Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 234

Wątek: ROW Rybnik - sezon 2006

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    600
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ROW Rybnik - sezon 2006

    I tak rybniczanom nie bardzo chce się tutaj udzielać, ale zakładam wątek, bo może komuś w końcu się zachce.

    Jak wszyscy wiedzą, albo nie widzą:P w najbliższą niedziele odbędzie się spotkanie rybnickich kibiców z Prezesem Szołtyskiem. Na spotkaniu mają się również pojawić Wojtek Druchniak i Patryk Pawlaszczyk.

    Zapewne zgromadzeni kibice nie unikną kolejnych wypowiedzi Prezesa jaki to mamy piękny stadion i perspektywiczny skład... :/ Obym się mylił i oby po tym spotkaniu nastała w końcu jakaś jasność, bo póki co jak zwykle mamy czas... :/

    Pozdro.


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Erni tak z ręką na sercu. Czy masz choć cień nadziei że Szołtysek w niedzielę czymś nas zaskoczy? Ja nie. Myślę że znów usłyszymy to samo co w trakcie kilku ostatnich spotkań. Po prostu mamy do odjechania kolejny sezon w I lidze bez praktycznych szans na awans. Przy utrzymaniu składu z tego roku (a i to jest bardzo wątpliwe) jesteśmy w stanie powtórzyć tegoroczny wynik. Szanse na pokonanie Falubazów mamy właściwie tylko teoretyczne.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    600
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    tomtom

    Mnie na pewno nie, bo mnie tam niestety nie będzie:P(szkoła) Ale tak jak piszesz, znając Szołtyska będzie to samo co zawsze. Zastanawiam się tylko kogo miał na myśli, mówiąc o krajowym zawodniku z ekstraligowym doświadczeniem. Falubaz zbił ekipe, a u nas cisza. Smutne to wszystko. Miałem nadzieje na ciekawy wyjazd do Zielonej Góry, a wszystko wskazuje na to, że wszystkie mecze na Wrocławskiej będą do jednej bramki. Szkoda, że Szołtysek nie potarfi zbliżyć się do poziomu kibicowskiego w Rybniku. No nic, czekamy do niedzieli na jakieś rewelacje ze strony Prezesa. :/

    Pozdro.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie na pewno nie, bo mnie tam niestety nie będzie:P(szkoła) Ale tak jak piszesz, znając Szołtyska będzie to samo co zawsze. Zastanawiam się tylko kogo miał na myśli, mówiąc o krajowym zawodniku z ekstraligowym doświadczeniem. Falubaz zbił ekipe, a u nas cisza. Smutne to wszystko. Miałem nadzieje na ciekawy wyjazd do Zielonej Góry, a wszystko wskazuje na to, że wszystkie mecze na Wrocławskiej będą do jednej bramki. Szkoda, że Szołtysek nie potarfi zbliżyć się do poziomu kibicowskiego w Rybniku. No nic, czekamy do niedzieli na jakieś rewelacje ze strony Prezesa. :/

    Pozdro.
    Rzeczywiście nie ma wielkich nadziei w przyszłym sezonie ale powinnismy się już do tego przyzwyczaić,iż w ostatnich latach w 1 lidze dostawalismy baty od Falubazów.
    Ale Erni na wyjazd do Zielonej zawsze warto jechać chocby dla samej atmosfery, która panuje na tym stadionie.
    Pozdrawiam

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    Ale Erni na wyjazd do Zielonej zawsze warto jechać chocby dla samej atmosfery, która panuje na tym stadionie.
    Pozdrawiam
    O tak chetnie zapraszamy na "Falubaz Arena" :P
    Atmosfera napewno bedzie na najwyzszym poziomie:),a i sam meczyk moze dac wiele emocji
    Pozdrawiam :)

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    600
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    RICH-REKIN

    Ale Erni na wyjazd do Zielonej zawsze warto jechać chocby dla samej atmosfery, która panuje na tym stadionie.
    No proste, że warto.:) Na każdy wyjazd warto jechać. W Częstochowie rok temu byliśmy, choć było wiadomo, że dostaniemy łomot. W Zielonej Górze byłem raz, również rok temu. Chwilami było gorąco, ale wyjazd mimo wyniku jak najbardziej udany. No to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby jechać na wiosne. Oby tylko nie po łomot do 30. :/

    Pozdro.

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O tak chetnie zapraszamy na "Falubaz Arena"
    Atmosfera napewno bedzie na najwyzszym poziomie,a i sam meczyk moze dac wiele emocji
    Pozdrawiam

    Jak to zwykle z meczami z Rybnikiem, bo zawsze są emocje i jazda do końca !!!
    Pozdrawiam

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    No nic, czekamy do niedzieli na jakieś rewelacje ze strony Prezesa. :/
    Hej i jak tam ta wasze spotkanie wygladalo ?? dzisiaj jest poniedzialek a tu cisza.....byly jakies rewelacje ?

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hej i jak tam ta wasze spotkanie wygladalo ?? dzisiaj jest poniedzialek a tu cisza.....byly jakies rewelacje ?
    Tutaj jest szczegółowa relacja Rekinicy:D

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    600
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego artykułu można wywnioskować, że Prezes na owym spotkaniu mówił wiele ciekawych rzeczy. Niekoniecznie Gafurov musi być naszym pierwszym stranieri, że rozmawiają z czterema klasowymi seniorami z zewnątrz. Mhmm, ciekawe to wszystko. Tylko jakoś ciężko mi wpaść na jakiś pomysł, kto miałby być tymi klasowymi seniorami. Może ktoś ma jakieś sensowne pomysły? Drabik i Jurczyński z tego co mówił Prezes odpadają. Może Mariusz Węgrzyk? Tylko czy on jest klasowy? Poza tym miło słyszeć, że Sałata chce zostać w Rybniku, tylko co z tego wyniknie? :/ O reszte wychowanków można być chyba spokojnym.

    Tak czysto teoretycznie:

    1.Gafurov/inny stranieri
    2.RoPa
    3.Sałata
    4."Klasowy senior"/Chromik/Romanek
    5.Szumina
    6.Pacio
    7.Wojtek

    Pozdro.

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale Erni na wyjazd do Zielonej zawsze warto jechać chocby dla samej atmosfery, która panuje na tym stadionie.
    O tak chetnie zapraszamy na "Falubaz Arena"
    Atmosfera napewno bedzie na najwyzszym poziomie,a i sam meczyk moze dac wiele emocji
    Sorry, może jestem niewyspany, ale o jakiej atmosferze wy mówicie?
    Mam rozumieć ze wyzwiska, rzucanie kamieniami, butelkami i czym tylko sie da, czy okładanie leżącego zawodnika szalami, to jest atmosfera na najwyzszym poziomie? W takim razie ja podziękuje za tą atmosfere, i stworze sobie swoją przed monitorem :)

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    600
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Romanek zostaje!

    Łukasz Romanek we wtorek powrócił do kraju, a już kolejnego dnia odbył rozmowy z działaczami RKMu Rybnik. Po ustaleniu warunków kontraktu zdecydował się złożyć podpis pod umową, która będzie obowiązywać przez najbliższy rok.
    Źródło

    edit///

    Chromik też podpisał!:)

    edit2///

    Szumina Podpisał!

    Po Łukaszu Romanku (kontrakt roczny) i Romanie Chromiku (dwuletni), nową umowę z rybnickim klubem podpisał Rafał Szombierski. Podobnie jak w przypadku Chromika jest to kontrakt dwuletni. Ważne kontrakty mają ponadto R. Povazhny, juniorzy oraz Renat Gafurov.
    Kwestia wzmocnień innymi zawodnikami zagranicznymi, ew. krajowymi ma się wyjasnić w ciągu najbliższych dni.
    www.rkm.rybnik.pl

    Pozdro.


  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    392
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam pytanko, jak wyglada sprawa z Rafalem Dobruckim? Przynalezy on do jakiegos zespolu? Moze warto by bylo sciagnac go z jego ojcem do rybnika, wkoncu tatko Dobrucki jest dobrym mechanikiem:)

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy Rybnik wogóle wystartuje w lidze? Bo wszędzie trwa montowanie składów a w Rybniku cisza. W innych wątkach klubowych na temat składu zapisane po kilkanaście stron, a u nas tylko kilkanaście wpisów. W tym roku mamy wyjątkowo nudną zime w Rybniku.

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mrowka:
    Mam pytanko, jak wyglada sprawa z Rafalem Dobruckim? Przynalezy on do jakiegos zespolu? Moze warto by bylo sciagnac go z jego ojcem do rybnika, wkoncu tatko Dobrucki jest dobrym mechanikiem:)
    Rafal sam jeszcze nie wie czy wsiadzie na motor.

    A jesli nawet wsiadzie, to watpie aby to bylo gdzies indziej niz w Lesznie.

    ps. Chyba, ze to Leszno z niego zrezygnuje.
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rybniczanie co tam słychac u was>?Będą jakies wzmocnienia?Walczycie o tę e-ligę,czy tylko tak się mówi...
    Podpisywanie kontraktów zostało zakonczone czy tez zarząd planuje jeszcze cos?
    Bo z tym składem to niewydaje mi sie aby stac was było na pobicie zeszłorocznego wyniku.
    A chociaz zanosi ze ze problemy finansowe z poprzedniego roku niepowtórzą się?
    Jak wygląda sprawa evt.sponsora Strategicznego?
    " In and Out of Love "

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    600
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Lexy

    Ponoć klub jest dogadany z dwoma młodymi obcokrajowcami. Jakimi? Dowiemy się w najbliższym czasie, ale rewelacji nie należy się spodziewać. Poza tym sprawa Sałaty jest podobno na finiszu, a więc należy się spodziewać, że na wiosne będzie śmigał w Rybniku. Jeśli chodzi o sponsora strategicznego to nie ma o czym mówić.

    edit///

    Chris Harris w Rybniku!

    http://www.sportowefakty.pl/index.ph...&news_id=95445

    Pozdro.

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to teraz bedzie szansa powalczyc o 6 miejsce :)

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No Erni z tą Sałatą to chyba jeszcze daleko od finiszu bo z tego co czytałem w wyborczej to on żąda 3 razy więcej niz rok temu na co (co oczywiste) niechce zgodzic sie Szołtysek.
    Byłoby to dla was chyba spore osłabienie bo obok szuminy był chyba najlepszym zawodnikiem?
    W kazdym razie prezes zapowiadał atak na e-lige a na dobrą sprawę nikim sie niewzmocniliscie,mało tego osłabiliscie.
    Odejscie Iversena a za niego Harris?No i sprawa Czerwinskiego,oby zakonczyła sie szczęsliwie bo będzie jeszcze gorzej.

    Pozdro
    " In and Out of Love "

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    485
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W kazdym razie prezes zapowiadał atak na e-lige
    Lexy... ktory prezes zapowiadal atak na e-lige? Prezes ZG, Ostrowa, Lublina, Gorzowa, moze nawet Grudziadza... ale nasz muminek z pewnoscia nie wypowiedzial tych slow... jedyne co pamietam to " Rybnika nie stac na ekstralige"... palantunio
    gosc sie nadaje jedynie do prowadzenia slaska swietochlowice, chociaz z calym szacunkiem dla tego klubu bym im tego nie zyczyl

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    600
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Denis Gizatulin w Rybniku!


  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    21-06-2003
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Według mnie Gizatullin i Gafurow to talenty na miarę Saitgariejewa i Mardanszina. Jeszcze nie raz będziecie mieli z nich pociechę. Pewno w tym sezonie będą jeszcze nierówni, ale za jakiś czas - jestem tego pewien - jeden z tych zawodników będzie pierwszym pełnoprawnym Rosjaninem w cyklu GP. A obserwując powstawanie rosyjskiej kolonii na Śląsku myślę, że wasi działacze nie zrezygnują z nich w następnych sezonach (o ile sami nie zrezygnują).

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W kazdym razie prezes zapowiadał atak na e-lige
    Lexy... ktory prezes zapowiadal atak na e-lige? Prezes ZG, Ostrowa, Lublina, Gorzowa, moze nawet Grudziadza... ale nasz muminek z pewnoscia nie wypowiedzial tych slow... jedyne co pamietam to " Rybnika nie stac na ekstralige"... palantunio
    gosc sie nadaje jedynie do prowadzenia slaska swietochlowice, chociaz z calym szacunkiem dla tego klubu bym im tego nie zyczyl

    Bije sie w piers.Prezes jesli dobrze pamiętam powiedział:
    Nasz cel to walka o e-lige.
    Ale naprawde jesli te talenty "na miare mardanszina i saitgariejewa" nie będą jezdzic po 10 ptk w meczu to kiepsko to widze.
    Oczywiscie jest ciągle świetna młodziez(Pacio,Druchniak) ale poziom ligi poszedł znacznie w góre,i ww dwojce cięzej będzie o zdobywanie ptk niz rok temu.
    No i wracając do Rosjan,to niewiem jak to sie ma do walki o e-lige.No chyba ze klub liczy na to że ich talenty "buchną" w tym roku,albo poprostu z kasa niejeest na tyle wesoło ze jedziecie tym składem a nie innym.
    Cięzko będzie o miejsca 1-3...

    PS.Wiadomo Juz po ile bilety u was?
    " In and Out of Love "

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2002
    Postów
    212
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakie bilety panie, jakie karnety...
    To się rozstrzygnie dopiero.... nie wiadomo kiedy. Kit z tym, że są święta i karnety ładnie by się prezentowały pod choinką, klub ma to gdzieś. Tymczasem Rybnik nie ustaje w szampańskiej zabawie po zakontraktowaniu Harrisa i Gizatulina, hehe... bójcie się. My sami się już boimy :)

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Harris i Gizatulin no to są wzmocnienia :) dawno nie było takiego sezonu, że będziemy mieli emocje na naszym torze..............w 1 lidze.........

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    RICH i racja :D przynajmniej nie bedzie nudno na naszym stadionie :) a swoja droga... nie bede ocenial Harissa przed sezonem bo to sie mija z celem.. na dzien dobry mamy Ostrow i Zielona Gore co najlepiej zweryfikuje na co go stac prawda ?

    Co do Gafurowa.. jak bedzie mial motorka rakiete i zaprezentuje taka walecznosc jak w poprzednim sezonie (o co sie raczej nie boje wogole) to bedzie solidnym zawodnikiem.

    No i tyle w tym temacie.. :p

    Pozdro :)

  27. Powrót do góry    #27
    Początkujący
    Dołączył
    17-12-2005
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czytam te wasze wpisy i co nie którzy nie znaja sie na żużlu.Jestem kibicem GTŻ-tu.Moim zdaniem nie zamieszacie w 1lidze,naprawde macie słaby skład.
    [b]1 CZWÓRKA
    1.ZKŻ ZIELONA GÓRA
    2.GTŻ GRUDZIADZ
    3.STAL GORZÓW
    4.ISKRA OSTRÓW

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    485
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1 CZWÓRKA
    1.ZKŻ ZIELONA GÓRA
    2.GTŻ GRUDZIADZ
    nie ma to jak dobre poczucie humoru :D

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik Awatar rhekin
    Dołączył
    22-09-2003
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Czytam te wasze wpisy i co nie którzy nie znaja sie na żużlu.Jestem kibicem GTŻ-tu.Moim zdaniem nie zamieszacie w 1lidze,naprawde macie słaby skład.
    [b]1 CZWÓRKA
    1.ZKŻ ZIELONA GÓRA
    2.GTŻ GRUDZIADZ
    3.STAL GORZÓW
    4.ISKRA OSTRÓW
    Ty za to znasz sie na zuzlu stawiajac Ostrow na 4 miejscu a GTŻ na 2

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czytam te wasze wpisy i co nie którzy nie znaja sie na żużlu.Jestem kibicem GTŻ-tu.Moim zdaniem nie zamieszacie w 1lidze,naprawde macie słaby skład.
    [b]1 CZWÓRKA
    1.ZKŻ ZIELONA GÓRA
    2.GTŻ GRUDZIADZ
    3.STAL GORZÓW
    4.ISKRA OSTRÓW
    Stal Gorzow ? hmmm :) nie no OK :) i ten Ostrow na 4 miejscu :D hahaha :D swiateczno-noworoczny zart Ci sie udal.. widze pare nazwisk przyszlo do Grudziadza i sie niektorym w glowie potentegowalo :) no ale coz... :)

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik Awatar Walk
    Dołączył
    30-08-2002
    Postów
    234
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 22 w 9 postach
    Dodam do tego, ze jest to raczej odosobniony przypadek grudziadzkiej czesci tego forum. NIestety w zwiazku z tym, ze i tak jest nas niewielu tymbardziej takie wpisy sie rzucaja w oczy. Nie chce sie powtarzac co do ekipy Gdza bo to ani nie ten watek ani okazja ;) Swoja droga malo zamieszania w zespole z Rybnika co chyba swiadczy o oparciu skladu na tym z zeszlego roku. I dobrze - Szombierski, Chromik, Czerwinski(?) oraz coraz lepsi juniorzy a takze zagraniczna czesc "Rekinow" moze rodzawac karty na I ligowym froncie. Zycze wszystkiego dobrego!! :)

  32. Powrót do góry    #32
    Początkujący
    Dołączył
    11-02-2005
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    :D:D:D:D:D:D:D:D

    Nie no, rozbroiło mnie to typowanie. :lol:

    Grudziądz? Wolne żarty...

    Rozumiem, czwarte miejsce, trzecie wybitnie w porywach, ale drugie? Krzyżaniak - mimo całego szacunku do tego zawodnika, bo ładnie wpisywał się na karty historii sportu żużlowego przez te wszystkie lata. Staszek - on również ma duży plus za miniony sezon, bo naprawdę tylko jeden występ mu nie wyszedł... w Rybniku. ;) Ale Bajerska? Robacki? Pierwszy - brak komentarza, do teraz nie jestem w stanie pojąć, jak on mógł startować w GP. Robacki? Jako senior miał udany tylko jeden sezon, za juniora oszałamiających wyników nie było, raz tylko sam wywalczył brąz w MMPPK... w Rybniku, gdzie bodajże 18 punktów ustrzelił. Ale to już historia...

    O ile będą wygrywać w Grudziądzu, nawet z wyżej notowanymi rywalami, to na wyjazdach będą mieć problemy nieludzkie.

    Choćby w Rybniku. W zbliżającym się sezonie "Rekiny" specjalnie nie będą musiały mobilizować się na Krosno, Gniezno. Pozostałe drużyny przywitamy pewnie chlebem i solą made by Che-Che, czyli kopę po jaja. Jak Krzyżaniak zrobi więcej niż 5, Robacki więcej niż 7, a Bajerska więcej niż 4 punkty, to chyba parsknę śmiechem.


    Widać, że komuś świąteczno-sylwestrowy nastrój się udziela. ;)


    aloha!

    ..::niedźwiedziu::..

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czytam te wasze wpisy i co nie którzy nie znaja sie na żużlu.Jestem kibicem GTŻ-tu.Moim zdaniem nie zamieszacie w 1lidze,naprawde macie słaby skład.
    [b]1 CZWÓRKA
    1.ZKŻ ZIELONA GÓRA
    2.GTŻ GRUDZIADZ
    3.STAL GORZÓW
    4.ISKRA OSTRÓW
    Stal Gorzow ? hmmm :) nie no OK :) i ten Ostrow na 4 miejscu :D hahaha :D swiateczno-noworoczny zart Ci sie udal.. widze pare nazwisk przyszlo do Grudziadza i sie niektorym w glowie potentegowalo :) no ale coz... :)
    A co Budzik?:)Boli ze nie ma tu Rybnika?:>
    " In and Out of Love "

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2002
    Postów
    212
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie no...
    Akurat ostatnio w Rybniku nam raczej nie do śmiechu i dalecy jesteśmy od hurraoptymizmu i rozstawiania pierwszoligowych kolegów po kątach, bo wiemy na czym stoimy i co mamy do zaoferowania, tzn. czym będziemy straszyć w nowym sezonie. A nasze pistolety są wciąż takie same - Szumin, Romanek, Povazhny, Chromik. Los Sałaty jest niepewny, choć więcej trzyma go z pewnością w Rybniku i mamy nadzieję, że tu pozostanie.
    Do tego dorzucamy aliantów ;) czyli Harrisa i Gizatulina, których zakontraktowanie przyjęto w Rybniku delikatnie mówiąc - chłodno i bez entuzjazmu.


  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czytam te wasze wpisy i co nie którzy nie znaja sie na żużlu.Jestem kibicem GTŻ-tu.Moim zdaniem nie zamieszacie w 1lidze,naprawde macie słaby skład.
    1 CZWÓRKA
    1.ZKŻ ZIELONA GÓRA
    2.GTŻ GRUDZIADZ
    3.STAL GORZÓW
    4.ISKRA OSTRÓW
    Stal Gorzow ? hmmm :) nie no OK :) i ten Ostrow na 4 miejscu :D hahaha :D swiateczno-noworoczny zart Ci sie udal.. widze pare nazwisk przyszlo do Grudziadza i sie niektorym w glowie potentegowalo :) no ale coz... :)
    A co Budzik?:)Boli ze nie ma tu Rybnika?:>
    Lexy nie boli.. Co do Rybnika.. sklad sie nie zmienil jak by nikt nie zauwazyl.. nie ma tylko Nielsa.. Krajowka cala zostala.. a patrzac na Gorzow.. jak by nie bylo nie ma Lorama, Flisa, Hliba... ja sie w typowanie nie bawie :) bedzie co ma byc :D a ja chce ciekawego speedwaya.. na ktorego sie juz nie umie doczekac :D Pozdro :)

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszystko mozna zrozumiec ale po co ten Harris...????
    Synek 7 lat temu "zaczal" sie zapowiadac a od dwoch lat juz sie prawie o nim nie mowi...(w Anglii bo u Nas cos se o nim przypomnialo...niestety)
    Zal ze Rybnik znow bedzie doswiadczalnym klubem...

  37. Powrót do góry    #37
    Początkujący
    Dołączył
    17-12-2005
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja nie pisze ze GTŻ awansuje do ekstroligi bo nie stac ich na to.Ale nie przesadzajcie ze Szumi,Cromik,Czerwiński to jacys wybitni zużlowcy no moze Czerwiński.Ale napewno RKM nie bedzie rozdawał kart.Prosze nie zapominac że mogą byc kontuzje itp. i wszystko poprzewraca sie jak w kalejdoskopie.

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik Awatar kleczes_GKM
    Dołączył
    31-08-2003
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    483
    Podziękowania: 102 w 42 postach
    Ja nie pisze ze GTŻ awansuje do ekstroligi bo nie stac ich na to.Ale nie przesadzajcie ze Szumi,Cromik,Czerwiński to jacys wybitni zużlowcy no moze Czerwiński.Ale napewno RKM nie bedzie rozdawał kart.Prosze nie zapominac że mogą byc kontuzje itp. i wszystko poprzewraca sie jak w kalejdoskopie.

    Skad Ty sie czlowieku wziales?? Udowdnili Nam jacy to sa slabi wygrywajac u Nas w Grudziadzu w KRAJOWYM skladzie, gdzie Nasi kolarze juz na starcie zostawali o pol motocykla(moze oprocz Pawla ;) )moze przemilcze juz rewanz w Rybniku, bo wstyd o tym wspominac.
    Pisze jzu do Ciebei drugi raz, jesli uwazasz ze Szombierski, Romanek, czy Povazhny nie sa wybitnymi(jak na I lige) zuzlowcami to co powiesz o Bajerskim, Krzyzniaku czy Robackim, ktorzy sa co tu duzo nie mowic Ekstraligowymi Odpadkmi...
    Mysle, ze w nadchodzacym roku walka o pierwsza czworke bedzie bardzo zacieta, bo chyba wszystkie kluby poza walczacymi o utrzymanie Gnieznem i Krosnem chca sie w tej 4 znalezc, no coz zobaczymy jak to bedzie wygladalo na torze :) Bo takie wyliczenia jakie zaprezentowal timoti25 mozna o knat dup* rozbic :P

    Najlepszego w Nowym Roku :)

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja nie pisze ze GTŻ awansuje do ekstroligi bo nie stac ich na to.Ale nie przesadzajcie ze Szumi,Cromik,Czerwiński to jacys wybitni zużlowcy no moze Czerwiński.Ale napewno RKM nie bedzie rozdawał kart.Prosze nie zapominac że mogą byc kontuzje itp. i wszystko poprzewraca sie jak w kalejdoskopie.
    No racja Szumina czy Czerwinski nie sa wybitnymi zawodnikami :) takie dwie przybledy.. przypomne Ci tylko ze w tamtym sezonie Oni wraz z Kuciapa byli najlepszymi zawodnikami krajowymi w 1 lidze :) ale co tam heh..

    Kolejny przyklad.. popatrz sobie na wystep Rafala w meczu w Grudziadzu.. ehh slabizna niestety :( coz poradzic ze Rybnik ma takich slabych zawodnikow a w Grudziadzu ze Szczyrba w skladzie zamiast Iversena potrafil jednak wygrac (nie ublizajac tu w zaden sposb druzynie GTŻ-tu !!).

    Moze i obcokrajowcy nie sa jacys mega w naszym klubie.. za to krajowka przedstawia sie calkiem przyzwoicie. Szumina, Czerwinski, Povazhny, Chromik i Romanek na rezerwie bedzie przywozila cenne punkty. Do tego zawsze i wszedzie walczacy Gafurov i o niejedna niespodzianke mysle bedziemy sie mogli postarac.

    Pozdrowienia dla wszystkich :) i szczesliwego Nowego Raczq :)

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2003
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy nie za szybko przypisujecie Czerwińskiego do Rybnika ?? Poczekajmy i zobaczymy jak narazie to nasz dyrek mówi że mamy go na 70 % przeszkodą jest już tylko cena przy jego nazwisku...

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    600
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Motor

    A to psikus.:P:P:P

    Sałata na dwa lata! Nawet się rymuje.:D

    www.sportowefakty.pl

    Pozdro.

  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wyczytałem, że Rybnik wypożyczy Nichollsa z Tarnowa, który nie jest pewny ilości spokań w których wystąpi. Niewątpliwie byłoby to duże wzmocnienie bratniego zespołu ze Śląska, czego im życzę :)

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O Nichollsie pomyślałem od razu jak tylko usłyszałem o dołączeniu ROW-u do e-ligi. Dla nas byłoby to wyjście doskonałe. Pytań jednak jest wiele. Jakie zadania stawiają przed Scottem działacze z Tarnowa, jak ma się wysokość stawki za punkt Nichollsa do stawki za punkt Rickardssona i czy w Rybniku ktokolwiek próbuje rozmawiać na ten temat z działaczami z Tarnowa. Hipotetycznie mogliby zyskać na tym wszyscy. ROW bo miałby solidnego obcokrajowca który mógłby pociągnąć wynik druzyny. Scott bo nie wiadomo ile meczy jeździłby w zespole z Tarnowa a u nas miałby zapewniony start w conajmniej 9 meczach (liczę tutaj wszystkie mecze u siebie w rundzie zasadniczej za wyjątkiem meczu z Unią Tarnów i minimum trzy mecze drugiej rundy). A co zyskałaby Unia? No cóż mogłoby się okazać że niektórzy konkurenci do tytułu mogliby pogubić punkty na torze w Rybniku ;)

  44. Powrót do góry    #44
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Wyczytałem, że Rybnik wypożyczy Nichollsa z Tarnowa, który nie jest pewny ilości spokań w których wystąpi. Niewątpliwie byłoby to duże wzmocnienie bratniego zespołu ze Śląska, czego im życzę :)
    oj wątpliwe, bardzo, ale to bardzo wątpliwe; podobnie szoltysek wypowiadal sie na temat Zagara...nie wiem - moze chce ratowac u kibicow opinie ze robil co mogl zeby wzmocnic zespol?

    niemniej gratulacje dla rybnika, ze zdecydowal sie "ratowac" rozgrywki e-ligi, teraz nie pozostaje nam nic innego jak zyczyc kibicom i zawodnikom cierpliwosci i wytrwalosci...

    pozostalo ok 30 minut na kontrakty, moze wlasnie prowadzone sa rozmowy z lindbackiem? jak sądzicie?

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pozostalo ok 30 minut na kontrakty, moze wlasnie prowadzone sa rozmowy z lindbackiem? jak sądzicie?
    Niestety
    Antonio Lindback nie będzie startował w RKM-ie Rybnik

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •