Strona 5 z 14 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 225 z 596

Wątek: Stal Rzeszów - sezon 2006

  1. Powrót do góry    #181
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2003
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no i teraz mozna powalczyc w tarnowie.a u siebie pokonamy czestochowe bo nie ma RUNE,Grega Walaska:D

    o co?????????????o wyjście z tego pojedynku z twarzą chyba!!!!juz nie mamy w składzie takich tuzów jak wardzała który same zera robił albo rempały grzeska(ten był troche lepszy na tarnowskim torze)ich zastąpią janusz i marcin-a jak oni jeżdżą w tarnowie każdy wie!!!są groźni dla crumpa,sullivana czy tez innych dobrych zawodników.więc nie wydaje mi się aby mieli problemy z kuciapą czy śledziem,o baranie nie wspomne.oczywiście holta i nicki swoje zrobią reszta coś tam dorzuci co da wam góra 30 pkt.zresztą to sport.zobaczymy moze uda wam sie sciągnąć jeszcze kogoś.
    mimo, ze jestem z Rzeszowa to musze zgodzic sie z tarnowskim kolega ;) W obecnym skladzie z pewnoscia nie stac nas na wiecej niz 30, gora 35 pkt ;) Ale u sibie? Kto wie, moze byc ciekawie, ale tutaj tez wielkich nadziei sobie nie robie :)

  2. Powrót do góry    #182
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mruczek:
    Tak, tak Lukair tylko sęk w tym, że do Ułamka nawet nikt nie dzwonił, a większe zainteresowanie było Gollobem, a nie Gollobem i jego paziem w postaci Jacka. No ale co ja wiem ;)
    Jesli masz lepsze informacje na ten temat to zgoda. Na temat Ulamka byly tylko ploty nic oficjalnego, byc moze to byla nie prawda.

    Z braciakami, to wydawalo mi sie, ze to WTS chce samego Tomka, a wy chcieliscie caly pakiet, ale jak to tez nie jest prawda to coz, dobrze wiedziec.

    Natomiast nawet jesli tak bylo jak piszesz, to nic nie zmienia faktu, ze Rzeszow byl zainteresowany wieloma zuzlowcami, z wyzszej polki i do podpisania przez Holte wszyscy dawali Rzeszowowi kosza, przez co mina pani Marty z dnia na dzien sie robila coraz bardziej "nieprzyjemna"
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  3. Powrót do góry    #183
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2005
    Postów
    873
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jaaaaaa ???? Raczej wy bo jak czytam co tu piszecie i na swoim forum to wam po prostu odwalilo, jak byliscie najslabszym zespolem eligi tak teraz z Holta macie po prostu bezpieczne miejsce w drugiej czesci tabeli a jesli bedzie tez Nicholls to co najwyzej o srodek sie bic mozecie, przeciez pozostala czworka - Tarnow, Czewa, Wrocek i Bydgoszcz - bije was na glowe, a wy tu i tam o medalach i dmp pieprzycie ! LOL przerwy zimowej.
    Z reszta pani Marta moze sie po tym urlopie Scotta zdziwic, w sumie nie mam informacji pewnych w 100 % ale z tego co wiem to Scott pojechal sobie na ten urlop dlatego ze sie juz z konkretnym klubem dogadal i oficjalne podpisanie kontraktu odlozyl wlasnie do czasu az sobie dupsko gdzies na sloneczku wygrzeje
    kolego uwazasz ze jak do skladu dojdzie jeszcze jeden klasowy zaowdnik (a jest taka mozliwosc) to nie mamy prawa walczyc o DMP?.... ej no to dobra chociaz pozwoliles nam zajac 5 miejsce no naprawde dzieki!
    A to jakis regulamin nowy wszedl ze Tarnow, Czewa, Wrocek, Bydgoszcz walcza o zoloto? ach te nowinki
    ok powalczymy z Lesznem, Toruniem i Gdańskiem o 5 miejsce tak jak radzisz!!
    <lol>

    aha i moze sie Scott dogadal juz z z jakims klubem ale...nikt nie powiedzial z jakim?

  4. Powrót do góry    #184
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    macieq:
    aha i moze sie Scott dogadal juz z z jakims klubem ale...nikt nie powiedzial z jakim?
    Przeciez chodzi o Tarnow.
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  5. Powrót do góry    #185
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2005
    Postów
    873
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przeciez chodzi o Tarnow.
    Jezeli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o Tarnow. heheh:p
    Jesli to prawda to gratuluje, ale ja bym poczekal z tymi wyrokami....

  6. Powrót do góry    #186
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Natomiast nawet jesli tak bylo jak piszesz, to nic nie zmienia faktu, ze Rzeszow byl zainteresowany wieloma zuzlowcami, z wyzszej polki i do podpisania przez Holte wszyscy dawali Rzeszowowi kosza, przez co mina pani Marty z dnia na dzien sie robila coraz bardziej "nieprzyjemna"
    Lukair sęk w tym, że taka jest już "dola" beniaminka. Wiadomo, że po wejściu do ekstraklasy trzeba się wzmocnić, a nastały takie czasy, że zawodnicy raczej wracają w rodzinne strony i trudno kogoś sprowadzić. Z wami było podobnie .... Ślak odrazu posatwił wszystko na jedna kartę i o ile z Rickardssonem nie było problemów bo on zawsze idzie tam gdzie kasa, to w sprowadzeniu Tomka pomogły nie tylko duże pieniądze, ale i problemy Bydgoszczy.

  7. Powrót do góry    #187
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,093
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Pozwole sobie tu wpisac, jak juz tak o Nicholsie gadacie
    Ja slyszalem, ze on nie chce bardzo w lidze Polskiej jezdzic.. no chyba, ze sie zgodzi tak od czasu do czasu smigac :)
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  8. Powrót do góry    #188
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    Pozwole sobie tu wpisac, jak juz tak o Nicholsie gadacie
    Ja slyszalem, ze on nie chce bardzo w lidze Polskiej jezdzic.. no chyba, ze sie zgodzi tak od czasu do czasu smigac :)
    Ja podobnie slyszalem i dlatego ma jezdzic u nas okolo 8 spotkan w zastepstwie Rickardssona :)
    ....:::::::: Unia Tarnów 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 ::::::::....

  9. Powrót do góry    #189
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2005
    Postów
    412
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje dla Stali !

    Będą ładne derby :) Mysle, ze z takim skladem e-lige utrzymacie napewno .
    Niestety marnie widzę Czewe w tej sytuacji ... Mysle, ze Czewa może miec problemy z utrzymaniem sie w lidze .

    Pozdrowienia od Złotego Tarnowa :))))))
    Tak, tak Hancock, Sullivan, Richardsson, Ułamek, do tego Szczepaniak i Hefenbrock i beda walczyc o utrzymanie.
    Wez rozped, uderz sie w sciane i zastanow sie zanim cos napiszesz ...

    Ale po co zaraz w ściane walić co ? chyba , ze masz taki zwyczaj to rozumiem ...
    Jesli Hafenbrocka wymieniasz w gronie zawodinków stanowiacych o sile zespołu to gratuluję :) poczucia humoru . Szepaniak to też zawodnik na ktorego mozna postawić :) jasne ... Sullivan to średniej lasy obcokrajowiec do tego niezły Hancock i mizerny Ułamek i to jest skład ???? Pomijam fakt , ze budowa tego składu o jakim piszesz powstała w obarciu o resztę świata :) a co w przypadku umowy o dwóch oboco ? . Wtedy nawet marne szanse przez CKM na wygran ie meczu w lidze ... czego nier zyczę tej druzynie .

    Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluje Stali

  10. Powrót do góry    #190
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Tak, tak Lukair tylko sęk w tym, że do Ułamka nawet nikt nie dzwonił, a większe zainteresowanie było Gollobem, a nie Gollobem i jego paziem w postaci Jacka. No ale co ja wiem
    Widzisz, tak to juz jest ze interesowac mogliscie sie Tomkiem, a kupic musielibyscie i tak obu. Jeszcze sie tego nie nauczyles ze jak chcesz Tomka to dostajesz Jacka w pakiecie i Wladka w promocji?

  11. Powrót do góry    #191
    Użytkownik Awatar blimas
    Dołączył
    15-01-2005
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 38 w 6 postach
    Klaus:

    Ale po co zaraz w ściane walić co ? chyba , ze masz taki zwyczaj to rozumiem ...
    Jesli Hafenbrocka wymieniasz w gronie zawodinków stanowiacych o sile zespołu to gratuluję poczucia humoru . Szepaniak to też zawodnik na ktorego mozna postawić jasne ... Sullivan to średniej lasy obcokrajowiec do tego niezły Hancock i mizerny Ułamek i to jest skład ???? Pomijam fakt , ze budowa tego składu o jakim piszesz powstała w obarciu o resztę świata a co w przypadku umowy o dwóch oboco ? . Wtedy nawet marne szanse przez CKM na wygran ie meczu w lidze ... czego nier zyczę tej druzynie .
    Jesli za to ty uwazasz, ze zawodnik, ktory mial srednia biegowa 2,42 (2005) i byl najlepszym obco w e-lidze jest sredniakiem to ja tez ci gratuluje poczucia humoru.

  12. Powrót do góry    #192
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2003
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale po co zaraz w ściane walić co ? chyba , ze masz taki zwyczaj to rozumiem ...
    Jesli Hafenbrocka wymieniasz w gronie zawodinków stanowiacych o sile zespołu to gratuluję poczucia humoru . Szepaniak to też zawodnik na ktorego mozna postawić jasne ... Sullivan to średniej lasy obcokrajowiec do tego niezły Hancock i mizerny Ułamek i to jest skład ???? Pomijam fakt , ze budowa tego składu o jakim piszesz powstała w obarciu o resztę świata a co w przypadku umowy o dwóch oboco ? . Wtedy nawet marne szanse przez CKM na wygran ie meczu w lidze ... czego nier zyczę tej druzynie .

    Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluje Stali
    To jak sie zaprezentuje Hefenbrock to zobaczymy. Jednak patrzac na sklady juniorskie to oprocz Torunia nikt nie ma dobrych juniorow. Szczepaniak juz swoje przejechal i kilka punkcikow moze dorzucic do liderow: Sullivan (skoro to sredniej klasy obco druga srednia w polskiej lidze w innych podobnoe wysoko sklasyfikowany to ja gratuluje Twojemu poczuciu humoru). Moze byc tak ze ten zlepek indywidualnosci okaze sie niewypalem ale nie przekreslalbym ich tak szybko :]

    Gratulujesz skladu Stali czyli w/g Ciebie chyba sa mocniejsi niz Wlokniarz, ehhh chyba nie bałdzo, ale niech sie juz zacznie !!! :D


    Unia MISTRZ :P

  13. Powrót do góry    #193
    Super Typer Hop - Bęc Awatar Franz
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    1,623
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 331 w 152 postach
    klaus:
    Sullivan to średniej lasy obcokrajowiec do tego niezły Hancock i mizerny Ułamek i to jest skład ????
    "Średni obcokrajowiec" Sullivan - 2,429/b, 12,00/m, 2. miejsce w lidze, najlepszy wśród obco. Kolega poza tym dobrze się czuje?:D

    Jeszcze ciekawsze jest to, że Hancock ze średnią 1,980 jest "niezły", a Ułamek z niemal taką samą (1,903) jest zaledwie "mizerny" :D

    Proponuję Klaus, żebyś zgłosił się do TV, bo jesteś jeszcze zabawniejszy niż Szaranowicz. Jak się nie załapiesz do sportu, to na pewno w rozrywce cię obsadzą, bo taki talent szkoda byłoby zmarnować :D

    Pozdrawiam i zdrowia życzę!

  14. Powrót do góry    #194
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2005
    Postów
    412
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Franz !

    Nie patrz na statystyki !
    Sullivan moze ma ładną średnią , ale jego forma jest mizerna ! Nie przyjechal na mecz do Bydgoszczy gdzie CKM został rozjechany !!! Nie startował w wileu waznych meczach z powodów zdrowotnych prawda ? Nie chodzi tu o średnią a o to ze zespoł przegrywal mecze bo na Sullivana liczyć nie mógł !!!!

    Hancock to jednak solidna firma - ja szanuje tego zawodnika za klasę i podejscie do tego sportu ! moze dla tego uwazam go za kogoś wiecej jak tylko obcokrajowiec w zespole ktory po kilku meczach zostawia zespół a potem pieniacze podniecaja sie statystyką :) Moze gdyby Hancock tez wybral kilka meczy na poczatku a potem w "goracej" fazie rozgrywek sie leczył , to jego srednia byla by podobna do Sullivana :)

    Wracając do Ułamka to skoro on ma być liderem CKM to gratuluję w takim razie Maciek Kuciapa jest liderem Stalowców a do tego dochodzą obcokrajowcy z Holtą !! i Stal ma podobny skład do CKM tak ?
    Błagam opanujcie te statystyczne emocje :) przyszly zeson da odpowiedz , a ja dzisiaj zakładam sie ze Stal Rzeszów moze spokojnie liczyc na pierwsza czwórkę !!!!
    Ckm niestety tak jak mówiłem bedzie miał ogromne problemy z utrzymaniem sie w lidze .

  15. Powrót do góry    #195
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-08-2004
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Hancock to jednak solidna firma
    jeszcze mloda godzina a ten juz baluje ;)

    przypomnij sobie jak to Hancock nie dojechal na NAJWAZNIEJSZY MECZ SEZONU.W Gdansku tez go odstawili gdyz byli niezadowoleni z jego postawy i zastapili Pedersenem.Czym sie sugerowac jak nie srednia,ktora jest jedynym wykladnikiem? nie zartuj chlopie..

    a to kwiatek

    Sullivan moze ma ładną średnią , ale jego forma jest mizerna

  16. Powrót do góry    #196
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2005
    Postów
    412
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    apropo kwiatka !

    Co ma średia do fizycznej formy ? skoro facet ciagle choruje i jest na L4 ? ? ?

  17. Powrót do góry    #197
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach

    klaus


    Jeszcze ci przypomne te posty po sezonie. Zobaczymy kto sie bedzie wtedy smial :P

  18. Powrót do góry    #198
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2005
    Postów
    412
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jasne nie ma sprawy - trzymam za słowo !
    Dodam tylko, ze ja sie nie smieje z nikogo ! Nie lubie jednak przesady typu " Niemieckie nazwisko w skladzie wsparte obcokrajowcem z GP + Ułamek i pełna duma "

    Moim zdaniem powody do radosci mają Stalowcy !!

  19. Powrót do góry    #199
    Stały bywalec Awatar Q_b_a
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    Nie patrz na statystyki !
    Sullivan moze ma ładną średnią , ale jego forma jest mizerna ! Nie przyjechal na mecz do Bydgoszczy gdzie CKM został rozjechany !!! Nie startował w wileu waznych meczach z powodów zdrowotnych prawda ? Nie chodzi tu o średnią a o to ze zespoł przegrywal mecze bo na Sullivana liczyć nie mógł !!!!

    Hancock to jednak solidna firma - ja szanuje tego zawodnika za klasę i podejscie do tego sportu ! moze dla tego uwazam go za kogoś wiecej jak tylko obcokrajowiec w zespole ktory po kilku meczach zostawia zespół a potem pieniacze podniecaja sie statystyką Moze gdyby Hancock tez wybral kilka meczy na poczatku a potem w "goracej" fazie rozgrywek sie leczył , to jego srednia byla by podobna do Sullivana

    Wracając do Ułamka to skoro on ma być liderem CKM to gratuluję w takim razie Maciek Kuciapa jest liderem Stalowców a do tego dochodzą obcokrajowcy z Holtą !! i Stal ma podobny skład do CKM tak ?
    Błagam opanujcie te statystyczne emocje przyszly zeson da odpowiedz , a ja dzisiaj zakładam sie ze Stal Rzeszów moze spokojnie liczyc na pierwsza czwórkę !!!!
    Ckm niestety tak jak mówiłem bedzie miał ogromne problemy z utrzymaniem sie w lidze .
    Dziecko Ty masz w ogóle pojęcie o zuzlu??
    Po pierwsze Sullivan nie wystąpił jedynie w trzech ostatnich meczach sezonu!!!Tak więc jego srednia jest wyjeżdżona ze wszystkimi rywalami i na wszystkich torach, a jeszcze wiecej napisze...gdyby nie kłopoty zdrowotne które dużo wczesniej niz przed trzema ostatnimi meczami Go dopadły to srednia z pewnościa byłaby wyższa!Czyli najskuteczniejszy obcokrajowiec z mizerna forma??ciekawe...
    To co mozna powiedzieć o pozostałych zawodnikach którzy byli sklasyfikowani niżej niz Sullivan??To że mieli jeszcze mizerniejsza formę??A na Sullivan właśnie Włókniarz mógł liczyć zawsze nawet w momentach kiedy był chory i ni szło mu w rzadnej lidze ani w GP, jednak na mecze Włókniarza mobilizował się jak tylko potrafił i jego wyniki budziły szacunek.
    Porównywanie Kuciapy i Ułamka jest nie na miejscu...
    Wyższość Ułamka jest niepodważalna!Pomimo takich przeciwności losów jakie Go spotkały w tym sezonie potrafił dojść do formy i odjechać sporo dobrych meczy.Gdyby nie kontuzja średnia biegowa powyżej 2 pkt murowana.
    Odnośnie walki o utzymanie CKM to chyba Ci sie koles cos pomyliło...za długi rozbat miała Twoja Stal z ekstraligą i straciłeś zdolność do obiektywnego oceniania realnych możliwości poszczegolnych zawodników, a może jesteś kibicem od roku, dwóch(to by wszystko wyjaśniało).Na chwile obecną Stal posiada dwóch i pół wartościowych zawodników.Znakomitych Pederssena i Holte oraz przeciętniaka Kuciapę.Zawodnicy pokroju Sledzia,Rempały za dużo w ekstralidze nie zwojuja i nie zmienia tego nawet fakt zeszłorocznego triumfu w MPPK.Także na chwile obecną stal pozostaje daleko za Włókniarzem jesli chodzi o potencjał sportowy.
    Udanego Nowego Roku życzę!:)

  20. Powrót do góry    #200
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2005
    Postów
    412
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ok tato :)

    Co do Suliivana to moze sie upieram bez sensu , ale nie przekona mnie nikt ze to co zostalo w Czewie to skład na cos wiecej jak walaka o utrzymanie !
    Jesli chodzi o moją znajomosc to po nowym roku zapraszam na lekcję ;)

    Dobrego Roku Wszystkim !!!!

  21. Powrót do góry    #201
    Stały bywalec Awatar Q_b_a
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    Ok tato

    Co do Suliivana to moze sie upieram bez sensu , ale nie przekona mnie nikt ze to co zostalo w Czewie to skład na cos wiecej jak walaka o utrzymanie !
    Jesli chodzi o moją znajomosc to po nowym roku zapraszam na lekcję
    Stal Włókniarz
    Nicki Pedersen Ryan Sullivan
    Dariusz Śledź Sławomir Drabik / Peter Ljung
    Maciej Kuciapa Sebastian Ułamek
    Tomasz Rempała Lee Richardson
    Rune Holta Greg Hancock
    Dawid Stachyra Mateusz Szczepaniak
    Paweł Miesiąc Marcin Piekarski
    Karol Baran ???


    Porównaj sobie składy i odpowiedz na pytanie:
    Jeśli Wókniarz będzie walczył o utrzymanie to o co będzie walczyła Stal??O pewny spadek czy jak ??bo nie rozumiem.
    Włókniarz praktycznie na każdej pozycji ma zawodnika o większym potensjale sportowym niż stal.
    Znaki równości moge postawić przy Pedersenie i Sullivanie i Holci oraz Hancocku.


  22. Powrót do góry    #202
    Początkujący
    Dołączył
    31-12-2005
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    badz co badz, mysle ze Rzeszow jest wielka niewiadoma, nawet w obecnym skladzie, bez dodatkowych wzmocnien moga sprawic jakas niespodzianke, zalezy to od postawy drugiej linii, bo nicki+holta i mlodziki swoje mysle pojada. gdyby stal dokupila jeszcze kogos (scott?) mysle ze bylaby mocnym zespolem ekstraligi.

  23. Powrót do góry    #203
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2005
    Postów
    873
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oo zrobil sie watek kto lepszy Wlokniarz czy Stal...
    Jeszcze niedawno bylo Włókniarz (medal) Stal (spadek)- a teraz sa to rownorzedne ekipy czy sie to komus podoba czy nie!
    A okres transferowy sie jeszcze nie skonczyl

  24. Powrót do góry    #204
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2005
    Postów
    124
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Jeszcze niedawno bylo Włókniarz (medal) Stal (spadek)- a teraz sa to rownorzedne ekipy czy sie to komus podoba czy nie!

  25. Powrót do góry    #205
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ok tato :)

    Co do Suliivana to moze sie upieram bez sensu , ale nie przekona mnie nikt ze to co zostalo w Czewie to skład na cos wiecej jak walaka o utrzymanie !
    Jesli chodzi o moją znajomosc to po nowym roku zapraszam na lekcję ;)

    Dobrego Roku Wszystkim !!!!
    Nie wiem komu kibicujesz, nie wiem jak długo jesteś kibicem ale pisanie, że Częstochowa w przyszłym sezonie będzie walczyć tylko o utrzymanie świadczy o tym, że albo jesteś ich zacietrzewionym wrogiem albo po prostu zwykłym ignorantem .
    Pozdrawiam

  26. Powrót do góry    #206
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,093
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach

    klaus

    Ckm niestety tak jak mówiłem bedzie miał ogromne problemy z utrzymaniem sie w lidze .
    Kurcze, jak to sie swietnie sklada
    Marian Maslanka wiedzial, ze lige powieksza - raczej nie spada nikt po tym sezonie
    Nie przeplacal Holty. Oszczedzil, sklad bardzo oszczedny...

    ZAPEWNIL TYM SAMYM CKMowi ELITE NA SEZON 2007!!!
    Marian Maslanka! HIP-HIP HURA!! HURA! HURA!
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  27. Powrót do góry    #207
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach

    Stal Włókniarz
    Nicki Pedersen Ryan Sullivan
    Dariusz Śledź Sławomir Drabik / Peter Ljung
    Maciej Kuciapa Sebastian Ułamek
    Tomasz Rempała Lee Richardson
    Rune Holta Greg Hancock
    Dawid Stachyra Mateusz Szczepaniak
    Paweł Miesiąc Marcin Piekarski
    Karol Baran ???


    Porównaj sobie składy i odpowiedz na pytanie:
    Jeśli Wókniarz będzie walczył o utrzymanie to o co będzie walczyła Stal??O pewny spadek czy jak ??bo nie rozumiem.
    Włókniarz praktycznie na każdej pozycji ma zawodnika o większym potensjale sportowym niż stal.
    Znaki równości moge postawić przy Pedersenie i Sullivanie i Holci oraz Hancocku.
    Do tego nalezy dodac, ze wszyscy zawodnicy Włokniarza (poza Ljungiem) maja doswiadczenie w ekstralidze, co tez ma niebagatelne znaczenie. W Stali zawodnicy typu: Baran, Rempala czy Sledz albo juz zapomnieli co te ekstraliga lub nigdy tam nie jezdzili. Jedynym zawodnikiem ktory w ostatnich latach nawiazywal walke z ekstraligowcami byl Kuciapa (nie licze Sledzia w MPPK), ktory wystepowal w IMP. Jednak on sam mowil, ze woli jezdzic w pierwszej lidze i byc liderem niz sdobywac 7-8 ptk w ekstralidze. Widac facet zna swoje mozliwosci i nie mozna sie spodziewac po nim codow.

    Mimo to przy dobrym sprzecie i jesli wszystko sie ulozy jak trzeba Rzeszow nie musi byc taki slaby zwlaszcza u siebie.

    Niki - 12 i wiecej
    Holta - 12 i wiecej
    Kuciapa - 7-8
    Sledz - ?? wielka niewiadoma, moze 0 moze 10
    Rempala - 5 ptk bedzie sporym sukcesem
    Stachyra i Miesiac - niech robia w sumie 7-8 bedzie dobrze na poczatek.

    Takie wiliczynaki co prawda nie maja wielkiego sensu ale jak widac jesli wyjdzie im mecz to moga smialo wygrac. Tylko jest to 'ale'. Mecz musi wyjsc wszystkim zawodnikom. Ktos tam wczeniej porwnywall Stal do Unii. Moze i podobna sytuacja z malym wyjatkim (ale znaczacym). U nas byly dwie dziury w skladzie: Wardzala/Burza i Rempala. Tylko ze byl rezerwowy Kolodziej, ktory zawsze dziure latal. Dodatkowo para TG-MR praktycznie u siebie zawsze wygrywala biegi podwojnie, a na wyjazdach tez nie odstawala znacznie.

    W Stali choc jest dwoch b.dobrych zawodnikow to jednak z jazda zespolowa u nich nie najlepiej - zwlaszcza Niki. Nie sadze tez aby Holta chcial zbytnio pomagac. Brakuje tu ewidentnie jednego jeszcze zawodnika. Przy obecnym skladzie slabszy wystep jednego zawodnika moze ronwac sie z porazka. Ale okres transferowy trwa...
    ....:::::::: Unia Tarnów 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 ::::::::....

  28. Powrót do góry    #208
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2005
    Postów
    412
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ok tato

    Co do Suliivana to moze sie upieram bez sensu , ale nie przekona mnie nikt ze to co zostalo w Czewie to skład na cos wiecej jak walaka o utrzymanie !
    Jesli chodzi o moją znajomosc to po nowym roku zapraszam na lekcję
    Stal Włókniarz
    Nicki Pedersen Ryan Sullivan
    Dariusz Śledź Sławomir Drabik / Peter Ljung
    Maciej Kuciapa Sebastian Ułamek
    Tomasz Rempała Lee Richardson
    Rune Holta Greg Hancock
    Dawid Stachyra Mateusz Szczepaniak
    Paweł Miesiąc Marcin Piekarski
    Karol Baran ???


    Porównaj sobie składy i odpowiedz na pytanie:
    Jeśli Wókniarz będzie walczył o utrzymanie to o co będzie walczyła Stal??O pewny spadek czy jak ??bo nie rozumiem.
    Włókniarz praktycznie na każdej pozycji ma zawodnika o większym potensjale sportowym niż stal.
    Znaki równości moge postawić przy Pedersenie i Sullivanie i Holci oraz Hancocku.




    To Ci kwiatek !!
    --------------

    Blagam nie rozsmieszaj mnie !!! Włókniarz ma u Ciebie w składach 4 obcokrajowców a Stal jednego bhahahah no przeknałeś mnie faktycznie !!!
    No nie .
    Szkoda ze obsadzasz sład Włókniarza obcokrajowcami jak leci i ile wlezie a Stal przedstawiasz w formie przepisu z przed roku !! Dodaj do Stali np Nichollsa i sie zdziwisz .
    Zresztą nawet prawdziwi kibice Częstochowy napisali to samo - to ze Maślanka oszedził na skłądzie i moze dobrze zrobił !! Ja pisalem o CKm ze tak widze ten zespół , dodajac ze mi go szkoda . Prawda jest taka ze Stal sie wzmocniła a Ckm osłabił i kazdy kto zna sie na tym spoecie to widzi .



    .
    Pozdrawiam z Tarnowa .



  29. Powrót do góry    #209
    Stały bywalec Awatar Q_b_a
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    Blagam nie rozsmieszaj mnie !!! Włókniarz ma u Ciebie w składach 4 obcokrajowców a Stal jednego bhahahah no przeknałeś mnie faktycznie !!!
    No nie .
    Szkoda ze obsadzasz sład Włókniarza obcokrajowcami jak leci i ile wlezie a Stal przedstawiasz w formie przepisu z przed roku !! Dodaj do Stali np Nichollsa i sie zdziwisz .
    Zresztą nawet prawdziwi kibice Częstochowy napisali to samo - to ze Maślanka oszedził na skłądzie i moze dobrze zrobił !! Ja pisalem o CKm ze tak widze ten zespół , dodajac ze mi go szkoda . Prawda jest taka ze Stal sie wzmocniła a Ckm osłabił i kazdy kto zna sie na tym spoecie to widzi .
    A co ma do rzeczy obsadzenie składy obcokrajowcami??Chłopie masz kłopoty ze zrozumieniem czytanego tekstu a poza tym odchodzisz od tematu bo sednem sprawy była walka o utrzymanie sie w lidze Włókniarza (wg. Ciebie).To że odjejście Holty osłabiło siłę Włókniarza(wzmocniło Stal) to jest oczywiste i nie polemizuje z tym.A poza tym to czemu Ci tak szkoda Włókniarza??Skazany jest na spadek czy jak??Według mnie bedzie walczył raczej powyżej środka tabeli.
    A NIchollsa w składzie narazie nie macie więc po co takie głupie pisanie:'Dodaj do Stali np Nichollsa i sie zdziwisz'
    Poprostu ręce opadają!
    Mimo wszystko życzę udanej zabawy sylwestrowej i szczesliwego Nowego Roku.

  30. Powrót do góry    #210
    Użytkownik
    Dołączył
    31-12-2005
    Postów
    72
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam tylko jedno pytanie:

    Co z ta dzentelmenska umowa? Mialobyc minimum 5 polakow w skladzie. A tu niektorzy wystawiaja na papierze sklady z 4 obco.

    Tak jak myslalem to bedzie kwestia czasu kto pierwszy zlamie ta umowe. Mozna juz obstawiac czy to bedzie 2,3,4...kolejka!!!

    A jesli chodzi o potencjal Wlokniarza to moi zdaniem nie jest on duzo slabszy niz w zeszlym sezonie. Stracili holte i grega, a pozyskali Richardssona i Hanckocka. No i trzeba zaznaczyc, ze Ulamek na bank bedzie mial lepszy sezon. W ostatnim mial przykra kontuzje na poczatku, przez co odbudowal sie dopiero w koncowce sezonu. Bylo to zreszta widac w Angli, gdzie pod koniec smigal az milo.

    Zaznaczam ze nie jestem kibicem Wlokniarza!!

  31. Powrót do góry    #211
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Zresztą nawet prawdziwi kibice Częstochowy napisali to samo - to ze Maślanka oszedził na skłądzie i moze dobrze zrobił !!
    Wez chlopie odejdz i nie kompromituj sie :P Dla twojej info:
    Ironia - wypowiedź na temat, który w sposób oczywisty jest tematem negatywnym, wyrażona celowo dla kontrastu w sposób pozytywny i aprobujący, mająca przez to wydrwić dany temat, np. jakąś sytuację lub osobę. - Wikipedia

    Gratuluje Stal Rz. takich kibicow. Juz widze te rozmowy w trakcie sezonu ^^ Mysle ze nie dlugo w debilnosci wpisow pobijecie fanow Unii z Leszna (k. Rawicza) :P

    Blagam nie rozsmieszaj mnie !!! Włókniarz ma u Ciebie w składach 4 obcokrajowców a Stal jednego bhahahah no przeknałeś mnie faktycznie !!!
    Bo Wlokniarz MA tylu obcokrajowcow. Wiec co? Mial zamiast Hancocka i Richardsona napisac Ciurę i Dądele zeby porownanie bylo "obiektywne"? Ehh... szkoda moich palcow na ta bezowocna dyskusje z tym....... . :)

  32. Powrót do góry    #212
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2005
    Postów
    412
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ojj Bonjo owocny intelektualisto ja doskonale sobie zdaje sprawe z tego, ze była to ironia,ale odbieram to jako jedyne sensowne wytłumaczenie tego co robi Maślanka . Nie musisz się wysilać i przeklejac tutaj definicji .... zbukowatych dywagacji też oszczedz sobie na nowy rok :)
    Ja chyba mialem prawo zacytowac kibica z Czestochowy . Skoro jego zdaniem tak jest "skoro tak jest" bo odbierzes to znowu na serio . Skoro pozostaje się śmiac z Maślanki lub tylko tak tłumaczyc jego politykę klubową to już nie mój problem tylko tych którym poprostu dzisiaj wisi wara za Holtę ! Do tego te smieszne próby przewartosciowania sładu CKM Hafenbrokiem i czterema obcokrajowcami .

    Szkoda polemizować .... małostkowośc nie zna granic ...

    p.s. Jestem kibicem z tarnowa dla tych co rozumieją czytany tekst :) napisalem pod tym postem bo śmieszy mnie ten folwark, który robi sobie tutaj grupka "speców " polskiego speedwaya .

  33. Powrót do góry    #213
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Do tego te smieszne próby przewartosciowania sładu CKM Hafenbrokiem i czterema obcokrajowcami .
    Tylko ze tymi obcokrajowcami sa Hancock, Sullivan, Richardson, a ty mowisz ze od nich sa lepsi Baran, Kuciapa i Sledz?

    Nie kloce sie, ale ciekawi mnie co bedziesz mowil podczas sezonu :)

    Szczesliwego Nowego Roku!

  34. Powrót do góry    #214
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Bonjo - jesli chodzi o Stal i Wlokniarz, to nie da sie
    zaprzeczyc, ze Wlokniarz na papierze dysponuje lepszym
    skladem, zas w praktyce... wiadomo jak to z Hancockiem
    i Richardsonem bywalo. Jesli Marma zakontraktowalaby
    np. Nichollsa, to wtedy w Rzeszowie mogliby byc spokojni
    o wynik meczu u siebie. Mimo wszystko Kuciapa czy Sledz
    na torze w Rzeszowie sa w stanie porobic wyniki bliskie
    dwucyfrowek, a Marma wygrac mecz z Wlokniarzem. Nie da sie
    zas zaprzeczyc, ze wszelkie znaki na niebie i ziemi
    wskazuja na to, ze Wlokniarz bedzie w tabeli wyzej.
    Regards from Sydney
    Dexter

  35. Powrót do góry    #215
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zresztą nawet prawdziwi kibice Częstochowy napisali to samo - to ze Maślanka oszedził na skłądzie i moze dobrze zrobił !!
    Wez chlopie odejdz i nie kompromituj sie :P Dla twojej info:
    Ironia - wypowiedź na temat, który w sposób oczywisty jest tematem negatywnym, wyrażona celowo dla kontrastu w sposób pozytywny i aprobujący, mająca przez to wydrwić dany temat, np. jakąś sytuację lub osobę. - Wikipedia

    Gratuluje Stal Rz. takich kibicow. Juz widze te rozmowy w trakcie sezonu ^^ Mysle ze nie dlugo w debilnosci wpisow pobijecie fanow Unii z Leszna (k. Rawicza) :P
    Bądź łaskaw zauwazyc ze autor tych słow jest z tarnowa co sam napisal na koncu posta... wiec nam go nie gratuluj...


    Co do porownania Stali z CKM. No comments, nawet laik zauwazy roznice na korzysc Wlokniarza. Ci co uwazaja inaczej zwyczajnie sie napinaja. Widze juz sie powoli zaczyna napływ "kibiców" przyciągnietych awansem i transferami. Identycznie jak w Tarnowie po sukcesach.


    Do tego te smieszne próby przewartosciowania sładu CKM Hafenbrokiem i czterema obcokrajowcami .
    Tylko ze tymi obcokrajowcami sa Hancock, Sullivan, Richardson, a ty mowisz ze od nich sa lepsi Baran, Kuciapa i Sledz?
    Szczesliwego Nowego Roku!
    Z Baranem to sobie dajcie siana bo na chwilę obecną nie ma de facto klubu (u nas ma jedynie podpis bez warunkow finansowych) i jest niemal pewne ze nie bedzie jeździł w Rzeszowie. A nawet jak bedzie to zostanie rezerwowym (i to nie pod 8 tylko poza skladem)

  36. Powrót do góry    #216
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2005
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie sposób z Ravenem się nie zgodzić. CKM ma zdecydowanie lepszą pakę na tą chwilę i to nie podlega dyskusji. Myślę że należy skończyć tą polemikę i wrócić do tematu !!!!

  37. Powrót do góry    #217
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-04-2005
    Postów
    795
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Widze ze kolegom z Rzeszowa troche pomieszalo sie w glowach po zatrudnieniu Holty.Holta i Pedersen to swietni zawodnicy ale mowienie ze jestescie lepsi od Wlokniarza jest troche nie na miejscu.Nie lubie CKMu ale nie zmienia to faktu ze sa dobrym zespolem i na pewno na chwile obecna,przynajmniej na papierze,o wiele silniejszym niz Stal.No a kolezka mowiacy ze Hancock to klasowy zawodnik a Sullivan to sredniak zatrzymal sie chyba gdzies w polowie lat 90-tych albo po prostu przeczytal gdzies ze Hancock byl mistrzem swiata a Sullivan nie i stad wywnioskowal ze musi byc w takim razie lepszy.

  38. Powrót do góry    #218
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    607
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hancock to jednak solidna firma - ja szanuje tego zawodnika za klasę i podejscie do tego sportu ! moze dla tego uwazam go za kogoś wiecej jak tylko obcokrajowiec w zespole ktory po kilku meczach zostawia zespół a potem pieniacze podniecaja sie statystyką
    jak uwazasz go za solidna firme to ogladnij mecz unii z wybrzezem 2005, ta solidna firma stala w miejscu a niejaki marcinek r. ktory przeciez swiatowej klasy jezdzcem nie jest objezdzal go jak chcial i kiedy chcial...

  39. Powrót do góry    #219
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    1,091
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Gratuluje Stal Rz. takich kibicow. Juz widze te rozmowy w trakcie sezonu ^^ Mysle ze nie dlugo w debilnosci wpisow pobijecie fanow Unii z Leszna (k. Rawicza) :P
    a ty nadal bedziesz mogl leczyc swoje kompleksy ;) Lepiej zamilcz i pomoderuj gry sportowe... moze choc w tym jestes znawca....

  40. Powrót do góry    #220
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach

    qubis

    To wy pierwsi leczyliscie swoje kompleksy :P Teraz chyba Wasza sympatia przerzuci sie na Rzeszow ;p

    Zreszta juz nie bede dyskutowal bo probke tego mielismy w zeszlym sezonie.

  41. Powrót do góry    #221
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Bonjo

    Twoje wpisy (jak i ich zasięg) dotyczące poziomu intelektualnego, wiedzy żużlowej mieszkańców Leszna i okolic plus "teksty" na niby-temat charakteryski gospodarczej regionu stają się po prostu słabe i niesmaczne.

    Abstrachując od faktu, iż ich trafności nie potrafię w jakikolwiek sposób komentować. Gdyż nie ma czego...

    Ponadto, jak dostrzec łatwo można, reprezentujesz na portalu rolę moderatora.
    Ale spokojnie, nie będzie pisania o tym w innych, "do tego przeznaczonych wątkach". Niechęć do konfidentów to przecież taka tradycjna, "prowincjonalna" cecha...phhh.



  42. Powrót do góry    #222
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2005
    Postów
    160
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Odnośnie porównania Ułamka i Kuciapy

    Maciej Kuciapa startował ostatnio w e-lidze w 2001 w ZG, jego średnia wynosiła wówczas 1,385... Ktoś na pewno powie że to było 5 lat temu i Kuciapa to zupełnie inny zawodnik. Pytanie tylko czy 4 lat spędzone w I lidze spowodowały sportowy rozwój Maćka? Śmiem wątpić...

    Ale jak to zwykle bywa wszystko wyjaśni się na torze...

    Jak chcecie walczyć o medale, proszę bardzo nikt Wam tego oczywiście nie broni, ale jeśli Wy będziecie walczyć o medal czy oznacza to że Włókniarz ma walczyć o utrzymanie? Włókniarz będzie walczył o pierwszą czwórkę a dopiero po sezonie zobaczymy czy ten cel zrealizował. Poza tym obie ekipy być może wzmocnią się kolejnym zawodnikiem co może (ale nie musi) w znacznym stopniu zwiększyć siłę rażenia któregoś z espołów. Choć stara sportowa prawda mówi że naziwska nie jeźdzą...

    Odnośnie liczby obcokrajowców we Włókniarzu
    Dla tych którzy nie wiedzą mamy wolny rynek i Włókniarz może jeździć 8 zagranicznymi zawodnikami czy to się komuś podoba czy nie. A pisanie o jakieś umowie prezesów jest żałosne tak samo jak owa umowa (jeżeli w ogóle ona istnieje). Nawet jeśli cuś takiego by było to na pewno nie na długo. Odrazu pewno pojawią się głosy że Włókniarz jako pierwszą tą rzekomą umowę złamię, ale przecież nie zrobi nic wbrew regulaminowi. A poza tym ja nie słyszałem aby prezes Maślanka potwierdzał coś że zgadza się na jakoś umowę, więc ja nie widzę problemu, widzę za to w składzie drużyny Sullivana, Hancocka, Richardsona, Hefenbrocka i na wypadek słabej dyspozycji Drabskiego - Ljunga albo kogoś innego... :D

  43. Powrót do góry    #223
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Glosno sie ostatnio mowi o odejsciu Chrzanka z Gdanska wskutek tamtejszych zawirowan, i jednym z kierunkow gdzie Chrzanek mialby sie udac jest wlasnie Rzeszow.

    Gdyby ten transfer wypalil, to by sie juz zrobilo calkiem spokojnie i ciekawie dla Rzeszowa. Oczywiscie, jesli zadne dlugi nie wynikna z tych astronomicznych ostatnich kontraktow :P

    Zobaczymy co pani Marta zrobi :]
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  44. Powrót do góry    #224
    Super Typer Hop - Bęc Awatar Franz
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    1,623
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 331 w 152 postach
    Roti:
    Maciej Kuciapa startował ostatnio w e-lidze w 2001 w ZG, jego średnia wynosiła wówczas 1,385... Ktoś na pewno powie że to było 5 lat temu i Kuciapa to zupełnie inny zawodnik. Pytanie tylko czy 4 lat spędzone w I lidze spowodowały sportowy rozwój Maćka? Śmiem wątpić...
    Słuszna uwaga, chociaż nie można wykluczyć, że coś z niego będzie. Ja jednak większe możliwości dostrzegam w osobie Darka Śledzia. Jest to co prawda zaawansowany wiekiem zawodnik, ale jego technika i objeżdżenie powinny w znacznym stopniu zrekompensować ewentualne braki kondycyjne. Moim zdaniem to "Rybka" właśnie będzie liderem krajowym Stali. Ktoś może napisać, że w I lidze Kuciapa osiągał lepsze wyniki od Darka, ale każdemu może się zdarzyć słabszy sezon, natomiast klasa Śledzia jako żużlowca jest niepodważalna, a Maciek nigdy nie osiągnał i nie osiągnie zbliżonego poziomu.

    Darek Śledź - 100% Spartanin:)

  45. Powrót do góry    #225
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    326
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Odnośnie porównania Ułamka i Kuciapy

    Maciej Kuciapa startował ostatnio w e-lidze w 2001 w ZG, jego średnia wynosiła wówczas 1,385... Ktoś na pewno powie że to było 5 lat temu i Kuciapa to zupełnie inny zawodnik. Pytanie tylko czy 4 lat spędzone w I lidze spowodowały sportowy rozwój Maćka? Śmiem wątpić...
    To tylko jeden z cytatów i jak to czytam to śmiać mi sie chce...<sciana>
    Tamten Kuciapa to kompletnie inny zawdonik niż terażniejszy...i kto tego nie widzi, to wiadc jaka ma wiedze zużlową. Zaraz mi tu ktoś napisze, ze chodzi na żuzel tyle i tyle i na pewno ma wieksza wiedze. Tak tylko, że swoim spojrzeniem nie wychodzi za czubek własnej ligi i sadzi, jak Wójcik z Polsatu, ze jak ktoś jeździ niżej lige to odrazu sensacja jak wygrywa z zawdonikiem e-ligi<buahah>.
    Już dziś jestem w stanie przyjąc zakład, ze Maćka średnia nie bedzie niższa niż 1.8...
    Jesli wyżej koleś pisze, ze zawodnik który od 2003 roku jest najlepszym zawdonikiem 1 ligi!! sie nie rozwinął to jak mówiłem jest żuzlowym lajikiem...
    Prócz tego 7 miejsce w IMP, 5 miejsce w ZK...i tak można wymieniać..
    Jęsli Sawina, którego Maciek lał jak chciał czy to w Grudziadzu czy u nas, był w stanie wykręcic taką srednia to dla mnie nie bedzie zdziwieniem jeśli Maciek zrobi to samo, ale pewnie dla wiekszośc z was to bedzie wielka sensacja, wkońcu jak ktoś nie jeździ w e-lidze to ciniak<buahaha>
    Kolejny przykład, Szwecja, gdzie na zupełnie nie znanych sobie torach, robił ok 8-9 pkt na mecz, to można sądzic, ze na torach sobie znanych, zrobi to samo, a u siebie w Rzeszowie bedzie robił powyżej 10 pkt, i tego jestem wrećz pewien. Bo jeśli taki Burza u siebie jest w stanie wygrywać z każdym, to Maciek zrobi to samo, tylko bedzie robił to regularnie.

Strona 5 z 14 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •