Pokaż wyniki od 1 do 41 z 41

Wątek: Kolejarz Rawicz - Sezon 2006/Mikołajczak na dwa lata!

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach

    Kolejarz Rawicz - Sezon 2006/Mikołajczak na dwa lata!

    No wlasnie...

    Takiego tematu nie bylo, ale juz jest ;) Zawsze podpisywalismy konrtakty badzo pozno, a w polowie grudnia bylo juz polowe skladu i z tego sie bardzo ciesze :) Do tego dokoptowac jakiegos solidnego juniora zza granicy i dwoch seniorow do podstawowego skladu i mysle, ze mozemy jechac... Jak na te finanse jakimi dysponuje nasz klub smiem twierdzic, iz bedziemy mieli dobra druzyne. Ja bym zbytnich celi nie stawial, dojechac do konca z uniesiona glowa - jak tak bedzie, to bedzie dobrze :)

    Przyznam, ze ciesze sie, ze beda derby Rawicz-Poznań... Wiem, ze bedzie mi dane ogladac przynajmniej jeden mecz tych druzyn, zobaczymy, czy obejze drugi :) Sklad oprocz nas montuj juz takze Opole i Wegrzy podali juz caly... Mysle, ze II liga bedzie wyrownana, a sam Kolejarz mimo wszystko bedzie wszystkich loic :D :P <joke>


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czuje, ze w tym roku bedzie super i nikt nam nie podskoczy.

    Kolejarz Rawicz powinien ta lige wygrac!!
    I tak tez sie stanie

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kolejarz Rawicz 2006 - sklad marzenie

    1. Mikolajczak
    2. Schultz
    3. Dym
    4. Zieja
    5. Howe
    6. Junior zagraniczny
    7. II Junior zabraniczny
    8. Bzdega

    A w obwodzie pozostaja jeszcze Kolenko i Hauzinger

    Takim skladem awans na 100%

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2005
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kolejarz Rawicz 2006 - sklad marzenie

    1. Mikolajczak
    2. Schultz
    3. Dym
    4. Zieja
    5. Howe
    6. Junior zagraniczny
    7. II Junior zabraniczny
    8. Bzdega

    A w obwodzie pozostaja jeszcze Kolenko i Hauzinger

    Takim skladem awans na 100%
    czego wam serdecznie życzę, ale serce i rozum mówi mi: PSŻ Poznań

    zdrowych, wesołych i szczęśliwego.....

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    No i jest junior... Veroslav Kollert...

    Mysle, iz ten Czech podola wyzywaniu i bedzie dzielnie walczyl z innymi II-ligowymi juniorami... W Czechach radzi sobie calkiem, calkiem, ma juz kilka sukcesow... Na dzien dzisiejszy to bedzie on jezdzil razem z Krzyskiem Nowackim, ktory juz przed rokiem mial kilka przeblyskow... Czego jak, czego, ale Nowackiego ambicji odmowic nie mozna... Walczy do upadlego;)

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2005
    Postów
    271
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czego jak, czego, ale Nowackiego ambicji odmowic nie mozna... Walczy do upadlego
    z motorem :P :P :P wczoraj był gwiazdor moze jakis silniczek mu wpad :D , na powaznie chlopak ma ambicje ... gdyby miał troszke lepszy sprzecik :)

    zdrowych wesołych...

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    417
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    do "upadlego" jak sie walczy pokazal w Bydgoszczy bodajze dwa lata temu ,zycze Rawiczowi chocby dwoch niezlych Polakow i moze wtedy bedzie mozna przyjechac obejrzec mecz "naszych" -druga lige wygra zapewne Darkness z "swoimi "-Kolejarz w barazach

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Ja tam sie zadnej ekipy darknessa nie boje ;p mozemy walczyc :) Wierze, iz u nas mimo wszystko, bedziemy mieli spore szanse na wygranie... "Szkoda", ze Andrzej Huszcza i Adam Skornicki znaja wysmienice rawicki tor, ale bedzie trzeba cos pomyslec :) Prponuje jeszcze troszke poczekac i sklad Kolejarza bedzie gotowy :d

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    26-12-2005
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Awans pewny, z takim składem to będzie niezły wypasik i przede wszystkim nie mamy miejsca dla emerytów sportowych.

    1. Mikołajczak
    2. Schultz/Kolenko
    3. Zieja
    4. Hauzinger
    5. Dym
    6. Kollert
    7. Nowacki/Stichauer?/Galliani?

    Pierwsza liga nasza!!!

    Pozdro dla wszystkich kibiców zużla, stop wariatom stadionowym!!

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Awans pewny, z takim składem to będzie niezły wypasik i przede wszystkim nie mamy miejsca dla emerytów sportowych.

    1. Mikołajczak
    2. Schultz/Kolenko
    3. Zieja
    4. Hauzinger
    5. Dym
    6. Kollert
    7. Nowacki/Stichauer?/Galliani?

    Pierwsza liga nasza!!!

    Pozdro dla wszystkich kibiców zużla, stop wariatom stadionowym!!
    Bez jaj z tym awansem :) Jak narazie to z tego skladu macie tylko 3 zawodnikow. Skladow nie skompletowalo jeszcze Opole i Poznan a juz mozna powiedziec, ze beda mocniejsi od Kolejarza - na pewno Poznan! Zespoly zza granicy tez nie spia. Uwolnienie rynku obcokrajowcow moze doprowadzic do tego, ze w II lidze startowac bedzie wielu doswiadczonych Polakow, a co za tym idzie poziom rozgrywek moze byc bardzo wysoki, wiec raczej teraz nie mozna mowic o awansie. W tym sezonie Wlokniarz mial zloto zdobyc, Zielonka miala walczyc o medale, a takze Rawicz mial o awans jechac. Jak narazie nie mozna jeszcze mowic o jakis szansach, a tym bardziej o awansie Rawicza :D Ja zycze jednak druzynie Niedzwiadkow jak najlepiej.

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    3. Zieja
    Andrzej Zieja? A on czasem nie siedział w pace i przez ostatnie 3 sezony w ogole nie smigal na zuzlu?

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    3. Zieja
    Andrzej Zieja? A on czasem nie siedział w pace i przez ostatnie 3 sezony w ogole nie smigal na zuzlu?
    Siedzial :P

    Nie wiem czy przypadkiem nie w Rawiczu :D

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie siedzial!!!!
    Jak nie wiecie to nie piszcie bzdur!!!!!!!

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bez jaj z tym awansem :) Jak narazie to z tego skladu macie tylko 3 zawodnikow. Skladow nie skompletowalo jeszcze Opole i Poznan a juz mozna powiedziec, ze beda mocniejsi od Kolejarza - na pewno Poznan! Zespoly zza granicy tez nie spia. Uwolnienie rynku obcokrajowcow moze doprowadzic do tego, ze w II lidze startowac bedzie wielu doswiadczonych Polakow, a co za tym idzie poziom rozgrywek moze byc bardzo wysoki, wiec raczej teraz nie mozna mowic o awansie. W tym sezonie Wlokniarz mial zloto zdobyc, Zielonka miala walczyc o medale, a takze Rawicz mial o awans jechac. Jak narazie nie mozna jeszcze mowic o jakis szansach, a tym bardziej o awansie Rawicza :D Ja zycze jednak druzynie Niedzwiadkow jak najlepiej.

    No wlasnie bez jaj.
    Sam piszesz, ze wlkokniarz mial miec awans a nie mial, ze .......
    przeciez Huszcza i Dudek z roku na rok nie beda lepiej jezdzic tylko gorzej.
    nie tweirdze, ze Poznan jest slaby. Wrecz przeciwnie sa silni. Ale nie mozna stweirdzic, ze rawicz nie ma szans w konfrontacji z nimi.
    dla mnie kolenko, schultz rowniez beda wymagajacymi przeciwnikami.
    smialo mozna powiedziec, ze sa dwie rowne i silne druzyny
    rawicz i poznan

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kolego:)
    Huszcza w zeszłym sezonie ścigał się w e-lidze.Moze nie błyszczał ale napewno stac go było na zwycięstwo z wieloma tuzami najwyzszej ligi.
    Skórnicki troszke gorzej ale weźmy pod uwage ze teraz będzie im o wiele wiele wiele łatwiej...
    Dudek 4 średnia w II lidze.
    Dobra są w zaawansowanym wieku,ale przecież niezaczną jezdzic jak łamagi z roku na rok.
    Dla mnie w tej chwili niema równorzędnego przeciwnika dla Psż.(choc niezakonczył budowania składu)
    Z całym szacunkiem ale to co kontraktuje Kolejarz może wypalic a moze i nie.To bardzo młodzi zawodnicy...
    A poza tym niewiadomo czy starczy funduszy na cały sezon...
    Poznań narazie ma solidnych zawodników a do tego jakies zaplecze finansowe...
    " In and Out of Love "

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    305
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poznań narazie ma solidnych zawodników a do tego jakies zaplecze finansowe...
    Poznan ma zaplecze finansowe ktorego Rawicz nie ma i jezeli w ktoryms momencie beda sie decydowac losy awansu to Rawicz siadzie przez brak wystarczajacej kasy

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Poznan ma zaplecze finansowe ktorego Rawicz nie ma i jezeli w ktoryms momencie beda sie decydowac losy awansu to Rawicz siadzie przez brak wystarczajacej kasy
    No Popatrz jak wszystko wiesz :)
    Jaki Rawicz zaplanowal budzet ?? :)

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    305
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jaki Rawicz zaplanowal budzet ?? :)
    wiedziec mi nie trzeba, bo mam tylko nadzieje, ze nie tak opracowany jak Wanda rok i dwa lata temu
    a jak spojrzec po latach poprzednich to 200 tys chyba Rawicz nie wydoi choc planowac to se moze i z 500 tys
    ja tam Rawiczowi dobrze zycze, zeby nie bylo, ale lubie realnie popatrzec jak sie rzeczy maja

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zybsson nie unoś się:)
    Ja też życzę Rawiczowi jak najlepiej,zresztą tak jak każdemu klubowi żuzlowemu w Polsce...
    Poprostu Rawicz z roku na rok jakos to ciągnie,jest coraz ciężej.Nic dziwnego skoro Rawicz to względnie małe miasto a na żużel przychodzi do 2-3 tys ludzi i więcej raczej sie nieda wyscinąc...Co innego 800 tysięczna stolica Wielkopolski.Poznan wystartował od nowa.Z wielkimi ambicjami i z wielką motywacją.Przytoczysz przykład Wawy.I szczerze mówiąc niewiem jaki dac kontargument?Wydaje się ze działacze Poznańscy wiedzą co i jak:)
    Jak narazie Psż zakontraktował 3 dobrych zawodników którzy jesli zejdą ponizej 9-11 ptk w II lidze to będzie wielka niespodzianka in minus.No i finanse.jesli mnie pamięc niemyli to gdzies czytałem o domkniętym budżecie.
    U was natomiast przeciwnie.Schultz,Hauzinger czy Kolenko zdobywając 10 ptk bardzo mile zaskoczą,jesli będa robic po 5-7 ptk...to co?No nic.Żadna niespodzianka.
    Z drugiej strony niezakonczyliscie jeszcze budowy zespołu.
    Byc może zbyt szybko rokujemy Rawiczowi przegranie walki o awans,może wkrótce jakis sponsor się pojawi?Oby:)
    Powodzenia!!


    " In and Out of Love "

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Panowie... :)

    Nie porownuje obu skladow poki co, ale zairytowal mnie wpis dotyczacy, ze my wysiadziemy z siankiem, a Poznan - nie... Mam nadzieje, ze mnie rozumiecie :)

    Nic dziwnego skoro Rawicz to względnie małe miasto a na żużel przychodzi do 2-3 tys ludzi i więcej raczej sie nieda wyscinąc...
    Chciales Lexy napisac 300-500 :)

    Ja sie nie unosze;) Patrze tez realnie... Bron Boze, ale na pewno nie mowie, ze Rawicz jest faworytem, bo poki co tak nie jest...

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    2/3 tysiace?? Z tego co ja widzę po danych zamieszczonych w Świecie Żużla sezon 2005, to maksymalna frekwencja w Rawiczu to był tysiąc widzów na meczu z Polonią Piła.

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    2/3 tysiace?? Z tego co ja widzę po danych zamieszczonych w Świecie Żużla sezon 2005, to maksymalna frekwencja w Rawiczu to był tysiąc widzów na meczu z Polonią Piła.
    No wlasnie... Na nasz stadion przychodzi na mecze ligowo ok. 500 osob i to jest bardzo przykre... Niestety, niektorzy wola ogladac to co jest na Polsacie Sport, do tego transmisja internetowa... Wiekszosc kibicow w Rawiczu to ludzie starsi, az srtach pomyslec, co bedzie dalej. jak oni przestana przychodzic... Idac po rawickim stadionie widac caly czas te same twarze... Kazdy praktycznie kazdego zna i tak to juz u nas jest... Marzy mi sie, by wrocily czasy kiedy na mecze w Rawiczu przychodzilo po kilka tysiecy osob - dwa, trzy, cztery :) Pieknie bylo wtedy... Lecz mam nadzieje, ze jeszcze kieds tak bedzie... Tym najwierniejszym kibicom nalezy sie zuzel na wyzszym - niz II liga - poziiomie :)

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2009
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wydaje mi się ,że wielkim "pechem" Rawicza jest to,że jest małym miastem i leży bardzo blisko Leszna,gdzie żużel na wysokim poziomie jest od niepamiętnych czasów.To powoduje,że żaden poważny sponsor się raczej nie pojawi,bo medialnie na tym niewiele zyska.Podobna sytuacja jest we Wronkach,gdzie Amica łączy się z Lechem.Tam na mecze przychodziło po około 1000 widzów.Dla miejscowych kibiców przychodzących przez dziesięc lat na stadion to mała tragedia,ale w dzisiejszym świecie nikogo to nie obchodzi.Był klub-nie ma klubu.Nikomu w Rawiczu tego oczywiście nie życzę.
    Swoją drogą ciekawi mnie,czy w czasie przekształcenia Unii Leszno w spółkę akcyjną zawarto jakieś zastrzeżenie odnośnie miejsca rozgrywania meczy i siedzibie spółki.Mam nadzieję,że tak bo inaczej może się okazać za ileś lat,że jakiś nowy właściciel zapragnie mieć drużynę na drugim końcu Polski.

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik Awatar marc_ins83
    Dołączył
    02-09-2005
    Postów
    210
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2005
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Życzę Rawiczowi, żeby pan Zieja nie robił takich "fochów" jak w Gnieźnie. No i mam nadzieję, że zakupił w koncu nowy niebieski pokrowiec na kask :)

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Życzę Rawiczowi, żeby pan Zieja nie robił takich "fochów" jak w Gnieźnie. No i mam nadzieję, że zakupił w koncu nowy niebieski pokrowiec na kask :)
    o te fochy sie nie boj...

    Andrzej tam nie chcial jezdzic... Chcial zostac w Rawiczu, ale my nie mielismy siana na wykuoienie go z Wroclawia, a Gniezno mialo, a Andrzej odstawil popeline tam i dobrze :) Na meczu w Rawiczu pokazal jak sie jezdzi i byl najlepszy sposrod gwiazd typu Jablonski (sic!)....

    Ciesze sie, ze Andrzej bedzie u nas jezdzic... Wierze, ze sie odbuduje i powtorzy sezon z 2002 roku z I ligi :)

    To nie koniec niespodzianek na najblizszy czas w Rawiczu :)

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2005
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    a Andrzej odstawil popeline tam i dobrze
    dobrze?!!!! przecież w Gnieźnie też są kibice, kibicujący swojej drużynie, często niezorientowani w kuluarowych rozgrywkach. Andrzej był składową tej drużyny. Po co tam poszedł? Roboty przymusowe?? Kasa?! Przez takie postawy niewtajemniczony kibic odwraca sie od żuzla. Dał ciała i tyle...

  28. Powrót do góry    #28
    Początkujący
    Dołączył
    26-12-2005
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jest taka prosta zasada: Z niewolnika nie zrobisz zawodnika. Fakt, że dał ciała, bo kibicom nie odstawia sie takiej maniany, ale zwróć uwagę na to jaka była atmosfera w większości klubów w posiadaniu bądź pod patronatem J. A. Grajewskiego. Nie znam szczegółów tych ceregieli więc nie komentuje szerzej...
    Osobiście bardzo się cieszę, że Andrzej wrócił do Kolejarza i mam nadzieję, że odzyska dawna formę, wtedy zamkną się usta wszystkich sceptyków...

    WELCOME HOME ANDRZEJ

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2005
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jest taka prosta zasada: Z niewolnika nie zrobisz zawodnika. Fakt, że dał ciała, bo kibicom nie odstawia sie takiej maniany, ale zwróć uwagę na to jaka była atmosfera w większości klubów w posiadaniu bądź pod patronatem J. A. Grajewskiego. Nie znam szczegółów tych ceregieli więc nie komentuje szerzej...
    Osobiście bardzo się cieszę, że Andrzej wrócił do Kolejarza i mam nadzieję, że odzyska dawna formę, wtedy zamkną się usta wszystkich sceptyków...

    WELCOME HOME ANDRZEJ
    no własnie o to mi chodzi - czemu stał się niewolnikiem?!!! Musiał (?), czy sam chciał - nie rozumiem.... a kibic przychodzi, widzi i.... się odwraca..

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    305
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Andrzej Zieja wzmacnia Rawicz!
    Józef Jarmuła na tor!
    Dariusz Stenka mistrzem świata!

    folklor, po prostu zwykly zuzlowy folklor
    no comment

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    dobrze?!!!! przecież w Gnieźnie też są kibice, kibicujący swojej drużynie, często niezorientowani w kuluarowych rozgrywkach. Andrzej był składową tej drużyny. Po co tam poszedł? Roboty przymusowe?? Kasa?! Przez takie postawy niewtajemniczony kibic odwraca sie od żuzla. Dał ciała i tyle...
    Wiem, ze sa kibice, ale na chamca nikt nie chce jezdzic... Andrzej pokazal w tym sezonie jak sie jezdzi... Przyjechal do Rawicza i na 12 punktow zrobil 10 :)

    no własnie o to mi chodzi - czemu stał się niewolnikiem?!!! Musiał (?), czy sam chciał - nie rozumiem.... a kibic przychodzi, widzi i.... się odwraca..
    Gdzies kontrakt musial podpisac, bo nie chcial siedziec i nic nie robic... A, ze tylko Gniezno dalo 60 tysiecy, to poszedl tam... Moze chcial jezdzic lepiej, ale jak zobaczyl towarzystwo typu Jabłoński to mu sie odechcialo... Ja mu sie nie dziwie.... Andrzeja bardzo cenie jako zuzlowca z 2002 roku... Byl wtedy jednym z najlepszych zuzlowcow I ligi...

    Nie licze, ze Andrzej bedzie tak jezdzil jak wtedy, ale mam nadzieje, ze bedzie solidnym zuzlowcem w Rawiczu... To zaden folklor, to sport... Andrzej bedzie mial w przyszlrym roku zaledwie 26 lat i jescze wszystko przed nim, w przeciwienstwie do wiekszosci zuzlowcow II ligi...

    P.S Ale mldosi jeszcze tez beda ;) :D

  32. Powrót do góry    #32
    Początkujący
    Dołączył
    26-12-2005
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kolejarz zatrudnił juniora z Danii, siedemnastoletniego Jonasa Rauna. Andrzej to nie folklor lecz wojownik. Takie suche gadki zostawcie sobie do meczu w Rawiczu.

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    305
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chcialem uzupelnic swoja wypowedz co do Zieji i sciagnac te prognozy co do jego postawy na ziemie, bo chyba zapomnielismy tu wszyscy dodac dlaczego ten niezly w 2002 roku zawodnik mial tak dluga przerwe.
    Sportowcem trzeba chciec byc a przede wszystkim umiec byc - to tyle w sprawie A.Z.

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    chcialem uzupelnic swoja wypowedz co do Zieji i sciagnac te prognozy co do jego postawy na ziemie, bo chyba zapomnielismy tu wszyscy dodac dlaczego ten niezly w 2002 roku zawodnik mial tak dluga przerwe.
    Sportowcem trzeba chciec byc a przede wszystkim umiec byc - to tyle w sprawie A.Z.
    Zobaczymy w sezonie jak Andrzej bedzie jezdzil :)

    A dzisiaj kolejny mlody zuzlowiec... Casper Wortmann - 88 rocznik... Duzy talent :)

    Ciesze sie, ze w Rawiczu podpisuja mlodzi zuzlowcy, poniewaz tacy sa podatni na postepy... Jazda mlodego zuzlowca znacznie bardziej cieszy niz takiego starego:) Ile bedzie punktow robil? Jesli wspolnie z drugim jumniorem zrobia ok 9-11, to bedzie superancko :)

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście

    Zybi

    Stary, powiedz mi jak to jest... Czy w Rawiczu macie samych obcokrajowcow, bo Polacy nie chca jezdzic, czy macie takie budzet, ze PSŻ moze juz nie startowac, bo nie bedzie o co??;);)
    Przyznam, ze ilosc tych "zagramanicznych" nazwisk robi wrazenie, ale zadne z nich bardzo znane nie jest...Ale rozumiem - chcecie wyszkolic kadre na przyszle lata - w koncu beda mieli sie od kogo uczyc...np. Sqra:P:P:P
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Stary, powiedz mi jak to jest... Czy w Rawiczu macie samych obcokrajowcow, bo Polacy nie chca jezdzic, czy macie takie budzet, ze PSŻ moze juz nie startowac, bo nie bedzie o co??;);)
    Obcokrajowcy na dzien dobry :)
    Kontrakty z Polskimi zuzlowcami tez beda :) Nie martw sie Stamperq ;) :) A budzet... Zapewne czytasz SF (;)) wiec wiesz jaki mielismy i innego nie bedziemy mieli :)

    Przyznam, ze ilosc tych "zagramanicznych" nazwisk robi wrazenie, ale zadne z nich bardzo znane nie jest...Ale rozumiem - chcecie wyszkolic kadre na przyszle lata - w koncu beda mieli sie od kogo uczyc...np. Sqra:P:P:P
    Na innych nas nie stac... Po tych zuzlowcach co mamy mozna sie spodziewac i duzo i malo... Tak wiec, jesli taki Schultz i Hauzinger zrobia po 10 punktow to bedzie naprawde wielka radosc :) Bynajmniej moja... Tacy zuzlowcy, z jakimi podpisalismy korntaktami sa dla nas szansa... Jestem przekonany, ze oni beda wyjezdzac na proby toru, czego nie robily krajowe "asy", ktore potrafia tylko narzekac... Biorac pod uwage, ze Wortmann to duzy talent i podpisal kontrakt na dwa lata, to w sezonie 2007 moze odgywac pierwsze skrzypce...

    Na pewno nie mamy tyle sianka, by podpisac umowy z Huszcza, Skora, czy Dudkiem, ale podpisalismy z innymi... Kto jest lepszy? Okaze sie w sezonie... Pod osemeczke Marcina Bzdege, do podstawowego skladu Mikolaj, jeszcze jakis seniorek i mozemy jezdzic...

    Na naszym forum ktos Darkowi Cieslakowi powiedzial, ze jak tak dalej bedzie z nieznanymi obcymi podpisywac, to sie obudzi z reka w nocniku... Darek doskonale odpowiedzial - lepiej sie obudzic z reka w nocniku, niz z olbrzymimi dlugami... Ostatnio np. w TZ wyrczytalem, ze TŻ Lodz wisi Zywertowskiego 25 tysiecy... Chcialbym tu zauwazyc, iz Kolejarz nie mial po sezonie takiego dlugi w stosunku do WSZSTKICH zuzlowcow... Fakt fakte, ze koncowy wynik byl bardzo slaby, ale jak sie okazalo wiecej z Rawicza nie dalo sie juz wyciagnac...

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2005
    Postów
    350
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 5 razy w 1 poście
    No no jak widzę Rawicz zbiera kolekcję juniorków z zagranicy. Ostatnio doszli Casper Wortmann (Dania) i Hyenk Sitchauer (Czechy) do wcześniej zakontraktowanych V.Kollerta i J.Rauna. Zobaczymy czy będą oni w stanie zabrać miejsce polskim juniorom tego zespołu, czyli Nowackiemu, Sikorze i Kędziorze. A może któryś pójdzie na wypożyczenie?
    Swoją drogą ciekawa jest polityka klubu rawickiego, bo na froncie drugiej ligi żaden klub nie poważył się na razie o takie rozbudowanie zaplecza juniorskiego.
    Cóż wszystko się okaże w czasie sezonu i po nim czy były to dobre posunięcia, choć na pewno niektórzy z pozyskanych juniorów są perspektywiczni.

    Pozdrowienia dla kibiców z Rawicza:)

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    No i jest Robert... Ba, nawet na dwa lata... Jak na moje, super... Mikolajczak ostatni sezon mial bardzo dobry i wierze, ze przyszly bedzie mial lepsze... Zeby przede wszystkim ominal go pech, ktory nekal Roberta w minionym roku...

    Na dwa lata jest Robert, jest Andrzej Zieja i Caper Wortman i przez to jest juz trzech zuzlowcow na sezon 2007, co bardzo dobrze rokuje... Mysle, ze po zakonrtaktowaniu Roberta nasza sila znacznie wzrosla i bedzie rosnac jeszcze... W gronie faworytow jest Opole, jest Poznan, ok - nieneguje... Ale z roznych przykladow wiem, ze lepiej sie atakuje. Tak troche z cienia :)

    Come in, come in :d

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2009
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ej Kolejorze co stało się z Wasą stroną internetową?

    Zapomnieliście zapłacić jakiegoś rachunku :(
    Mam nadzieję,że klub nadal istnieje i mecze z PSŻ się odbędą :D

  40. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    spokojnie...

    Strona ruszy na dniach... byc moze jutro...

    ps. klub ma sie dobrze :D

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •