Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 78 z 78

Wątek: GTŻ Grudziądz - sezon 2006

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik
    Dołączył
    23-11-2005
    Postów
    310
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim marzeniem jest aby tymi trzema zespołami awansującymi były : Lublin , Gorzów i Grudziądz.
    A moim marzeniem jest, aby Radus przestal wreszcie pisac takie idiotyczne posty. Lublin, mimo wszystko, w pierwszej trojce sie znajdzie, powalczy jednak o to trzecie miejsce z Grudziadzem, Rybnikiem i Gorzowem. Pierwsze dwa miejsca zajmą z pewnoscia zawodnicy ostrowscy i zielonogorscy, bardzo trudno przewidziec, w ktorej kolejnosci.

    I wcale to nie jest takie nie realne.
    Ba, powiem wiecej: Falubaz i Ostrovia beda bic sie o utrzymanie ze swoimi pseudogwiazadkami pokroju Walaska czy Karlssona. To tez wcale nie jest takie nierealne. A Swist w Lublinie skonczy sezon ze srednia biegopunktowa 2,967. Jedyny punkt w sezonie straci w jednym biegu na skutek przekroczenai limitu dwoch minut po tym, jak uda sie do zielonogorskeigo kibelka w czsie meczu i zostanie w nim przypadkowo zamkniety... ;)

    pozdrawiam kolegów z GKMu - to fajni kibice są
    dalaczam sie do życzen kolegi Radusa. Co do tego, to sie z nim zgadzam ;)

  2. Powrót do góry    #47
    Początkujący
    Dołączył
    17-12-2005
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może masz racje z tym Walaskiem jedynie on przewyzsza zawodników z Grudziadza ale Staszewski i Okoniewski?Hmm no nie wiem,zadna rewelacja.Nie mówie że sa beznadziejni ale napewno nie lepsi od Stacha,Robackiego czy Krzyżaka.

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik Awatar blimas
    Dołączył
    15-01-2005
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 38 w 6 postach
    Może masz racje z tym Walaskiem jedynie on przewyzsza zawodników z Grudziadza ale Staszewski i Okoniewski?Hmm no nie wiem,zadna rewelacja.Nie mówie że sa beznadziejni ale napewno nie lepsi od Stacha,Robackiego czy Krzyżaka.
    Badź obiektywny... Gdzie Krzyzaniaka i Robaka do Okonia i Staszewskiego porównujesz. ehhh :P

  4. Powrót do góry    #49
    Początkujący
    Dołączył
    17-12-2005
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sam zobaczysz ze mam racje

  5. Powrót do góry    #50
    Początkujący
    Dołączył
    17-12-2005
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Okoń może i był dobry za juniora to moge przyznac ale Staszewski prosze nie okłamuj sie.Przeciez to nie jest żadna rewelacja.

  6. Powrót do góry    #51
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Badź obiektywny... Gdzie Krzyzaniaka i Robaka do Okonia i Staszewskiego porównujesz. ehhh :P
    Średnia biegowa z tego sezonu:

    38.Jacek Krzyżaniak Bydgoszcz 1,328

    39.Rafał Okoniewski Zielona Góra 1,325

    Wiem, że Okoń kontuzja itp, ale jednak porównać można.:)

    C'mon You Gunners!

  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik Awatar kleczes_GKM
    Dołączył
    31-08-2003
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    479
    Podziękowania: 102 w 42 postach
    Okoń może i był dobry za juniora to moge przyznac ale Staszewski prosze nie okłamuj sie.Przeciez to nie jest żadna rewelacja.

    Pytam sie jesli Staszewski to nie rewelacja to jak naziwesz Krzyzaniaka? Na chwile obecna jest on niestety dlaNas gorszym zawodnikiem niz Mariusz :P I az strach sie bac jesli Okon powroci do formy sprzed kontuzji...

    Badz choc troszke obiektywny, bo narazie smierdzi od Ciebie szowinizmem na kilometr :P

  8. Powrót do góry    #53
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie Krzyżaniak to po Walasku najlepszy polski senior w pierwszej lidze.Staszewski to przeciętniak na poziomie Węgrzyka , Knappa czy Palucha.
    Grudziądz ma dobrą ekipe seniorską , ale trzeba sie wzmocnić jakimś przynjmniej jedym klasowym juniorem i jakimś obco i będzie dobrze dla Grudziądza.

  9. Powrót do góry    #54
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2003
    Postów
    250
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim bydgosko-toruńskim zdaniem nie powinniście się aż tak bardzo nastawiać na cudowną jazdę Krzyżaniaka. Z dwójki niedawnych Polonistów chyba większą pociechę może sprawić Wam Robacki, dla którego ostatni sezon był najsłabszy od wielu lat, ale jeśli nie będzie się już męczył z kontuzją to jest szansa że się odrodzi (w 2004 roku miał średnią w ekstralidze rzędu 1,6 i potrafił robić dwucyfrówki także na wyjazdach), zwłaszcza że będzie chciał co nieco udowodnić bydgoskim działaczom...
    No ale wszystko pod warunkiem że będzie mu się chciało... że solidnie przepracuje zimę (aby mieć kondycję lepszą niż w ubiegłym roku) i będzie na tyle zmotywowany by walczyć...
    A walczyć to on potrafi, o czym mam nadzieję będziecie się mogli wielokrotnie przekonać. :)

    Pozdrawiam

  10. Powrót do góry    #55
    Stały bywalec Awatar almitagro
    Dołączył
    30-03-2005
    Postów
    547
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 4 razy w 1 poście
    Kochani Grudziadzanie...
    Ja Wam zycze stalowych nerwow, bo jak Krzyzaniak z Bajerem zaczna chlac, to druzyny nie bedzie. Mam nadzieje, ze na stare lata pojda po rozum do glowy, bo tak jak poprzedni sezon byl ostatnia szansa dla nich w xtralidze, tak nadchodzacy moze byc ostatnia w 1 lidze (biorac pod uwage, ze w w przyszlym roku wiecej obco bedzie jezdzilo w Polsce).
    Powodzenia zycze, bo bedzie potrzebne. Wierze w Robaka!

  11. Powrót do góry    #56
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Badź obiektywny... Gdzie Krzyzaniaka i Robaka do Okonia i Staszewskiego porównujesz. ehhh :P
    Średnia biegowa z tego sezonu:

    38.Jacek Krzyżaniak Bydgoszcz 1,328

    39.Rafał Okoniewski Zielona Góra 1,325

    Wiem, że Okoń kontuzja itp, ale jednak porównać można.:)
    Jak smiesz! Blogoslawiony Okon z Przenajswietszego jest nieporownywalny!

    A tak na zdrowy rozum jak mozna tlumaczyc, ze Okon jest 'zi best' a malo punktow robi przez kontuzje? Skoro ma kontuzje i nie ma formy to logiczne, ze nie jest 'zi best'. Okon od 3 sezonow z forma idzie regularnie w dol. Jasne ze ma talent i potencjal ale rywale na torze nie dadza mu wygrac tylko ze wzgledu na jego dawne wyniki i kontuzje. Obiektywnie ocenic mozna tylko zdobycze punktowe zawodnikow. Ten ktory zrobil ich wiecej jest poprostu lepszy. Krzyzaniak byl w tym sezonie lepszy od Okoniewskiego. Proste i logiczne. I co zmienia kontuzja Okonia? Ano nic. Byl gorszy i basta. I nie ma co mowic, ze jest miedzy nimi roznica klas, ze sa nieporownywalni. Krzyzaniak, Bajerski, Okon, Rempala czy Swist to jedna kategoria. Zuzlowcy z potencjalem, po przejsciach. Kazdy z nich moze byc liderem w 1 lidze i kazdy z nich moze byc absolutnym nikim. Taka prawda. Wiadomo, ze kazdy kibic liczy, ze wlasnie gwiazda jego druzyny rozblysnie najmocniej. Ale praawda obiektywna jest taka, ze Ci zawodnicy sa na bardzo zblizonym poziomie.

    Inna sprawa zas z Walaskiem. IMO zawodnik klase wyzej do tych. Bo nie dosc, ze ma talent [ktorego nie brakuje w/w zawodnikom] to jeszcze bardzo umiejetnie z niego korzysta i w przeciwienstwie do reszty nie jest przyblakla gwiazda. Jest w doskonalej formie. Inny wynik niz TOP5 ligi bedzie zaskoczeniem na minus. Wrecz tragedia.

    Pozdrawiam Grudziac, zycze jak najlepszych wynikow i z dzika radoscia powital bym Grudziac w pierwszej czworce [obok Lublina] ;-)

  12. Powrót do góry    #57
    Użytkownik Awatar Walk
    Dołączył
    30-08-2002
    Postów
    234
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 22 w 9 postach
    Ciezko dywagowac co do formy tych Panow na froncie I ligi. Ta liga nie jest ta sama liga co rok temu czy tez dwa. Pisalem juz wczesniej, ze podobnych zawodnikow jest mnostwo i tak naprawde spora wiekszosc to wielka niewiadoma w aspekcie zdobyczy punktowych. Czy bedzie w kolejnym sezonie wiecej obcokrajowcow to pokaze zycie. Tak naprawde ten sezon to wszystko zweryfikuje. Oby to byla weryfikacja na zasadzie oddzielenia plew od ziarn ;)Za rok o tej porze dzialacze klubow zuzlowych beda zapewne madrzejsi o fakty tegorocznego (juz mozna tak pisac :P )sezonu. Otwarcie sie naszego zuzla na swiat w tej chwili troszeczke przypomina wyscig zbrojen. Ciesze sie z jednej strony, ze w Grudziadzu nie podpisuje sie na lewo i prawo kontraktow z zawodnikami spoza kraju. Ci zreszta takze w kolejnym sezonie zapewne podejda ostrozniej do tematow i swoich autografow tak "lekko" dawac pod umowa zapewne nie beda. Oczywiscie mam na mysli kwestie ilosci startow. Czeka nas eksperymentalny sezon w ktorym tak naprawde na kazdym froncie nic z gory zalozyc nie mozna. To samo tyczy sie Grudziadza - chcialo by sie, aby zawodnicy jezdzili tak jak nazwiska na to wskazuja tylko, ze to juz nie TE SAME nazwiska a i potencjal ligi nieco inny. Z pewnoscia wszyscy Ci, ktorzy mysla iz w tej lidze bedzie im latwiej zdobywac punkty moga sie srodze zawiesc. Przede wszystkim musza sie w takim samym stopniu przygotowac do sezonu jak w zeszlym roku o ile nie lepiej. Swist, Krzyzaniak, J.Rempala, Bajerski, Staszewski czy nawet sam Greg Walasek musza o tym pamietac. Tak samo musza zdawac sobie z tego sprawe zawodnicy spoza Polski bowiem im takze bedzie znacznie trudniej. Ciezko spodziewac sie podobnej jazdy Maxa i kompletow niemal w kazdym meczu. Nazwiska prosze traktowac tylko jako przyklady pierwsze z brzegu. Takich zagadek w tej lidze jest cale mnostwo i zakladanie odgornych srednich punktowych dla konkretnych przypadkow mija sie z celem. Tyczy sie to zarowno zawodnikow grudziadzkich jak i pozostalych ekip.

  13. Powrót do góry    #58
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Inna sprawa zas z Walaskiem. IMO zawodnik klase wyzej do tych. Bo nie dosc, ze ma talent [ktorego nie brakuje w/w zawodnikom] to jeszcze bardzo umiejetnie z niego korzysta i w przeciwienstwie do reszty nie jest przyblakla gwiazda. Jest w doskonalej formie.
    Po prostu powiedzmy sobie, ze Walasek jest w najlepszych
    latach jezeli chodzi o zuzel, a Krzyzaniak sie juz
    powoli z tym sportem zegna. Jezeli chodzi o osiagniecia
    sportowe to Krzyzaniak ma ich jak mi sie wydaje duzo
    wiecej niz Walasek :)

    Np. IMP.
    Rok - nazwisko - miejsce
    1991. Krzyzaniak 16
    1992. Krzyzaniak 12
    1994. Krzyzaniak 2
    1995. Krzyzaniak 6
    1996. Krzyzaniak 9
    1997. Krzyzaniak 1
    1998. Krzyzaniak 5
    1999. Krzyzaniak 3
    2000. Krzyzaniak 3, Walasek 16,
    2001. Walasek 14
    2002. Krzyzaniak 3
    2004. Walasek 1
    2005. Walasek 9

  14. Powrót do góry    #59
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Inna sprawa zas z Walaskiem. IMO zawodnik klase wyzej do tych. Bo nie dosc, ze ma talent [ktorego nie brakuje w/w zawodnikom] to jeszcze bardzo umiejetnie z niego korzysta i w przeciwienstwie do reszty nie jest przyblakla gwiazda. Jest w doskonalej formie.
    Po prostu powiedzmy sobie, ze Walasek jest w najlepszych
    latach jezeli chodzi o zuzel, a Krzyzaniak sie juz
    powoli z tym sportem zegna. Jezeli chodzi o osiagniecia
    sportowe to Krzyzaniak ma ich jak mi sie wydaje duzo
    wiecej niz Walasek :)

    Np. IMP.
    Rok - nazwisko - miejsce
    1991. Krzyzaniak 16
    1992. Krzyzaniak 12
    1994. Krzyzaniak 2
    1995. Krzyzaniak 6
    1996. Krzyzaniak 9
    1997. Krzyzaniak 1
    1998. Krzyzaniak 5
    1999. Krzyzaniak 3
    2000. Krzyzaniak 3, Walasek 16,
    2001. Walasek 14
    2002. Krzyzaniak 3
    2004. Walasek 1
    2005. Walasek 9
    Zdaje mi sie, ze dokladnie o tym pisalem ;-)

  15. Powrót do góry    #60
    Początkujący
    Dołączył
    17-12-2005
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Draznia mnie Ci obcokrajowcy,niewiem moze ja jestem licho myślący bo na moje oko to nie jest żadna rewelacja.Wiem ze nie jest drogi Stefan Danno a napewno przydał by sie.Co wy o tym myslicie? [b]POZDRAWIAM KIBICÓW Z
    TORUNIA,CZĘSTOCHOWY,BYDGOSZCZY!!!!

  16. Powrót do góry    #61
    Użytkownik Awatar Walk
    Dołączył
    30-08-2002
    Postów
    234
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 22 w 9 postach
    Zadaj sobie najpierw pytanie w jakim celu zakontraktowani zostali Fencl, Linkhart czy tez Madsen. Jezeli dojdziesz do tego, iz Linkhart i Madsen sa juniorami i beda stanowic sile z pozycji juniora a Fencl jako kandydat na miejsce rezerwowego czyli zawodnika spoda numeru 8 lub 16 (czyli do lat 23) to moze conieco Ci to rozjasni. Sile seniorskiego skladu beda stanowic Staszek, Fijalkowski, Bajerski, Krzyzaniak, Robacki. Tak w tej chwili wyglada ekipa z Grudziadza i jest to logiczne zestawienie. NIekoniecznie trzeba miec obcokrajowca po to zeby tylko miec. Oddzielnym aspektem tego jest jak kazdy z nich wywiaze sie ze swoich zadan a sa one na pewno zroznicowane. Wiadomym jest, ze od mlodego Dunczyka i Czecha dzialacze nie moga oczekiwac kompletow punktow. Poki co na razie w klubie z Grudziadza postawiono na wyrownany sklad krajowy i czas pokaze jak to sie sprawdzi w praktyce. Caly czas polecam siegnac pamiecia do listopadowych zawirowan i dylematow co bedzie z zuzlem w naszym miescie i czy w ogole bedzie. Od tego proponuje zaczac rozwazanie nad sila tego skladu.

  17. Powrót do góry    #62
    Początkujący
    Dołączył
    17-12-2005
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ty Walk ja wiem po co zakontraktowali tych młodych zawodnikó!!! Ale nie pisz bzdur ze o sile beda decydowac Bajerski czy Krzyzaniak prosze nie rozsmieszaj mnie :-)

  18. Powrót do góry    #63
    Użytkownik Awatar Walk
    Dołączył
    30-08-2002
    Postów
    234
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 22 w 9 postach
    Ty Timoti czy Ty czytasz co piszesz? Jeszcze niedawno probowales uzurpowac teorie o wyzszosci a bynajmniej rownosci tych zawodnikow nad krajowymi liderami z Zielonej Gory a teraz sam sobie zaprzeczasz ;) Wymienilem Ci krajowy sklad seniorski w calosci a piszac "stanowic sile" mialem na mysli, ze zarzad postawil w glownej mierze na taka opcje a nie inna. Co do faktu pisania przezemnie "bzdur" to wybacz, ale poczytaj najpierw swoje wpisy w tym watku, ze o innych watkach nie wspomne. Co do rozsmieszania to coz milo ze masz dobry humor i jego poczucie :) choc moze nieco specyficzne ;)

    Z mojej strony koniec dyskusji z Toba bo przeciez sprzedawales "cegielki" i znasz klub grudziadzki jak i inne a ja nie :) EOT. NIektorzy zbierali, niektorzy kupowali, niektorzy nic nie robili. Zapewniam,iz nie bylem wsrod trzeciej opcji ;) No to powodzenia ...

  19. Powrót do góry    #64
    Początkujący
    Dołączył
    17-12-2005
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to mamy nastepnego zawodnika w GTŻ. A jest nim"Kempes"No nie złe wzmocnienie,smiechu warte:-)Zycze Kempesowi jak najczęstrzych startów w przyszłym sezonie moze nie w GTZcie ale jakims inny klubie.

  20. Powrót do góry    #65
    Początkujący
    Dołączył
    15-12-2005
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Śmiechu warty z tego wszystkiego to najbardziej jesteś ty i twoje równie beznadziejne posty. Potem sie dziwić że na GrudziąDZ ludzie krzywo patrzą jak sam grudziądzanin takie brednie wypisuje :| Porównywać skład grudziądzki do składu drużyny z Ostrowa czy Zielonej Góry to jest dopiero śmiech na sali. ...A że Kempes podpisał to bardzo dobrze ! Bez niego w roli kapitana nie wyobrażam sobie drużyny grudziądzkiej szczególnie jak nie daj Boże zacznie szaleć Bajerski...A gdy naspiszesz nastepnego posta zastanow się kilka razy...

  21. Powrót do góry    #66
    Początkujący
    Dołączył
    17-12-2005
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cłopie masz stara mentalnosc ze spadkowicz tak jak ZKŻ musi byc leprzy od innych drużyn.Facet ty piszesz co chciałbys aby było,ale popatrz dalej,to przeciez nie boli.

  22. Powrót do góry    #67
    Użytkownik Awatar kleczes_GKM
    Dołączył
    31-08-2003
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    479
    Podziękowania: 102 w 42 postach
    leprzy

    Widze, ze inteligent z Ciebie...
    Przestan byc tak slepo zapatrzony w Nasza druzyne, zejdz w koncu na ziemie i uswiadom sobie, ze mieszkasz w Grudziadzu, miescie I-ligowego sredniaka, a zachowujesz sie jakbysmy mieli Dream Team co najmniej taki jak w Tarnowie :|

  23. Powrót do góry    #68
    Początkujący
    Dołączył
    15-12-2005
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cłopie masz stara mentalnosc ze spadkowicz tak jak ZKŻ musi byc leprzy od innych drużyn.Facet ty piszesz co chciałbys aby było,ale popatrz dalej,to przeciez nie boli.
    A czy ja pisałem że musi być lepszy ? Pewnie że nie musi, ale w tym przypadku zdecydowanie jest i uświadom to sobie tak jak pisał Klecześ że to jest tylko Grudziądz...No chyba że równasz Walaska do Robackiego czy Bajerskiego, a Hamilla do Krzyżaniaka ....

  24. Powrót do góry    #69
    Początkujący
    Dołączył
    17-12-2005
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie porównuje ich do siebie bo nawet nie ma sensu.I nie porównuje GTŻ-tu do Tarnowa,ale bez przesady ze ZKŻ,Ostrów czy Lublin beda na czołowych miejscach.Pamietajcie to jest sport i wszystko może się wydażyc.

  25. Powrót do góry    #70
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    timoti25.
    nie wiem dlaczego ale zostales moim idolem. bede sledzil nadal twe akcje i fantazje. brylujesz.
    takiego zasepionego popapranca dawno tu nie widzialem.
    czym ty chcesz czlowieku zaskoczyc zielonke czy ostrow ?
    tym ze jestes z grudziadza ?
    wlacz sobie na czole guzik z napisem MYSLENIE REALNE i nie rob z siebie posmiewiska.

  26. Powrót do góry    #71
    Początkujący
    Dołączył
    17-12-2005
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla połowy z was to licza sie tylko nazwiska w danym klubie.Walasek miał udanuy tylko jeden sezon w całej karierze a wy z niego robicie Golloba T.Najlepiej nie piszcie więcej postów bo to wstyd dla GTŻ-tu.

  27. Powrót do góry    #72
    Użytkownik Awatar kleczes_GKM
    Dołączył
    31-08-2003
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    479
    Podziękowania: 102 w 42 postach
    Jeden udany sezon? W 2004 zdobyl tytul IMP, w roku 2005 zajal 9 miejsce w Finale, a w Ekstralidze uzyskal sredni na bieg wynoszaca 2,112 Poza tym udanie startowal w Szwedzkiej Elitserien, a na koniec sezonu w Elite League... Zachowujesz sie jakbys mial umysl 5 latka, ktory nic nie da sobie powiedziec uwazasz, ze Krzyzaniak wespol z Bajerskim beda "kosmicznymi" zawodnikami w I Lidze, na nieszczescie dla Nas rzeczywistosc zweryfikuje Twoje chore domysly...
    I zastanow sie troche nad soba i nad tym kto przynosi ten wstyd, takimi wypocinami, ktorymi Nas raczysz juz kilka tygodni.

  28. Powrót do góry    #73
    Początkujący
    Dołączył
    13-08-2005
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kontrakt z GTŻ Grudziądz podpisał Davey Watt

  29. Powrót do góry    #74
    Początkujący
    Dołączył
    17-12-2005
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prawdopodobnie Robert kempiński przejdzie do Poloni Piła.
    Gratulacje!!!! POWODZENIA

  30. Powrót do góry    #75
    Stały bywalec Awatar T_rex
    Dołączył
    15-05-2003
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 28 w 16 postach
    Miejcie tylko nadzieje ,że pan Bajerski po stwierdzeniu,że jest to tylko pierwsza liga,nie zacznie jexdizć na pół gwizdka.Stac go nat ,bo profesjonalne podejście do speedwaya to nie jest to co mu najlepiej wysżło w życiu.Niestety przykro patrzec jak rozmienił swój talent i umiejętności na drobne......

  31. Powrót do góry    #76
    Początkujący
    Dołączył
    15-12-2005
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Aleksiej Charczenko w Grudziądzu :-)

  32. Powrót do góry    #77
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Osobiście życzę Grudziądzowi jak najlepiej,ale uważam również,że porównywanie któregokolwiek z tej trójki seniorów z
    Grzegorzem Walaskiem,którego sukcesów nie będę wymieniał bo i tak bym nie dał rady wymienić wszystkich(nie ma tu żadnej przesady),nie ma większego sensu.Najbardziej boję się o Bajerskiego-jeśli nie weźmie się on do roboty(życzę Wam ,aby się jednak wziął) to nie będziecie mieli z niego pociechy.Pozdrawiam wszystkich kibiców GTŻ-u!!!!

  33. Powrót do góry    #78
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    2,331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam po dłuższej przerwie.

    Dawno mnie tu nie było i niejako przespałem "sezon ogórkowy". Sporo się działo w tym czasie. Porównując siły wszystkich ekip juz na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że 2 ekipy są praktycznie poza zasięgiem. Ameryki chyba nie odkryłem :P Jako kibic GTŻ moge stwierdzić, że stać nas na 3-4 miejsce. Myśle, że to w miare obiektywne spojrzenie. Obcokrajowcami zbytnio nie błyszczymy choć w swojej grupie wiekowej mogą namieszać. Liczę bardziej na solidnych seniorów. Może ktoś błyśnie... ;)

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •