Strona 13 z 44 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 541 do 585 z 1961

Wątek: Wątek reprezentacji Polski czyli Castellani i Matlak w akcji

  1. Powrót do góry    #541
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do Gacka to decyzja jest bardzo kontrowersyjna, ale mam nadzieję, że trener wie co robi. Ale i tak nie przewiduje mu łatwego życia, bo jak nie zdobędzie medalu, a o to łatwo nie będzie, to rzucą się na niego cała liga i jeszcze paru „ekspertów”. W takim układzie niech najlepiej wyjeżdża od razu z Japonii do Argentyny, ale tylko na urlop.
    Co do samego meczu, to widać, że zagrywka się poprawiła. Teraz widać, że tylko Zagumny mocno nie zagrywa. Naszą piętą achillesową jest rozegranie i nie chodzi o gubienie bloku, bo tutaj jest OK, ale o dokładność wystawy. Pozycja Świderskiego jest zagrożona, bo Gruszka lepiej broni, przyjmuje (o zgrozo) i nie gorzej atakuje. Nie wiem czy blok nam się osłabił czy rozegranie Kuby się poprawiło. Technicznie jest dobrze, ale czy nasi psychiczne wytrzymają z taką Serbią czy Rosją ?

  2. Powrót do góry    #542
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DO DAWIDBACKORE!!!
    Czy po wczorajszych trzxech piłkach doszedleś do wniosku że Gruszka lepiej broni od Świdra??? Jesli tak to gratulacje. zyczę Gruszcze żeby tak grał jak Swider w calym meczu, wtedy przynajmniej bedzie zmiennik a nie miejsce na ławce.

  3. Powrót do góry    #543
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lozano nie jest skażony żadnymi przyzwyczajeniami i mitami, dlatego stać go na bardziej obiektywne spojrzenie na zawodników. Żaden z polskich trenerów prawdopodobnie nie podjąłby tak odważnej i kontrowersyjnej decyzji.

    Co do Świdra i Gruszki nie odważyłabym się w tym momencie aż tak jednoznacznie ocenić sytuacji. Świder był bardzo eksploatowany na LŚ, potem z marszu grał w serie A. Grucha w zasadzie się byczył - z wyjątkiem 3 meczów w LM od maja praktycznie nie grał. Sebastianowi potrzeba trochę odpoczynku - i tak doświadczony zawodnik może zupełnie inaczej się prezentować za 3 tygodnie.

  4. Powrót do góry    #544
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2005
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie rozumiem, dlaczego powołanie P.Gacka jest kontrowersyjne? ;) Piotrek zawsze prezentował się bardzo dobrze w przyjęciu (on wysoko i dokładnie dogrywa piłki), w obronie też swoje robi... więc o co chodzi? Gacek mentalnie jest innym zawodnikiem od K.Ignaczaka. Igłę na boisku widać i słychać, po prostu jest ekspresyjny... ale to chyba nie oznacza, że ma monopol na reprezentację? ;)

  5. Powrót do góry    #545
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie osobiście dziwi ta decyzja Lozano. O ile w przyjeciu Gacek nie ustepuje Ignaczakowi to jeśli chodzi o obrone Ignaczak przewyższa Gacka o klase. Wczoraj Gacek praktycznie nic nie podbił w polu. Pozostaje mieć nadzieje że to trema i faktycznie jest w lepszej formie niż Igła...

  6. Powrót do góry    #546
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2004
    Postów
    82
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kontrowersje biorą się z tego że rok temu na ME Gacek nie zdzierżył psychicznie i zagrał poniżej oczekiwiań zapewne własnych też.

  7. Powrót do góry    #547
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tez mi wielka roznica ktory z naszych libero zagra. Jeden ma 77% przyjecia i 3 obrony na set a drugi 78% i 2.9
    Gdyby zamiast Gumy jechal Stelmach albo Prygiel zamiast Wlazlego to wtedy moznaby mowic o jakims obnizeniu poziomu.
    Nie robmy z Igly widly.

  8. Powrót do góry    #548
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2005
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla jednych stanowi to wielką różnicę dla drugich nie ma rzadnej różnicy. Mnie przyznam się ta decyzja Lozano zaskoczyła. Ignaczak był dla mnie i innych kibiców pewniakiem, stąd ta dyskusja teraz. Napewno nie można powiedzieć, że Gacek to słaby libero - ja tylko martwię się, czy na takiej dużej imprezie da sobie radę psychicznie.
    Co do Igły to napewno chłopak teraz przechodzi ciężkie chwile, zwłaszcza, że media robią wokół tego dużo huku. Ale i one jak widać są w szoku :)

  9. Powrót do góry    #549
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja sądzę, że psychicznie tam mu będzie lżej niż tutaj, gdzie dość znaczna grupa obserwatorów, zwolenników Igły, skrzętnie wyłapuje i liczy wszystkie popełnione przez Piotrka błędy tudzież wytyka ubiegłoroczne :P. Tam nikogo nie będzie dziwiła jego obecność na boisku ;)

    A tak poważnie: wierzę, że Gacek jest na tyle dojrzałym siatkarzem, że we właściwym momencie zagra na maxa. Najgorsze - debiutancką tremę - ma za sobą.


  10. Powrót do góry    #550
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2005
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A może ktoś się wypowie na temat wczorajszego meczu? :)
    Uważam, że chłopcy zagrali na wyższym poziomie niż w meczu poprzednim, choć wynik ten sam.
    Wczorajsza zagrywka była naprawdę mocna i skuteczna. Myśle, że powinni popracować nad obroną - bo w porównaniu do obrony kubańskiej to słabo wypadamy.

  11. Powrót do góry    #551
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najgorsza presja wywierana jest na tych, z którymi wiążemy duże nadzieje. Sytuacja Gacka na mundialu będzie inna niż na ME. Wcześniej jego obecność była uzasadniona względami pozasportowymi i przez wielu skazywany był na porażkę. Teraz ponoć chodzi jednak o drugi biegun. Trzymam za niego kciuki i mam nadzieję, że psychicznie wytrzyma tę próbę. Bo co do jego sportowego postępu nie mam wątpliwości. Pozdrawiam.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #552
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2005
    Postów
    372
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kontrowersje biorą się z tego że rok temu na ME Gacek nie zdzierżył psychicznie i zagrał poniżej oczekiwiań zapewne własnych też.
    Trafiłeś w samo sedno. Jak on będzie tak przjmował jak w ME, to Rosja z Serbią zrobią nam z przyjęcia jesień średniowiecza.

  13. Powrót do góry    #553
    Początkujący
    Dołączył
    29-06-2006
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hej, wie ktoś gdzie mogłabym znależc oficjalne statystyki wczorajszego meczu?

  14. Powrót do góry    #554
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kontrowersje biorą się z tego że rok temu na ME Gacek nie zdzierżył psychicznie i zagrał poniżej oczekiwiań zapewne własnych też.
    I to jest właśnie to. Zakładanie z góry, że chłopak od ubiegłego roku nie zrobił żadnych postępów i wypominanie tego, co się zdarzyło rok temu... Musiało się ciężko grać Piotrkowi ze świadomością, że w wielu mózgownicach coś takiego się kotłuje, że dla sporej grupy Igła jest ikoną, wręcz bałwanem, do którego niemal się modlą.

    Ja w każdym razie mocno wspieram go duchowo i trzymam kciuki zamiast ferować wyroki przed faktem.
    Widać na to powołanie zasłużył.

  15. Powrót do góry    #555

  16. Powrót do góry    #556
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeszcze słów parę na temat,raczej nieoczekiwanej, obsady pozycji libero w naszej reprezentacji. Nie wnikam w szczególy. Napoleon polskiej siatkówki wie co robi i, jak sam powiedział, bierze za to pełną odpowiedzialność (Janas też głosił przed MŚ że bierze odpowiedzialność, ale po MŚ już raczej ten wątek pomijał). O ile Gacek jest w lepszej formie niż Igła, to OK! Mam jednak pewne wątpliwości. Widziałem Gacka w ostatnim meczu w Kędzierzynie i dla mnie - to moja subiektywna ocena - był najsłabszym zawodnikiem w naszej reprezentacji. W Katowicach było już lepiej. Ale co tam. Zdobędą chłopcy medal i będzie po sprawie.
    Teraz trochę z innej beczki. Byłem na meczu Polska-Kuba w Kędzierzynie. I musze przyznać, że bardzo było mi żal Bartka Kurka i Kuby Jarosza. Dzisiaj już prawie nikt nie pamięta w jakich okolicznościach "Wódz" ich powołał. Nazwałem to wówczas, że na zasadzie "zapchajdziury". Niezadowolenie z tego faktu wyraził wówczas także K. Pietrzyk, co rozwscieczyło RL. Powiedział on wtedy, że chłopcy mają taką samą szansę jak wszyscy i są traktowani jako równoprawni członkowie kadry. Jak zostali potraktowani członkowie kadry Polski (Bartek Kurek, Kuba Jarosz)- widzieliśmy to w Kędzierzynie. Szkoda słów. Ewentualnie można by użyć słów jednego z notorycznych wicepremierów - chamstwo, chamstwo, chamstwo!


  17. Powrót do góry    #557
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2005
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Coś jest w słowach przedmówcy... lokalna GW także to dostrzega: http://miasta.gazeta.pl/opole/1,35087,3707496.html

  18. Powrót do góry    #558
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2006
    Postów
    180
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Teraz trochę z innej beczki. Byłem na meczu Polska-Kuba w Kędzierzynie. I musze przyznać, że bardzo było mi żal Bartka Kurka i Kuby Jarosza. Dzisiaj już prawie nikt nie pamięta w jakich okolicznościach "Wódz" ich powołał. Nazwałem to wówczas, że na zasadzie "zapchajdziury". Niezadowolenie z tego faktu wyraził wówczas także K. Pietrzyk, co rozwscieczyło RL. Powiedział on wtedy, że chłopcy mają taką samą szansę jak wszyscy i są traktowani jako równoprawni członkowie kadry. Jak zostali potraktowani członkowie kadry Polski (Bartek Kurek, Kuba Jarosz)- widzieliśmy to w Kędzierzynie. Szkoda słów. Ewentualnie można by użyć słów jednego z notorycznych wicepremierów - chamstwo, chamstwo, chamstwo!
    Ale czy to, że nie dostali powołania do dwunastki oznacze że byli traktowani niepoważnie? Niepoważni to byli Ci, którzy mysleli że Kurek i Jarosz w sportowym aspekcie na dzień dzisiejszy sa w stanie wygrac rywalizacje z pozostałymi kadrowiczami. Dostali powołanie troche z powodu niedostatku przyjmujących(mimo iz Kurek jest atakującym) nie da się tego ukryć. Jednak nie oznacza to, że te kilkanaście dni treningowych z pierwsza kadra to czas stracony. Wręcz przeciwnie te kilkanascie dniu pod okiem Lozano, wsród czołowki polskich siatkarzy zaprocentuje większa pewnościa, wiara w siebie. Przynajmnie tak byc powinno. Raczej pewne było to, że na MŚ maja sznase pojechac tylko w sytuacji kontuzji któregoś gracza. A może z powodu tego że pan Pietrzyk jest niezadowolony powinni zostać powoani do kadry? To juz chyba paranoja, rzekłbym nawet warcholstwo parafrazujac naszego premiera.

  19. Powrót do góry    #559
    Początkujący
    Dołączył
    28-10-2006
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tu może super ekspertem nie jestem, ale słyszałem iż Igle odnowiła się kontuzja której już Raz przed ME razem z Kadziewiczem się nabawili w Olsztynie.

    I tutaj prawdopodobnie aspekt sportowy na tą decyzję nie miał nic wspólnego.

    A co do młodych gniewnych z Mostostalu to zamiast się cieszyć iż są w szerokiej kadrze reprezentacji A, to oni narzekają. Siatkówka pod wodzą Lozano to nie jest już gra z sentymentami. Jesteś dobry - grasz; jak nie to popracuj jeszcze i jak będziesz lepszy to zagrasz. Zawalisz regulamin - wylatujesz z kadry.

    Piszecie iż Polska jedzie po medal - też bym tak chciał i marzę o tym, ale realnie patrzac na rankingi to faworytem do medalu to my nie jesteśmy. Jak chłopaki zagrają to co umieją i w wszyscy w jednym czasie to do 4 może uda się wejść. Dalej to loteria i znowu dyspozycja dnia.

    Pozdrawiam.

    Ps. Zaufajmy Lozano. On z nimi tranuje i zna ich już dobrze i wie kogo na co stać.

  20. Powrót do góry    #560
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DO DAWIDBACKORE!!!
    Czy po wczorajszych trzxech piłkach doszedleś do wniosku że Gruszka lepiej broni od Świdra??? Jesli tak to gratulacje. zyczę Gruszcze żeby tak grał jak Swider w calym meczu, wtedy przynajmniej bedzie zmiennik a nie miejsce na ławce.
    Nie mam statystyk, z meczu w Katowicach i nie sądzę, że Ty je masz, więc powiem tylko, że nie wiem ile piłek Gruszka obronił i sądzę, że Ty też n a 100% nie wiesz. Natomiast IMHO po wejściu Gruszki na parkiet obrona zdecydowanie się poprawiła, a Gruszka odkąd pamiętam w obronie zawsze był lepszy od Świderskiego i zostaję przy swoim zdaniu, że przy takiej grze Gruszki (nie mylić z grą w sezonie ligowym i w Lidze Światowej) jest zagrożeniem dla miejsca w szóstce Świderskiego.

  21. Powrót do góry    #561
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tu może super ekspertem nie jestem, ale słyszałem iż Igle odnowiła się kontuzja której już Raz przed ME razem z Kadziewiczem się nabawili w Olsztynie.

    I tutaj prawdopodobnie aspekt sportowy na tą decyzję nie miał nic wspólnego.
    A ja wiem z dobrze poinformowanych źródeł, że go kosmici porwali. Nasłani przez przerażonych Brazylijczyków.


  22. Powrót do góry    #562
    Początkujący
    Dołączył
    28-10-2006
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy wiadomo coś na temat transmisji TV meczów z Niemcami. Jaka stacja, internet ? Zdaje sie,ze Polsat Sport nie bedzie tego pokazywał.

  23. Powrót do góry    #563
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pewnie nikt. W Niemczech siatkówka za bardzo nie jest popularna, a najczęściej ich mecze pokazuje Eurosport, ale towarzyskiego to żadnego nie widziałem.

  24. Powrót do góry    #564
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-12-2002
    Postów
    1,069
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 167 w 86 postach
    Mecze z Kubą napawają optymizmem, przynajmniej ten drugi pokazał, iż forma Polaków jest już wysoka. Popieram decyzje kadrowe Lozano, niepozornie, trochę w wymuszonych, nieco losowych okolicznościach okazało się, iż w reprezentacji przestało dominować złote pokolenie z Bahrajnu. Do Japonii nie poleciał Murek, Ignaczak został w domu, o Papke czy Szczerbaniuku nikt już nawet nie wspomina, zaś Piotrek Gruszka (którego obecności w kadrze jestem akurat gorącym orędownikiem) pełni póki co drugorzedną rolę. Oby tylko naszym udało się ustabilizowac poziom zagrywki, zaprezentowany w drugim meczu z Kubą. Zaskoczył Świderski, aplikując rywalom kilka punktów bezpośrednio zza linii końcowej, a dodać należy potęgę uderzenia Kadziewicza czy potencjał Winiarskiego. Jest wreszcie Wlazły, który jeszcze szuka formy. Bardzo dobrze się stało, iż Winiar wskoczył do "6", nikt już nie ma teraz dylematów czy powinien grać on czy Dawid Murek. Sam Winiarski to zawodnik, który lubi odpowiedzialność, odpowiada mu świadomość znaczenia jego pobytu na placu, pewności natomiast dodaje zaufanie ze strony Lozano. Ważne, by mistrzostw nie zacząć z wysokiego "c", turniej jest długi i apogeum dyspozycji musi przyjść na fazę ćwierćfinałową- bo w razie przejścia tego etapu, wymierne efekty pomogą ekipie złapać głęboki oddech.
    Co do wystepu Gacka, by poczuł się swobodnie, potrzebuje paru udanych spotkań, o co nie powinno być ciężko z uwagi na rozkład przeciwników, plus wymagane będzie wsparcie kolegów. Oznacza ono między innymi to,że skrzydłowi nie będą wyręczać Gacka z jego obowiązków krycia większej części boiska w odbiorze, co wciąż- choć okazjonalnie- się zdarza. O atmosferę na boisku musi zadbać także Zagumny, który słynie z udzielania słownych połajanek swoim przyjmującym w razie czasem nawet drobnych niedokładności. Na niektórych wpływają one jednak tylko deprymująco. Pozdrawiam.
    AZS-CKM the leading polish teams

  25. Powrót do góry    #565
    Użytkownik
    Dołączył
    11-10-2005
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niemcy – Polska 2:3 (11:25, 20:25, 25:21, 25:20, 13:15)

    Polska: Kadziewicz 10, Świderski 19, Zagumny 4, Pliński 9, Winiarski 12, Wlazły 10 i Gacek (libero) oraz Bąkiewicz 1, Szymański 7, Żygadło 0 i Grzyb 1.

    źródło: pzps


  26. Powrót do góry    #566
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2005
    Postów
    372
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PS. czekam na oferte bukmacherów.W pierwszych 6 spotkaniach Polacy nie powinni tracic więcej niż seta i tak mam zamiar obstawiać..
    No jak widać po wcorajszym wyniku z Argentyną moga stracić nawet dwa. :)

  27. Powrót do góry    #567
    Użytkownik
    Dołączył
    11-10-2005
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I znowu był tiebreak.

    Niemcy – Polska 2:3 (25:18, 28:30, 23:25, 26:24, 18:20)

    Polska: Kadziewicz 16, Świderski 16, Zagumny 5, Pliński 7, Winiarski 3, Wlazły 7 i Gacek (libero) oraz Żygadło 1, Szymański 16, Gruszka 5, Grzyb 4 i Bąkiewicz 0.


  28. Powrót do góry    #568
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawi mnie, czy nasi grali po kilku treningach czy tak jak jest normalnie ?

  29. Powrót do góry    #569
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2005
    Postów
    372
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niektóre zawodniczki w kadrze są chore i grają, a niektóre są chore na ppapierze i nie grają.

    http://sport.wp.pl/wiadomosc.html?wid=8589308

  30. Powrót do góry    #570
    Użytkownik
    Dołączył
    11-10-2005
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W sparingu Polska – Brazylia 2:2 (20:25; 31:29; 25:16; 18:25)

    Polacy rozpoczęli to spotkanie szóstką: Paweł Zagumny, Łukasz Kadziewicz, Michał Winiarski, Mariusz Wlazły, Sebastian Świderski, Daniel Pliński oraz Piotr Gacek (libero). W trakcie spotkania trener skorzystał z pozostałych zawodników.

    POLSKA:
    Paweł Zagumny 1 punkt, Łukasz Kadziewicz 2, Michał Winiarski 20, Mariusz Wlazły 13, Daniel Pliński 4, Sebastian Świderski 9, Łukasz Żygadło 0, Grzegorz Szymański 5, Piotr Gruszka 3, Michał Bąkiewicz 2 i Wojciech Grzyb 8.

    POLSKA:
    zagrywka: 2 punkty, 15 błędów, blok: 5 punktów.

  31. Powrót do góry    #571
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieję, że ten wynik nie odbije się szerokim echem, bo znowu zacznie się polskie kibicowanie, a prawda jest taka, że zdobycie medalu, wszędzie poza Polską zostanie uznane za niespodziankę.

  32. Powrót do góry    #572
    Użytkownik
    Dołączył
    11-10-2005
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W drugim spotkaniu kontrolnym Polska przegrała z Brazylią 1:3 (22:25, 29:31, 20:25, 25:19).

    POLSKA:
    Paweł Zagumny 0 punktów, Łukasz Kadziewicz 11, Michał Winiarski 5, Mariusz Wlazły 10, Daniel Pliński 7, Sebastian Świderski 14 i Piotr Gacek (libero) oraz Łukasz Żygadło 2, Grzegorz Szymański 6, Piotr Gruszka 8, Michał Bąkiewicz 5 i Wojciech Grzyb 3.

    POLSKA:
    zagrywka: 7 punktów, 11 błędów, blok: 7 punktów.

  33. Powrót do góry    #573
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten sezon reprezentacji był wyjątkowo długi, ale i wyjątkowo słaby jak w ostatnich latach. W Grand Prix dwunaste miejsce w MŚ, piętnaste. Naszą bolączką był atak. Trudno powiedzieć, jaki nato wpływ miało rozegranie. W drużynie Serbii też nie mieli cudownej rozgrywającej, która robiła numery podobne do Bełcik i one zdobył brązowy medal MŚ.
    O sytuacji z trenerem Niemczykiem powiedziano wiele i nie ma co dodawać. Szkoda, że go już nie ma.

  34. Powrót do góry    #574
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-06-2002
    Postów
    518
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja nie ogladam MS bo nawet nie wiem czu w USA pokazuja ale pewnie nie.Jestem tylko pod wrazeniem gry naszej reprezentacji,oby tak dalej,zeby nie popadli za bardzo w hurraoptymizm bo to sie moze zle konczyc.Niech robia dalej taka dobra robote jak w ostatnich meczach to co mecz bedziemy krok do....Kropeczki zeby nie zapeszac(wiadomo o co chodzi)Ale jak najbardziej jestem za!!!!Do boju Polska!!!!

  35. Powrót do góry    #575
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rodaku zza granicy. Może w USA nie pokazują, ale pokazują w internecie Włosi i powtarzają kilka razy na dobę, więc i w USA znajdziesz dogodna porę. To jest na:

    http://www.mmdfactory.com/internet_t...Sports_tv.html

    A program do tego masz tu:

    http://www2.raisport.rai.it/news/tv.htm

    Patrz na satelite. Różnicę czasu jakoś sobie obliczysz :) Siatkówka po włosku to Pallavolo.


  36. Powrót do góry    #576
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2005
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jutro ma być rozegrany ponoć mecz życia naszej reprezentacji a tu taka cisza :) Myślałam, że w ogóle Mistrzostwa Świata dostarczą nam wiele tematów do rozmów, a tu nawet brak założonego wątku w tym temacie...
    Tak czy owak, strasznie się denerwuję przed jutrzejszym meczem, już drugi miesiąc siedzę w domu i przy okazji mogłam oglądać wszystkie nadawane mecze na Polsacie Sporcie.
    Czytałam dziś, iż Rosjanie sa dość pewni wygranej z nami. Nic w sumie dziwnego, zawsze nas ogrywali. Czy nasi zdołają zrobić jakąś niespodziankę? Myślę, że tak, jeśli tylko zdołają odebrać rosyjską mocną zagrywkę. Ten mecz to będzie prawdziwy sprawdzian dla Gacka. Ciekawe też jak Świderski będzie sobie radził z odbiorem, a czuję, że celem zagrywki rosjan będzie właśnie on :) Czy Lozano zdecyduje się na zmianę na tej pozycji w razie słabego odbioru? Ale czy Gruszka lub Bąkiewicz, którzy praktycznie nie grali na tych M.Ś. zdołają tak skutecznie atakować jak Świderski?

  37. Powrót do góry    #577
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jutro ma być rozegrany ponoć mecz życia naszej reprezentacji a tu taka cisza :) Myślałam, że w ogóle Mistrzostwa Świata dostarczą nam wiele tematów do rozmów, a tu nawet brak założonego wątku w tym temacie...
    Niom, watek "Mistrzostwa Świata 2006 - Japonia - seniorzy" powinien mrugac na czerwono jak radziecki neon zeby byl widoczny <plask>
    Korzystajac z okazji podaje swoj typ: tie-break, na ktorym zbije majatek.

  38. Powrót do góry    #578
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2005
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niom, watek "Mistrzostwa Świata 2006 - Japonia - seniorzy" powinien mrugac na czerwono jak radziecki neon zeby byl widoczny
    To chyba w tej mojej ciąży poszło mi przy okazji na oczy :)

  39. Powrót do góry    #579
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mistrzostwa Europy 2007

    Żeby schłodzić nasze głowy:
    A za rok we wrześniu Mistrzostwa Europy.Zasady te same co w Japonii. 16ekip, 4x4 w po pierwszej rundzie odpadaja w sumie 4 ekipy, wniki spotkań miedzy zespołami które awansowały sa zaliczane w kolejnej faze . Grupy ćwierćfinałowe A/C oraz B?D. Potem półfinały i finały Zespoły które wygrały grupy ćwierćfinałowe zostaja rozstawione a drugie ekipy z obu grup będą dolosowane.

    Punkt 4723 przywraca wyzszośc setów nad punktami w razie uzyskania tej samej liczby zwycięstw przez 2 zespoły. Potem małe punkty i w razie ich równej ilości-rezultat między zainteresowanymi ekipami.
    Niestety nigdzie nie jest napisane jak skojarzono grupy ćwierćfinałowe A+C i B+D

    Faceci:
    Grupa B: Rosja(2-organizator), Polska(5), Belgia,Turcja.
    Grupa D:Włochy(1), Bułgaria Chorwacja, Finlandia

    Grupa A:Serbia(3), Grecja(6), Holandia,Niemcy,
    Grupa C:Hiszpania(4), Francja, Słowacja, Słowenia


    Kobiety:A: Niemcy, Włochy,Azerbejdzan, Białorus
    B: Hiszpania, Bułgaria,Czechy, Polska
    C:Rosja, Chorwacja, Turcja, Francja
    D:Belgia, Holandia,Słowacja, Serbia


    Łatwo nie będzie..


    I hate Bayern soooo much

  40. Powrót do góry    #580
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem dumny z Polskiej reprezentacji. Przyznam się szczerze że trochę mi szkoda 2 setaw którym równorzędna walka trwała prawie do końca seta. Z optymizmem patrze na przyszłość reprezentacji i mam nadzieje że polska reprezentacja będzie nadal się rozwijać i nie raz przyjdzie nam zapewnie przecierać oczy ze zdumienia na widok gry naszej reprezentacji. I z tym optymistycznym akcentem kończę swą wypowiedź.

  41. Powrót do góry    #581
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety nigdzie nie jest napisane jak skojarzono grupy ćwierćfinałowe A+C i B+D

    Faceci:
    Grupa B: Rosja(2-organizator), Polska(5), Belgia,Turcja.
    Grupa D:Włochy(1), Bułgaria Chorwacja, Finlandia

    Grupa A:Serbia(3), Grecja(6), Holandia,Niemcy,
    Grupa C:Hiszpania(4), Francja, Słowacja, Słowenia


    Kobiety:A: Niemcy, Włochy,Azerbejdzan, Białorus
    B: Hiszpania, Bułgaria,Czechy, Polska
    C:Rosja, Chorwacja, Turcja, Francja
    D:Belgia, Holandia,Słowacja, Serbia


    Łatwo nie będzie..

    Na pewno. Z Rosją pewnie weźmiemy łomot, ale z Włochami i Bułgarią raczej wygramy, o ile nie będzie żadnych kontuzji. Zresztą nie wiadomo jaką rolę będzie tam odgrywała Bułgaria.
    Jewgenij Iwanow – lat 32
    Plamen Konstantinow – lat 33
    Daniel Pejew - lat 36

    Jacy są następcy ? Po występach zespołów bułgarskich w europejskich pucharach następców nie widać. Włosi już pokazali, że pomału to ich czas mija. W Serbii raczej nie zagra Vujević, bo, że nie V. Grbić to wiadomo od dawna. Vujević nie zagra raczej, bo jest Czarnogórcem, ale już mu się odechciewa gry w ogóle w reprezentacji.

  42. Powrót do góry    #582
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do przyszłosci, łatwiej będzie wejść do półfinału IO niz do półfinału ME, hehe
    Reasumując,wiemy,że naświecie siatkówka poza Brazylia jest na niższym od Polski poziomie i żadne Kanady ,Usa czy Japońce nie powinny nam podskoczyć.
    Na IO załapie się
    Chiny, Japonia, Egipt, Usa, Brazylia, Argentyna lub Wenezuela , dwie ekipy z PŚ , najlepsza ekipa w Europie i 3 z interkontynentalnego. najpewniej 6 druzyn z Europy. Polska, Bułgaria, Rosja, Włochy, Francja, Serbia?
    I hate Bayern soooo much

  43. Powrót do góry    #583
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do przyszłosci, łatwiej będzie wejść do półfinału IO niz do półfinału ME, hehe
    ??? A dlaczego ? :)

  44. Powrót do góry    #584
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bo w ME na drodze do medalu staną Italia Rosja i Bułgaria, tzreba pokonac dwóch rywali by zagrac w półfinale. Na Olimpiadze prawdziwe granie zacznie sie od ćwierćfinałów. Kwestia podejścia.
    I hate Bayern soooo much

  45. Powrót do góry    #585
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dane szacunkowe "Super Expressu"

    Sebastian Świderski (RPA Perugia) - 280 tys. euro za sezon, w Rosji mógłby zarabiać ok. 350 tys. euro

    Daniel Pliński (Jastrzębski Węgiel) - 70 tys. dolarów za sezon, w Rosji zarabiałby ok. 130 tys. dolarów

    Mariusz Wlazły (Skra BOT Bełchatów) - 200 tys. dolarów, w Rosji jego zarobki wzrosłyby do ok. 250 tys. euro za sezon

    Michał Winiarski (Itas Diatec Trentino) - 180 tys. euro, w Rosji zarabiałby 300 tys. euro za sezon

    Łukasz Kadziewicz (Jastrzębski Węgiel) - 120 tys. dolarów, w Rosji zarabiałby około 200 tysięcy dolarów

    Paweł Zagumny (PZU AZS Olsztyn) - 200 tys. dolarów za sezon, w Rosji zarabiałby 200 tys. euro

Strona 13 z 44 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •