Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 91 do 93 z 93

Wątek: Przedwojenny żużel

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    aż znajdzie się ktoś na tyle bogaty w czas, chęci i pieniądze, że poświęcając życie rodzinne i zawodowe zwiedzi Polskę wzdłuż i wszerz przekopując archiwa oraz czytelnie.

    Tylko czy taka osoba zechce się podzielić swoimi znaleziskami...?
    Po dłuższym czasie wracam na forum. Przy okazji moich poszukiwań zebrałem wyniki oraz informacje chyba o około 70 zawodach „dirt trackowych" w Polsce przed II wojną światową. Teraz muszę to uporządkować i prawdę mówiąc mam już tego dosyć...
    Jeżeli masz jakieś opracowania wyników z lat 40-stych i 50-tych, to proszę o kontakt :)

    Pzdr.

  2. Powrót do góry    #92
    Początkujący
    Dołączył
    11-01-2006
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem co sie dzieje. Na stronie index - żużel znalazłem informcje,że ostatni wpis dodano 22-01-11 00:29, natomiast w temacie jest ostatni wpis datowany na 23-06-2010 17:28.

  3. Powrót do góry    #93
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Administracja [Darkness] edytowal tresc jednego z wpisow [elMacia - zaraz na poczatku], stad tez pojawila sie informacja, ze ktos cos napisal. W rzeczywistosci ostatni wpis pochodzi z 23.06.2010

    pzdr

    PS. Poszukuje na wlasny, domowy uzytek zdjecie "Fryzjera z Wilczaka", czyli Zygmunta Śmigiela [Śmigla?]. Dysponujecie moze takowym? ;)

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •