Strona 4 z 14 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 596

Wątek: Stal Rzeszów - sezon 2006

  1. Powrót do góry    #136
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Teraz najbardziej pożądanym zawodnikiem jest oczywiście S.Nicholls.

    Bo z uczestników GP został poza Scottem zostali tylko Lindbaeck (ponoć machnął ręką na polską ligę) i Zagar.

    I kto by się tego spodziewał? Pomysleć, że jeszcze 0,5 roku temu (zanim Nicholls pojechał we Wrocławiu w barwach Unii) większość znawców tematu stawiała kreskę na Angliku.

  2. Powrót do góry    #137
    Użytkownik
    Dołączył
    01-01-2004
    Postów
    466
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szczere gratulacje dla naszych wschodnich sąsiadów!!!

    Będziecie mieć dużo pożytku z Rune! No i teraz Wasz skład wygląda zupełnie inaczej. Mam nadzieję, że nie dokoptujecie jeszcze Scotta - to już by była lekka przesada:)
    Coś czuję, że czeka Was jeszcze jedno wzmocnienie (?) - Grzegorz Rempała. ma blisko, w wywiadach zawsze mówił, że Wasz tor to jego ulubiony i zawsze lubiał być w towarzystwie któregoś z braci. A w Unii to już raczej niewiele pojeździ...

  3. Powrót do góry    #138
    Początkujący
    Dołączył
    15-12-2005
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mały materiał na temat dzisiejszego wydarzenia :) , wyemitowany w Aktualnościach TV Rzeszów http://tvp.pl/video/2005/12/30/58443/film.asf

  4. Powrót do góry    #139
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    raven:
    Zimnej Louis w Rzeszowie juz nie ma. Co więcej, teraz robi wszystko zeby do Rzeszowa nikt nie przyszedł...

    ... ale moze jej sie to nie udac :D
    Mozesz troche przyblizyc ludziom nie w temacie, co sie stalo ?
    Jak nie wiadomo o co poszlo to poszło o pieniądze. Zimna Louis chciala ileś tam $ za to co robila Marta sie nie zgodzila no i ich drogi sie rozeszły. _podobno_ w niezbyt mily sposob (ale to ostatnie zdanie to tylko plotki).


    Co do Holty - kurde znow musze swiecic oczami ;] Ale zeby tak zawsze bylo hehe.
    Heh kto by rok, poltora(k) temu przypuszczał ze zamiast Fierleja, Micała czy Wilka beda u nas Nicki i Rune :D

  5. Powrót do góry    #140
    Stały bywalec Awatar Nalka
    Dołączył
    08-10-2003
    Postów
    1,001
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Bo z uczestników GP został poza Scottem zostali tylko Lindbaeck (ponoć machnął ręką na polską ligę) i Zagar.
    Z tego co wiem to Lindbaeck wyjeździł za niski KSM żeby jeździć w polskiej lidze w nastepnym sezonie

  6. Powrót do góry    #141
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Z tego co wiem to Lindbaeck wyjeździł za niski KSM żeby jeździć w polskiej lidze w nastepnym sezonie
    Początkowo tak.
    Ale po całym kilkuodcinkowym ogólnomedialnym cyrku dotyczącym liczby nie-Polaków w składzie pojawił się komunikat pod koniec listopada:
    http://www.pzm.pl/sporty.asp?ID2=men...tml&newsid=720

    w tym:
    (...)
    nie obowiązuje (...) ograniczenie KSM dla zawodników zagranicznych, co oznacza, że pkt 1 Komunikatu GKSŻ nr 49/2005 jest anulowany (co jest równoznaczne, że zawodnicy: Jesper B. Jensen oraz Antonio Lindbeck uzyskają zgodę na podpisanie umów kontraktowych z klubami polskimi).

  7. Powrót do góry    #142
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Z tego co wiem to Lindbaeck wyjeździł za niski KSM żeby jeździć w polskiej lidze w nastepnym sezonie
    Już nie obowiązuje, bo przecież Jensen podpisał w Gnieźnie mimo, że miał za nską średnią.


  8. Powrót do góry    #143
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście

    Bo z uczestników GP został poza Scottem zostali tylko Lindbaeck (ponoć machnął ręką na polską ligę) i Zagar.
    Z tego co wiem to Lindbaeck wyjeździł za niski KSM żeby jeździć w polskiej lidze w nastepnym sezonie
    Natalko - ten przepis zostal zniesiony lacznie z wprowadzeniem braku ograniczen na starty obcokrajowcow;)

    W sumie - po kilkudniowej nieobecnosci na necie jestem w niezlym szoku, po zapowiedziach (wstepnych) o budowaniu skladu Wlokniarza w oparciu o Holte okazuje sie, ze wybral miasto z pieknym pomnikiem:)
    Coz - pozostaje mi pogratulowac i zyczyc kibicom Stali wielu emocji, szczegolnie w 2 kolejce:P
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  9. Powrót do góry    #144
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    1,078
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Wyborczej podano nieco wiecej informacji na temat warunkow kontraktu:
    O godzinie 16.30 w piątek Rune Holta, tegoroczny drużynowy mistrz świata, podpisał kontrakt na występy w barwach Marmy Polskie Folie Rzeszów

    Na tę informację rzeszowscy kibice czekali ponad miesiąc. Tyle bowiem upłynęło od zakontraktowania przez Marmę Nicki Pedersena. Holta jest drugim obok Duńczyka zawodnikiem, który wzmocnił szeregi rzeszowskiej drużyny. To także kolejny mistrz w Marmie.

    Rune Holta, lub jak nazywają go polscy kibice "Rysiek Holtański", należy do ścisłej czołówki zawodników występujących w polskiej ekstralidze. W tym sezonie był jej szóstym pod względem skuteczności jeźdźcem. Dlatego zdobycie go to kolejny spektakularny ruch rzeszowskich działaczy.

    - Ostatnie tygodnie były dla mnie bardzo nerwowe - zdradza Marta Półtorak, prezes sekcji żużlowej Stali Rzeszów. - Wszystko jednak przebiegło po naszej myśli. To optymistyczne zakończenie udanego dla nas sezonu i taki trochę spóźniony prezent gwiazdkowy dla kibiców - podkreśliła prezes Półtorak.

    Jak to się stało, że walkę o Holtę przegrały z Rzeszowem Częstochowa, jego dotychczasowy klub, oraz mający na niego wielki apetyt Wrocław? - Wdzięk pani prezes był decydujący - żartowano podczas czwartkowej konferencji prasowej.

    Ale nie tylko negocjacyjne umiejętności Marty Półtorak przesądziły o schwytaniu Norwega w rzeszowską sieć. Jak udało się nam nieoficjalnie dowiedzieć, Holta wynegocjował sobie bardzo atrakcyjne warunki finansowe.

    Sam autograf na kontrakcie wycenił na około 450 tys. zł. Nie będzie otrzymywał pieniędzy za zdobyte punkty, lecz ryczałt - ok. 30 tys. zł za każdy mecz, w którym wystąpi. Przy założeniu, że będzie to 20 pojedynków, łączny koszt zatrudnienia tego zawodnika to kwota oscylująca wokół 1 mln zł.

    Rune jednak zaprzeczał, jakoby względy ekonomiczne były decydujące przy podjęciu ostatecznej decyzji. - Finanse nie były najistotniejsze, chciałem po prostu coś zmienić. Nadszedł czas na nowe wyzwania - argumentował swoją decyzję Holta. - W Częstochowie spędziłem rewelacyjny okres, tamtejsi działacze i kibice byli dla mnie bardzo mili, teraz jednak związałem się z Rzeszowem i tutaj chcę zdobywać kolejne laury - dodał.
    Podkreslenie moje - nieslychanie motywujacy kontrakt.
    Kto wie, czy tu wlasnie nie mamy odpowiedzi dleczego Rzeszow, a nie Wrocek...

    Sposob podpisania kontraktu wielce kontrowersyjny. I budzi potencjalne zrodlo konfliktow...
    - Jesli Nicki ma podobny, to niewielkie pole manewru dla sternikow klubu w przypadku zastosowania swoistego "minimalizmu" przez obu zawodnikow - jedyna mozliwoscia niepowolywanie zawodnika.
    - Jesli Nicki ma inny (pieniadze laza na torze, i wyplata uzalezniona od zdobyczy punktowych i faktu wygrania meczu) to chlopaka krew moze zalac...
    - Nie wspomne o krajowych "riderach". Po im pozostaje jezdzic za "czapke sliwek" - wszak budzet podawany publicznie wynosi 3 mln...

    Na szczescie to nie moje zabawki, i nie moja pisakownica

  10. Powrót do góry    #145
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sam autograf na kontrakcie wycenił na około 450 tys. zł. Nie będzie otrzymywał pieniędzy za zdobyte punkty, lecz ryczałt - ok. 30 tys. zł za każdy mecz, w którym wystąpi. Przy założeniu, że będzie to 20 pojedynków, łączny koszt zatrudnienia tego zawodnika to kwota oscylująca wokół 1 mln zł.
    Podkreslenie moje - nieslychanie motywujacy kontrakt.
    Kto wie, czy tu wlasnie nie mamy odpowiedzi dleczego Rzeszow, a nie Wrocek...

    Sposob podpisania kontraktu wielce kontrowersyjny. I budzi potencjalne zrodlo konfliktow...
    - Jesli Nicki ma podobny, to niewielkie pole manewru dla sternikow klubu w przypadku zastosowania swoistego "minimalizmu" przez obu zawodnikow - jedyna mozliwoscia niepowolywanie zawodnika.
    - Jesli Nicki ma inny (pieniadze laza na torze, i wyplata uzalezniona od zdobyczy punktowych i faktu wygrania meczu) to chlopaka krew moze zalac...
    - Nie wspomne o krajowych "riderach". Po im pozostaje jezdzic za "czapke sliwek" - wszak budzet podawany publicznie wynosi 3 mln...

    Na szczescie to nie moje zabawki, i nie moja pisakownica
    Autor newsa na gazeta.pl to jakis fantasta. O ile kwota za podpis moze sie zgadzac to reszta z pewnoscia jest bzdurą. O Marcie Poltorak mozna mowic rozne rzeczy ale na pewno nie podpisuje kontraktow z kosmosu! Na zuzlu moze sie nie zna, ale na biznesie tak i z pewnoscia wie ze takie warunki umowy mogłyby spowodowac ze Holta nagle zacząłby robic po 2 punkty w meczu.
    Dlatego ten news traktuje z duzym dystansem. gazeta.pl juz nie raz bzdety wypisywala.

  11. Powrót do góry    #146
    Użytkownik Awatar SUDDEN
    Dołączył
    14-06-2004
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Na szczescie to nie moje zabawki, i nie moja pisakownica
    Więc zamilcz i martw się o swoje podwórko. Co jak co ale Nickiego po prostu nie można podejrzewać o minimalizm. Myślę ,że z Ryskiem będzie podobnie.

  12. Powrót do góry    #147
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,093
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach

    A z moich informacji wynika
    ze do calej tej kwoty, dochodzi jeszcze pewna sumka od sponsora :)
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  13. Powrót do góry    #148
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Ta kwota wcale nie jest mało wiarygodna. Mówiło się w minionym sezonie, że koszt braci Gollobów w Tarnowie wynosił ok. 1,5 mln z czego na Tomka przypadało ok. 900 tysięcy. Czyli zbliżone pieniądze jak za Holtę, a Ryszard przecież zwodził adoratorów przez conajmniej dwa miesiące, więc przy zbliżonej do Golloba skuteczności ligowej Holty ten milionik jakoś szczególnie szokujący nie jest. Podobno był również jeden zawodnik w Unii który otrzymywał te same pieniądze bez względu na zdobycz punktową, więc i w tej formie kontraktu nie byłoby nic nowatorskiego, o ile to prawda.

  14. Powrót do góry    #149
    Użytkownik Awatar SUDDEN
    Dołączył
    14-06-2004
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za www.stal.rze.pl

    Na celowniku Marty Półtorak jest Scott Nicholls, jednak ten przebywa na zasłużonych wakacjach. Jak zapewniono na konferencji, o podpis tego zawodnika w Rzeszowie walczyć będzie się do 31 stycznia
    Gdyby tak jeszcze udało się pozyskać Scotta to myslę ,że byłoby naprawdę ciekawie w Rzeszowie...

  15. Powrót do góry    #150
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hatebreed:
    Gdyby tak jeszcze udało się pozyskać Scotta to myslę ,że byłoby naprawdę ciekawie w Rzeszowie...
    Gdyby...

    Jakto sie stalo, ze na solidnego, ale nie rewelacyjnego stranieri jakim jest Max nie starczylo pieniedzy, a tu takie sumy lataja w przypadku Holty?

    Wydaje mi sie, ze pani Poltorak zaczela sobie wszystko budowac powoli, a jak sie polapala, ze sie robi "goraco" (czytaj podpisy lataja z lewej i prawej)to zostalo jej ostatnie desperacka proba ratowania tych szumnych zapowiedzi.

    Probowala z Gollobami, nie udalo sie, Walaskiem, Ulamkiem i pewnie jeszcze kilku sondowala jak Kosciecha. Glownym kaskiem pewnie byly braciaki, ale oni jak wiemy dali priorytet Unii i Unia go wykorzystala.

    Zostal Rysiek, ktory sondowal, sondowal i sie nasondowal :P

    Zgarnal kase, ze hej. Ale watpie, aby tej kasy starczylo i na Nicholsa.
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  16. Powrót do góry    #151
    Początkujący
    Dołączył
    15-12-2005
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale watpie, aby tej kasy starczylo i na Nicholsa
    moze starczy nie tylko na Nicholsa ;) jeszcze jest styczen ;) pozyjemy zobaczymy ;)

  17. Powrót do góry    #152
    Stały bywalec Awatar Valo
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najpierw gratulacje!
    Skoro WTS dawał 900 000 tys. i Holta wybrał waszą ofertę,to musiała być o niebo lepsza finansowo,bo we Wrocku,jeszcze jako "Polak" miał szansę na dzikusa na GP.

    [quote]Marcie Poltorak mozna mowic rozne rzeczy ale na pewno nie podpisuje kontraktow z kosmosu! Na zuzlu moze sie nie zna, ale na biznesie tak i z pewnoscia wie ze takie warunki umowy mogłyby spowodowac ze Holta nagle zacząłby robic po 2 punkty w meczu.


    Żużel to też biznes.Umiejętność podpisania kontraktu to sztuka.
    Przekonał się o tym niejeden pseudo-prezes!
    Gdyby Bóg wolał przedni napęd,tobyśmy chodzili na rękach...


  18. Powrót do góry    #153
    Początkujący
    Dołączył
    21-04-2003
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jak to sie stalo, ze na solidnego, ale nie rewelacyjnego stranieri jakim jest Max nie starczylo pieniedzy, a tu takie sumy lataja w przypadku Holty?
    Nie chodzilo to ze na niego nie starczyło kasy .. zrozumcie wkoncu

    Ale watpie, aby tej kasy starczylo i na Nicholsa.
    Ty o Kase Stali Rzeszów sie nie martw :) dobrze radze :) zajmij sie swoim podworkiem!

  19. Powrót do góry    #154
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2005
    Postów
    873
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja pier.... jeszcze wczoraj mieli sklad na srodek 1 ligi a teraz Holta + Nicholls i oni juz o DMP walcza <sciana>
    boli Cie ze Stal z dnia na dzien tak zmienila swoje oblicze??

    ogarnij sie

  20. Powrót do góry    #155
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bez podniety Panie z Rzeszowa.
    Jak oni z takim składem chcą walczyć o DMP to ja płacze ze śmiechu , hehehee
    Pedersen , Holta to jedyni pewniacy , a reszta ?? (oczywiście Ciapek też jest dobry) ale moge wymienić przynajmniej 15 polskich seniorów lepszych od niego.
    Reszta drużyny Marmy to pożal sie Boże - padaczka totalna (oczywiście na e-ligowe progi)
    Juniorów to tylko Gdańsk ma słabszych a reszta o wiele silniejszych.
    Seniorzy tacy jak : Baran , Rempała czy Śledź to zawodnicy na góra 5 ptk w meczu.
    Na dzień dzisiejszy lepsze składy mają : Tarnów , Wrocław , Bydgoszcz , Włokniarze.
    Skład Marmy jest porównywalny z Lesznem i Toruniem.
    Tak wieć panny z podkarpacia powalczą o miejsca 5-7.

  21. Powrót do góry    #156
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2003
    Postów
    831
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 25 w 11 postach
    Raduś jesteś strasznie żałosny. Kto mówi o DMP? Nie wymyślaj rzeczy z kosmosu. Kilka dni temu śmiałeś się, że Rzeszów chce podpisać z Rune, mówiąc, że to nierealne dziś wymyslasz kolejna fantastyczna historie. Ty masz jakies problemy ze soba? Ja wiem, że po podpisaniu umowy z dwoma bardzo perspektywicznymi o rokującymi na przyszłość zawodnikami (mam tu na mysli J.Rempalę i Śwista) sodówka może uderzyć, ale trochę opanowania by się przydało.

  22. Powrót do góry    #157
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nobi:
    Ty o Kase Stali Rzeszów sie nie martw :) dobrze radze :) zajmij sie swoim podworkiem!
    To jest ostatnia rzecz, o jaka bym sie martwil :P

    Po prostu nie rozumiem, po co wydawac taka kase(z tego co mozna wyczytac w kilku watkach) na takiego zawodnika. Po otwarciu rynka miano wlasnie schodzic w dol z gazami, a tu taka kase daja Holcie i po co? Ten zawodnik nie jest wart takich pieniedzy. Duzo lepszym biznesem, a pewnie na podobnym pulapie finansowym byloby wziecie braciakow PK i cyborga.

    Skoro takie pieniadze mu zostaly oferowane, to tylko moze oznaczac, ze Rzeszow mial noz na gardle i byl podstawiony pod sciana wskutek braku odpowiedniej mocy razenia.

    A, czy sie oplacalo okaze sie po sezonie.
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  23. Powrót do góry    #158
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    rokującymi na przyszłość zawodnikami (mam tu na mysli J.Rempalę i Śwista
    co ? przemyślałeś to ? rokujący na przyszłość może być zawodnik 22-25 letni a nie stare dziady.
    Chyba że uważasz ich za wschodzące gwiazdy ?
    Wystarczy poczytać forum Stali i można sie pośmiać , z tego co piszą wasi kibice.
    Ja wam źle nie życze bo w 2007 spotkamy sie w elidze.

  24. Powrót do góry    #159
    Użytkownik
    Dołączył
    04-01-2005
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bez podniety Panie z Rzeszowa.
    Jak oni z takim składem chcą walczyć o DMP to ja płacze ze śmiechu , hehehee
    Pedersen , Holta to jedyni pewniacy , a reszta ?? (oczywiście Ciapek też jest dobry) ale moge wymienić przynajmniej 15 polskich seniorów lepszych od niego.
    Reszta drużyny Marmy to pożal sie Boże - padaczka totalna (oczywiście na e-ligowe progi)
    Juniorów to tylko Gdańsk ma słabszych a reszta o wiele silniejszych.
    Seniorzy tacy jak : Baran , Rempała czy Śledź to zawodnicy na góra 5 ptk w meczu.
    Na dzień dzisiejszy lepsze składy mają : Tarnów , Wrocław , Bydgoszcz , Włokniarze.
    Skład Marmy jest porównywalny z Lesznem i Toruniem.
    Tak wieć panny z podkarpacia powalczą o miejsca 5-7.
    To samo pisali o Unii Tarnow dwa lata temu. Miedzy ligami roznica lezy glownie w sprzecie. Ja bym sie wcale nie zdziwil jakby Rzeszow wszedl do pierwszej 4-ki.

  25. Powrót do góry    #160
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    To samo pisali o Unii Tarnow dwa lata temu. Miedzy ligami roznica lezy glownie w sprzecie. Ja bym sie wcale nie zdziwil jakby Rzeszow wszedl do pierwszej 4-ki.
    acha, czyli mam rozumiec ze klasa zawodnikow i w pierwszej i w ekstra porownywalna, a rozni te dwie ligi tylko poziom sprzetu.
    ciekawe stwierdzenie, hm...

    oj ratuszynski.

    a Wam koledzy z Rzeszowa zycze z calego serca udanego sezonu w ekstralidze i gratuluje pozyskania Holcinskiego - chyba tak trzeba powiedziec bo na konferencji mowil ze jest Polakiem:)
    i uwazajcie by Wasz klub ten transfer jak moze i nastepne nie dobily.

  26. Powrót do góry    #161
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Kto tu pisze o walce o medale DMP? Przeciez to jest sklad
    na walke o utrzymanie. Bo kto w nim jest pewny poza Nickim
    i Rune?
    Regards from Sydney
    Dexter

  27. Powrót do góry    #162
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    a Wam koledzy z Rzeszowa zycze z calego serca udanego sezonu w ekstralidze i gratuluje pozyskania Holcinskiego - chyba tak trzeba powiedziec bo na konferencji mowil ze jest Polakiem:)
    A nie wiesz przypadkiem czy mowil to po angielsku czy po norwesku?

    Pozyskania Holty gratuluje - ma ono wiekszy wymiar niz tylko sportowy. Pomoze wzbudzic wieksze zainteresowanie wsrod kibicow i sponsorow - podobnego przykladu sprzed dwoch lat nie trzeba daleko szukac, bo tuz za miedza. Jesli klub wyrobi finansowo (czyt. jesli pozyskanie go nie bylo krzykiem rozpaczy pani prezes) i zapewni sobie utrzymanie w ekstralidze - a wydaje so to teraz byc pewne w kontekscie powiekszenia ligi (czyli wszystko zalezec bedzie od finansow) to bedzie sie tylko mozna cieszyc ze w Galicji juz dwa kluby prezentuja sie w ekstra...

    W ogole sytuacja podobna jest do tej sprzed dwoch lat. Wzmocnienia moze nie tak medialne, ale moga sie okazac rownie skuteczne. Ktos tu napisal ze junorow nie mozna porownac do naszych sprzed dwoch lat. Wybaczcie, ale sie nie zgodze do konca. Po pierwsze to Marcinrrrrr w ostatnim sezonie w 1 lidze nie byl jakims zjawiskiem. Po drugie w ekstra teraz bedzie duzo mniejdsza rywalizacja na polu juniorow. To prawda ze biegi juniorskie to nie caly mecz. Ale one ustawiaja start meczu - a przy dwoch zawodnikach z najwyzszej polki jakimi sa Rune (a nie zaden Rysiek) i Nicki - i solidnej postawie jeszcze jednego seniora - pozwoli to prowadzic wyrownane pojedynki i niejednokrotnie wyrwac punkty z zalozenia mocniejszym rywalom.

    Tak wiec gratuluje zakupu z niecierpliwoscia czekam na derby :) Oj bedzie sie dzialo ....

  28. Powrót do góry    #163
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2005
    Postów
    124
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Ja pier.... jeszcze wczoraj mieli sklad na srodek 1 ligi a teraz Holta + Nicholls i oni juz o DMP walcza <sciana>
    boli Cie ze Stal z dnia na dzien tak zmienila swoje oblicze??

    ogarnij sie
    Jaaaaaa ???? Raczej wy bo jak czytam co tu piszecie i na swoim forum to wam po prostu odwalilo, jak byliscie najslabszym zespolem eligi tak teraz z Holta macie po prostu bezpieczne miejsce w drugiej czesci tabeli a jesli bedzie tez Nicholls to co najwyzej o srodek sie bic mozecie, przeciez pozostala czworka - Tarnow, Czewa, Wrocek i Bydgoszcz - bije was na glowe, a wy tu i tam o medalach i dmp pieprzycie ! LOL przerwy zimowej.
    Z reszta pani Marta moze sie po tym urlopie Scotta zdziwic, w sumie nie mam informacji pewnych w 100 % ale z tego co wiem to Scott pojechal sobie na ten urlop dlatego ze sie juz z konkretnym klubem dogadal i oficjalne podpisanie kontraktu odlozyl wlasnie do czasu az sobie dupsko gdzies na sloneczku wygrzeje :D

  29. Powrót do góry    #164
    Zbanowany
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    356
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Skład Marmy jest porównywalny z Lesznem i Toruniem.
    Tak wieć panny z podkarpacia powalczą o miejsca 5-7.
    [/quote]
    HEHEHE dobre!!!
    zobaczymy w trakcie sezonu

  30. Powrót do góry    #165
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,782
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,346 w 709 postach
    Dexter napisal:
    Kto tu pisze o walce o medale DMP? Przeciez to jest sklad na walke o utrzymanie. Bo kto w nim jest pewny poza Nickim i Rune?
    O Dexter sie odezwal. Brales udzial w zamieszkach
    w Sydney? Po stronie "prawdziwych Australijczykow"
    czy po stronie "emigrantow" i "kolorowych"?

    A sklad Rzeszowa to mi bardzo teraz przypomina
    sklad Wroclawia z 1992 r. Tatum, Knudsen i cala
    liga miala lezec przed nimi plackiem. A tu przyjechal
    Apator w krajowym skladzie i bylo tak:

    Krzyzaniak 10 (2,1,2,2,3)
    Bajerski 3+1 (1,2,0,w,0)
    Sawina 11+1 (2,2,2,2,3)
    Swiatkiewicz 2 (0,1,1)
    Kowalik 10+1 (2,1,3,3,1)
    Kuczwalski 9+3 (1,2,2,1,3)
    Derdzinski 0 (0)
    Jagus (0)
    - razem 45 pkt.

    Tatum 14+1 (3,3,3,3,2*)
    Szuba 1 (0,0,1)
    Zaluski 8 (2,3,1,u,2)
    Sledz 4+1 (1,0,0,0,3)
    Knudsen 13 (3,3,3,3,1)
    Zielinski 0 (0,0,0)
    Piekarski 4 (1,1,2,0)
    - razem 44

    Czyli dwoch szolmenow, jeden sredniak (Kuciapa?)
    i mecz w plecy...












  31. Powrót do góry    #166
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2005
    Postów
    350
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 5 razy w 1 poście
    Gratki z Zielonej Góry;)
    Coś tak czuję, że ze Stalą może byc tak jak dwa lata temu z Tarnowem. Beniaminek, a zmiecie wszystkich w e-lidze i nie jest to pobożne życzenie tylko stwierdzenie faktu. Myślę, że nie tylko Rune i Nicki będą w Rzeszowie wysoko punktować. Wierzę w Maćka Kuciapę i Darka Śledzia, oczywiście po odpowiednim zaopatrzeniu ich w sprzęt. Młodzież też wygląda obiecująco.
    A ponieważ w tym roku mój ukochany Falubaz walczy ligę niżej, to w extra jestem za Rzeszowem. Powodzenia:)))))

  32. Powrót do góry    #167
    Początkujący
    Dołączył
    30-12-2005
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no i teraz mozna powalczyc w tarnowie.a u siebie pokonamy czestochowe bo nie ma RUNE,Grega Walaska:D

  33. Powrót do góry    #168
    Początkujący
    Dołączył
    30-12-2005
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratki z Zielonej Góry;)
    Coś tak czuję, że ze Stalą może byc tak jak dwa lata temu z Tarnowem. Beniaminek, a zmiecie wszystkich w e-lidze i nie jest to pobożne życzenie tylko stwierdzenie faktu. Myślę, że nie tylko Rune i Nicki będą w Rzeszowie wysoko punktować. Wierzę w Maćka Kuciapę i Darka Śledzia, oczywiście po odpowiednim zaopatrzeniu ich w sprzęt. Młodzież też wygląda obiecująco.
    A ponieważ w tym roku mój ukochany Falubaz walczy ligę niżej, to w extra jestem za Rzeszowem. Powodzenia:)))))
    Masz racje wielką racje duża racje oby tak było!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  34. Powrót do góry    #169
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Życzę Wam w Nowym Roku wielu sukcesów oraz... Scotta Nichollsa! Z nim ten zespół wyglądałby już naprawdę bardzo groźnie...

  35. Powrót do góry    #170
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Buahahaha ale tu niektorych zazdrosc zzera!!
    Widze juz nawet rozpiske wyników :D (ze niby ma byc powtorka z 92 :D).
    Tak oczywiscie Kuciapa czy Sledz to dziadostwo, ci panowie do teraz jeżdżą na stojących Goddenach, a na mysl o rywalizacji z Puszakowskim, Dobruckim, Sawiną, Burzą portki im z wrazenia opadają i wycofuja sie bez walki. Jak wieść niesie Kuciapa ze Sledziem chca isc na male wypozyczenie do Łodzi!! W koncu czego ma w ekstralidze szukac 3-krotny finalista IMP, 5-krotny finalista ZK oraz zdobywca ZK, druzynowy wicemistrz swiata? Kim oni są w porownaniu do w/w asów...
    Smieszni sa niektorzy znawcy zuzla. To ze ktos jeździl pare lat w 1 lidze to znaczy ze nie ma czego szukac w najwyzszej klasie? To ze Maciek za ostatnim razem gdy startował w najwyzszej lidze zawodził to znaczy ze tak bedzie zawsze? Czy Sledz który mial kilka słabych lat juz nigdy nie wróci do jazy na poziomie? A Sawina? Nic wam to nie mowi jak cieniowal? Rok temu jeżdżąc w 2 czwórce 1 ligi mial srednia niższą niz w tym roku!!
    Smiech mnie ogarnia jak czytam wpisy ekspertów ktorzy pierwszy raz na oczy widzą nazwisko Kuciapy, Sledzia czy nawet Miesiąca. Tego samego który na torze w Tarnowie łoił dupsko wielkim panom z ekstraligi.
    Ja sam naleze do pesymistów ale jak czytam takie wypociny to az mi sie cos dzieje.

    Zeby bylo jasne - ja nie twierdze ze powalczymy o DMP czy nawet pierwszą czwórkę (choc jesli podpisze jeszcze X to kto wie). Ale nikt mi nie wmowi ze my mamy tylko 2 zawodnikow a reszta to "padaczka" jak był łaskaw wspomniec niejaki radus.

  36. Powrót do góry    #171
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Probowala z Gollobami, nie udalo sie, Walaskiem, Ulamkiem i pewnie jeszcze kilku sondowala jak Kosciecha. Glownym kaskiem pewnie byly braciaki, ale oni jak wiemy dali priorytet Unii i Unia go wykorzystala.
    Tak, tak Lukair tylko sęk w tym, że do Ułamka nawet nikt nie dzwonił, a większe zainteresowanie było Gollobem, a nie Gollobem i jego paziem w postaci Jacka. No ale co ja wiem ;)

  37. Powrót do góry    #172
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2003
    Postów
    831
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 25 w 11 postach
    co ? przemyślałeś to ? rokujący na przyszłość może być zawodnik 22-25 letni a nie stare dziady.
    <lol>

    Wiesz co to jest ironia? :D


  38. Powrót do góry    #173
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Nie wiem dlaczego piszecie że Czewa ma być w pierwszej czwórce przecież skład mają gorszy niż w minionym sezonie a i tak się ledwo załapali do 1-4 w 2005r. Przecież mają 3 dobrych zawodników, bo Drabik już nie gwarantuje tyle punktów, dlatego nie byłbym tego pewien, że kluby które wymienili niektórzy do 1-4 będą w niej bo liga wydaje się bardzo wyrównana, a jeśli dojdzie do niej Zielonka lub Ostrów za Gdańsk (nie spełnia wymogów ekstraligi) to będzie napewno sezon walki i niepewności do końca rundy zasadniczej. Przecież są składy naprawdę wyrównane i dlatego uważam że ani Tarnów ani Bydzia nie są wcale takie silne.
    Jeśli chodzi o Rzeszów to macie niezły skład a jeśli dojdzie do tego Nicholls to możecie naprawdę dużo zdziałać. Powodzenia. Jako kibic z Leszna bardzo się cieszę że Holta trafił do Was bo w ten sposób ani Wrocek ani Czewa nie jest żadnym pewniakiem i składy się wyrównały.
    PS. Ilu może jeździć obco w jednym meczu bo nie wiem czy to porozumienie o 2 obco jest czy nie??

  39. Powrót do góry    #174
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2005
    Postów
    412
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje dla Stali !

    Będą ładne derby :) Mysle, ze z takim skladem e-lige utrzymacie napewno .
    Niestety marnie widzę Czewe w tej sytuacji ... Mysle, ze Czewa może miec problemy z utrzymaniem sie w lidze .

    Pozdrowienia od Złotego Tarnowa :))))))

  40. Powrót do góry    #175
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2004
    Postów
    114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co wy z tym Nichollsem, przeciez on juz w Tarnowie dawno jest.

  41. Powrót do góry    #176
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2003
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje dla Stali !

    Będą ładne derby :) Mysle, ze z takim skladem e-lige utrzymacie napewno .
    Niestety marnie widzę Czewe w tej sytuacji ... Mysle, ze Czewa może miec problemy z utrzymaniem sie w lidze .

    Pozdrowienia od Złotego Tarnowa :))))))
    Tak, tak Hancock, Sullivan, Richardsson, Ułamek, do tego Szczepaniak i Hefenbrock i beda walczyc o utrzymanie.
    Wez rozped, uderz sie w sciane i zastanow sie zanim cos napiszesz ...

  42. Powrót do góry    #177
    Użytkownik
    Dołączył
    31-12-2005
    Postów
    72
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Reszta drużyny Marmy to pożal sie Boże - padaczka totalna (oczywiście na e-ligowe progi)
    Juniorów to tylko Gdańsk ma słabszych a reszta o wiele silniejszych.
    Faktycznie takie pary juniorów jak:

    Czestochowa:
    - Mateusz Szczepaniak
    - Michał Ciura

    Wrocław:
    - Ronnie Jamroży
    - Ricky Kling

    Tarnów:
    - Paweł Hlib
    - Zielinski?

    Z każdą z powyższych par w biegu juniorskim Rzeszow jest w stanie powalczyć o conajmniej remis. Fakt Hlib jest mocny, ale Zielinski nie rokuje dobrego wyniku.

    Teraz pozostają pary z Torunia, bez watpienia najlepsza para w lidze. Para z Gdanska bez watpienia najslabsza. No i pary z Leszna i Bydgoszczy, ktore nie sa wcale silniejsze od pary Rzeszowskiej. Jakby nie bylo Miesiac to 2-gi zawodnik SK, wyprzedzil go jedynie Kolodziej. Obaj byli w finale MIMP. W polfinale w Lublinie Stachyra wygrywa.

    Wiec stwierdzenie, ze jest to druga najslabsza para w lidze jest chyba chybione. Zapraszam do dyskusji.

  43. Powrót do góry    #178
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Co wy z tym Nichollsem, przeciez on juz w Tarnowie dawno jest.
    Czyli pewnie tam spędza wakacje o których wpomniano na konferencji :P

  44. Powrót do góry    #179
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    Wiec stwierdzenie, ze jest to druga najslabsza para w lidze jest chyba chybione. Zapraszam do dyskusji.
    A o czym tu dyskutowac :) Choc jestem z Tarnowa to jednak musze przyznac niestety :p ze macie dobrych juniorow. Moze nie sa to zawodnicy pokroju Rempaly i Kolodzieja, ale na pewno sie beda liczyc w zawodach mlodziezowych. Nie ma juz KK, JK, MR, Klechy. W zasadzie z mocnych pozostali Miedzinski i Zabik oraz Hlib. Jesli Stachyra i Miesiac dostana dobre motocykle powinni kazdy bieg juniorski przynajmniej remisowac a nawet wygrywac. A przeciez z biegiem czasu beda nabierac doswiadczenia. Nie od razu musza wozic kazdego na 5:1. Przeciez po JK i MR tez nikt sie nie spodziewal takiego wyniku. Wiec wszystko mozliwe.
    ....:::::::: Unia Tarnów 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 ::::::::....

  45. Powrót do góry    #180
    Stały bywalec Awatar Egzekutor
    Dołączył
    21-06-2004
    Postów
    760
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 14 w 8 postach
    no i teraz mozna powalczyc w tarnowie.a u siebie pokonamy czestochowe bo nie ma RUNE,Grega Walaska:D

    o co?????????????o wyjście z tego pojedynku z twarzą chyba!!!!juz nie mamy w składzie takich tuzów jak wardzała który same zera robił albo rempały grzeska(ten był troche lepszy na tarnowskim torze)ich zastąpią janusz i marcin-a jak oni jeżdżą w tarnowie każdy wie!!!są groźni dla crumpa,sullivana czy tez innych dobrych zawodników.więc nie wydaje mi się aby mieli problemy z kuciapą czy śledziem,o baranie nie wspomne.oczywiście holta i nicki swoje zrobią reszta coś tam dorzuci co da wam góra 30 pkt.zresztą to sport.zobaczymy moze uda wam sie sciągnąć jeszcze kogoś.

Strona 4 z 14 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •