Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 204

Wątek: Kto zajmie które m-ce w extralidze 2006?!

  1. Powrót do góry    #46
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Moja kolej. Każdy może się zabawić.:P

    Po pierwsze ktoś tam wyżej pisze, że to ten jest niobliczalny, to tamten... Każdy zawodnik jest nieobliczalny, bo przecież może się zdarzyć, że takie tuzy jak Ricki, Jonsson, czy Crump jeździć będą kichę(w ich przypadku oznacza to ok 7 punktów). W sporcie wszystko jest możliwe. A szczególnie denerwuje mnie to, że zdecydowana większość wrózy Sawinie kiepski sezon. Swoją ubiegłoroczną formą zasygnalizował, że wraca do czołówki najlepiej punktujących zawodników w e-lidze. Równie dobrze orzec można, że Kołodziej będzie jeździć słabo, bo ostatnie sukcesy były tylko jednorocznym wyskokiem.

    Wracając do Sawki - to nie wymeniłbym go za Hancocka w żadnym wypadku, jak uczyniłby to ktoś wyżej.

    Moje typy:

    1.TARNÓW - za każdym razem jak patrzę na skład tej drużyny to wydaje mi się, że przecież nie są tacy mocni, mogą wypasć nawet poza "4" i nie widziałbym w tym nic dziwnego. Wpatrując się jednak dłużej i mając przed oczyma ostatnie dwa sezony to moje stanowisko zmienia się jednak zasadniczo na mniej więcej takie - "dziady nachapały się dwóch tytułów i zgarną jeszcze trzeci w tym roku".;)
    Dla mnie faworyt numero uno.

    2.BYDGOSZCZ - najsilniejsi polscy seniorzy, którzy są pewniejsi od zagranicznych gwiazdek. Drużyna dysponuje czwórką zawodników z czołówki biegopunktówki z ubiegłego sezonu. Krycha nie wydaje się za mocny, ale z jego podejściem do sportu - już niedługo będzie bardzo silnym punktem drużyny. Do tego dochodzą nieźli juniorzy i powtórzenie srebra możliwe.

    3.WROCŁAW - jeśli Hampel i Andersen pojadą swoje, a punkty dołoży Gapa, to właśnie ta drużyna powinna uzupełnić podium.

    4.CZĘSTOCHOWA - Hancock, Ułamek i Richardsson - są to nazwiska budzące respekt, ale w ostatnim sezonie nie błyszczały na miarę możliwości. Pewniak Ryan to trochę za mało. Zlepek indywidualności, a nie drużyna. Jeśli wszystko im nie zagra to mogą wylądować na 6/7 pozycji.

    5.LESZNO - tylko Adams to pewniak, KK, Bali i Loram jeśli się sprężą mogą pociągnąć Byki do pierwszej "4". Sądzę jednak, że każdemu z nich zabraknie trochę siły ognia i skończą na 5 pozycji.

    6.RZESZÓW- dwóch pewniaków + dwóch średniaków. Ot tak 6 pozycja akurat.

    7.TORUŃ - ani Bajrne, ani Wiechu nie są liderami z prawdziwego zdarzenia. O Słaboniu, czy Iversenie nie wspominam już. Juniorzy sami nie nadrobią tego braku. No ale Toruń już nie raz pokazał jak można walczyć i nie miałbym nic przeciwko, żeby Anioły spuściły łomot paru drużynom (byly nie Polonii:D)

    8.RYBNIK - drużyna gdzie największymi gwiazdami są Gafurow, Szombierski i Czerwiński...

    Powyższe oceny są moimi własnymi przemyśleniami i jak ktoś się nie zgadza - jego prawo.
    C'mon You Gunners!

  2. Powrót do góry    #47
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    no sorki!!

    ja sobie wypraszam ;) prosze o zedytowanie posta Brindiego :) ... jakie peniski na baterie i to jakie!! Ale kurna to ogólnie jest obraza, że nikt nie reaguje :P :)

    Ja jednak mimo wszystko myśle, że Czewa tam powalczy... ale w sumie to na kogo bym nie spojrzał to powalczy... najmniej - w sumie nie wiedziec czemu - przekonuje mnie Unia Leszno... Nie wiem tak jakoś...

    Ja tam sie nie znam... ale najsilniejsi polscy liderzy? :) Ja ogolnie sie na zuzlu nie znam... mimo, ze trafie wytypowałem przed sezonem 4 miejsce Apatora... ale dla mnie bardziej przekonowujaco działa 4-ka: Gollob+Gollob+Kołodziej+Rempała niż Pepe+Kosciecha+Sawina+Klecha... Nie chce być złym prorokiem ale Sawka miał sezon konia i kurcze jakos nie potrafie uwierzyć, że w tym sezonie nadal bedzie punkty woził ostro... Ale ogolnie to moge się mylić :P Oj przekonamy się po sezonie :P

  3. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lexy...
    Sullivan i Ulamek niekoniecznie sa slabsi od Jagusia z Pedersenem i Adamsa z Kaprzakiem(patrz ostatni sezon).
    Teoretycznie kazdy z Najlepszej siodemki moze zrobic medal jak i byc na spadku.Extra sie typuje:).Zapowiada sie Bomba sezon!

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Jako wy na nas mówicie tyfusy :D Więc my na was wibratory :D
    Ogólnie to powinieneś się cieszyć, że tyfus was widzi tak wysoko w tabeli:D

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    04-01-2004
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    A ja nie bede prezentowal swoich prognoz na temat miejsc w tabeli poszczegolnych ekip.

    Jedno jest pewne, liga w tym roku bedzie piekielnie mocna i wszystkie mecze (moze poza tymi z Rybnikiem) beda niezwykle wyrownane. Licze po cichu, ze Tarnow juz nie bedzie mial az tak znacznego atutu wlasnego toru (mimo ze jestem kibicem Jaksolek, sic!) i po dwoch latach wreszcie obejrzymy mnostwo emocjonujacych pojedynkow a wygranych roznica ponad 20 punktow bedzie jak na lekarstwo.

    Do rozpoczecia rozgrywek dokladnie dwa miesiace. Emocje beda rosly z kazdym tygodniem, w miare zblizania sie do godziny 0.
    Pozdrawiam

  6. Powrót do góry    #51
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,912
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 98 w 52 postach
    Moje spostrzeżenia co do nadchodzącego sezonu są następujące. Podium ... Tarnów, Bydgoszcz, Toruń ... kolejność nieprzypadkowa. Dlaczego tak? Ano dlatego, że drużyna której kibicuje od 2 lat nie ma sobie równych w kraju i nie widzę jakoś tych przyczyn (vide ostatni rok Rickardssona, brak sponsora etc.) by miało się coś w tej sferze zmienić. Bydgoszcz w poprzednim sezonie pokazała lwi pazur teraz wzmocniona jeszcze Kościechą jak dla mnie jeszcze mocniej ugruntuje sobie pozycję na podium. Toruń zaś jak zwykle z cichej wody stanie się rwącą rzeką która może namieszać w niejednym meczu. Siła to przede wszystkim juniorzy, którzy w poprzednich latach decydowali w dużej mierze o wyniku niejednej drużyny. Takie są moje typy co do podium DMP 2006, za nimi może być ciasno za sprawą Leszna, Częstochowy, Rzeszowa oraz Wrocławia, które to drużyny wg mnie mają podobną siłę rażenia z niewielką przewagą Wrocławia nad tymi drużynami. Co do Rybnika ani nie można zganić ich działaczy za taki skład, ani nie można mieć pretensji do zawodników jeśli będą przegrywać dużo meczy, sytuacja nie do pozazdroszczenia. Chorą sytuacją jest jak dla mnie brak jeszcze regulaminu co do spadku i awansu po sezonie 2006 no ale cóż to jest Polska właśnie i nigdy tu nie będzie normalnie.

    Do rozpoczecia rozgrywek dokladnie trzy miesiace. Emocje beda rosly z kazdym tygodniem, w miare zblizania sie do godziny 0.
    Mi wychodzi 2 miesiące i 7 dni ;) no ale nic ... taka moja drobiazgowość.
    #MistrzJestJeden

  7. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    gulas:
    Ano dlatego, że drużyna której kibicuje od 2 lat nie ma sobie równych w kraju [...]
    Kibicujesz jaskolkom od 2 lat, a druzyna nie ma sobie rownych od zawsze, czy kibicujesz jaskolkom od zawsze, a druzyna nie ma sobie rownych od 2 lat ? Taka moja drobiazgowosc :P

    pozdro! ;)
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  8. Powrót do góry    #53
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Ta drobiazgowość jest wbrew pzorom bardzo ważna, gdyż pod słowami "Kibicuję od 2-óch lat drużynie, która nie ma sobie równych od dwóch lat" podpisałoby się wiele osób przychodzących na stadion w Mościcach w latach 2004-2005.
    To nie jest złośliwość, to jest stwierdzenie faktów.

    Pozdrawiam

  9. Powrót do góry    #54
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    WojtekF:
    Ta drobiazgowość jest wbrew pzorom bardzo ważna, gdyż pod słowami "Kibicuję od 2-óch lat drużynie, która nie ma sobie równych od dwóch lat" podpisałoby się wiele osób przychodzących na stadion w Mościcach w latach 2004-2005.
    To nie jest złośliwość, to jest stwierdzenie faktów.

    Pozdrawiam
    Oj czepiasz sie :]

    Gulasa znam juz jakis czas, i wiem od ilu lat kibicuje, bynajmniej nie sa to 2 lata. Popsules zabawe :P

    ps. Ze stwierdzeniem faktow to masz racje, chociaz wielu i to szczegolnie tu na forum, lubi ta teze poszerzac o wszystkich wypisujacych sie kibicow jaskolek, wrzucajac ich do jednego worka, calkiem nieslusznie.
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  10. Powrót do góry    #55
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    lukair

    ps. Ze stwierdzeniem faktow to masz racje, chociaz wielu i to szczegolnie tu na forum, lubi ta teze poszerzac o wszystkich wypisujacych sie kibicow jaskolek, wrzucajac ich do jednego worka, calkiem nieslusznie.
    Zgadzam się z tym stwierdzeniem absolutnie. Forumowicz XX nie powinien pisać o forumowiczu YY "Kibicu od 2-óch sezonów...", gdyż nie ma XX żadnych podstaw aby móc tak stwierdzić. W końcu na tę 2 ligę przychodziło (strzelam) przypuśćmy 2-3 tysiące najwierniejszych kibiców w związku z czym forumowicze z innych miast nie są w stanie zweryfikować, kto z tarnowian chodził też na 2 ligę, a kto zaczął się interesować w momencie awansu do eligi.

    Pozdrawiam

  11. Powrót do góry    #56
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,912
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 98 w 52 postach
    Już spieszę z wyjaśnieniami, gdyż ta moja drobiazgowość wpędziła mnie w niezłą kabałę. Nie każdy oczywiście czyta tarnowskie forum więc i nie każdy czytał w pewnym temacie gdy pisałem, że Jaskółkom kibicuję od 16 lat więc zdanie które wzbudziło tyle szumu jest co prawda możliwe do interpretacji dwojako, jednak po moim wytłumaczeniu myślę że już wszystko jasne. ehh ... ;)

    edit.

    a już tak całkiem wgłębiając się w to zdanie to jest to kwestia przecinka, którego nie ma i dlatego wg mnie to zdanie powinno zostać tak zinterpretowane zamierzałem czyli że od 2 lat nie ma sobie równych.

    "Ano dlatego, że drużyna której kibicuje od 2 lat nie ma sobie równych w kraju i nie widzę jakoś tych przyczyn ..."

    nie jest równe

    "Ano dlatego, że drużyna której kibicuje od 2 lat, nie ma sobie równych w kraju i nie widzę jakoś tych przyczyn ..."
    #MistrzJestJeden

  12. Powrót do góry    #57
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chyba nadal coś nie tak - przecinek powinien być po "kibicuje". :D

  13. Powrót do góry    #58
    Początkujący
    Dołączył
    01-02-2006
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    NO zebys sie nie zdziwil!!! jak RKM sie utrzyma!!
    mysle ze rybniczanie sa wstanie zajac 6 miejsce!!
    mamy mlody wyrownany sklad!!!
    POZDRAWIAM

  14. Powrót do góry    #59
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Chyba chciałeś Rekinek napisać "Żebyście się nie zdziwili", gdyż jak dokładnie prześledzisz opinie forumowiczów, to zobaczysz, że zdecydowana większość obstawia, że Rybnik zajmie 8-me miejsce.
    Świadczyć to może tylko o jednym tzn. że Rybnik jest teoretycznie zdecydowanie najsłabszy.
    Nie zaprzeczam, iż należy poczekać do sezonu aby się przekonać, czy te bardzo pesymistyczne prognozy dla Rybnika się sprawdzą.

    Odnośnie wyrównanego składu masz rację, ale jak na warunki e-ligowe, to każdy z rybnickich zawodników jest tak samo słaby więc można pisać o wyrównanym składzie.

    Pozdrawiam

  15. Powrót do góry    #60
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    Wątek się rozwija trzeba cos napisać :P.
    Na moje oko wygladac to MOŻE tak:

    1.Tarnów - zdecydowanie brak słabych punktów
    2.Wrocław - bardzo fajny skład najbardziej nieobliczalna druzyna w E-lidze
    3.Bydgoszcz - przed uwolnieniem rynku dla obcokrajowców pewniak do walki o złoto z Tarnowem,teraz mamy tylko najbardziej Polski skład.A i wracając do opini o juniorach Bydgoskich moze zamiast pisac jakich mamy słabych piszcie ko ma mocniejszych bo widzę tylko Toruń.
    4.Toruń - o ile B.Pedersen będzie jeździł w tej drużynie inaczej będzie lipa .
    5.Częstochowa - z całym szacunkiem, wyglada to z boku nie na druzyne ,tylko na łapankę aby było tanio, brak mi tu atmosfery takiej druzyny o co zreszta w Czewie ostatnio cięzko było.
    6.Leszno - skład słabszy niz rok temu Loram to za mało przy wzmocnieniach innych druzyn
    7.Reszów - równie dobrze może być na miejscu medalowym wszystko zalezy od drugiej lini bo na Pedersena i Holte mozna byc pewnym , choc malutkie pytanie jakie będa relacje Pedersen Holta bo jesli powstanie konflikt między tymi
    panami czarno widze czałą druzyne.
    8.Rybnik - wielki błąd że pchali się do eligi nie mieli aż tak mocnego składu na awans a co dopiero mówic o walce z druzynami z wyższej ligi.Bez watpienia będę trzymał kciuki za nich bo swiat do odważnych nalezy.

  16. Powrót do góry    #61
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    485
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mysle ze RKM nie ma sie co teraz napinac... na papierze jestesmy najslabsi, ale papier jest cierpliwy :)
    niech synki na torze pokarza ile sa warci - w planach przedsezonowych mozemy byc ostatni. mam nadzieje ze po sezonie bedziemy przynajmniej na 7 miejscu... takie moje marzenie

  17. Powrót do góry    #62
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Wątek się rozwija trzeba cos napisać :P.
    Na moje oko wygladac to MOŻE tak:

    6.Leszno - skład słabszy niz rok temu Loram to za mało przy wzmocnieniach innych druzyn
    TEMU PANU DZIĘKUJEMY..........

    PS. Jeśli naprawdę uważasz wymianę LORAM/MIŚKOWIAK za REMPAŁA/JANKOWSKI i DOBRUCKI w miejsce SQRY za gorszą i uważasz obecną Unią słabszą niz tą sprzed roku to.......chyba naprawdę tylko udajesz kibica czarnego sportu......

    A jak tu już się znalazłem to coś ode mnie:
    1. BYDGOSZCZ
    2. TARNÓW
    3.WROCŁAW
    4-5. CZĘSTOCHOWA-LESZNO
    6-7. RZESZÓW-TORUŃ
    8. RYBNIK

    CIAO

  18. Powrót do góry    #63
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    Wątek się rozwija trzeba cos napisać :P.
    Na moje oko wygladac to MOŻE tak:

    6.Leszno - skład słabszy niz rok temu Loram to za mało przy wzmocnieniach innych druzyn
    TEMU PANU DZIĘKUJEMY..........

    PS. Jeśli naprawdę uważasz wymianę LORAM/MIŚKOWIAK za REMPAŁA/JANKOWSKI i DOBRUCKI w miejsce SQRY za gorszą i uważasz obecną Unią słabszą niz tą sprzed roku to.......chyba naprawdę tylko udajesz kibica czarnego sportu......
    Widze że nie rozumiesz istnienia tego wątku.Kazdy może tu wyrażac swoje zdanie,no i to zrobiłem. Nie stwierdzam faktu że tak będzie tylko tak sobie przypuszczam.Równie dobrze mogłem Leszno wpisac na miejscu 8 i dopiero gul by Ci skoczył :P:P.To jest tylko gdybanie i wróżenie z fusów warto abyś zwrócił na to uwagę.

  19. Powrót do góry    #64
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    co za ludzie...

    hahaha :) Ogólnie to dam Ci adres JD jedź i go poturbuj za to, że widzi Twoją drużynę na 6 miejscu... na moje tragedia, do sądu bym podał tego bydgoszczanina z Mazur :P Ludzie... ale Wy macie z garkami ładnie :) Mnie jak najbardziej tabela przedstawiona przez pana z Robakiem w avatarze przekonuje, niemniej nieco bym ją zmienił :P ;) Np. 3 z 4 miejscem ;) Jakbyś nie doczytał, to JD napisał, że zmiany te w porównaniu do zmian w innych zespołach wyglądają średnio, a nie że to nie są zmiany na plus... ehhh te czytanie ze zrozumieniem :D Ale spoko... weź JD my już Ci dziękujemy :P Tzn ja osobiście za 4 miejsce w lidze... bo niedaleko bedzie nam do 3 :P ;) A przy jakiś okolicznościach może wskoczą na to 3cie ;)

    Nas oczywiście jak zawsze mogą uratować przedewszystkim juniorzy... Tutaj jeszcze jest kwestia 8 zawodnika, który dobrze wykorzystany może dobrze nachulać w meczu... ale z drugiej strony odbiera biegi innym, a przy tak wyrównanych składach to może być po prostu strzelanie, jak ktoś ma nosa do zmian wyjdzie na dobre, jak nie to nie... :)

    ok ale drużynki się przedstawiają następująco:

    1. Rickardsson - Jonsson - Sullivan - B.Pedersen - Adams - Crump - N.Pedersen - Harris...

    moje zdanie jest takie, że w przeciągu całego sezonu całą 8... z wyjątkiem tego ost zawodnika... będzie jechała w sumie podobnie mieszczac sie w sredniej od 2,4 do 2,25... więc jest wyrównanie :P Na plus mogą zaskoczyć Jonsson, B.Pedersen oraz Nicki... Crump na początku świetnie potem pewnie lekko spuści z tonu - taki jego urok... minimalnie na minus może jeździć Ricki i Adams - nie wiem ale jakoś latka mogą zrobić swoje... A Harris to zagadka roku :)

    2. M.Rempała - Klecha - Drabik - Słaboń - Miśkowiak - Świderski - Śledz - Romanek

    hmmm :) Tutaj w ogole jest mieszanka wybuchowa :) Miśkowiak, a kto wie jak on pojedzie? :) Może mieć sezon taki jak 2 lata temu, lub sezon jak sprzed roku... najsłabiej w tym zestawieniu wygladaja Klecha i Romanek... Ale nikt nie powiedział, że po wejściu w wiek seniora Rempałka bedzie rządził a Klecha rzeźbił... tutaj to już się rządzi swoimi prawami... Słaboń, ja osobiscie w niego wierzę, na dodatek na naszym torze śmigał w miarę ale kto go tam wie :) No i Drabik... kurcze latka lecą oj lecą... o czym mogłem sie przekonać na własne oczy rok temu... gdzie rączki nie wytrzymywały

    3. Kołodziej - Pepe - Ułamek - Jaguś - Baliński - Hampel - Chrzanowski - Czerwiński

    Hmmm no i znowu ładny dymek :) Nieco słabszy ost Jaguś, potrafi walić po 13-14 pkt a i po 6 mu się zdarzają... W sumie podobnie Hampelkowi oraz Chrzankowi... Najbardziej solidnie z tych zawodników wyglada dla mnie... Pepe... Niewiadoma dla mnie to Czerwiński :) A może zaskoczy?? :)

    4. J.Gollob - Sawina - nie wiem... Ljung? - Puzon/Dryml - Loram - Gapiński - Kuciapa - Szombierski

    No i po kolei... Jacek Gollob, on chyba już rok temu pokazał, że kratka powoli się załącza... Sawina, ja osobiscie nie wierze w średnią > 2,00 no kurde jakoś... aczkolwiek niech skrzydełka które dostał w Toruniu mu pomogą ;) Jazda Robcio!! :) Dryml - bo ku niemu się skłaniam... No kurcze tutaj to w ogole zagadka straszna, zeszły rok za granicą fajny, we barażach radził sobie z Chrzanowskim i Kościecha... ale no własnie... Ljung też dla mnie zagadką jest... Gapa :) W zeszłym roku dobrze sobie radził, nawet lepiej niż dobrze... Na co stać Maćka i Szombierka?? hmmmm... + dla Lorama, jednak rok przerwy na ligowych torach może robić swoje... no i latka latka...

    5. T.Gollob - Kościecha - Richardsson/Hancock - Iversen - Kasprzak - Andersen - Holta - Gafurov ? :)

    a wiec totalnie na + Gollob i Holta... Kościecha, hmmmm :) Potrafi i 2,22 wykrecic jak i lekko spitolić, teraz będzie jednym z wielu liderów a nie gwiazdka zespołu wiec może być różnie... Kasprzak powinien po te 10-11 robić spokojnie... Richardsson/Hancock...Hancock... nie bez podstaw "odstawiono" go od Lotosu, Lee z kolei nigdy nie zachwycił w lidze, może to ten przełomowy rok? :) Gafurov, no tutaj to w ogole nie wiem... Iversen, Andersen... Andersen nie zachwycił w zeszłym roku a Iversen to wieksza niewiadoma od kogokolowiek z reszty zawodników...

    6,7,8. Hlib, Zieliński - Sajfutdinov, Jędrzejewski, Buczkowski - Szczepaniak, Ciura - Ząbik, Miedziński - Jurga, R.Kasprzak - Jamroży + obcy siakiś - Stachyra, Miesiąc - Druchniak, Pawlaszczyk

    Zabik, Miedziak, Hlib... troche Jędrzejewski i co dalej?? Toruń nadrabia to co traci seniorami, Hlib stabilnie, Polonia być może także a reszta jak pojedzie? Tego nie wie nikt... Szczepan może pomieszać ostro, ale jak we Wrocławiu, Rzeszowie lub Rybniku bedzie???

    8 nie bede juz wymieniał bo one wchodza za podstawowych zawodników aczkolwiek Zagar lub Bjerre mogą także ładnie "wskoczyć"

    ogolnie jak to pisałem to doszedłem do wniosku... o którym już mówie od miesiaca... liga jest tak pokrecona, że tutaj wszystko może się zdarzyć!! :) Zbiór dobrych zawodników (Czewa) czy młode wilki (Toruń) czy zawsze zaskakująca Unia (Leszno)... a może polski skład (Polonia) lub zawsze mistrzowska drużyna (Unia)... Zawsze mamy wybuchową mieszankę z Wrocławia i Rzeszowa... I ta wielka niewiadoma (Rybnik)...

    to bedzie liga niespodzianek :) Dlateog JD biere od Ciebie 4 miejsce Apatora :P :)

  20. Powrót do góry    #65
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    To zastawienie Jako jakoś mnie dziwnie uspokoiło i spowodowało ,że jakoś mocniej uwierzyłem w medal w nadchodzącym sezonie .
    tylko mała uwaga, w miejsce Ljunga Lee ,a w kolejnej parze Greg i wygląda to całkiem fajnie :D

    Ps Włókniarz miał zawsze szczęście do obcokrajowców więc mam nadzieje ,że ta passa będzie trwała

  21. Powrót do góry    #66
    Początkujący
    Dołączył
    21-09-2005
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ciekawe porównanie

    pozwole sobie ich ustawic jeszcze w kolejnosci ktora mi sie nasuwa:) i jaka bedzie na koniec sezonu wedlug srednich biegowych

    1. Sullivan >= Jonsson > Rickardsson >= Adams >= Crump >= N.Pedersen > B.Pedersen > Harris...

    2. M.Rempała >= Drabik/Ljung >= Słaboń >= Miskowiak >= Świderski > Klecha > Romanek

    Mysle, ze srednia pierwszej wymienionej piątki bedzie oscylowała w granicach 1,6 pkt na bieg. Marcin Rempała pojdzie w slady swoich braci i obniży loty, a Sławek jeszcze nas pozytywnie zaskoczy w meczach u siebie. Na wyjezdzie chyba raczej Ljung bedzie dostawal szanse.

    3. Pepe >= Ułamek > Kołodziej > Hampel >= Jaguś - Chrzanowski >= Baliński > Czerwiński

    Jesli Sebastiana ominie pech powinien zostac znowu jednym z najlepszych zawodnikow ekstraligi ze srednia w granicach 2,30. Licze na jego rowna jazde jak w sezonie 2003.

    4. Richardson >= Sawina >= Gapiński >= Loram >= J.Gollob > Puzon/Dryml >= Kuciapa > Szombierski

    Mysle, ze to bedzie wreszcie przelomowy sezon Lee na polskich torach i zacznie jezdzic bardzo równo na poziomie 2 pkt na bieg, czego nie osiagnie juz w tym roku raczej Sawina i Gapiński.

    5. T.Gollob > Holta > Kościecha >= Hancock >= Kasprzak >= Andersen > Iversen > Gafurov

    Tak bym to widzial ze spora przewaga w sredniej biegowej Tomka Golloba (okolo 2,40) nad Holta (2,20) i reszta poczynajac od Kościechy (okolo 2,00).

    pozycje 6 i 7 - tu zdecydowana przewaga Torunian i bedzie to widoczne. Biegi juniorskie raczej wygrane i biegi z udzialem juniorów przynajniej na remis. Reszta mniej wiecej rowno - Mysle, ze Mateusz Szczepaniak bedzie wyzej od Hliba i tyle:)

    a co do tabeli koncowej moze byc bardzo ciekawie... w czolówce raczej Tarnów, Bydgoszcz, Częstochowa - kolejnosc dowolona:). Pozniej Wrocław. Leszno, Rzeszów i Toruń walczą o lokaty 5-7. Rybnik 8.

  22. Powrót do góry    #67
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    hahaha :) Ogólnie to dam Ci adres JD jedź i go poturbuj za to, że widzi Twoją drużynę na 6 miejscu... na moje tragedia, do sądu bym podał tego bydgoszczanina z Mazur :P Ludzie... ale Wy macie z garkami ładnie :)
    Jako - jak na moderatora to się spodziewałem trochę więcej. Czytaj dokładniej a potem wypisuj rozprawki o adresach, sądach i garkach............

    W żadnym zdaniu swojego wpisu nie zarzuciłem JD i go nie wyśmiałem, ani się oburzyłem, że umieścił Leszno na X pozycji. Mój wpis odnosił się tylko i wyłącznie to poglądów JDdo nazwisk, jakoby zeszłoroczny skład był lepszy od obecnego. Nic więcej.
    Proponuję Ci Jako, przeczytaj jeszcze raz mój pierwszy wpis, potem ładnie przeproś a następnie wracaj do odrabiania lekcji.........

  23. Powrót do góry    #68
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do odrabiania lekcji...

    To wyślij brata... to po pierwsze... po drugie jak ktoś się nie zna na czymś takim jak "humor" to już nie moja sprawa... widocznie żyjesz w stresie :D Po trzecie, to, że ktoś się pośmieje to oznacza, że nie może być moderatorem?? :) Wyzwałem Cię w chociażby w którejkolwiek części mego wpisu? Bezpośrednio obraziłem? Nie! Zatem nikogo nie będę przepraszać...

    TEMU PANU DZIĘKUJEMY..........

    PS. Jeśli naprawdę uważasz wymianę LORAM/MIŚKOWIAK za REMPAŁA/JANKOWSKI i DOBRUCKI w miejsce SQRY za gorszą i uważasz obecną Unią słabszą niz tą sprzed roku to.......chyba naprawdę tylko udajesz kibica czarnego sportu......
    To był wpis w odpowiedzi na ten post... a za co dziękowałeś JD? Za to, że ma swoje zdanie? Ja Ciebie przepraszam ale forum właśnie jest po to, aby je wyrazić, nie uważasz? Nie zrozumiałeś wpisu JD-ego... nie moja wina :) Ale idąc śladami Twojego wpisu, najpierw odrób lekcje, a następnie przeproś - będziesz miał więcej czasu do namysłu...

    ps. czytając jeszcze raz wpis JD i potem Twój mini naskok na niego (za to pierwsze przeprosiny powinny być, skoro ja powinienem przepraszac) Też się więcej spodziewałem, bo przynajmniej mógłbyś zrozumieć jego post... Później Jarek Ci go wytłumaczył jak tylko potrafił ale oczywiście do błędu trudno się przyznać, ominąłeś jego pościk ale moje humorzaste wypocinki już widziałeś... specjalnie ominięte to było...oj jak to źle się widzi własne błędy prawda?... więc jak będzie z tymi przeprosinami? :) Bo według Twojego toku rozumowania to już w poprzednim wpisie powinieneś przeprosić... Bo ja nie widze wielkiej różnicy między moim wpisem, a Twoim "TEMU PANU JUŻ PODZIĘKUJEMY..." wypocinami o składzie - które był odpowiedzią na niezrozumiany post, a nastepnie wzmianka o kibicu żużlowym... Moje przynajmniej było z uśmiechami :P Bo ja ogólnie uśmiechnięty facet jestem :D

    bez odbioru

  24. Powrót do góry    #69
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1.TARNÓW - za każdym razem jak patrzę na skład tej drużyny to wydaje mi się, że przecież nie są tacy mocni, mogą wypasć nawet poza "4" i nie widziałbym w tym nic dziwnego. Wpatrując się jednak dłużej i mając przed oczyma ostatnie dwa sezony to moje stanowisko zmienia się jednak zasadniczo na mniej więcej takie - "dziady nachapały się dwóch tytułów i zgarną jeszcze trzeci w tym roku".
    Dla mnie faworyt numero uno.
    Hehe sie usmialem troche ;)
    Nie przesadzajmy, doceniam nasza sile ale tez twierdze, ze obronic tytul bedzie nam baaaaaardzo trudo. Doceniam klase wielu rywali i szczerze uwazam, ze nie ma w tym sezonie murowanego faworyta do tytulu. A to, ze ktos pisze, iz Tarnow ma juz tytul mnie po prostu smieszy.
    Zwrocice uwage na jedno. Takich opinii dopuszczaja sie kibice z ... innych miast, nie sami Tarnowianie. Oczywiscie wierzymy w nasza ekipe ale nigdzie nie piszemy, ze ten tytul zdobedziemy. Bedzie ostra, mam nadzieje fair i bezpieczna walka czego sobie i wam zycze.

  25. Powrót do góry    #70
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    O rany co za czasy, prawdziwy krzyżak z krwi i kosci broni tyfusa :P:P:P
    No ale co można zrobic jesli koleś podchodzi do kompa z nastawieniem co takiego "ci którym juz dziękujemy :)" mogli napisac na jego ukochany klub.Nie próbuje zrozumieć a widzi tylko perfidny i wredny post :D:P.

  26. Powrót do góry    #71
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    eee...

    to chyba działa na zasadzie

    "Kargul to wróg... ale mój... swój... nasz..." :P hehe...

    ok kończąc ten temat to ja ligę widzę tak:

    1. Tarnów - bo z Dziobakiem i harnasiem Darczello się lubie :P
    2. Wrocław - bo Penigra mimo, że śmieszna to potrafi nieźle "postawić" na swoim :P
    3. Toruń - bo nie po to będę jeździł po Polsce za Apatorem aby widywać przegrane ;)
    4. Bydgoszcz - bo za dużo u nich krwi krzyżackiej :P a, że rok temu byli przez Toruniem to może wymiana?? :P
    5. Częstochowa - bo nie sprawdzają się skłądy bez teoretycznie wyraźnie słabych punktów
    6. Leszno - bo tak :P ;) Bo Loram, Lee i Dobrucki to niewiadome...
    7. Rzeszów - rok frycowych... tylko i wyłacznie tak nisko...
    8. Rybnik - bo żaden zawodnik mnie nie przekonuje

    Dlaczego? A no bo nazwiska same nie jeżdzą...

    oczywiście w tej tabeli bedzie przynajmniej 5 różnych przetasowań... Rzeszów i Leszno do góry... Toruń, Wrocek w dół (nie piszę, że wymiana miejsc, tylko że pojedyńcze upadeczki lub wzrosty)... a najchetniej widziałbym taka kolejnosc
    1. Tarnów, 2-3 Bydzia,Toruń 4-6 Wrocek,Leszno,Rzeszów 7.Czewa 8.Rybnik ;)

    dużo możliwości w sumie jest :P ;)

  27. Powrót do góry    #72
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    a chcialem cos napisac - ale dobrze, że się powstrzymałem JD

    POZDRAWIAM:) W PEŁNI WYLUZOWANY :P


  28. Powrót do góry    #73
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Hmm... no to jedziemy :)
    Unia Tarnow - Jak dla mnie pewna pierwsza trojka. Sklad rowny i mocny, ale dziura na pozycji drugiego juniora. Hlib rowniez nigdy nie jezdzil w Elidze... jak mozna sie bylo przekonac w 2004 (CKM), bez silnych juniorow nie da sie nic zdzialac. Nalezy tez zauwazyc ze w przyszlym sezonie drugi "mlodzik" bedzie jechal chyba 2 lub 3 razy w meczu.

    Polonia Bydgoszcz - beda sie mocno liczyc w walce o najwyzsze cele. Rowny, polski sklad. Niewiadoma jest forma Sawiny. Juniorzy pare punktow uciulaja.

    Wlokniarz Czestochowa - zacieta walka o najwyzsze pozycje. Sullivan, Hancock, Richardson, Ulamek... pare punktow dorzuci Drabik. Na rezerwie Ljung i Zagar. Szczepaniak pokazal ze potrafi jezdzic, tak samo jak Piekarski.

    Sparta Wrocław - taki "czarny koń". Dosyc mlody sklad, wzmocniony Crumpem. Juniorzy rowniez coraz lepsi. Moga urwac pare cennych punktow i skutecznie atakowac pozycje medalowe.

    KS Toruń (czy tez Apator lub KNB, jak kto woli) - sklad nie prezentuje sie jakos bardzo szczegolnie. Jednak juniorzy bardzo mocni - zdecydowanie najlepsi w lidze. Ale oprocz tego nie maja liderow ktorzy pociagna ten team. Walka o pierwszą czwórkę.

    Unia Leszno - rowniez nie poczynili wiekszych wzmocnień. Juniorzy tez troche slabsi. Mysle ze moga powalczyc, podobnie jak Toruń, o czwórkę, chociaz bedzie im ciezko.

    Stal Rzeszow - no niestety, wydaje mi sie ze nic wielkiego nie zdzialaja. Holta i Pedersen sami meczu nie wygraja. Reszta skladu seniorskiego nigdy nie jezdzila w ekstralidze. U siebie moze cos wygraja, jednak na wyjazdach wroze im sromotne porazki (i straty punktow bonusowych). Okolice 6-7 miejsca.

    ROW Rybnik - kazda ich wygrana bedzie sukcesem. Jednak moze zdarzy sie jakis cud? 7-8 pozycja (przy dobrych wiatrach).

  29. Powrót do góry    #74
    Zaawansowany Awatar damianos81
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    1,907
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 80 w 48 postach
    Stal Rzeszow - no niestety, wydaje mi sie ze nic wielkiego nie zdzialaja. Holta i Pedersen sami meczu nie wygraja. Reszta skladu seniorskiego nigdy nie jezdzila w ekstralidze. U siebie moze cos wygraja, jednak na wyjazdach wroze im sromotne porazki (i straty punktow bonusowych). Okolice 6-7 miejsca.
    Nie zapominaj o Chrzanowskim. Holta + Pedersen + Chrzanowski = 35 pkt. Reszta troszkę dorzuci i przynajmniej u siebie każdy mecz maja wygrany :P

    Ps. To są tylko wyliczanki które pewnie sezon z weryfikuje

  30. Powrót do góry    #75
    Początkujący
    Dołączył
    21-09-2005
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    heh...35 punktow?

    chyba z rezerwami taktycznymi:)..

    Mysle, ze na "dzien dobry" dostaniecie kubeł zimnej wody na glowe w pierwszej kolejce i to bedzie Wasza pierwsza porażka u siebie.

  31. Powrót do góry    #76
    Użytkownik
    Dołączył
    31-12-2005
    Postów
    72
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chyba z rezerwami taktycznymi:)..

    Mysle, ze na "dzien dobry" dostaniecie kubeł zimnej wody na glowe w pierwszej kolejce i to bedzie Wasza pierwsza porażka u siebie.
    Po pierwsze to Damianos nie jest chyba z Rzeszowa :).
    A po drugie nie wiem czemu wszyscy zapominają o Macku Kuciapie, moze to nie jest jakis SuperStar, ale moim zdaniem stac go na jazde na poziomie Chrzanowskiego. Nie zdziwie sie jak sie okaze, ze on bedzie ciagnal ta pare.

    Prawda jest taka, ze w tej chwili najbardziej przecenianym zawodnikiem Stali(oczywiscie przez kibicow tego klubu) jest Darek Sledz. I to on moze sie okazac slabym ogniwem. W jego miejsce moga pojechac: Tomek Rempala, nie przekonuje mnie, lub Karol Baran, moim zdaniem ma najwiekszy talent do jazdy z tej trojki, ale brak objezdzenia i brak podejscia do sportu zawodowego.

    Reasumujac patrzac na druzyne z Rzeszowa:
    - Holta i Pedersen rowny poziom +10 pkt;
    - Kuciapa i Chrzanowski okolo 10 u siebie, 7-8 na wyjezdzie;
    - Sledz/Remala/Baran mega niewiadoma;
    - Miesiac 5pkt u siebie spokojnie
    - Stachyra jak bedzie sie dalej tak szybko rozwijal i pojdzie w slady ojca to moze byc niespodzianka tego roku, nalezy przypomniec wygrany polfinal MIMP w Lublinie, gdzie byl nie do zatrzymania;

    To tyle pozdrawiam.

  32. Powrót do góry    #77
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach

    damianos81

    W Częstochowie tez juz tak liczono :P Np. sezon 2005:
    Sullivan - 10 pkt, Ulamek - 10 pkt, Holta - 10 pkt, Walasek - 10 pkt, Drabik - 10 pkt (w poprzednim roku byl liderem Sparty), do tego 1 pkt juniorow i juz jest 51.

    Wiec nie badzcie tacy hop do przodu :) Ta trojka U SIEBIE moze zrobic 35 punktow. Ale potrzeba jeszcze 10... - jakos nie widze zawodnikow ktorzy mogliby te punkty zrobic.

    Pozdrawiam

  33. Powrót do góry    #78
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    dokładnie...

    chyba co niektórzy zapominaja, że tutaj jeździmy w parach... np. sezon 2003, gdzie takie asy jak Jaguś i Crump wozili zera bo... bo byli w jednej parze, jeden był pierwszy a wszystkiego na 5:1 nie da sie wiesc :)

    pary w Rzeszowie (na oko):
    Chrzanowski - Śledz
    Holta - Kuciapa
    Pedersen - Miesiac
    Stachyra...

    no i jedziemy... najwiecej para może zdobyć 25 punktów... Holta niby robi 11 a Kuciapa spokojnie 10 u siebie ponoc... wiec 21 na 25... czyli aż 3 biegi wygrywacie "spokojnie" 5:1 i dwa po 3:3, z takimi np parami jak: Rickardsson - Hlib, Gollob - M.Rempała czy J.Gollob - Kołodziej... no sorki :) troche obiektywizmu, to już nie jest 1 liga... tutaj Chrzanowski bedac liderem swojego zespołu niejednokrotnie miał problemy i robił góra 10 pkt przy słabym partnerze z pary - czyli defakto robił na nim punkty... Na kim Miesiac ma robić spokojnie te 5 pkt. majac zapewnione 2-3 starty z góry ?? :) Chyba ze bedziecie go dawać za innych zawodników ale to wtedy temu Kuciapie czy Sledziowi leca te punkty co nie??? :) Złe spojrzenie na to wszystko macie chyba :P ;)

  34. Powrót do góry    #79
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2005
    Postów
    873
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiec nie badzcie tacy hop do przodu Ta trojka U SIEBIE moze zrobic 35 punktow. Ale potrzeba jeszcze 10... - jakos nie widze zawodnikow ktorzy mogliby te punkty zrobic.
    Kto nie widzi ten nie umie dobrze spojrzeć:)

    Ciesze sie ze wiekszosc widzi Rzeszów na 7 miejscu.. ale mysle ze Stal rozczaruje Was i bedzie wyzej:)



    Jako dzieki ze nam policzyles punkty w meczu;> Od dzisiaj sie nie łudzimy 44 to max na co nas stac:P hehehe, kto tu ma zle spojrzenie na to;)

  35. Powrót do góry    #80
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-08-2005
    Postów
    1,126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    Leszno & Wrocław.. W tych drużynach brakuje mi kogoś więcej niż dwójka dobrych zawodników i pewnych w każdym meczu.. w Lesznie Adams+Kasprzak reszta nie obliczalna czyli Loram czy Baliśnki. We Wrocku znów mamy Crumpa i Jarka, a dalej...... ??? To samo Andersen nie pewny juniorka nie obliczalna..
    Może ja się mylę, ale myślałem, że we Wrocławiu w 2005 roku jedynym zawodnikiem, który przekroczył w swojej średniej biegowej 2 punkty był Andersen, a nie Hampel i tak samo myślałem, że to Andersen był liderem, a nie Jarek. To samo wskazuja liczby, ale co tam, masz rację. ;)

    P.S. Przestancie już narzekać na Andersena, bo to był najlepszy zawodnik WTS-u w roku 2005 i najchętniej oglądałem właśnie jego. Kto pokonał Rickardssona w Tarnowie? He he ten mierny Andersen.:)

    Nie typuję, bo nie wiem, jedno jest pewne - Wrocław z medalem, tylko jakim?

  36. Powrót do góry    #81
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stal Rzeszow - no niestety, wydaje mi sie ze nic wielkiego nie zdzialaja. Holta i Pedersen sami meczu nie wygraja. Reszta skladu seniorskiego nigdy nie jezdzila w ekstralidze. U siebie moze cos wygraja, jednak na wyjazdach wroze im sromotne porazki (i straty punktow bonusowych). Okolice 6-7 miejsca.
    Chłopie zamilcz! Chrzanowski nie jeździł w ekstralidze? A niby gdzie? w Lidze mołdawskiej?
    Kuciapa nie jeździł w ekstralidze? A w sezonie 2001 to jego sobowtór jeździł w ZKŻ?
    Sledz nie jeździł w ekstralidze? W WTSie w sezonie 2000 to była jego kopia.
    Juz pominę, że przed wprowadzeniem szumnej nazwy "ekstraliga" kazdy z tych zawodnikow w ówczesnej 1 lidze jeździł wiele lat.

    Ludzie jak juz sie za cos bierzecie, to sie upewnijcie co piszecie... a nie tak tylko zeby wiecej literek w poscie bylo

  37. Powrót do góry    #82
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,608
    Kliknij i podziękuj
    171
    Podziękowania: 267 w 110 postach
    Co prawda nie ma to nic wspólnego z „rokowaniami” na sezon 2006 , ale ciekawie wypada zestawienie KSM-u z 2005 roku.
    Oczywiście pierwszo ligowców podzieliłem przez 1,2 ,składy osobowe 2006 po zamknięciu listy transferowej.

    Rzeszów
    50.22

    Bydgoszcz
    48.54

    Toruń
    47.89

    Tarnów
    47.63

    Rybnik
    45.81

    Leszno
    44.19

    Wrocław
    42.95

    Częstochowa
    41.46

    Wyszły "papierowe jaja";)

  38. Powrót do góry    #83
    Początkujący
    Dołączył
    29-12-2005
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    EXTRALIGA:



    1UNIA TARNOW

    2WŁOKNIARZ

    3MARMA

    4POLONIA

    5WTS ATLAS

    6UNIA LESZNO

    7ADRIANA TORUN

    8RKM RYBNIK




    1LIGA




    1FALUBAZ

    2INTAR

    3FULAR

    4GTZ

    5SIPMA

    6STAL

    7GWARDIA-WYBRZEZE

    8KSZ




    2LIGA




    1KOLEJARZ O

    2PSZ

    3ORZEL

    4LSC

    5UKRAINA

    6KOLEJARZ R

    7WANDA

    8MISZKOLC

    9POLONIA PILA






  39. Powrót do góry    #84
    Początkujący
    Dołączył
    17-12-2005
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jasne, Motor na 5 hehe tak samo marma z brązowym medalem heheh.Kupa śmiechu.

  40. Powrót do góry    #85
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    macieq gratuluje podwójnie :D

    tym razem to gratuluje podwójnego obiektywizmu :D

    napisałem dokładnie, że para Holta - Kuciapa nie zrobi razem 21 punktów a Miesiac w 2-3 startach 5 pkt (bardziej chodziło mi o 2 starty) powiedz mi, że to nierealne i nie obiektywne? Jeszcze raz... Para musiała by rozjeżdzać 3 biegi na 5:1 i dwa po 3:3... Jeśli dla Ciebie to jest taka para no to ok :) Ligo bój się :P Ale co to ma do reszty i do tego, że Marma nie ma robić po 48-50 punktów?? :)

    para Holta - Kuciapa robi 18-19 punktów

    Holta - 11
    Kuciapa - 8
    Chrzonowski - 9
    Śledź - 6
    N.Pedersen - 11
    Miesiac - 4
    Stachyra - 1
    = 50 :)

    a jak widać... troche zaniżyłem Waszym zawodnikom to co napisał ktoś przede mną :D Przecież ja to pisałem w odniesieniu do tamtego wpisu... Po prostu komuś nagle wychodzi, że wchodząc do Ekstra bedziecie robić łomot wszystkim do okoła u siebie, co jest wielce prawdopodobnie czytą fantazją :) Ludzie toć czytajcie troche uważniej i ze zrozumieniem :/ Bo dyskusja dyskusją ale jak już się coś czyta i na to odpisuje no to kurcze....

  41. Powrót do góry    #86
    Użytkownik
    Dołączył
    31-12-2005
    Postów
    72
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Holta nie będzie jeżdzil w parze z Kuciapa, przeciez to czysty bezsens - takie ustawienie. Kuciapa na 100% bedzie w parze z Chrzanowskim. A Holta z Sledziem badz Mlodziezowcem. Czy nie jest to o wiele bardziej logiczne. Jak mozna puscic Kuciape z Holta a Sledzia z Chrzawskim?? Chyba zdwoma zdecydowanymi liderami warto wystawic zawodnikow najslabszych, czytaj: Sledz badz mlodziezowiec.

    A po drugie srednia jaka podaje to srednia z sezonu. Przyklad dla mniej kumatych:
    - napisalem Kuciapa 7-8, czyli raz przywiezie 3 a drugi raz 10, takie to trudne?? Wiadomo, ze duzo zalezy od przeciwnika.

    Ale najwazniejsze w tym wszystkim jest to czy jak ktorys z zawodnikow ma wpadke to inny jest w stanie to nadrobic. Dlatego dla mnie maja tu przewage takie druzyny jak Wroclaw (Bjerre), Tarnow(Rempala). Nie wymienie Czestochowy bo zakladajac, ze jada Hancock i Richardsson, Zagar nie pojedzie.
    A po drugie caly ten topic to wyliczanki na poczatku napisalem co o tym sadze, ale skoro wszyscy sie pobawili to ja tez. Pozdro i troche przymruzcie oko!!!!

    PS. Jako nie zanizyles bo ja napisalem, ze Sledz totalna niewiadoma, Ty mu wpisales 6, a ja mu daje przykladowo 0. I wiadomo ze w kazdym meczu nikt nie robi tyle punktow na ile wskazuje srednia z konca sezonu. Podales przyklad, w ktorym wszyscy zapunktowali. A ile takich meczy bedzie zobaczymy. Widac ze statystyka tudziez prawdopodobienstwo jest Ci obca dziedzina.


  42. Powrót do góry    #87
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2003
    Postów
    1,018
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    temat troche bez sensu.
    rok wczesniej bylo to samo- bydzia miala spasc a bylo "ciut" inaczej.

  43. Powrót do góry    #88
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Holta - 11
    Kuciapa - 8
    Chrzonowski - 9
    Śledź - 6
    N.Pedersen - 11
    Miesiac - 4
    Stachyra - 1
    = 50
    Holta i Pedersen ok 12-14
    Kuciapa i Chrzanowski 4-7
    Śledź jest zawodnikiem Sparty Wrocław !
    Miesiac i Stachyra 1-2

  44. Powrót do góry    #89
    Użytkownik
    Dołączył
    12-03-2004
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1FALUBAZ
    2INTAR
    3FULAR
    4GTZ
    5SIPMA
    6STAL
    7GWARDIA-WYBRZEZE
    8KSZ
    Ciekawe zestawienie, rozumiem, ze fantazja ponosi ale bez przesady...niby kto ma wozic punkty dla Gniezna? Jurczynski, Kowalski, a moze Jensen???...dobre,dobre rotfl

  45. Powrót do góry    #90
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    temat troche bez sensu.
    rok wczesniej bylo to samo- bydzia miala spasc a bylo "ciut" inaczej.
    Z ciekawości przejrzałem ubiegłoroczny wątek. Bydgoszcz w większości wpisów umiejscawiana była na trzeciej pozycji. Spadek wróżył nam tylko Drebin - jako ostatni wypowiadający się w temacie, nie miał jednak na myśli sportowego potencjału drużyny... Może o nie o tym forum piszesz??:)

    To może jeszcze się paroma przewidywaniami podziele. Potencjalni laureaci w takich o to kategoriach:

    -największy wzrost ksm - Kołodziej, Ząbik, Hampel, Richardsson

    -czarny kuń (jakieś tam punkty zamiast szeroko pojętej kaszany) - Klecha, Buczkowski, Miesiąc, Szczepaniak, Chromik

    -słabiutki sezonik (jak na tych zawodników) - Hancock, Chrzanowski, Iversen, Kuciapa, Śledź

    Fajnie sobie tak postrzelać opierając się na swoim widzi-misie:) wbrew przewidywaniom i wpienieniu dużej części użytkowników SB:P
    C'mon You Gunners!

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •