Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 58

Wątek: Wymiana biletów

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wymiana biletów

    Nie chodzi o żadne sprawy kolekcjnerskie :D. Stowarzyszenie Kibiców i Sympatyków Rybnickiego Żużla ROW RYBNIK wyszło z pewną inicjatywą. Jako, że kibice z Rybnika pojawiaja się praktycznie na każdym meczu wyjazdowym swojej ekipy postanowili zrobic coś by te wyjazdy były tańsze. Ale nie tylko dla nas, również dla kibiców przyjeżdżających do Rybnika. Chcemy aby odbywało się to na zasadzie wymiany. My w Rybniku zapewniamy bilety dla kibiców przyjezdnych w ilości np. jednego autobusu i tak samo jest gdy my jedziemy do nich. Oczywiście bilety sa za friko. My ze swej strony mamy zapewnienie od zarządu RKM-u, że takie bilety dostaniemy. WYsłaliśmy również pisma do wszystkich klubów e-ligowych i czekamy na odzew. Jednak wiem, że trzeba tutaj też pewnego angażu samych zainteresowanych, czyli kibiców z danych miast. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany taką wymianą biletów to byłoby super. Jeżeli macie jakieś pomysły, uwagi i jeżeli cos się Wam udało załatwić to można to śmiało tu ogłosić :D:D

    pozdrawiam

    ...:: pozdROWienia ::...

  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    153
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mamy już wstępne pozytywne wieści z Rzeszowa i Torunia.

    Z ekstatyczną radością wstrzymamy się jednak dopóki nie przyjdą odpowiedzi na piśmie.
    Ideą pomysłu jest wymiana określonych pul biletów pomiędzy zainteresowanymi oraz integracja pomiędzy kibicami. Integracja to nawet już można powiedzieć że działa - wszyscy się z nami na wódkę umawiają :D

    Warunkiem jest:
    -wzajemność
    -zachowanie pewnych rygorów dot. bezpieczeństwa
    -wskazanie przez klub organizacji lub osoby, której bilety będą przekazane

    Powinno być wesoło :D

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2003
    Postów
    739
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo dobry pomysl.

    Takie rozwiazanie dziala w Polskiej Lidze Koszykowki. Jezdzac na wyjazdy z Astoria praktycznie zawsze mamy zapewniona okreslona liczbe darmowych biletow. Oczywiscie w rewanzu zorganizowane grupy kibicow gosci wchodza na Luczniczke za darmo. Zazwyczaj liczba takich biletow to 40-50 sztuk. Przy wiekszych liczbach kibicow np podczas wyjazdow na derby do Wloclawka czy Inowroclawia dokupujemy brakujace bilety. Jesli udaloby sie wprowadzic takie rozwiazanie w rozgrywkach speedwaya na pewno przyczyniloby sie to do obnizenia kosztow wyjazdow a przeciez dla kazdego ktory jedzi za swoja druzyna po calej Polsce liczy sie zazwyczaj kazda zlotowka.

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    pomysl rewelacyjny dla "autokarowcow"
    boje sie jednak ze w Czestochowie skorzysta z tego Fan Club ktory i tak wchodzi u nas za free a na wyjazdach tez czesto sie zdarza ze pol autokaru nie placi za bilet

    natomiast Kika (pisze tez na SB od czasu do czasu) organizowala kiedys wyjazdy czy dalej to robi nie wiem
    i jesli do kogos te bilety mialyby trafic wedlug mnie jesli chodzi o czwe do tego autokaru

    i obawiam sie ze dostaniecie odp negatywna z Czestochowy chociaz miloby bylo gdyby zarzad choc raz podjal decyzje prokibicowska
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Umawianie się na bilety następowałoby z kibicami drużyny do której się udaje dana ekipa. Ci kibice przekazywaliby listę do klubu. Także nie jest powiedziane, że ekipa fan clubu z Cze-wy dostanie bilety jeżeli my np. się umówimy z ekipą, czy autobusem Kiki, tymbardziej, że jak mówisz połowa autobusu z fan clubu wchodzi i tak za darmo.

    ...:: pozdROWienia ::...

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,679
    Kliknij i podziękuj
    2,078
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Juz slyszalem o tym projekcie :)
    Pomysl fajny :)
    tyle, ze Omanie, piszesz iz pol busa FC wchodzi za darmo - ok
    tyle, ze biletow z tego co wiem, mialo by byc ok 48.
    Mozna ladnie podzieli na oba autokary
    A ze Rybnik jest blisko, to i my im mozemy dac ok 100 biletow i oni nam, bo chyba kibice powinni dopisac :)

    I rowniez jestem ciekaw reakcji czestochowskich dzialaczy :)
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    13-11-2003
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kika doskonale wie o akcji i z tego co wiem razem z fan klubem próbują wymóc na działaczach Włókniarza, by się dołączyli do tej akcji. A co do biletów to rozstrzygną to między sobą.

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i na dzień dzisiejszy wiemy, że Bydgoszcz niestety dała ciała :P:P
    Szkoda

    ...:: pozdROWienia ::...

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Kania z Rzeszowa na dniach dostaniecie fax z klubu :) Oczywiście odpowiedź będzie pozytywna :)

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2005
    Postów
    271
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pomysł jak najbardziej zaaa! Ciekawe jak na to odpowiedza dzialacze Leszczynskiej...Uni... :)

    Oby Pozytywnie :D

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    153
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i na dzień dzisiejszy wiemy, że Bydgoszcz niestety dała ciała :P:P
    Szkoda
    Nie bój żaby grubasie :P Zmienią zdanie.

    Z Tarnowa i Częstochowy także płyną potencjalnie optymistyczne wieści. Wyjdzie na to, że wszyscy mogą a my nie??? O wy, w mordę....

    A tak poważnie, to niepolitycznie jest olać inicjatywę kibiców zmierzającą do budowania przyjaznych stosunków z kibicami z innych miast. Bo co by wtedy chłopcy w telewizji powiedzieli... Uuuuuuuuuu. Nie byłoby na kogo zwalić? Pod ścianą stoją.

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany Awatar Lady_of_Darkness
    Dołączył
    01-08-2002
    Postów
    2,720
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pomysł całkiem fajny, ale....
    akcja jest dla 'autokarowców', wiec w pewien sposób pokrzywdzone są osoby, które również jeżdzą za swoja drużyną po całej Polsce ale własnym środkiem transportu. No ale nawet pomijając ten fakt- co z tego wszystkiego ma klub? bo nigdzie nie przeczytałam, że np. te pieniądze, które miałyby być przeznaczone na bilety będą przeznaczone np. na oprawę i tym samym w niektórych przypadkach klub nie będzie musiał już nic dokładać lub 'skończą' się zbiórki na stadionie na oprawy... No chyba, że ta wymiana ma skończyć z bijatykami na stadionie? ale w to za bardzo nie wierzę... ba- przy większej liczbie osób może dojść do kłótni kibiców jednej drużyny kto ma dostać bilety.
    i żeby nie było- nie napisałam tego złośliwie, bo jak dla mnie to fajnie, że są tacy ludzie którzy jeżdżą za swoją drużyną i ją dopingują....

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pomysł całkiem fajny, ale....
    akcja jest dla 'autokarowców', wiec w pewien sposób pokrzywdzone są osoby, które również jeżdzą za swoja drużyną po całej Polsce ale własnym środkiem transportu.
    To nie jest akcja dla "autokarowców", ale dla zorganizowanych ekip. Czy pojadą to już nieistotne. może to byc ekipa złożona z 5 samochodów, dwóch busów i jednego rowerzysty :D

    No ale nawet pomijając ten fakt- co z tego wszystkiego ma klub? bo nigdzie nie przeczytałam, że np. te pieniądze, które miałyby być przeznaczone na bilety będą przeznaczone np. na oprawę i tym samym w niektórych przypadkach klub nie będzie musiał już nic dokładać lub 'skończą' się zbiórki na stadionie na oprawy... No chyba, że ta wymiana ma skończyć z bijatykami na stadionie? ale w to za bardzo nie wierzę... ba- przy większej liczbie osób może dojść do kłótni kibiców jednej drużyny kto ma dostać bilety.
    Klub z tego nic nie ma i nie powinien mieć. Chodzi o to by zachecać kibiców z innych miast do tego ażeby jeździli. Taka akcja biletowa ma pomóc w zapełnieniu miejsca dla kibiców przyjezdnych na stadionie, bo prawie zawsze są one puste. Dla klubu to nie jest żaden koszt, bo i tak zawsze drukuje się więcej biletów.
    A co do kłótni kto ma a kto nie ma dostać to chyba daleka przyszłość. Nie uważam ażeby aż tak wielu ludzi jeździło.

    pozdrówka
    ...:: pozdROWienia ::...

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    08-07-2002
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Bydgoszcz oficjalnie już odpowiedziała, że nie interesuje ich nasza propozycja...

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    z tego co wiem Włókniarz przystał na propozycję

    Umawianie się na bilety następowałoby z kibicami drużyny do której się udaje dana ekipa. Ci kibice przekazywaliby listę do klubu. Także nie jest powiedziane, że ekipa fan clubu z Cze-wy dostanie bilety jeżeli my np. się umówimy z ekipą, czy autobusem Kiki, tymbardziej, że jak mówisz połowa autobusu z fan clubu wchodzi i tak za darmo.
    wydaje mi sie ze nie moze tak być, wlokniarz chyba zgodzil sie na ta propozycje wylacznie jesli bilety rybnickie trafia do FC, przeciez klub tez musi miec nad tym jakas kontrole, a FC jest jedynym oficjalnym stowarzyszeniem częstochowskich kibicow czy to sie komus podoba czy nie, dodatkowo to danek chodził za zarzadem w tej sprawie wiec chyba bilety maja juz potencjalnego adresata, zeby nie było ze jestem jakis pro FC bo ja w tej sprawie jestem neutralny, a musze przyznac ze kilkakrotnie juz z nimi podrozowalem i powiedzmy ze było OK ;)

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2004
    Postów
    244
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    ogolnie dobry pomysl i tylko przyklasnac. wiadomo, ze koszty wyjazdu bywaja spore a w wiekszosci jezdzi mlodziez. a im wiecej ekip przyjezdnych tym ladniejsze stadiony i niezla promocja speedwaya. tylko nad tym popracowac i bedzie oki.


    ale idac ta sciezka mozna sie pokusic o dalej idace kroki.
    otoz moim zdaniem duzo lepiej byloby gdyby na mecze wyjazdowe kibice byli wpuszczani za friko niezaleznie od tego czy sa w zorganizowanej grupie czy tez nie i niezaleznie od ich ilosci. ewentualnie w jakiej sa grupie. bo przeciez niejeden raz (choc na pewno za rzadko :) ) jedzie wiecej niz jeden autokar, jada kibice autami. wszyscy jada na wyjazd i wszyscy powinni byc traktowani rowno. nie wiem czy bedzie dobra atmosfera jesli np. 45 osob wejdzie za free a nastepne 40 zaplaci tylko dlatego ze bedzie w innym autokarze lub przyjedzie samochodami. zapewne pojawia sie jakies "nieporozumienia" i wzajemne zale. ale mozna tego bardzo latwo uniknac.

    otoz dlaczego wymiana biletow? przeciez mozna tych kibicow wchodzacych do sektora gosci wpuscic na stadion za free na podstawie zameldowania itd. zamiast biletu pokazujesz ochroniarzowi dowod wydany przez prezydenta czy burmistrza odpowiedniego miasta i juz (heh bo z zameldowaniem to tez bywa roznie). tlumaczenie klubu o duzych stratach byloby smieszne bo przeciez rzadko jest to wiecej niz 50 osob (50*20pln = 1000pln). jedynie sluszne opory moglyby miec torun i bydzia przed derbami bo wtedy rzeczywiscie mieliby wymierne straty z tego powodu. ale w innych sytuacjach unikneloby sie zamoty czy zapewnic 30 czy 50 biletow i niepotrzebnego chaosu. po prostu ile osob przyjedzie tyle wejdzie i juz. jest to najprostszy sposob i chyba najwlasciwszy. kluby powinny sie tak deklarowac na zasadzie wzajemnosci. np. cz-wa wpusci rybnik jesli rybnik cz-we itd. tacy np. kibice bydgoscy, ktorzy juz wiedza, ze klub nie bardzo jest chetny na pewno moga poslac pare maili do klubu czy tez pogadac z ich przedstawicielem bo jest to tez w ich interesie. a przede wszystkim w interesie calego zuzla.

    na pewno o takich deklaracjach kibice by pamietali i presja na wywiazanie sie z nich bylaby spora. ponadto rola kibicow danego miasta by wymoc na zarzadach swoich klubow takie dzialanie.

    moim zdaniem pomysl ten jest i prostszy i lepiej trafiajacy w potrzeby. co wy na to? moze warto podjac takie wlasnie proby?

    aha prosze tego nie traktowac ze jestem przeciwnikiem inicjatywy, bo mi sie ona sama w sobie podoba. co najwyzej mozna ja jakos "dopracowac" i w takim zamiarze wypocilem to co powyzej.

    pozdrawiam

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    153
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam się z Tobą Joe w całej rozciągłości, jednak robimy kroczek po kroczku, tup tup tup i do biblioteki jak to było w pewnym starym kawale :D

    Na dzień dzisiejszy mamy pisemne pozytywne odpowiedzi od Rzeszowa i Częstochowy - dla nich za to brawo i respect.

    W pozostałych klubach ciągle na dwoje babka wróżyła za wyjątkiem Bydgoszczy, która.... O tym opowiem kiedy będę miał już absolutną pewność, że sprawa nie jest pomyłką i wszystkie szanse są definitywnie pogrzebane. Tym niemniej kibice z Torunia, Leszna i Tarnowa walczą i przekonują swoje kluby i o ile wiem szanse są całkiem całkiem. Z Wrocławia zero wieści - totalna cisza.

    Jeśli chodzi o rozważania na temat kto dostanie bilety to dla mnie sprawa jest prosta. Bilety (dla nas) funduje klub naszego rywala i on wskazuje osobę (lub organizację) której my mamy przekazać pulę biletów rewanżowych. To jest jasne i nie podlega dyskusji a stosunki wewnętrzne na linii poszczególne grupy kibiców między sobą oraz kibice-klub to nie nasza sprawa i nie możemy wtykać w to paluchów.

    Tym niemniej cieszy mnie (jako autora pomysłu, pism, negocjacji z klubem i w ogóle tej akcji) fakt, że sprawa spotyka się z przychylnością i zrozumieniem oraz że już trzy kluby (to jakby nie było prawie 40% ligi) udało się do tego przekonać. Liczyłem się bowiem z ewentualnością, że cały pomysł zdechnie na skutek braku zrozumienia.

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    13-11-2003
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Miło mi poinformować, że już połowa klubów Ekstraligi przychyliła się do naszego pomysłu. 4 kluby wyraziły już pisemnie zgody na wymiany biletów. Są to: RKM Rybnik, Stal Rzeszów, Włókniarz Częstochowa i Unia Leszno.
    Ponadto pisemne zgody nie trafiają tylko do nas lecz do wszystkich klubów Ekstraligi, a co za tym idzie pod większą presją są kluby, które chciały/chcą wydać negatywne decyzje.
    Czekamy na wieści z pozostałych ekstraligowych klubów.

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Klub z Leszna oprócz wysłania pisma do klubów ekstraligowych zwrócił się także bezpośrednio do naszego stowarzyszenia. Poniżej treść pisma.

    Stowarzyszenie Kibiców i Sympatyków Rybnickiego Żużla

    W odpowiedzi na pismo z dnia 07.02.2006 roku dotyczącego akcji "Doping na wyjeździe 2006" Klub Sportowy "Unia" Leszno wyraża zgodę na proponowaną przez Państwa formę współpracy pomiędzy oficjalnymi fan-clubami. Jesteśmy głeboko przekonani o słuszności takiej inicjatywy dlatego liczymy na owocną współpracę w nadchodzącym sezonie 2006

    Ze sportwowym pozdrowieniem
    Członek Zarządu
    Menager Drużyny
    Ireneusz Igielski
    Takie podejście do kibiców bardzo cieszy :) Oby takich ludzi jak Ci zasiadający w zarządzie Unii było w polskim żużlu coraz więcej :)

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    powiem szczerze...

    że z tego co mi wiadomo to już dawno powinna być odpowiedź pozytywna w pewnego miasta nad Wisła... hmmm nie wiem dlaczego jeszcze nie ma...

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-03-2004
    Postów
    675
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 2 w 2 postach

    Jako...

    bo oni ogolnie opoznieni są troche ze wszystkim chyba ;). moze dlatego ;)

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i postawa Leszczynian jest do pozazdroszczenia. Szczerze wierzę, że uda się zrobić tak by wszystkie kluby brały w tym udział :D:D

    pozdrówka
    ...:: pozdROWienia ::...

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    1,091
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    No i postawa Leszczynian jest do pozazdroszczenia. Szczerze wierzę, że uda się zrobić tak by wszystkie kluby brały w tym udział :D:D

    pozdrówka
    Kania powiedz szczerze czy wyobrazales sobie inny rozwoj sytuacji :)

    pozdro dla Ciebie, Nugiego i pijaka Bangiego....

    p.s. pole namiotowe w Rydzynie juz czeka, tylko musicie przyjechac z najbardziej leszczynskim mieszkancem Rybnika :P

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Qubis, zedytuj posta!!! ja już nie piję ;)


  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kania powiedz szczerze czy wyobrazales sobie inny rozwoj sytuacji :)

    pozdro dla Ciebie, Nugiego i pijaka Bangiego....

    p.s. pole namiotowe w Rydzynie juz czeka, tylko musicie przyjechac z najbardziej leszczynskim mieszkancem Rybnika :P
    No oczywiście, że nie spodziewałem się innego scenariusza :P:P, ale pochwalić zawsze można no nie ?? :P

    No ten najbardziej leszczyński mieszkaniec Rybnika bedzie nam pokazywał zakątki i uroki Leszna :P:P, w końcu wie gdzie leją dobre piwo ;)

    pozdrówka
    ...:: pozdROWienia ::...

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    153
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wczoraj odebrałem oficjalne papiery z Torunia. Apator przyłączył się do naszej akcji w ramach odwiecznej toruńsko-rybnickiej przyjaźni :D.

    W oślej ławce mają szansę zostać już tylko Tarnów, Wrocław i Bydgoszcz.

  27. Powrót do góry    #27
    Początkujący
    Dołączył
    11-02-2005
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pomysł wymiany biletów działa dobrze. Przed zaległym meczem z Toruniem przekazaliśmy Krzyżakom 15 biletów, a oni odwdzięczyli się głośnym i kulturalnym dopingiem. ;) Kingpin to nawet zupki podjadł. :D Najogólniej można podsumować, że było gładko i sympatycznie oraz bez kłopotów.

    W Lany Poniedziałek zawitaliśmy pełnym autobusem do Częstochowy na mecz z Włókniarzem. Tam również wszystko organizacyjnie poszło gładko, pilotował to ze strony miejscowych pan Danek. Okazaliśmy przygotowaną listę wycieczkowiczów ;) i zostaliśmy miło wpuszczeni na stadion, gdzie od pierwszych minut ładnie, głośno dopingowaliśmy nietylko swoich żużlowców. Ponadto udało nam się rozruszać częstochowską publikę do meksykańskiej fali. Po meczu podziękowania za wspólny kulturalny doping i zaproszenia do Rybnika na rewanżowy mecz w XIII kolejce. Choć aby zachować obiektywizm niech wypowiadają się sami częstochowianie. ;)

    Tak więc Rybnik, Rzeszów, Toruń, Częstochowa i Leszno zrozumiały ideę i podchwyciły pomysł budząc sympatię wielu osób praktycznie zerowym kosztem. Wychodzi zatem na to, że jak się chce, to można. Akcje takie jak ta budują dobre stosunki pomiędzy kibicami i do czegoś zobowiązują. Przykre jest jednak to, że nie zależy na tym działaczom w Bydgoszczy, Tarnowie i we Wrocławiu. Widać, że kibice nie obchodzą ich zbytnio - są po prostu złem koniecznym. Chyba że trzeba do gazety poopowiadać dyrdymały o tym jak to my (kibice) największym sponsorem klubu jesteśmy i jak bardzo jesteśmy mu potrzebni. Bodajże Szczypiorski pisał o "gębie wypchanej frazesem"... Pasuje jak ulał...

    Pan Tillinger posunął się nawet do tego, że napisał organizatorom akcji e-mail'a, w którym to czytamy, że "Zarząd BTŻ POLONIA nie jest zainteresowany Waszymi propozycjami". Heh... Wychodzi na to, że tacy ludzie jak pan Tillinger oraz jego wrocławscy i tarnowscy koledzy nigdy nie zrozumieją, że w tej zabawie wcale nie chodzi o klubowe zarządy. Nie przyszło mu do głowy żeby coś zrobić dla swoich kibiców? Chociażby taki mało znaczący gest wykonać? Pewnie... po co... Tylko czekać, aż na płotach parków maszyn zawisną flagi "J___ć kibica" wywieszone przez dumnych Prezesów.

    Ale my działamy dalej, niebawem wyjazd do Rzeszowa i staramy się nie przejmować tymi, którzy w przeciwienstwie do nas nie kumają czaczy...


  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    08-07-2002
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Dodatkowo Wrocław wyciąl wała wczoraj.
    Przysłali do klubu do Rybnika propozycję aby ich kibice wchodzili u nas na bilety ulgowe.
    Jakby nie patrzeć zachowanie dziwne w kontekście naszej akcji.
    Mogę się tylko domyślać o co chodzi.

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    1,091
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    do kiboli z Rybnika...

    macie moze jakies namiary na pana Danka z Częstochowy?

    Kiedy dokładnie trzeba przekazac liste w Czewie?

    pozdro

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    do kiboli z Rybnika...

    macie moze jakies namiary na pana Danka z Częstochowy?

    Kiedy dokładnie trzeba przekazac liste w Czewie?

    pozdro
    Listę przekazaliśmy przed samym meczem. Z panem Dankiem kontaktował się Gollum, napisz do niego maila to pewnie poda Ci numer.

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-09-2003
    Postów
    1,195
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Byś sie zdziwił kolego. Zainteresowania wśród zorganizowanych nie było. Więcej nie ma co komentować.


  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    08-07-2002
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Do Częstochowy wysłaliśmy maila z listą imienną na adres, który jest na stronie internetowej klubu 2 dni przed meczem i nie było problemów. Tuż przed wjazdem do Częstochowy Gollum kontaktował się telefonicznie z Panem Dankiem i weszliśmy na stadion bez problemu.
    Niestety Bydgoszcz dała odpowiedź negatwną. Wrocław i Tarnów wogóle nie dały odpowiedzi.

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    153
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem czy telefon do p. Danka jest prywatny czy służbowy wiąc nie mogę nim tak dzielić radośnie. WojtaZ wie wszystko, rozmawiałem z nim.
    Myślę, że kluczowa w tym wszystkim jest WZAJEMNOŚĆ a nie posiadanie numeru do kogoś. Jeśli Leszno zadeklaruje wobec Czewy udział (tak, jak zadeklarowało wobec nas) to pewnie Czewa się zgodzi. Ale czy zadeklarowało - nie wiem.

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    1,091
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Gollum,

    chcemy poprostu ustalic z panem Dankiem :), na kiedy musi byc lista, i jutro podac na stadionie całkowity koszt wyjazdu do Czestochowy, wiec jesli moge Cie prosic o ten nr to wyslij mi go smsmem 605 657 868

    pozdrawiam

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Za ciosem poszła II ligowa ekipa z Poznania...

    Za porozumieniem prezesów PSŻ Poznań i GKŻ Gdańsk udało się załatwić 50 darmowych wejściówek na obydwa mecze obydwu drużyn:D Zoragnizowany autokar i jest wyjazd jak talala;)

    Dzięki Kilofy za idee:D
    Dziękujemy prezesom obydwu klubów:)
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dodatkowo Wrocław wyciąl wała wczoraj.
    Przysłali do klubu do Rybnika propozycję aby ich kibice wchodzili u nas na bilety ulgowe.
    Jakby nie patrzeć zachowanie dziwne w kontekście naszej akcji.
    Mogę się tylko domyślać o co chodzi.
    To trzeba mieć tupet zeby tak zrobić. No ale cóż kasa kasa kasa. Widać, ze we wrocku na kibicach gości chcą zarobic fortune. Jeśli o mnie chodzi to wpuściłbym te 55 osób za darmoche i poczekał czym zrewanżuje sie Wrocek. Jeśli dadzą dupy to można pojechać tam z jakimś ładnym transparentem.

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    1,091
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    w Częstochowie wymiana biletów przebiega bardzo sprawnie. Przychodzi jakis gość pod autokar ( chyba pan Danek :P) zabiera liste i odlicza na bramce ilość kibiców z listy.

    Szkoda tylko że pan Danek nie jest odpowiedzialny za stan toru :P

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,924
    Kliknij i podziękuj
    6,487
    Podziękowania: 8,800 w 4,839 postach
    Gdansk podobno wycofuje sie z darmowych biletow.Po odwolanym meczu z Rowne , kilku kibicow ktorzy otrzymali darmowe bilety postanowilo zarobic par zlociszy i ochoczo zaczeli je oddawac w kasie domagajac sie kasiorki.Bardzo brzydko z ich strony.Zastanawiam sie tylko ,skad pewnosc dzialaczy ,ze te bilety to wlasnie te darmowe ? Sa specjalnie znaczone czy co??


    Zeby nie byc goloslowny:

    http://gdansk.naszemiasto.pl/sport/597661.html

    Pewnosci ,ze to chodzi o te bilety z wymiany miedzy kibicami tez nie mam.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach

    kingpin

    Nie masz pewności nie siej zamętu.
    Chodzi o darmowe bilety dla byłych działaczy i zawodników
    I napewno są znaczone, np. pieczątką z napisem "bilet bezpłatny"
    Większość klubów takie bilety rozdaje np. mediom, żeby te rozdysponwoały je na zasadach konkursów.
    Zupełnie nie odnosi się to do tematu, tak rodzi się plotka, uslyszales cos, przeczytales niedokladnie i poszlo.

    Z tego co tu wyczytałem Gdańsk narazie taką umowę zawarł z Poznaniem, głównie dlatego, że tylko z tych miast za swoimi zawodnikami podążają zorganizowane grupy. Mam nadzieję, że wszystko zrozumiales, jak nie to więcej po 20. Pozdrawiam

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Nie wiem jak w innych miastach,ale w Lesznie raz mialem jakis bilet za free,to bylo on z pieczatka klubu chyba z napisem-"bilet bezplatny".

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,924
    Kliknij i podziękuj
    6,487
    Podziękowania: 8,800 w 4,839 postach
    Nie masz pewności nie siej zamętu.
    Chodzi o darmowe bilety dla byłych działaczy i zawodników
    I napewno są znaczone, np. pieczątką z napisem "bilet bezpłatny"
    Większość klubów takie bilety rozdaje np. mediom, żeby te rozdysponwoały je na zasadach konkursów.
    Zupełnie nie odnosi się to do tematu, tak rodzi się plotka, uslyszales cos, przeczytales niedokladnie i poszlo.

    Z tego co tu wyczytałem Gdańsk narazie taką umowę zawarł z Poznaniem, głównie dlatego, że tylko z tych miast za swoimi zawodnikami podążają zorganizowane grupy. Mam nadzieję, że wszystko zrozumiales, jak nie to więcej po 20. Pozdrawiam
    Nie sieje zametu.Tylko nie rozumiem jednej rzeczy.
    Skoro chodzi o te bilety znaczone,to jakim trafem mozna bylo je wymienic na kasiorke ?? U was w kasach siedza niewidzacy??;):)
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    08-07-2002
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    W Częstochowie i w Rzeszowie oraz od ostatniego meczu w Rybniku załatwiają to bez biletów.
    Grupa ludzi zostaje wpuszczona na stadion na podstawie listy osobowej i nie ma problemu, że ktoś potem sprzedaje bilety.

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wzorem ubiegłego roku SKiSRŻ planuje zainicjować akcję wymiany biletów dla kibiców drużyn przyjezdnych. Mamy już akceptację zarządu RKM-u dla naszej akcji. Na początku roku do wszystkich klubów I ligi wpłynie pismo Stowarzyszenia ze szczegółami planowanej akcji. Jeśli jesteście zainteresowani darmowym wejściem na mecze wyjazdowe Waszych drużyn to spróbujcie jakoś dotrzeć do Waszych zarządów i pokazać zasiadającym w nich ludziom, że jesteście zainteresowanie taką akcją :D:D:D

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2005
    Postów
    866
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Umknął mi ten temat w zeszłym roku.
    Bydgoszcz oficjalnie już odpowiedziała, że nie interesuje ich nasza propozycja...
    No i mam nadzieję, że ziomki stanowisko podtrzymują.

    Tyle w tym temacie.

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Umknął mi ten temat w zeszłym roku.
    Bydgoszcz oficjalnie już odpowiedziała, że nie interesuje ich nasza propozycja...
    No i mam nadzieję, że ziomki stanowisko podtrzymują.

    Tyle w tym temacie.
    Tak się akurat składa, że w tym roku stanowisko Bydgoszczy kompletnie nas nie obchodzi :D:D:D

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •