Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 324

Wątek: Dział techniczny - czyli WSZYSTKO na temat sprzętu tenisowego

  1. Powrót do góry    #46
    Zaawansowany Awatar Chuchita
    Dołączył
    24-04-2004
    Postów
    1,640
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    aksu napisał:

    Co sadzicie o Dunlop 200g

    Wlasnie zaczalem swoja przygode z tenisem i potrzebuje dobrej rakiety na poczatek. Dostalem w prezencie Dunlopa 200g i potrzebuje opinii czy warto przy niej zostac czy lepiej wymienic na cos innego. Do jakiego stylu gry preferujecie ta rakiete?
    LOS CHUCHOS BROTHERS Official Fan Club

  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec Awatar argun
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    584
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem już po pierwszej próbie z nową rakietą Dunlopem M- FIL 300 i nie wiem czy da się lepiej trafić :P Dzięki za porady.
    Heh a jednak... lepsza by byla:) ta co mowilem ale to Twoj wybor:P/np

  3. Powrót do góry    #48
    Początkujący
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hm... mam srednie pojecie o sprzecie i gram raczej amatorsko jestem tez niska wiec czy rakieta head tritech 9000 to dobry wybor???

  4. Powrót do góry    #49
    Użytkownik
    Dołączył
    17-10-2003
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Nie za bardzo wiedziałem gdzie to napisać ale chyba ten temat najlepiej się nadaje do tego. A więc pytanie mam takie. Czy ktoś w sklepach Nike lub na jakiejś aukcji spotkał się ze sprzedażą słynnych spodenek 3/4 Rafy Nadala ? Chodzi mi o te białe firmy Nike. Jeśli tak, moglby ktoś podać linka,adres sklepów lub może poprostu prawidłowa nazwa modelu oraz w jakiej cenie mniej więcej można zakupić je ? Pozdrawiam

  5. Powrót do góry    #50
    Początkujący
    Dołączył
    04-04-2005
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    rafa


  6. Powrót do góry    #51
    Początkujący
    Dołączył
    25-04-2006
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Szorty

    Czy szorty tenisowe z taką siateczką w środku nosi się na bieliznę czy na gołe ciało??

    dop. mod - Człowieku, pomijając już treść Twojego pytania, wystarczy napisać je raz!

    Ale mnie chodzi o pytanie!!! Odpowiedzcie na nie!!!!

  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2005
    Postów
    481
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    Argun, nie jestem pewna czy poradziłabym sobie z M-FIL 200 więc wolałam nie wtopić. Nowa rakieta jest dla mnie stworzona :P Bójcie się.

  8. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec Awatar argun
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    584
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    Argun, nie jestem pewna czy poradziłabym sobie z M-FIL 200 więc wolałam nie wtopić.
    Czemu w siebie nie wierzysz?:>
    Nowa rakieta jest dla mnie stworzona :P Bójcie się.
    No to sie ciesze:)

  9. Powrót do góry    #54
    Zaawansowany Awatar Chuchita
    Dołączył
    24-04-2004
    Postów
    1,640
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy szorty tenisowe z taką siateczką w środku nosi się na bieliznę czy na gołe ciało??
    Stary, załóż gacie i daj nam spokój, ok?
    LOS CHUCHOS BROTHERS Official Fan Club

  10. Powrót do góry    #55
    Początkujący
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    allegro

    hejka, czy ktos kupowal moze rakiety na allegro? chodzi mi konkretnie o flexpointa radicala, ktorych jest tam calkiem sporo, w cenie 350-450zl. wszystkie bez pokrowcow, ze zdjec wygladaja spoko. ale. no wlasnie, pozostaje to "ale" - czy sa to oryginalne rakiety? sprzedawcy zapewniaja, ze tak, komenatrze tez maja pozytywne. za to head straszy na swojej stronie podrobkami, ale czy to aby nie chwyt marketingowy? bardzo prosze o pomoc, szczegolnie gdy ktos z was gra paletka kupiona na allegro :)

    a tutaj przykladowe linki:
    http://www.allegro.pl/item101238928_head_radical_flexpoint_grip2_grip3_i _grip4_.html
    http://www.allegro.pl/item100123141_nowa_rakieta_head_radical_flexpoint_ okazja_.html
    http://www.allegro.pl/item101298390_head_flexpoint_radical_promocja_.htm l

    pozdrawiam
    paulina

  11. Powrót do góry    #56
    Początkujący
    Dołączył
    03-05-2006
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam.
    Wkrótce zamierzam postawić swoje pierwsze kroki na korcie i
    potrzebuję porady w sparwie rakiety Head Agassi Pirate 66,właśnie wpadła mi ona w ręce.Rakieta wydaje się być ok,ale dla laika pewnie każda jest taka.Powinnam ją zatrzymać,czy poszukać czegoś innego? a jeśli szukać innej, to jakiej?

  12. Powrót do góry    #57
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.allegro.pl/item101704702_...ive_team_.html
    Obadaj ta,szczegolnie opis rozwala:D.

  13. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec Awatar argun
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    584
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    buhaha dobre:D

  14. Powrót do góry    #59
    Początkujący
    Dołączył
    03-05-2006
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie masz zamiaru doradzić ,za to widzę ,że masz niezłą zabawę podrzucając mi linka z rozwaloną rakietą.Roggi serdeczne dzięki za poradę...
    Wydawać by się mogło,że to jest odpowiednie miejsce do zadania takiego pytania..widzę jednak ,że jestem w błędzie.

  15. Powrót do góry    #60
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    1,734
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Witaj kandela na SB :D ,a opis do Babolata rzeczywiście powalający huehue.
    Marta A, JamesB, Abra, Juan,Grek.
    Zadzierając z nami, znajdujesz się na styku sławetnego "pięciokąta". Styk, jak to styk - zawsze może kopnąć.

  16. Powrót do góry    #61
    Początkujący
    Dołączył
    03-05-2006
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzięki za powitanie ,ale chyba jednak długo tu nie zabawię , moje pytanie nadal pozostaje bez odpowiedzi...

  17. Powrót do góry    #62
    Ekspert Awatar Juan
    Dołączył
    22-08-2002
    Postów
    4,279
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Kandela, ile masz wzrostu, czy zamierzasz osiągnąć poziom rekreacyjny, czy zawodowy? Ile możesz wydać na sprzęt? Tylko znając odpowiedzi na te podstawowe pytania można coś doradzić :).

    Co do allegro - w każdej dziedzinie są ludzie uczciwi i oszuści. Dlatego kupuję tylko u SS :). Sprzedawców sprzętut tenisowego z tym znaczkiem nie brakuje.
    Lepsza przyjaźń jednego człowieka rozumnego niż wszystkich głupców.
    --Demokryt--

  18. Powrót do góry    #63
    Początkujący
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    allegro ??

    Panie, Panowie, przypominam o pytaniu o rakiety z allegro? Co sie za tym kryje - dobre tanie rakiety czy podroby jakies? Pozdr :)

  19. Powrót do góry    #64
    Początkujący
    Dołączył
    09-03-2006
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem na allegro mozna dostac całkiem dory sprzecik za niewygórowane pieniązki.Ja kupiłem babolata Drive Z Lite za ok 350 zł a cena katalogowa wynosi 650zł.Tak jak koledzy wspomnieli warto kupowac u Super Sprzedawców bo im sie nie opłaca robic ludzi w balona a polecam dobór sprzetu na zasadzie porady fachowca a później poszukania sprzeciku na allegro.Tak zrobiłem i nie żałuje a 300 zł róznicy pozostało w kieszeni na letnie granie.Akurat na sezon letni wystarczy:)

  20. Powrót do góry    #65
    Stały bywalec Awatar monty_burns
    Dołączył
    25-01-2006
    Postów
    944
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Ja się na Allegro nie zawiodłem. Kupiłem Wilsona Triada, za niecałe 400 zł, podczas gdy w sklepie ten model kosztował prawie 700. Wystarczy, jak napisał Juan kupować od ludzi z dużą ilością pozytywów i wszystko będzie ok.

  21. Powrót do góry    #66
    Początkujący
    Dołączył
    09-03-2006
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ceny z allegro potwierdzają tylko ile przycinaja sobie oficjalni dystrybutorzy:(

  22. Powrót do góry    #67
    Początkujący
    Dołączył
    09-03-2006
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No taj jak juz swpomniałem rakiete juz mam(BABOLAT DRIVE Z LITE) ale poszukuję teraz do niej naciągu.Gram rekreacyjnie i szukam naciągu komfortowego który pozwoli na precyzyjne uderzenia i nie wkładanie w nie duze energii:)Miałem już kontuzje barku i nie chciał bym go nadwyręzac:(

  23. Powrót do góry    #68
    Początkujący
    Dołączył
    03-05-2006
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Juan...mierzę sobie 174 cm.Zamierzam grać rekreacyjnie.Na początek nie chcę wydawać duzo kasy na nowy sprzet,bo wychodzę z założenia ,że lepiej się nauczyć na czymś niekoniecznie nowym ,a potem jak juz się nauczę,to sprawię sobie coś lepszego.Tak więc teraz zamierzam przeznaczyć na rakietę około 200zł.Chyba za tą cene można już coś kupić.
    Rozjaśnij mi w głowie na co powinnam zwrócic uwagę,czekam na sugestie.
    dzięki :-)

  24. Powrót do góry    #69
    Ekspert Awatar Juan
    Dołączył
    22-08-2002
    Postów
    4,279
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Kandela, myślę że powinnaś zainteresować się
    Wilson Hammer H-Rival Midplus
    To jeśli szukasz już czegoś perspektywicznego, bo możesz wybrać też wersję Oversize dla początkujących albo megawielką 115 calową packę :
    H-Cyclon Oversize

    Widzę, że masz słabość do Headów, które niestety są dość drogie i w przedziale do 80 dolarów dostaniesz właściwie tylko juniorki, których kupno jest rzecz jasna szaleństwem w Twojej sytuacji. Niemniej jeśli już cokolwiek wybierać dla początkującego to chyba Head Intelligence iX3

    Gdybym miał cokolwiek polecać, to chyba sprzęt Dunlopa 600G. To rakieta lekka i uniwersalna, dobra dla zupełnego laika, jak i gracza na dobrym poziomie klubowym. Możesz sprawdzić też Wilson Pro Tour. Rakieta ta chodzi u nas za 150zł i jest chyba warta uwagi Link do tej rakiety. Uprzedzam, że opieram się jedynie o parametry techniczne, nie jestem w stanie Ci powiedzieć na 100%, że ta jedna i żadna inna, bo z w/w to trzymałem w ręce tylko Dunlopa i to jeszcze nie tego tylko Hot Melta 300G :). Z pewnością ostateczną decyzję powinnaś podjąć w sklepie, gdzie doradzi Ci jakiś fachowiec, bo ja nim z pewnością nie jestem. Pozdrawiam.
    Lepsza przyjaźń jednego człowieka rozumnego niż wszystkich głupców.
    --Demokryt--

  25. Powrót do góry    #70
    Początkujący
    Dołączył
    07-05-2006
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wybor rakiety

    Wybor rakiety

    Witajcie po raz pierwszy na tym forum. Chcialbym prosic o porade, opinie na temat rakiety prince o3 hyper hybrid. Jestem sredniozaawansowanym graczem lubie grac dynamicznie. Aktualnie mam rakiete wilson tour comp ti ok 298 g. NIestety nie moge znalezc w necie zadnyvch opinii na temat rakiety prince , mam na mysli opinie ludzi ktorzy nia grali bo opinie na stronie prince sa i to bardzo dobre. Chce zmienic rakiete na lzejsza (wlasnie ze wzgledu na krotki i szybki zamach) i ponadto podobno ten model pozwala grac bardzo precyzyjnie. Zmiane rakiety na lzejsza poradzil mi trener z ktorym gram bo tak bedzie lepiej ze wzgledu na moj styl i technike, wiec prosze jesli mieliscie w reku ten model napiszcie wasze wrazenia a moze znacie jakis link do strony gdzie sa ciekawe opinie ludzi uzywajacych tej rakiety. Oczywiscie przed zakupem postaram sie udac i sam sprobowac rakiete tylko jesli opinie nie beda pozytywne to nie bede sobie zawracal glowy i pomysle nad innym modelem. Dziekuje i pozdrawiam

  26. Powrót do góry    #71
    Stały bywalec Awatar argun
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    584
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ile u Was chca za godzine gry z instruktorem/trenerem?

  27. Powrót do góry    #72
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Byly zawodnik 40zl/h,oszolom z Polibudy 60zl/h!.

  28. Powrót do góry    #73
    Stały bywalec Awatar argun
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    584
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzieki, niom u mnie tez sa takie oszolomy:P :( 40 dyszki bylbym juz wstanie wylozyc.

  29. Powrót do góry    #74
    Początkujący
    Dołączył
    09-03-2006
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    u nas młodzi instruktorzy po awf biora między 30 a 35 zł czyli wydaje misie ze w granicach rozsądku

  30. Powrót do góry    #75
    Stały bywalec Awatar argun
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    584
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No ba ,taka kwota jest jak najbardziej do przyjecia.

  31. Powrót do góry    #76
    Zaawansowany Awatar Chuchita
    Dołączył
    24-04-2004
    Postów
    1,640
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    babolat napisał:

    ile zarabiają najlepsi polscy trenerzy?

    Ile zarabiają tenisiści wiadomo (można wszędzie wyczytać), ale czy ktoś "mądry" słyszał kiedyś, lub ma potwierdzone informacje ile zarabiają trenerzy najlepszych polskich tenisistów/tenisistek? Albo w przybliżeniu jakie mogą być warunki ich kontraktów z zawodnikami? To chyba ciekawy temat, bo mnie to bardzo interesuje...

  32. Powrót do góry    #77
    Zaawansowany Awatar Chuchita
    Dołączył
    24-04-2004
    Postów
    1,640
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mat18 napisał:

    Kto z was gra rakietą federera?

    Hej, czy właściciele rakiety federera wilson ncode 90 mogą się podzielić swoimi wrażeniami? jak się nią gra...
    LOS CHUCHOS BROTHERS Official Fan Club

  33. Powrót do góry    #78
    Początkujący
    Dołączył
    18-05-2006
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    HEJ wszystkim.

    Co powiecie o BABOLAT NS TOUR??

    GRAŁ KTOŚ TYM ALBO MIAŁ KONTAKT??

  34. Powrót do góry    #79
    Początkujący
    Dołączył
    09-03-2006
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przed zakupem Babolata Drive Z Lite polecano mi również wskazany przez Ciebie model jako rakiete dla poczatkujacych ale chcących rozwijać się zawodników ja wybrałem Drive Z Lite bo to rakieta juz na lata ale o ns też słyszałem mase pochlebnych opini.Gra nia mój kumpel i sam próbował mnie na nia namówic także smiało mozesz brac

  35. Powrót do góry    #80
    Początkujący
    Dołączył
    18-05-2006
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przed zakupem Babolata Drive Z Lite polecano mi również wskazany przez Ciebie model jako rakiete dla poczatkujacych ale chcących rozwijać się zawodników ja wybrałem Drive Z Lite bo to rakieta juz na lata ale o ns też słyszałem mase pochlebnych opini.Gra nia mój kumpel i sam próbował mnie na nia namówic także smiało mozesz brac
    Chyba faktycznie ją wezmę.
    Nie wszyscy są chętni do dawania porad więc podwójne dzięki :)

  36. Powrót do góry    #81
    Początkujący
    Dołączył
    09-03-2006
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzę ze koledzy i kolezanki chyba poczuli sezon i nie schodzą z kortów bo ostatnio cisza na forum przynajmniej w tym dziale:)pozdrawiam wszystkich i zaciętych meczy zycze

  37. Powrót do góry    #82
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    1,734
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Juanito pochwal się swoimi zakupami i podziel refleksjami:]
    Marta A, JamesB, Abra, Juan,Grek.
    Zadzierając z nami, znajdujesz się na styku sławetnego "pięciokąta". Styk, jak to styk - zawsze może kopnąć.

  38. Powrót do góry    #83
    Zaawansowany Awatar Chuchita
    Dołączył
    24-04-2004
    Postów
    1,640
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Romeo napisał:

    pytanie do grajacych i znajacych sie na tenisie

    Chce zakupic rakiete, mam 16 lat, gram juz z jakies 5 lat w tenisa, ale tylko amatorsko, do tej pory gralem "dunlopem graphite ti" i mi sie bardzo fajnie gralo, ostatnio spodobaly mi sie rakiety head'a. I mam teraz pytania. Czy ktos moglby mi powiedziec czym sie roznia jakies heady flexpoint - to jest jeden rodzaj od drugiego rodzaju jakimi sa head'y liquidmetal??

    I nastepna prosba, czy moglby mi ktos doradzic jakas rakiete, zaznaczam, ze chcialbym zeby byla lekka (ten dunlop, ktorym gralem naprawde fajny byl, moze cos w tym rodzaju?), ja myslalem np. o tej, czy bylaby dobra?? http://www.allegro.pl/item106380306_head_flexpoint_4_nowy_promocja.html

    bardzo prosze o pomoc, z gory dziekuje, pozdrawiam
    LOS CHUCHOS BROTHERS Official Fan Club

  39. Powrót do góry    #84
    Początkujący
    Dołączył
    22-01-2006
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sorki nie widzialem, ze jest odpowiedni temat do tego typu pytan, no wiec moglby mi ktos pomoc? aha moje parametry to okolo 185 cm wzrostu, waga ponad 70, ale nie wiem czy to wazne.

    Czekam na popowiedzi :))

    P.S. zaznaczam ze nie tylko heady musza to byc, ale heada wlasnie bym najbardziej chcial, pozniej dunlopa, pozniej babolat, a na koncu wilson. Tak jakos mam :)

  40. Powrót do góry    #85
    Początkujący
    Dołączył
    06-06-2006
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cześć. Gram od roku w tenisa i poszukuje dobrej rakiety do 300zł (może być troszke powyżej). Mam średni zamach, zależy mi na sile zgrań. Co mi polecacie?
    Myśle że wezme jedną z tych Babolat Contest Si, Yonex RQ Ti Power 06 lub Wilson Hammer Pro PH którą z tych najlepiej wybrać?

  41. Powrót do góry    #86
    Zaawansowany Awatar Chuchita
    Dołączył
    24-04-2004
    Postów
    1,640
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    McNick napisał:

    Czy dobrze rozumuję?

    Pytam na tym forum, ponieważ nigdzie w necie nie znalazłem konkretnej, jasnej odpowiedzi, a znani mi fachowcy raczej lawirują odpowiedziami na zadane pytanie.
    Otóż chodzi mi o balans rakiety, mianowicie jeśli jest podana wartość np. 305 mm, to jak to sprawdzić, czy faktycznie tak jest? Domowym sposobem - ja ustawiam rakietę poziomo na czubku wypoziomowanego klina (wiadomo:bryła o podstawie prostokąta, 2 ściany trapez, 2 ściany trójkąty równoboczne)w taki sposób, że jest ona wyrównoważona, niemalże równo z poziomem, nie balansuje. Czy w takiej sytuacji zmierzona wartość od początku rączki do punktu, na którym spoczywa pozomo rakieta to właśnie wartość odpowiadająca wartości katalogowej balansu danej rakiety?? A może zmierzyć od główki rakiety? Czy mylę się i wogle nie o to chodzi z tą wartością? W takim razie jak to sprawdzić? Zaznaczam, że pojmuję terminy LH i HH, ale jak to zmierzyć?
    LOS CHUCHOS BROTHERS Official Fan Club

  42. Powrót do góry    #87
    Zaawansowany Awatar Chuchita
    Dołączył
    24-04-2004
    Postów
    1,640
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Leonsio napisał:

    jaka rakieta teraz ? - proszę o radę

    Sz. Państwo

    moja uprzejma prośba o podpowiedź, jaką teraz rakietę wybrać - moje parametry:

    średniozaawansowany (17 lat gry quasisystematycznej, latem),
    wzrost 175 , waga 90, typ budowy średnioatletyczny
    uderzenie średnie (lubię mocne z głębi kortu)
    rotacja: średnia
    wymagania co do kontroli: średnie lub duże
    wydaje mi się, że lepiej z rakietami bliskimi 300 gramów

    jeśli Ktoś ma podobne parametry, doświadczenia z konkretną rakietą (marka, model) - to proszę o pomoc
    (cena do 300 zł); podkreślam - chodzi mi o nazwanie (podanie) konkretnej rakiety (rakiet), gdyż nie mam możliwości w mojej okolicy testowania sprzętu, raczej zakup na odległość
    (w miarę możliwości - chętnie link do sklepu int.)

    dziękuję za uwagę
    & pozdr.
    L
    LOS CHUCHOS BROTHERS Official Fan Club

  43. Powrót do góry    #88
    Zaawansowany Awatar Chuchita
    Dołączył
    24-04-2004
    Postów
    1,640
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Johnxxx napisał:

    Pomoc w renowacji kortu

    Witam i pozdrawiam wszystkich forumowiczow , totez mam pytanie na temat renowacji kortow tenisowych, chodzi mi o renowacje nawierzchni ceglastej ( na korcie ziemnym)
    LOS CHUCHOS BROTHERS Official Fan Club

  44. Powrót do góry    #89
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2005
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Teraz kolej, żeby jeśli możecie na pomoc dla mnie.

    Zaczynając mam 17 lat słabo zaawansowany ok 170 cm.
    Długo grałem rakietą juniorska, ktora gdy uderzalem z całej siły piłka leciała w kort, gdy pozyczam rakiety od kolegów uderzając z tą samą siła piłka nie trafai w kort tylko w sąsiedni budynek. Wiem, że to kwetsia techniki, ale może jest jakaś rakieta co zamaże te niedociągnięcia. A i tu jescze jeden problem mam dość mało pieniążków około 150 zł.

  45. Powrót do góry    #90
    Początkujący
    Dołączył
    20-06-2006
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hej, mam problem: jaki rozmiar uchwytu rączki rakiety powinnam wybrać? Moja ręka (od czubka środkowego palca do "kłębu") ma 16 cm.
    I jeszcze jedno: czy gra ktoś rakietą Wilson Energy? Jeśli ktoś gra - co o niej sądzi, czy warto kupić?

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •