Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 181 do 204 z 204

Wątek: Kto zajmie które m-ce w extralidze 2006?!

  1. Powrót do góry    #181
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,156
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    Śmieszy mnie opinia kolejnej osoby mówiąca,ze Polonia bedzie poza czwórką za Apatorem czy Czewą patrząc przez pryzmat meczu w Częstochowie. Polonia zrobi bonusy na wszystkich poza Tarnowem i może Atlasem chociaż tutaj takze nie mówię,ze bonus na pewno trafi do Atlasa bo u siebie to jesteśmy jak Tarnów- niesamowicie silni i nawet Wrocławia sie nie boimy bo co,ze teraz jada dobrze gdy kiedys forma sie skonczy u i Hampela i Hansa a nasi liderzy teraz przeżywaja trudny okres jednak liczą sie play-off i jestem przekonany,ze bedziemy walczyć o medale i to te najcenniejsze.
    Będziemy na drugim-trzecim miejscu przed play-off tym bardziej jak do formy wrócą Protas i AJ a to musi się stać bo mimo wszystko to klasowi zawodnicy jak na ligę. Co wy tak też Bydgoszczy wszyscy nie lubicie?!
    Wszystko ladnie pieknie, zdobedziecie bonusy na Toruniu,Rybniku,Rzeszowie i Lesznie. Jednak Porazka u siebie z Tarnowem moze byc i raczej bedzie(wg mnie) gwozdzem do trumny bo w dwumeczu na 5 pkt nie zdobedziecie ani jednego. Jako jedyni stracicie pkty u siebie i to bedzie mialo kluczowe znaczenie. Nastepnym razem dokladniej wszystko przeanalizuj.;)

    pozdrawiam
    Prorok jaki czy co? skad wiesz,ze nie wygramy np. w Toruniu albo w Rzeszowie czy np. Lesznie gdy nasi liderzy dojdą do formy bo wreszcie muszą sie obudzić prawda?
    Na moje to "czwórka" jest na 80% pewna dla nas a nie pamietasz jak rok temu dostalismy w Gdańsku i Toruniu i zakonczyliśmy sezon na 2 miejscu? Porażka z Tarnowem nie bedzie miała znaczenia gdy wygramy jeszcze jeden wyjazd w co wierzę bo to tylko sport a i nasze siły z numerów 1 i 5 powrócą więc Polonię widzę z medalem; a jakim to sie okaże za kilka miesiecy.
    a skad ty wiesz, ze forma Hampela i Andersena sie skonczy?

  2. Powrót do góry    #182
    Użytkownik Awatar blimas
    Dołączył
    15-01-2005
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 38 w 6 postach
    [quote]
    Śmieszy mnie opinia kolejnej osoby mówiąca,ze Polonia bedzie poza czwórką za Apatorem czy Czewą patrząc przez pryzmat meczu w Częstochowie. Polonia zrobi bonusy na wszystkich poza Tarnowem i może Atlasem chociaż tutaj takze nie mówię,ze bonus na pewno trafi do Atlasa bo u siebie to jesteśmy jak Tarnów- niesamowicie silni i nawet Wrocławia sie nie boimy bo co,ze teraz jada dobrze gdy kiedys forma sie skonczy u i Hampela i Hansa a nasi liderzy teraz przeżywaja trudny okres jednak liczą sie play-off i jestem przekonany,ze bedziemy walczyć o medale i to te najcenniejsze.
    Będziemy na drugim-trzecim miejscu przed play-off tym bardziej jak do formy wrócą Protas i AJ a to musi się stać bo mimo wszystko to klasowi zawodnicy jak na ligę. Co wy tak też Bydgoszczy wszyscy nie lubicie?!
    Wszystko ladnie pieknie, zdobedziecie bonusy na Toruniu,Rybniku,Rzeszowie i Lesznie. Jednak Porazka u siebie z Tarnowem moze byc i raczej bedzie(wg mnie) gwozdzem do trumny bo w dwumeczu na 5 pkt nie zdobedziecie ani jednego. Jako jedyni stracicie pkty u siebie i to bedzie mialo kluczowe znaczenie. Nastepnym razem dokladniej wszystko przeanalizuj.;)

    pozdrawiam
    Prorok jaki czy co? skad wiesz,ze nie wygramy np. w Toruniu albo w Rzeszowie czy np. Lesznie gdy nasi liderzy dojdą do formy bo wreszcie muszą sie obudzić prawda?
    Na moje to "czwórka" jest na 80% pewna dla nas a nie pamietasz jak rok temu dostalismy w Gdańsku i Toruniu i zakonczyliśmy sezon na 2 miejscu? Porażka z Tarnowem nie bedzie miała znaczenia gdy wygramy jeszcze jeden wyjazd w co wierzę bo to tylko sport a i nasze siły z numerów 1 i 5 powrócą więc Polonię widzę z medalem; a jakim to sie okaże za kilka miesiecy.
    Naprawde pelen obietywizm z ciebie plynie, zero stronniczosci ehhh;). Jakbyscie byli tacy swietni to nie byloby porazki z Unia T. (na swoim torze!!!). Moim zdaniem w czworce beda druzyny bez porazki u siebie. Czyli: WTS, Unia T., Apator, Czestochowa lub Leszno(w to jednak watpie).

  3. Powrót do góry    #183
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2005
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 10 w 2 postach

    realista27


    i nawet Wrocławia sie nie boimy bo co,ze teraz jada dobrze gdy kiedys forma sie skonczy u i Hampela i Hansa a nasi liderzy teraz przeżywaja trudny okres jednak liczą sie play-off i jestem przekonany,ze bedziemy walczyć o medale i to te najcenniejsze.
    Będziemy na drugim-trzecim miejscu przed play-off tym bardziej jak do formy wrócą Protas i AJ a to musi się stać bo mimo wszystko to klasowi zawodnicy jak na ligę. Co wy tak też Bydgoszczy wszyscy nie lubicie?!
    Nie no, wszystko pięknie, ładnie, tylko nie wiem skąd założenie, że forma Hampela i Andersena się skończy a Protasa i Jonssona wzrośnie? No skąd?
    Jeżeli jesteś realistą to przecież nie da sie tego przewidzieć.
    Podobnie gdybać mogłyby sobie inne druzyny, bo jeśli Misiek z Leszna się obudzi, jesli zawodnicy z Rybnika złapią wiatr w żagle, jeśli, jeśli, jeśli.....
    I tak mozna bez końca.
    I to nie chodzi o to, ze wszyscy się uwzięli na Bydgoszcz
    tylko trochę obiektywizmu zalecam, jesli zakładasz wzrost formy zawodników Bydzi ( czego serdecznie życzę) czemu przy tym prorokujesz spadek formy zawodników rywali?
    Troche to dziecinne.

    pozdr

  4. Powrót do góry    #184
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiele osob tutaj prorokuje co Bydzia osiagnie na podstawie wyniku z Tarnowem. Nawet niektorzy mowia tu o jakims gwozdziu czy o czym :P

    A ja spokojnie przypominam kazdemu, zeby zobaczyl kto jako jedyny wygral w Bydgoszczy 2 lata temu, kto wygral jako jedyny w Bydgoszczy rok temu, i kto wygral jako jedyny do tej pory w Bydgoszczy w tym roku cale 46 - 44 i to w ostatnim biegu. Nie robcie z nich jakichs "trampkarzy".

    W porownaniu do zeszlego sezonu sa slabsi(jesli idzie o wzmocnienie innych na ich tle), ale wedlug mnie beda wyzej od Czewy, a takze od Torunia.
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  5. Powrót do góry    #185
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,156
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    hola hola, w bydgoszczy w 2004 wygrał też apator toruń (46:44), wiec jedyni byliscie na razie tylko w ub. sezonie

  6. Powrót do góry    #186
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O zgadza sie, przepraszam za blad.

    Ale wiele to nie zmienia wedlug mnie. Chodzilo caly czas o to, ze w Bydzi wygral Tarnow, bo ma patent na ten tor. To wszystko. A wynik z Lesznem np. dowodzi, ze Bydzia jest piekielnie mocna u siebie. Na wyjazdach bedzie ciezej, no ale ja ich na vice-mistrza w tym roku nie typuje, podobnie jak inni.
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  7. Powrót do góry    #187
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    skad wiesz,ze nie wygramy np. w Toruniu albo w Rzeszowie czy np. Lesznie gdy nasi liderzy dojdą do formy bo wreszcie muszą sie obudzić prawda?
    realista

    Obudzić?
    Nie rozumiem Twojego toku myslenia...
    Z czego sie mają budzić przecież jadą na max swoich możliwości.Jeśli Twoj nick nie jest dziełem pzypadku to powinieneś wiedzieć że w tamtym sezonie "liderzy" o których piszesz jezdzili w lidze gdzie od groma było Krzyżaniaków,Robackich,Burzów,Huszczów,Staszew skich,Świstów,Puszakowskich,Jabłońskich,Wardza łów,Kościuchów i innych dla których -bez urazy- w takiej formie nie ma miejsca w e-lidze.Trzeba wziązc pod uwgę że na właśnie takich zawodnikach robiło sie wysoką średnia meczową.
    Niestety ale taka jest prawda.
    Poziom e-ligi jest teraz o wiele wyzszy i ciezko o pkt dlatego trzeba zweryfikowac możliwosci poszczegolnych zawodników.Bydgoszcz w tamtym sezonie w takim składzie prawdopodobnie bylaby DMP a teraz......było widać w czewie,wroc i u siebie z Unia T.

  8. Powrót do góry    #188
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Prorok jaki czy co? skad wiesz,ze nie wygramy np. w Toruniu albo w Rzeszowie czy np. Lesznie gdy nasi liderzy dojdą do formy bo wreszcie muszą sie obudzić prawda?
    Na moje to "czwórka" jest na 80% pewna dla nas a nie pamietasz jak rok temu dostalismy w Gdańsku i Toruniu i zakonczyliśmy sezon na 2 miejscu? Porażka z Tarnowem nie bedzie miała znaczenia gdy wygramy jeszcze jeden wyjazd w co wierzę bo to tylko sport a i nasze siły z numerów 1 i 5 powrócą więc Polonię widzę z medalem; a jakim to sie okaże za kilka miesiecy.
    a skad wiesz ze Torun nie wygra z wami wyzej niz przegrali u was, a skad wiesz ze Torun ... i tak mozna do znudzenia, mozna tez napisac ze wasza mlodziez oslabnie (chocby podobnie jak torunska rok temu) , i znow .... bleee bllaaa ...

    poczekajmy kilka miesiecy, kazdy wierzy w swoich rowerzystow i tak ma byc, niech wygra lepszy...

  9. Powrót do góry    #189
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,513
    Kliknij i podziękuj
    5,796
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach

    Od siebie wrzucę, że rzeczywiscie czkawką może sie odbić Unii Tarnów ta 'porażka' w Lesznie, a zkolei ta druga Unia może sie tym uratować. Ale nie musi, bo moim zdaniem rzeczywiscie będą miec jeszcze bardzo ciężko u siebie z WTS.

    Ogólnie wszyscy zakładacie własciwie do samego końca prawie same zwycięstwa gospodarzy[nie licząc meczów z Rybnika], ale czy tak do końca będzie? Możliwe, bo zespoły są na tyle silne, że u siebie są w stanie pokonać wszystkich. Ale jakies 'niespodzianki' będą. IMO ktoś wygra w Częstochowie, która mnie wcale nie przekonuje, a tu nagle po zwyciestwie z fatalnie dysponowaną Polonią, jej akcje wzrosły. WTS ma tam duże szanse, bo lubi tam jechać i Hampel i Crump, a i Cieslak zawsze potrafił swoich chlopaków na zawody na tym torze spasować i poinstuuować.

    Wychodzi na to, że rzeczywiscie to WTS jest w najlepszej sytuacji, a to dlatego, że stosunkowo mało traci na wyjazdach. Mniej też zyskuje u siebie, bo to wcale nie atut toru sprawia, że wygrywają. Są po prostu mocni i na tym bazują. Na dziś - faworyt, ale droga jeszcze daleka i poza zwycięstwem w Rzeszowie[szczęśliwym] póki co niczym tak do innych drużyn nie nadrabiają.

    Unia Tarnów jest w tej chwili wielka niewiadomą, bo możliwe, że coś tam pęknie - na pewno ich siła jest mniejsza niż w ostatnich, tzn. łatwiejsza do zneutralizowania - bo oparta na 3 zawodnikach. Ale są jeszcze rezerwy w Rempale i w Jacku - mimo wszystko.

    Jakbym mial sie bawić w typowanie teraz, to wyglądałoby to tak:

    1. WTS
    2. Unia Tarnów
    3. Apator
    4. Unia Leszno
    5. Polonia Bydgoszcz
    6. CKM Włokniarz
    7. Stal Rzeszów
    8. RKM

    Aż tak bardzo od moich typów przedsezonowych nie odbiega, bo Apator może jednak pójsc w górę ;) ;), a Stal zawodzi, bo kompletnym niewypałem transferowym okazał sie Holta.

    Aha, jeszcze jedno - generalnie to, z kim przyjdzie sie mierzyc UT i WTS-owi[jednak zakladam, że te dwa teamy będą w 4 na bank] będzie miało spore znaczenie dla ich rywalizacji. Bo wiadomo, że np Tarnowowi łatwiej o punkty w Bydgoszczt niż w Toruniu itd.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  10. Powrót do góry    #190
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,774
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,340 w 706 postach
    Aż tak bardzo od moich typów przedsezonowych nie odbiega, bo Apator może jednak pójsc w górę ;) ;), a Stal zawodzi, bo kompletnym niewypałem transferowym okazał sie Holta.

    Mysle, ze na typowanie tu pozycji Torunia za bardzo
    wplywa wysokie zwyciestwo z Tarnowem. Warto przypomniec,
    ze pare dni wczesniej KST lekko poplynal w Bydgoszczy,
    meczyl sie straszliwie u siebie z Wroclawiem, a Rzeszow
    co prawda spuscil z kwitkiem, ale Stal wtedy byla
    bez Nickiego, a i Holta nie odjechal pelnej ilosci biegow.
    Na razie Torun mial korzystny uklad meczy
    Warto tu jeszcze dodac kolejny obok Bydgoszczy mecz
    niemocy "bezjajeczny" czyli postawa teamu w Lesznie.
    Zwyciestwo w Rybniku.... coz - chyba nie jest to zadna
    rewelacja... przynajmniej na razie

    O tym jaka jest torunska druzyna - mimo, ze uplynelo
    juz 6 kolejek moim zdaniem bedzie mozna powiedziec
    po dwomeczu z Wlokniarzem. Wtedy bedziemy chyba dopiero
    w pelni wiedzieli na co stac te ekipe u siebie i wyjedzie
    i czy beda te bonusy czy nie.

    Na razie cieszy forma Slabonia i bardziej bojowa jazda
    Miedzinskiego... choc ten ma tez niezle wahniecia formy.
    A pozostali? Kazdy z nich dal gdzies mniejszego lub
    wiekszego ciala - a jezeli tak bedzie nadal - to jak
    tu realistycznie obstawiac 1 lub 2 czworke?
    Czyli na razie: KST jest nieprzewidywalny i moze stac
    sie, ze np. wygra w Czestochowie :P, a przegra u siebie
    z Lesznem...

  11. Powrót do góry    #191
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    w tamtym sezonie "liderzy" o których piszesz jezdzili w lidze gdzie od groma było Krzyżaniaków,Robackich,Burzów,Huszczów,Staszew skich,Świstów,Puszakowskich,Jabłońskich,Wardza łów,Kościuchów i innych dla których -bez urazy- w takiej formie nie ma miejsca w e-lidze.Trzeba wziązc pod uwgę że na właśnie takich zawodnikach robiło sie wysoką średnia meczową.
    I wlasnie o tym wszyscy zapominaja. Teraz w elidze jest bardzo malo zawodnikow slabych. Dlatego wlasnie jak srednie wielu zawodnikow spadaja drastycznie. Wystarczy tu przyklad Jacka Golloba, ktory moim zdaniem wiele gorzej niz rok temu nie jezdzi. Znalazl sie on teraz w parze z Kolodziejem, a ze ten robi prawie same 3 to dla Jacentego zostaje do zdobycia juz mniej. W ubieglym sezonie jezdzil z Rempala G. kotry byl slabszy, wiec automatycznie srednia Golloba byla wyzsza.

    A wracajac do tematu. Mysle, ze jedno jest pewne. Miejsca 1-2 zajmia Tarnow-Wroclaw (kolejnosc przypadkowa). 3 powinien zajac jednak Torun, a o 4 powalczy Czestochowa z Bydgoszcza. Choc wiadomo jak to w sporcie jest - nic pewnego. Moze przebudzi sie Sullivan z Drabikiem. Moze Crump czy Gollob dozna kontuzji (odpukac) i cale przewidywanie szlag trafi. Ale tym polega piekno sportu, ze jest on nieprzewidywalny. W innym przypadku jaki sens bylo by rozgrywac mecze ?

  12. Powrót do góry    #192
    Użytkownik
    Dołączył
    19-01-2002
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Moze Crump czy Gollob dozna kontuzji (odpukac) i cale przewidywanie szlag trafi. Ale tym polega piekno sportu, ze jest on nieprzewidywalny. W innym przypadku jaki sens bylo by rozgrywac mecze ?
    ... kontuzja Golloba (odpukac) nie jest krytyczna, bo ma solidnego zmiennika w osobie Scota Nichollsa, krytyczna kontuzja jest kontuzja Kolodzieja ktorego nie ma (lub nie moze) kto zastapic, jak narazie z drugiej linii widoki na przyszlosc rokuje Marcin Rempala ale i tak nie na kazdym torze, natomiast fatalnie jedzie Jacek Gollob i tu niestety mamy dziure w skladzie

  13. Powrót do góry    #193
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    Masz racje McGregor. Zapomnialem o Nichollsie. Co do dziury w skladzie to nie zwalal bym calej winy na Jacentego. Na wyjazdach jak narazie tylko Gollob-Rickardsson-Nicholls i Kolodziej spisuja sie dobrze. A to za malo aby myslec i wygranej. Owszem, dwa razy sie udalo bo nikt z liderow nie zawiodl. Ale wystarczylo ze Janusz ma slabszy dzien i juz przegrana i to w wysokim rozmiarze. Jesli BUrza/Dryml, Rempala, Jacenty i Hlib nie zaczna punktowac na wyjazdach to bedzie mozna gratulowac Mistrza Atlasowi.
    ....:::::::: Unia Tarnów 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 ::::::::....

  14. Powrót do góry    #194
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak z ciekawości zerknąłem jak ludziska typowały przed sezonem i co z tego wyszło po rozegraniu przez każdą drużynę dwumeczu z każdą. Jeszcze nie koniec sezonu, ale już widać kto jest bliski "utrafienia" w końcową kolejność. A przynajmniej dobrze trafił podział tabeli na ostatnie mecze:

    dymko:

    1-4. Tarnow, Wroclaw, Bydgoszcz, Czestochowa (kolejnosc przypadkowa)
    5. Rzeszow lub ktos z 1-4
    6-7. Leszno, Torun (kolejnosc przypadkowa)
    8. Rybnik
    PrzemczaN:

    1-3: Unia T, Bydgoszcz, Wrocław
    4-6: Unia L, Rzeszów, Częstochowa
    7: Toruń
    8: Rybnik

    (kolejność przypadkowa)
    Kliknij by zobaczyć profil autora wpisu
    Magik: (tutaj bardziej mam na myśli trafienie "czwórek")

    Tarnów
    Bydgoszcz
    Częstochowa
    Wrocław
    Toruń
    Rzeszów
    Leszno
    Rybnik
    Vojtas: (no tak w miarę blisko)

    Góra:
    1. Tarnow
    2. Wrocław
    3. Bydgoszcz

    Środek
    1. Częstochowa
    2. Rzeszow
    3. Leszno

    Dół
    1. Toruń
    2. Rybnik
    DRABOL: (chyba to samo)

    Góra:
    1. Tarnow
    2. Wrocław
    3. Bydgoszcz

    Środek
    1. Częstochowa
    2. Rzeszow
    3. Leszno

    Środek-Dół

    1. Toruń

    Dół

    1. Rybnik
    Budyń: (w skórconej wersji)

    1. TARNÓW
    2. BYDGOSZCZ
    3. WROCŁAW
    4. CZĘSTOCHOWA
    5. LESZNO
    6. RZESZÓW
    7. TORUŃ
    8. RYBNIK
    welna: (rozbieżności w kolejności dość duże, ale przynajmniej "czwórki" są dobre)

    1. BYDGOSZCZ
    2. TARNÓW
    3.WROCŁAW
    4-5. CZĘSTOCHOWA-LESZNO
    6-7. RZESZÓW-TORUŃ
    8. RYBNIK
    jimbojimers:

    a co do tabeli koncowej moze byc bardzo ciekawie... w czolówce raczej Tarnów, Bydgoszcz, Częstochowa - kolejnosc dowolona. Pozniej Wrocław. Leszno, Rzeszów i Toruń walczą o lokaty 5-7. Rybnik 8.
    WojtekF: (suma sumarum ogólnie forum dobrze typowało obsady górnej i dolnej połowy tabeli)

    Brałem pod uwagę zarówno te wypowiedzi, które konkretnie określały, która drużyna zajmie które miejsce jak i wypowiedzi typ "1-3 Bydgoszcz, Tarnów, Wrocław(kolejność przypadkowa" i na ich podstawie przypisywałem punkty oraz miejsca.Usunąłem 2 typy (8-Tarnów oraz 8-Rzeszów), gdyż chociaż forumowiczom zainteresowanych klubów trudno obiektywnie wnioskować, te 2 akurat odbiegały od jakichkolwiek standardów. I po uwzględnieniu 25 opinii rezultaty są następujące:

    1,521 miejsce Tarnów
    2,917 Bydgoszcz
    3,021 Wrocław
    4,521 Częstochowa
    5 Toruń
    5,458 Leszno
    5,563 Rzeszów
    8 Rybnik
    cokus1:

    1.Włókniarz Częstochowa
    2.Unia Tarnów
    3.WTS Wrocław
    4.Polonia Bydgoszcz
    5.Unia Leszno
    6.Apator Toruń
    7.Stal Rzeszów
    8.RKM Rybnik
    blacktop:

    Unia z Tarnowa(Mościc) chyba jest takim papierowym tygrysem.
    Jeśli zawodnicy tacy jak Gollob(y) czy Rempała utrzymają swoją formę to co na papierze to na torze zdobędzie medal złoty lub srebrny...
    Konkurować z nimi może Bydgoszcz.
    Dość stabilny skład i bardzo ciekawy tor, gdzie wygrywać jest naprawdę ciężko.
    Trzecia pozycja dla Włókniarza(według mnie)
    Bardzo uszczuplony skład.
    Bez aspiracji do majstra(chyba)
    (taki sezon na przetrzymanie)
    Czwarta dla Wrocławia.
    Dość ciekawy skład z zawodnikami, którzy co roku dobrze rokują ale nie zawsze spełniają pokładane w nich naddzieje plus zawodnik który demonstracyjnie pokazał koniec jelita wszystkim kibicom we Wrocku...
    Piątka jak zawsze dla Leszna.
    Skład praktycznie bez zmian.
    I nadzieje na lepszy wynik też jakby nikłe...
    Szóstka dla Thorna.
    Skład bez rewelacji, choć pozyskanie Pedersena to prawdziwy majstersztyk(dla niektórych zwykłe kur.stwo)
    Siódemka dla Rzeszowa.
    Dwóch liderów i cała reszta(z większymi lub mniejszymi aspiracjami)
    Ósemka dla Rybnika.
    Leto:

    Przewiduję tak:
    1. Tarnów
    2-3. Bydgoszcz, Wrocław
    4-5. Częstochowa, Leszno
    6-7. Rzeszów, Toruń
    8. Rybnik
    Franz: (też w skrócie)

    1. Unia Tarnów
    2. Polonia Bydgoszcz
    3. Włokniarz Częstochowa
    4. Sparta Wrocław
    5. Stal Rzeszów
    6. Apator Toruń
    7. Unia Leszno
    8. ROW Rybnik
    No, to byłoby na tyle. Ciekawe, że wśród tych typów brakuje zdecydowanego wskazania na Wrocław. Rybnik spełnił oczekiwania w 100%.

  15. Powrót do góry    #195
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Wyniki bardzo ciekawe. Sam stawiałem tarnowską Unię, i uważam że gdyby nie potworny pech, i nie tylko pech, ta drużyna walczyłaby z nami jak równy z równym do ostatniej kolejki, tak jak w 2004 roku. No ale kontuzje Kołodzieja, dziwne przykadki Rickardssona a pózniej zakończenie kariery, nie wszystkie mecze Szkota, i sporo innych przeciwności sprawiły że Tarnów zakończy ten sezon pewnie na 4 miejscu. A Wrocław nie mial przed sezonem aż takiego "popracia", co obrazuje, że Ci któzy pisza o dream teamie i o tym że od oczątku Wrocław był poza zasięgiem chyba powinni się udać do maratonu uśmiechu ;)

    Ale trzeba przynać - jeśli chodzi o podział czwórek, większość typowała dobrze.

  16. Powrót do góry    #196
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    A Wrocław nie mial przed sezonem aż takiego "popracia", co obrazuje, że Ci któzy pisza o dream teamie i o tym że od oczątku Wrocław był poza zasięgiem chyba powinni się udać do maratonu uśmiechu ;)
    nikt nie przewidzial ze po blamazu w 2005 roku, sezon 2006 Andersen bedzie mial "bombowy", to obok fenomelnej dyspozycji crumpa, jest glowny powod waszego pierwszego miejsca

  17. Powrót do góry    #197
    Użytkownik
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    120
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja sobie tak licze punkty pogubione przez Unię tarnów:
    Leszno 2pkt, Rybnik 2pkt+bonus, Rzeszów przynajmniej bonus, Wrocław powiedzmy też bonusik. To jest 7 PKT czyli teraz mielibyśmy 26 i sprawa Mistrza była by jeszcze otwarta.
    Niestety takiego pecha jak miała Unia w tym roku to chyba innych przypadków trzeba by było ze "świecą szukać"
    Oczywiście w przypadku każdej drużyny można by pisać podobnie że gdzieś pogubili punkty ale ja skupiłem się tylko na naszej Unii Tarnów.

  18. Powrót do góry    #198
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,754
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 129 w 93 postach
    A ja sobie tak licze punkty pogubione przez Unię tarnów:
    Leszno 2pkt, Rybnik 2pkt+bonus, Rzeszów przynajmniej bonus, Wrocław powiedzmy też bonusik. To jest 7 PKT czyli teraz mielibyśmy 26 i sprawa Mistrza była by jeszcze otwarta.
    Niestety takiego pecha jak miała Unia w tym roku to chyba innych przypadków trzeba by było ze "świecą szukać"
    Oczywiście w przypadku każdej drużyny można by pisać podobnie że gdzieś pogubili punkty ale ja skupiłem się tylko na naszej Unii Tarnów.
    A tak sobie licze punkty pogubione przez Polonie(!)
    TARNOW - mecz u nas i u nich byl do wygrania - 5 pkt!!!
    RZESZOW - mecz na wyjezdzie do wygrania i bonus starcony przez sedziego - 3 pkt
    CZ-WA - zabrakł jeden punkt kolejny mecz do wygrania - 1 pkt

    9 pkt wiecej!!! I dalej bysmy yli w grze o mistrza:D:D:D

    Ale idac twoim tropem myslenia jakby tak kazdy z wyjatkiem Rybnika podliczyl stracone punty to bylolby 7 zespołow w walce o mistrza:D:D PZDR

  19. Powrót do góry    #199
    Użytkownik
    Dołączył
    11-09-2005
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale idac twoim tropem myslenia jakby tak kazdy z wyjatkiem Rybnika podliczyl stracone punty to bylolby 7 zespołow w walce o mistrza:D:D PZDR



    hm z wyjatkiem rybnika? jak by podliczyc ich wszystkie stracone pkt to byl by mistrzem a moze jest mistrzem w traceniu pkt?

    tez moga podliczac pkt w kazdym meczu i tez mozna napisac ze gdyby nie takie wpadki brak tego i tamtego to mialby tyle samo pkt co druzyny z pierwszej 4:P i tez by mogl walczyc o mistrza

    ale taki wlasnie jest sport szczescie sprzyja lepszym i w tym sezonie sparta przoduje..

    a co do miejsc w tabeli to faktycznie niektorzy trafili prawie wszystkie dobrze z wyjatkiem 2 druzyn.

    pozdro600

  20. Powrót do góry    #200
    Użytkownik
    Dołączył
    20-12-2005
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fajnie sie czyta co niektore wpisy z perespektywy czasu , ahh .. Niektorzy 'znawcy' dawali nas na przedostatnim miejscu , duzo osob niewidzialo nas w 4 (miedzy innymi takie spece jak : Dziobak ..) Dobrze ze akurat moj wpis zgadza sie w 100% :)

  21. Powrót do góry    #201
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fajnie sie czyta co niektore wpisy z perespektywy czasu , ahh .. Niektorzy 'znawcy' dawali nas na przedostatnim miejscu , duzo osob niewidzialo nas w 4 (miedzy innymi takie spece jak : Dziobak ..) Dobrze ze akurat moj wpis zgadza sie w 100% :)
    Bo ty w ogole fajny jestes :)

  22. Powrót do góry    #202
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Fajnie sie czyta co niektore wpisy z perespektywy czasu , ahh ..
    Muszę Ci przyznać rację. Np. to co napisał Colombo. :)

    Był przekonany, że Bjerre będzie solidnym zawodnikiem. Jak przepowiadałem ma średnią gorszą od fatalnie jeżdżącego Sawiny. :)

    "Nie wspominaj o Bjerre -faktycznie nie wybije się ponad przeciętność za to Sawina się wybije"

    A ta wypowiedź miała na celu drwinę, a okazała się prorocza.:D

    "Juniorzy WTS to faktycznie pełne dno.Wszystkich widziałeś na torze i wiesz ale na szczęście BTŻ ma super talentów Buczkowski Jędrzejowski."

    Ale zostawmy już te wspominki bo każdy łącznie ze mną przed sezonem pisał rzeczy, które się nie sprawdziły.

    edit//Bo nie przepadam za wpisami Colombo. :P

    C'mon You Gunners!

  23. Powrót do góry    #203
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kisiel,skoro nie warto to po co to wspominasz (zaczynasz) ?



  24. Powrót do góry    #204
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Kisiel,skoro nie warto to po co to wspominasz (zaczynasz) ?

    Zrobił po to,zeby pokazać takich "przepowiadaczy" i znawców speedwaya jak colombo itp- kumasz?

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •