Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 226

Wątek: AZS Olsztyn 2008/2009

  1. Powrót do góry    #91
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A może trenerem Azs Olsztyn będzie włoski szkoleniowiec
    Daniele Ricci
    http://www.siatka.org/?kibic.aktualn...0d8721b02dddbe

  2. Powrót do góry    #92
    Użytkownik Awatar dar70
    Dołączył
    14-05-2004
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A może trenerem Azs Olsztyn będzie włoski szkoleniowiec
    Daniele Ricci
    A może jest w lesie?
    głupie gadanie

  3. Powrót do góry    #93
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czemu odrazu głupie jak nie ma jeszcze oficjalnego trenera w Azs Olsztyn można przecież podyskutować kto nim będzie.
    Dałem tylko propozycje trenera, a kto zostanie oficjalnym trenerem Azs Olsztyn zobaczymy.

  4. Powrót do góry    #94
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bieriezin w Olsztynie :o
    Wacoo skąd masz takie rewelacje ??

    Osobiście wiele (złota) po nadchodzącym sezonie nie będę się spodziewał jeżeli do tego składu zostanie dokooptowany tylko ktoś z dwójki Bieriezin/Martin -choć przyznam, że nie wiem co oni grają- to i tak uważam, że będziemy mieli za mało ognia na skrzydłach, a już brak jakiegokolwiek zmiennika dla kontuzjogennego Papkina (przy całym szacunku, ale za takiego Czarnowskiego nie uważam) świetlanej przyszłości nie kreśli. Wiele będzie zależało od dyspozycji Gumy.

    Tak czy siak, coś mi się widzi, że to będzie ostatni sezon z PZU.

  5. Powrót do góry    #95
    Użytkownik
    Dołączył
    12-05-2005
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jeżeli do tego sk3adu zostanie dokooptowany tylko ktoś z dwójki Bieriezin/Martin -choć przyznam, że nie wiem co oni graj1- to i tak uważam, że będziemy mieli za ma3o ognia na skrzyd3ach

    Hvar, tez nie wiem, co oni graja, ale przesledzilem sobie statystyki tej dwojki (na legavolley.it oraz volley.ru), no i musze powiedziec, ze wieksze wrazenie robia na mnie dokonania Martina. Pomijajac ostatni sezon, w ktorym glownie grzal lawe (bo byl zmiennikiem Swidra :), w poprzednich trzech Terry zdobywal srednio - 16,6 (a nie 17,2, jak wyliczyla legavolley.it), 15,6 i 15,9 pkt. Wiem, ze to bylo "tylko" w Serie A2, ale - mimo wszystko - wyglada to wiecej niz niezle.
    Co do Bieriezina, to w zeszlym sezonie raz zdobyl on 18, raz 15 i dwa razy po 14 pkt. A tak to byl problem z wyjsciem z dychy. W raczej przecietnym Lokomotiwie nie byl nawet "strzelba" numer dwa. Facet swego czasu spedzil tez sezon we Wloszech (Icom Latina), przy czym "spedzil" jest tu wlasciwym slowem. Zagral w 16 meczach, zdobywajac w nich 22 pkt. czyli srednio 1,37 na mecz. Tak, ze nie wiem, czy ten polski (olsztynski) ped na Bieriezina nie jest tylko i wylacznie swiadectwem zapobiegliwosci menedzera Andrzeja G.

    P.S. Nic nie wiem o walorach obu panow w przyjeciu zagrywki, bo bardziej interesowalo mnie to, czy Papkin bedzie mial wreszcie jakies wsparcie. Moze sie myle, ale przy wariancie z Rosjaninem wydaje sie to mzonka...

  6. Powrót do góry    #96
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Puchar Polski nie dla Olsztyna

    Czasem, aż oczy bolą patrzeć jak się przemęcza, dla naszego klubu, prezes Cieciórski Bogusław, naszego klubu "AZS Olsztyn". Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy wtykają mu szpilki. To nie ludzie - to wilki!

  7. Powrót do góry    #97
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W dniach 23-24 września w Olsztynie odbędzie się kolejna edycja tradycyjnego Turnieju o Puchar Profesora Wiktora Wawrzyczka. Dla olsztyńskich kibiców będzie to pierwsza i zarazem ostatnia okazja do obejrzenia swoich ulubieńców przed rozpoczęciem sezonu ligowego. Poniżej przedstawiamy szczegóły tej imprezy.

    W turnieju weźmie udział sześć zespołów podzielonych na dwie grupy:

    Grupa A: PZU AZS Olsztyn, Pronar OSiR Hajnówka oraz Jadar Radom

    Grupa B: Chemik Delecta Bydgoszcz, AZS Politechnika Warszawa, AZS Częstochowa

    W pierwszym dniu turnieju (sobota) rozegrane zostaną spotkania grupowe do dwóch wygranych setów a dzień później mecze o poszczególne miejsca. Szczegółowy terminarz przedstawia się następująco:

    Sobota, 23 września

    9.00 PZU AZS - Pronar Hajnówka
    11.00 Chemik Bydgoszcz - Politechnika Warszawa
    13.00 Pronar Hajnówka - Jadar Radom
    15.00 AZS Częstochowa - Politechnika Warszawa
    17.00 PZU AZS - Jadar Radom
    19.00 AZS Częstochowa - Chemik Bydgoszcz

    Niedziela, 24 września

    9.00 Mecz o 5 miejsce
    11.30 Mecz o 3 miejsce
    14.00 Finał

    Turniej rozegrany zostanie w hali UWM w Kortowie. Wstęp na jeden dzień imprezy kosztuje 5 złotych.




  8. Powrót do góry    #98
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sinan. Olsztyn to dla mnie okno do europejskiej siatkówki
    Rozmawiał Michał Koronowski 2006-10-05, ostatnia aktualizacja 2006-10-05 17:52
    - W Turcji miasta są bardzo duże, jest wiele drużyn, a ludzie nie czują, że należą do konkretnego zespołu. To był jeden z powodów, dla których zdecydowałem się właśnie na Polskę. Gra dla takich fanów jakich macie to prawdziwa przyjemność. Czujesz, że robisz coś dla ludzi i oto chodzi w siatkówce

    Fot. Tomasz Waszczuk / AG Rozmowa z Sinanem Cem Tanikiem*



    Michał Koronowski: W Olsztynie jesteś prawie od dwóch tygodni, jak Ci się podoba nowe otoczenie?

    Sinan Cem Tanik: Olsztyn jest dla mnie raczej małym miastem, bo do tej pory mieszkałem w Ankarze w Turcji. Zaletą małych miejscowości jest jednak czas, który można zaoszczędzić na załatwianie różnych spraw - tutaj dojazd w każde miejsce zajmuje mi pięć minut. Macie tutaj wspaniałą naturę, wszędzie jest zielono, można pooddychać świeżym powietrzem, a do tego jest bardzo cicho. Wszyscy Polacy są bardzo życzliwi, szkoda tylko, że niewielu z nich rozmawia po angielsku (uśmiech). Nie jest to jednak dla mnie większym problemem, ponieważ możemy się komunikować na inne sposoby, znam w niewielkim stopniu język rosyjski. Z polskich słów rozumiem na razie tylko kilka, dlatego zawsze bardzo uważnie słucham, co ma do powiedzenia trener, by wyłapać każdy wyraz.

    Dlaczego zdecydowałeś się na grę w PZU AZS? Miałeś propozycje z innych klubów?

    - Miałem bardzo dobre oferty z Rosji, ale na tę chwilę to dla mnie zbyt silna liga. Tamtejsze kluby, jak Dinamo Kazań, mają po dwóch, trzech wspaniałych zawodników na każdą pozycję. Olsztyn jest dla mnie odpowiednią drużyną, by jako siatkarz zrobić kolejny krok naprzód. Polska Liga Siatkówki to dobra arena, na której mogę się wypromować w Europie.

    A co sądzisz o samej drużynie PZU AZS i czy wiesz, jakie są wobec Ciebie oczekiwania?

    - Przede wszystkim mam poprawić przyjęcie w zespole, ale również pomóc w ataku Pawłowi Papke. Myślę, że stać mnie na to, i przydam się w Olsztynie. W PZU AZS zauważyłem, że jak w większości klubów północnej Europy, zawodnicy grają chłodną wyrafinowaną siatkówkę, a na ich twarzach nie widać zdenerwowania, frustracji czy radości. Uważam, że w siatkówce to bardzo pozytywne cechy, które mają tylko najlepsi zawodnicy.

    Jak Ci smakuje nasze jedzenie, brzuch Cię nie boli?

    - Jestem sportowcem, który na arenie międzynarodowej rywalizuje już od dziesięciu lat. W związku z tym dużo podróżowałem i gdziekolwiek przyszło mi grać, nie miałem wyboru, musiałem próbować miejscowych specjałów (uśmiech). Dla niektórych osób jedzenie, jakie lubię, wydaje się ekstremalnie ostre, ale już na to nic nie poradzę. Polska żywność ogólnie mi smakuje, tylko przyzwyczajony jestem do znacznie większych porcji, ale jakoś to wytrzymam (uśmiech).

    Co najbardziej podoba Ci się w Polsce, może dziewczyny?

    - Ciężko mi powiedzieć, bo jestem tutaj krótko, ale żadnej nieładnej jeszcze nie widziałem (uśmiech). Kiedy opuszczałem Turcję, w pierwszym zdaniu wszyscy do mnie mówili „powodzenia w Polsce, jesteśmy z Ciebie dumni”, a zaraz potem dodawali „Polskie dziewczyny są niesamowite” (uśmiech).

    Jak oceniasz polską siatkówkę, wiesz, że jesteś pierwszym Turkiem w jej historii?

    - Tak, wiem o tym (uśmiech). Wielu polskich zawodników grało w Turcji i jeden z nich był moim idolem, kiedy rozpoczynałem swoją przygodę z siatkówką - dlatego też zawsze grałem z numerem siedem na koszulce. Szkoda, że w Olsztynie ten numer jest już zajęty. Turecka siatkówka zrobiła duży krok w ostatnich dwóch latach. Najwyższy czas, by zawodnicy z Turcji rozpoczęli grę w dobrych ligach europejskich, ponieważ my mamy inny punkt widzenia siatkówki, my wykazujemy więcej entuzjazmu i walki, podobnie jak Brazylijczycy - tyle że nie mamy takiego talentu.

    Dlaczego zdecydowałeś się na uprawianie właśnie siatkówki? W Turcji piłka nożna i koszykówka wydają się dużo bardziej popularne...

    - To prawda, ale ja nie znoszę piłki nożnej, a dokładnie mówiąc - to nie znoszę tureckiej piłki. W naszej lidze nie grają dobrze technicznie, nie wykazują również zbytniej ochoty do biegania. Co innego piłka w Anglii, Hiszpanii czy we Włoszech.

    Jakie hobby masz prócz siatkówki?

    - Uwielbiam grę na gitarze, choć nie zabrałem swojej z Turcji. Kiedyś miałem dużo czasu, by ćwiczyć, teraz żyję między klubem a reprezentacją. A żeby dobrze grać na gitarze, trzeba jej poświęcić dużo czasu i koncentracji. Teraz jedyną rozrywką, na jaką pozwala mi siatkówka, jest komputer.

    Co sądzisz o swoim nowym trenerze?

    - Szczerze mówiąc, to za dużo o nim nie wiem. W Turcji jest bardzo mało informacji o europejskiej siatkówce. Wiem, że Ireneusz Mazur jest trenerem aktualnego mistrza Polski - Bełchatowa. Wydaję się być bardzo miłym facetem i dobrym szkoleniowcem. Bardzo poważnie traktuje swoją pracę i widać, że ma duże doświadczenie. W Turcji trenerzy pozwalają na zbyt wiele, mamy za dużo relaksu, a najlepsi są traktowani ulgowo. W PZU AZS jest dyscyplina, jaka powinna być zawsze w każdym sporcie.


    Twój poprzedni klub miał zagorzałych kibiców, którzy dopingowali was na każdym meczu?

    - Prawdę mówiąc to nie. W Turcji miasta są bardzo duże, jest wiele drużyn, a ludzie nie czują, że należą do konkretnego zespołu. W Ankarze było aż pięć klubów siatkarskich. To był też jeden z powodów, dla których zdecydowałem się właśnie na Polskę. Gra dla takich fanów jakich macie to prawdziwa przyjemność. Czujesz, że robisz coś dla ludzi i oto chodzi w siatkówce.



    *Sinan Cem Tanik - przyjmujący PZU AZS (poprzednio Halkbank Ankara), reprezentant Turcji. Urodzony 19.06.1980, wzrost 198 cm, zasięg w ataku 341 cm, w bloku 328 cm.
    http://miasta.gazeta.pl/olsztyn/1,35190,3665972.html

  9. Powrót do góry    #99
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sinan sprawia wrażenie profesjonalnego grajka z odpowiednim podejściem do tego co robi, przy Mazurze będzie jak znalazł.

    A entuzjazmu fakt, nie brakuje mu. W niektórych halach mogą jego okrzyki być opatrznie zrozumiane i może nawet kumulować gniew miejscowych fanów ;)

  10. Powrót do góry    #100
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecze PZU AZS w TV

    Jeden mecz w grudniu i trzy mecze w styczniu będzie mozna ujrzeć "na żywo" w telewizji z udziałem siatkarzy PZU AZS Olsztyn. Od tego sezonu mecze PLS odbywać się będą w piątki i soboty.

    Plan transmisji telewizyjnych rozgrywek Polskiej Ligi Siatkówki

    Termin I
    15.12.06 pt. godz. 17.40 BKSCH Delecta Bydgoszcz - KS Jastrzębski Węgiel SA
    16.12.06 sob. godz. 15.00 Jadar Sport SA Radom - BOT Skra Bełchatów

    Termin II
    22.12.06 pt. godz. 17.40 Mostostal-Azoty SA – Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa
    23.12.06 sob. godz. 15.00 BOT Skra Bełchatów - KS Jastrzębski Węgiel SA

    Termin III
    29.12.06 pt. godz. 17.40 PZU AZS Olsztyn – BOT Skra Bełchatów
    30.12.06 sob. godz. 15.00 J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska – Mostostal - Azoty SA Kędzierzyn – Koźle

    Termin IV
    05.01.07 pt. godz. 17.40 Jadar Sport SA Radom – Resovia SSA Rzeszów
    06.01.07 sob. godz. 15.00 BOT Skra Bełchatów - Wkręt- Met Domex AZS Częstochowa

    Termin V
    12.01.07 pt. godz. 17.40 Resovia SSA Rzeszów – Mostostal - Azoty SA Kędzierzyn – Koźle
    13.01.07 sob. godz. 15.00 Wkręt- Met Domex AZS Częstochowa – KS Jastrzębski Węgiel

    Mecz przełożony z terminu III
    17.01.07 środa. godz. 18.30 KS Jastrzębski Węgiel SA – PZU AZS Olsztyn

    Termin VI
    19.01.07 pt. godz. 17.40 KS Jastrzębski Węgiel SA – J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska
    20.01.07 sob. godz. 15.00 PZU AZS Olsztyn – Wkręt - Met Domex AZS Częstochowa

    Termin VII
    26.01.07 pt. godz. 17.40 J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska – PZU AZS Olsztyn
    27.01.07 sob. godz. 15.00 Resovia SSA Rzeszów – BOT Skra Bełchatów
    http://www.pzuazs.pl/index.php?page=comm&ktory=77

  11. Powrót do góry    #101
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzis o 18.30 na TVP3 leci towarzyski mecz AZS Polibuda - AZS Olsztyn.

  12. Powrót do góry    #102
    Użytkownik
    Dołączył
    24-02-2005
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gazeta Wyborcza:
    W Olsztynie powstał fanklub "Siatkówki kalinigradzkiej" i kibice zamierzają jeździć na spotkania Dynama.
    O co chodzi?

  13. Powrót do góry    #103
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pan Mróz (ten slynny kibic z Japonii z flaga "Olsztyn")...i wszystko jasne.
    Bedziemy jezdzic do Rosji po fajki i alkohol a przy okazji kibicowac Lukaszowi Zygadle. A moze na odwrot?

  14. Powrót do góry    #104
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zastanawiające co Pan Mróz będzie z tego miał,szampanskoje i kawior ? (to takie moje luźne dywagacje). A tak swoją drogą to ciekawa sprawa kibicować zespołowi z miasta, którego nazwa przemianowana została na cześć Kalinina, człowieka którego podpis widnieje na decyzji o zamowrdowaniu polskich oficerów w Katyniu.

    Nie jestem rusofobem, ale jakoś nazwa Królewiec jest mi bliższa.

  15. Powrót do góry    #105
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Olsztyn zgodnie z planem 3 punkty wygrana 3:0 (22,23,14). z Radomiem.

  16. Powrót do góry    #106
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2004
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosci.wszystkie.14166 może by tak w przyszłym sezonie za Pawła Papke? ;-)

  17. Powrót do góry    #107
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tylko, że nam potrzebny jest porządny 'atakier' od zaraz, bo w play-offach Papke znowu się zmęczy i będzie skuteczność w ataku na poziomie 20-30% a w przyszłym roku to bedziemy grać ze Stańczukiem (niczego mu nie ujmując).

  18. Powrót do góry    #108
    Użytkownik
    Dołączył
    01-06-2005
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    niestety sprawdzaja sie moje obawy sprzed sezonu, iz pomimo buńczucznych zapowiedzi i wspaniale przepracowanego okresu przygotowawczego papke nie jest juz zawodnikiem na ktorym mozna oprzec sile ataku zespolu (szczegolnie po drugim secie). W efekcie olsztyn ma najslabszy atak w "Wielkiej Czworce".

  19. Powrót do góry    #109
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2004
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosci.wszystkie.14166 może by tak w przyszłym sezonie za Pawła Papke? ;-)
    A czemu nie w tym? jest szansa na wypożyczenie z Montichieri...jakby zadziałali nasi działacze to kto wie...ale realnie patrząc na to...to nasi za bardzo kochają Papkina, który no niestety ze skutecznością 15% w ataku osłabia naszą drużynę :( a Bojović byłby ogromnym wzmocnieniem...

  20. Powrót do góry    #110
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    897
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakie wypożyczenie ? Zespół wypożyczający musi zawodnikowi zapłacić takie wynagrodzenie jak ma w zespole w zespole macierzystym (no chyba, że zespół wypożyczający zgodzi się płacic mu część kontraktu). Budżet w PZU AZS napięty jest do granic możliwości więc o żadnych transferach, wypożyczeniach i innych bajerach nie ma mowy. A słaba skutecznośc Papkego to zarówna wina jego jak i "najlepszego rozgrywającego MŚ", który śle mu 60 piłek na mecz. A jak się kończy gra jednym atakującym to najlepiej pokazuje w tym sezonie Skra.

  21. Powrót do góry    #111
    Użytkownik
    Dołączył
    24-02-2005
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wina czyjaś zawsze musi być.
    Ale może coś jest w tym, co mówił Paweł Zagumny dla TVP3, że sprawdza zawodników, którym w najważniejszych meczach będzie mógł zaufać... i skoro nasz atakujący sypie się już na początku sezonu, to można sobie tylko wyobrazić co to będzie w P-O na przykład.
    I lepiej dostać taką nauczkę teraz, żeby wziął się do jeszcze większej pracy, a niżeli miałby nas zaskoczyć skutecznością około 20% w najważniejszach meczach sezonu.
    A to jest atakujący i musi się liczyć z dużą ilością piłek.
    Mariusz Wlazły też dostaje non stop piły i nie narzeka (dopóki nóg mu nie powykręca ;) ). Tylko z taką różnicą, że Mariusz kończy te piły, więc pretensji do rozgrywającego nie ma nikt.

  22. Powrót do góry    #112
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2004
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A słaba skutecznośc Papkego to zarówna wina jego jak i "najlepszego rozgrywającego MŚ", który śle mu 60 piłek na mecz. A jak się kończy gra jednym atakującym to najlepiej pokazuje w tym sezonie Skra.
    No własnie pokazuje Skra...tylko ze Wlazły tam robi przecietnie po 20 pkt na mecz a Papkin ostatnio zrobił nam moze z 6 nawet nie pamietam...


    BOJOVIC DO AZSU

  23. Powrót do góry    #113
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale może coś jest w tym, co mówił Paweł Zagumny dla TVP3, że sprawdza zawodników, którym w najważniejszych meczach będzie mógł zaufać
    Glupszych glupot juz dawno nie czytalem/slyszalem :)

    Problemem jest prezes ktory kupil nam Tanika. Turek w Olsztynie ma smieszne zarobki, prezes myslal (szczegolnie po paru pierwszych kolejkach) ze zrobil interes zycia: wysiudal Gruche ktory obciazal budzet X00 tys. zl a sprowadzil jego kopie tyle ze kilka razy tanszego.

    Tanik niczym Krzysiu Smigiel albo Mark Siebeck wywala pilki w trybuny i przyjmuje na 17 metr. Dziwicie sie ze tak dograne pilki Guma "rozgrywa" akurat do Papkego?

    A jak za Tanika wchodzi Ruciak to konczy sie atak calej druzyny, Guma caly drży komu zagrac pilke.

    Jutro w meczu z Politechnika moze sie okazac ze z Tanikiem w szostce bedziemy dorownywali przyjeciem gospodarzom.

    Turek byl tani bo mial ukryty feler.

  24. Powrót do góry    #114
    Użytkownik
    Dołączył
    01-06-2005
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale to słabe przyjecie Turka jakos wczesniej sie nie ujawniało...chyba dopiero Jastrzebie go nadgryzlo...tak czy inaczej Papkin musi konczyc moze nie 60% ale chociaz ze 45% piłek. Moze warto w najblizszych meczach korzystac z usług Lubiejewskiego...

  25. Powrót do góry    #115
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szczerze mówiąc wolę Sinana takiego jaki jest niż Gruszkę w formie z zeszłego roku.

  26. Powrót do góry    #116
    Użytkownik
    Dołączył
    01-06-2005
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szczerze mówiąc wolę Sinana takiego jaki jest niż Gruszkę w formie z zeszłego roku.
    Ja tez

    Poza tym Gruszka zaczyna sie ostatnio zblizac do swojej olsztynskiej formy...

  27. Powrót do góry    #117
    Użytkownik
    Dołączył
    24-02-2005
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dokładnie.
    Poza tym trener Mazur przyznał po meczu z Jastrzębiem, że Tanik jak na razie jest przytłoczony tym co się dzieje wokół polskiej siatki, że nie spodziewał się czegoś takiego, i że nie może się w tym wszystkim odnaleźć, bo wszystko tutaj jest dla niego nowe, i że miejętności na pewno mu nie brakuje. Ale jak na obcokrajowca, to i tak szybko się wtłoczył i nie raz pokazał co potrafi chociażby w ataku, czy na zagrywce.
    A Gruszka, to nie miał ani przyjęcia, ani zagrywki, ani ataku ani niczego... więc nawet nie ma co porównywać.

  28. Powrót do góry    #118
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Tak Tanik nie pokazal ... g prawda. Widzialem tego zawodnika podczas meczow Pucharu Polski i od razu powiedzialem ze nie jest on wirtuozem. Zagrywke moze i ma... ale za to nie ma przyjecia. 2-3 bloki i po zawodniku ... To moze byc taki typowy rzemieslnik na PLS ale nie gwiazda. Moze miec mecz zycia gdzie wszystko mu wyjdzie, ale zaloze sie ze czesciej zdarzac mu sie beda zawody gdzie na wiele mu nie pozwola. Porownujecie go do Gruszki. Gruszka przynajmniej przez wiele sezonow udowadnial ze stac go na wiele ... Zobaczymy czy Tanik kiedykolwiek osiagnie tyle w siatkowce.

  29. Powrót do góry    #119
    Użytkownik
    Dołączył
    01-06-2005
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gruszka przynajmniej przez wiele sezonow udowadnial ze stac go na wiele ... Zobaczymy czy Tanik kiedykolwiek osiagnie tyle w siatkowce.
    Osiągnięcia nie grają (vide roczny urlop Gruszki w Olsztynie). Mnie obchodzi ile zawodnik moze wniesc w tym sezonie do zespolu.

  30. Powrót do góry    #120
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To moze byc taki typowy rzemieslnik na PLS ale nie gwiazda.
    A czy ktoś oczekiwał od niego, że będzie gwiazdą ? Przed sezonem więcej było obaw co do jego osoby niż zachwytów (o ile takie w ogóle były). Zwłaszcza po epizodach w naszej lidze zawodników z równie mocno siatkarskich krajów jak Zelić, Pettersen, Cyvas czy Laurilla. Na ich tle wypada Tanik całkiem poprawnie.
    Porownujecie go do Gruszki. Gruszka przynajmniej przez wiele sezonow udowadnial ze stac go na wiele ....
    A wolisz mieć w składzie Częstochowy dwóch (może trzech) zawodników w formie Billingsa czy chiałbyś, żeby u Was grał Gruszka ? (bo tak to się zapewne płacowo mniej więcej przekłada)

  31. Powrót do góry    #121
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Powiem tak. Gruszka napewno poki co nie jest wart pieniedzy ktore dostaje. Jednak jest to zawodnik o ogromnym potencjale. Ja bym go w tym sezonie jeszcze nie skreslal. Wszystko i tak zweryfikuja po. Chociaz powiem ze jego aktualna forma mnie cieszy bo ja za Skra lekko mowiac nie przepadam. Wypowiadam sie oczywiscie przez pryzmat ligowy.

  32. Powrót do góry    #122
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Masz rację ! Gruszka to generalnie bardzo dobry zawodnik i pewnie porównując Tanika i Piotrka w swoich najlepszej formie Turek mógłby za nim najwyżej bidony nosić. Problem w tym, że Piotrek w Olsztynie po zeszłym sezonie swoją grą opinię sobie wyrobił -delikatnie mówiąc- nienajlepszą. I gdyby miano z nim podpisać kontrakt na poziomie zeszłorocznego to ktoś bardziej krewki mógłby nie wytrzymać i podejrzewać zarząd o działalnośc na niekorzyść spółki czy jakieś malwersacje finansowe.

    4 Taników albo 1 Gruszka ? Dla mnie wybór jest oczywisty.

  33. Powrót do góry    #123
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    897
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sinan zagrał jeden słabszy mecz na przyjęciu i już się zaczyna nagonka. Prawda jest taka, że przyjmującego z takim atakiem nie było w Olsztynie od niepamiętnych czasów. A co do przyjęcia to i tak ma lepsze niż Gruszka i Siebeck.

  34. Powrót do góry    #124
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sinan zagrał jeden słabszy mecz na przyjęciu i już się zaczyna nagonka.
    Juz dwa.

    Kiedy rozwiazano kontrakty z Lipinskim i Lubiejewskim?

  35. Powrót do góry    #125
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-10-2003
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sinan zagrał jeden słabszy mecz na przyjęciu i już się zaczyna nagonka.
    Juz dwa.

    Kiedy rozwiazano kontrakty z Lipinskim i Lubiejewskim?
    Kontrakty zstaly rozwiazane zanim byly podpisane ;)

    Naprawde nierozumiem tego trzymania na siłe pana PP na boisku... Czy Mazur boi sie go zdejmowac z boiska czy co? Lubiejewski grał w pucharze i wywarl na mnie bardzo pozytywne wrazenie, widac ze Paweł jest przemeczony ciezkimi treningami Mazura, meczy sie niemilosiernie na siatce, trzeba mu dac odpoaczac i wprowadzic Marcina. Jak czytasz to Panie Irku to zrób tak w mecz chocby z Gwardią ;)
    PoZdRaWiAm!!!
    GG:4167314 Jestem : Ukryta zawartość
    http://artur.wroclaw.w.interia.pl/TSC2.jpg

  36. Powrót do góry    #126
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2004
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie zwalałbym całej winy za złe przyjęcie na Tanika, ale rozłożył na całą trójkę. Dzisiaj bardziej do zmiany był Bąkiewicz, któremu nie szła ani zagrywka, ani atak, a i w przyjęciu zdarzały mu się błędy, których normalnie nie powinien popełnić.
    A Bojovic do końca roku tylko trenuje.;)

  37. Powrót do góry    #127
    Użytkownik
    Dołączył
    24-02-2005
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może i trener robi jakiś błąd - może nie robiąc zmian, może na treningach przesadza. Ale warto zauważyć, że przy nim odbudował się Michał Ruciak. Inni jakby opadli z sił, a Drutev naparza aż miło - i na zagrywce i w ataku. Jego wczorajsze ataki i jego wyskok mnie z lekka zadziwiło.
    Z pewnością mogłoby być jeszcze lepiej, ale Michał powoli udowadnia, że mógłby grać w pierwszej szóstce.
    I nie zdziwiłabym się wcale gdyby niedługo Tanik przeszedł na atak (o ile podołałby tej roli) a w przyjęciu mielibyśmy Bąkiewicza i Ruciaka.
    Jeszcze kilka meczy zagranych przez Papkina na 20% i trzeba naprawdę ryzykować ustawieniem, bo do PO jeszcze daleko i warto ryzykować i sprawdzać.
    Bo jak wiadomo, to żaden transfer, czy wypożyczenie nie wchodzi w grę.

  38. Powrót do góry    #128
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właśnie przed chwilą zakończyła się wybór 10 sportowców na warmi i mazurach w 2006 roku na balu mistrzów sportu. Tak jak było do przewidzenia bal ten zdominowali siatkarze Azs Olsztyn których było aż 4 w tym trzech na kluczowych pozycjach. Numer 1 zajął Paweł Zagumny a oto inni nominowani siatkarze Wojciech Grzyb, Michał Bąkiewicz i Paweł Papke.

  39. Powrót do góry    #129
    Początkujący
    Dołączył
    10-02-2007
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam się z przedmówcami. Eksperyment z Tanikiem w ataku trzeba przetestować i to już teraz bo potem może być za późno. Następny mecz to dobry moment choć trudno o prawdziwy test w meczu ze słabym rywalem ( mimo to spróbować trzeba). Mazur panicznie boi się posadzić Papkina na ławce. I nie wiem z czego to wynika. Przecież facet widzi że gość ma fatalny atak a i zagrywka ostatnio też siadła. Może ktoś zna ten powód, może chodzi o sponsora i on tego wymaga. Trudno jest mi zrozumieć naprawdę dobrego trenera który popełnia taki błąd.

  40. Powrót do góry    #130
    Użytkownik
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witajcie!!

    Szukamy chętnych kibiców na zamówienia na biało-zielone koszulki:) Będą one takie same, jakie ma obecnie KK. Jeśli się zdecydujecie, to piszcie po więcej info na nr gg 1863614.

    Serdecznie zachęcam do zamówień:)

  41. Powrót do góry    #131
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co dalej z Azs Olsztyn.
    Myślą o przyszłym sezonie
    Data: Wtorek, 15 Maja 2007, 16:31:44, Autor: pm
    Choć nadal trwa walka o złoto w Polskiej Lidze Siatkówki, to w Olsztynie działacze myślą już o przyszłym sezonie. Wiele wskazuje na to, że pozostanie trzon zespołu, który zagwarantuje walkę o medale.

    Klub jest zadowolony z pracy duetu trenerskiego Ireneusz Mazur – Mariusz Sordyl i najprawdopodobniej także i w przyszłym sezonie będą prowadzić zespół. Ważne kontrakty mają zawodnicy: Wojciech Grzyb, Marcin Możdżonek, Patryk Czarnowski, Michał Ruciak, Michał Kubiak, Marcin Lubiejewski i Paweł Zagumny. Ten ostatni może jednak odejść do zagranicznego klubu.

    Obcokrajowcy w PZU AZS – Rich Lambourne i Sinan Tanik wyjechali już z Olsztyna, jednak wyrazili chęć gry także w przyszłym sezonie i wiele wskazuje na to, że pozostaną w drużynie ze stolicy Warmii i Mazur.

    Wiadomo, że o tym, jacy siatkarze będą reprezentowali barwy AZS Olsztyn w sezonie 2007/2008 jest zależne od budżetu, jakim będą dysponować działacze. Dotychczasowa umowa sponsorska, która właśnie się kończy, zakładała, że PZU jest jedynym sponsorem klubu. Według informacji Gazety Olsztyńskiej istnieje duża szansa, że PZU nadal będzie sponsorować olsztyński zespół! W myśl nowej umowy prawdopodobnie będzie możliwość, aby klub miał dwóch sponsorów, co pozwoli na znaczące wzmocnienia. Czy zostanie podpisana umowa z PZU oraz na jakich warunkach, powinniśmy się przekonać w przeciągu najbliższych dwóch tygodni.
    http://www.azs.olsztyn.pl/?inf=849

  42. Powrót do góry    #132
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a cp z Papkinem

  43. Powrót do góry    #133
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a cp z Papkinem
    W klubie zarządzanym przez prezesa Bogusława C. sytuacja jest taka, że tradycyjnie nikt nic nie wie.

  44. Powrót do góry    #134
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Marcel Gromadowski nie będzie nowym atakującym PZU AZS. 22-letni zawodnik wprawdzie otrzymał oficjalną ofertę z olsztyńskiego klubu, ale jak twierdzi - ma lepsze.
    Władze PZU AZS nadal nie zdradzają nazwisk zawodników, z którymi negocjują podpisanie umowy. Nie wyjaśniona jest także kwestia sponsorowania drużyny w przyszłym sezonie. Na razie pewne jest jedno, do Olsztyna nie przejdzie Marcel Gromadowski, mistrz świata juniorów, ostatnio atakujący Mostostalu Kędzierzyn-Koźle.
    - Nie będę grał w Olsztynie - mówi Marcel Gromadowski, któremu wygasł kontrakt z Mostostalem. - Żadnej oferty jeszcze ostatecznie nie odrzucam, ale na 90 proc. moim nowym klubem nie będzie PZU AZS. Od razu mogę zaznaczyć, że nie decydowały warunki finansowe, co wiele osób ostatnio mi zarzuca. To nie jest dla mnie najważniejsze. Z Olsztyna dostałem dobrą propozycję, ale brakowało w niej konkretów. Tam wprawdzie kończy się umowa z Pawłem Papke, ale na pozycji atakującego jest przecież jeszcze Marcin Lubiejewski. Nie wiedziałem, czy będę miał miejsce w pierwszym składzie. Gdybym dostał jakieś zapewnienie od władz PZU AZS, to może podjąłbym inną decyzję.
    Marcel Gromadowski ma propozycję m.in. od aktualnego mistrza Polski, Skry Bełchatów, w której miałby pełnić funkcję zmiennika Mariusza Wlazłego.
    A kibicom PZU AZS nie pozostaje, nic innego jak tylko uzbroić się w cierpliwość i czekać na dobre informacje z klubu.

    http://www.siatka.org/?kibic.aktualn...de0362#Scene_1

  45. Powrót do góry    #135
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Boi sie walki z Lubiejewskim:D

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •