Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 331

Wątek: TŻ Lublin - sezon 2007

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poprostu myslalem, że mu chodzi w meczu Shieldsa na rezerwe.
    Gdyby mi o to chodzilo to wpisalbym go pod 16 ale widac niewpadles na to;)

  2. Powrót do góry    #47
    Początkujący
    Dołączył
    17-12-2005
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wielkie gratki dla Lublina od Rzeszowa za zakontraktowanie dwoch czołowych jeźdzców e-ligi( śWIST i rEMPAŁA)Zawodnicy ci napewno dostarczą wiele niezapomnianych chwil swoim kibicom. Widać że twierdza Lublin zaczyna ponownie błyszczeć jak za startów profesora.Wielka szkoda że nie udało się wam zakontraktować kRZYŻANIAKA i bAJERSKIEGO wtedy to byście mieli skład na mistrza Polski.
    PS-potraktujcie ten tekst z lekkim przymróżeniem oka. Pzdr i życzę sukcesów w 1 lidzę a patrząc co wyprawiają nasi działacze zapewne spotkamy się za rok w tej samej klasie rozgrywkowej.


    nie spotkqamy sie raczej sie miniemy heh

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja jestem ciekaw kto bedzie nastepny zewnatrz..robi sie ciekawie..

    a co z Piszczem i Jeleniewskim??

  4. Powrót do góry    #49
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,106
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Oj to przyszlo jezdzic Swistowi w klubie z ktorego jeszcze rok temu sie smial! Pamietecie jego wypowiedzi przed barazami? :-)

    Podupadl ten nasz Lubuszanin skoro przyszlo mu juz jezdzic dla klubu nie z Ekstraligi a tym bardziej gdzies na wschodzie Polski w terenach wyznawcow Samoobrony i Kaczynskich. ;-) Na wschod, na wschod...
    Hahahahahaha!!!!!!!


  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2005
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tak patrząc troche z boku I-ligi to wydaje się że "na papierze" to Ostrów ma najsilniejszy skład, Z-G, Gorzów, Lublin mają składy porównywalne o punkcie bonusowym pewnie zadecyduje dyspozycja dnia, niemniej zakontraktowanie Śwista
    bardzo wzmocniło Lublin, jest to zawodnik który może wygrywać w I lidze z każdym, średnią z ub.roku nie ma się co sugerować przestał jechać gdy zaczeły sie kłótnie o kase
    jak Lublin będzie terminowym płatnikiem to i Świst może
    być jednym najlepszych zawodników w I-lidze

  6. Powrót do góry    #51
    Początkujący
    Dołączył
    05-06-2004
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Twisty - ocena zawodnika

    Twisty


    Świst - zawsze kontrowersyjny, pewny siebie. Typowy "judasz", jego celem w jeździe na żużlu jest tylko i wyłącznie zdobycie kasy. Smutne, ale prawdziwe.
    Ja do jego jazdy w Lublinie jestem nastowiony dość sceptycznie. Z roku na rok jego jazda w ekstralidze była coraz gorsza. Miejmy nadzieje, ze w 1 lidze to sie zmieni i bedzie w czolowce. Jeżeli będzie jeździł na miare swojego talentu (w 1 lidze licze TYLKO na wyniki w okolicach kompletu) będe się cieszył. Szczerze mówiąc, nie interesują mnie jego wypowiedzi. Ważne dla mnie jest jedynie to, aby solidnie punktował.

  7. Powrót do góry    #52
    Początkujący
    Dołączył
    15-12-2005
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ta zkz ma 100 razy lepszy skald niz lublin wiec nie wiem co ty p,,,,,!

  8. Powrót do góry    #53
    Początkujący
    Dołączył
    17-12-2005
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    100 razy to moze ma lepszy od Rawicza hehe. Skład ma troche lepszy NA PAPIERZE...na szczescie, mecze wszystko zweryfikuja,niewiadomo kto jak bedzie jeździł.
    U siebie powinnismy wszystko wygrać (jak nawierzchni dowioza na wiosne ;D)

  9. Powrót do góry    #54
    Początkujący
    Dołączył
    17-12-2005
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak jezdzil ZkZ w barazach z TZ Lublin tez mieli lepszy sklad i jechali pewni na Zygmuntowskich po zwyciestwo a tu taka niespodzianka historia lubi sie powtarzac tyle ze sklady sa bardzo zblizone

  10. Powrót do góry    #55
    Początkujący
    Dołączył
    17-12-2005
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ta zkz ma 100 razy lepszy skald niz lublin wiec nie wiem co ty p,,,,,!
    Ja bym powiedzial, ze 1000 razy lepszy... a zreszta co sie bedziemy ograniczac... MILIONY, MILIARDY razy lepszy.

    Ach ta ignorancja.

  11. Powrót do góry    #56
    Początkujący
    Dołączył
    07-08-2005
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak jezdzil ZkZ w barazach z TZ Lublin tez mieli lepszy sklad i jechali pewni na Zygmuntowskich po zwyciestwo a tu taka niespodzianka historia lubi sie powtarzac tyle ze sklady sa bardzo zblizone
    Coś słabą pamięć w tym Lublinie mają.ZKŻ poległ dopiero jak Lee zakończył swój udział w meczu bo do tego momentu to spotkanie było na styk.O rewanżu to nie wspomnę bo (używając terminologii piłkarskiej) to był mecz do jednej bramki.Jednak w obecnym składzie może być ciekawie.Piotrek będzie chciał coś udowodnić zielonogórskim działaczom i kibicom więc będzie się działo.No chyba,że prędzej pokłóci się o kasę (co lubi robić) to wtedy może przypadkiem nie dojechać na mecz.

  12. Powrót do góry    #57
    Początkujący
    Dołączył
    07-08-2005
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak jezdzil ZkZ w barazach z TZ Lublin tez mieli lepszy sklad i jechali pewni na Zygmuntowskich po zwyciestwo a tu taka niespodzianka historia lubi sie powtarzac tyle ze sklady sa bardzo zblizone
    Coś słabą pamięć w tym Lublinie mają.ZKŻ poległ dopiero jak Lee zakończył swój udział w meczu bo do tego momentu to spotkanie było na styk.O rewanżu to nie wspomnę bo (używając terminologii piłkarskiej) to był mecz do jednej bramki.Jednak w obecnym składzie może być ciekawie.Piotrek będzie chciał coś udowodnić zielonogórskim działaczom i kibicom więc będzie się działo.No chyba,że prędzej pokłóci się o kasę (co lubi robić) to wtedy może przypadkiem nie dojechać na mecz.

  13. Powrót do góry    #58
    Początkujący
    Dołączył
    17-12-2005
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piszecie ze bedzie pozytek z J.Rempały ale śmiech.On juz ma najleprze lata za sobą.A co do Knappa to nie chce sie wypowiadac bo on lecitam gdzie zawieje.Najlepiej by miał w Grudziadzu tam jest jego miejsce.POZDRAWIAM KIBICÓW ŻUŻLA


    GTŻ GRUDZIĄDZ

  14. Powrót do góry    #59
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ta zkz ma 100 razy lepszy skald niz lublin wiec nie wiem co ty p,,,,,!
    Badzmy powazni macie sklad silniejszy 32456.78 razy.

    A tak serio ciekawi mnie wypowiedz naszego Dyrektora, ze chce jeszcze postawic 'kropke nad i'. Rozmowy tocza sie z krajowym zawodnikiem? Ale kim? Kto moze byc tym tajemniczym seniorem ktory moze ejszcze wzmocnic Lublin?

    Pozatym jeszcze Jelen, Piszcz, Mordel:P... :>

    //re Timoti


    No jasne ze Knapp polecial tam gdzie mu wiecej dali? Ale co w tym zlego? Nie planujemy z nim miec dzieci tylko potrzebny nam wmiare solidny senior, a Grzesio zna nasz tor, jezdzi widowiskowo, bedzie solidna druga linia. A jesli nawet za rok nas opusci, to nie widze problemu ;-)

    Co do Jacka, to po pierwsze radze sie zajac Grudziackimi nabytkami w postaci Krzyzaniaka i Bajerskiego, to chyba wieksze dla was zmartwienia niz nasz Jacek. Ja rozumiem, ze w Grudziadzu nie przepadacie za Jacka, ale trzeba byc smiesznym, zeby nie doceniac Jacka. Mimo, iz on ma swoje najlepsze lata za soba to dalej ejst wstanie skutecznie jezdzic w 1 lidze. Jest to w tym roku calkiem mocna liga ale mimo wszystko nalezy pamietac, ze zasadniczo 90% zawodnikow przechodzacych z eligi do 1 ligi notowala wyzsza srednia.

  15. Powrót do góry    #60
    Użytkownik
    Dołączył
    27-12-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Żadko się to zdarza ale na temat Śwista i Gorzów i Zielone Góra mają takie samo zdanie- niestety nie jest ono pochlebne :( Szkoda mi TŻ-u bo to jest największa pijawka jaka mogła się do was przyssać... a do tego uwielbia psuć atmosfere więc weźcie na niego poprawkę... Kiedyś fakt był niezły potrafił wygrać z każdym ale teraz... ma inne priorytety!!! Oby was nie pogrążył... Oby...

  16. Powrót do góry    #61
    Początkujący
    Dołączył
    17-12-2005
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja o Śwista sie boję,pewnie jak każdy kibic z Lublina!!Licze na powiększenie eligi do 10 zespołów i walke Lublina o miejsce 2-3 (bo moim zdaniem na papierze pierwsze miejsce ma Ostrów).A w barażach różnie bywa!!Miejmy nadzięję że Scott Nichols podpisze w Tarnowie lub Toruniuu,wtedy w barażu z Gdańskim czy Rzeszowem mamy duże szanse.Ale to tylko gdybanie i moje chciejstwo - zobaczymy za rok!!ALe pycha kibiców z ZG jeszcze bokiem im wyjdzie!!Troche pokory ludzie!!Zielona Góra,Ostrów musi wejść do eligi,My tylko walczymy !!!!

  17. Powrót do góry    #62
    Początkujący
    Dołączył
    05-06-2004
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma tak, że oni muszą, a my walczymy.
    Przypominam, że celem minimum postawionym przez działaczy jest drugie miejsce, a maksimum to jak nie trudno się domyślić - pierwsze.

  18. Powrót do góry    #63
    Początkujący
    Dołączył
    17-12-2005
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak tak a Ty dalej sluchaj Prezesa Kępe!!On co roku mówi że głównym celem jest eliga( nawet rok temu ,gdy wiadomo było ze jedziemy o utrzymanie z Krosnem i Opolem - niestety taki człowiek,promuje swoją firmę).

  19. Powrót do góry    #64
    Początkujący
    Dołączył
    05-06-2004
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tego celu nie wystawil tylko Kepa, ale caly zarzad, wiec nie gadaj glupot. O czymś takim jak walka o ekstralige nie było mowy - była natomiast mowa o awansie.

  20. Powrót do góry    #65
    Początkujący
    Dołączył
    17-12-2005
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tego celu nie wystawil tylko Kepa, ale caly zarzad, wiec nie gadaj glupot. O czymś takim jak walka o ekstralige nie było mowy - była natomiast mowa o awansie.
    Ale ja nie zaprzeczam.Masz 100% racji.Ja tylko napisałem,że co roku jest mowa o awansie do eligi!!Tylko dlaczego nikt w Gorzowie nie mówi o planie: 1 miejsce,minimum 2 miejsce w 1 lidze!!Przecież Gorzów ma wiekszy budżet od naszego.Kępa nie po raz pierwszy porywa się z motyką na słońce(budżet 1,6 mln)!!Chyba,że pojawił sie sponsor o którym jeszcze nie wiemy,a ponoć chodzą takie słuchy!!Oby !!!

  21. Powrót do góry    #66
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale ja nie zaprzeczam.Masz 100% racji.Ja tylko napisałem,że co roku jest mowa o awansie do eligi!!Tylko dlaczego nikt w Gorzowie nie mówi o planie: 1 miejsce,minimum 2 miejsce w 1 lidze!!Przecież Gorzów ma wiekszy budżet od naszego.Kępa nie po raz pierwszy porywa się z motyką na słońce(budżet 1,6 mln)!!Chyba,że pojawił sie sponsor o którym jeszcze nie wiemy,a ponoć chodzą takie słuchy!!Oby !!!
    Jak juz to nasz budzet wynosi 2mln identyczny jak Gorzowa wiec moze sie juz nie udzielaj bo mas zle informacje..jezdzij sobie do Rzeszowa jak ci ciagle zle;)

  22. Powrót do góry    #67
    Początkujący
    Dołączył
    17-12-2005
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak juz to nasz budzet wynosi 2mln identyczny jak Gorzowa
    Daj Boże.Kępa mówił o budżecie w granicach 1,6 mln!!
    [/quote] wiec moze sie juz nie udzielaj bo mas zle informacje[/quote] O tym może zdecydować moderator albo Ja - na pewno nie Ty kolego.
    jezdzij sobie do Rzeszowa jak ci ciagle zle;)
    Żle mi nie jest,jest wrecz doskonale!Przy finansach TZ-etu,obecny skład to duży sukces działaczy.Miejmy nadzięje że ten Polak,o którym mówił Kasiński podpisze z nami kontrakt!!A do Rzeszowa pojade - ogłądać wraz z kibicami Tarnowa porażke Marmy!!

  23. Powrót do góry    #68
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Jeśli można to wypowiem się o Waszym zespole:

    Piotr Świst - zdecydowany lider w Lublinie. Ma już spory wiek, ale ciągle na torze tego nie widać. Waleczny i potrafi wygrać z każdym. Co martwiło w Zielonej Górze to to, że nie potrafił się sprężyć na najważniejsze spotkania, zainwestować w sprzęt. Na co go stać? 11-12 punktów.

    Bohumil Brhel - doświadczony zawodnik czeski, który już z niejednego pieca jadł chleb i niejednokrotnie był bardzo syty. Ma jeden podstawowy plus - poważnie podchodzi do obowiązków. Pytanie czy Bo to będzie ten sam żużlowiec co kiedyś... Na co go stać? 10-12 punktów

    Jacek Rempała - kolejny doświadczony jeździec. Przez Adamsa uważany był za żużlowca, który ma bajeczny sprzęt, ale za dużo z nim kombinuje.
    Trudno ocenić czy były już zwadonik Unii Leszno będzie miał podobny sezon do minionego, czy raczej taki jak poprzedni. Może być liderem, a może być drugą linią. Na pewno jednak jest bardzo groźny. Na co go stać? 8 - 10 punktów

    David Norris - jeszcze niedawno potrafił zawojować jeden z turniejów Grand Prix, ale w naszej lidze raczej nie błyszczał. Wydaje się jednak, że to też może być groźny żużlowiec jeśli tylko odpowiednio przygotuje się sprzętowo, a z tym może być problem. Na co go stać? 8-10 punktów

    Grzegorz Knapp - miewa różne wyskoki i objawy nieustabilizowanej formy. Potrafi wygrać z kimś naprawdę dobrym i przegrać z mało znanym juniorem. Na co go stać? 6-10 punktów.

    Juniorów oceniać nie będę, bo dla mnie są oni jedną wielką niewiadomą, podobnie jak rezerwowy Shields. Widać jednak gołym okiem, że możecie być bardzo groźni jeśli tylko doświadczeni seniorzy będą dobrze przygotowani. Jeśli tylko Świst, Rempała i Brhel pojadą na tyle na ile ich stać to kto wie, może Falubaz i Ostrów mieć problem. Trudno jednak to prorokować po minionym sezonie, gdzie akurat wiekszość tego składu miała go niezwykle słabego...
    Pozdrawiam i czekam na Wasze opinie.

  24. Powrót do góry    #69
    Początkujący
    Dołączył
    05-06-2004
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Troche srogo oceniles naszych zawodnikow. Wedlug mnie, kazdego z tych seniorow stac na wynik powyzej 10 pkt. Na pewno nie mozna powiedziec, ze Knappa stac na 6 pkt, a Rempale na 10. Zreszta nie nawidze takich wyliczanek przedezonowych typu: "On jest dobry stac go na 12 punktow". Wszysto zweryfikuje tor ;)

  25. Powrót do góry    #70
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 30 w 19 postach
    Smiech mnie ogarnia gdy czytam, takie pierdoły, o wielkim Lublinie o walce o 2-3 miejsce. Podnieciła sie grupka chłopczyków, kim? Swistem którego nikt nie chciał, który po 3 kolejkach powie ze ma wszystko w dupie, czy J. Rempała słaba 2 linia w Lesznie, a moze Knap bedzie walił komplety? no moze troche przesadziłem, z Krosnem czy z Gnieznem moze powalczycie sobie, podejrzewam ze Rybnik was u siebie objedzie, a co dopiero Ostrów lub Falubaz.

  26. Powrót do góry    #71
    Początkujący
    Dołączył
    15-12-2005
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dokladnie zgadzam sie z kolega !!!!!!!

  27. Powrót do góry    #72
    Początkujący
    Dołączył
    17-12-2005
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Smiech mnie ogarnia gdy czytam, takie pierdoły, o wielkim Lublinie o walce o 2-3 miejsce. Podnieciła sie grupka chłopczyków, kim? Swistem którego nikt nie chciał, który po 3 kolejkach powie ze ma wszystko w dupie, czy J. Rempała słaba 2 linia w Lesznie, a moze Knap bedzie walił komplety? no moze troche przesadziłem, z Krosnem czy z Gnieznem moze powalczycie sobie, podejrzewam ze Rybnik was u siebie objedzie, a co dopiero Ostrów lub Falubaz.
    Kto tu sie podnieca kolego!!Chyba tylko TY ignorancie!!Nikt tu nie pisał o wygranych MOTORU na wyjeżdzie!Bede sie cieszył jak wygramy z Krosnem,Gnieznem na ich torze!!Ale Ty kolego sie jeszcze przeliczysz jak Ostrow,Zielona Gora straci punkty w Lublinie,Rybynku,Grudziadzu i mam nadzieje ze i w Gorzowie!!Nikt łatwo skóry nie sprzeda.A już widzialem gdy 1 ligowy Motor na 1 ligowych osiołkach woził asy z Zielonej Góry na ich szybkich jak wiatr rumakach!!Jeszcze zmienisz zdanie o tych 1 ligowych cieniasach - spokojnie dopiero grudzien 2005 roku.

  28. Powrót do góry    #73
    Użytkownik
    Dołączył
    12-07-2005
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Smiech mnie ogarnia gdy czytam, takie pierdoły, o wielkim Lublinie o walce o 2-3 miejsce. Podnieciła sie grupka chłopczyków, kim? Swistem którego nikt nie chciał, który po 3 kolejkach powie ze ma wszystko w dupie, czy J. Rempała słaba 2 linia w Lesznie, a moze Knap bedzie walił komplety? no moze troche przesadziłem, z Krosnem czy z Gnieznem moze powalczycie sobie, podejrzewam ze Rybnik was u siebie objedzie, a co dopiero Ostrów lub Falubaz.
    A mnie smiech ogarnia gdy czytam posty takich cwaniaczkow z miodem w uszach jak Ty i przyznam sie szczerze wtedy jestem za eutanazja.
    Nikt chlopczyku nie pisze o wielkim Lublinie,ale jesli uwazasz ze nie stac nas z takim skladem na 2-3 miejsce to smiem twierdzic ze masz niewielka wiedze o tym sporcie.

  29. Powrót do góry    #74
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Smiech mnie ogarnia gdy czytam, takie pierdoły, o wielkim Lublinie o walce o 2-3 miejsce. Podnieciła sie grupka chłopczyków, kim? Swistem którego nikt nie chciał, który po 3 kolejkach powie ze ma wszystko w dupie, czy J. Rempała słaba 2 linia w Lesznie, a moze Knap bedzie walił komplety? no moze troche przesadziłem, z Krosnem czy z Gnieznem moze powalczycie sobie, podejrzewam ze Rybnik was u siebie objedzie, a co dopiero Ostrów lub Falubaz.
    Śmierdzi zazdrością na 100 kilometrów. Tylko mi nie pisać, że nie ma czego zazdrościć, bo czy się to komuś podoba czy nie - takiego składu nie było w Lublinie od... 11 lat. Dla nas, kibiców TŻ do niedawna oklaskujących łachmaniarzy typu Franków - Świst jest zawodnikiem z górnej półki. I podejrzewam, że nie tylko dla nas. Nikt nie pisze o Wielkim Lublinie, bo na papierze wyglądamy słabiej od Ostrowa i Zielonej Góry - ale dajcie może (piszę do kibiców z innych miast) trochę się nacieszyć tym co mamy.

  30. Powrót do góry    #75
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,106
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Lublin ma mocny sklad ale jednak ci zawodnicy byli niechciani w klubach ekstraligowych...
    Smiesza mnie teksty ze tego czy innego zawodnika stac na 10 lub 12 pktow w meczu. Jakim meczu? Pierwsza liga stala sie bardzo silna i kazdy niekiepski zawodnik moze zrobic dwucyfrowke ale moze tez uciulaczaledwie kilka. Szczegolnie na wyjazdach.

    Ja nie lekcewazylbym Lublina i gratuluje im zmontowania bardzo solidnej ekipy. Zmiana przepisow im sie tu bardzo przydala.

    Na szczescie dla kibicow z drugiej strony Wisly, tarnowski dyrektor (kierownik) w Lublinie zebral grupe juz mocno doswiadczonych zawodnikow i moze to dac znac w miare trwania sezonu. Swist (palacy w dodatku), Rempala, Brhel i Norris to juz nie mlodzicy i raczej powinni myslec o koncowce kariery i odlozeniu czegos na emeryture a nie o walce o Ekstralidze. Takie moje zdanie.

  31. Powrót do góry    #76
    Początkujący
    Dołączył
    18-12-2005
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Liga w tym roku bedzie bardzo wyrownana. Narazie ewidentnie odstaja dwa zespoly - Krosno i Gniezno i to one sa w tym momencie glownymi kandydatami do spadku. Ale mniejsza o to. Pozostale zespoly dysponuja silnymi skladami i z pewnoscia u siebie kazdy bedzie grozny. Dlatego ogromne znaczenie beda mialy mecze wyjazdowe i punkty bonusowe. Ciezko jest przewidziec kto w tym roku jak bedzie jezdzil. To, ze ktos mial niska srednia w extralidze wcale nie musi oznaczac, ze taka sama srednia wykreci z 1 lidze. Z reguly te srednie sa zdecydowanie wyzsze, ale to dopiero wyjdzie w trakcie sezonu. Jezeli ktos pisze, ze Rempala czy Swist byli bardzo slabymi zawodnikami w tym sezonie, to na jakiej podstawie falubaz ma byc glownym kandydatem do awansu ?? Staszewski, Okoniewski rowniez w niej nie brylowali. Duzym plusem jest napewno Walasek, ale bez wsparcia kolegow sam nie wygra meczu. Na papierze wszystko ladnie wyglada, ale to sa rozwazania czysto teoretyczne. W praktyce wiele czynnikow decyduje o wyniku. Zalozmy, ze Max i Karlsson beda kontuzjowani, wiec w tym momenbcie sila Ostrowa spada przynajmmniej o polowe. Nie mozna tego wykluczyc, kontuzje czesto sie zdarzaja i kazdy klub musi byc na to przygotowany, musi miec jakas alternatywe na taki wypadek.
    Mecze wszystko zweryfikuja i wyjatkowo oplaca sie walczyc w tym roku o baraze, gdyz zespoly 1-ligowe sa zdecydowanie silniejsze niz w ostatnich latach i jest duza szansa na wyeliminowanie extraligowca.

  32. Powrót do góry    #77
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rzeszowa, Rzeszowa - najlepiej w barażach - mniam mniam

  33. Powrót do góry    #78
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 30 w 19 postach
    Smiech mnie ogarnia gdy czytam, takie pierdoły, o wielkim Lublinie o walce o 2-3 miejsce. Podnieciła sie grupka chłopczyków, kim? Swistem którego nikt nie chciał, który po 3 kolejkach powie ze ma wszystko w dupie, czy J. Rempała słaba 2 linia w Lesznie, a moze Knap bedzie walił komplety? no moze troche przesadziłem, z Krosnem czy z Gnieznem moze powalczycie sobie, podejrzewam ze Rybnik was u siebie objedzie, a co dopiero Ostrów lub Falubaz.
    Śmierdzi zazdrością na 100 kilometrów. Tylko mi nie pisać, że nie ma czego zazdrościć, bo czy się to komuś podoba czy nie - takiego składu nie było w Lublinie od... 11 lat. Dla nas, kibiców TŻ do niedawna oklaskujących łachmaniarzy typu Franków - Świst jest zawodnikiem z górnej półki. I podejrzewam, że nie tylko dla nas. Nikt nie pisze o Wielkim Lublinie, bo na papierze wyglądamy słabiej od Ostrowa i Zielonej Góry - ale dajcie może (piszę do kibiców z innych miast) trochę się nacieszyć tym co mamy.
    Po pierwsze do Lublina mam z 600km i napewno niezazdroszcze tych pseudo wzmocnien, ale teraz rozumiem to podniecenie, przejdzie wam w połowie sezonu, ale teraz sie mozecie pocieszyc ze Swista i Rempały :), Jacka rempały oczywiście:)

  34. Powrót do góry    #79
    Początkujący
    Dołączył
    18-12-2005
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    malolacik nie udzielaj sie, bo kazdy twoj post tylko utwierdza mnie w przekonaniu o twojej ubogiej wiedzy o zuzlu. Posluchaj Fenomena i nie rob sensacji, a jak i to ci nie pasuje, to poodgarniaj snieg przed domem, bo babunia zaraz 4 pierogi na kolacje przyniesie ----------->

  35. Powrót do góry    #80
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach

    Lublinianie

    Nie przejmujcie sie tymi pierdołami co opowiadają zieloświątkowcy,przepraszam zielonogórzanie.Nadymaja sie jak przed rokiem.Tak sie nadymali ze az pekli,a smród został do dzisiaj.:):):)Ale najlepsze bedzie to jak będą pisali żę:"przyjezdza do was przenajświętrzy Falubaz ze swoimi błogosławionymi rumakami"buhahahahaha,z tego mam zawsze największą beke.
    A tak na powaznie to składy macie wyrównane.Więc nie dajcie sie Kargulom i sprowadzcie co poniektórych na ziemie.
    Pozdrowienia dla Lubliniaków I dla Zielonogórzan którzy maja chociaż trochę skromności i patrzą na to wszystko realni
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #81
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    z Krosnem czy z Gnieznem moze powalczycie sobie, podejrzewam ze Rybnik was u siebie objedzie, a co dopiero Ostrów lub Falubaz.
    To porównanie Lublina z Gnieznem czy Krosnem odpowiada tak samo niskiemu poziomowi wiedzy żużlowej jak stwierdzenie kolegi o nicku Mars18, iż "W Falubazie poza Walskiem to dno i wodorosty". Lublinianie mają świadomość tego, iż skład TŻu jest teoretycznie słabszy od składu Ostrowa i ZG jednak mają prawo wierzyć w to, że koziołki sprawią niespodziankę.
    Nie jestem zielonogórzaniniem, ale z ZG pochodzę więc w imieniu ludzi pochodzących z ZG przepraszam za niektóre lekceważące i wskazujące na brak szacunku do przeciwnika posty napisane przez zielonogórzan.

    Każdy sobie może pisać to co chce i nie zabronimy nikomu napisać, że "Lublin ma papierowo silniejszy skład niż ZG i Ostrów" ani też napisać, że "Lublin będzie miał problemy wyprzedzić Krosno czy Gniezno".

    Niemniej jednak prawda jest taka, że Lublin ma silny skład "papierowo" słabszy od składów Ostrowa i ZG, jednak wygranie na torze przy Al.Zygmuntowskich będzie bardzo trudne nawet dla tych dwóch ekip. O 1-szą czwórkę lublinianie powinni walczyć z Gorzowem, Rybnikiem i Grudziądzem. Jednak wszystko i tak zweryfikuje tor..
    Analizując Wasze wypowiedzi, zdecydowana większość zgadza się z powyższą tezą a jeśli ktoś sądzi inaczej to albo nie potrafi realistycznie spojrzeć na rzeczywistość albo Jego wiedza na temat żużla nie jest dostateczna, albo nie potrafi na podstawie tej wiedzy wyciągać konstruktywnych wniosków.

    Pozdrawiam

  37. Powrót do góry    #82
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    z Krosnem czy z Gnieznem moze powalczycie sobie, podejrzewam ze Rybnik was u siebie objedzie, a co dopiero Ostrów lub Falubaz.
    To porównanie Lublina z Gnieznem czy Krosnem odpowiada tak samo niskiemu poziomowi wiedzy żużlowej jak stwierdzenie kolegi o nicku Mars18, iż "W Falubazie poza Walskiem to dno i wodorosty". Lublinianie mają świadomość tego, iż skład TŻu jest teoretycznie słabszy od składu Ostrowa i ZG jednak mają prawo wierzyć w to, że koziołki sprawią niespodziankę.
    Nie jestem zielonogórzaniniem, ale z ZG pochodzę więc w imieniu ludzi pochodzących z ZG przepraszam za niektóre lekceważące i wskazujące na brak szacunku do przeciwnika posty napisane przez zielonogórzan.

    Każdy sobie może pisać to co chce i nie zabronimy nikomu napisać, że "Lublin ma papierowo silniejszy skład niż ZG i Ostrów" ani też napisać, że "Lublin będzie miał problemy wyprzedzić Krosno czy Gniezno".

    Niemniej jednak prawda jest taka, że Lublin ma silny skład "papierowo" słabszy od składów Ostrowa i ZG, jednak wygranie na torze przy Al.Zygmuntowskich będzie bardzo trudne nawet dla tych dwóch ekip. O 1-szą czwórkę lublinianie powinni walczyć z Gorzowem, Rybnikiem i Grudziądzem. Jednak wszystko i tak zweryfikuje tor..
    Analizując Wasze wypowiedzi, zdecydowana większość zgadza się z powyższą tezą a jeśli ktoś sądzi inaczej to albo nie potrafi realistycznie spojrzeć na rzeczywistość albo Jego wiedza na temat żużla nie jest dostateczna, albo nie potrafi na podstawie tej wiedzy wyciągać konstruktywnych wniosków.

    Pozdrawiam
    nie przypominam sobie abym napisal ze reszta zawodnikow ZKZ to dno i wodorosty poprostu moim zdaniem Walasek jest jedynym pewniakiem a reszta skaldu nie robi namnie zadnego wrazenia ...no coz Okoniewskiego juz widzialem w Lublinie i musze powiedziec ze jego miejsce jest wlasnie w 1lidze o reszcie sie niebede wypowiadal bo to nie ten watek..;)moim zdaniem Ostrow jest zdecydowanym faworytem a dalej rowno i nastepnie slabsi Gniezno,Krosno

    P.S aaa i bym zapomnial nie jestem dlaciebie kolega..;)

  38. Powrót do góry    #83
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2005
    Postów
    325
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lublin zmontował naprawde świetną ekipe, jak na razie jest 6 bardzo wyrównanych klubów, z czego 2 ( wiadomo które ) górują nad pozostałymi, ale ta dominacja to tylko jak na razie gołe nazwiska. Chociaż jestem kibicem ZKŻ, wcale nie jestem taki pewien nawet baraży, w żużlu nie takie cuda sie zdarzały... ogólnie w tym sezonie pierwsza liga zapowiada sie naprawde ciekawie, prawie jak extraliga. Dla słabeuszy nie będzie miejsca...

  39. Powrót do góry    #84
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-08-2004
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    czy ktos tego chce czy nie to Piotr Swist to nadal jeden z lepszych polskich zuzlowcow.Jezeli nie dano to zbyt wiele za podpis a powiedziano "Piotrek kasa lezy na torze.....zbieraj" i sam Swist w koncu skupi sie tylko na jezdzie to mysle ze osiagnie w 1 lidze srednia kolo 2.2-2.5 na bieg.

  40. Powrót do góry    #85
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2004
    Postów
    426
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie przypominam sobie abym napisal ze reszta zawodnikow ZKZ to dno i wodorosty poprostu moim zdaniem Walasek jest jedynym pewniakiem a reszta skaldu nie robi namnie zadnego wrazenia ...no coz Okoniewskiego juz widzialem w Lublinie i musze powiedziec ze jego miejsce jest wlasnie w 1lidze o reszcie sie niebede wypowiadal bo to nie ten watek..moim zdaniem Ostrow jest zdecydowanym faworytem a dalej rowno i nastepnie slabsi Gniezno,Krosno
    Nie wiem ile masz lat chlopcze, ale to zdanie ktore pogrubilem powala mnie z nog. Widziales Okoniewskiego w Lublinie i na tej podstawie stwierdzasz jego wartosc ? Hah jestes po prostu zalosny. A czy widziales rewanz w Zielonej Górze i punkty Rafała ? Wasi to nawet mu sie na szpryce nie łapali. Wiec prosze spojz rowniez w jego wyniki ktore osiagal jako mlodziezowiec i nie tylko. Ale cóż jesteś pewnie zaslepiony Danilem Jeleniewskim czy Grzesiem Knnapem, którzy są po prostu jednymi z najlepszych w naszym kraju.

    ps.Piotr Świst miał jedna oferte hehe cos niesmowitego ciekawe dlaczego ?:D

  41. Powrót do góry    #86
    Początkujący
    Dołączył
    17-12-2005
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie Okoniewski to "troszeczke" niewiadoma!!!Pewnie będzie wyróżniającym sie zawodnikiem 1 ligi - zaraz za Walaskiem,Maxem,czy Karlssonem - ale co by nie mówić Okoniewski stracił 2 lata startów.W 1 lidzie chce sie odbudować.Jestem ciekawy czy 2 minione sezony nie zahamowały rozwoju tego "młodego jeszcze" żużlowca!!!Uważam,że o klasie zawodnika świadczy jego postawa na obcym torze!!Na pewno na Zygmuntowskich nikt Okoniewskiego sie nie przestraszy.Moim zdaniem przyszły sezon 1 ligi jest narazie nieprzewidywalny.Mamy dwoch faworytów,ale Lublin,Gorzów,Rybnik,Grudziądz ostro powalczą o swoje !!!

  42. Powrót do góry    #87
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie przypominam sobie abym napisal ze reszta zawodnikow ZKZ to dno i wodorosty poprostu moim zdaniem Walasek jest jedynym pewniakiem a reszta skaldu nie robi namnie zadnego wrazenia ...no coz Okoniewskiego juz widzialem w Lublinie i musze powiedziec ze jego miejsce jest wlasnie w 1lidze o reszcie sie niebede wypowiadal bo to nie ten watek..moim zdaniem Ostrow jest zdecydowanym faworytem a dalej rowno i nastepnie slabsi Gniezno,Krosno
    Nie wiem ile masz lat chlopcze, ale to zdanie ktore pogrubilem powala mnie z nog. Widziales Okoniewskiego w Lublinie i na tej podstawie stwierdzasz jego wartosc ? Hah jestes po prostu zalosny. A czy widziales rewanz w Zielonej Górze i punkty Rafała ? Wasi to nawet mu sie na szpryce nie łapali. Wiec prosze spojz rowniez w jego wyniki ktore osiagal jako mlodziezowiec i nie tylko. Ale cóż jesteś pewnie zaslepiony Danilem Jeleniewskim czy Grzesiem Knnapem, którzy są po prostu jednymi z najlepszych w naszym kraju.

    ps.Piotr Świst miał jedna oferte hehe cos niesmowitego ciekawe dlaczego ?:D
    jakbyl mlodziezowcem to mial wyniki tak samo i Swist je mial zyjmy terazniejszoscia a nie przeszloscia Okoniewski zatrzymal sie w rozwoju jakies 2 lata temu a jezdzic jak sam wspomniales potrafi tylko na swoim torze..chlopcem to mozesz byc ty dlamnie ...;)zaslepiony Jeleniewskim??? nawet unas nie podpisal i go niewidze a co do Knappa typowy sredniak nic wiecej...

  43. Powrót do góry    #88
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach

    zalosne...

    Okoniewski zatrzymal sie w rozwoju jakies 2 lata temu a jezdzic jak sam wspomniales potrafi tylko na swoim torze..
    No nieeeeee...normalnie w trakcie takich sezonow jak Rafal mial te dwa , kazdy innych zawodnik by sie rozwinal, a nie zatrzymal w rozwoju? Taaaaa...z pewnoscia;/

    eh, az sie juz forum nie che czytac a co dopiero w nim udzielac...

  44. Powrót do góry    #89
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj ludziska z Zielonki - jacy Wy dziwni jesteście. Ja np widziałem Okoniewskiego na meczu w Gdańsku - i co? Wszystkie starty (poza wjechaniem w taśme) wygrywał o 3 długości motocykla, a po pierwszum łuku był już trzeci. Dlaczego? Bo to tchórz. Daje się wywozić jak dziecko, wystarczy tylko wejsć mu pod lewy łokieć. A żeby kogokolwiek wyprzedzić na trasie? Nie ma szans - nie wyprzedzi nawet Michaluka. Jak ktoś miał słaby sezon - od razu znajduje się wytłumaczenie - kontuzja kontuzją ale powiedzmy sobie jedno - Okoń ścigać się nie umie - typowy startowiec. Więc straszyć nas kimś kto miał 39 średnią w lidze, a jednocześnie kpić ze Śwista i Rempały - to chyba lekkie nieporozumienie.

  45. Powrót do góry    #90
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Oj ludziska z Zielonki - jacy Wy dziwni jesteście. Ja np widziałem Okoniewskiego na meczu w Gdańsku - i co? Wszystkie starty (poza wjechaniem w taśme) wygrywał o 3 długości motocykla, a po pierwszum łuku był już trzeci. Dlaczego? Bo to tchórz. Daje się wywozić jak dziecko, wystarczy tylko wejsć mu pod lewy łokieć. A żeby kogokolwiek wyprzedzić na trasie? Nie ma szans - nie wyprzedzi nawet Michaluka. Jak ktoś miał słaby sezon - od razu znajduje się wytłumaczenie - kontuzja kontuzją ale powiedzmy sobie jedno - Okoń ścigać się nie umie - typowy startowiec. Więc straszyć nas kimś kto miał 39 średnią w lidze, a jednocześnie kpić ze Śwista i Rempały - to chyba lekkie nieporozumienie.
    Ależ nikt nie kpi ze Śwista czy Rempały, tylko należy pamiętać, że zawodnicy przechodzący z e-ligi do 1 ligi w zeszłym sezonie zanotowali następujące średnie biegowe:

    Walasek 2,112
    Staszewski 1,513
    Świst 1,486
    Rempała 1,377
    Bajerski 1,354
    Krzyżaniak 1,328
    Okoniewski 1,325
    Robacki 1,265
    Nowaczyk 1,207

    Oznacza to, że ZG ma nie tylko więcej zawodników jeżdżących w zeszłym sezonie na e-ligowyh torach ale i lepszych zawodników. Dodając do tego wyższość Hamilla nad Brhelem oraz fakt, iż polskie tory dla Lindgrena, Davidssona, Shieldsa czy Norrisa są tak samo nowe, uzyskiwali Oni w zeszłym sezonie zbliżone do siebie rezultaty a Ci dwaj pierwsi są młodsi i bardziej perspektywiczni, bez problemu można wykazać, że mars18 błądzi w swoich porównaniach.

    Pozdrawiam

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •