Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 78

Wątek: GTŻ Grudziądz - sezon 2006

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    13-08-2005
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    GTŻ Grudziądz - sezon 2006

    Nie ma takiego tematu więc jako fan teamu z Grudziądza musiałem go założyć.

    Na początek o składzie na sezon 2006. Zawodnikami GTŻ zostali:
    - Dariusz Fijałkowski
    - Paweł Staszek
    - Michał Robacki
    - Tomasz Bajerski
    - Krystian Barański
    - Łukasz Chmielewski
    - Andrzej Cieślakowski
    - Miroslav Fencl
    - Patrik Linhart

    Czekamy na następne wzmocnienia. Szczególnie w postaci silnych obcokrajowców.


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 37 w 24 postach
    Jeszcze niedawno zarząd błagał kibiców o kupowanie cegiełek dofinansowujących klub. Teraz GTŻ szasta kasą. O co tu chodzi?

    pzdr.
    ak

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Jeśli Grudziądz wzmocniłby się jednym solidnym obco, to na swoim torze byłby w stanie objechać każdego. Bajerski i Robacki, gdy spasują się dobrze z torem będą w stanie objechać u siebie praktycznie każdego.

    Za to wyjazdy to już inna bajka... Powroty z Ostrowa i Z.Góry do najprzyjemniejszych należeć nie będą.

    Jak na moje GTŻ zakończy sezon koło 4/5 pozycji, o ile zawodnicy unikną kontuzji.
    C'mon You Gunners!

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No jesli dokupia Gjedde evt."Zorra" to mogą powalczyc nawet o 3 miejsce.
    Tylko niemoge sie nadziwic,tak jak Bleemek,jakim cudem mają na to pieniążki?:|
    Przecież te cegiełki to wyglądało na wręcz tragiczną sytuację finansową Grudziądzan.
    Moze nasprzedawali tyle tych cegiełek że stac ich na Robaka,Bajera czy Staszka...:D
    Szykuje się nam kolejny silny zespół w I lidze.Pod warunkiem wzmocnienia Charlim.
    Ciekawe czy w I lidze odbuduje sie Bajer czy z niego to juz nic niebędzie?
    " In and Out of Love "

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    13-08-2005
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widocznie pan Grabiński sięgnął do kieszeni już nie raz pokazał że ma pieniądze i zależy mu na klubie, a zresztą nasz zarząd potrafi wyciągnąć pieniądze nawet z podziemi a sami często bardzo znacznie dofinansowują żużel. Co do obcokrajowca Gjedde i Zorro w ostatnim sezonie się nie popisali więc nie jestem do nich przekonany.

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    15-12-2005
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kolejne wzmocnienie ! :-) Czyli Jacek Krzyżaniak w Grudziądzu :D Przyszłość naszego klubu rysuje się w coraz jaśniejszych barwach :D

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    08-07-2005
    Postów
    191
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo ciekawie wygląda wasz skład szkoda że nie macie już Knappa ale zawodnicy tacy jak
    Robacki krzyżaniak i bajerski w pierwszej lidze zrobia coś z GTŻ-em. myśle że przyadłby się wam jakiś mocny obcokrajowiec.

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Z Jacka będziecie mieli też dużą pociechę. Coraz ciekawiej zarysowuje się skład drużyny z Grudziądza. W pierwszej lidze Krzyżaka stać na średnią 2,0, nawet biorąc pod uwagę niesłychany wzrost poziomu rozgrywek w porównaniu z ubiegłymi latami.
    C'mon You Gunners!

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    17-12-2005
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bajerski,Staszek,Fiłkowski,Robacki,Krzyżaniak to nie zła paka jak na 1lige.Wielka niewiadoma to Bajerek i Krzyzak każdy przeciez wie co to za zawodnicy.Ale trzeba byc dobrej mysli że pokarzą co nie co chociazbyna grudziadzkim torze.Przydal by sie dobry obco.np. jak Louis,Screen.A o młodziezowcach to nie wspomne. POZDRAWIAM KIBICÓW ŻUŻLA

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratuluje wzmocnien mysle ze jak wasi dzialacze doloza dotego np dobrego mlodziezowca plus zagraniczniaka to mysle ze bedziecie w czolowce

    POZDRAWIAM

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec Awatar Maldini
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    1,222
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nazwiska jak na pierwszą ligę wielkie, ale zobaczymy jak ci zawodnicy pojadą w trakcie sezonu, szczególnie w spotkaniach wyjazdowych. Żeby wejść do pierwszej czwórki musiałby jednak wzmocnić ten zespół dobry obcokrajowiec, który robiłby około 10 punktów w każdym meczu i juniorzy, bo obecni młodzieżowcy nie gwarantują wielkich zdobyczy. Grudziądz pozytywnie zaskoczył składem seniorskim więc z niecierpliowscią czekam na kolejne wzmocnienia.

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,897
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach

    sponsor

    Czy mówi się ostatnio w Grudziądzu o pozyskaniu sponsorów np. Budlex czy ktokolwiek inny ?
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    15-12-2005
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Juniorów wcale nie mamy takich złych - szczególnie jeśli chodzi o Krystiana Barańskiego. Kto widział to wie jak potrafił już w zeszłym sezonie gdy dostał TROCHE lepszy sprzęt pojechać po profesorsku m.in z K.Pecyną na meczu z Gorzowem czy też z P.Karlssonem [ tego biegu to chyba nie zapomne do końca życia jak sami na trybunach sie dziwilismy czy to nasz zawodnik :D ] miejmy nadzieje ze w tym będzie jeszcze lepiej..

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    11-09-2005
    Postów
    123
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę, że GTŻ ma realne szanse na final four:D Myslę, że nawet baraże sa poza zasięgiem. Spójrzmy chociażby na składy Ostrowa, Zielonki i Rybnika. Ale jeśli Robacki ma zamiar chociaż jeszcze trochę pościgać się w Ekstralidze, to nie ma innego wyjścia niż zanotować średnią powyżej 2.0. Krzyżak, też powinien być mocnym punktem i zdobycze rzedu 8-12 pkt są jak najbardzoej realne.Hmmm Fijałkowski - zawodnik nieobliczalny (ja nadal mam w pamięci mecz z tarnowską Unią w Bydgoszczy w sezonie 2004, kiedy to razem w parze z Jonssonem objezdzal Jacka G, Grzeogrza Rempałę czy jego młodszego brata), a jeśli dostanie sprzęt może być w stanie robić 8-10 pkt. To na tyle o zawodnikach, którzy niegdyś reprezentowali Polonię...

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    13-08-2005
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mam nadzieję że jeszcze zostanie zakontraktowany jakiś porządny obco bo nie ukrywajmy Fencl i Linhart to nie są solidni obco. Więc jeśli zostanie jeszcze ta pozycja wzmocniona to kto wie co będzie.

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    13-08-2005
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kontrakt z GTŻ Grudziądz podpisał duńczyk Leon Madsen. Osiemnastolatek będzie debiutował w polskiej lidze. W minionym sezonie bardzo udanie startował w lidze duńskiej. Reprezentując zespół Slangerup uzyskał średnią 1,71 na bieg.
    Będzie to drugi obcokrajowiec na pozycję juniora w drużynie GTŻ.

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    17-12-2005
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No tak podpisali ale jest jedno ale!!!Moim zdaniem robią błand kontraktujac tak niedoswiadczonego zawodnika,ale zdrugiej strony widocznie sie zabezpieczaja jakims juniorem bo wiadomo GTŻ nie ma dobrego młodzieżowca i moze dlatego takie kroki działacze zrobili.

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    23-11-2005
    Postów
    310
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wielka mi sztuka w super mocnej i prestizowej lidze dunskiej zrobic 1,7 na bieg :p pfffffffffffff ale i tak życze wam powodzenia i pierwszej czwórki :p

    Wesołego Karpia ;)

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moze prestiżowa niejest ale napewno nie taka znowuż słaba...
    N.Pedersen,Gjedde,Andersen,Iversen czy Bjerre a do tego kilku polskich zawodników z Jagusiem,Kosciechą czy Sawiną na czele.Tak więc jest się z kim poscigac,aczkolwiek tego że 60% tej ligi to nazwiska zupełnie nieznane i zawodnicy słabi nieneguje...
    To tak troche w obronie tej ligi.
    Co do samego Leona Madsena to niewydaje mi się aby był w stanie wygrac rywalizację z Messingiem,Paciem,Lindgrenem czy Brzozowskim czy jakimikolwiek juniorami,ze niewspomne o seniorach.
    Jedyna jego nadzieja na punkty to niedoświadczeni juniorzy z Krosna...:P
    Ale byc może się myle i mnie ( i nie tylko mnie ) zaskoczy...niestety na to musimy poczekac jeszcze (aż lub tylko)3 miesiące...:)
    " In and Out of Love "

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jedyna jego nadzieja na punkty to niedoświadczeni juniorzy z Krosna
    Czy uważasz Krzysztofa Bębna za niedoświadczonego ?

    Druga sprawa to , wydaje mi sie ze Brzozowski (jego objeżdżenie w polskiej lidze) będzie jednym z lepszych juniorów.
    Dla mnie taki Messing czy Risager czy nawet Lindgren mają nazwiska ale na zachodzie , w Polsce są troche inne realia.
    Budowanie składu przez Chomskiego uważam za bardzo dobre , wkońcu (moim zdaniem) to najlepszy trener w Polsce.

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    23-11-2005
    Postów
    310
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    radus zaczyna siac ferment tez w watku grudziadzkim? No prosze, troche smiechu bedzie :p

    Co ma Chomski i mądre budowanie przez niego druzyny, do Leoena Madsena czy jak on tam sie zowie? Czy piszac tego posta chciales sie pochwalic, ze uwazasz Chomskiego za najlepszego trenera w Polsce?

    Wiesz co, najlepiej by bylo zalozyc oddzielny watek specjalnie dla ciebie, nazwaloby sie go RADUS ZAPRASZA i byloby w nim wszystko, czego tylko dusza nie pragnie, na czele z opiniami Radusa o rodzimym żużlu, z niepokonanym Lublinem i najgorzej zorganizowanym klubem w Polsce (czyt. Falubazem). A i jeszcze twe przemyslenia na temat zagranicznego spidłeja i juniorow, ktorzy wcale nie są tacy niedoswiadczni.

    A tak swoją drogą, to ten mlody Dunczyk, jakkolwiek on sie nazywa, nie prezentuje raczej nic innego niz Henrik Moller, wiec rywalizacja pomiedzy nimi moze zakonczyc sie w dwojaki sposob. Jednak poruwnywac go do brazowego medalisty IMŚJ? Radus chyba ma wzdecie po wczorajszej kolacji, za duzo bigosu sie najadl.

    Grudziądzanie, powodzenia życze, i moze troche czesciej odwiedzajcie swoj wątek, a ;)

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    radus zaczyna siac ferment tez w watku grudziadzkim? No prosze, troche smiechu bedzie :p

    Co ma Chomski i mądre budowanie przez niego druzyny, do Leoena Madsena czy jak on tam sie zowie? Czy piszac tego posta chciales sie pochwalic, ze uwazasz Chomskiego za najlepszego trenera w Polsce?

    Wiesz co, najlepiej by bylo zalozyc oddzielny watek specjalnie dla ciebie, nazwaloby sie go RADUS ZAPRASZA i byloby w nim wszystko, czego tylko dusza nie pragnie, na czele z opiniami Radusa o rodzimym żużlu, z niepokonanym Lublinem i najgorzej zorganizowanym klubem w Polsce (czyt. Falubazem). A i jeszcze twe przemyslenia na temat zagranicznego spidłeja i juniorow, ktorzy wcale nie są tacy niedoswiadczni.

    A tak swoją drogą, to ten mlody Dunczyk, jakkolwiek on sie nazywa, nie prezentuje raczej nic innego niz Henrik Moller, wiec rywalizacja pomiedzy nimi moze zakonczyc sie w dwojaki sposob. Jednak poruwnywac go do brazowego medalisty IMŚJ? Radus chyba ma wzdecie po wczorajszej kolacji, za duzo bigosu sie najadl.

    Grudziądzanie, powodzenia życze, i moze troche czesciej odwiedzajcie swoj wątek, a ;)
    Stary wytłumacz mi o co Ci tu(pogrubione) chodzi bo za cholerke niemoge zajarzyc:)

    " In and Out of Love "

  23. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    13-08-2005
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wy mówicie że Madsen może objeżdzać tylko słabych juniorów????
    To spójrzcie w statystyki Ligi Duńskiej. On w tej lidze był w mminionym sezonie lepszy m.in. od takich zawodników jak:
    Steen Jensen, Piotr Paluch, Łukasz Jankowski, Roman Chromik, Mariusz Puszakowski, Jarosław Łukaszewski, Krzysztof Jabłoński, Robert Flis

    Jeśli tych zawodników też stać tylko na objeżdzanie słabych juniorów w naszej lidze to gratulacje dla was.

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nieznam sie dobrze na tej lidze,ale wydaje mi się ze Leon niebył wystawiany na tych najsilniejszych tak jak miało to miejsce w wymienionych przez Ciebie zawodnikach.
    Przypuszczam że startował z juniorami bądz zawodnikami duzo słabszymi m/w tak jak to jest w Anglii.Moze sie myle...W kazdym razie jesli chcesz udowodnic że w polskiej lidze będzie on prezentował poziom któregokolwiek z tych zawodników to chyba kpiny sobie urządzasz...
    " In and Out of Love "

  25. Powrót do góry    #25
    Początkujący
    Dołączył
    13-08-2005
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    według mnie Leo bedzie jednym z lepszych juniorów naszej ligi. Myślę że będzie robił m.in. 4-5pkt na mecz, a jeśli da się go do pary z doświadczonym zawodnikiem który go poprowadzi to kto wie.

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Ale cały czas brakuje u was obcokrajowca wyższej klasy. Popatrzcie na swoich rywali w zasadzie tylko Krosno nie ma obcokrajowców, reszta ma i to dużo od was lepszych. Więc to jest wasz największy minus. Chyba, że pan prezes Fiałkowski ma odłożonych troszkę zaskórniaków na jakiegoś asa :P

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,746
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Ale czy obco musi byc aby zespol uzyskiwal dobre wyniki????

    Grudziadz ma niezly sklad krajowy i niech takim jedzie, na pewno nie jednej druzynie narobia wiele klopotow

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    23-11-2005
    Postów
    310
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Napewno z bajerskim, robackim i krzyzaniakiem, nawet bez straniero na swoim torze poradzicie sobie. Pogonicie napewno kota ZG i Ostrowowi, ale kto wie, moze nawet i z nimi na swom torze wygracie.

    Ale tylko na swoim.

    Jak przyjdzie wyjazd, to seniorzy grudziądzcy wracac beda z kazdej miejscowosci z trzydiestoparo punktowym dorobkiem. Na wyjazdach na Falubaz, KMO i lublin mogą nawet 30 nie przejsc.

    Dlatego potrzeba Wam porzadnego obcokrajowca. Taki sklad seniorski, wsparty obiecujacym Linhartem i Madsenem + jakis porzadny zagraniczniak i mozecie zwojowac nawet 1 czworke.

    Tylko inna sprawa, czy starczy kasy na zawodnika na 10 punktow i kolejna, mianowicie, jacy zostali jeszcze porzadni obcokrajowcy? Nie wiem, poleccie jakimis nazwiskami, bo sory, ale nie znam juz wiecej dobrych zagraniczniakow, no chyba za Chris Louis lub Billy Janirro ;)

    Pzdr

  29. Powrót do góry    #29
    Początkujący
    Dołączył
    13-08-2005
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wymienie dobrych i wolnych obco i ich średnie biegopunktowe w minionym sezonie:
    - Joe Screen - ANGLIA (1,926) , SZWECJA (1,641)
    - Kenneth Bjerre - ANGLIA (1,957) , SZWECJA (1,708) , DANIA(2,036), POLSKA (1,762)
    - Steve Johnston - ANGLIA (1,684) , SZWECJA (1,333)
    - Chris Louis - ANGLIA (2,119)
    - Sam Ermolenko - ANGLIA (1,720) , SZWECJA (1,567)
    - Davey Watt - ANGLIA (1,841)
    - Mattias Nilsson - DANIA (1,583) , SZWECJA (1,364)
    - Billy Janniro - ANGLIA (1,610) , SZWECJA (1,188)
    - Henning Bager - ANGLIA (1,578) , DANIA (2,056), POLSKA (1,800)
    - Jason Lyons - ANGLIA (1,781) , SZWECJA (1,429)

    No i nie wiem jak wygląda stan Sergieja Darkina. Ale myślę że raczej nie będzie jezdził.

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    23-11-2005
    Postów
    310
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to dzieki, a tak prawde powiedziawszy, to z tej listy nalezaloby skreslic Ermolenkę i Loiusa, ktorzy cos mi mowi ze juz nie bed a nigdy wiecej jezdzili w polskim klubie, oraz Kennetha Bjerre, bo on z pewnoscia znajdzie klub w Ekstralidze.

    A tak swoją drogą, to taki Bjerre by pasowal do koncepcji zespolu, jaką przedstwailem powyzej. Ja nie wuymienialem nazwisk, bo tyle tych obcokrajowcow, ze juz sie pogubilem, kto gdzie i dla kogo jeździ, ale dzieki za informacje, jacy są dobrzy stranieri wolni.

    Johnston wydaje sie ciekawy ponadto.

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Z listy możesz skreślić także Mathiasa Nilssona, który już jest w Kolejarzu Opole.A Co do meczów wyjazdowych, to wy się tak za bardzo nie napalajcie. Bo podstawowi wasi zawodnicy czyli Robacki i Krzyżaniak, ja dobrze pamiętam jak oni jeździli na wyjazdach i ile nerwów nas bydgoskich kibiców to kosztowało. Więc nie napalajcie się na wygrane na wyjazdach, bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że ta dwójka będzie osiągała po za domowym torem więcej niż około 5pkt.

  32. Powrót do góry    #32
    Początkujący
    Dołączył
    13-08-2005
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    brindel ale weź też pod uwagę że nawet mimo licznych obco w naszej lidze ta liga jest i tak słabsza niż ekstraliga. Myślę że Bajerski to będzie chybiony transfer, Krzyżaniak będzie jednym z liderów drużyny, a Robacki będzie robił ok.8-10pkt.

  33. Powrót do góry    #33
    Początkujący
    Dołączył
    25-03-2005
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja myśle, że z tym składem możecie być spokojni o pierwszą czwórkę. Myśle żę trio Bajer,Krzyżak,Robak będzie przywoziło w meczach 25-30pkt plus dyszka obcego, junior i staszek i macie w meczu przynajmniej 50-tkę. Więc powiem tak. Grudziadz witaj Ekstraligo!! i w 2007 mamy podwójne derby :)

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Ja wam tego życzę !! Tylko, że pamiętam te ich występy w tym sezonie i nie mam pewnośći czy czasem w 1 lidze nie będzie podobnie. Nie mniej chciałbym się mylić i niech przywożą te dwucyfrówki. Co do Bajera to tu chyba nikt dokładnie nie może przewidzieć jak on się będzie spisywał.To jest zagadka.

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik Awatar kleczes_GKM
    Dołączył
    31-08-2003
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    479
    Podziękowania: 102 w 42 postach
    brindel ale weź też pod uwagę że nawet mimo licznych obco w naszej lidze ta liga jest i tak słabsza niż ekstraliga. Myślę że Bajerski to będzie chybiony transfer, Krzyżaniak będzie jednym z liderów drużyny, a Robacki będzie robił ok.8-10pkt.
    Tyle tylko, ze o ile w poprzednich latach roznica miedzy wspomnianymi przez Ciebie ligami byla znaczaca to teraz jest bardzo mala, bo taki Ostrow czy Zielona Gora mogliby z powodzeniem juz teraz startowac w Ektralidze... Poziom rozgrywek podniosl sie niesamowicie w porwnaniu z sezonem 2005 i nie liczylbym na znaczacy progres sredniej ligowej Krzyzaniaka jak Bajerskiego... Szczegolnie, ze ten pierwszy dobre wyniki osiagal jedynie na torze przy ulicy Sportowej... wg mnie to wlasnie Robacki bedie najlepszy z trojki zakontraktowanych Polakow(Domagaly to nie licze :P )
    Teraz przydalby sie obcokrajowiec, w koncu mamy otwarty rynek, wiec podpisanie kontrattu wcale nie musi sie rownac z wystapieniem w jakimkolwiek meczu, czyz nie? Moim foawroytem jest na chwile obecna Davey Watt :)

  36. Powrót do góry    #36
    Początkujący
    Dołączył
    17-12-2005
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie długo zacznie sie karuzela i wtedy mozna powiedziec troszke wiecej.Teraz to jest takie gdybanie.Skład jest naprawde dobry ale nie można zapomniec o kontuzjach których moze byc na poczatku sezonu.Poczekajcie do pierwszego meczu nawet i sparingowego to wtedy wyklaruje sie mniej wiecej sytuacja.
    [b]WIE KTOS NA TEMAT TRENERA?

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    23-11-2005
    Postów
    310
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Grudziadz witaj Ekstraligo!!
    Nie no ja sie nie chce z nikim klocic, ale ziomy bez przesady! Macie fajny i ciekawy sklad, ale nie zapedzajcie sie na ekstraklase, bo wasze zapedy zostaną szybko zweryfikowane, chociazby na wyjazdach. Mam nadzieje, ze to tylko ten jeden forumowicz jest zdania, ze Grudziadz jest w stanie wygrac I lige, a wszyscy inni licza tylko na pierwsza czworke.

    Bo macie wielka szanse na pierwsza czworke, wydaje mi sie, ze napewno do niej wejdziecie i tego tez wam zycze, ale nic pozatym! Są bowiem ekipy (vide KMO i Falubaz) o skladach nieporównywalnie mocniejszych niz wasz. Dzieciniadą byloby twierdzenie, ze macie Ekstralige.

    Zwlaszcza z takimi zagraniczniakami ;)

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-08-2004
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    1.Krzyzaniak
    2.Bajerski
    3.Obcy
    4.Robacki
    5.Staszek
    6.Madsen
    7.Linhart
    8.????

    moim zdaniem bardzo ciekawy i dosc mocny sklad jesli uda sie zakontraktowac obcego na 8-10 pkt.Robacki mowil w wywiadzie ze po roku chce wrocic do Bydgoszczy wiec musie sie pokazac z dobrej strony.Bajerski i Krzyzak po 8 pkt beda robic do tego Staszek jesli powtorzy sezon zeszloroczny to kto wie ..... :)

  39. Powrót do góry    #39
    Początkujący
    Dołączył
    13-08-2005
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    WIE KTOS NA TEMAT TRENERA?
    Trenerem jest Jerzy Budzeń. On już przygotowuje zawodników do sezonu i on poprowadzi ich w trakcie sezonu.

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik Awatar kleczes_GKM
    Dołączył
    31-08-2003
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    479
    Podziękowania: 102 w 42 postach
    Grudziadz witaj Ekstraligo!!
    Nie no ja sie nie chce z nikim klocic, ale ziomy bez przesady! Macie fajny i ciekawy sklad, ale nie zapedzajcie sie na ekstraklase, bo wasze zapedy zostaną szybko zweryfikowane, chociazby na wyjazdach. Mam nadzieje, ze to tylko ten jeden forumowicz jest zdania, ze Grudziadz jest w stanie wygrac I lige, a wszyscy inni licza tylko na pierwsza czworke.

    Bo macie wielka szanse na pierwsza czworke, wydaje mi sie, ze napewno do niej wejdziecie i tego tez wam zycze, ale nic pozatym! Są bowiem ekipy (vide KMO i Falubaz) o skladach nieporównywalnie mocniejszych niz wasz. Dzieciniadą byloby twierdzenie, ze macie Ekstralige.

    Zwlaszcza z takimi zagraniczniakami ;)
    Racje masz co do tego, ze co do tej Ekstraligii to subiektywne zdanie tego pana, nawet teraz po rozszerzeniu E-Ligii do 10 zespolow, nie ma takich szans bo sa jeszcze conajmniej 2 druzyny(procz Iskry i Falubazu) z lepszymi "nazwiskami" mam tu namysli Lublin, ktory wg mnie jest w tej chwili tym trzecim kandydatem do awansu i Rybnik, ktory od zawsze byl dla Nas niewygodnym przeciwnikiem. Zreszta bardzo watpliwym jest, ze Nasi dzialacze podjeliby sie walki o awans, to nie na Grudziadzkie(obecne) realia, nie ma na to ani pieniedzy ani stadionu, ani tez odpowiednich ludzi... W tym sezonie pozostanie Nam walka o pierwsza czworke, zobaczymy z jakim skutkiem :P Co do obcokrajowcow - to jeszcze nie koniec ;) jest kilku zawodnikow wartych zainteresowania...

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim marzeniem jest aby tymi trzema zespołami awansującymi były : Lublin , Gorzów i Grudziądz.
    I wcale to nie jest takie nie realne.
    pozdrawiam kolegów z GKMu - to fajni kibice są.

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Stymże marzenia a rzeczywistość to dwie odmienne sprawy. Nie wierzę aby Zielonej Góry i Ostrowa zabrakło w pierwszej trójce bo to jest po prostu ... nierealne.

  43. Powrót do góry    #43
    Początkujący
    Dołączył
    17-12-2005
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Masz racje Kadet!!! Trzeba zwolnic zapały na ekstralige.Napewni w czwórce znajdą sie jesli ominą nas kontuzje.Wiadomo co było rok temu i nie trzeba przypominac.Ale nie zgodze sie z tym,że Zielonka ma lepszy skład od nas moze jest mały wyjątek z obcokrajowcami a tak pozatym to żadna rewelacja.Nie ma faworyta i nie dzielmy skóry na niedźwiedziu.Moim zdaniem pierwsza czwórka bedzie następująca:
    [b]1. GORZÓW
    2. GRUDZIĄDZ
    3.ZIELONA GÓRA
    4.OSTRÓW

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik Awatar kleczes_GKM
    Dołączył
    31-08-2003
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    479
    Podziękowania: 102 w 42 postach
    Masz racje Kadet!!! Trzeba zwolnic zapały na ekstralige.Napewni w czwórce znajdą sie jesli ominą nas kontuzje.Wiadomo co było rok temu i nie trzeba przypominac.Ale nie zgodze sie z tym,że Zielonka ma lepszy skład od nas moze jest mały wyjątek z obcokrajowcami a tak pozatym to żadna rewelacja.Nie ma faworyta i nie dzielmy skóry na niedźwiedziu.Moim zdaniem pierwsza czwórka bedzie następująca:
    1. GORZÓW
    2. GRUDZIĄDZ
    3.ZIELONA GÓRA
    4.OSTRÓW



    Widac, ze niektorym Grudziadzanom sloneczko mocno przygrzewa :P
    Piszesz, ze sklad Zielonej Gory poza obckrajowcami jest porwnywalny z Naszym Grudzadzkim, to moze podaj personalia :) jakiegos zawodnika, ktory moglby sie na ta chwile rownac z Walaskiem(srednia ponad 2 w E-Lidze), jest tam Staszewski, Okoniewski jesli dla Ciebie nie jest to rewelacja to jak nazwiesz sklad GKM-u? Wstyd, srom i hanba? Nie wiem ile wypiles piszac tego posta, ale na drugi raz lepiej byloby sie troche zastanowic przed "popelnieniem" takiego czegos...Juz w zeszylm sezonie mielismy "dosc powazne" problemy z Ostrowem, a co bedzie teraz gdy wzmocnili sie tak bardzo?? Gdzie w Twoim zestawieniu jest Lublin?? Znasz wogole ich sklad?
    I jeszcze jedno jeszcze kilka tygodni temu, musielismy kupowac cegielki, zeby uratowac ten klub i teraz myslisz, ze Dzialacze postawia sobie za cel awans do Ekstraligii, z budzetem ledwo przekraczjacym 1mln zl?
    Troche obiektywizmu zycze...

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik Awatar Walk
    Dołączył
    30-08-2002
    Postów
    234
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 22 w 9 postach
    Nie ma faworyta i nie dzielmy skóry na niedźwiedziu.Moim zdaniem pierwsza czwórka bedzie następująca:
    1. GORZÓW
    2. GRUDZIĄDZ
    3.ZIELONA GÓRA
    4.OSTRÓW
    :) NIe chcesz dzielic skory na niedzwiedziu a sam to chwile pozniej robisz ;)

    Fakty sa takie, ze tak silnego zaplecza ekstraligi od dawien dawna nie bylo. Z drugiej strony patrzac to faktem jest takze sprawa, iz te nazwiska w wiekszosci elektryzuja glownie samymi nazwiskami - oczywiscie pisze tutaj o Polakach. Rowniez w wiekszosci przypadkow ich forma stanowic moze wiele niewiadomych zarowno w kwestii obcokrajowcow jak i rodzimych zawodnikow bo przeciez do wyjecia w kazdym meczu jest maksymalnie 90 pkt. i jezeli kazdy z zawodnikow w subiektywnej opcji pojedynczej ekipy bedzie robil to co od niego oczekuja kibice to nie zrobia ich przeciwnicy i vice versa :) Wracajac jednak do tematu grudziadzkiej druzyny to mamy sklad taki jaki mamy. W kontekscie listopadowych zawirowan zwiazanych z mozliwoscia wczesniejszej dymisji zarzadu jest dla mnie naprawde ponad to co mozna bylo oczekiwac. W tym przypadku nie ma co sie podpalac angazowaniem znanego nazwiska bowiem na znane i solidne nazwiska nas nie stac i zreszta juz ich na rynku nie ma, a w wersji krajowej sklad jest skomponowany. Mozna sie odwolywac do sentymentow wobec poszczegolnych zawodnikow tylko co to da? Trzeba sie cieszyc dniem powszednim (czyt. skladem jaki jest) i liczyc, ze owi zawodnicy pokaza niezly speedway.

    ps. kolega Timoti25 nie jest rzecznikiem prasowym kibicow z Gdza wiec prosze traktowac to co pisze tylko i wylacznie jako Jego wlasna opinie i nie wyogolniac. Dodam, ze wiekszosc kibicow z naszego miasta zna realia zuzla na I ligowym froncie i zdaje sobie sprawe w jakim miejscu jestesmy.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •