Strona 42 z 44 PierwszyPierwszy ... 324041424344 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,846 do 1,890 z 1961

Wątek: Wątek reprezentacji Polski czyli Castellani i Matlak w akcji

  1. Powrót do góry    #1846
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bartman byl nerwowy, ale to chyba dlatego, ze Woicki wystawial mu jak wystawial. Jak sobie obejrzysz powtorke, to pilki jakie mial szanse dostac w tym jedynym secie, nie byly najdokladniejsze. Nawet chyba sie wydarl na Woickiego, za co Castellani go opieprzyl w przerwie.

  2. Powrót do góry    #1847
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2007
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no tak, ale jednak takie zachowanie na kadrze nie przystoi, ani to wielka gwiazda ani doswiadczony. Je¶li dalej ma być taki miły to na miejscu trenera wypieprzyłbym go z kadry a w jego miejsce wreszcie dał Gruszke, wtedy zwalnia się miejsce dla atakuj±cego i przy (nie) odrobinie szcze¶cia Szymański mogłby sobie przypomnieć jak grał kiedy¶ i go powołać, lub nawet Prygla, lepsze jego skuteczne plasy niż ataki na siłe w aut Kuby Jarosza.

  3. Powrót do góry    #1848
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zdumiewająca jest niechęć większości przedrozmówców wobec Kuby Jarosza. A już pomysły, aby natychmiast na atak powrócił Prygiel lub Szymański, są dla mnie wręcz kuriozalne. Naprawdę nikt nie pamięta, jakimi akcjami w swoich ostatnich występach w reprezentacji popisywali się obaj ci gracze? W takim razie służę "materiałem dowodowym", czyli dowolnymi nagranymi meczami z ostatnich kilku lat.
    To fakt, sytuacja na ataku jest wobec absencji Wlazłego dramatyczna, ale mam nadzieję, że paradoksalnie pozwoli wykreować nową postać na tej pozycji. Bo szukać trzeba bezwzględnie, i w kontekście przyszłości reprezentacji i wobec braku jakiejkolwiek gwarancji, że Wlazły będzie - na dłużej - w pełni sprawny. Mnie jego nieustające dolegliwości powoli zaczynają męczyć.
    Dziś wyboru nie ma i Jarosz pewnie zagra na ME. Potem już niekoniecznie. To po co, wobec braku, alternatywy, dołować młodego gracza. Naprawdę wolicie Gruszkę?!!!
    Pomysł z Kurkiem na ataku uważam za głupi, bo ciągłe zmiany pozycji mogą spowodować u niego tzw. syndrom Piotra Gruszki, który dziś ani jest przyjmującym, ani atakującym. A tak, za parę lat, możemy mieć niezłego przyjmującego, o parametrach fizycznych zbliżonych do pewnego Bułgara...

    Waszej nerwowości też nie rozumiem. Czyżby ktoś realnie myślał o medalu na mistrzostwach? Na razie wygraliśmy (bez szopek z poprzednich lat, przyznaję) z Słowenią i Słowacją. Meczu z Francją nie traktuję poważnie.

    Pozdrawiam.

  4. Powrót do góry    #1849
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czyżby ktoś realnie myślał o medalu na mistrzostwach?
    A cos sie zmienilo w tej kwestii? Od Lozano oczekiwano medalu. Castellani jedzie tylko powalczyc?

    Ani Gruszka, ani Jarosz mnie osobiscie nie przekonuja. Na plus dla Jarosza przemawia jedynie fakt, ze jest szansa, ze sie jeszcze rozwinie. Tym bardziej, ze konczy mu sie etat na lawce no i bedzie mozna go zobaczyc na tle rownie dobrego zawodnika, jakim jest Witczak.

    Wydaje mi sie jednak, ze rasowy atakujacy, powtarzam RASOWY, bylby lepszym wsparciem dla Jarosza, niz Gruszka. I pamietaj, ze sa tez filmy, w ktorych Prygiel i Szymanski grali swietnie.

  5. Powrót do góry    #1850
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dakuul chyba nie chcesz powiedziec ze Gruszka czy Jarosz na chwile obecna sa lepsi w ataku od Prygla? Juz nie mowiac o zagrywce... Litosci...

    p.s Ked a ktorego to seta wygrali Francuzi? :)

  6. Powrót do góry    #1851
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2005
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dakuul chyba nie chcesz powiedziec ze Gruszka czy Jarosz na chwile obecna sa lepsi w ataku od Prygla? Juz nie mowiac o zagrywce... Litosci...
    a co?? może nie są?? Jarosz może nie jest jakimś super efektonym i świetnym graczem, ale ostatnio poczynił jednak pewne postępy na tej pozycji i gra nieźle

  7. Powrót do góry    #1852
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Litosci... Ludzie.. Wy macie taka skleroze? Czy nie pamietacie jaki poziom ostatnio prezentowal Prygiel? A jak ostatnio ciagnal reprezentacje gdy w niej byl?
    I ze niby pseudo atakujacy Gruszka lub Kuba "caly sezon na lawce" Jarosz sa lepsi...

  8. Powrót do góry    #1853
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    651
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    po tym turnieju absolutnie na plus zaskoczył mnie Kurek. nigdy jakos szczegolnie mnie nie przekonywał swoją grą. patrząc na tego chłopaka jeszcze rok temu, nie przypuszczałem, że może być z niego taki grajek jakim chociażby jest teraz.
    Wyskakany, madrze obraca pilke w ataku, siła i dynamika też dobra, poprawil przyjecie, efektowny i zarazem efektywny... chociaz czasem idąc na fali udanych poprzednich akcji stara się być aż za bardzo efektowny i ściąga piłke do granic możliwości, często dostając czapę, ale zwaliłbym to jeszcze na młodzieńcze błędy... z czasem pewnie przejdzie :)
    no cóż, mam tylko nadzieję, że forma w kwalifikacjach nie była jednorazowym wybrykiem i życzę mu żeby było coraz lepiej.

    natomiast w kwestii Kuby Jarosza zgodzę się z większością. nie jest to zawodnik do grania w wyjsciowej szostce reprezentacji, nawet w obliczu absencji Wlazłego... przynajmniej jeszcze. również uważam, że lepszym rozwiązaniem byłoby postawienie na Prygla, bądź już nawet na Szymanskiego. nie ma się co oszukiwać, jest Wlazły, a potem długo, długo nikt. Jak jego nie ma to robią się problemy.

    w kwestii Zagumnego, nie ma się co rozpisywać bo jest dla naszej kadry bezcenny.
    Gacek też potwierdził, że na chwilę obecną jest lepszy od Ignaczaka.

    zobaczymy co będzie na ME...

    Pozdrawiam

  9. Powrót do góry    #1854
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2005
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Litosci... Ludzie.. Wy macie taka skleroze? Czy nie pamietacie jaki poziom ostatnio prezentowal Prygiel? A jak ostatnio ciagnal reprezentacje gdy w niej byl?
    dociągnął ją do 11 miejsca na ME

  10. Powrót do góry    #1855
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Udajesz glupiego? Czy jestes poprostu ignorantem?

  11. Powrót do góry    #1856
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2007
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    p.s Ked a ktorego to seta wygrali Francuzi? :)

    Przepraszam. Zagalopowałem się:) Myślałem o meczu ze Słowacją..

    Dakuul, nikt nie woli Gruszki, wręcz przeciwnie, Na ataku mogłby pograć Szymański/Prygiel, Jarosz, wtedy to Kuba również mogłby się ogrywać. Jeśli tak bardzo chcesz postawić na młodszych to na ME może grać i Żaliński. Oprócz dobrej gry ważne jest też doświadczenie które Prygiel posiada.

  12. Powrót do góry    #1857
    Początkujący
    Dołączył
    25-05-2008
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witczak(a) na młota

  13. Powrót do góry    #1858
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kuba_JW

    Mamy nowego guru na forum...
    Spusc moze troche z tonu ok?
    "diota", "glupi","ograniczony", "clown", nie tylko w stosunku do mnie.
    Jakbys mi to powiedzial w cztery oczy to bym ci tak odwinal w ten niewyparzony dziob ze nastepnym razem piec razy bys sie zastanowil zanim zaczniesz grac cwaniaka.
    No niestety, poki co dalej bedziesz sie slinil zza monitora.

    Co do pozal sie Boze atakujacego Roberta Prygla, oddajac mu lata swietnej gry, to nie jest juz zawodnik na reprezentacje. Ledwo dogral sezon, zsapany i zdyszany.




  14. Powrót do góry    #1859
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właśnie tak mi się wydawało, że Prygiel zakończył rozgrywki ligowe na ławce. Szymański praktycznie cały sezon miał nieudany, ukoronowany kontuzją? Czyli obaj Ci gracze teoretycznie mieli/mają niewielkie szanse na grę w reprezentacji.
    Trzeba zatem - w dalszej perspektywie - szukać dalej. Rozumiem, że powołanie Jarosza jest dość dziwne i mocno zastanawiające wobec faktu, iż zawodnik przesiedział rok bez gry, a wcześniej generalnie występował na innej pozycji. Ale na razie jest i powinno mu się nieco odpuścić.
    Swoją drogą predyspozycje fizyczne i forma sportowa to jedno, a psychika - to drugie. Warto się zatem zastanowić, jakie cechy osobowości powinien mieć zawodnik, którego desperacko szuka czy potrzebuje polska reprezentacja.

    Pozdrawiam.

  15. Powrót do góry    #1860
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do pozal sie Boze atakujacego Roberta Prygla, oddajac mu lata swietnej gry, to nie jest juz zawodnik na reprezentacje. Ledwo dogral sezon, zsapany i zdyszany.
    To w takim razie co w Reprezentacji robi Gruszka?

  16. Powrót do góry    #1861
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spark!
    Gruszka to jest nasza reprezentacja, czy tego chcemy czy nie!
    To nie jest juz ten sam zawodnik co kiedys ale trzeba pamietac ze trzyma on pewien poziom a w dodatku jest jako osoba kawalkiem historii nowej polskiej siatkowki. Nie chce tutaj strzelic gafy ale z tego co pamietam jest Piotrek gra w reprezentacji od 15 lat i rozegral najwiecej spotkan mysle ze z pewnoscia kolo 250-300. Byli liderem druzyn Juniorskich ktore siegaly po trofea miedzynarodowe w latach 90. To jest taka chodzaca legenda naszej narodowej reprezentacji.
    Idac tym tokiem myslenia, nawet jesli forma juz nie ta, duch i doswiadczenie ktore wnosi do kadry jest nie do przecenienia.
    Jak sie ma do tego Robert Prygiel? Odpowiedcie sobie sami.
    I nie jest to bynajmniej jakas moja antypatia bo uwazam go za fajnego faceta i dobrego zawodnika, ale...

    pozdr


    W kwestii Jarosza musze zgodzic sie z kolezanka Dakul. Dla mnie do dzis niezrozumialym jest powolanie tego chlopaka. No coz jak wszyscy wiemy "nie zbadane sa wyroki PZPS";) Odsylam do lektury postow kolegi Sledczego;)))

  17. Powrót do góry    #1862
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Obecność Jarosza w reprezentacji jest tak samo uzasadniona jak obecnośc w niej Bąkiewicza i Kurka. Trzeba zauwazyć, ze cała trójka to tylko i wyłącznie rezerwowi Skry (z ubiegłego sezonu). O ile więc DC zawierzył im w kontekscie występów w LŚ, takze w kwalifikacjach do MŚ, to widocznie widział w nich cos więcej niż w innych zawodnikach. Bardzo intryguje mnie ustawienie przyjecia Skry na najbliższy sezon. Czy parą tą będą pewni miejsca w reprezentacji Bąkiewicz i Kurek, czy etatowi (nieco podstarzali) Antiga i Murek?
    Co do Prygla, darujcie sobie te ochy i achy pod jego adresem. Jak juz wspomniała Lidka, i kilka innych osób, Prygiel ledwie dozipał do końca rozgrywek ligowych. Tak sie tym przejął, ze uciekł do Radomia. Kazdy ze wspomnianych zawodników ( m.in. Prygiel, Szymański, Gruszka) miał lepsze i gorsze chwile w reprezentacji czy klubie. Czas jednak pomysleć o zmianie pokoleniowej w polskiej siatkówce. Nie mówię, ze akurat na ataku ma grać Jarosz (ale czemu nie?). Moze grać zupełnie ktos inny, ale najpierw znajdźmy go. Ivan Milijkovic w jednym z wywiadów powiedział niedawno, a raczej był bardzo zdziwiony, jak to jest zeby w 40 milionowym kraju nie mozna było znaleźć drugiego Wlazłego? Nie mozemy cały czas się tłumaczyc, ze nie ma Wlazłego czy Winarskiego. Na ich miejsce powinien byc "Wlazły2", "Wlazły3", "Winiarski2" itd. A Kuba Jarosz, przy szybkim nagraniu, tak jak gra np. Masny, niejednej druzynie "pyknie" 20 oczek. Czego jemu, w kontekscie gry w Mosto (ob.ZAKSIE) życzę.

  18. Powrót do góry    #1863
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mamy nowego guru na forum...
    Spusc moze troche z tonu ok?
    "diota", "glupi","ograniczony", "clown", nie tylko w stosunku do mnie.
    Jakbys mi to powiedzial w cztery oczy to bym ci tak odwinal w ten niewyparzony dziob ze nastepnym razem piec razy bys sie zastanowil zanim zaczniesz grac cwaniaka.
    No niestety, poki co dalej bedziesz sie slinil zza monitora.
    "Dys-cos tam grafie" pisanie pisaniem ale u Ciebie nawet czytanie ze zrozumieniem szwankuje.
    Clowna na forum udajesz wypisujac kretynizmy o Biesiadze w kazdym watku-to fakt. Z faktami chcesz dyskutowac?
    Straszyc to mozesz sobie chlopakow z osiedla ale nie mnie. Jeszcze rozumiem jakby mi to ktos inny napisal (np swider) ale 150 w kapeluszu mnie straszy? No prosze Cie.

    Co do Prygla to gral na zmiane z Yudinem bo poza +liga bylo jeszcze sporo spotkan w pucharach. Idealnie sie wtedy uzupelniali. Poza tym od konca sezonu jezeli jeden z drugim nie zauwazyl minelo juz sporo czasu i kazdy zawodnik zdazyl wypoczac.
    Jaki wspanialy poziom prezentuja nasi "atakujacy" widzimy :) Nawet Robert z najgorszych spotkan w zeszlym sezonie nie zszedlby do takiego poziomu.

  19. Powrót do góry    #1864
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jakby mi to ktos inny napisal (np swider) ale 150 w kapeluszu mnie straszy
    Ja cie nie strasze, ja tylko stwierdzam fakty! Z faktami chcesz dyskutowac?
    Na twoje szczesie siedzisz przed monitorkiem i nie bedziesz sie mial o tym "przyjemnosci" przekonac, napewno chetnie z Toba zamienie dwa slowka przy jakiejs sposobnosci, przypomnij mi o tym!
    Kedys sobie podyskutujemy, bedzie fajnie:)
    Bylo takich delikwentow paru z miasta pielgrzymek, i tak samo sie spinali.
    Jak to sie mawia "Let us surprise you!"

    Tak czy inaczej tym zdaniem doprowadziles mnie do lez;) Bede mial dobry nastroj do konca dnia:) Dziekuje!


    Na temat Prygla nie bede polemizowal, ja mam swoje zdanie Ty swoje.


  20. Powrót do góry    #1865
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ok jak Cie dojrze na meczu w kurniku to sie przypomne :) Ciekaw jestem tego faktu :D :D :D

  21. Powrót do góry    #1866
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach

    jak go poznasz

    bo też chętnie zobaczę ;:

  22. Powrót do góry    #1867
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze ze tu sie jakies grilowanie szykuje, no prosze prosze, nie spodziewalem sie. Jeszcze jacys chetni?

  23. Powrót do góry    #1868
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach

    ja chcę tylko popatrzeć

    rzadko takich widuję;)

  24. Powrót do góry    #1869
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wrocmy moze do watku.

  25. Powrót do góry    #1870
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zdecydowanie tak! Ostrzegam.

    Nadal liczę na rzeczową dyskusję, choć na razie bardzo mnie rozczarowaliście. Nazwiska zastępców/następców Wlazłego proszę! Z uzasadnieniem.

    Pozdrawiam.


  26. Powrót do góry    #1871
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach

    Zapewniam pana, że takich Wlazłych mamy kilku.

    to cytat z "miszcza" przedpełskiego;)więc nie ma strachu, tylko trzeba zapytać kogo prezio udzielając tego wywiadu, miał na myśli

  27. Powrót do góry    #1872
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2007
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a co powiesz od siebie?


    Ogl±dał kto¶ mecze Polaków z rywalami?
    Przepraszam Spark, nie będę już pisał nowego posta:) Zapomniałem dodać czy mogłby kto¶ napisać co¶ o grze, bo z tego co widziałem na necie to mecz beznadziejny.

  28. Powrót do góry    #1873
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tak, ja.

    ;-)

    Ked, moje obserwacje. Bardzo slaby mecz Jarosza. W ataku jestesmy slabi, jak dupa weza. Jak zacznie sie gra na powaznie to tutaj upatruje nasza najwieksza slabosc. Woicki w miejsce Zagumnego nawet w porzadku. Jedyne co, to nie potrafil sie porozumiec ze srodkowymi. Nowakowski jeszcze dlugo nie bedzie gwiazda, tak jak tutaj koledzy z forum tego by bardzo chcieli. Kurek wciaz na swoim dobrym poziomie. Bakiewicz z Ruciakiem ciezko. Gorszy mecz Gacka. Niby wygrali, ale boje sie, jak zacznie sie gra na powaznie.

  29. Powrót do góry    #1874
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach

    dobrze widziałeś KED

    co do Wlazłego, to wbrew temu co mówi prezio, niestety nie ma zastępców :) zawodnik z takimi parametrami to rzadkość

  30. Powrót do góry    #1875
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moze juz tylko sam z soba pisze ;-)

    Wie ktos moze dlaczego Jarosz wygral wyjazd na ME z Gromadowskim? Jarosz to calkowite nieporozumienie w tej Kadrze.

    Lomacz strasznie slaby. Drzyzga powinien dostac szanse.

    Nie rozumiem rowniez powolania Wiki na ten memorial. Jest strasznie slaby i wiadomo, ze to przez kontuzje, ale i tak zostal powolany. Dziwi to tym bardziej w kontekscie Wlazlego. Jest juz podobno zdrowy. We wrzesniu bedzie gral w Skrze, ale jakos Castellani nie powoluje go do Kadry twierdzac, ze nie mialby szans sie ograc z kolegami. To jak Wika ma szans sie ogrywac, a Wlazly juz nie? ;-)

    Nowakowski jak mnie nie przekonywal, tak mnie nie przekonuje.

    Z pary Ruciak/Bakiewicz wzialbym tego pierwszego.

  31. Powrót do góry    #1876
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2007
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gromadowski miał chyba jak±s kontuzje? ja oceniał nie będę Gromadowskiego, bo niestety nie jest mi dane nawet kawałka meczu obejrzeć.

    Akurat jestem za Wik±, ale tym z igrzysk olimpijskich, ze ¶wietnym serwisem i atakiem. Ale je¶li ci wierzyć to również nie rozumiem dlaczego nie ma Wlazłego, nie mówmy już o tym, że jest ze Skry i musi odpocz±ć, bo to nic nie pomaga a tylko wnerwia.


  32. Powrót do góry    #1877
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2005
    Postów
    746
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach

    sparku

    nie denerwuj się;) to może być ostatnie forum, które nie działa za pieniądze plusa i pzps;)
    zobaczcie, co sie stało z podobnym forum, kiedy stronę zrobiła ta sama firma /osoba, ktora robi strony pls i pzps;) pod wieloma informacjami albo 0 wpisów, albo jakieś niedobitki mogą napisać za zgodą moderatora! to się nazywa wolnośc słowa według pzps!

  33. Powrót do góry    #1878
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ked, Swiderski w wywiadzie udzielonym przed spotkaniem powiedzial cos bardzo waznego: "Pamietajmy, ze z niewolnika nie ma dobrego zawodnika" - Na pytanie, jak mu sie podoba obecna Kadra.


  34. Powrót do góry    #1879
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie rozumiem rowniez powolania Wiki na ten memorial. Jest strasznie slaby i wiadomo, ze to przez kontuzje, ale i tak zostal powolany. Dziwi to tym bardziej w kontekscie Wlazlego. Jest juz podobno zdrowy. We wrzesniu bedzie gral w Skrze, ale jakos Castellani nie powoluje go do Kadry twierdzac, ze nie mialby szans sie ograc z kolegami. To jak Wika ma szans sie ogrywac, a Wlazly juz nie? ;-)
    Wszyscy wiemy o co chodzi...takie niestety realia.

  35. Powrót do góry    #1880
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może ktoś napisze o tym ze Polska, w bardzo ładynm stylu wygrała Memoriał Wagnera, i już kolejny turniej, po EL.MŚ wygrywa bez porażki, co dobrze rokuje przed Mistrzostwami Europy. A no i cieszy że Polska B ograła do zera Mistrzów Europy Hiszpanów:) To by było na tyle, Elo.

  36. Powrót do góry    #1881
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2005
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jakby przegrali to byłoby więcej wpisów

  37. Powrót do góry    #1882
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    e to do półfinału tureckiego czempionatu bedzie spokojnie.

    Zobaczymy czy Francja odryzie sie Polakom za porazke w meczu o pietruszke- teraz składy beda inne no i starcie z ekipa Lozano- oby zakończyło sie tak jak na Igrzyskach- przynajmniej jedno spotkanie Polacy powinni wygrac a spokanianastepnej rundy tez raczej w roli faworyta...
    Cio do składu, dosyc duże pole manewru w ataku choc kazdy z graczy ma jakies mankamenty...
    co do środka to milosnikiem MM nie jestem ale niech na wielkiej imprezie udowodni ze ejst wart powołania do kadry

    Tak grajaca para skrzydłowych wcale nie byłaby gorsza od duetów zpoprzednich sezonów...

  38. Powrót do góry    #1883
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jakby przegrali to byłoby więcej wpisów
    czasem jednak lepiej milczec...


    Teraz sie zacznie prawdziwe granie. Fajnie, ze mozna wziasc 14 zawodnikow. Odpadniecie z rywalizacji o miejsce w Kadrze Kadziewicza, Wiki czy Lomacza nie jest dla mnie zadnym zaskoczeniem.

  39. Powrót do góry    #1884
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2007
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rozgrywaj±cy:

    Paweł Zagumny, Paweł Woicki.

    Atakuj±cy:

    Marcel Gromadowski, Jakub Jarosz.

    ¦rodkowi:

    Daniel Pliński, Marcin Możd¼onek, Piotr Nowakowski.

    Przyjmuj±cy:

    Bartosz Kurek, Michał B±kiewicz,Piotr Gruszka,Michał Ruciak,Zbigniew Bartman.

    Libero:

    Krzysztof Ignaczak, Piotr Gacek


    Nie będę pisał o tym co jest jasne, więc rozgrywaj±cych i libero omawiał nie będę. Bardzo dobre posunięcie DC z atakuj±cymi, niby dwóch, a tak naprawde 3, wszyscy wiemy jak grał Gruszka i Jarosz, więc trzeba było co¶ z tym zrobić. Przesunięcie Gruszki spowrotem na przyjęcie dało możliwo¶ć powołania Marcela. Mówiłem o tym kilka postów temu.

    NIestety było to kosztem ¦rodkowych, dla mnie powinno ich jechać 4, zamiast np. Ruciaka, akurat pozycja na srodku siatki jest najbardziej meczaca i przydałoby się dużo zmian. Powinien mimo wszystko jechać Kadziewicz..

    PS: pamiętacie wszyscy co się stało kiedy ostatnio wygralismy memoriał?:)

  40. Powrót do góry    #1885
    Użytkownik
    Dołączył
    19-04-2008
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja uważam, że akurat świetnie się składa, że Kadziu nie dostał powołania, bo grał w tym roku przeciętnie. Niech się Nowakowski ogrywa, wcale nie będzie gorszy od Kadzia,a i perspektywy u niego lepsze;)
    Co zaś do Ruciaka, to myślę, że w ostatnich meczach spełniał swoje zadania. Realizuje to, czego się od niego wymaga, może nie jest efektowny, ale powinien być z niego jakiś pożytek. No i kogo powołać zamiast niego? Ostatnio na przyjmujących nie ma w Polsce koniunktury.

    Najwięcej przez te kontuzje stracił atak. Nie mamy zawodnika, który potrafi chociaż połowę tego, co prezentował zawsze Wlazły. Praktycznie nie ma pewniaka, bo środkiem sie nie wygrywa meczów. Narazie wychodzi na to, że najmocniejszy w ataku jest Kurek.
    Zobaczymy, jak to się ułoży:)

  41. Powrót do góry    #1886
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie chce tutaj siać jakieś napinki, broń Panie Boże, ale przypomniałem sobie jak Piechocki nazwał Skrę "dobrem narodowym", i jak wszyscy pisali, że to kadra jest dobrem narodowym. Teraz w perspektywie grania pięcioma zawodnikami Skry + Gruszka (Jarosz) i Zagumny, wywołuje to u mnie delikatny uśmiech.
    Wiem, o co wam dokładnie chodziło, że to ma być KADRA, choć grało by tam 10 ze Skry, ale i tak ten uśmiech pozostaje.

  42. Powrót do góry    #1887
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadza sie, gdyba nie Skra Belchatow nie mieli bysmy zawodnikow, nie bylo by Winiara, Swiderskiego, Gruszki, Zagumnego, Gacka, Ignaczaka...
    Nie bylo by mlodych Jarosza, Kurka, Bartmana...

    Duzo racji w tym co powiedzial kiedys "prezes nad prezesy";)

    Nie bedzie Skry nie bedzie kadry...

  43. Powrót do góry    #1888
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie chce tutaj siać jakieś napinki, broń Panie Boże, ale przypomniałem sobie jak Piechocki nazwał Skrę "dobrem narodowym", i jak wszyscy pisali, że to kadra jest dobrem narodowym. Teraz w perspektywie grania pięcioma zawodnikami Skry + Gruszka (Jarosz) i Zagumny, wywołuje to u mnie delikatny uśmiech.
    Wiem, o co wam dokładnie chodziło, że to ma być KADRA, choć grało by tam 10 ze Skry, ale i tak ten uśmiech pozostaje.
    a co gra w Kadrze ma wspolnego z przynaleznoscia klubowa? Jak jutro nie bedzie Skry to Ci zawodnicy gdzies wyparuja? Nie. Beda grali w innym klubie po prostu.

    I jeszcze jedno. Kiedys nie bylo Skry i Polacy tez medale zdobywali. Jak nie bedzie Skry, tez mysle, ze Kadra sie ostoi ;-)

    Bez napinki. Bron Boze.

  44. Powrót do góry    #1889
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale narazie "dobro narodowe" ma u siebie tych 5 w "6" reprezentantów więc nie ma co się martwić na przyszłość, bo tylko co po nie których głowa rozboli,

    oczywiście bez napinki.

  45. Powrót do góry    #1890
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak tylko jest subtelna roznica pomiedzy jednym a drugim.
    Jak pisal Spark, nie klub stanowi o kadrze a kadrowicze o klubie. To nie reprezentacja siegala po wychowankow Belchatowa tylko dzialacze Skry kontraktuja kadrowiczow (Winiarski, Plinski, Gacek, Ignaczak, Murek, Falasca, Antiga, Novotny itd.)
    Idac Twoim tokiem myslenia bez Skry Belchatow nie bylo by kadry Hiszpanii, Francji czy od niedawna Czech.

    Kiedys byla Resovia pozniej Plomien i Olsztyn. Po nich era Czestochowy i Mostostalu, teraz jest czas Skry ale i on przeminie i wierz lub nie, z tym sadnym dniem nie zotanie rozwiazany PZPS, nie zostanie zlikwidowana kadra, spodek nie zmieni sie w hale targowa.

    Show must go on!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •