Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Wątek: Dart

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dart

    Rzucanie lotkami do tarczy zawsze kojarzylo mi sie z nieskompliowanymi zasadami:im blizej srodka tym lepiej.Dart jest zupelnie inny,tu liczy sie nie tylko celne oko,pewna reka,ale rowniez umiejetnosc szybkiego liczenia,taktyka;)
    Dzieki relacjom Eurosportu z mistrzostw swiata, zafascynowalem sie ta gra.W jutrzejszym finale po raz pierwszy w historii zmierza sie dwaj Holendrzy.Ten 22-letni Klaasen z miejsca stal sie moim ulubiencem.Trzeba miec niesamowite zdolnosci by z taka regularnoscia trafiac w wybrane pola,w dodatku o bardzo malej powierzchni.


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    kiedys sporo darta ogladalem w sp. Wizji sport. Gdy uslyszalem o pokazywaniu MS w ES od razu mi sie micha ucieszyla:). Ogladam wlasciwie kazda relacje i faktycznie Holender zaskakuje. Do tego mam wrazenie, ze caly czas zrywa te rzuty, a mimo to 180 seriami leca:).
    Ogolnie dziwne zawody. Na sali popijawa, a chlopaki rzucaja w ta tarcze. Dobrze, ze chociaz ci polfinalisci w miare normalni;). Ogladajac pierwsze mecze, to tatuaz, kolczyki, zloty sikor i sygnety, byly na wyposazeniu kazdego z graczy:D. Dobrze, ze chociaz browarem nie zapijaja setow:)

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2005
    Postów
    372
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rzucanie lotkami do tarczy zawsze kojarzylo mi sie z nieskompliowanymi zasadami:im blizej srodka tym lepiej.Dart jest zupelnie inny,tu liczy sie nie tylko celne oko,pewna reka,ale rowniez umiejetnosc szybkiego liczenia,taktyka
    Dzieki relacjom Eurosportu z mistrzostw swiata, zafascynowalem sie ta gra.W jutrzejszym finale po raz pierwszy w historii zmierza sie dwaj Holendrzy.Ten 22-letni Klaasen z miejsca stal sie moim ulubiencem.Trzeba miec niesamowite zdolnosci by z taka regularnoscia trafiac w wybrane pola,w dodatku o bardzo malej powierzchni.
    Za dużo oglądasz Eurosportu. :P Na początku roku na DSF i Sky były pokazywane Mistrzostwa Świata konkurencyjnej federacji, która chyba jest bardziej popularna. :) Wtedy zwyciężył Phil „the Power” Taylor.

    kiedys sporo darta ogladalem w sp. Wizji sport. Gdy uslyszalem o pokazywaniu MS w ES od razu mi sie micha ucieszyla. Ogladam wlasciwie kazda relacje i faktycznie Holender zaskakuje. Do tego mam wrazenie, ze caly czas zrywa te rzuty, a mimo to 180 seriami leca.
    Też z rozrzewnieniem wspominam Wizje TV. Ech to były czasy. Tam pierwszy raz słyszałem o „The Power”. Pamiętasz go pewnie. A on nadal jest mistrzem, choć już tyle lat nieboszczki Wizji nie ma z nami...

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na początku roku na DSF i Sky były pokazywane Mistrzostwa Świata konkurencyjnej federacji, która chyba jest bardziej popularna
    Znow zaczynasz:P

    Stalo sie,22-letni kwalifikant zostal mistrzem swiata.Mimo tak malego doswiadczenia doskonale poradzil sobie z presja,stawka spotkania.Pomyslec,ze nie jest nawet zawodowcem i gra od pieciu lat.

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-08-2003
    Postów
    1,768
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ojjj bardzo długo ES nie pokazywał dartów, a że nie mam innej stacji sportowej, to musiałam czekać, i czekać, i czekać, i się doczekałam :D Ja pamiętam jak kiedyś to oglądałam to zawody odbywały się w miłej i cichej atmosferze :P Szczerze mówiąc nie bardzo odpowiadał mi klimat tego turnieju, choć kibice obecni na miejscu zapewne nie narzekali ;) Niemniej jednak, skoncentrować się w takich warunkach to by było ponad moje siły :P Dziś niestety przegapiłam finał, ale mama twierdzi, że ten wariat był niezły :) Mam nadzieję, że ES nie zakończy transmisji rzutek na tym jednym turnieju :)

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szczerze mówiąc nie bardzo odpowiadał mi klimat tego turnieju
    Klimacik byl bombowy.Sala az kipiala,to jest to;)

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2005
    Postów
    372
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oglądałem dwa finały ten wczorajszy wersji WDF i wcześniejszy PDC, więc stwierdzam, że racje mają specjaliści, że w PDC poziom jest wyższy. Sądzę, że Taylor rozbiłby Klaasena w proch i w pył, choć w przyszłości to kto wie... Dobrze, że Eurosport jednak zwiększa swoją ofertę programową szkoda tylko, że ogranicza się do sportów brytyjskich w tym rozszerzaniu.
    Jak ktoś chce poznać różnicę miedzy federacjami Darts, to jak zna angielski to może przeczytać na: http://en.wikipedia.org/wiki/Darts#P..._organizations

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Okazja,mistrzostwa swiata w darcie sa organizowane przez rozne federacje podobnie jak w boksie?W takim razie taki tytul nie ma sensu,skoro nie startuja wszyscy najlepsi w danej konkurencji;)

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2005
    Postów
    372
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie mnie się wypowiadać na temat sensowności i czy bezsensowności organizacji MŚ w różnych dyscyplinach sportu. Na tym świecie jest wiele rzeczy pozornie bez sensu, a istnieje. Porównanie do boksu jest jednak nieadekwatne, bo tam często zdobywa się tytuły w różnych federacjach, a darts nie. Niemniej jednak darts to sport bardziej wymierny i łatwo obliczyć kto naprawdę jest najlepszy. :)

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oglądałem dwa finały ten wczorajszy wersji WDF i wcześniejszy PDC, więc stwierdzam, że racje mają specjaliści, że w PDC poziom jest wyższy
    W takim razie czym roznia sie te wersje?

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2005
    Postów
    372
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W mojej wypowiedzi powyzej jest link, ktory prowadzi do wyjasnienia tej kwestii.

  12. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    19-05-2020
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no ciekawe, dzieki za poruszenie tematu

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    05-01-2021
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    ostatnio Polak błysnął na MŚ

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •