Strona 1 z 14 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 596

Wątek: Stal Rzeszów - sezon 2006

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    25-11-2005
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Stal Rzeszów - sezon 2006

    Nie wiem dlaczego jeszcze nikt nie pokusił sie o założenie nowego wątku o Naszej drużynie , więc zaczynam:

    Marma Polskie Folie Rzeszów podpisała kilkanaście minut temu umowę z pierwszym zawodnikiem zagranicznym! W przyszłym roku z "żurawiem" na plastronie startował będzie były Mistrza Świata - Nicki Pedersen! W ubiegłym sezonie Duńczyk bronił barw Zielonej Góry i był trzecim zawodnikiem (lepsi okazali się jedynie Gollob i Sullivan) w ekstralidze pod względem średniej punktowej (2,429)

    za www.stal.rzeszow.pl

    No to wreszcie jakieś konkrety, zaczyna sie robić coraz jaśniej :)


  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    02-05-2002
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiadomość świetna, teraz tylko czekać na dalsze podpisy i nie powinno być źle.

    I zmień kolego temat tego wątku żadna! marma TYLKO Stal Rzeszów.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    25-11-2005
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiem, że TYLKO STAL :) ale cóż sponsorowi sie należy , chociaż tylko w "" :D

    Swoją drogą , to pewnie w tym sezonie można sie spodziewać w Naszym zespole większej liczby obco. Myśle , że dojdzie jeszcze Mad Max i być moze ktos jeszcze. NIestety nasz rynek transferowy jest dosyć ubogi i co lepsze "polskie kąski" są pozarezerwowane :(

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-08-2004
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    hmm ale czy sklad np

    1.N.Pedersen
    2.K.BAran
    3.M.Max
    4.Sledz
    5.Kuciapa
    6.Stachyra
    7.MIesiac

    jest w stanie o cos powalczyc? pewnie tak ale chyba o miejsca 7-8 moim zdaniem ale moge sie mylic.Moim zdaniem brakuje 1 jezdzca typu Walasek itp.

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    babci klozetowej tez sie nalezy w "", a obcokrajowca gratuluje. Dobry zakup

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    12-10-2003
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak jeszcze zostanie Max to paczke będziecie mieli *****...

    Max
    Śledź
    Kuciapa
    ????/Baran
    Pedersen
    StachyraMiesiąć

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    25-11-2005
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z Mad Maxem chyba nie bedzie problemów , chłop jest swój :) i na każdym kroku podkreśla jak bardzo podoba mu sie w Rzeszowie i jak bardzo chce tu jeździć.

    Gorzej z tymi pytajnikami z wpisu u góry. :/
    A nazwisk coraz mniej ...

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2005
    Postów
    56
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratuluje wam kontraktu z Nickim, jeszcze dzisiaj nie wiecie jak się los do was usmiechnął. Dla mnie spadek Falubazu z eligi to było pół nieszczęścia, strata Nickiego - dwa nieszczęścia.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2005
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawo !!! pani Marto Brawo. Z Dani nie daleko do Szwecji więc czymprędzej niech się udaje pani po MM.

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    30-10-2004
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A powiedzcie co z Rafałem Trojanowskim?
    A juniorów na e-lige to macie cieniutkich!!

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec Awatar Valo
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wrocław wam gratuluje!
    Rusko, czekaj dalej!
    Baby wy****ły cię bez mydła.
    Gdyby Bóg wolał przedni napęd,tobyśmy chodzili na rękach...


  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,319
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    Gratuluję zakontaktowania "Dzika", będziecie mieli z niego wiele pociechy i dostarczy jeszcze więcej emocji.

    Mam nadzieje, że jedynie jednorocznych...

    z Falubazowym pozdrowieniem

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    26-11-2005
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    malygubin z tym że napisałeś że mamy cieńkich młodzików na e-lige to się z Tobą nie zgodze, a jakich juniorów maja inne drużyny ? większość lepszych juz są seniorami, a Dawid i Paweł to są dobrze rozwijający się zawodnicy (szczególnie Paweł)więc ciężko nie będzie.

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    30-10-2004
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stampy, pierwsze mecze sprowadza was na ziemie

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    15-09-2003
    Postów
    222
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wzmacniajcie sie jak chcecie i tak Jaskółek nie pokonacie :D

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    23-08-2005
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hmmm, niech pomysle, to okres transferowy sie zakonczyl? znamy juz ostateczne sklady obu ekip, by moc stwierdzic ktora jest mocniejsza? jesli tak prosze napisz mi o tym, bo uwierz mi, moze wydac sie to tobie bardzo smieszne, ale ja do tej pory jeszcze nie znam skladu ani Unii ani Stali....
    czekam

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    Juz sie nie moge doczekac spotkania z sasiadami ze wschodu. Nie dosc, ze derby to jeszcze w Tarnowie zawita ulubieniec miejscowych kibicow, a zarazem symtayczny kolega Kolodzieja - pan Pedersen. Bedzie sie dzialo :)
    ....:::::::: Unia Tarnów 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 ::::::::....

  18. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    26-11-2005
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    malygubin sprowadzą na ziemie ?? przecież my jesteśmy na ziemi, a nie bujamy w obłokach naszym celem jest utrzymanie bo o pierwszą czwórke będzie ciężko. Zobaczymy jeszcze przetrącisz się na tych słowach (albo ja :P )

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Oby Nicki okazal sie kims, kto rozrusza zuzel w Rzeszowie,
    przyciagnie tlumy na trybuny. Tego zuzlowi w tym miescie
    potrzeba. Do tego wiem, ze trwaja ciagle rozmowy z Maxem.
    Bylby wiec rewelacyjny duet jako liderzy.

    Nikt nie mowi w Rzeszowie o medalach, ale raczej o tym,
    aby utrzymac ekstralige. Od duetu Pedersen - Max nalezaloby
    zatem chyba zaczac.
    Regards from Sydney
    Dexter

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    25-11-2005
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Coś dla osób , które lubią powspominać miniony seon :

    W niedzielę 27.11 o godz. 13:30 na antenie Tele5, w ramach cyklu: „Droga drużyny MARMA POLSKIE FOLIE RZESZÓW do Ekstraligi”mecz z Intarem Ostrów (ten z 15.05) Powtórka w poniedziałek o godz. 6:30, również na Tele5.

    Od razu dodam, że tydzień później zapowiana jest emisja meczu z 24 kwietnia pomiędzy Stalą Rzeszów a Stalą Gorzów w takiej samej ramówce. Będzie co powspominać :)

    Pzdr.

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2002
    Postów
    1,732
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    co za gnoj usunal moj post???!!!
    Elvis uwazaj na to jak nazywasz moderow na przyszłosc

    a co do wzmocnienia stali nickim to krok w utrzymanie ale nie koniecznie :D

    ktos pytał o trojana..podobno ma przyjsc do Krosna..
    Tomasz Gollob INDYWIDUALNY MISTRZ ŚWIATA 2010 - Szanujcie Go bo takiego Drugiego Nie Bedzie !!

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2004
    Postów
    161
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nicki Pedersen

    Gratuluję podpisania kontraktu z Nickim na przyszły sezon:)

    Szkoda,że nie może startować już w Naszym Falubazie ale takie czasy...
    Kontrakt z Pedersenem to dobre posunięcie waszego zarządu i kasa napewno nie wyrzucona w błoto jak to czasem bywa z obco którzy startują w naszej lidze.Pytanie tylko czy budżet macie przygotowany na wypłacanie premii dla Nickiego za komplety pkt. :)
    Co do jazdy drużynowej Nickiego to myślę,że musi mieć w parze zawodnika, który nie jest wyśmienitym startowcem a raczej potrafiącym utrzymać pozycję na dystansie.
    Dlaczego?? wystarczy,że Nicki wygra start a wszyscy zawodnicy z jego prawej strony zostaną "delikatnie" powiezieni na 1 łuku i kolega z pary przycina do krawężnika i jest 5-1 lub 4-2 dla Was.
    Takie numery najczęściej wykorzystywał u nas pan Andrzej,który miał okazję startować z Pedersen w parze, ale niestety jego osiołki w tym sezonie były strasznie wolne i nie zawsze dowoził te pkt do mety :)

    Liczę na to,że w sezonie 2007 Nicki wróci do Falubazu ponieważ dawno nie było tak doskonale zorganizowanego gościa w naszym klubie-wszystko na czas i wszystko na właściwym miejscu, po prostu pełen profesjonalizm w każdym calu!!

    pozdro z Falubazu ;)




  23. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    23-10-2005
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe "Nicki albo krzesełka - wybór należy do Ciebie"; Marta 1/2torak wybrała Nickiego ;)

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2005
    Postów
    124
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    hehe "Nicki albo krzesełka - wybór należy do Ciebie"; Marta 1/2torak wybrała Nickiego ;)
    bo krzeselek instalowac nie musi bo pzm dobrodusznie przedluzyl temu najgorszemu stadionowi w ekstralidze termin instalacji krzeselek az do roku 2007. a fe.

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2005
    Postów
    141
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dobra inwestycja

    Witajcie!!!

    Zrobiliście dobrze zakupując Nickiego do siebie. Macie zagwarntowane 12 pkt na mecz. Jak słysze gadanie ż Nicki nie jeździ parą to śmiać mi sie chce. U nas w Falubazie nie jeździł bo nie będzie czekał półgodziny na kolege z zespołu. Co do Waszych szans na lige to myślę że stać was na miejsce 5-6. Pamiętajcie że nzwiska nie jeżdżą o czym my w poprzedni sezonie sie przekonaliśmy. Na papierze przed sezonem mieliśmy fajny skład, a jak wyszło w trakcie to wszyscy wiemy. trzymam kciuki

    pozdrawiam

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2005
    Postów
    412
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Osobiście dla mnie Pedersen jest człowiekiem ktoremu powinno się odebrać licenję ! To co facet wyprawia na torze to zgroza - typowy bandyta !!! Mimo ze jestem z Tarnowa to żal mi Stali ...

    P.S.
    Zachowanie wobec Koldiego, ktorego Pan Pedersen raczył za przegraną pięciami po kasku napewno i w tym sezonie w Tarnowie zostanie nagrodzone przez kibiców :) A Koldi tradycyjnie da lekcję Pedersenowi na torze :)

  27. Powrót do góry    #27
    Początkujący
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Osobiście dla mnie Pedersen jest człowiekiem ktoremu powinno się odebrać licenję ! To co facet wyprawia na torze to zgroza - typowy bandyta !!! Mimo ze jestem z Tarnowa to żal mi Stali ...

    P.S.
    Zachowanie wobec Koldiego, ktorego Pan Pedersen raczył za przegraną pięciami po kasu napewno i w tym sezonie w Tarnowie zostanie nagrodzone przez kibiców :) A Koldzi tradycyjnie nauczy Pedersena jak sie jezdzi :)

    A mi jest żal że jesteś z mojego miasta i reprezentujesz
    tak żałosny poziom Nicki jest profesjonalista w każdym
    calu człowiek który zdobędzie 12 pkt w meczu i jest na siebie zly dlaczego ? bo mogl zdobyc 15 !
    Oby wiecej takich zawodnikow jak Nicki Pedersen

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2005
    Postów
    412
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widocznie mało wiesz o żużlu, jedno miasto jeszcze o niczym nie świadczy tak samo jak statystyki Pedersena który nie mowią nic o stylu w jakim je wypełnia ! Polecam czasem ogladnąc GP nie tylko przeczytać winik na forum !

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Bez przesady

    Osobiście dla mnie Pedersen jest człowiekiem ktoremu powinno się odebrać licenję ! To co facet wyprawia na torze to zgroza - typowy bandyta !!! Mimo ze jestem z Tarnowa to żal mi Stali ...
    Zawodników jeżdżących ostro albo jak wolicie to nazwać brutalnie jest w polskim i światowym żużlu przynajmniej kilku. Baliński(choć w tym sezonie poprawił się zdecydowanie), Knapp, Hlib,Miesiąc, Flis, Miedziński, Lindback to tylko kilka nazwisk zawodników, którzy wcale nie ustępują Pedersenowi w ostrości jazdy. Zadanie żużlowca jest wbrew pozorom bardzo trudne a my ponieważ nie siedzimy na codzień na motorze musimy starać się Ich zrozumieć. Z jednej strony każdy chce wygrywać, z drugiej zaś trzeba mieć na względzie zdrowie przeciwnika.

    Jeśli chodzi o przydatność Pedersena do Rzeszowa to sądzę, że był to bardzo dobry wybór. Jest to świetny, pewny zawodnik czy to się komuś podoba czy nie. Oczywiście będę trzymał kciuki za rzeszowską drużynę w sezonie 2006, niemniej jednak liczę iż w sezonie 2007 Pedersen wróci do ekstraligowej Zielonej Góry.

    Pozdrawiam

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Kenny Carter i Klaus nie przesadzacie? Forum nie jest czatem, jeżeli macie coś do wyjaśnienia między sobą to sobie piszcie maile...
    Kasuje.

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 37 w 24 postach
    Natknąłem się dziś w onecie na pewien art. Pośrednio związane z żużlem w mediach.

    http://<br /> http://wiadomosci.one...,kioskart.html

    pzdr.
    ak

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    31-01-2004
    Postów
    169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    coś nie chula ten link...

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    15-07-2002
    Postów
    164
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co z Jackiem Rempala?
    Slyszalem, ze podobno bedzie jezdzic w przyszlym roku wlasnie z Rzeszowie :))))
    Co wy na to??????????

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Jak dla mnie Jacek Rempała jest zawodnikiem, który już wiele w żużlu nie osiągnie.
    Trzeba Mu jednak jedno przyznać, iż jest zawodnikiem solidnym. Chociaż w klubie z Leszna zaległości wobec zawodników były na porządku dziennym, Rempała solidnie przygotowywał się do sezonów, inwestował w sprzęt, jeździł na tyle na ile był w stanie.
    Pogorszenie formy przychodziło zazwyczaj pod koniec sezonu, gdy już wiadome było iż Leszno o nic nie walczy. Moim zdaniem przydałby się jeszcze rzeszowianom 1 senior, który mógłby być zawodnikiem 1-ego rzutu, gdyż ani Kuciapa, ani Śledź ani Baran ani T.Rempała ani J.Rempała(gdyby zasilił klub) nie są zawodnikami, którzy mogliby być liderami w e-ligowym zespole.

    Pozdrawiam

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    gdyż ani Kuciapa, ani Śledź ani Baran ani T.Rempała ani J.Rempała(gdyby zasilił klub) nie są zawodnikami, którzy mogliby być liderami w e-ligowym zespole.
    Nie no, jak możesz ich tak nie doceniać... wymienieni zawodnicy może nie sa wybitni ale z pewnością dżemie w nich wielki potencjał, ja tam osobiście wierze w ten skład że wiele zwojuje i wszystko wyjdzie na torze i takie inne takie tam.
    Czasem emerytowanemu zawodnikowi wystarczy zmienić otoczenie aby nie czuł się skończony i tutaj widzę wielkie możliwości dla Jacka R. odrodzi się na pewno, będzie to jego sezon życia na dodatek jest wielce wykwalifikowanym mechanikiem i serdecznym kolegą, doświadczenie w ekstraklasie też jest nie bez znaczenia. Zresztą w tej drużynie jeździ jego brat i pomoc jednemu czy drugiemu wydaje się oczywista gdy tylko jednemu czy drugiemu będzie słabiej szło, zresztą aby wystawić skład wogóle drużyna z rzeszowszczyzny potrzebuje takiego seniora jak Jacek, uważam ze wspaniale wkomponuje się w ten skład i będzie doskonałym uzupełnieniem zespołu.
    Mam tylko jedną prośbę - módlcie się o to podobnie żarliwie jak ja!

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2005
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    gdyż ani Kuciapa, ani Śledź ani Baran ani T.Rempała ani J.Rempała(gdyby zasilił klub) nie są zawodnikami, którzy mogliby być liderami w e-ligowym zespole.
    Nie no, jak możesz ich tak nie doceniać... wymienieni zawodnicy może nie sa wybitni ale z pewnością dżemie w nich wielki potencjał, ja tam osobiście wierze w ten skład że wiele zwojuje i wszystko wyjdzie na torze i takie inne takie tam.
    Czasem emerytowanemu zawodnikowi wystarczy zmienić otoczenie aby nie czuł się skończony i tutaj widzę wielkie możliwości dla Jacka R. odrodzi się na pewno, będzie to jego sezon życia na dodatek jest wielce wykwalifikowanym mechanikiem i serdecznym kolegą, doświadczenie w ekstraklasie też jest nie bez znaczenia. Zresztą w tej drużynie jeździ jego brat i pomoc jednemu czy drugiemu wydaje się oczywista gdy tylko jednemu czy drugiemu będzie słabiej szło, zresztą aby wystawić skład wogóle drużyna z rzeszowszczyzny potrzebuje takiego seniora jak Jacek, uważam ze wspaniale wkomponuje się w ten skład i będzie doskonałym uzupełnieniem zespołu.
    Mam tylko jedną prośbę - módlcie się o to podobnie żarliwie jak ja!
    Jak czytałem posty Whisky'ego to mi się nóż w kieszeni otwierał. A tu niespodzianka. Zamiast wyzwisk i epitetów pod adresem rzeszowian i klubu znad Wisłoka p Whisky ograniczył się tylko do drobnej szydery. Ale widać jednak postępy- kto wie może będzie jeszcze kiedyś kibicował Marmie-Stali.

    Odnośnie Jacka R- mówię stanowczo nie.Proponowałbym by wrócił do Tarnowa -tam też może służyć braterską pomocą i to w dwóch przypadkach. Pzdr

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O nie,nie,nie Jacek notuje w Tarnowie słabe występy poza tym tych ewentualnych kibiców co miał to stracił a w środowisku zatrutego Wisłoka zawsze jest szansa zdobyć nowych kibiców.
    ograniczył się tylko do drobnej szydery.
    Skandal! wcale nie "drobnej"!

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    25-11-2005
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wzmocnienie własciwie znikome , ale kolejny kontrakt jest:


    Firmowy team Marmy Polskie Folie Rzeszów wzbogacił się dziś o kolejnego zawodnika! Roczną umowę z klubem ze stolicy Podkarpacia parafował bowiem wychowanek tarnowskiej Unii - Tomasz Rempała! Dla sympatycznego zawodnika będzie to już ósmy rok z "żurawiem" na plastronie!

    za www.stal.rzeszow.pl


    Czyli :

    1.Kuciapa
    2.T. Rempała
    3.Pedersen
    4.Baran/Śledź
    5.drugi obco (Max) / ktoś ?
    6.Miesiąc
    7.Stachyra
    8.Leś :/ lub może:Zagar,Schlein ...???



  39. Powrót do góry    #39
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po konferencji prasowej...
    ...nastroje w Rzeszowie nijakie :/

    Chyba kazdy liczył ze kogos tam jednak kupią. A tu lekkie zdziwko ze to juz tyle
    Nie dosc ze stracimy Klingberga i prawdopodobnie Maxa to odejdzie Trojan, kij wie co z Baranem... kto ich zastąpi? Pedersen sam za trzech nie pojedzie. Juz pomijam siłę takiego skladu bo prezentuje sie on kiepsko
    1.Nicholls
    2.Rempała
    3.Kuciapa
    4.Sledz
    5.Pedersen
    6.Stachyra
    7.Miesiąc
    8.Leś :(
    i w najlepszym wypadku Baran jako jedyny zawodnik rezerwowy na wypadek kontuzji!?
    Biednie bardzo biednie.
    Trzeba pamietac ze po 31 stycznia nie zakontraktujemy juz nikogo i nie ma szans ze wzorem sezonu 2005 na wypadek kontuzji trafimy na jakiegos Klingberga ktory nas poratuje.
    Moim zdaniem trzeba zakontraktowac minimum 3 obco najlepiej 4! Nawet takiego ktory byłby jedynie na wszelki wypadek (Gjedde?)
    No i najwazniejsze - kogos pod 8...

  40. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Juz pomijam siłę takiego skladu bo prezentuje sie on kiepsko
    1.Nicholls
    2.Rempała
    3.Kuciapa
    4.Sledz
    5.Pedersen
    6.Stachyra
    7.Miesiąc
    8.Leś :(
    i w najlepszym wypadku Baran jako jedyny zawodnik rezerwowy na wypadek kontuzji!?
    Biednie bardzo biednie.
    Tym biedniej, że Nicholls i Pedersen prawdopodobnie, choć regulamin nie został jeszcze ostatecznie "klepnięty", równocześnie w składzie się nie pojawią.

  41. Powrót do góry    #41
    Początkujący
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Roberto mylisz się taka możliwość jest prawdopodobna

  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Tym biedniej, że Nicholls i Pedersen prawdopodobnie, choć regulamin nie został jeszcze ostatecznie "klepnięty", równocześnie w składzie się nie pojawią.
    To ciekawe bo skoro "obco" musza byc traktowani na rowni z naszymi to ew. ograniczenie zawodnikow z GP sprawi, ze w jednej druzynie nie pojedzie Gollob i Rickardsson, Protasiewicz i Jonsson, Hampel i ... ktos? :)

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    OOO<wow> kibice sukcesu wracają.
    W składzie moze być dwóch z Grand Prix.

  44. Powrót do góry    #44
    Początkujący
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja jestem przekonany za Marta już doskonale
    penetruje rynek i ma na swojej liście perełki
    które będą wzmocnieniem tego zespołu.

    Osobiście polecam : Jonasa Kylmaekorpiego

  45. Powrót do góry    #45
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    OOO<wow> kibice sukcesu wracają.
    W składzie moze być dwóch z Grand Prix.
    Zgadzia sie, wiec na jakiej podstawie Roberto twierdzi, ze Ci dwaj zawodnicy nie moga jezdzic razem?




Strona 1 z 14 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •