Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 226 do 270 z 331

Wątek: TŻ Lublin - sezon 2007

  1. Powrót do góry    #226
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2003
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chyba Suchanek to lepszy zawodnik niż Lindgren czy Davidsson , ale Falubaz zaraz krzyknie że to bzdura ....

    http://www.sportowefakty.pl/index.php?dysc_id=4&k1_id=52&k2_id=116&dzial_id=42 5&news_id=82407
    radziu, zartujesz...prawda ? :-)

    pozdrawiam

  2. Powrót do góry    #227
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Dobrze Raduś, że zacząłeś wypowiedź od chyba... Z jednego turnieju indywidualnego wyciągasz wnioski i to odbytego w bardzo trudnych warunkach? A tu proszę liga szwedzka. Zwróć uwagę na zawodnika na pozycji 14 i jego sąsiadów...:) Fredrig na 41 pozycji ze średnią 1.6 w ekstraklasie...


    http://www.sportowefakty.pl/statelitserien.htm

    jeszcze Ci mało?? Liga angielska:) Tu zwróc uwagę na poz 21. Suchanka też znajdziesz, ale nieco niżej...:)

    http://www.sportowefakty.pl/statelite.htm

    Dzięki Raduś! Sprawiasz, że się uśmiecham, a śmiech to zdrowie...

  3. Powrót do góry    #228
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja sie aż tak na czeskich jeźdźciach nie znam , wogóle go niegdy na oczy nie widziałem , ale jak zdobył srebro IMŚJ to chyba to nie przypadek.No sorry może jakiś tam ekstra to nie jest ale jest w stanie powlaczyć z przeciętniakami polskiej ligi których Zg ma wielu.

  4. Powrót do góry    #229
    Użytkownik Awatar jacur78
    Dołączył
    09-04-2003
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Radus wez wreszcie przestan. Kompromitujesz sie i tyle. Zastanow sie jak inni maja odczytywac Twe wypowiedzi... ie znasz sie na czeskim zuzlu to i wielce prawdopodobne jest ze rowniez na polskim sie nie znasz.
    Poza tym Suchanek zakonczyl wiek juniora totez nie ma sensu porownywanie go do Lindgrena. Jednakowoz na pozycje nr 8 pasuje znakomicie

  5. Powrót do góry    #230
    Początkujący
    Dołączył
    17-12-2005
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Suchanek leprzy od Lingrena ha,ha,ha śmiechu warte.
    PoZDRAWIAM KIBICÓW Z LUBLINA
    GTŻ GRUDZIĄDZ

    Gra rozegra sie miedzy Lublinem.Ostrowe,ZKŻ,GTŻ i Rybnikiem ale nie mozna wskazac lidera z góry.Zobaczymy po pierwszych meczach kto w jakiej formie jest.Napewno wyruzniajacy klub to ZKŻ ale czas pokarze.

    /wookie1982
    Timoti ponownie ktoś musi Ci zwrócić uwagę.Jeżeli już napisałeś swój post i chcesz coś jeszcze dodać to zamiast pisać następny w poprzednim wciśnij przycisk edycja. I ponownie też zwracam Ci uwagę, że nie można używać ciągle tego samego podpisu w tym wypadku GTŻ Grudziądz.

  6. Powrót do góry    #231
    Początkujący
    Dołączył
    17-12-2005
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I tak Suchanek wzięty jest w razie kontuzji kogoś...poza tym moze nadac sie pod numer 8, wiec na prawde nie ma sensu sie spierać od kogo jest lepszy a od kogo nie....

    A co do klubu wyruzniającego sie to dla mnie to nie zkż tylko iskra ostrów.

  7. Powrót do góry    #232
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Suchanek leprzy od Lingrena ha,ha,ha śmiechu warte.
    Może jeszcze jest gorszy od Fencla i Linharta ? buehehhe
    Śmiechu warci i to do kwadratu są stranieri Grudziądza.
    To że Suchanek ma słabe średnie w dupowatych ligach nie znaczy ze w Polsce będzie też słaby , a pozatym gościu zastanów sie skoro to taki kiepski zawodnik to dlaczego zaszedł w Mśj tak wysoko ? a to że robił Miedzińskiego i Hliba to przypadek ??? puknij sie delikatnie mówiąc.

  8. Powrót do góry    #233
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Na chwilę obecną żadna drużyna się nie wyróżnia, gdyż wszystkie mają po zero punktów.
    Wiadomo, które drużyny są teoretycznie silniejsze a które teoretycznie słabsze. Niemniej jednak w prawie każdym sezonie zaskakują nas niektóre rozstrzygnięcia, gdyż urok sportu polega na jego nieprzewidywalności.
    Oczywiście wnioskowanie o sile Suchanka na podstawie jednych zawodów nie jest poważne. Zawodnik ten do wirtuozów żużla nie należy i szczerze mówiąc gdybym był kibicem Lublina wolałbym Jeleniewskiego na pozycji numer 8, gdyż Daniel przynajmniej jest na polskich torach objeżdżony.

    Pozdrawiam

  9. Powrót do góry    #234
    Użytkownik
    Dołączył
    23-11-2005
    Postów
    310
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może jeszcze jest gorszy od Fencla i Linharta ? buehehhe
    Śmiechu warci i to do kwadratu są stranieri Grudziądza.
    To że Suchanek ma słabe średnie w dupowatych ligach nie znaczy ze w Polsce będzie też słaby , a pozatym gościu zastanów sie skoro to taki kiepski zawodnik to dlaczego zaszedł w Mśj tak wysoko ? a to że robił Miedzińskiego i Hliba to przypadek ??? puknij sie delikatnie mówiąc.
    No prosze, moj przyjaciel Radus pozwraca w wielkim stylu... W niespotykanej dotąd formie... No no Radus, masz porzadny trening widze, przygotowujesz sie do sezonu niczym Twoi lubelscy profesjonalisci od jazdy w lewo, jeszcze moze sie na jakis oboz wybierzesz kondycyjny dla zalapania jeszcze lepszej formy.

    Jak tak dalej pojdzie, to faktycznie od nowego sezonu Ty bedziesz wyrozniajacy i nikt nie bedzie sie mogl z Tobą rownac... Choc trzeba przyznac, ze juz teraz niewiele brakuje Ci do doskonalosci... A to sie docenia...

    A co do Twojego wpisu, obrazuje on poziom Twoich przemyslen, ktore są porazające i szalenie wywazone. Mianowicie:

    Piszesz, o dupowatych ligach, w ktorych Suchanek mial slabą srednia biegowa. Nastepnie dodajesz, ze nie zmienia to faktu, ze bedzie dobry w Polsce.

    Innymi slowy: inne ligi niz polską uwazasz za dupowate, wiec wywnioskowac z tego mozna, iż polską stawiasz na pierwsyzm miejscu, jako tą najmniej dupowatą i co za tym idzie najtrudniejsza i najsilniejszą (?) Dobrze rozumuje?

    Wedlug Ciebie, w dupowatych ligach takich jak szwedzka i angielska, mozna miec slabą srednia, a bedzie sie brylowac w Polsce, czyli wedlug Ciebie w najsilniejszej ze wszech lig?

    Poziom Twych wypowiedzi zaiste mnie przerasta ;) Nie jestem godzien zawiazac chocby rz(ż)emyka u Twych sandalow. One (te przemyslenia) Ci sie tak same nasuwają, czy musisz nad nimi posiedziec troche?

  10. Powrót do góry    #235
    Użytkownik Awatar kleczes_GKM
    Dołączył
    31-08-2003
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    482
    Podziękowania: 102 w 42 postach
    To że Suchanek ma słabe średnie w dupowatych ligach

    Rozumiem, ze Elite league uwazasz za "dupawata" to moze napisz, ktora dla Ciebie jest dobra Liga...?

    Niestety wypada sie zgodzic, ze GKM ma na ta chwile :P bardzo slabych obcokrajowcow w porownaniu z reszta zespolow(wykluczajac Krosno, ktore narazie sladu praktycznie nie ma). W nadchodzacym sezonie stac Nas na walke o pierwsza 4, co nie bedzie latwym zadaniem, bo poza Ostrowem i Zielona Gora, ktore sa faworytami na awansu, zostaja takze mocne druzyny z Lublina, Rybnika i Gorzowa...

    Timoti czy Ty sie kiedys opamietasz ? :|

  11. Powrót do góry    #236
    Początkujący
    Dołączył
    17-12-2005
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ludzie!!Posty Radusa trzeba odbierać z przymrużeniem oka !!Zielona ma takiego Falubazziniego a my takiego Radusa!!Najlepsze jest to,że Ci Panowie poprawiają nam humor heheh!!!

  12. Powrót do góry    #237
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nieoceniony cooba ,
    Trudno mi nawiązać z Tobą merytoryczną polemike , gdyż Twoia uboga wiedza na temat speedwaya siegą granic zera.
    Ligi zagraniczne nie uważam za słabsze , ale zwracam uwage że są całkowicie niewymierne co do wyników sportowych zawdoników w nich jeżdżących , którzy występują również na polskich torach.
    Nie wiem czy wiesz , ale czeskie tory na których Suchanek radzi sobie dobrze to tory bardzo podobne do torów w Polsce , dlatego uważam że np na długim Lubelskim torze Suchanek może mieć dobre wyniki.
    Taki Ch.Gjeede czy A.Dryml w elite leauge mają dobre średnie a w Polsce sam wiesz .....
    Lubelski przykład :
    Adam Pietrszako , w Angli radził sobie znakomicie a w Lublinie to nędza nieprzeciętna.
    Dlatego uważam że nie ma co pórównywać występów w ligach ang , szwe czy duń do ligi polskiej.
    Wszystko sie okaże w sezonie , ale dla złośliwości moge podać przykład ZG - Laukanen , as z niego nieprzeciętny , czy mi sie zdaje ?

  13. Powrót do góry    #238
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,386
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    szczerze mówiąc gdybym był kibicem Lublina wolałbym Jeleniewskiego na pozycji numer 8, gdyż Daniel przynajmniej jest na polskich torach objeżdżony.

    Pozdrawiam
    Doszliśmy z Danielem do porozumienia i jutro otrzyma kontrakt do podpisania. To są słowa Kasińskiego tak więc Daniel pod ósemke będzie mógl trafić jeśli nie zostanie gdzieś wypożyczony.

  14. Powrót do góry    #239
    Użytkownik
    Dołączył
    23-11-2005
    Postów
    310
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trudno mi nawiązać z Tobą merytoryczną polemike , gdyż Twoia uboga wiedza na temat speedwaya siegą granic zera
    Nawzajem. I kto to mowi?

    Laukanen , as z niego nieprzeciętny , czy mi sie zdaje ?
    Zaskoczyles mnie teraz zaiste... To wyciagniecie Kaja z rekawa tak szybko, naprawde porazasz mnie swoją erudycją i pomyslowoscia, naprawde stajesz sie moim idolem, chyba postawimy Ci w Zielonce pomnik (na Wroclawskiej) pewnie nie zajarzysz aluzji ale trudno :p

    Co do cho*ery i du*y Maryny ma Laukannen do Suchanka???? Dodam tylko, ze Laukannen byl stalym uczestnikiem cyklu GP w sezonie 2004 i zajał w nim 20 miejsce z dorobkiem 25 punktow. Wyprzedzil tylko jeszcze wiekszych niz on tuzow spidłeja, czyli braci Drymlow. Fakt jednak jest faktem - nasz zawodnik, ktory pojedzie maksymalnie w 2-3 meczach jest to byly uczestnik GP. Ja jednak nei twierdze, za Laukannen bedzie ligowym wymiataczem, jak ma to miejsce w Twoim przypadku, kiedy wspominasz o Tomasie Suchanku.

  15. Powrót do góry    #240
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A czy ja napisałem że Suchanek to wymiatacz ? w takim razie napisz mi teoretycznie do jakiego zawodnika można porównać (umiejętnościami sportowymi) Suchanka ? zebym miał obraz co ten zawodnik jest wart.


  16. Powrót do góry    #241
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Gdyby nie to srebro w IMŚJ to Suchanek niczym nie błysnął do tej pory, więc skąd możesz miec gwarancję, że będzie dobrze jeździł w TŻ-cie. A porównywanie go do Laukannena czy Lidgrena jest dla mnie trochę smieszne :D

  17. Powrót do góry    #242
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    607
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdyby nie to srebro w IMŚJ to Suchanek niczym nie błysnął do tej pory, więc skąd możesz miec gwarancję, że będzie dobrze jeździł w TŻ-cie
    powinniscie chyba pisac zloto-srebro :P

    pozdro

  18. Powrót do góry    #243
    Użytkownik
    Dołączył
    23-11-2005
    Postów
    310
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A czy ja napisałem że Suchanek to wymiatacz ? w takim razie napisz mi teoretycznie do jakiego zawodnika można porównać (umiejętnościami sportowymi) Suchanka ? zebym miał obraz co ten zawodnik jest wart.
    Teoretyczne porownywanie umiejetnosci sportowych zawodnikow, majace na celu ustalic, ile sa warci pozostawie Tobie, gdyz nikt nie potrafi dojsc do takich wnioskow, jakie Ty osiagasz bez chocby najmniejszego wysilku. Na przyklad pisanie o wyzszosci Swista nad wszystkimi zawodnikami Falubazu, na czele z Grzesiem Walaskiem to taki wlasnie obraz Twych nieklamanych mozliwosci intelektulanych. Ale nie bierz tego do siebie, my Cie lubimy i prosimy o wiecej takich blyskotliwych uwag :)

    Wracając do Twego pytania, ktore widnieje w cytacie powyzej, moja odpowiedz na nie brzmi tak: Nie napisales tego doslownie, lecz stwierdziles (i tu kolejny cytat) Suchanek to lepszy zawodnik niż Lindgren czy Davidsson . Czy to za malo, by wywnioskowac, ze wedlug Ciebie, kolego Radusinski, Suchanek bedzie lepszym zawodnikiem niz ci Szwedzi? Nie wspomne tu nic o slusznosci porownywania owych zawodnikow, bo wszelkie moje wywody trafią w nicosc, no moze pare madrych osob zrozumie, niestety Tobie przejdą one kolo nosa, by nie powiedziec nieco dobitniej :P.

    Podsumowujac: Thomas Suchanek bedzie lepszym zawodnikiem niz Fredrik Lindgren oraz Jonas Davidsson, co jest jednoznaczne z tym, ze bedzie ligowym wymiataczem. Tak przynajmniej wywnioskowalem z Twojego postu.

    P.S. Na tym chyba zakoncze tą idiotyczną dyskusje, a na Twojego kolejnego posta dotyczacego Suchanka nie bede odpowiadal, gdyz mija sie to z celem.

    P.S.2. Cooboos Nostradamoos po raz kolejny przepowiada: Radus zaraz skrobnie posta, ze to, iż Suchanek jest lepszy niz Lindgren nic nie oznacza, bo Lindgren i Davidsson to zawodnicy super slabi i ciezko bedzie im osiagnac srednia biegową na poziomie chociazby 0,5 punktu na bieg. Zas lepszy od nich Suchanek walnie w porywach 0,615/bieg i bedzie lepszy niz Lindgren, ale nie bedzie wymiataczem. A pamietajcie, to co przepowiada Cooboos Nostradamoos, zawsze sie sprawdza, na wieki wiekow Amen. ;)

  19. Powrót do góry    #244
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie tutaj niema co porownywac Sychanek jak dlamnie jest slabszym zawodnikiem od Lindgrena czy od Davidssona czy jak mu tam;))

    POZDRAWIAM niech Falubazz sie cieszy;)

  20. Powrót do góry    #245
    Użytkownik
    Dołączył
    01-11-2005
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Davidsson w Lublinie ;)

  21. Powrót do góry    #246
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,386
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    w jakim Lublinie. Pisze, że nieoficjalne info. Oficjalna strona nie potwierdza to nie w Lublinie.

  22. Powrót do góry    #247
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,386
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    Czas odswiezyc temat bo Jeleń i Pavlic podpisali ;)

  23. Powrót do góry    #248
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No wiec to [prawie] koniec budowania timu ;-) Trwaja jeszcze rozmowy z jakims zawodnikiem ale co z tego bedzie... Nikt nie wie;-)

    Piszcza pewnie nie zobaczymy z tym roku w barwach Tz'tu.

    Swoja droga:

    Brhel -> Tomicek
    Swist -> Messing
    Norris -> Suchanek
    Rempala -> Pavlic

    Na kazdego doswiadczonego weterana przypada jeden mlody [gniewny:P] wilczek ;-) Do tego Knapp, Shields i wychowankowie [Jelen, Michaluk, Polak].

  24. Powrót do góry    #249
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,386
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    Utalentowanym młodym rosyjskim żużlowcem, Emilem Sajfutdinowem po udanym dla niego 2005 roku zainteresowane są kluby z Polski oraz naszych wschodnich sąsiadów. Indywidualny Mistrz swojego kraju w kategorii Juniorów oraz Drużynowy Mistrz Rosji z zespołem Mega Łady Togliatti rozpatruje propozycje startów w Polonii Bydgoszcz, TŻ Lublin, Ukrainie Równe oraz Speedway Centr Daugavpils.

  25. Powrót do góry    #250
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.tzlublin.com/index.php?action=fullnews&id=399

    LOUIS w Lublinie!

  26. Powrót do góry    #251
    Początkujący
    Dołączył
    17-12-2005
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chris Louis w TŻ

    http://www.tzlublin.com/index.php?action=fullnews&id=399

  27. Powrót do góry    #252
    Początkujący
    Dołączył
    24-05-2005
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  28. Powrót do góry    #253
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,386
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    Kto nastepny o kontrakcie poinformuje ??


    Brawo działacze :)

    Teraz trzeba nam czekać do kwietnia.

  29. Powrót do góry    #254
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Gratulacje dla Waszych Działaczy z powodu zakontraktowania Louisa. Teraz ten skład jest naprawdę silny. Jak wymaga na tle ligowych rywali Lublina? Nie wiem, gdyż nie wiem kto będzie rywalem Lublina w sezonie 2006. Mogę jednak napisać, że jeśli 2 drużyny będą awansowały bezpośrednio a 3-cia rozegra baraż z 8-mą drużyną e-ligi to bez względu na to czy Rybnik czy ZG uzupełni e-ligę, Lublin powinien wejść do eligi 2007 z takim składem.

    Pozdrawiam

  30. Powrót do góry    #255
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Louis, Brhel, J.Rempała, Świst, Norris, Suchanek
    Pavlic, Messing

    Jak na pierwszą ligę dość mocny skład. Zakładając, że ZG wejdzie do e-ligi już teraz, a KM wygra I lige w nadchodzącym sezonie to Lublin jest głównym faworytem do zajęcia drugiej pozycji. Rybnik ani Grudziądz nie będą raczej w stanie im zagrozić. Więc jeśli e-liga zostanie za rok powiększona do 10 drużyn to prawdopodobnie zobaczymy się na torach ekstraligi.
    C'mon You Gunners!

  31. Powrót do góry    #256
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzę Budyn że mocno wierzysz w swoich sąsiadów:)
    Fakt.Mają solidnych seniorów,aczkolwiek każdego stac na 10ptk (+/- 4,5 ptk)...
    Na pozycji juniorów też niejest kolorowo....
    Niewiem na jakiej podstawie stawiasz wyżej Bajerskiego,Krzyżaniaka czy Watta od Ruuda,Kylmakorpiego czy Klingberga a Barańskiego,Madsena od Brzozowskiego i Głuchego no ale masz do tego prawo:)
    Ja mimo wszystko wierze że włączymy się w walkę o e-lige:)

    " In and Out of Love "

  32. Powrót do góry    #257
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,386
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    Panie Lexy o Krzyżaniakach i innych Bajerskich to nie w tym temacie. ;)

  33. Powrót do góry    #258
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,386
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    Kibice z Lublina trzeba opić podpisanie warszawskiej umowy z Frankówem <jupi>
    Do tego jeszcze podpisal Mordel(tez warszawska) a i Polak.

  34. Powrót do góry    #259
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Lexy:
    Widzę Budyn że mocno wierzysz w swoich sąsiadów:)
    Fakt.Mają solidnych seniorów,aczkolwiek każdego stac na 10ptk (+/- 4,5 ptk)...
    Niewiem na jakiej podstawie stawiasz wyżej Bajerskiego,Krzyżaniaka czy Watta od Ruuda,Kylmakorpiego czy Klingberga (...)
    Ja mimo wszystko wierze że włączymy się w walkę o e-lige:)
    Bajerskiego w żadnym wypadku wyżej nie stawiam.:P No może na poziomie Ruuda. Ale Krzyżaniak i Robacki są zawodnikami, którzy mogą jeździć naprawdę wyśmienicie i jeśli wszystko im zagra tak jak powinno, to w Gorzowie jedynie Klingberg może punktować na takim poziomie jak oni. Gdyby Robak przykładał się mocniej do startów to teraz były mocnym punktem Polonii, a nie Grudziądza.

    Wiara jest dobrą rzeczą, i nikt wam jej nie odbiera, ale teraz po wejśćiu Rybnika do e-ligi to niestety nie widzę was wyżej niż na 4 pozycji razem z moimi sąsiadami.:) (KM, Falubaz i Lublin na pierwszych trzech w takiej kolejności)

    Ale to tylko sport i wszystko zweryfikuje walka na torze.
    C'mon You Gunners!

  35. Powrót do góry    #260
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Jeśli kogoś interesuje dlaczego Chris Louis wreszcie zdecydował się na starty poza Anglią to wyjaśnienie jest na jego stronie internetowej http://www.chrislouisracing.co.uk/ na której pisze, że w stałym kontakcie było z nim wiele klubów z Polski i Szwecji co zaowocowało podpisaniem kontraktu który w pełni mu odpowiada: będzie miał wolny wybór co do spotkań w których będzie chciał jechać i zapewnia swoich brytyjskich fanów, że mecze w Polsce będą tak ustawione że zarówno przed meczem jak i po będzie miał 2-3 dni wolnego więc nie będą one kolidować z meczami Ipswich, a wystąpi w Polsce w około 6-7 spotkaniach.

  36. Powrót do góry    #261
    Początkujący
    Dołączył
    17-12-2005
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli kogoś interesuje dlaczego Chris Louis wreszcie zdecydował się na starty poza Anglią to wyjaśnienie jest na jego stronie internetowej http://www.chrislouisracing.co.uk/ na której pisze, że w stałym kontakcie było z nim wiele klubów z Polski i Szwecji co zaowocowało podpisaniem kontraktu który w pełni mu odpowiada: będzie miał wolny wybór co do spotkań w których będzie chciał jechać i zapewnia swoich brytyjskich fanów, że mecze w Polsce będą tak ustawione że zarówno przed meczem jak i po będzie miał 2-3 dni wolnego więc nie będą one kolidować z meczami Ipswich, a wystąpi w Polsce w około 6-7 spotkaniach.
    Wystapi w 7-8 spotkaniach,a terminy swoich przyjazdow do Polski wybral spośród tych ktore lubelscy dzialacze mu przedstawili (czyli na pewno nie bylo tam terminu spotkania z Krosnem czy Gnieznem hehe).

  37. Powrót do góry    #262
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,386
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    - W ilu i w jakich meczach pojedzie Chris?

    - Wystartuje w 8-9 spotkaniach. W jakich - z oczywistych powodów nie mogę powiedzieć, ale nietrudno się domyślić, że w trudnych. - Powiedział Bogusław Kasiński

  38. Powrót do góry    #263
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,386
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    O ładna informacja ;)

    Żużlowcy TŻ Sipma Lublin przed rozpoczęciem sezonu wystąpią w czterech meczach sparingowych. Lubelscy kibice swoich zawodników w akcji będą mogli zobaczyć 2 kwietnia. Pierwszym rywalem "koziołków" na własnym torze będzie szwedzki zespół Masarna Avesta.

    Szwedzi w Polsce wystąpią w kilku meczach sparingowych. Jednym z miast które odwiedzą będzie Lublin. - Nie wiadomo jeszcze w jakim zestawieniu przyjedzie do nas Masarna. My w meczach sparingowych będziemy chcieli sprawdzić prawie wszystkich naszych zawodników - mówi dyrektor klubu Bogusław Kasiński. Oprócz spotkania z Masarną lublinianie zmierzą się 27 marca z Atlasem Wrocław, 28 marca z PSŻ Poznań i 6 kwietnia z Marmą Rzeszów.

  39. Powrót do góry    #264
    Początkujący
    Dołączył
    08-02-2006
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak jezdzil ZkZ w barazach z TZ Lublin tez mieli lepszy sklad i jechali pewni na Zygmuntowskich po zwyciestwo a tu taka niespodzianka historia lubi sie powtarzac tyle ze sklady sa bardzo zblizone
    Coś słabą pamięć w tym Lublinie mają.ZKŻ poległ dopiero jak Lee zakończył swój udział w meczu bo do tego momentu to spotkanie było na styk.O rewanżu to nie wspomnę bo (używając terminologii piłkarskiej) to był mecz do jednej bramki.Jednak w obecnym składzie może być ciekawie.Piotrek będzie chciał coś udowodnić zielonogórskim działaczom i kibicom więc będzie się działo.No chyba,że prędzej pokłóci się o kasę (co lubi robić) to wtedy może przypadkiem nie dojechać na mecz.
    No a Lee zrobił w tym meczu aż 2 punkty w 3 startach...to jaki to miało wpływ na wynik??Chyba , że sądzisz ,że ZKŻ się zdeprymował(przestraszył?)

  40. Powrót do góry    #265
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2005
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Człowieku, czym Ty sie podniecasz ? Tor wyglądał jakbyście tam wykopki prowadzili, zawodnicy wchodzili na prostych maszynach w łuki i Ty smiesz jeszcze mowic, ze Falubaz nic nie pokazal ?
    A po co mial pokazywac skoro bylo wiadomo, ze u siebie i tak odrobimy ? I jeszcze co połamać sie na tym Waszym kartoflisku ?

    Parodia żużla.

    I przy okazji zapomniałeś też wspomnieć, że Lee miał DEFEKT ?! Ojjjj zapomniało sie napomknąć o tej drobnostce, ehhh

    A u Nas ? O ile mnie pamiec nie myli to najlepszym zawodnikiem był Karlsson 9pkt w 6 startach.... i myślisz, ze jak on nie dał rady to Louis/Shields da ?
    Jedyny kto może podskoczyć na Naszym torze to Piotr Ś. z wiadomych względów. Każdy inny indywidualny wynik dwucyfrowy będzie zaskoczeniem.

  41. Powrót do góry    #266
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powinieneś dziekować losowi, ze było kartoflisko - bo Falubaz nie wyszedłby z 30tki, a tak na ostatnich metrach (przez kartoflisko własnie) udało mu się zdobyć 8 punktów. Potem jak sie odsypało - zaczął sie prawdziwy łomot.
    Co do reszty wpisu - równie dobrze mogę napisac - jak Jeleniewski dał radę to Shields i Norris nie dadzą? No i nie macie Swista, który wtedy, przez cały sezon jezdził znakomicie. Wiec czym sie podniecać?

  42. Powrót do góry    #267
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 30 w 19 postach
    Widze ze, mimo iz mineły 2 lata to w Lublinie emocje nie opadły, no nie ma sie co dziwic w koncu to był ostatni raz gdy
    motor mógł poscigac sie z ekstraligowcem, co do tamtego meczu(dwumeczu) to wynik jest chyba jasny i nie ma watpliwosci kto go wygrał i co za tym idzie kto był lepszy. Wiec przestancie juz sie podniecać ze udało sie Knnapom i Piszczom wygrac z Falubazem na kartoflisku i to w krajowym składzie.

    Co do tego sezonu to juz nie moge sie doczekać Jak na W69 zawita wspaniała Lublinska(Lubelska) kamanda ze Swistem i (momencik)a z Jackiem Rempałom, Knapami i cała reszta, to bedzie widowisko. Moze wyjdziecie z 30 moze?.



  43. Powrót do góry    #268
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    re up

    Wypowiedz z cyklu 'z jezykiem polskim na bakier' ? ;-)

  44. Powrót do góry    #269
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do tego sezonu to juz nie moge sie doczekać Jak na W69 zawita wspaniała Lublinska(Lubelska) kamanda ze Swistem i (momencik)a z Jackiem Rempałom, Knapami i cała reszta, to bedzie widowisko. Moze wyjdziecie z 30 moze?.
    Czy po tak wyszukanym wpisie popuściłeś (grzegorza) balaska? Jedyne w czym Falubazy są mistrzami to napinanie. Ale coś trzeba robić jak się kilka lat balansuje na pograniczu ekstra i I ligi i ma się kompleksy do lepszych. Dwa miesiące do sezonu a oni już wiedzą że nie wyjdziemy 30. I jak tu Was lubić.
    Ps. co do języka polskiego - za mała mieścina żeby miała jakieś szkoły. Każdy ma tak wykształconych mieszkańców jak na to zasługuje.

  45. Powrót do góry    #270
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Czy WSZYSCY, bioracy udzial w tej zenadzie blednie tylko nazywana dyskusja nt. zuzla moglibyscie wreszcie skonczyc? Skonczyc z tymi glupawymi docinkami, prowokacjami i wszystkimi innymi bzdurami, ktore z zuzlem jako takim zwiazku nie maja zadnego...?

    Czy naprawde nie umiecie normalnie, jak ludzie ze soba porozmawiac?
    Tylko kasacje postow, bany, half-bany i nie potrzebne nikomu nerwy. Dzizas!!
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •