Pozwoliłem sobie założyć ten temat, gdy poprzedni o takim tytule miał bardziej komercyjny charaketer i został przeniesiony do watku dla kolekcjonerow...

Jestem bardzo zainteresowany zuzlem w latach zamierzchlych i interesuje mnie wszystko co jest zwiazane z wyscigami poczawszy od lat 20 do 60. Mam nadzieje ze takich osob jest wiecej i bedziemy mogli podyskutowac w tym temacie wlasnie o tym pionierskim okresie zuzla.

Bardzo sie ciesze ze ukazala sie ksiazka ktora porusza te tematyke. Ja jej jeszcze nie mam i zwracam sie z wielka prosba kogos kto juz ja widzial, czytal o opinie - jaka jest jej zawartosc, czy warto ja nabyc... Ja pewnie i tak sie skusze.

Na poczatek chcialbym poruszyc temat IMP przed wojna. Red. Grzonka pisal jedynie o dwoch finalach - w roku 1932 i 1935. Autorzy "Dirt-Tracka" donosza jeszcze o trzecim finale w roku 1933. Skad wiadomo ze byly to zawody oficjalne?

Drugie pytanie - czy ktos dysponuje moze fotografiami z przedwojennego polskiego zuzla, poza tymi ktore ukazaly sie w ksiazce o Bydgoszczy?


Pozdrawiam wszystkich milosnikow przedpotopowego speedwaya