Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Wątek: Aresztowanie Marcina B. Zawodnika Kolejarza Rawicz

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    28-06-2006
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Aresztowanie Marcina B. Zawodnika Kolejarza Rawicz

    Marcin B. urodził się 4 listopada 1984 roku. Licencję żużlową uzyskał w 2001 roku w barwach Unii Leszno. Kolejarz jest jego trzecim z karierze klubem żużlowym. Wcześniej reprezentował Unię Leszno i Start Gniezno lecz tam miał problemy z przebiciem się do podstawowego składu. Sezon 2005 był dla niego przełomowy. Został bezpłatnie wypożyczony z Unii Leszno, jego macierzystego klubu właśnie do Rawicza. Debiut zaliczył w wyjazdowym spotkaniu z Towarzystwem Żużlowym Łódź zdobywając 2 punkty w dwóch biegach. W następnym meczach Marcin radził sobie coraz lepiej. Najlepszym jego występem był mecz, w którym Kolejarz podejmował na własnym torze TŻ Łódź. Marcin zdobył wówczas 9 punktów w czterech startach. Najgorszym jego występem był natomiast mecz wyjazdowy z Ukrainą Równe gdzie zdobył zaledwie 4 punkty w sześciu występach. Warto dodać, że pod koniec sezonu Marcin borykał się z poważnymi problemami sprzętowymi. Gdyby nie one na pewno jego zdobycze punktowe w końcówce sezonu były by bardziej okazałe. Ostatecznie Bzdęga wystąpił w ośmiu spotkaniach zdobywając w nich 44 punkty i 8 bonusów. Legitymuje się średnią biegową 1,444 oraz meczową 6,50 punktu. Warto dodać, iż Marcin związał się z rawickim klubem na okres 3 lat, a więc będzie reprezentował nasz klub aż do 2008 roku. [b]Informaje uzyskane ze strony kolejarza rawicz[i][i]

    Zawodnik Kolejarza Rawicz, wychowanek Unii Leszno - Marcin B. został dzisiaj skazany przez Sąd Rejonowy w Lesznie na rok i osiem miesięcy bezwzględnego więzienia. Żużlowiec został ukarany za serię włamań do samochodów w Lesznie.

    Dzisiejszy proces odbył się po raz drugi, gdyż na pierwszym ustalonym przez sąd terminie żużlowiec się nie pojawił, gdyż - jak tłumaczył - zaspał. Prokurator oskarżył Marcina B. o to, że w okresie od listopada 2005 do stycznia 2006 wraz z kolegami włamał się do 16 samochodów kradnąc z nich wartościowe przedmioty, głównie radioodtwarzacze. Sąd zaproponował zawodnikowi dobrowolne poddanie się karze. Z opcji tej skorzystali wcześniej koledzy żużlowca, którzy dostali kary w zawieszeniu. Marcin B. przystał na propozycję sądu i także zaproponował karę w zawieszeniu. Sąd nie mógł jednak zawiesić wykonania wyroku, gdyż Marcin B. jest recydywistą. Po namyśle wychowanek Unii zgodził się na propozycję sądu - rok i osiem miesięcy więzienia, a także wymóg zapłacenia odszkodowań właścicielom samochodów


    A to są informacje ze strony sportowefakty.pl

    Niestety jest to bardzo przykre ale mam nadzieje że nie skończy się to samobójstwem, może wyjdzie jeszcze na prostą.



  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,256
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 127 w 73 postach
    To się chłop doigrał. A miał nauczkę jak mu zawiasy dali. Widać nie zrozumiał. :(

  3. Powrót do góry    #3
    Zbanowany
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    356
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    TO JEST KRONIKA KRYMINALNA CZY SPORT?

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    14-03-2003
    Postów
    191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja mam pytanie ?
    Czy Marcin.B jest spokrewniony z byłym zawodnikiem Unii jeżdzącym w latach 80 ?

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    28-06-2006
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    TO JEST KRONIKA KRYMINALNA CZY SPORT?
    Szczerze mówiąc sam nie wiem ale niestety to 2 zawodnik który poszedł do więziania z klubu Leszna mianowicie chodzi o żużlowca Firleja, nie dość że dobrze płacili w klubie to jeszcze kradł naprawde miał nie równo pod sufitem !!!

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety jest to bardzo przykre ale mam nadzieje że nie skończy się to samobójstwem, może wyjdzie jeszcze na prostą.
    Czym ??!!?? Samobójstwem ? W Polsce siedzi ponad 80 tysięcy ludzi i jakoś masowo nie kończą ze swoim życiem.

    Ludzie - zamknijmy ten temat i nie rozsławiajmy przestępcy. Zreszta to forum sportowe a nie penitencjarne.

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec Awatar madar
    Dołączył
    05-10-2003
    Postów
    1,224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [i]Marcin B. urodził się 4 listopada 1984 roku...

    Bzdęga wystąpił w ośmiu spotkaniach...
    no i po zawodach ;)

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2005
    Postów
    271
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja mam pytanie ?
    Czy Marcin.B jest spokrewniony z byłym zawodnikiem Unii jeżdzącym w latach 80 ?
    tak to jego Ojciec.

    ehh a rozmawiałem z nim w sobote i był swiadomy tego co zrobił i chce poniesc tego kare...

    bolek 3majj sie ;)

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    28-06-2006
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bzdęga wystąpił w ośmiu spotkaniach...[/quote]

    no i po zawodach ;)[/quote]
    Racja niestety za długo to sobie nie pojeździł :(

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    A myślałem, że radia kradną biedni chłopcy w wieku lat 15-stu.

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    28-06-2006
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A myślałem, że radia kradną biedni chłopcy w wieku lat 15-stu.
    Widocznie dobrze zapowiadający się żużlowcy także. Jest to smutne lecz cóż można zrobić :(

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    dajcie se spokoj, nie ma o czym tu dyskutowac

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-02-2004
    Postów
    1,498
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szczerze mówiąc sam nie wiem ale niestety to 2 zawodnik który poszedł do więziania z klubu Leszna mianowicie chodzi o żużlowca Firleja
    Firleja to widzialem wczoraj na IMP w Rawiczu, jego proces sie bodajze dopiero rozpoczął

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    29-12-2005
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zapomniales wspomniec ze marcin.b jezdzil w wandzie i ten sezon byl przelomowy, potem zostal wyporzyczony do kolejarza, a marcin zapomniale oddac wandzie...motoru:P...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •