Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 225 z 331

Wątek: TŻ Lublin - sezon 2007

  1. Powrót do góry    #181
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli chodzi o druzyne z Lublina, to bedzie ona walczyla o 3 miejsce
    Znów jesteś w błędzie , Lublin walczy o miejsce pierwsze.
    Zielona Góra będzie walczyć o miejsca 3-5 z Gorzowem i Grudziądzem.
    papa

  2. Powrót do góry    #182
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pomijając czy radus ma rację czy nie - Ty WojtekF nie powinieneś ironizować - Ty możesz uważać że TŻ bedzie walczył o miejsce trzecie - masz prawo, radus uważa inaczej - i też ma do tego prawo. Radus pisze jako kibic klubu, którego kierownictwo zapowiedziało walkę o awans do Ekstraligi-może Ci się to nie podobać-ale tak właśnie jest. A czy się uda - zobaczymy w październiku - grudniowe ironie niczego nie rozwiążą, i nie dadzą awansu Falubazom. Ja osobiście nie widzę powodów do kompleksów na tle Twojej drużyny. Wasz skład nie powala mnie na kolana - za co z góry przepraszam. Bardziej obawiam się Ostrowa - za co również przepraszam.

  3. Powrót do góry    #183
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Ależ ja doceniam skład Lublina.
    Nie powala na kolana, ale jest się kogo obawiać.
    Jak już wyżej pisałem, nie chciałbym aby na linii Lublin-ZG wytworzyła się niezdrowa atmosfera, to tylko przecież sport, który powinien łączyć a nie dzielić i każdy wynik jest możliwy.

    Moje ironizowanie nie miało na celu zdeprecjonowanie wartości drużyny z Lublina, tylko była ironią wobec wielu postów radusa, które mam wrażenie, że przybierają postać dziecięcej histerii.

    Pozdrawiam

  4. Powrót do góry    #184
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie jestem adwokatem radusa - nie wiem czym sie kieruje w swoich wpisach i nie moja to sprawa. Ja od naszego składu wymagam walki o Ekstraligę, podjęcia rywalizacji z najlepszymi. I uważam, że przy pomyślnych wiatrach możemy sprawić niejedną niespodziankę - zwłaszcza na swoim torze. to wszystko - zadziwia mnie tylko ta wzmożona aktywność kibiców Falubazu w wątku o TŻ ;)

  5. Powrót do góry    #185
    Użytkownik
    Dołączył
    23-11-2005
    Postów
    310
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moje ironizowanie nie miało na celu zdeprecjonowanie wartości drużyny z Lublina, tylko była ironią wobec wielu postów radusa, które mam wrażenie, że przybierają postać dziecięcej histerii.
    I tu sie dokladnie zgadzam. Radus szuka zaczepki mozna powiedziec. On najpierw wysyla jakiegos durnowatego posta, a potem z rumiencami na twarzy spoglada, jak inni forumowicze usilują wykazac wyzszosc swojego klubu nad oponentem. Tak samo bylo z tymi durnowatymi zyczeniami, ktore na swieta zainicjowaly wielką klótnie na linii falubaz - motor, do ktorej ja niestety takze dorzucilem swoje trzy grosze. Zresztą nie tylko ja, zablysnął szczegolnie Beks, co pozwolilo zarowno mnie jak i rustemu sie wykazac :d ach :p

    A ja uwazam, ze Lublin bedzie walczyl o pierwsze miejsce, ale walkę tę bedzie toczył rownorzedną z ekipami Ostrowa i ZG. Takie jest moje subiektywne zdanie, i to, ze inni mogą miec inne naturalnie szanuje i nie zamierzam sie z nikim kłocić.

  6. Powrót do góry    #186
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie i Panie można sie kłócić o bezsens , którym jest prorokowanie nadchodzącego sezonu , może i się czasem trochę wydruniałem i pisałem bardziej pod publiczke , ale
    powiem zupełnie normalnie bez ironi i śmiechu , na dzień dzisiejszy w sezonie 2006 w pierwszej lidze - faworyta nie ma !!! i skończymy z tym kto lepszy na papierze , kto gorszy bo to sie okarze.
    Niewiem co jeszcze napisać bo tak naprawde nie ma sensu on niczym pisać , bo i o czym ? składy skompletowane - ale narazie jest zima , więc może pojeździmy na sankach ?

  7. Powrót do góry    #187
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Jesli chodzi o druzyne z Lublina, to bedzie ona walczyla o 3 miejsce
    Znów jesteś w błędzie , Lublin walczy o miejsce pierwsze.
    Zielona Góra będzie walczyć o miejsca 3-5 z Gorzowem i Grudziądzem.
    papa
    Hahahaahah, chyba ktoś Ci ukradł mózg koleś :P Uważasz, ze Zielona Góra będzie walczyła o miejsca 3-5 ?? bez komentarza

  8. Powrót do góry    #188
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Oj brindel, brindel!!!

    Radus właśnie obiecał, że przestanie prowokować, a teraz Ty zacząłeś Jego prowokować.
    Też jestem zdania, że warto teraz pojeździć na nartach a o szansach porozmawiamy, gdy zawodnicy będą po kilku kolejkach w ligach zagranicznych i pierwszych meczach sparingowych, gdyż wtedy będziemy dużo mądrzejsi.

    Sukcesów osobistych we wszystkich dziedzinach, w których jesteście aktywni, które są dla Was istotne w Nowym Roku Wam życzę

  9. Powrót do góry    #189
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2003
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A tu coś dla sekretarki Falubaziniego :]

    http://www.tzlublin.com/index.php?ac...f2536f258811d0

  10. Powrót do góry    #190
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    134
    Podziękowania: 259 w 187 postach
    Z kolei, jeżeli chodzi o Polaków, to leszczyńskim “ Bykiem” Łukaszem Jankowskim bardzo interesuje się i ligowa drużyna z Lublina
    radio Radio Elka.


  11. Powrót do góry    #191
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ach ...

    A tu coś dla sekretarki Falubaziniego :]

    http://www.tzlublin.com/index.php?ac...f2536f258811d0
    Makiety , makiety , zwroty w tekscie o ile dobrze pójdzie ...
    40 lat bez remontu , to ... dalece od dostatecznych warunków . W końcu niech się coś dzieje w Waszej Polsce , bo oprócz stadionu w Kielcach , który nie wiem po co i na co zbudowano , skoro polska piłka jest w ogonie świata , może wreszcie powstanie obiekt lepszy od stadionu X lecia , który jest wyznacznikiem polskiego sportu i sportowej infrastruktury .
    Nie wiem ponadto , czy władze Lublina chcą mieć taki wysublimowany obiekt , czy nie lepiej będzie znów wesprzeć kolejnej szkoły dla młodych kleryków , tudzież instytutu cierpienia narodu polskiego .

    Jako kibic żużla życzę wam takiego super stadionu i na końcówkę 2006 zapraszam do Zielonej Góry gdzie właśnie zakończą się prace na naszym stadionie .
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  12. Powrót do góry    #192
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Znowu odezwał się wchechwiedzący, któremu mylą sie stadiony w poszczególnych miastach.

    W ostatnich latach w Lublinie jednak troche zrobiono. Nowa banda, wyremontowane pomieszczenia budynku, przebudowa trybuny głównej, monitoring, nagłosnienie, telebim i z 1300 (?) nowych krzesełek to nie jest mało.

    Natomiast do samego projektu mam jednak spore zastrzeżenia. Przede wszystkim - stadion powinien mieć dwa razy większą pojemność. Lublin to miasto wojewódzkie, dziewiąte co do wielkości w kraju. A zaprojektowano nam stadionik jak dla prowincjonalnego miasteczka, np Zielonej.






  13. Powrót do góry    #193
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A tu coś dla sekretarki Falubaziniego :]

    http://www.tzlublin.com/index.php?ac...f2536f258811d0
    Makiety , makiety , zwroty w tekscie o ile dobrze pójdzie ...
    40 lat bez remontu , to ... dalece od dostatecznych warunków . W końcu niech się coś dzieje w Waszej Polsce , bo oprócz stadionu w Kielcach , który nie wiem po co i na co zbudowano , skoro polska piłka jest w ogonie świata , może wreszcie powstanie obiekt lepszy od stadionu X lecia , który jest wyznacznikiem polskiego sportu i sportowej infrastruktury .
    Nie wiem ponadto , czy władze Lublina chcą mieć taki wysublimowany obiekt , czy nie lepiej będzie znów wesprzeć kolejnej szkoły dla młodych kleryków , tudzież instytutu cierpienia narodu polskiego .

    Jako kibic żużla życzę wam takiego super stadionu i na końcówkę 2006 zapraszam do Zielonej Góry gdzie właśnie zakończą się prace na naszym stadionie .
    Dobrze, ze 'Wasza Polska' blyszczy w temacie stadionow niczym gwiazda polarna na ciemnogranatowym tle Polskiego nieba...

    A 40 lat bez gruntownego remontu... Chociaz gdybys wykazal minimum przzwoitosci zauwazyl bys, ze stadion w Lublinie mimo tych 40 lat nie jest gorszy od tego u was... Co wiecej niektorzy zawuazaja, ze jest lepszy. monitoring, nowe naglosnienie, telebim, wyremontowana trybuna glowna, trybuna przy drugiej prostej z zamontowanymi krzeselkami... Jesli to jest dalekie od 'dostatecznie' to jak okreslic wasza Swiatynie? Dno ? Tragedia? Ruina?

  14. Powrót do góry    #194
    Użytkownik
    Dołączył
    12-03-2004
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Makiety , makiety , zwroty w tekscie o ile dobrze pójdzie ...
    Jesli cos takiego znalazlo by sie na stronie ZKZ'tu to piał bys z zachwytu i juz za miesiac (znajac Twoje sklonnosci do przesadzania) zapraszal Polske B na piekny stadion. Bo wiadomo w Polsce A taki stadion buduja 10 razy szybciej. Polecam zmiane sposobu patrzenia na swiat, z konwencji czarno-bialej na bardziej rozległą.
    pozdrawiam

  15. Powrót do góry    #195
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Poczytajcie sobie spokojnie

    No ja rozumiem , że odwaga , ułańska fantazja ... ale nie piszcie jakiś bzdur o tym , że lubelski stadion jest lepszy od zielonogórskiego , bo nikt z was na nim nie był .
    Gdyby ktoś na nim był , nikt nie pisałby tu takich kocopołów .

    Sorry , ale tysiąc krzesełek , to trochę mało by się równać z Zieloną Górą .
    Ponadto ... http://www.sport.zgora.pl/index.php3...mator#stadiony

    Ponadto przypominam , że Zielona Góra jest samorządową stolicą Lubuskiego , siedzibą większości urzędów tegoż województwa , sądów oraz innych instytucji , ośrodkiem akademickim z 40 letnią tradycją , lotniskiem krajowym i nie jest tam żadnym prowicjonalnym miasteczkiem .
    Tak gwoli informacji ... W sumie mieszka tu około 220 tys ludzi http://www.parkridge.pl/pl/index.php...y&m=5&co=2.htm

    Ponadto zapraszam do lektury statystyk stadionowych ostatnich ... 50 lat , to da nam odpowiedż kogo możemy nazwać prowincją ( ale zdaje się nie o to tutaj chodzi )i komu potrzebny jest większy stadion .
    http://www.sport.zgora.pl/zuzel/news...11_29_10_38_50
    Coś więcej Zuchy ? Dziękuję ...


    O ile możemy używać terminu prowincja , to z pewnością zasługuje na to miano lubelski żużel ( patrz historia i dorobek obu klubów i miast ).

    Co do wskażników gospodarczych kilka stron wcześniej podałem linka z Gazety Wyborczej , dlatego upiększanie wpisów "prowicjami" i tym podbnymi "terminami" dla podniesienia temperatury , może tylko ulżyć niczym samogwałt ich autorom a faktów oraz statystyk ilości kibiców średnio odwiedzających stadion żużlowy w Zielonej i Lublinie nie zmieni .

    Póki co stadion w ZG jest już przygotowywany do przebudowy czyli fizycznie zgromadzone środki ( piszę o tym w wątku Falubazu na stronie 23 ) , co o ile wynika z newsa ze strony TŻ , wyprzedza was o około 4 lata terminem realizacji ewentualnego terminu remontu w Lublinie , a z faktami się nie dyskutuje .

    Mimo to wciąż życzę wam nowego stadionu ( po przeczytaniu tych gównien i uszczypliwości powyżej pod moim adresem ), póki co oglądając "Plebanię" mam obraz prawdziwych stosunków panujących w waszym regionie , stąd nie dziwi mnie radosne machanie szabelką w moją stronę a w drugiej rączce stakan samogonu jako turboodwaga .

    Na zdrowie Mości Panowie !

    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  16. Powrót do góry    #196
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak tak nikt z nas nie byl w przenajswietszej Zielonej Gorze, zwlaszcza, ze w sezonie 2004 jechalismy baraz w ZG i wcale nas na trybunach nie bylo ;-) Ja akurat nie twierdze, ze nasz stadion jest lepszy [ale takie opinie sie pojawiaja] bo dla mnie to bylby spor o to ktora ruina sie mniej rozpada;-) Natomiast zdecydowanie nie mozna mowic, ze Lublin jest w tym temacie za ZG.

    A ogolnie nie wiem co to ma wszystko do zuzla ;-) To porownanie wwielkosci czy tradycji akademickich. Przeciez kazdy rozsadny czlowiek przyzna, ze ZG 'nie chodzi' w wadze Lublina w tych dziedzinach. Sam Lublin jest znacznie wiekszy niz ZG+okolice czyli przytaczane przez Ciebie 220tys. Co by bylo jakby do Lublina doliczyc wszystkie okolice w promieniu 30km?;-) Co do uczelni to chyba szkoda gadac, lublin pewnie ma wiecej szkol wyzszych niz ZG srednich ;-) Na samym UMSC studiuje chyba 25tys ludzi a jest jeszcze KUL AM AR Polibuda i maaaasa prywatnych szkol ;-) Co do tej wycieczki o 'siedzibie wojewodztwa' i siedzibach urzedow to ogolnie chyba cos Ci sie pomylilo. Bo jesli to ma byc jakis argument to zrozum wkoncu, ze miasto Lublin jest samodzielna stolica i nie musi sie z nikim dzielnic urzedami i prawami. Nie to co wy z Gorzowem.


    Pozdro^600, powodzenia ze stadionem i zycze wyleczenia sie z kompleksow, proba budowy poprzez forumowa propagande z ZG metropoli jest wpriost zalosna.


  17. Powrót do góry    #197
    Początkujący
    Dołączył
    17-12-2005
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W sumie mieszka tu około 220 tys ludzi
    Łżesz kolego jak pies.Sprawdziłem owego linka i znalazłem tam takie o to dane o twoim mieście:
    ZIELONA GÓRA:
    ludność - 120 000
    powierzchnia - 58,32 km2
    uniwersytety, akademie, szkoły wyższe - 4
    studenci - 23 500
    ------------------------------------------
    Nie bedę sie wdawał z Toba w polemikę które miasto jest większą dziurą Zielona Góra czy Lublin, bo liczby nie kłamią.Powiem Tobie tylko jedno.Sam UMCS ma tyle studentów ile studjuje w Twoim mieście!!Na drugi raz proponuje sprawdzić dane bo robisz z siebie debila.Jeśli chodzi o historie żużla to oczywiście,że Zielona Góra bije nas na głowę, ale Ja i pewnie każdy kto mieszka w Lublinie nie mamy z tego powodu jakiś kompleksów,ani urazów!!

    Pozdrawiam Ciebie i całe Twoje miasto!!

  18. Powrót do góry    #198
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2003
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A z lotniskiem to niezłe buahahha. Adres jest na gmine Przylep czy tam miejscowość. To chyba Lublin ma też coś takiego czym jest Świdnik.

  19. Powrót do góry    #199
    Użytkownik
    Dołączył
    19-01-2004
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No ja rozumiem , że odwaga , ułańska fantazja ... ale nie piszcie jakiś bzdur o tym , że lubelski stadion jest lepszy od zielonogórskiego , bo nikt z was na nim nie był .
    Gdyby ktoś na nim był , nikt nie pisałby tu takich kocopołów .

    Sorry , ale tysiąc krzesełek , to trochę mało by się równać z Zieloną Górą .
    Ponadto ... http://www.sport.zgora.pl/index.php3...mator#stadiony

    Ponadto przypominam , że Zielona Góra jest samorządową stolicą Lubuskiego , siedzibą większości urzędów tegoż województwa , sądów oraz innych instytucji , ośrodkiem akademickim z 40 letnią tradycją , lotniskiem krajowym i nie jest tam żadnym prowicjonalnym miasteczkiem .
    Tak gwoli informacji ... W sumie mieszka tu około 220 tys ludzi http://www.parkridge.pl/pl/index.php...y&m=5&co=2.htm

    [...]
    Póki co stadion w ZG jest już przygotowywany do przebudowy czyli fizycznie zgromadzone środki ( piszę o tym w wątku Falubazu na stronie 23 ) , co o ile wynika z newsa ze strony TŻ , wyprzedza was o około 4 lata terminem realizacji ewentualnego terminu remontu w Lublinie , a z faktami się nie dyskutuje .

    Mimo to wciąż życzę wam nowego stadionu ( po przeczytaniu tych gównien i uszczypliwości powyżej pod moim adresem ), póki co oglądając "Plebanię" mam obraz prawdziwych stosunków panujących w waszym regionie , stąd nie dziwi mnie radosne machanie szabelką w moją stronę a w drugiej rączce stakan samogonu jako turboodwaga .

    Na zdrowie Mości Panowie !
    Hehe i znów kupa pierdół, szkoda mi czasu więc odniose się tylko do kilku kwestii.

    Po pierwsze z czym tu równasz remont za 8 mln + ewentualne 15 pozniej, który jak sam napisałeś w wątku zielonogórskim ma się zakonczyć w 2009r. z remontem w Lublinie za 37mln zł który zakonczy sie jeszce w roku 2008(info od prezydenta Lublina pana A.Pruszkowskiego).

    Po drugie co nas obchodzi ze Zielona jest samorządową stolicą lubuskiego,Lublin jest stolicą województwa i jakoś nikt nie robi u nas z tego takiego halo jak Ty robisz to pisząc o Zielonej, naprawde mamy to wszystko u siebie i jest to dla nas normalne, a nie powód do tego żeby sie tym chwalić i szczycić. Takimi sprawami to wlaśnie możesz się chwalić Ty z malutkiej Zielonej.

    Po trzecie czym Ty sie chwalisz wklejając na forum ten link http://www.parkridge.pl/pl/index.php...y&m=5&co=2.htm
    Na nikim to wrażenia nie robi :D

    Zaskocze Cie też byłem na Waszym stadionie na barażach i jakoś wielkiego wrazenia na mnie nie zrobił (jedynie ładne położenie) było też u Was spora grupa kilkaset kibiców z Lublina w przeciwieństwie do małej ilości kilkudziesięciu zielonogórzan którzy na barażach pojawili się w Lublinie,więc nie pisz,że nikt z Lublina nie widział waszego stadionu :D

    P.S. Kto jak kto ale Ty to byś się wstydził wypominac innym pisanie gówien i uszczypliwości, bo nikt na tym, jak i pewnie na innych forach Tobie w tym długo nie dorówna :D

  20. Powrót do góry    #200
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Nie przejmujcie sie tym co pisze Falubazzini. Rozumiem, gdy Jego hurraoptymizm dotyczy Falubazu, ale gdy probuje nagiac liczby i pokazac, ze czarne jest biale i odwrotnie(np. 220 tys. mieszkancow) to juz jest to lekka przesada. Zreszta co z tego, ze On tak napisze, i tak prawdy nie zmieni.

    Jesli chodzi o wskazniki ekonomiczne, to porownujac stope bezrobocia, PKB per capita czy srednia place, lubuskie zapewne wypada gorzej niz lubelskie, ktore i tak na tle sredniej krajowej wypada blado.Falubazzini rzucil link z atrakcyjnoscia inwestycyjna i owszem tu lubuskie wypada lepiej, ale dlatego, ze ze wzgledu na wysokie bezrobocie sila robocza jest tania, infrastruktura jest natomiast lepsza, ale to zawdziecza lubuskie przeszlosci historycznej a nie pracy lubuskich rak. Ale forumowicze, ktorzy nie sa samorzadowcami, wiele w tej kwestii poradzic nie moga, jest to przykra prawda z ktora nalezy sie pogodzic. Jedyne co mozecie robic(nie pisze -my bo ja nie mieszkam w lubuskim) to starac sie, aby Wam i Naszym Rodzinom bylo dobrze, mimo ogolnie slabej sytuacji w tych regionach.

    Jedno jest pewne.Aby otrzymac e-ligowa licencje trzeba doprowadzic stadion do bardzo dobrego stanu. Jesli mam byc uczciwy, to stadionowi przy al.Zygmuntowskich brakuje bardzo duzo. Temu na Wroclawskiej wiem, ze tez duzo brakuje wiec do dziela.

    Pozdrawiam

  21. Powrót do góry    #201
    Użytkownik
    Dołączył
    12-03-2004
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A wiec drogi domorosly erudyto Fallubazini jesli juz przytaczasz liczby to przytocze te oto dane z wikipedii:
    w roku 2004 wielkosc aglomeracji lubelskiej wyniosla 469 600 osob, w samym miescie Lublin mieszka okolo 350-360 tys osob.

    Mimo to wciąż życzę wam nowego stadionu ( po przeczytaniu tych gównien i uszczypliwości powyżej pod moim adresem ), póki co oglądając "Plebanię" mam obraz prawdziwych stosunków panujących w waszym regionie
    Co do tego fragmentu powiem Ci jedno drogi bajkopisarzu, patrzysz na Lublin przez pryzmat glupawego serialiku opowiadajacego o jakiejs wiosce. Powiem Ci,ze mialem wielokrotnie okazje przebywac w wiosce kolo miejscowosc Drezdenko (to zdaje sie w Lubuskim heh) i powiem tak: sytuacja tam nie jest ani gorsza ani lepsza niz pokazana w serialu "Plebania" Znow apeluje o szerszy kat widzenia.
    lotniskiem krajowym
    hahaha to dales popis, lotnisko aeroklubu nazywasz krajowym???A przepraszam co tam laduje? Szybowce? Dobre, dobre, iscie Goebelsowska propaganda.
    a z faktami się nie dyskutuje
    Tu masz racje, wiec choc raz spojrz na fakty, a nie pisz postow na poziomie muszli klozetowej.
    Piszesz o historii, tu nie da sie ukryc, ze ona w waszym klubue jest bogatsza. Historia sie meczu nie wygra, historia nie zmienisz faktow ani wielkosci miasta. Gornik Zabrze tez ma historie, i co z tego?
    Apeluje o zaprzestanie pisania bzdur,danych i liczb ktore wsrod Lublinian wywolac moga tylko usmiech. pozdrawiam



  22. Powrót do góry    #202
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No ja rozumiem , że odwaga , ułańska fantazja ... ale nie piszcie jakiś bzdur o tym , że lubelski stadion jest lepszy od zielonogórskiego , bo nikt z was na nim nie był .
    My możemy mówić o zielonogórskim stadionie z prostego powodu. Byliśmy tam. Niejeden z nas był na większości polskich stadionów, więc porównanie mamy. Ty natomiast skompromitowałeś się myląc nasz stadion z ostrowskim. O czym więc mowa?
    Polecam wycieczke do Rybnika. Nie macie tam daleko. Zapewniam, że zmieni ci się opinia o waszym stadionie.

    Odnośnie remontów. Tutaj ostatnie lata wyrażnie są na plus dla Lublina. Gdyby u was w 2 miesiące zamontowali 1300 krzesełek, telebim, monitoring i nagłośnienie to już tworzylibyście porówania z Camp Nou. My natomiast... marudzimy. Bo taka nasza natura, że nie zadowoli sie nas byle czym. Mamy świadość jak powinno być w normalnym mieście i mówimy o tym bez ogródek. Dowód tego daliśmy ostatnio, gdy na naszym forum pojawił się osobiście Prezydent Lublina. Krytyki - kulturalnej i rzeczowej - było mnóstwo.


    Jak się realizuje ambitne projekty dała przykład podlubelska Łęczna. Mają piękny stadion. Czy Lubuskie ma coś takiego? Chociaż namiastkę?

    Jednego jedynego linku z wyborczej powtarzać w nieskończoność nie musisz. Znajdź kolejne. Oszacowania a liczby to dwie różne kwestie. Polecam zatem statystyki gospodarcze. Najlepiej jeżeli bedą dotyczyć samych miast, a nie całych województw. Bo te drugie mocno zaniżają prawdziwy wizerunek Lublina.
    O uczelniach komentowac nie będę. Piękne to było.




  23. Powrót do góry    #203
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    WojtekF napisał do Falubazziniego:
    Ponieważ jesteś prawnikiem i ja się w zagadnienia związane z Twoim fachem nie mieszam
    Ty jesteś Jabol prawnikiem???????? pierwsze słysze!


    co do tej całej jałowej dyskusji. istotą tego forum jest żużel, a nie to, kto ma lotnisko i mniejsze bezrobocie

    czy to takie trudne?
    csak eger miki. unio rongy.

  24. Powrót do góry    #204
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Ludzie opamiętajcie się! Czy ja mam w tym wątku kasować każdy wpis? Naprawdę nie sprawia mi to przyjemności, ale historykom, geografom, politykom, prawnikom piszącym o wszystkim co lubelskie i zielonogórskie, ale nie o speedway'u radzę zaprzestać tej twórczości.

    Temat wątku brzmi: TŻ Lublin - sezon 2006.

    Każdy następny post niezwiązany z tematem będzie znikał.

  25. Powrót do góry    #205
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Gdzie Czerwiński???

    Bardzo intryguje mnie pytanie, gdzie będzie jeździł Zbigniew Czerwiński. Zarówno ekipa z Rybnika jak i Lublina po uzupełnieniu składu Czerwińskim będzie silniejsza niż teraz, gdyż jest to zawodnik postępowy. Jednak w jego przypadku można mówić o "sodówce", gdyż jak inaczej nazwać sytuację kiedy zawodnik po jednym udanym sezonie, żąda 3 razy tyle co rok wcześniej.

    A co z Łukaszem Jankowskim?

    Podobno Wasz klub interesował się tym zawodnikiem. W e-lidze nie błyszczał, ale w 1 lidze jak wiadomo jest znacznie łatwiej.


    Pozdrawiam

  26. Powrót do góry    #206
    Początkujący
    Dołączył
    17-12-2005
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze że jus sa spekulacje jakie miejsce zajmie Lublin i z kim bedzie walczyl o to miejsce.Chłopaki zobaczymy to po pierwszych meczach ligowych!!!Pamietajcie jeszcze o kontuzjach bo czasami moga sie przytrafic w Lubelskiej druzynie czego wam nie zycze.I pozdrówcie od grudziadzkich kibiców KNAPPA.Jescze takiego frajera to nie było. GTŻ GRUDZIĄDZ

    /wookie1982
    Zachowaj tego typu uwagi dla siebie!

  27. Powrót do góry    #207
    Użytkownik
    Dołączył
    12-03-2004
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze że jus sa spekulacje jakie miejsce zajmie Lublin i z kim bedzie walczyl o to miejsce.Chłopaki zobaczymy to po pierwszych meczach ligowych!!!Pamietajcie jeszcze o kontuzjach bo czasami moga sie przytrafic w Lubelskiej druzynie czego wam nie zycze.I pozdrówcie od grudziadzkich kibiców KNAPPA.Jescze takiego frajera to nie było. GTŻ GRUDZIĄDZ
    A Ty pozdrow od Lubelskich kibicow caly wasz zarzad, za zakontraktowanie dotychczas najslabszych obco w 1 lidze. Sfrajerzyli sie strasznie...
    pozdrawiam

  28. Powrót do góry    #208
    Początkujący
    Dołączył
    17-12-2005
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ty LuCas-x słuchaj najpierw zobacz w jakim oni są wieku,zakontraktowali ich aby miec dobrego juniora a napewno są lebsi od tych z Lublina i napewno z innych klubów.Nie znasz dobrze regulaminu i piszesz takie bzdury,zakontraktowali jeszcze 23 latka aby był na rezerwie bo taki wiek musi miec zawodnik rezerwowy.A niech kazdy z nich zrobi 5-6pkt to bedzie ok.

  29. Powrót do góry    #209
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ty LuCas-x słuchaj najpierw zobacz w jakim oni są wieku,zakontraktowali ich aby miec dobrego juniora a napewno są lebsi od tych z Lublina i napewno z innych klubów.Nie znasz dobrze regulaminu i piszesz takie bzdury,zakontraktowali jeszcze 23 latka aby był na rezerwie bo taki wiek musi miec zawodnik rezerwowy.A niech kazdy z nich zrobi 5-6pkt to bedzie ok.
    Sorry z jakiej Ty jestes planety?
    Chcesz wmowic komus, ze wasi juniorzy sa lepsi od Lindgrena? Risagera? Messinga? Tomicka? I innych? Stary obudz sie! Od Zielonej, Lublina i Ostrowa macie gorszych juniorow.

    Madsen zawodnik drugiej dziesiatki ligi dunskiej, Linhart tez nie blyszczal w czeskiej. Byli sporo gorsi w swoich ligach od np. lubelskiej pary Messing/Tomicek [Messing dla przypomnienia byl w dunskiej drugi].

  30. Powrót do góry    #210
    Początkujący
    Dołączył
    17-12-2005
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    LuCas_x jak byś znał rególamin to byś zajarzył, dlaczego zakontraktowali takich obco.No ale Ci wyjasnie:2obco to młodziezowcy napewno lepsi odwaszych i to o głowe a ten trzeci obco to 23latek który bedzie na rezerwie bo taki wiek jest wymagany.Wiec nie pisz więcej postów bo robisz wstyd Lubelskim kibicom ze maja takiego forumowicza.Poczytaj sobie rególamin.

    ---

    Lepiej sprawdz w ilu meczach zasłuzył wzeby byc drugi w duńskiej lidze.Masz racje Lingren jest leprzy i to nie da sie ukryc.Ale reszta popatrz na żeczywiste statystyki a puźniej wypowiadaj sie na forum.Tak bedzie najlepiej(naprawde)



    // nie pisz postów pod sobą, używaj przycisku Edycja i kup sobie słownik !

  31. Powrót do góry    #211
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie chce mi sie sprawdzac ale Messing pojechal chyba w 20 biegach... Kolejny pierwszoligowy junior Risager pojechal w okolo 30 i byl w pierwszej 10 ligi... Wasz byl 19 czy tam 20 i pojechal tez w okolo 30 biegach... Ojej jest prawdziwym wymiataczem ;-)

    W lidze czeskiej Tomicek mial srednia 1.2 a wasz Linhart 0.5. Wiec czlowieku przestan na sile ludziom wmawiac, ze macie najlepszych juniorow w lidze. W dwoch ligach gdzie sie spotkali nasi juniorzy, lubelscy juniorzy byli lepsi/znacznie lepsi. Podobnie ma sie sprawa z Risagerem czy Lindgrenem sa przed waszymi juniorami o pare lat swietlnych.

  32. Powrót do góry    #212
    Użytkownik
    Dołączył
    12-03-2004
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    LuCas_x jak byś znał rególamin to byś zajarzył, dlaczego zakontraktowali takich obco.No ale Ci wyjasnie:2obco to młodziezowcy napewno lepsi odwaszych i to o głowe a ten trzeci obco to 23latek który bedzie na rezerwie bo taki wiek jest wymagany.Wiec nie pisz więcej postów bo robisz wstyd Lubelskim kibicom ze maja takiego forumowicza.Poczytaj sobie rególamin.

    ---

    Lepiej sprawdz w ilu meczach zasłuzył wzeby byc drugi w duńskiej lidze.Masz racje Lingren jest leprzy i to nie da sie ukryc.Ale reszta popatrz na żeczywiste statystyki a puźniej wypowiadaj sie na forum.Tak bedzie najlepiej(naprawde)



    // nie pisz postów pod sobą, używaj przycisku Edycja i kup sobie słownik !
    Czlowieku co Ty mi tu bredzisz o regulaminie? Napisalem, ze chodzi mi o zawodnikow zagranicznych, a to ile maja lat i z jakiej pozycji beda mogli startowac to juz wasz biznes. Biorac pod uwage stsatystyki tak wlasnie jest, sa NAJGORSZYMI DOTYCHCZAS zakontraktowanymi obcokrajowcami w 1 lidze, a czy beda jechac z pozycji mlodziezowca czy tez nie to sprawa GKM'u. Jesli juz tak szastasz regulaminem to Ci przypomne ze mlodziezowcy moga startowac z numerami seniorskimi i kto wie czy tak wlasnie nie bedzie? Zreszta to chyba oczywiste i nikomu oprocz Ciebie nie trzeba tego tlumaczyc. Ja nie wiem jak bedzie i przypuszczam, ze Ty tez nie, wiec czekam do poczatku sezonu. Kto komu wstyd przynosi to ocenia forumowicze/kibice, na starcie przegrales o dlugosc motocykla wiec zamilcz i idz na sanki.

  33. Powrót do góry    #213
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dostal klub z grudziadza najwieksze miernoty ostatnich sezonow czyli robaka krzyzaka i bajera w prezencie a ow timoti doszedl do wniosku ze to juz wystarczajacy powod by zaorac wszystkich w 1 lidze.
    co ty chlopie sobie wyobrazasz. ze tacy maruderzy jak krzyzak czy bajer przebudza sie po 30 i zacznal walic komplet za kompletem ? przeciez to juz 2 (no lacznie z robkiem) 3 wyjalowione osobistosci uprawiajace ten sport bardziej z zamilowania anizeli dla wynikow.
    i to smieszne mizerne durne i zalosne porownywanie juniorow.
    oj czlowieku - luzuj.


    kingpin//
    Zajdi
    Prywatne wycieczkli w kierunku timiego przekazuj mu na priva.Forum to nie miejsce na insynuacje co timi robi ze swoim ptakiem.

  34. Powrót do góry    #214
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Robak to wyjałowiona osobistosc?Teraz za to Ty błysnełes.Miał kiepski sezon ale to nieznaczy że jest wyjałowiony.

    Wydaje mi się że Robacki będzie czołową postacią I ligi.I jeszcze będzie o nim głośno...
    " In and Out of Love "

  35. Powrót do góry    #215
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    lexy
    ten czlowiek potrafi jezdzic w kolko jedynie w bydgoszczy. a z takim podejsciem do zuzla jaki on soba prezentuje uwiesz mi - daleko nie zajedzie.

  36. Powrót do góry    #216
    Początkujący
    Dołączył
    17-12-2005
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lexy nie znasz Robaka osobiście wiec nie gryzmol o podejściu jakie on ma do żużla. A tak wogóle pokarz gdzie napisałem że Bajer i Krzyżak będą robic po full pkt.Nie wkręcaj ludziom kitów.

  37. Powrót do góry    #217
    Użytkownik
    Dołączył
    12-03-2004
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Robak to wyjałowiona osobistosc?Teraz za to Ty błysnełes.Miał kiepski sezon ale to nieznaczy że jest wyjałowiony.

    Wydaje mi się że Robacki będzie czołową postacią I ligi.I jeszcze będzie o nim głośno...
    Wyjalowiona osobistosc to troche za mocno powiedziane...choc zastanawiam sie ktory sezon w jego wykonaniu nie byl kiepski i jaka jest definicja "sezonu kiepskiego lub nie dla Robaka"? Przegladajac jego strone natknalem sie na dane,pokazujace ze od poczatku kariery w meczach o DMP od 1997 do 2005 roku (czyli przez 8 lat!!!) naliczylem (jesli czegos nie przeoczylem :d ) AZ 10 wynikow dwucyfrowych, nie musze mowic, ze wiekszosc robiona w Bydgoszczy w meczach zakonczonych wynikami od 55 w gore dla bydzi, czyli z niezbyt wymagajacymi rywalami. Zapewne nie jest to obiektywna ocena jego umiejetnosci,podalem to jako ciekawostke, ale srednich tez oszalamiajacych nie mial. Ma byc czolowa postacia 1 ligi??Zapewne w sezonie 2005 mogl byc.W sezonie 2006 ma byc wsrod "walaskow" i "maksow"?? hmm, wybacz ale nie sadze, choc oczywicie zycze mu jak najlepiej. Stac go napewno na 2-ga dziesiatke wsrod zawodnikow w 1 lidze AD2006.

  38. Powrót do góry    #218
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tiomti ponioslo cie i poprzekrecales.
    powinienes zaczać od - ZAJDI.
    no ale wybacze ci i sie ustosunkuje.
    robaka osobiscie nie znam nie znalem i nie mam ochoty go poznawac (nie wiem jak to jest z toba) ale o jego podejsciu do sportu decyduje to co sie okresla mianem WIZERUNKU zawodnika.
    skoro przez X sezonów nie potrafil , nie chcial, nie mogl, nie dał rady zeprezentowac soba niczego wiekszego od ligowego sredniactwa czy nawet miernoctwa to o jakim wielkim zawodniku my tu mowimy.
    jest przecietniakiem ktorego skonczyla 1 liga.
    za wysokie progi - moj drogi.
    co do kompletow krzyzaka i bajerka. oczywiscie ty tego nie wypowiedziales. ale z caloksztalyu twych wypowiedzi jasno wynika ze to grudziadz jest najsilniejszy, ze to w grudziadzu sa najlepsi jezdzcy, ze to grudziadz jest potega.
    w zwiazku z tym popatrzylem na ten dream team i odpowiedzialem sobie ze ciezar wyniku czytaj sukcesu beda musieli w zwiazku z tym wziasc na swoje barki CI DAWJ PANOWIE.
    bo jesli nie oni to kto ???
    zapewniam cie ze po 5 kolejkach bajerowi zaczna puchniec raczki, a krzyzak powie - sprzet nie jedzie.
    no ale wowczas bedzie juz na cokolwiek innego zapozno.



  39. Powrót do góry    #219
    Początkujący
    Dołączył
    17-12-2005
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nigdy nie pisałem ze GTŻ to najsilniejsza druzyna,ale pisałem że napewno znajdzie sie w pierwszej czwórce.
    Wszyscy sie podniecają ZKŻtem,Ostrowem,Lublinem jak by tam nie wiadomo co było.

  40. Powrót do góry    #220
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak na 1 lige to i Ostrow i Zielonka maja sklady wybijajace sie ponad przecietnosc.Niech Ci Timoti szowinizm nie zaslepia oczu.Badzmy obiektywni!

  41. Powrót do góry    #221
    Użytkownik
    Dołączył
    12-07-2005
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomáš Suchánek je tøetím Èechem v Lublinu
    Vydáno dne 07. 01. 2006 (31 pøeètení)

    Pardubice - 7. ledna, 20:30
    Pøed malou chvilkou pardubický závodník vložil do svého faxu podepsanou smlouvu a odeslal ji do polského Lublinu. V tamním klubu bude startovat v letošním roce v polské první lize. Po Bohumilu Brhelovi a Luboši Tomíèkovi je už tøetím èeským jezdcem, který pro sezónu 2006 uzavøel s Lublinem kontrakt.

  42. Powrót do góry    #222
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszyscy sie podniecają ZKŻtem,Ostrowem,Lublinem jak by tam nie wiadomo co było.
    widzisz timoti - tam wszyscy widza i wiedza co jest.
    niestety tego o gkm-ie powiedziec sie nie da.
    ---
    Tomáš Suchánek je tøetím Èechem v Lublinu
    Vydáno dne 07. 01. 2006 (31 pøeètení)

    Pardubice - 7. ledna, 20:30
    Pøed malou chvilkou pardubický závodník vložil do svého faxu podepsanou smlouvu a odeslal ji do polského Lublinu. V tamním klubu bude startovat v letošním roce v polské první lize. Po Bohumilu Brhelovi a Luboši Tomíèkovi je už tøetím èeským jezdcem, který pro sezónu 2006 uzavøel s Lublinem kontrakt.
    czyli z krosna uciekl kolejny potencjalny obcokrajowiec. czy wy ludzie serca nie macie ;) ???

    /Stamper
    przycisk edycja - bardzo niepopularny, ale bardzo przydatny

  43. Powrót do góry    #223
    Początkujący
    Dołączył
    17-12-2005
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie zaprzeczam że mają beznadziejny skład,ale pamietajmy co było z LOTOSEM.Kupili pełno wartosciowych zawodników Rickardsson,Ułamek,Fajfer,Pecyna itd.mieli Dream Team a co pokazali to chyba kazdy wie.Nawet Grudziadz o mały włos by nie wygrał w gdansku a u siebie ich rozjechali w krajowym składzie.Nie jest powiedziane że ZKŻ i Ostrów jest skazywane na lidera 1 ligi.

  44. Powrót do góry    #224
    Użytkownik
    Dołączył
    12-07-2005
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie zaprzeczam że mają beznadziejny skład,ale pamietajmy co było z LOTOSEM.Kupili pełno wartosciowych zawodników Rickardsson,Ułamek,Fajfer,Pecyna itd.mieli Dream Team a co pokazali to chyba kazdy wie.Nawet Grudziadz o mały włos by nie wygrał w gdansku a u siebie ich rozjechali w krajowym składzie.Nie jest powiedziane że ZKŻ i Ostrów jest skazywane na lidera 1 ligi.
    ]

    To wskaz mi tego lidera proszę

  45. Powrót do góry    #225
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chyba Suchanek to lepszy zawodnik niż Lindgren czy Davidsson , ale Falubaz zaraz krzyknie że to bzdura ....

    http://www.sportowefakty.pl/index.php?dysc_id=4&k1_id=52&k2_id=116&dzial_id=42 5&news_id=82407

Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •