://www.crash.net/home~cid~6.htm
    http://www.speedtv.com/articles/moto/motogp

    Znacie jakieś inne fajne?

    Pozdro

  44. Powrót do góry    #89
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2003
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam
    Zaczne od tego ze milo mi kolego Toczek ze pasuje Ci moje towarzystwo ja tez lubie z Toba prowadzic konwersacje choc ta Hiszpania mnie... ;P ale jest ok!!!
    A ostatnio Pankuba cos wniósl do naszego tematu i tak trzymac ,a co do forum moto gp to pare razy tam sie udzielalem ale to moze z rok albo i dwa lata temu i kolega Toczek ma racje wiekszosć uczestników tego forum prezentuje zenujacy poziom(fanów Rossiego jest tam do bólu:P ) choc zdazaja sie wyjatki (moze oni moga powiedziec o nas to samo ale jak Pankuba stwierdził ze jestesmy bardziej kulturalni to cos w tym jest:) )
    A co do Andrzeja Chmielewskiego to podpisal kontrakt z najlepszym zespolem w 125ccmi to o czyms swiadczy wydaje mi sie ze powinno byc dobrze moze pod koniec sezonu bedą jakies podia!!chyba ze inne teamy sie naparwde wzmocnia i maszyny bedą lepsze bo narazie to aprillia bije wszystkich o glowe w klasie 125 ccm

    http://www.thedoctor.go.pl/

    pozdro VALE46

  45. Powrót do góry    #90
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pod koniec sezonu moze bedzie stawal na podium? Marcus obys mial racje! Szczerze to jednak watpie w to i nie stawiam mu poprzeczki az tak wysoko dlatego podtrzymuje to co pisalem wczesniej tak wiec jesli zalapie sie czasem na jakies punkty to bede zadowolony. Jego zespol jest najlepszy tylko trzeba pamietac tez o tym ze Andrzej nie bedzie liderem w tej ekipie i zespol bedzie sie skupial na innych jezdzcach :) To jednak dopiero przyszly sezon i powoli zaczynam sie skupiac przed decydujacymi starciami sezonu :) Jak zwykle wierze w Hiszpanow i mam nadzieje ze tym razem bedzie lepiej niz ostatnio :) Daniel wygra zobaczycie :P

    PS - Marcus Ty z tymi Włochami tez mnie w****iasz :)

    PS2 - Pankuba innych stron nie znam bo nigdy nie szukalem. Na poczatku tego sezonu zaczalem sie udzielac na forum polskiej strony ale jak zobaczylem w jaki sposob "forumowicze" (jezeli tak mozna ich nazwac) zmieszali z blotem Eliasa po ekscesie z Rossim to odechcialo mi sie tam pojawiac i tego nie zaluje :)
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •