Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 86 z 86

Wątek: Hokej na trawie

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2005
    Postów
    372
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    z Niemczech pod wzgledem ilosci uprawiajacych sport nr 3-4
    w Holandii 2
    A na jakiej podstawie tak twierdzisz. Na podstawie swej „nieomylnej” opinii ? :D Równie dobrze ja mogę stwierdzić, że w pici polo jest najwięcej zarejestrowanych zawodników w pici polo na bosaka i co uwierzysz mi ? :D
    Podaj może liczbę zarejestrowanych zawodników oraz liczbę zawodników w siatkówce, koszykówce, lekkiej atletyce dla porównania, to Ci może ktoś uwierzy o ile te dane są prawdziwe.



    ciemny jesteś tyle Ci powiem
    To typowe. Jak ktoś nie ma argumentó to zaczyna wyzywać. :P

    trzeba umieć napisać field hockey zanim zacznie isę polemikę
    Cieszę się, że się przyznałeś do braku umiejętności pisania. :D Pozwól, że ci kogoś zacytuję:

    wpisz fieldhockey
    Jakbyś miał jeszcze problemy z pamięcią lub czytaniem, to przypominam, że to cytat z Ciebie. :P
    Zrobiłem tylko to, co ode mnie chiałeś.


    ale już field hockey 24 mln. 400 tys. czyli 100 razy więcej?
    Owszem, ale porównaj sobie z następującymi sportami:

    Piłka nożna (football) - 220 mln odnalezionych pozycji
    Lekka atletyka (athletics) - 192 mln odnalezionych pozycji
    Siatkówka (volleyball) - 44 mln 900 tys. odnalezionych pozycji
    Koszykówka (basketball) - 122 mln odnalezionych pozycji
    Rugby - 42 mln 600 tys. odnalezionych pozycji
    Krykiet (cricket) - 44 mln 800 tys pozycji.

    A weźmy dane z innej przeglądarki, z Yahoo:

    Hokej na trawie (field hockey) – 30,5 mln odnalezionych pozycji
    Piłka nożna (football) – 402 mln odnalezionych pozycji
    Lekka atletyka (athletics) - 107 mln odnalezionych pozycji
    Siatkówka (volleyball) - 67 mln 600 tys. odnalezionych pozycji
    Koszykówka (basketball) - 122 mln odnalezionych pozycji
    Rugby - 83 mln 900 tys. odnalezionych pozycji
    Krykiet (cricket) - 89 mln 700 tys pozycji.
    Baseball – 231 mln

    Widać prawdziwą pozycję rzekomo popularnego hokeja na trawie ? :) Oczywiście chodzi o kraje z językiem angielskim urzędowym, bo przecież po polsku i innych językach inaczej się to pisze.



    doucz się angielskiego
    Jakbyś znał angielski tak jak ja, to może byś tych bajek nie opowiadał. :P

  2. Powrót do góry    #47
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hokej na trawie (fieldhockey) - 242 tys. odnalezionych pozycji
    Mega wtopa kolego, albo zwykla prowokacja.
    Domagasz sie argumentow,a caly czas przekrecasz fakty tak by wyszlo na Twoje.Nie mamy dalej o czym dyskutowac.
    Widać prawdziwą pozycję rzekomo popularnego hokeja na trawie ? Oczywiście chodzi o kraje z językiem angielskim urzędowym, bo przecież po polsku i innych językach inaczej się to pisze
    Zapomniales jak zwykle o waznym szczegole:hokej na trawie jest uprawiany glownie w krajach nieanglojezycznych.Przestan w koncu wyszukiwac na sile argumenty na potwierdzenie Swojej tezy.

  3. Powrót do góry    #48
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuję:
    --------------------------------------------------------------------------------
    wpisz fieldhockey
    --------------------------------------------------------------------------------



    Jakbyś miał jeszcze problemy z pamięcią lub czytaniem, to przypominam, że to cytat z Ciebie.
    Zrobiłem tylko to, co ode mnie chiałeś.
    pisze z rozpędu, pracując w serwisie o hokeju na trawie wpisuje w wyszukiwarce bez spacji bo akurat strona ktora jest mi potrzebna wyskakuje jesli napisze sie razem, wynik odruchu, milo mi ze zdajesz sie na moja wiedze językową:)

    na tym koniec dyskusji na bardzo marnym i miernym poziomie przynajmniej w watku dotyczacym popularnosci hokeja


    przytaczasz chore argumenty

    tak zeby jeszcze zakończyć to nigdy nie klocilem sie z Toba ze hokej jest popularniejszy od pilki noznej, kosza, siatki, rugby czy dyscyplin wymienionych
    ale za to snowboard.... 18,400,000
    motocross 3,360,000 - ten to pociąga rzesze....

    i z mojej strony tyle
    jak jestes taki sprytny i wszystko wiesz znajdz strone niemicekiego zwiazku hokeja oraz zwiazku holenderskiego i zobacz ile ludzi uprawia...
    argument z pici polo ukazuje Twój poziom dyskusji

    osoby zainteresowane hokejem zapraszam ponownie na www.prohokej.pl/ForumBB

  4. Powrót do góry    #49
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2005
    Postów
    372
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mega wtopa kolego, albo zwykla prowokacja.
    Może i wtopa, ale nie moja, bo nie ja proponowałem żeby szukać „fieldhockey”.

    Domagasz sie argumentow,a caly czas przekrecasz fakty tak by wyszlo na Twoje.Nie mamy dalej o czym dyskutowac.
    Ja nic nie przekręcam. A jak myślisz, że nie będę mógł spać po nocach, jak się do mnie odezwiesz, to się rozczarujesz. :D

    Zapomniales jak zwykle o waznym szczegole:hokej na trawie jest uprawiany glownie w krajach nieanglojezycznych.
    Czyżby ? Oto kraje w jezykiem urzędowym angielskim, gdzie uprawiany jest hokej na trawie na jakimś poziomie: Australia, Indie, Wielka Brytania, Kanada, Nowa Zelandia, RPA. Dodam, że 90% Holendrów mówi po angielsku świetnie.

    Przestan w koncu wyszukiwac na sile argumenty na potwierdzenie Swojej tezy.
    Ja nie muszę wyszukiwać. Wy sami ich mi dostarczacie. :)

    tak zeby jeszcze zakończyć to nigdy nie klocilem sie z Toba ze hokej jest popularniejszy od pilki noznej, kosza, siatki, rugby czy dyscyplin wymienionych
    ale za to snowboard.... 18,400,000
    motocross 3,360,000 - ten to pociąga rzesze....
    A ja nigdy nie mówiłem, że na świecie motocross jest popularniejszy od hokeja na trawie, ale w Polsce owszem. Poza tym takie przeszukiwanie obejmuje tylko strony w języku angielskim. Gdyby zbadać w innych to wynik byłby porażający, bo nie sądzę, żeby po portugalsku czy rosyjsku było, aż tak proporcjonalnie dużo. :) Ale cieszę się, że w końcu dotarło jaka jest prawdziwa ranga hokeja na trawie i prysł mit jego wielkiej popularności

    hokeja oraz zwiazku holenderskiego i zobacz ile ludzi uprawia...
    argument z pici polo ukazuje Twój poziom dyskusji
    Natomiast bluzgi i wyzwiska z Twojej strony pewnie ją zawyżyły ? :D Ja do tego poziomu się nie zniżyłem.
    Natomiast nie ważne ile jest tych zawodników, ale ważne jest porównanie tego z ilością w innych dyscyplinach sportu. Gdyby to zrobić, byłby to kolejny argument na niepopularność hokeja na trawie. :)

  5. Powrót do góry    #50
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to porównaj ilośc hokeistow z iloscia motocrossowcow<hahaha>
    popatrz jakie wypisujesz głupoty......

    idac Twoim tokiem ustalania popularnosci: strony polskie, google.pl
    hokej na trawie 1,270,000
    motocross 83,800
    fakt popularnosć wychodzi

    aaaaa i jeszcze zeby sobie strzelić w noge bo zapewne wycaigniesz z tego jakis blyskotliwy wniosek www.japan-hockey.com

  6. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2005
    Postów
    372
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to porównaj ilośc hokeistow z iloscia motocrossowcow<hahaha>
    Czyli z tego wynika, że nadal twierdzisz, że najmniej popularnym na świecie sportem jest Formuła 1 ? Możesz to potwierdzić ? Bo jeśli tak, to podam to "genialne" stwierdzenie do działu o F1, a to będą tam mieli radochę. :D

    popatrz jakie wypisujesz głupoty......
    Oczywiście bez obrażania dyskutanta nie mogło się obejść. Teraz widać kto tu zaniża poziom...

    idac Twoim tokiem ustalania popularnosci: strony polskie, google.pl
    hokej na trawie 1,270,000
    motocross 83,800
    fakt popularnosć wychodzi
    Fakt, ale ludzi więcej przychodzi na motocross. :)

    aaaaa i jeszcze zeby sobie strzelić w noge bo zapewne wycaigniesz z tego jakis blyskotliwy wniosek www.japan-hockey.com
    :D Przecież takie zdjęcie w Polsce można by zrobić z meczu rugby w Polsce, jakby zrobić go na takim stadionie i to miałby być dowód na wielka popularność rugby w Polsce ? :D O Japonii się jednak dużo nie będę się wypowiadał, bo wiem tylko tyle, że tam w ogóle dużo ludzi lubi chodzić na imprezy sportowe na żywo. Dużo ludzi przychodzi na rugby, siatkówkę, a chyba najpopularniejszym sportem zespołowym jest tam baseball. Ale japońskiego nie znam, więc trudno mi to komentować.

    Natomiast co do hokeja na trawie, to jest to, moim zdaniem, najmniej popularny sport zespołowy z tych olimpijskich. Zresztą bycie na igrzyskach olimpijskich promuje ten sport strasznie, bo gdyby nie to, to sądzę, że jego popularność można by porównywać do netballu, czy korfballu. Wyprzedza go parę sportów zespołowych poza olimpijskich.

  7. Powrót do góry    #52
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czyli z tego wynika, że nadal twierdzisz, że najmniej popularnym na świecie sportem jest Formuła 1 ? Możesz to potwierdzić ? Bo jeśli tak, to podam to "genialne" stwierdzenie do działu o F1, a to będą tam mieli radochę.
    ale przecież ja ide Twoim tokiem rozumowania

    ja wyłączylem z tego sporty motorowe ale Ty upierasz sie zeby nie no to nie...


    Natomiast co do hokeja na trawie, to jest to, moim zdaniem, najmniej popularny sport zespołowy z tych olimpijskich. Zresztą bycie na igrzyskach olimpijskich promuje ten sport strasznie, bo gdyby nie to, to sądzę, że jego popularność można by porównywać do netballu, czy korfballu. Wyprzedza go parę sportów zespołowych poza olimpijskich.
    kazdy poznal Twoja opinie 3 razy
    podważylismy tezy o malej ilosci bramek, o malej ilosci ludzi na meczach na swiecie, o malej medialnosci, o nudzie jaka wieje z boisk wiec łaskawie daj ludziom w tym watku pogadac o hokeju na trawie i o obecnych wydarzeniach

    kazdy Twoj post ciagnacy ten watek bedzie kasowany - chcesz sie poskarż się administratorom:)

    ------------------------------------------

    zaczął się turniej Burlington Cup z udzialem Pocztowca Poznan, nasi zawodnicy przegrali z reprezentacja Austii jednak wielu zawodnikow Poczty pojechalo na turniej 4 narodow ktory rozpoczyna sie jutro w Lipsku
    zagraja Polacy, Szkoci, Niemcy i Holendrzy...

  8. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kazdy poznal Twoja opinie 3 razy
    podważylismy tezy o malej ilosci bramek, o malej ilosci ludzi na meczach na swiecie, o malej medialnosci, o nudzie jaka wieje z boisk wiec łaskawie daj ludziom w tym watku pogadac o hokeju na trawie i o obecnych wydarzeniach
    Moim zdaniem, a obserwuje ten wątek od samego początku, chcieliście podważyć jego opinię, ale wam się nie udało. Natomiast uważanie za jedynie słuszne kryterium popularności ilość zawodników w klubach jest śmieszne, ale nie będę się w to wdawał w dyskusję, ponieważ moderator tego forum nadużywa władzy i zachowuje sie w sposób obraźliwy.

  9. Powrót do góry    #54
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to napisz do administratora:>
    nie wydaje mi sie abym naduzywal swojej wladzy, chce skierowac dyskusje na wlasciwy tor, ale mozesz sie z tym nie zgadzac, moja prywatna opinia jest taka ze bardziej bronisz kolegi niz jego opinii ale to juz moje subiektywne zdanie jako uzytkownika a nie moderatora...

    nie jest to jedyne kryterium
    widac ze nie czytales szczegolowo bo padlo stwierdzenie, iz nikt nie twierdzi ze hokej na trawie w Polsce jest niepopularny ale kolega okazja (okazja ro r.ż) wmawia nam ze ktos stwierdza iz hokej w Polsce jest megapopularny

    udowadnial to droga hasel w wyszukiwarkach po czym stwierdzal ze snoboward i motocross tez sa popularniejsze od hokeja i to mnie jakos urazilo (ta sama metoda google.com udowodnilem ze jest inaczej)

    bezsensowne udowadnianie ze ilosc ludzi wzluz trasy motocrossu ma przeklad na popularnosc tej dyscypliny jest chore

  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2005
    Postów
    372
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kazdy Twoj post ciagnacy ten watek bedzie kasowany - chcesz sie poskarż się administratorom:)
    "Kto nie ma siły argumentu, ten używa argumentu siły." A z tymi administratorami w przypadku kasowania masz jak w szwjcarskim banku. :P

  11. Powrót do góry    #56
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    grozisz mi?
    leć i poskarż tylko problem w tym, że nie masz za bardzo na co...


    co do hokeja:
    Polska pokonała wczoraj Holandię 8-2 w turnieju Czterech Narodów rozgrywanym w Niemczech, dziś spotkanie z potencjalnie najsłabsza druzyna turnieju jaką jest Szkocja.
    Pocztowiec Poznań w półfinale turnieju Burlington Cup organizowanego przez Arminen Wiedeń
    dziś gra także kadra do lat 21 ale wynikow jeszcze nia mam...
    cieszy zwyciestwo nad Pomaranczowymi, ale nie byli oni w najsilniejszym skladzie (nasi zreszta tez)
    Niemcy utrzymali swoje magicnze osiagniecie bez porazki na hali - wczoraj pokonali Szkocję 14-2;)

    OD TEJ PORY KAŻDA ODPOWIEDŹ NIE NA TEMAT HOKEJA JEGO ROZGRYWEK, KAŻDY ELEMENT DYSKUSJI NIEMERYTORYCZNEJ BĘDZIE KASOWANY

  12. Powrót do góry    #57
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dziś dzień finałowy turnieju Burlington Cup

    zawodniczki Pocztowca zagrają o 3 miejsce ze Slavią Praga
    podobnie zawodnicy Pocztowca, którzy o pudło zmierzą sie z gospodarzami - Arminen Wiedeń.
    Dobra postawa Pocztowca osłabionego wysłaniem na kadre zawodników...

    a kadra.....:) wczoraj rozgromiliśmy Szkocję 18-4 i dzisiaj mecz o wzyciestwo w niepokonanymi na hali Niemcami...

  13. Powrót do góry    #58
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    i nie udało sie:(
    a bylismy blisko przełamania wieloletniej supremacji Niemców - jeszcze w drugiej połowie chlopaki remisowali 6-6 ale skonczylo sie niestety na porazce 7-10:(
    wynik ten jest jednak dobrym prognostykiem przed HME w Rotterdamie - 20-22 stycznia...

  14. Powrót do góry    #59
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To naprawde zdumiewajace jak dobrze Nam idzie w tej halowej odmianie hokeja na trawie;)
    O maly wlos...

  15. Powrót do góry    #60
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no są nieźli, ale wiadomo z czego to wynika
    na boiskach otwartych liczy sie taktyka i ustawienie - tego nam czego brakuje, na otwartych TECHNIKA - Polacy smiem twierdzic iz sa najlepiej wyszkoleni technicznie na swiecie, moze Niemcy i Holendrzy sa w stanie z nami rywalizowac...
    stad dobre wyniki na hali

    a w weekend turnieje o HMP w grupie Śląskiej i Wielkopolskiej

  16. Powrót do góry    #61
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zastanawiajaca jest "nieporadnosc" Holendrow w odmianie halowej.Sa doskonale wyszkoleni technicznie,taktycznie,powinni prezetowac wyzszy poziom od Niemcow.Prawdopodobnie to wynik malego zainteresowania w tym kraju ta formula rozgrywek.

  17. Powrót do góry    #62
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie prawdopodobnie tylko tak jest;)
    reprezentacja Holandii na hale nie ma nic wspolnego z ta z otwartych boisk...

    dzisiaj kolejne turnieje HMP seniorów - Siemianowice i Poznań
    zapraszam na forum hokejowe jesli chcecie pogadac o tej dyscyplinie
    www.prohokej.pl :)

  18. Powrót do góry    #63
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    od piątku HME w hokeju na trawie zaróno mężczyzn jak i kobiet, nas beda reprezentować Panowie ktorzy sprobuja poprawic piate miejsce z ubieglych mistrzostw, wyniki ME sa takze kwalifikacjami do MŚ - wejdą wszyscy ktorzy nie spadna do grupy B tj. 6/8 druzyn.
    Polacy zagraja w dosc ciezkiej grupie z niepokonanymi Niemcami, silnymi Czechami i bodajze Austrią...
    pozostaje zyczyc powodzenia:)
    najwazniejszy w grupie mecz zagramy z Czechami

  19. Powrót do góry    #64
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    i super;)
    5-2 z Czechami na inauguracje:)

  20. Powrót do góry    #65
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dziś hokej na trawie w tym kraju ma swoje pięc minut;)
    9-4 z Niemcami:)))) piękna sprawa;]

  21. Powrót do góry    #66
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    POLACY WICEMISTRZAMI EUROPY W HOKEJU NA TRAWIE:)

    dziś porażka z Niemcami 3-4 ale trudno, zrobili wiele dobrego swoim wystepem dla polskiego hokeja;)

  22. Powrót do góry    #67
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w miejscowości La Spezia HME grupy B mężczyzn i kobiet
    grają Polki które w pierwszych dwóch meczach pokonały Słowaczki i Portugalki...
    diwe najlepsze ekipy uzyskaja awans do grupy A

  23. Powrót do góry    #68
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dziś zaczynają się rozgrywki Klubowego Pucharu Europy z udziałem Pocztowca Poznań, nalezy miec nadzieje, ze mistrzowie Polski sprzed tygodnia wygraaja, albo chociaz uplasuja sie w pierwszej trojce...

  24. Powrót do góry    #69
    Początkujący
    Dołączył
    13-04-2006
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    hokej na trawie popularny jest...

    ... przynajmniej w Poznaniu, Pocztowiec i Grunwald mają sukcesy na arenie międzynarodowej;)

    Polacy wygrali w Kairze w Turnieju Czterech Narodów

    http://www.tutej.pl/cms.php?i=8603

    wogle fajna stronka z hokejem:

    http://www.tutej.pl/cms.php?m=228


  25. Powrót do góry    #70
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jakbys nie zauwazyl wszystkie informacje Tutej bierze z www.prohokej.pl :)

    niedlugo final PP - Pocztowiec - Grunwald!:)

  26. Powrót do góry    #71
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dziś sezon inauguruje 1 liga hokejowa mężczyzn...
    nie powinno być niespodzianek:)
    Pocztowiec i Grunwald raczej powalczą o MP , a trzecie miejsce powinno przypaść POmorzaninowi Toruń, reszta jest dalekoooooo z tyłu....

    kończą sie kwalifikacje do finałów MŚ w Moenchengladbach
    o 5 wolnych miejsc walczy 12 ekip, awans zapewniły juz sobie Nowa Zelandia, Korea Płd, Pakistan, Anglia , a jutro zagraja o ostatnie wolne miejsce Francja z Japonią

  27. Powrót do góry    #72
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myslalem,ze wyrachowanie Koreanczykow i Niemcow (zagrali perfidnie na 0-0 w fazie grupowej) zostanie ukarane,no coz nie do konca,jak wiadac szwabki zawsze wyjda na swoje.Szkoda "pomaranczowych",ale nie zawsze sie wygrywa:D.
    Nie wiem czy ktos zwrocil uwage,ale gol dla "kangurow" w meczu polfinalowym z Korea na 3-2 zostal zdobyty ....noga,wiec nie powinien zostac uznany.Mega wtopa sedziow.

  28. Powrót do góry    #73
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    skonczyła się runda jesienną ligi...
    wśród męzczyzn liderem Grunwald Poznań z taka sama iloscia puntków co Pocztowiec
    wśród kobiet Polar Wrocław, w II lidze męzczyzn Sokół Warszawa w grupie A i Ósemka Tarnowskie Góry w grupie B

  29. Powrót do góry    #74
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chyba emocje ostygły po tej debacie o popularności hokeja...

    w tym czasie powstały dwa nowe boiska ze sztuczną nawierzchnią - w Brzezinach pod Łodzią i w Toruniu...

    trwają rozgrywki halowe - w weekend rywalizowały ze sobą Grunwald i Pocztowiec - wygrali "Wojskowi" i zostali samodzielnymi liderami tabeli...


    jeśli ktoś z Warszawy byłby zainteresowany trenowaniem tego wspaniałego sportu zapraszam !
    niech się odezwie do mnie to wymyślimy coś na zaspokojenie miłości do hokeja;]

  30. Powrót do góry    #75
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    witam ponownie w w±tku hokejowym:)
    ostatnio w polskim hokeju działo się nieco więcej i jego popularno¶ć nieco wzrosła...:)

    kilka faktów "od my¶lników":)

    - Pocztowiec Poznań mistrzem kraju
    - Pocztowiec Poznań zdobywc± PP
    - Start Brzeziny mistrzem kraju kobiet
    - Reprezentacja Polski do lat 21 kobiet HME
    - Reprezentacja seniorów wicemistrzostwo ¶wiata
    - Polacy awansowali do grupy "A" ME U18
    - Polki w grupie B" się utrzymały

    powstało nowe boisko ze sztuczn± nawierzchni± w Toruniu:)

    obecnie Polacy graja dwa spotkania sparingowe z reprezentacj± Holandi, jedn± z najmocniejszych drużyn ¶wiata - wczoraj przegrali neistety 0-6...

    pozdrawiam;]


  31. Powrót do góry    #76
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    spotkania z Holandią nie wyszły, Polacy dwukrotnie schodzili z boiska pokonani

    w przyszłym tygodniu w Poznaniu turniej z udziałem reprezentacji Włoch, Szkocji i bodajże Austrii, a młodzieżówka jedzie do Niemiec na wielki turniej ośmiu narodów - do faworytów nie należymy;]

  32. Powrót do góry    #77
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w weekend ruszają ME grupy A w Manchasterze...
    niestety bez udziału naszych, którzy zagrają w grupie B. Reprezentacja Polski wygrała Turniej Czterech Narodów w Poznaniu zostawiając w pokonanym polu Szkocję, Włochy i Austrię...

    Polska młodzieżówka zajęła ostatnie, ósme miejsce w Turnieju Ośmiu Narodów w niemieckim Monchengladbach. Grali naprawdę nieźle a jeśli dodamy do tego fakt, iż byli dokoptowani do grona siedmiu najlepszych drużyn świata, a zdołali pokonać Malezję to należy ich występ ocenić pozytywnie...

  33. Powrót do góry    #78
    Początkujący
    Dołączył
    23-09-2015
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co ze sprzętem do hokeja na trawie? Polecacie coś dobrego?

  34. Powrót do góry    #79
    Początkujący Awatar itomka
    Dołączył
    08-10-2015
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez m-poniedzialek Zobacz posta
    A co ze sprzętem do hokeja na trawie? Polecacie coś dobrego?
    A przede wszystkim gdzie można kupić sprzęt dla początkującego gracza, a raczej zawodniczki?

  35. Powrót do góry    #80
    Użytkownik Awatar Mocarny
    Dołączył
    01-09-2015
    Postów
    238
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Przyznam szczerze, że do tej pory nigdy nie widziałem hokeju na trawie jeszcze. Raz bylem na Florydzie na meczu zwykłego hokeja i przyznam szczerze, że emocje nawet całkiem, całkiem..

  36. Powrót do góry    #81
    Użytkownik Awatar Gruby dziadek z Miszkolca
    Dołączył
    19-04-2016
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hokej jest spuer

  37. Powrót do góry    #82
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2018
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Holandia została mistrzem świata w hokeju na trawie kobiet. W finale w Londynie Holenderki pokonały Irlandki 6-0.
    W meczu o 3 miejsce Hiszpanki wygrały z Australijkami 3-1.

  38. Powrót do góry    #83
    Początkujący
    Dołączył
    14-01-2019
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wy siedzicie w temacie więc się pewnie znacie.. Polska ma jakiekolwiek szanse w tym temacie?

  39. Powrót do góry    #84
    Początkujący
    Dołączył
    20-12-2021
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sport ten na pewno jest mało popularny, ale to bez wątpienia jedna z najlepiej rozwiniętych sportów zespołowych w naszym kraju.

  40. Powrót do góry    #85
    Początkujący
    Dołączył
    24-05-2022
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Динамічний вид спорту.

  41. Powrót do góry    #86
    Początkujący
    Dołączył
    03-01-2023
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Praktycznie rzecz biorąc, można gdzieś obejrzeć rozgrywki?
    Zapraszam do mojego Ukryta zawartość w Cieszynie. Specjalizuję się w treningu Ukryta zawartość

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •