Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 181 do 196 z 196

Wątek: Ekstraliga 2006

  1. Powrót do góry    #181
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2005
    Postów
    124
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    pewnie nikogo to nie interesuje :D ale jak jeszcze raz przeczytam ze kolodziej tylko u siebie umie jezdzic to puszcze pawia, gdzie te specjalistki byly miedzy innymi podczas finalu DPS w 2004 roku ??? o inne zawody nie pytam bo jak ktos nie jest kibicem unii to ma prawo nie widziec wielu zawodow z udzialem jaskolek, ale chociaz ten zakichany final powinen zostawic u was jakikolwiek slad. jedzie chlopak po raz pierwszy w zyciu na taka wazna impreze i to w sytuacji gdy sie "elyta" polskiego zuzla na kadre wypiela, na obcym dla siebie torze walczy jak rowny z rownym z najlepszymi zawodnikami na swiecie (i tu nie powiecie ze to liga i ze oni sobie odpuszczali) konczy impreze jako drugi najlepszy po Tomku Gollobie Polak a tu sie gawiedz zlatuje i o finale imp pierdzieli. draaaaaaaaamat
    po Miskowiaku tez tak jechaliscie jak final imsj na przygotowanym pod siebie torze (i losowaniu ;p) wygral ?

  2. Powrót do góry    #182
    Użytkownik
    Dołączył
    01-01-2004
    Postów
    466
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do KillKili
    1.Nie przecze, że Janusz miał dobry sezon. Jeżeli choć trochę znasz się na żużlu to pewnie orientujesz się, że zdobycze w wieku juniorskim nie mają przełożenia na starty w seniorach(najlepszy przykład to Dawid Kujawa).
    2.Zdobycie IMP na swoim torze dla mnie osobiście to nie jest wielka sztuka(znajomość toru, swoja publiczność, przychylny toromistrz). Dla mnie małe znaczenie ma IMP Kołodzieja 2005 i Walaska 2004. Za to np Holta IMP 2003 zdobyty w Bydgoszczy to to jest osiągnięcie.
    3.Prawdziwą weryfikacją umiejętności byłyby zawody na neutralnym torze(tak jak pisałem z niższej ligi). Zawodnicy z najwyższej półki startowali tam sporadycznie, a jeżeli trafiłby się jakiś zawodnik gospodarzy to dzięki znajomości toru mógłby nawiązać walkę z najlepszymi.Poza tym co to byłaby za promocja speedwaya w mniejszych ośrodkach-może by coś się tam ruszyło.

    Pozdrowionka
    MICHCIO13!
    Jeśli liczba w Twoim nick'u oznacza Twój wiek, to ci wybaczam i jeszcze raz spróbuję Ci wytłumaczyć: Janusz Kołodziej w zawodach o tytuł IMP 2005 WYGRAŁ WSZYSTKIE 13 biegów rozegrane na TRZECH RÓŻNYCH TORACH w trzech różnych terminach, co oznacza, że nie pokonał go w całych tych rozgrywkach ANI JEDEN ZAWODNIK - zarówno na torze Unii, jak i na obu innych torach (tak jak chciałeś - słabszych rywali: Krosna i Ostrowa). Według Twojego rozumowania, to albo powinien odmówić udziału w finale (bo co to za finał u siebie!), albo powinien wszystkich zdublować, ale i tak znajdą się łosie, co powiedzą, że zdublować u siebie, to nie jest sztuka:)

  3. Powrót do góry    #183
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2005
    Postów
    1,126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wczoraj wieczorem siadłem sobie i zacząłem się zastanawiać nad pewną sprawą, a mianowicie jaka drużyna ma jakich sponsorów, a więc który klub powinien bez problemu uzyskać licencję na przyszły sezon 2007, gdyż nie będzie miał zaległosci finansowych względem zawodników lub ZUS-u. Niestety nie znam dokładnie sytuacji ze sponsoringiem we wszystkich ekstraligowych klubach, dlatego też poruszam ten temat i ewentualnie zorientowanych proszę o zabranie głosu. Zacznę od swojego klubu, gdyż tutaj sprawy są dla mnie najpewniejsze:

    WTS WROCŁAW
    sponsorzy główni: Atlas, PeniGra
    sponsorzy dodatkowi: Piast, Dominet Bank(?)
    Mniejszych firm typy Germaz, Solpol itd. nie wymieniam, gdyż poprostu nie mam pojęcia, w jakim stopniu firmy te wspierają wrocławski żuzel. Dwójka podstawowych sponsorów to raczej gwarancja płynności finansowej w klubie. Do tego dochodzą jeszcze wpływy z biletów, które miejmy nadzieję będą większe niż w ostatnim roku.
    Nie biorę oczywiście pod uwagę indywidualnych sponsorów poszczególnych zawodników, zwyczajnie niesposób rozpoznać tą sprawę lub brak na to czasu. Nie jestem pewnie, ale byśmoże w tym roku wrocławski klub dysponuje najwyższym budżetem w historii (to tylko przypuszczenia);)

    WŁÓKNIARZ
    sponsor: Złomrex
    sponsorzy dodatkowi: ?
    + pieniądze z biletów

    UNIA TARNÓW
    sponsor: ?
    sponsorzy dodatkowi: Rafineria Trzebinia
    Tutaj sytuacja jest bardzo niejasna, jak narazie wiadomo tylko o Trzebini, która podobno obcieła znacznie pieniądze dla tarnowskiego żużla. Od paru dobrych lat z Tarnowem zawsze były Zakłady Azotowe, ale czy ci dwaj sponsorzy są w stanie opłacić zawodników pokroju Rickardssona, Nichollsa, Gollobów lub Kołodzieja? Wydaje mi się, że nie, dlatego pytanie do tarnowian, czy znają już jakiś dodatkowych sponsorów, choćby nieoficjalnie.

    KS TORUŃ
    sponsor: Adriana
    sponsorzy dodatkowi: ?
    W toruniu ostatnio głośno jest o jakiejś angielskij firmie, która chce wzamian za grunty, na których znajduje się stadion wybudować nowy obiekt oraz dodatkowo przez 5 lat wspierać toruński żużel. Jednak to chyba nie plan na ten rok. Patrząc na wyrównany skład torunian, jednak bez takich zawodników jak Rickardsson, kasujących ponad mlion za sezon doszedłem do wniosku, że w Toruniu licencja na sezon 2007 będzie tylko formalnością.

    UNIA LESZNO:
    sponsor: Agromix
    sponsorzy dodatkowi: Duda, Lira itd.
    W Lesznie wszyscy mogą spać spokojnie, po zmianie prezesa kłopotów z pieniędzmi być nie powinno.

    STAL RZESZÓW:
    sponsor: Marma Polskie Folie
    sponsor dodatkowy: Rafineria Jasło(?)
    Tutaj sytuacja wydaje się być zbliżona do tej w Lesznie. Dodatkowo bedziemy pewnie oglądać sytuację podobną jak w Tarnowie od 2 lat, a więc pełne trybuny, za względu na tęsknotę ludzi za e-ligą.

    POLONIA BYDGOSZCZ
    sponsor: Budlex, Kujawiak
    sponsorzy dodatkowi: ?
    Sytuacja jasna i klarowna, wygląda to wszystko jak w Lesznie, po zmianie Prezesa zaczęło się dobrze dziać.

    GKS WYBRZEŻE
    sponsor: ?
    sponsorzy dodatkowi: ?
    Jak wygląda sytuacja żuzla w Gdańsku każdy wie, dlatego pozostaje mi tylko życzyć gdańszczanom szybkich zmian w zarządzie klubu, które dałyby cień szansy na sponsoring ze strony Grupy LOTOS.

  4. Powrót do góry    #184
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Junior_Jack:
    UNIA TARNÓW
    sponsor: ?
    sponsorzy dodatkowi: Rafineria Trzebinia
    Tutaj sytuacja jest bardzo niejasna, jak narazie wiadomo tylko o Trzebini, która podobno obcieła znacznie pieniądze dla tarnowskiego żużla. Od paru dobrych lat z Tarnowem zawsze były Zakłady Azotowe, ale czy ci dwaj sponsorzy są w stanie opłacić zawodników pokroju Rickardssona, Nichollsa, Gollobów lub Kołodzieja? Wydaje mi się, że nie, dlatego pytanie do tarnowian, czy znają już jakiś dodatkowych sponsorów, choćby nieoficjalnie.
    Oczywiscie, ze sytuacja w Tarnowie jest jasna.

    Tytularnego sponsora w tym roku nie bedzie.

    RT daje 35% tego co w poprzednich latach, natomiast Zaklady Azotowe 2x tyle co w tamtym roku.

    (chocby nieoficjalnie)Oprocz tych sponsorow bedzie 3 sponsorow, ktorzy dopelnia budzet, i ktorzy beda ogloszeni w najblizszym czasie.
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  5. Powrót do góry    #185
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2005
    Postów
    271
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jaka jest waszym zdaniem 20 Najlepszych zawodnikow w Ekstralidze? według kolejnosci ?

    Moje typy:

    T.Gollob
    R.Holta
    L.Adams
    N.Pedersen
    R.Sulivan
    J.Crump
    A.Jonsson
    K.Kasprzak
    T.Rickardsson
    P.Protasiewicz
    B.Pedersen
    S.Nichols
    H.Andersen
    S.Ułamek
    G.Hencok
    J.Hampel
    L.Richardsson
    R.Kosciecha
    M.Loram
    W.Jagus


    Ps. to tylko moje typy :D

  6. Powrót do góry    #186
    Stały bywalec Awatar miles
    Dołączył
    27-09-2003
    Postów
    1,231
    Kliknij i podziękuj
    270
    Podziękowania: 31 w 24 postach
    Jaka jest waszym zdaniem 20 Najlepszych zawodnikow w Ekstralidze? według kolejnosci ?

    Moje typy:

    T.Gollob
    R.Holta
    L.Adams
    N.Pedersen
    R.Sulivan
    J.Crump
    A.Jonsson
    K.Kasprzak
    T.Rickardsson
    P.Protasiewicz
    B.Pedersen
    S.Nichols
    H.Andersen
    S.Ułamek
    G.Hencok
    J.Hampel
    L.Richardsson
    R.Kosciecha
    M.Loram
    W.Jagus


    Ps. to tylko moje typy :D
    Kasprzak przed Rickardssonem. Do tego połowa przeciętnego składu Leszna. Gratuluję poczucia humoru.

  7. Powrót do góry    #187
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2005
    Postów
    271
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kasprzak przed Rickardssonem. Do tego połowa przeciętnego składu Leszna. Gratuluję poczucia humoru.
    Według mnie tak bedzie ! Riki juz nie bedzie szalał wkoncu to jego ostatni sezon...! Jakiego przecietnego:> ? A w waszym skladzie to tylko Tomek i Riki i reszta przecietna, zaraz wyjada z Kołodziejem tylko ze chłopczyk miał srednia ponizej 2.0 a reklamujecie go jak Tomka! A tak nie jest !

  8. Powrót do góry    #188
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    mimo, iż jestem z Torunia...

    te słabeusze pokroju Kołodzieja beda trzepać, aż miło tych kilku Leszczynian z top 20 :P ;)

  9. Powrót do góry    #189
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    To i ja się zabawię. Trudno typować, gdyż eliga będzie bardzo silna:

    1.Gollob(wiadomo który)
    2.Pedersen(też wiadomo który)
    3.Protasiewicz
    4.Crump
    5.Kościecha
    6.Jonsson
    7.Rickardsson
    8.Holta
    9.Kasprzak
    10.Adams
    11.Sullivan
    12.Jaguś
    13.Kołodziej
    14.Hampel
    15.Andersen
    16.Baliński
    17.Nicholls
    18.Hancock
    19.Świderski
    20.Pedersen(wiadomo który)

    Pozdrawiam

  10. Powrót do góry    #190
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Ps. to tylko moje typy :D
    Więc zapraszam ciebie (jak i następców) do działu służącego do typowań, tutaj postarajmy się dyskutować.

  11. Powrót do góry    #191
    Użytkownik Awatar Dark_Magician
    Dołączył
    08-05-2005
    Postów
    134
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jakmyslicie ktore miejsce unia zajmie w najblizszym sezonie ?? mowie o uni t. oczywiscie :)

  12. Powrót do góry    #192
    Użytkownik Awatar blimas
    Dołączył
    15-01-2005
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 38 w 6 postach
    jakmyslicie ktore miejsce unia zajmie w najblizszym sezonie ?? mowie o uni t. oczywiscie
    Zapewne zajmie miejsce na podium. Jednak wszystko sie moze zdarzyc i moze nawet zaliczyc spadek :D

  13. Powrót do góry    #193
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-11-2004
    Postów
    530
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Typowanie pierwszej dwudziestki najlepszych zawodników ligi jest troche jak wróżenie z fusów. Jest tak wielu zawodników o podobnej klasie że nie ma to najmniejszego sensu.
    Sawina, Kościecha, Andersen, Gapiński, Loram, Miśkowiak, Dobrucki, Baliński, J.Gollob, M.Rempała, Jaguś, Iversen, Ząbik, Miedziński, Hancock, Ułamek, Chrzanowski, Kuciapa.
    To tylko jakaś część zawodników którzy w tej dwudziestce mogą być a nie muszą. Prezentują w ostatnich latach zbliżony poziom. W jednym sezonie jeden jest lepszy a w następnym inny dlatego ja uważam że to nie ma sensu.
    Szybciej można już ocenić siłę zespołów o czym już w wielu wątkach sobie podyskutowaliśmy...

    pozdrawiam

  14. Powrót do góry    #194
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    A mi się wydaję, ze w tym sezonie najlepszy może być Bjarne Pedersen :) Zobaczymy po sezonie czy miałem rację, nie wiem czemu, ale mam jakieś takie przeczucie. Raz, że będzie jeździł więcej niż w Gdańsku, dwa w lidze jest równiejszy niż w GP, gdzie za każdym razem po stanięciu na podium zawalał i był na jednej z ostatnich pozycji. Ale jak będzie zobaczymy :D

  15. Powrót do góry    #195
    Użytkownik
    Dołączył
    20-12-2005
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem 3 najwyzsze miejsca zajma druzyny z Tarnowa Bydgoszczy i Wroclawia do walki moze wlaczyc sie Czestochowa.A co do ludzi ktorzy mowia ze mamy tylko Crumpa i Hampelka to przypominam ze mamy zakontraktowanych takze Hansa Andersena , Kennetha Bjerre , Tomka Gapinskiego i Piotrka Swiderskiego.Jezeli juz wypisujecie przy Kuciapie po 10 punktow to napiszcie z gory Hansowi 15 reszcie po 10 i wygrywamy bez najwiekszych liderow :o

  16. Powrót do góry    #196
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-07-2003
    Postów
    770
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Jaka jest waszym zdaniem 20 Najlepszych zawodnikow w Ekstralidze? według kolejnosci ?

    Moje typy:

    T.Gollob
    R.Holta
    L.Adams
    N.Pedersen
    R.Sulivan
    J.Crump
    A.Jonsson
    K.Kasprzak
    T.Rickardsson
    P.Protasiewicz
    B.Pedersen
    S.Nichols
    H.Andersen
    S.Ułamek
    G.Hencok
    J.Hampel
    L.Richardsson
    R.Kosciecha
    M.Loram
    W.Jagus
    A to kto??? Jakaś nowa tajemnicza wschodząca gwiazda polskiego i światowego żużla??? :)

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •