Strona 6 z 61 PierwszyPierwszy ... 456781656 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 226 do 270 z 2730

Wątek: FALUBAZ Zielona Góra 2006

  1. Powrót do góry    #226
    Użytkownik
    Dołączył
    09-08-2004
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    osiwtlenie

    czy ktos moze wie wiecej niz na stronie apatora,zdaza z oswietleniem czy nie zdaza i co wtedy bedzie?ktos ma wiecej wiadomosci.

  2. Powrót do góry    #227
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Rusty weź sobie chłopie twojego zwolennika naskreta i innych fanatycznych fanów Klopota i innych marnych zawodnikow i załozcie sobie fan club, zrobicie czapki, koszulki tylko o jedno prosze nie w Zielonej Górze. Chyba wiekszosc kibiców ma dosc "starej gwardii". Wole ogladac Nowaczyka czy też Davidssona niż Kłopota Stojanowskiego czy innego slabiaka.

    Nie pozdrawiam
    Tak jak powiedziałem wczesniej gadka jest bez sensu tylko dlaczego ja mam sobie strzelic barana bo ty jestes fanem Nowaczyka.Nie wiem wogóle o co spór biegnie.Klub sie nikogo nie pozbył a Stojanowski i Huszcza sami odeszli.To samo było z Pytelem.Mogli zostać ale nie zostali a nikt ich nie wyganiał.W czym masz problem?Załóż sobie fanklub Davidsonna.Przeciez ty Davidssona na oczy nie widziałes to z kąd wiesz czy z niego taki znakomity zawodnik.W Anglii prezentuje sie nieciekawie jak i jego znamienity brat.Zdania kibiców sa podzielone co do wartosci poszczególnych zawodników wiec Nowaczyk czy kto inny powinien miec te same szanse.Nowaczyk jakos nie obronił nam ekstraligi a dzordz nam odebrał i to jest fakt.Mysle samym tym jednym meczem potwierdził ze jest bardzo wartosciowym zawodnikiem przynajmniej na zielonogórskim owalu.

  3. Powrót do góry    #228
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2005
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prosze bardzo uprzejmie, niech nikt już nie pisze nic do Rusty'ego bo zaczynam wątpić czy to człowiek czy bot. Wkółko o tym samym. Monotematycznosc do potęgi z pierwiastka całki cosinusa 2 pi.
    Nie prowokujcie go juz bo naprawde mdli mnie ( a jestem tylko biernym uczestnikiem forum ) jak czytam jego posty.

    Piszcie cokolwiek, nawet o ulubionych potrawach Walaska albo nowych kaskach Suchego oby tylko nie na temat .... .

    P.S. da sie na tym forum zablokowac użytkownika tak żeby nie widziec jego postów ?

  4. Powrót do góry    #229
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Nie da się baczek nikogo zablokować, można najwyżej, widząc czyjś wpis, po prostu go ominąć. Kłopota zostawiamy w spokoju...:) Chciałoby się powiedzieć "Uderz w stół, a Rusty się odezwie";).

    Czy Wy podobnie jak ja nie możecie się już doczekać pierwszych treningów, a zwłaszcza jakiegoś sparingu? Ciekaw jestem jaką kondycję mają nasi zawodnicy. Janas po pierwszych próbach na Smoczyku, bardzo chwalił przygotowanie naszych żużloków. Tor wymagał wysiłku, a nasi sobie poradzili. Oby to się dalej potwierdzało. Myślę, że kilku naszych zawodników stoi w bardzo ważnym punkcie kariery. Okoniewski albo zacznie tak punktować jak przed ostatnimi złamaniami, albo już to nazwisko przestanie tyle znaczyć. Marcinkowski albo udowodni swój talent i rozwinie się tak jak się wszyscy tego spodziewaliśmy, albo dalej będzie marudzić, żaląc się prasie jak to go wszyscy maltretują. Zengota jest w wieku, w którym powinien iść już w górę, jeżeli chce coś znaczyć. Dla niego najważniejsze to ciągle jeździć, ale na to też musi zasłużyć. Wierze, że mu się uda. Niebawem pierwsze sparingi i będziemy mogli coś więcej powiedzieć. Mi narazie imponuje Lindgren i przyłączam się do opinii, że to może być czarny koń Falubazu, atakujący jak kiedyś Szymek z pozycji rezerwowego.
    Pozdrawiam.

  5. Powrót do góry    #230
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,414
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    dajcie spokój Rustemu, niech pisze co chce. być może stanie się cud i Kłopot będzie zdobywał po 10 pkt na mecz i to na wyjazdach, zakładając że wcześniej nie przejdzie na mały kontrakt.
    ja osobiście nie jestem jakoś specjalnie zachwycony kilkoma nowymi nazwiskami. śe zobaczy w trakcie sezonu co każdy z nich jest wart.
    ważne aby Zengota i Marcinkowski, oraz pozostała juniorka miała zapewnione odpowiednie warunki w klubie, aby móc się rozwijać w sposób prawidłowy.
    natomiast zawodowcy powinni wiedzieć jak o siebie zadbać aby były wyniki, i na to liczę.

    szkoda że pan Więcek nie potrafił dogadać się z Dowhanem i zabrał Pytela do Poznania. widać że facetowi zależy na wspieraniu tego zawodnika, a takich ludzi z pasją no i kasą nigdy w klubie za wielu.

    mam nadzieję że dzisiaj coś w końcu pojeżdżą na naszym torze, bo do rozpoczęciu sezonu zostało zaledwie parenaście dni.
    napiszcie z wieczora jakąś relację zdjęcia mile widziane.

    niestety prodnozy na nadchodzący łikend nie są optymistyczne, i pewnie nie będzie niespodzianką jak piątkowy sparing ze Spartą zostanie odwołany. na razie zgodnie z zapowiedziami nad Wrockiem gęste chmury i pada deszcz. jeżeli nie zacznie świecić słońce to z piątkowego ścigania wyjdzie tyle co z milliona złotych od niedoszłego sponsora dla zdychającej Staleczki
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  6. Powrót do góry    #231
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2004
    Postów
    458
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 80 w 41 postach
    jeżeli nie zacznie świecić słońce to z piątkowego ścigania wyjdzie tyle co z milliona złotych od niedoszłego sponsora dla zdychającej Staleczki
    Kolego Gablen nie wiem skąd u ciebie ta chęć dokopania Stali nawet jak piszesz o pogodzie. Jeżeli chodzi o zdychanie to przypominam osobom z zanikami pamieci, że właśnie Falubaz zdechł dobrych parę lat temu zlikwidowany za długi, a to co u Was obecnie jeździ to drużyna zwana ZKŻ. "Życzliwych" pokroju Gablena informuję, że Stal była jest i będzie.

  7. Powrót do góry    #232
    Użytkownik
    Dołączył
    18-10-2004
    Postów
    195
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prosze o odpowiedź na pytanie czy dziś odbędzie się trening przy W69 jeżeli tak to o której ?

  8. Powrót do góry    #233
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Youlike masz taką wiedzę na temat "zdechnięcia Falubazu" i powstania klubu o nazwie ZKŻ, co ja o Waszym niedoszłym sponsorze, a tylko słyszałem o jakimś milionie. Nie wypowiadaj się proszę jeżeli "nie świecisz" tematu.

    PS.Tomaszek trening jest zaplanowany na 16.

    PS.2 Niedzielna parada odwołana! Powód: rocznica śmierci Jana Pawła II.

  9. Powrót do góry    #234
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sezon sparingowy nawet nie rozpoczaty a juu tocza sie dysputy na temat czyja prawda jest mojsza. czy moja jest majsza a moze kogos innego jest najmojsza.

    nie ma co sie podniecac mlodymi zawodnikami z polnocy tylko dlatego ze w anglii zdobywaja wiecej lub mniej pkt.
    wazne jest ze jezdza.

    warto pamietac o billim janniro - w angli nawet nawet u nas lipa

    tak samo jak nie wolno przekreslac klopota od razu na starcie.


    licze na to ze klub pozbieral swoje bledy z poprzednich lat i w obecnym sezonie nie bedzie tego wprowadzal w zycie.

    niekortrzy pisza ze nie wazne jest pochodzenie zawodnikow byle miec ich dobrych. troche jest w tym racji.

    ja natomiast zawsze wolalem ogladac wychowankow zielonogorskiego klubu. dlatego trzeba wykorzystac nadarzajaca sie sytuacja (ze jestesmy na zapleczu ligi) i dawac mlodym jak najwiecej szans jazdy. trening czy sciganie sie z innymi mlodymi patalachami w jakis ligach mlodziezowych to jednak nie to samo co liga.

    licze na to ze po pierwszych sparingach i meczach klub bedzie znal ewentualna moc kazdego przeciwnika i bedzie dobieral taki sklad na mecze by nie wygrywac 75 do 15 w najsiliejszym skladzie gdzie liderzy traskaja komplety - tylko wlasnie w meczach szansy dac ja wlasnie mlodym.

    oczywiscie nie nalezy zapominac o rozsadku by nie dac dupy z jakimis leszczami. i wyjatek nalezy zrobic na panow ze gorzowa.

    pozdrawiam



    ps

    prosze nie porywnywac mnie z rustym, ja ciagle mowie by nie skreslac przed sezonem tego czy innego zawodnika a z innego nie robic czarnego konia. i tyle

  10. Powrót do góry    #235
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,414
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    youlaike przyjacielu

    włosy na klacie już nosisz, a nie wiesz że Falubaz był jest i będzie. przed chwilą właśnie wpisałeś się do wątku o takiej nazwie. gdybyś miał wątpliwości czy poza forum ktoś jeszcze tej Świętej nazwy używa, to zapraszam pod koniec kwietnia na W69

    ja nie posiadam chęci doopania Staleczce,bo tą w ostatnich latach życie po dupie kopie niemiłosiernie, lecz dbam o własny dobrostan duchowyy. zaplanowałem sobie w lipcu wycieczkę do Gorzowa, i boję w między czasie przy śląskiej powstanie bazar "Wszystko za 3zł", bo nie będzie za co dłużej ciągnąć tego bajzlu pod nazwą KSG.

    tak wiem że byle milioner nie będzie pluł wam w twarz, i Legendarnej nazwy Stal nikomu nie oddacie. na pewno bogatych sponsorów u bram Staleczki cała masa, ledwo co do tramwaju się zmieścili z walizkami pełnymi kasy...
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  11. Powrót do góry    #236
    Początkujący
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ja chce na trening !!!

    dosyc juz sie naczekalem na pierwsze odglosy silników,na zapach metanolku,radzilem sobie w zimie jakos,luke po zuzlu wypelnilem hokejem ale on juz sie skonczyl i teraz kiedy jeszcze wroclawska zamknieta czlowiek moze oszalec.
    powiedzcie prosze,ze nad naszym stadionem nie pada i odbedzie sie tak upragniony pierwszy trening,moze pad tylko kolo mnie,chyba sie łudze:),tak czy siak ide na 16 na stadion,stane blisko bramy moze odpali ktos motro za scianą:)juz prawie wszystkie druzyny smigaja,fakt,ze tez roznie to bywa ale zawsze u siebie to usiebie,mam taka nadzieje,ze za to tak dlugie czekanie kibice Falubazu beda wynagrodzeni po stokroc.
    tylko Falubaz !

  12. Powrót do góry    #237
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    320
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    był ktoś dzisiaj na stadionie? jak wygląda tor? jak będzie miał ktoś informacje na temat dzisiejszego treningu to prosze napisać na forum... pozdrawiam

  13. Powrót do góry    #238
    Użytkownik
    Dołączył
    09-08-2004
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Trening

    1 trening o 13 godzinie.

  14. Powrót do góry    #239
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2004
    Postów
    458
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 80 w 41 postach

    W poszukiwaniu zaginionego Falubazu.

    Zachęcony przez kolegę Gablena zaczęłem intensywne poszukiwania śladów Falubazu w czasopismach sportowych, tabelach wyników, statystykach z ostatnich kilku lat. I co ? I wielkie nic. Czyzby pismaki się aż tak na was uwzieli? Widzę, że nie tylko nie czytacie książek ale i do gazet też nie zagladacie. Zapewniam ciebie, że nazwy Falubaz używa się nie tylko na W69 - to wcale nie świadczy o jego istnieniu - u nas na Śląskiej też, tylko że wyłącznie w czasie przeszłym najczęściej w sformułowaniu zaczynajacym się na "zdechł ...." . Przyjeżdzaj i nie martw się o stadion przywitamy ciebie jak na Gorzowian przystało. Z mojej strony EOT.

  15. Powrót do góry    #240
    Początkujący
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    nareszcie:)

    a bedzie drugi,po poludniu,czy to zalezy od warunkow atmosferycznych,
    jeszcze dzisiaj akurat musialo byc to zacmienie slonca,ktore przeszkadza w pelnej mocy grzania;)

  16. Powrót do góry    #241
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2003
    Postów
    285
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zachęcony przez kolegę Gablena zaczęłem intensywne poszukiwania śladów Falubazu....


    ...to szukaj dalej....





    Co ważne, o 13 zaczal sie trening, oficjalnie ma byc do 15. Mozliwe ze potrwa dluzej o ile podoga pozwoli. :)Here we go...forraszt:)

  17. Powrót do góry    #242
    Początkujący
    Dołączył
    02-03-2005
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właśnie wróciłem z treningu. Rewelacja. Tor jak na warunki pogodowe przygotowany wysmienicie. Chłopcy śmigali że az milo popatrzeć, niestety ścigania nie było może później coś się pościgaja. No i ten zapach metanolu ;). Kto nie byl to migiem na Wrocławską.
    zrobiłem kilka fotek ale nie bardzo wiem jak je zamieścić :)

  18. Powrót do góry    #243
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    557
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Też właśnie wróciłem, tor w dobrym stanie, choć widać dziury w pewnych miejscach i Janas nie ryzykował, aby puścić ich w 4. Szkoda, że nie mogłem dłużej zostać, ach ten zapach:)

  19. Powrót do góry    #244
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    857
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    aaaaaaaaaaaaaaaaaa jak *****iście, niech ktoś wrzuci jakieś foty...może być nawet Grabski :) bylebym ujrzał któregokolwiek z Rycerzy Przenajświętszego, bo live nie mogłem :(
    Wyznawca Falubazu


  20. Powrót do góry    #245
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2003
    Postów
    285
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Falubaz Fever!

    Nie lada atrakcje czekają sympatyków Zielonogórskiego Klubu Żużlowego w nadchodzący weekend. Na sobotę 1 kwietnia zaplanowano, bowiem m.in przejazd zawodników przez miasto, prezentację zespołu i mecz towarzyski ZKŻ-u Kronopol z Atlasem Wrocław, a następnie w niedzielę 2 kwietnia rozegrany zostanie turniej wewnętrzny, w którym udział wezmą zawodnicy, którzy startować będą w nadchodzacym sezonie z Myszką Miki na plastronie.



    Jak informują organizatorzy w sobotę ze stadionu wyjazd nastąpi o godzinie 13. Zawodnicy pojadą w kolumnie ekskluzywnymi limuzynami marki Mercedes, Chrysler i Jeep. Pojadą również motocykliści z klubu Bachus, którzy zaprezentują się na swoich motocyklach. W tym czasie ruch na drogach odbywać się będzie normalnie, a kontrolę nad bezpieczeństwem ma sprawować policja. Zawodnicy siedzieć będą w samochodach od strony chodnika, w każdym pojeździe po dwóch. Następnie wszyscy wyjadą ze stadionu i przejadą ulicami Wrocławską, Konstytucji 3-go Maja, Długą, Łużycką, Wyszyńskiego w dół, koło Lidla w prawo Wojska Polskiego, następnie Westerplatte, potem do góry Chrobrego, plac Piłsudzkiego, koło Urzędu Miasta, Kupiecką i koło Polskiej Wełny w lewo do góry i z powrotem na stadion. Całość przejazdu zaplanowana jest na mniej więcej pół godziny i będzie na żywo relacjonowany przez patrona medialnego imprezy, czyli Radio Zielona Góra 97,1 FM.

    - Prosi się kibiców, żeby na trasie tego przejazdu ustawiali się i witali zawodników w barwach klubowych, czyli szalikach, czapkach, trąbkach. W ten sposób chcemy też pokazać zawodników i rozpocząć sezon - mówi rzecznik klubu Kamil Kawicki.

    Od godziny 14:00 na stadionie otwarte będą kasy biletowe, a o 14:30 nastąpi otwarcie bram. W tym samym czasie odbywał się będzie pokaz samochodów marki Mercedes, Chrysler i Jeep. Na godzinę 15.00 zaplanowano jazdy pokazowe zawodników, czyli tzw. meczową próbę toru. O 15.30 nastąpi rozpoczęcie prezentacji ZKŻ-u Kronopol 2006 . Każdego jeźdźca będzie charakteryzowała muzyka, pochodząca z kraju zawodnika. Po tej części ok. 16:00 – 16:15 odbędą się wyścigi drużynowe, czyli towarzyska konfrontacja ZKŻ-u Kronopol i Atlasu Wrocław. Po jego zakończeniu zostanie otwarty parking dla kibiców. - Chcemy zrobić otwarty parking dla kibiców w sobotę po meczu z Atlasem, gdyż mamy świadomość, iż obecność w nim również Jasona Crumpa jest pewną atrakcją. Crump jest profesjonalistą i byłym mistrzem świata i to jest wpisane w zawód żużlowca, że niejako jakiś czas po zawodach poświęca kibicom na zdjęcia, rozmowę i na autografy - informuje rzecznik ZKŻ-u. Wstęp na sobotnią imprezę jest płatny i kosztuje 12 zł.

    W niedzielę natomiast odbędzie się druga część „żużlowego weekendu”, którego główną atrakcją ma być turnieju wewnętrznego z udziałem zawodników ZKŻ-u Kronopol. Początek zaplanowano na godzinę 15:00, a bilet wstępu kosztować będzie 7 zł.

    - W sobotę będzie o tyle ciekawiej, że obecni będą wszyscy obcokrajowcy naszej drużyny, z tym, że start zapowiedzieli Kai Laukkanen i Kevin Wolbert. Obecni będą również nasi pozostali zagraniczni zawodnicy, jednak wystąpią oni w niedzielę i żeby zobaczyć ich w akcji i porównać z formą miejscowych zawodników to trzeba się wybrać na stadion w niedziele - zachęca Kamil Kawicki.

    W oba dni nabyć będzie można również program imprezy, osobny na sobotę i niedzielę. Dodatek do imprezy bedzie kolorowy, a w nim znaleźć będzie można m.in. tabele biegów, czy rozkładówkę w formacie B4 z mini portretami każdego z 21 zawodników ZKŻ-u Kronopol. Koszt takiego programu to 3 zł


    Wielu kibiców zastanawia się czy w weekend obecny będzie kapitan zielonogórskiego zespołu Grzegorz Walasek, który na piątek i niedzielę zaplanowane ma występy na angielskich torach. O tej sytuaci informuje rzecznik zielonogórskiego klubu. - W sobotę Grzegorz Walasek będzie na prezentacji, będzie jeździł, natomiast w niedzielę wraca on do Anglii i będzie jeździł w Testimonialu Ryana Sullivana.

    Tak, więc na pierwsze dni kwietnia szykują się wspaniałe atrakcje dla fanów czarnego sportu w Grodzie Bachusa.

    W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w tej weekendowe imprezie, która oficjalnie rozpocznie żużlowy sezon w Zielonej Górze.



    za sportowefakty.pl


    ....szykuje sie wysmienita impreza. :)




    o 16 drugi trening! :)

  21. Powrót do góry    #246
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    no wreszcie!
    tor całkiem niezły, ale Alan zdążył zaliczyć pirueta i lekką glebę
    ...i ten zapach

  22. Powrót do góry    #247
    Początkujący
    Dołączył
    08-03-2004
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zaraz umieszcze jakies zdjecia

  23. Powrót do góry    #248
    Użytkownik
    Dołączył
    11-01-2006
    Postów
    453
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Ariba ariba Falubaz się giba! ariba! ariba!

    Z radochy to normalnie nie mogę w miejscu usiedzieć, taka była jazda. Na strefie sportu piszą że Kłopot się troszku spóźnił, hehe. Treningi będą codziennie tak aby zaspokoić głodnych żużlowców i kibiców a w sobote wpadną limuzyny :)

    dawaj ziomuś te zdjęcia

  24. Powrót do góry    #249
    Początkujący
    Dołączył
    08-03-2004
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach












    Cos o mnie.. urodzony w Gorzowie.. mieszkam od nastu lat 30km od Leszna a kibicuje... wiadomo komu:-)

  25. Powrót do góry    #250
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2004
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    dzieki za fotki













    Cos o mnie.. urodzony w Gorzowie.. mieszkam od nastu lat 30km od Leszna a kibicuje... wiadomo komu:-)
    dzieki za fotki .teraz pozostaje czekac na sobote niedziele oby tylko pogoda nam dopisała <JUPI>

  26. Powrót do góry    #251
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    557
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A tu macie kilka moich fotek z dzisiejszych jazd:

    http://www.speedwayriders.republika.pl/galeria.html

  27. Powrót do góry    #252
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    877
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 100 w 60 postach
    Lepiej niech po "ściganym" treningu napisze ktos ... kto i jak sie zaprezentowal(chociazby wizualnie)


  28. Powrót do góry    #253
    Początkujący
    Dołączył
    27-03-2006
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szczegoly z treningu Falubazu: http://www.sport.zgora.pl/zuzel/news...03_29_15_40_07

    i fotki:

    http://www.sport.zgora.pl/zuzel/news...03_29_18_54_07

    Kolejne jazdy jutro. Maja juz startowac spod tasmy. Oby pogoda pozwolila...

  29. Powrót do góry    #254
    Użytkownik
    Dołączył
    20-12-2004
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chlopaki sobie posmigali az bylo milo patrzec , balem sie tylko o okonia jak sie zaprezentoje , ale bylo ok mam nadzieje ze juz puscil w niepamiec wypadek z zeszlego roku i bedzie trzymal gaz ... ale prawdziwy test bedzie jutro , jak oczywiscie nad zielona nie przejdzie ulewa
    sadomaso - czyli astronomiczne studia
    [] []_ () \\//[E
    SPEEDWAY

  30. Powrót do góry    #255
    Użytkownik
    Dołączył
    09-08-2004
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    trening

    Trudno powiedziec kto i jak jezdzil,Okon bardzo ladnie,stachu tez,mlodzi tez sobie radzili,bardzo natomiast podobal mi sie Zengota ,bardzo szybko robi postepy i naprawde jesli bedzie duzo jezdzil moze byc z niego pozytek.To sa 1 treningi wiec trudno tak dokladnie powiedziec jaka forme prezentuja.

  31. Powrót do góry    #256
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Cos o mnie.. urodzony w Gorzowie.. mieszkam od nastu lat 30km od Leszna a kibicuje... wiadomo komu:-)
    Rozbawiłeś mnie marcingo. Nie wiem czy coś równie niefortunnego można w naszym sporcie wymyśleć. Ważne, że "Wiara czyni cuda" i niektórzy się nawracają.

    Fajnie, że pojeździli. Ja akurat przyjechałem na... przerwę, ale co tam... Odrobi się braki we wdychanym metanolu niebawem. A naszych pięciu żużlowców śmiga dzisiaj na wyspach...

    pierwszy meczyk zakończony:
    OXFORD:
    David Howe ..................... 3 3 1 0 2 = 9
    Eric Andersson ................. 1 1 2 2 - = 6
    Davey Watt ..................... 1' 0 1' 3 - = 5+2
    Adam Skornicki ................ 2 2 2 1' - = 7+1
    Leigh Adams .................... 3 3 2 1 1' = 10+1
    Adam Pietraszko .............. 1 0 1' 2 - = 4+1
    Lubos Tomicek.................. 0 0 0 2' - = 2+1
    WOLVERHAMPTON:
    Peter Karlsson ................. 2 3 3 3 3 = 14
    Krzysztof Pecyna ............. 0 1 3 0 - = 4
    Magnus Karlsson .............. 3 1' 0 0 - = 4+1
    Freddie Lindgren .............. X 2 3 3 - = 8
    Billy Hamill ...................... 2 2 3 2' 0 = 9+1
    Ben Wilson ...................... 3 0 0 1 - = 4
    Christian Hefenbrock ........ 2' 1' 1 0 - = 4+2

    a drugi przerwany...

    Poole

    1. Bjarne Pedersen 1*,3
    2. Craig Boyce 2,2*,0
    3. Grzegorz Walasek 2,2,0
    4. Antonio Lindback 0,0,2
    5. Krzysztof Kasprzak 2,3
    6. Jonas Davidsson 3,0
    7. Daniel Davidsson 1,0,1

    Coventry

    1. RR
    2. Billy Janniro 0,1,3
    3. Rory Schlein 3,3,1*
    4. Morten Risager 1,2
    5. Scott Nicholls 3,3,1,3
    6. Martin Smolinski 2,0,1
    7. Olly Allen 0,1,2*

  32. Powrót do góry    #257
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Chciałoby się powiedzieć "Uderz w stół, a Rusty się odezwie";).
    Zengota jest w wieku, w którym powinien iść już w górę, jeżeli chce coś znaczyć.
    Rusty powraca. Sądzisz ze Zengota jak dotąd wcale nie szedł w góre?Mi sie wydaje ze postępy robi błyskawiczne.Zaczynam sie bać o to ze po pierwszym sparingu będziesz za tym aby śladem stojana wysłac go na mały kontrakt do Opola.

  33. Powrót do góry    #258
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Rusty ileż można z Tobą dyskutować? Do Opola wysłałbym innego zawodnika, który razem z Krzyśkiem Stojanowskim udowadniałby co to znaczy profesjonalizm drugoligowy. Nie rozśmieszaj mnie, proszę.

    Pisząc o Zengocie na myśli miałem jego zdecydowany wzrost formy i przebicie się na stałe do składu. Życzę mu po prostu żeby jego talent wystrzelił. I nie skreślę nikogo po jednym nieudanym sezonie, ale po dziesięciu nieudanych już mogę, prawda? Rocznik 1978 bez sukcesów, z dwoma - trzema udanymi meczami w każdym sezonie, chyba mówi sam za siebie, prawda?

    Kończę raz na zawsze tą dyskucje i obiecuje Ci Rusty, że nigdy więcej na Twoje posty odnośnie Grzegorza K. nie odpowiem...

  34. Powrót do góry    #259
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2005
    Postów
    65
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam
    dzisiejszy trening odbędzie sie o godzinie 12
    Tor doskonale przygotowany pogoda idealna wiec kto
    może to na stadion
    pozdrawiam

  35. Powrót do góry    #260
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    od 12 chłopaki jeżdża dwójkami na jedno okrążenie.

    okon-stachu
    zengi-gwozdz?
    suchy-klopot
    kasper-pytel
    nowaczyk-kula
    huszcza-dudek

    i tak w kółko:)

    ten zapach...panowie to już!!!

  36. Powrót do góry    #261
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    557
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Tak, właśnie wróciłem i

    Podobał mi się Zengota - widać, że to spory talent. Ciekawa "rywalizacja" była między Suchym a Kłopotem, raz wygrywał Suchy ze startu na jedno okrążenie, potem jednak Kłopot łykał go po dużej. Dobrze też wydaje mi się prezentował się Nowaczyk i Kasprowiak. Kolejny pożyteczny trening:)

    P.S. Czy dzisiaj kręcił Alan?

  37. Powrót do góry    #262
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy dzisiaj kręcił Alan?
    nie jeżdził, bo lekarze nie wydali mu na jazde zgody po wczorajszym spotkaniu z nawierzchnią toru.


  38. Powrót do góry    #263
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2004
    Postów
    200
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Będzie jeszcze trening trwał bo zamierzam sie wybrać ?

  39. Powrót do góry    #264
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jutro też trening w ZG , jutrzejszy Wrocław odwołany

    Sparring we WRO został odwołany z uwagi na stan tamtejszego toru. Nasz tor jest super przygotowany , dlatego chłopaki zadecydowali , że pojeżdżą w pełnym gazie u siebie zamiast wybierać koleiny we Wrocławiu .
    Oby Wrocław zechciał przyjechać do nas w sobotę , u nas warunki są bardzo dobre i można śmiało trenować . Cieślak ma/będzie miał do dyzposycji Crumpa i Bjerre i chce się pościgać z nami w sobotę .

    W sobotę o 15 prezentacja zespołu na stadionie , nie może nikogo zabraknąć!!! Z zawodników bynajmniej nikogo nie zabraknie .
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  40. Powrót do góry    #265
    Początkujący
    Dołączył
    08-03-2004
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Garsc Fotek z dzisiejszego treningu


    Moja noga bedzie pierwsza na mecie






    Tylko mi sie połam!!!

    Ze sprzęgła go!!

  41. Powrót do góry    #266
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2004
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 90 w 53 postach
    Marcingo:)bardzo fajne foty wrzucasz na forum. Niezła jest ta z Okoniem i Cichońskim :D.

    Tor dopiero był taki tragiczny, a teraz ? Idealny i można się dobrze pościgać. W sobote czeka nas niezła impreza ;).

  42. Powrót do góry    #267
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  43. Powrót do góry    #268
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Okoniewski smiga na jawce?
    Czy tylko na treningu, a normalnie to uzywa GM? ;)

  44. Powrót do góry    #269
    Użytkownik
    Dołączył
    20-12-2004
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    powiem ci marcingo ze masz dobre oko do robienia fotek , kapitalna jest ta na ktorej klopot mija suchego po duzej, wrzucaj ich wiecej z przyjemnoscia sie je oglada ;p

    /edit Stamper
    Żeby tak zamiast w internecie, to sobie chłopaki dyktanda popisali...;)
    sadomaso - czyli astronomiczne studia
    [] []_ () \\//[E
    SPEEDWAY

  45. Powrót do góry    #270
    Stały bywalec Awatar alexbart
    Dołączył
    11-02-2005
    Postów
    1,358
    Kliknij i podziękuj
    502
    Podziękowania: 121 w 57 postach
    kapitalna jest ta na ktorej klopot mija suchego po dozej, wrzocaj ich wiecej z przyjemnoscia sie je oglada ;p
    oglada sie rzeczywiscie z przyjemnoscia, czyta z duzo mniejsza, niestety...

Strona 6 z 61 PierwszyPierwszy ... 456781656 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •