Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 225 z 324

Wątek: Dział techniczny - czyli WSZYSTKO na temat sprzętu tenisowego

  1. Powrót do góry    #181
    Stały bywalec Awatar argun
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    584
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Okazuje sie ze Dunlopa sprzedaja z naciagiem - M-fil Tour , wytlumiaczem a na dodatek przesylka gratis to mi sie podoba:) na poczatku bylo dosc dziwnie, jak deska nie wiem z jaka sila naciagniete (sami zapewnie tez nie wiedzia) ale chyba max jaka jest zalecana przedzial od 25-9kg to w porownaniu z Babolatem kolosalna roznica.
    Po kiku grach juz sie jednak przyzwyczailem:)
    lepiej wychodza mi woleje i o dziwo serwis:P

  2. Powrót do góry    #182
    Początkujący
    Dołączył
    21-10-2006
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Sprzedam rakiete HEAD Titanium 3000

    Mam do sprzedania rakiete HEAD Titanium 3000. Rakieta w dobrym stanie, posiada nowy naciag, pokrowiec na cala rakiete. Uzywana byla do gry tylko i wylacznie rekreacyjnej. Rakieta dla graczy sredniozaawansowanych. Wszelkie info na e-mail zgrad@wp.pl Cena 100zl do negocjacji. Admin nie kasuj tego bo mi zalezy na sprzedarzy. Pozdro dla forumowiczow

  3. Powrót do góry    #183
    Stały bywalec Awatar argun
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    584
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wie ktos jak sie nazywaja ( jakiej sa firmy ) i gdzie mozna kupic te "gumki" - tlumiki? ktore uzywal Andre uzywa ARod o nawet u pieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeknej Marii zauwazylem ostatnio...

  4. Powrót do góry    #184
    Użytkownik
    Dołączył
    19-07-2006
    Postów
    56
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Andre używał zwykłych gumek "recepturek" jakie możesz kupić w sklepie, no może trochę grubsze.
    Tutaj masz jak to wygląda i jak wiązać.
    http://home.pacbell.net/gmlasam/rubberband.html

  5. Powrót do góry    #185
    Stały bywalec Awatar argun
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    584
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Andre używał zwykłych gumek "recepturek" jakie możesz kupić w sklepie, no może trochę grubsze.
    Tutaj masz jak to wygląda i jak wiązać.
    http://home.pacbell.net/gmlasam/rubberband.html
    O qrcze a ja myslalem ze to cos specjalnego:P, dzieki.

    poddaje sie niby nic spejalnego ale nie moge ich znalezc:(
    wiesz gdzie tego szukac?

  6. Powrót do góry    #186
    Początkujący
    Dołączył
    04-11-2006
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czesc,
    zastanawiam sie nad rakieta dostosowana do mnie, mam 172cm, 6o kg. w tym roku wrocilem do czynnego uprawiania tego sportu po dlugiej przerwie. nie jestem graczem silowym, mam latosoc biegania, gram raczej zroznicowany tenis.

  7. Powrót do góry    #187
    Użytkownik
    Dołączył
    19-07-2006
    Postów
    56
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak przeglądniesz trochę wcześniejszych postów to znajdziesz może będziesz mógł trochę bardziej sprecyzować swoje potrzeby.
    Jak na razie to trochę za mało informacji (np. ile pieniędzy chcesz wydać na rakietę)

  8. Powrót do góry    #188
    Początkujący
    Dołączył
    04-11-2006
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hej, dzieki za odpowiedz...mysle o ok.400 zl, mialem do tej pory rakiete, ktora gralo mi sie dobrze, miala slaby naciag, ale w pewnym momencie zaczela nie wystarczac na rywali/a...pozyczylem mocniejsza i zauwazylem spora roznice, gdy wrocilem do poprzedniej czulem jakbym gral w badmintona. chcialbym wybrac cos, co pozwala na mocne uderzenia, ale i precyzyjne slajsy.

  9. Powrót do góry    #189
    Użytkownik
    Dołączył
    19-07-2006
    Postów
    56
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czym grałeś do tej pory i jakiej próbowałeś?

  10. Powrót do góry    #190
    Początkujący
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    rakiety testowe

    witam
    poszukuje sensownego sklepu w wawie gdzie mozna wypozyczyc rakiety testowe
    dzieki za odpowiedz

  11. Powrót do góry    #191
    Użytkownik
    Dołączył
    19-07-2006
    Postów
    56
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego co mi wiadomo to w Protenisie przy Myśliwieckiej (przy kortach Legii) można było dostać rakiety demo do wypożyczenia, wydawało mi się że w Go-sport w Galerii Mokotów też. Jeżeli interesuje Cię przetestowanie konkretnego modelu to napisz do przedstawiciela danej firmy w Polsce, z reguły podają gdzie można pożyczyć sprzęt ich firmy do testów.

  12. Powrót do góry    #192
    Stały bywalec Awatar argun
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    584
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ppeter

    sluchaj szukalem takich gumek recepturek juz w wielu sklepach i nic ludzie robia tylko wielkie oczy wiesz gdzie je mozna kupic , czy wogole mozna w Polsce?

  13. Powrót do góry    #193
    Użytkownik
    Dołączył
    19-07-2006
    Postów
    56
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sluchaj szukalem takich gumek recepturek juz w wielu sklepach i nic ludzie robia tylko wielkie oczy wiesz gdzie je mozna kupic , czy wogole mozna w Polsce?
    Pewnie dokładnie tej firmy nie znajdziesz, ale jak w google wpiszesz gumki recepturki, to namiarów dostaniesz aż za dużo.
    Poza tym ja bym spróbował na początek w aptece.

  14. Powrót do góry    #194
    Początkujący
    Dołączył
    11-12-2006
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Sprzet

    Mam zamiar zakupic rakiete Wilson Mach Pro tylko nie wiem jaki rozmiar raczki 3 czy 4. mam 168 50 kg czy ta rakieta bedzie dla mnie dobra. gram obecnie Wishem ehehhehe

  15. Powrót do góry    #195
    Stały bywalec Awatar argun
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    584
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wlasnie od aptek zaczolem maja tam tylko te cienkie w necie szukalem juz kilka razy i owszem jest ich cala masa o roznych srednicach ale cienkich o dziwo! dzisiaj chyba natrafilem na wlasciwe sadzac po fotce jak najbardziej:)ale kwota minimalna zamowienia + plus przesylki jest nie do przyjecia...


    http://sklep.zetaprooffice.com/poz,ind_170043

  16. Powrót do góry    #196
    Użytkownik
    Dołączył
    19-07-2006
    Postów
    56
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wlasnie od aptek zaczolem maja tam tylko te cienkie w necie szukalem juz kilka razy i owszem jest ich cala masa
    może tutaj uda Ci się coś załatwić:
    http://www.agrojumal.com.pl/main.php?lang=pl&id=2&prod=5

  17. Powrót do góry    #197
    Użytkownik
    Dołączył
    19-07-2006
    Postów
    56
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam zamiar zakupic rakiete Wilson Mach Pro tylko nie wiem jaki rozmiar raczki 3 czy 4. mam 168 50 kg czy ta rakieta bedzie dla mnie dobra. gram obecnie Wishem ehehhehe
    Tutaj masz jak orientacyjnie można sprawdzić wielkość rączki:
    http://www.tennis-warehouse.com/LC/Gripsize/Gripsize.html
    ale tylko orientacyjnie bo zwykle dokłada się owijkę, poza tym niektórzy wolą grać trochę mniejszą lub większą rączką.
    Najlepiej potestować na rakietach demo (o ile są dostępne).

  18. Powrót do góry    #198
    Stały bywalec Awatar argun
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    584
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tam tez sa "za cienkie" Dobra wyglada na to ,ze pozostane na zwyklych wytlumiaczach :P chyba , ze kiedys natrafie na grube recepturki :) i tak THX

    SUKCES:Dotoz okazuje sie ,ze nalezy ich szukac w sklepach modelarskich noo teraz to juz jestem Pro:P

  19. Powrót do góry    #199
    Początkujący
    Dołączył
    06-01-2007
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    proszę o pomoc!!!!
    Zaczynam grę w tenisa. wczesniej już grałem trochę ale bardzo amatorsko! samouk!! Potrzebuję dobrej rakiety do kwoty ok 450 zł. zalezy mi na dobrej RAKIECIE która bedzie idealna na amatorsko jak i po uzyskaniu pewnego doswiadczenia.
    Moje parametry:
    wzrost- 176
    waga - 87 kg
    z siłą też nie jest zle jedynie nadgarstki troszkę słabe.


    Bardzo proszę o profesjonalną poradę.

    Proszę róznież o poradę czy kupić rakietę na allegro u super sprzedawcy czy w sklepie !! jesli macie jakeś dobre kontakty na sprzedawców i sklepy to było by miło.




  20. Powrót do góry    #200
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    167
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  21. Powrót do góry    #201
    Użytkownik
    Dołączył
    19-07-2006
    Postów
    56
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tomasz5sk
    Jeżeli przeglądniesz posty z tego forum dotyczące rakiet to znajdziesz informacje, które pozwolą trochę sprecyzować jakiej rakiety potrzebujesz. Na stronach producentów rakiet np. Wilson i Voelkl są systemy, które pozwalają w przybliżeniu określić jakiej rakiety możesz potrzebować.
    Na stronie http://www.tenisklub.pl/index.php?goto=porady&action=pokaz&id=11
    jest tabelka, która pozwoli Ci ocenić swój poziom gry.
    Na stronie www.tennis-warehouse.com są opisy rakiet, gdzie uwzględnione jest dla jakiego poziomu przeznaczone są dane rakiety. Według mnie powinieneś szukać rakiet z kategorii tweener. Przykładowe rakiety z tej kategorii to:
    http://www.tennis-warehouse.com/catthumbs.html?CREF=785
    niektóre rakiety są przedłużone co może być pomocne dla grających dwóręczny bh.
    Mogę polecić Ci rakietę Voelkl BB7
    http://www.tenis.net.pl/sklep/index.php?p=productsMore&iProduct=34
    jest to model zeszłoroczny i jest w dobrej cenie ponieważ Voelkl zastąpił go modelem o podobnej nazwie ale innych parametrach.
    A podstawowa moja rada to określ jakie rakiety Cię mniej więcej interesują i poszukaj sklepu, który daje możliwość przetestowania, awentualnie może na kortach jest ktoś kto gra taką rakietą i pozwoli Ci uderzyć parę razy, rakieta, którą inni się zachwycają może zupełnie Ci nie pasować.

  22. Powrót do góry    #202
    Początkujący
    Dołączył
    06-01-2007
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dziękuję bardzo za rady. pozdrawiam

  23. Powrót do góry    #203
    Początkujący
    Dołączył
    06-01-2007
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mój poziom określam na 3-3,5 http://www.tenisklub.pl/index.php?goto=porady&action=pokaz&id=11

    Jaka rakieta jest odpowiednia na takim poziomie ? zapomoc bardzo dziękuję.

  24. Powrót do góry    #204
    Użytkownik
    Dołączył
    19-07-2006
    Postów
    56
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę, że z listy, którą wstawiłem:
    http://www.tennis-warehouse.com/catthumbs.html?CREF=785
    spokojnie możesz coś wybrać dla siebie, również ten BB7, o którym napisałem nie powinien być najgorszym wyborem. Rakiety z tej grupy wymagają trochę własnej pracy przy uderzeniu, ale też dają możliwość rozwoju. Trochę za mało napisałeś o sobie, żeby można było coś konkretnego Ci polecić. Jak często grasz, jaki jest poziom Twoich przeciwników, na jakich kortach (ziemia, szybkie nawierzchnie), single czy deble, jak grasz, jak chciałbyś grać (styl gry - http://www.tenis.net.pl/abctenisa/style.php).
    Jeżeli tam gdzie grasz są jacyś trenerzy podpytaj ich co ewentualni by Ci polecali, po pierwsze jeżeli chwile popatrzą jak grasz łatwiej ocenią co może być dla Ciebie dobre i często mają dobre ceny na rakiety, którą będziesz mógł wypróbować.
    Jeszcze raz to napiszę, staraj się wypróbować rakietę, którą chcesz kupić. Mnie np. zupełnie nie obpowiadają rakiety Babolata, a dla kogoś innego będzie to świetna rakieta.

  25. Powrót do góry    #205
    Początkujący
    Dołączył
    06-01-2007
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cześć! mam pytanko czy ktos kupował już rakietkę w sklepie
    Forehand.pl ??? bardzo proszę o opinie na temat tego sklepu ponieważ rakietki są bardzo tanie :) z jednej strony to dobrze ale z drugiej trochę sie obawiam zamawiać.
    Proszę poradzcie mi gdzie mam kupic rakietę z neta czy ze sklepu? jesli sklem to gdzie jest dobry w Wawie.za informację z góry bardzo dziękuję !:)


    Wilson Hammer H6- dużo czytałem o tej rakiecie i wydaje mi sie całkiem fajna ale słyszałem wiele złych opini na temat wagi bo zaledwie 275 g z naciągiem! na tenis-warehouse wyczytałem ze jest to idealna rakieta typu "tweener". co sądzicie na temat tej rakiety? proszę o pomoc!!!

  26. Powrót do góry    #206
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-08-2003
    Postów
    1,206
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mam Hammera H6, moim zdaniem jest odpowiedni dla średnio zaawansowanych. Szczególnie pań, bo tą rakietą bardzo łatwo grać agresywnie przy niedużym nakładzie siły, ona wręcz prowokuje żeby posłać płaskie i głębokie zagranie. Rzeczywiście jest bardzo lekka, dla niektórych zbyt lekka, ale mnie pasuje. Ma całkiem sporą tolerancję błędów, stosunkowo łatwo posłać piłkę tam gdzie się zamierzało, niekoniecznie trafiając w sam sweet spot. No i w porządku reaguje na spiny (nawet te moje nieudolne). Jest z kolei nie za bardzo dla typowych graczy siłowych - chyba byłoby im z nią trudno trafić piłką w kort.

  27. Powrót do góry    #207
    Użytkownik
    Dołączył
    19-07-2006
    Postów
    56
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tomasz5sk
    Przy Twoim wzroście i wadze to rakieta o wadze 275g, może być trochę za lekka (niczego nie ujmując tej rakiecie). Oczywiście można ją dociążyć. Według mnie powinieneś szukać rakiety o wadze 290-310g (nawet te 15g robi różnicę). Ale najlepiej podejść do jakiegoś sklepu i pomachać trochę różnymi rakietami, żeby mniej więcej określić jaka waga i swingweight rakiety najbardziej Ci leży.
    Co do sklepów to poniżej parę linków:
    http://www.protenis.com.pl/
    http://www.tenis.net.pl/sklep/index.php?p=productsList&iCategory=14
    http://www.skiteam.pl/letnia-wyprzedaz-2006/Rakiety/
    http://www.sport-elite.pl/cenniki-tenis.php?page=cennik_rakiety

  28. Powrót do góry    #208
    Początkujący
    Dołączył
    06-01-2007
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mam jeszcze jedno pytanko. co sądzicie o dunlop M Fil 300? albo Hotmelt 300G??

  29. Powrót do góry    #209
    Stały bywalec Awatar argun
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    584
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja uzywam i nie narzekam (zreszta mi kazda dobra:P odpowiada)a dodam Ci,ze za 399 zl mozna kupic Yonexa rdx 500 a wiec w tej samej cenie co ten Dunlop ale jak juz sie zdecydujesz na Dunlopa to ja bym juz bral ta najnowsza wersje Aerogel u nas bedzie dostepna dopiero w marcu w stanach juz jest i pewnie oplacaloby sie tam kupic nawet z przesylka i ewentualnym podatkiem bedzie zapewne taniej:P
    (tak jest w przypadku modelow M-fil)
    a tak wogole to nie kumam czemu Dunlopy sa tak malo popularne skoro takie tanie?

  30. Powrót do góry    #210
    Użytkownik
    Dołączył
    19-07-2006
    Postów
    56
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    RDX 500 będzie raczej zbyt wymagającą rakietą, M-Fil 300 już prędzej, chociaż jeżeli jesteś pomiędzy 3 a 3.5 to raczej stawiałbym na M-fil 400. Ale jak masz okazję to możesz 300 potestować, to bardzo dobra i rozwojowa rakieta.

  31. Powrót do góry    #211
    Początkujący
    Dołączył
    06-01-2007
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a jak wygląda sprawa ze starszymi modelami dunlopa???Hot Melt 300g i 400g ???czy te modele też są godne polecenia???ze wzgledu na kaskę bede chyba musiał wybrać cos ze starszych modeli:(

  32. Powrót do góry    #212
    Początkujący
    Dołączył
    04-04-2005
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    model 300g był wyjątkowo udany, każda następna seria nowy model tej rakiet m-fil czy najnowsza aerogel są stworzone właśnie na wzor 300g parametrami technicznymi praktycznie się nie różnią moze minimalnie, z tego co wiem to mauresmo do dzis gra wlasnie 300g

  33. Powrót do góry    #213
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2006
    Postów
    109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    -

  34. Powrót do góry    #214
    Stały bywalec Awatar argun
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    584
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  35. Powrót do góry    #215
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2006
    Postów
    109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    -

  36. Powrót do góry    #216
    Stały bywalec Awatar argun
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    584
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    (nawet jeśli jest to amator potrafiący poprawnie grać rakietą z główką 90...).


    Niemniej kupię ten nowy model, gdy tylko będzie w sprzedaży. Po prostu poprzednim grało mi się wyśmienicie, a niestety muszę mieć drugą parkę.
    OoO a jednak sa tacy :P

    kupowales u przedstawiciela czy allegro?

  37. Powrót do góry    #217
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2006
    Postów
    109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    -

  38. Powrót do góry    #218
    Początkujący
    Dołączył
    06-01-2007
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dziekuję wam za porady! własnie zamówiłem Dunlop M Fil 300.Mam nadzieję ze bedzie to dobry wybór rakietke widziałem pomachałem :) wydaje mi sie całkiem przyjazna jak na moje powolne postępy:). pozdrawiam was!jesli ktos miał doczynienia z tą rakietką to proszę o opinię .

  39. Powrót do góry    #219
    Stały bywalec Awatar argun
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    584
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja nia gram i nie narzekam:)

  40. Powrót do góry    #220
    Początkujący
    Dołączył
    11-12-2006
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kupiłem sobie ostatnio Wilson Impact Titanium

  41. Powrót do góry    #221
    Początkujący
    Dołączył
    11-12-2006
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wie ktos cos o tej rakiecie??

  42. Powrót do góry    #222
    Początkujący
    Dołączył
    26-01-2007
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    witam!
    zastanawiam się nad kupnem nowej rakiety. gram całkiem nieźle i chciałabym mieć bardziej profesjonalną rakiete i zastanawiam się nad babolatem Drive Z Tour a wilsonem nCode nBlade(A.Ivanovic)Jeżeli możecie to doradzcie mi która rakieta jest bardziej odpowiednia...

  43. Powrót do góry    #223
    Początkujący
    Dołączył
    09-01-2007
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    pytanie

    Czy mogłby mi ktoś doradzić jaka rakiete najlepiej kupić dla osoby zupełnie początkującej??jaka powinna miec wage, o co chodzi z tymi rozmiarami raczki, naciagi?? jakie polecacie,bo nie chcialabym kupowac czegos na sam poczatek:)
    dziekuje i pozdrawiam

  44. Powrót do góry    #224
    Początkujący
    Dołączył
    26-01-2007
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy mogłby mi ktoś doradzić jaka rakiete najlepiej kupić dla osoby zupełnie początkującej??jaka powinna miec wage, o co chodzi z tymi rozmiarami raczki, naciagi?? jakie polecacie,bo nie chcialabym kupowac czegos na sam poczatek:)
    dziekuje i pozdrawiam

    Ja proponuje babolat- Power Game sama kiedyś używałam tej rakiety i polecam! jest nie droga, dość lekka, ma sie świetną kontrole nad piłką i dobrze koryguje zagrania nie czysto trafione! waży 265g i nauka gry staje sie łatwiejsza i przyjemniejsza=)

  45. Powrót do góry    #225
    Początkujący
    Dołączył
    25-01-2007
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Owijak bazowa

    Witam. Pytanie do profesjonalistów. Chciałbym zmienić w swoich rakietach owijki bazowe. Jako owijkę zewnętrzną, używam Wilson PRO OVERGRIP, którą zmieniam w miarę często (po 4-5 godzinach gry).
    Co byście proponowali z własnego doświadczenia jako tą owijkę podstawową i właściwie jakimi parametrami powinienem się kierować. Najrozsądniejszym rozwiązaniem wydaje mi się użycie jednej ze skórzanych owijek. Czy się mylę.

    Senks from the mountain.

Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •