Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Zmarł Richard Burns

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2002
    Postów
    1,732
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Zmarł Richard Burns

    Jak poinformowała jedna z agencji, w wieku 34 lat zmarł Richard Burns, były mistrz świata w rajdach samochodowych. Brytyjczyk miała guza mózgu.

    O swojej chorobie Burn dowiedział się w listopadzie 2003 roku, kiedy zemdlał podczas Rajdu Wielkiej Brytanii. W lecie poddał się chemioterapii i operacji mózgu.

    za.www.onet.pl

    Śpieszmy Sie kochac Ludzi tak szybko Odchodza.......

    [']['][']['][']['][']

    Byłes Jestes i Będziesz Na zawsze Wielki..!!

    Tomasz Gollob INDYWIDUALNY MISTRZ ŚWIATA 2010 - Szanujcie Go bo takiego Drugiego Nie Bedzie !!

  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Sezon 2001 był pierwszym, w którym zetknąłem się bliżej z rajdami samochodowymi. Richard Burns ten sezon wygrał. Zawsze uważałem go za prawdziwego mistrza.

    [']
    C'mon You Gunners!

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    764
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdy widze przed oczami jego usmiechnieta twarz to plakac mi sie chce :(((

    Zawsze bede go pamietal jako wielkiego sportowca.

    [']

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2005
    Postów
    153
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właśnie wtedy gdy Rysiek zdobywał Mistrzostwo Świata na moim ulubionym Subaru Impreza ja robiłem prawo jazdy...Nauczyć się jeździć jak Burns to byłoby fajnie - myślałem sobie oglądając relacje z rajdowych tras.

    Ostatnie dwa sezony znacznie mniej niż w 2001 pasjonowałem się rajdami. Zastanawiałem się więc czemu Burns nie startuje. Nawet nie wiedziałem, że ma tak poważną chorobę.

    To strasznie smutne gdy odchodzi ktoś młody, ktoś komu tak pięknie zaczęło się życie układać.

    Cholera, smutno mi:(



    DLA PODKREŚLENIA WAGI MOICH
    SŁÓW, SIŁACZ PALNIE PIĘŚCIĄ
    W STÓŁ

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2004
    Postów
    384
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Smutna wiadomość. I porażająca... Los jest przewrotny - dokładnie 4 lata po życiowym sukcesie owe życie się kończy...

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    08-02-2005
    Postów
    113
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Odszedł kierowca, którego bardzo wysoko ceniłem w tym co robił. Jego jazda nie dość, że była piekielnie szybka była również skuteczna przez co Richard często kończył rajdy na podium. Ceniłem i dalej uważam, że Burns jezdził bardzo technicznie. Niestety w przeciagu dwóch lat nie udało mu się wygrać rajdu w barwach Peugeota. Po raz ostatni jego jazde mogłem podziwiać w 2003 roku podczas Rajdu Deutschland - kończać rajd na 3 miejscu. Dzięki za wspaniałą rywalizacje, widowisko i emocje.... Na długo pozostaną w mojej pamieci... [']

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •